UA64762C2 - Пристрій керування підігрівником. - Google Patents

Пристрій керування підігрівником. Download PDF

Info

Publication number
UA64762C2
UA64762C2 UA2000021170A UA200021170A UA64762C2 UA 64762 C2 UA64762 C2 UA 64762C2 UA 2000021170 A UA2000021170 A UA 2000021170A UA 200021170 A UA200021170 A UA 200021170A UA 64762 C2 UA64762 C2 UA 64762C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
switch
fact
display
time
control device
Prior art date
Application number
UA2000021170A
Other languages
English (en)
Russian (ru)
Inventor
Бьярне Фредеріксен
Арне Берге ЛАРСЕН
Флеммінг Шуберт
Нільс Стен Нільсен
Бент Карстен Расмуссен
Original Assignee
Данфосс А/С
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Данфосс А/С filed Critical Данфосс А/С
Publication of UA64762C2 publication Critical patent/UA64762C2/uk

Links

Classifications

    • GPHYSICS
    • G05CONTROLLING; REGULATING
    • G05DSYSTEMS FOR CONTROLLING OR REGULATING NON-ELECTRIC VARIABLES
    • G05D23/00Control of temperature
    • G05D23/19Control of temperature characterised by the use of electric means
    • G05D23/1902Control of temperature characterised by the use of electric means characterised by the use of a variable reference value
    • G05D23/1904Control of temperature characterised by the use of electric means characterised by the use of a variable reference value variable in time
    • GPHYSICS
    • G05CONTROLLING; REGULATING
    • G05DSYSTEMS FOR CONTROLLING OR REGULATING NON-ELECTRIC VARIABLES
    • G05D23/00Control of temperature
    • G05D23/19Control of temperature characterised by the use of electric means
    • G05D23/275Control of temperature characterised by the use of electric means with sensing element expanding, contracting, or fusing in response to changes of temperature

Landscapes

  • Physics & Mathematics (AREA)
  • General Physics & Mathematics (AREA)
  • Engineering & Computer Science (AREA)
  • Automation & Control Theory (AREA)
  • Control Of Resistance Heating (AREA)
  • Control Of Temperature (AREA)
  • Central Heating Systems (AREA)

Abstract

Пристрій керування підігрівником містить елементи керування, які мають панель перемикачів для кожного інтервалу часу, розподіленого на відрізки, перемикач, робочий стан якого можна бачити назовні, і пристрій індикації. Пристрій індикації має панелі індикації, що відповідають робочим станам і мають довжину, яка відповідає інтервалу часу і поділена на відрізки, кожний з яких показує встановлення у робочий стан.

Description

Винахід стосується пристрою керування підігрівником з керуючими елементами і пристроєм індикації.
Пристрій керування обслуговує підігрівник згідно з заздалегідь визначеною програмою, що передбачає, зокрема, генерування різних кількостей тепла у різні моменти часу. Це дозволяє економити енергію, оскільки віддача тепла у повному об'ємі не завжди потрібна.
На ринку можна знайти ряд пристроїв керування, здатних до програмування. Для користувача передбачено меню, які містять значну кількість категорій, у рамках яких припускаються зміни уставки у певних межах. Це утруднює огляд завдань, які можна уводити або утримувати. Хоча такий огляд дає певні переваги, перепрограмування може виявитись важкою задачею.
Відомий пристрій керування підігрівником, який описаний у "Мауег Е., ЕіпгеІгайт-Тетрегаштедишпад іп
ТАВ 9/87 І.І., Зейеп 733-735". Вказаний пристрій керування підігрівником має елементи керування, що мають панель перемикачів (9), яка має, для кожного інтервалу часу, розподіленого на відрізки часу, перемикач (А-С), робочий стан якого можна бачити назовні, і пристрій індикації.
Однак відомий пристрій керування підігрівником не дає можливості програмувати роботу підігрівника на кожний час дня чи ночі кожного дня тижня і мати наглядну інформацію про режим роботи нагрівника.
Задачею винаходу є створення такого пристрою для керування підігрівником, який має такі конструкційні елементи, що дозволяють програмувати роботу підігрівника на кожний час дня чи ночі кожного дня тижня і мати наглядну інформацію про режим роботи нагрівника.
Поставлена задача вирішується тим, що у пристрої керування підігрівником, що містить елементи керування, які мають панель перемикачів (9), яка має, для кожного інтервалу часу, розділеного на відрізки часу, перемикач (А-С), робочий стан якого можна бачити назовні, і з пристроєм індикації, згідно з винаходом, пристрій індикації (3) має панелі індикації (Т1, Т2), які відповідають робочим станам (РІ, Рг) і мають довжину, яка відповідає інтервалу часу і поділена на відрізки, кожний з яких показує встановлення у робочий стан.
Це дозволяє візуально спостерігати, який режим обрано для кожного з часових інтервалів. Перш за все ідентифікують положення перемикачів у групах, яким відповідають часові інтервали у індикаційних групах. У цих відповідних індикаційних групах можна виявити, який режим призначено для кожного інтервалу. Простою зміною положення перемикача можна змінити "програму" у часовому інтервалі, який відповідає цьому перемикачу. Ця програма визначається положенням перемикача, призначеного індикатору панелі індикації групи. Зрозуміло, що пристрій керування не лише показує цю програму, але й керує підігрівником згідно з цією програмою. Пристрій керування надає можливість вибору з певної обмеженої кількості варіантів, оскільки має у розпорядженні заздалегідь визначену кількість програм. Практика, однак, показує, що за наявності навіть великого вибору звичайно обирають і використовують лише одну програму.
Бажано, щоб елементи керування включали щонайменше кнопку встановлення і змінюючу кнопку.
Кнопкою встановлення можна почергово обирати "поля" у пристрої індикацію. Змінюючою кнопкою можна замінювати вміст поля. Таку заміну можна здійснювати лише у зумовленому порядку, причому кількість можливих вмістів обмежена, але достатня для перекриття можливої кількості випадків. Це суттєво спрощує процедуру встановлення, тобто "програмування" пристрою керування. Як уже відзначалось, зміні індикації відповідає зміна у послідовності режимів керуючого пристрою. Керуючий пристрій працює згідно з інформацією, яку надає пристрій індикації.
Бажано, щоб кожне поле індикації відображало певну складову режиму роботи, і, відповідно, біля панелі індикації бажано мати код ідентифікації режиму. Це не тільки спрощує індикацію, але й полегшує огляд.
Індикатори складових режиму розташовані стовпцями поряд один з одним, і тому код ідентифікації має знаходитись біля першого або останнього елемента. Таким кодом ідентифікації може бути символ (сонця, місяця тощо). У кожному стовпці передбачено певну кількість можливих режимів роботи, що відповідають даному рядку. Це дозволяє мати лише одну строку у колонці. Наявність такої матриці дає змогу здійснювати дуже швидкий огляд режимів.
Бажано розміщувати коди ідентифікації поза пристроєм індикації, наприклад, на корпусі пристрою керування. Це дозволяє використовувати пристрій у різних мовних середовищах. Такий автономний пристрій індикації можна встановлювати на усі керуючі пристрої з зміною вмісту індикації згідно з країною використання.
Бажано, щоб пристрій індикації показував фактичний час і номер поточного часового інтервалу. Це полегшує користувачу визначення часової стадії виконання програми.
Доцільно передбачити сім часових інтервалів і сім відповідних їм перемикачів. Це дає змогу програмувати пристрій керування на тиждень. Кожний з цих інтервалів відповідає одному дню.
Зручно, коли кожний перемикач має лише два положення. Це дозволяє, наприклад, для кожного дня передбачити, щоб підігрівник забезпечував денну або комфортну температуру або нічне зниження. Такої можливості є достатніми у більшості випадків.
Бажано, щоб пристрій керування містив половину механізму робочого зачеплення з насадкою вентиля термостату з можливістю роз'єднання. Це уможливлює локальне і індивідуальне керування такою насадкою дозволяє легко програмувати, тобто змінювати завдання режимів роботи пристрою керування, знімаючи його для зручності з насадки вентиля. Насадку вентиля тому можна встановлювати на висоті стегон, але це створює незручності під час програмування. Коли це можливо, бажано знімати пристрій керування з насадки вентиля і виконувати програмування у більш зручному положенні тіла або сидячи окремо від підігрівника.
Пропонується розташовувати пристрій індикації і елементи керування над головною частиною. Головна частина пристрою керування відповідає торцевій частині насадки вентиля термостату, а нижня його частина знаходиться поблизу місця насадження насадки на вентиль. При такому розташуванні пристрою індикації і елементів керування полегшується зчитування інформації коли користувач знімає пристрій з насадки вентиля.
Бажано, щоб корпус пристрою керування мав отвір, за яким встановлено привідний елемент. Коли пристрій керування з'єднано з насадкою вентиля, цей елемент передає дію на ведучий елемент зачеплення, який проходить усередину корпусу через цей отвір. Таким чином пристрій керування діє на насадку вентиля згідно з встановленою у ньому програмою.
Доцільно виконувати привідний елемент у вигляді ведучої шестерні, насадженої на вал двигуна, яка входить у зачеплення з зубчастим колесом, встановленим у насадці вентиля. Це колесо є частиною зубчастої передачі, що має на вихідному кінці встановлюючий завдання елемент, через який термостабілізуючий елемент насадки вентиля здійснює механічний зв'язок з виконавчим органом і цим впливає на положення цього органу. Коли виконавчий орган тисне на штовхач вентиля підігрівника, цей тиск викликає підсилене дроселювання, що призводить до зниження бажаного завдання на температуру, зумовленого від збільшенням довжини встановлюючого завдання елемента, що знаходиться між термостабілізуючим і виконавчим елементами. У цьому випадку при тій же температурі довкілля закриття вентиля відбувається раніше.
Бажано, щоб отвір знаходився у тій же площині, що й пристрій індикації і елементи керування. Це забезпечує захист елементів керування від необережного поводження і робить недоступним для огляду пристрій індикації. Це поліпшує зовнішній вигляд. У решті пристрій керування має гладенький закритий корпус, що полегшує його чищення.
Пропонується передбачити вимикач, який скасовує зміну положень перемикачів. Цей вимикач, якщо необхідно, може бути встановлений на корпусі назовні. За допомогою цього вимикача користувач може, наприклад, скасувати нічне зниження. Така потреба може виникнути тоді, коли приміщення має використовуватись впродовж більш довгого часу.
У іншому втіленні за допомогою вимикачів можна встановити для пристрою керування заздалегідь обраний режим і потім утримувати цей режим. За допомогою таких вимикачів можна також виконувати таке програмування подальших режимів, яке передбачає рівномірну зміну усіх складових режиму роботи у всіх часових інтервалах. Подібне узгоджене встановлення режиму можна здійснювати, наприклад, у випадку потреби порівняно значного зниження температури (наприклад, на 10-20"С), щоб забезпечити лише захист від замерзання.
Далі на прикладах втілень винахід детально описано з посиланнями на креслення: фіг. - вигляд згори поверхні пристрою керування з пристроєм індикації і елементами керування.
Пристрій керування 1 має корпус 2, один з боків якого показано на фіг. Корпус 2 може бути з'єднаний з можливістю знімну з насадкою вентиля термостату (не показаною), і у цьому разі корпус повернутий цим боком до насадки.
Пристрій керування має пристрій індикацій 3, який може показувати різні режими роботи або обрані завдання. Якщо зазначена індикація змінюється, це означає, що, проміж іншим, відповідним чином змінюється режим роботи пристрою керування.
Крім того, пристрій керування 1 має перевстановлюючий перемикач 4, прямий перемикач 5 і два змінюючі перемикачі 6, 7, виконані у вигляді кнопок. Особливістю перевстановлюючого перемикача 4 є те, що він являє собою невелику кнопку, яку можна натиснути лише загостреним предметом. Цим відвертається помилкове спрацьовування цього перемикача 4.
Пристрій керування 1 також має панель перемикачів 9, яка містить перемикачі А-С, кожний з яких приводиться у дію ручкою 10. Положення ручок 10 вказує на положення перемикачів. Ліворуч від панелі перемикачів 9 нанесено маркування РІ, Р2, якими позначено можливі положення перемикачів панелі 9. У даному випадку перемикачі А-Е панелі 9 знаходяться у положенні Р11, а перемикачі Е, С - у положенні Р2.
Кожний з перемикачів А-2 відповідає одному дню тижня. Ці дні можна просто занумерувати занесенням відповідного номера від 1 до 7 у рядку "день".
У пристрої індикації З знаходяться панелі індикації Т1, Т2. Ліворуч біля пристрою З навпроти панелі індикації Т1, Т2 знаходяться маркування РІ, Рг, які вказують на положень перемикачів А - 2 панелі 9.
Протилежно до панелі індикації Т1, Т2 нанесено умовні позначення 11, які відповідають обраним режимам пристрою 1 керування, відображеним панелям індикації Т1, Т2. У даному випадку позначенням є символ сонця, і пристрій 1 керує насадкою вентиля термостату (або іншим керованим пристроєм), підтримуючи денну або комфортну температуру, Другим умовним позначенням є символ місяця, і у цьому випадку пристрій 1 "керування переводить керований пристрій у. нічний режим, тобто знижує уставку температури, наприклад, на 1-56.
Кожна з панелей індикації Т1, Т2 розділена на певну кількість елементів, у даному випадку 24, які відповідають 24 годинам доби. Над і під пристроєм індикації З нанесено шкали для полегшення ідентифікації окремих елементів груп.
Кожний з елементів панелей індикації Т1, Т2 може бути встановлений відповідно до одного і лише одного з режимів роботи - сонячного або місячного.
Програмування пристрою керування 1 виконується у такій послідовності: натисканням перевстановлюючого перемикача 4 пристрій керування 1 встановлюється у заводський стан, тобто такий, у якому він надійшов від виготовника. Прикладом є положення, зображене на фіг.
Натискання перемикача 5 (це можливо, якщо перед тим не був натиснутий перевстановлюючий перемикач 4) уводить у дію пружину показника часу 12, який знаходиться у середній частині пристрою індикації 3, і цим змінює установку часу. Елемент пристрою індикації З відзначається під час встановлення, наприклад, миготінням. Цифри, які вказують час, можуть бути відображені семисегментними індикаторами.
Змінюючими перемикачами 6, 7 можна змінити значення часу, встановивши у пристрої менше або більше значення.
Послідовними натисканнями перемикача 5 змінюють показання індикатора 13 днів. У даному випадку цей індикатор показує 3. Ці показання легко зіставити з днями тижня. Зрозуміло, що витримується належна послідовність днів. У даному втіленні перемикачу А відповідає понеділок і день 1, а перемикачу 2 - неділя і день 7, Поки індикатор 13 миготить, можна вносити зміни перемикачами 6, 7.
Подальшими натисканнями перемикача 5 можна встановити значення для першого поля панелі індикації
Т1, у даному випадку для інтервалу між 0 та 1. Потім для цього часу можна встановити комфортну або нічну температуру. Подальшим натисканням встановлюється відповідний режим для наступного поля (інтервал між 1 та 2 год.). Це встановлення здійснюється перемикачами 6, 7. Якщо необхідно, натисканням перемикача 5 здійснюється перехід до наступного поля. Після закінчення операцій з першою панеллю індикації 71 натисканням перемикача 5 переходять до другої панелі індикації Т2.
У іншому втіленні програму керування для кожного дня можна уводити за допомогою панелі перемикачів 9. Перемикаючи тумблера 10, можна визначити програму встановлено для кожного дня.
У наведеному на фіг. випадку для днів від понеділка до п'ятниці комфортну температуру запрограмовано на періоди від 5 до 8 год. і від 15 до 23 год. Для решти часу запрограмовано нічну знижену температуру. Для суботи і неділі комфортну температуру запрограмовано на період від 6 до 23год., для решти доби - нічну температуру.
Пристрій керування 1 має отвори 14, 15, через які його насаджують на фіксуючі кронштейни, що висуваються з насадки вентиля термостату. За допомогою гакоподібних захоплювачів, якими оснащено ці кронштейни, пристрій 1 керування може бути закріплений на насадці. Отвори 16, 17 можуть слугувати допоміжними засобами закріплення.
Слід відзначити, що, коли пристрій 1 і насадка вентиля термостату скріплені разом, " верхня частина пристрою керування 1 зображена у положенні на одному рівні з вентилем, а нижня частина обернута у бік торця насадки. Пристрій індикації З і елементи керування 4, 10 також знаходяться "вище голови". Коли користувач знімає пристрій керування з насадки, він тримає його "прямо", тобто може прочитати відповідні завдання безпосередньо, не повертаючи пристрій.
На боці, де знаходяться пристрій З індикації і елементи керування 4-10, передбачено отвір 18, за яким на ведучому валу двигуна 20 встановлено ведучу шестерню 19. Двигун 20 є електродвигуном з батарейним живленням, і він приводить у рух шестерню 19, яку можна бачити у пристрої індикації 3. Коли пристрій керування 1 з'єднано з насадкою вентиля, шестерня 19 зачіплюється з зубчастим колесом, яке через отвір 18 проходить усередину пристрою 1. Це зубчасте колесо є першою частиною зубчастої передачі, через яку здійснюється регулювання насадки вентиля.
Нарешті, пристрій керування 1 може бути оснащений вимикачем 21, який може бути розташований і в іншому місці. Є кілька варіантів використання цього вимикача. Один з способів використання полягає в тому, що після вимикання вимикачем 21, зміни вже встановлених відповідних режимів скасовуються, і, наприклад, не можна змінити денну температуру на нічну. Це є доцільним, наприклад, тоді, коли користувач хоче заборонити зниження температури на ніч.
Згідно з іншим варіантом вимикання вимикачем 21 одноразово встановлюються узгоджені завдання на суттєво більше зниження температури, щоб забезпечити лише захист від морозу, після чого зміни не відбуваються. Таке узгоджене встановлювання розповсюджується на обрані години і дні. Коди користувач після такого узгодженого встановлення покидає приміщення, вже не важливо, щоб різним дням відповідали різні програми. Пристрій керування 1 можна зняти з насадки вентиля. У цьому випадку насадка (або інший керований пристрій) продовжує працювати "нормально", тобто як звичайна насадка вентиля термостату. 1 П Н з!/ ці зл з | й фелі б | и в й ДО встан. прое уті в Ішли
ВД! РІ НІ вигана є 9 й ЩО вино «евнава і! РІ Ті
У ук ПОВ В День їв | нд в й ЩІ пове евттььни ДВО З
ТЕТ ТІ ЕЕ ПИ!
Ге боб йо й М
Й рю хво) ря їх прово І 1 де|і 23:55
АВСОЕКО тй
ФІГ.

Claims (14)

1. Пристрій керування підігрівником, що містить елементи керування, які мають панель перемикачів (9), яка має для кожного інтервалу часу, розподіленого на відрізки часу, перемикач (А-й), робочий стан якого можна бачити назовні, і пристрій індикації, який відрізняється тим, що пристрій (3) індикації має панелі індикації (Т1, Т2), які відповідають робочим станам (РІ, Р2) і мають довжину, яка відповідає інтервалу часу і поділена на відрізки, кожний з яких показує встановлення у робочий стан.
2. Пристрій за п. 1, який відрізняється тим, що елементи керування включають щонайменше встановлюючу кнопку (5) і змінюючі кнопки (6, 7).
3. Пристрій за п. 1 або п. 2, який відрізняється тим, що панелі індикації (Т1, Т2) для кожного відрізка часу, у якому визначено режим роботи, має індикаційне поле, а з боку біля панелі індикації (71, 2) нанесено символ (11) режиму роботи.
4. Пристрій за п. 3, який відрізняється тим, що символ (11) нанесено поза пристроєм (3) індикації.
5. Пристрій за будь-яким з пп. 1-4, який відрізняється тим, що пристрій індикації (З ) показує поточний час і поточний номер відрізка часу.
6. Пристрій за будь-яким з пп. 1-5, який відрізняється тим, що у ньому передбачено сім інтервалів часу, а панель перемикачів ( 9 ) має сім перемикачів (А-С).
7. Пристрій за будь-яким з пп. 1-6, який відрізняється тим, що кожний з перемикачів (А-б) має лише два можливих положення.
8. Пристрій за будь-яким з пп. 1-7, який відрізняється тим, що містить половину механізму (14, 17) з'єднання з насадкою вентиля термостату з можливістю роз'єднання.
9. Пристрій за п. 8, який відрізняється тим, що пристрій індикації (3 ) і елементи керування (4-10) знаходяться над головною частиною.
10. Пристрій за п. 8 або п. 9, який відрізняється тим, що має корпус 2 з отвором (18), за яким встановлено механічний привідний елемент (19).
11. Пристрій за п. 10, який відрізняється тим, що привідний елемент (19) виконано як ведучу шестірню двигуна (20).
12. Пристрій за п. 10 або п. 11, який відрізняється тим, що отвір (18) знаходиться у тій же площині, що й пристрій індикації (3) і елементи керування (4-10).
13. Пристрій за будь-яким з пп. 1-12, який відрізняється тим, що має вимикач (21), яким можна скасувати усі зміни положень перемикачів.
14. Пристрій за п. 13, який відрізняється тим, що дією вимикача (21) можна встановити заздалегідь вибрані стани з подальшим їх зберіганням.
UA2000021170A 1999-03-02 2000-02-28 Пристрій керування підігрівником. UA64762C2 (uk)

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
DE19909102A DE19909102C2 (de) 1999-03-02 1999-03-02 Steuereinrichtung für eine Heizeinrichtung

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA64762C2 true UA64762C2 (uk) 2004-03-15

Family

ID=7899433

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UA2000021170A UA64762C2 (uk) 1999-03-02 2000-02-28 Пристрій керування підігрівником.

Country Status (7)

Country Link
EP (1) EP1033641A1 (uk)
CN (1) CN1135328C (uk)
CZ (1) CZ294223B6 (uk)
DE (1) DE19909102C2 (uk)
PL (1) PL338743A1 (uk)
RU (1) RU2244220C2 (uk)
UA (1) UA64762C2 (uk)

Families Citing this family (43)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US7114554B2 (en) 2003-12-01 2006-10-03 Honeywell International Inc. Controller interface with multiple day programming
US7181317B2 (en) 2003-12-02 2007-02-20 Honeywell International Inc. Controller interface with interview programming
FR2867576B1 (fr) * 2004-03-15 2006-05-19 Atlantic Industrie Sas Dispositif de programmation de moyens de chauffage
US7861941B2 (en) 2005-02-28 2011-01-04 Honeywell International Inc. Automatic thermostat schedule/program selector system
US7584897B2 (en) 2005-03-31 2009-09-08 Honeywell International Inc. Controller system user interface
DE102007011196A1 (de) * 2007-03-06 2008-09-11 Danfoss A/S Steuereinheit für Heizungen
US8087593B2 (en) 2007-11-30 2012-01-03 Honeywell International Inc. HVAC controller with quick select feature
US8387892B2 (en) 2007-11-30 2013-03-05 Honeywell International Inc. Remote control for use in zoned and non-zoned HVAC systems
US9002481B2 (en) 2010-07-14 2015-04-07 Honeywell International Inc. Building controllers with local and global parameters
US8950687B2 (en) 2010-09-21 2015-02-10 Honeywell International Inc. Remote control of an HVAC system that uses a common temperature setpoint for both heat and cool modes
US9366448B2 (en) 2011-06-20 2016-06-14 Honeywell International Inc. Method and apparatus for configuring a filter change notification of an HVAC controller
DK2544068T3 (en) * 2011-07-07 2018-12-10 Danfoss As Controlled valve assembly for a heat exchanger
US8892223B2 (en) 2011-09-07 2014-11-18 Honeywell International Inc. HVAC controller including user interaction log
EP2590045A1 (en) * 2011-11-03 2013-05-08 Danfoss A/S A method for setting parameters in a system, in particular a heating or cooling system, device to change parameters, and heating or cooling system
US10533761B2 (en) 2011-12-14 2020-01-14 Ademco Inc. HVAC controller with fault sensitivity
US9206993B2 (en) 2011-12-14 2015-12-08 Honeywell International Inc. HVAC controller with utility saver switch diagnostic feature
US10747243B2 (en) 2011-12-14 2020-08-18 Ademco Inc. HVAC controller with HVAC system failure detection
US8902071B2 (en) 2011-12-14 2014-12-02 Honeywell International Inc. HVAC controller with HVAC system fault detection
US9002523B2 (en) 2011-12-14 2015-04-07 Honeywell International Inc. HVAC controller with diagnostic alerts
US20130158720A1 (en) 2011-12-15 2013-06-20 Honeywell International Inc. Hvac controller with performance log
US10139843B2 (en) 2012-02-22 2018-11-27 Honeywell International Inc. Wireless thermostatic controlled electric heating system
US9442500B2 (en) 2012-03-08 2016-09-13 Honeywell International Inc. Systems and methods for associating wireless devices of an HVAC system
US10452084B2 (en) 2012-03-14 2019-10-22 Ademco Inc. Operation of building control via remote device
US9488994B2 (en) 2012-03-29 2016-11-08 Honeywell International Inc. Method and system for configuring wireless sensors in an HVAC system
USD678084S1 (en) 2012-06-05 2013-03-19 Honeywell International Inc. Thermostat housing
US9594384B2 (en) 2012-07-26 2017-03-14 Honeywell International Inc. Method of associating an HVAC controller with an external web service
US9477239B2 (en) 2012-07-26 2016-10-25 Honeywell International Inc. HVAC controller with wireless network based occupancy detection and control
US10094585B2 (en) 2013-01-25 2018-10-09 Honeywell International Inc. Auto test for delta T diagnostics in an HVAC system
US9584119B2 (en) 2013-04-23 2017-02-28 Honeywell International Inc. Triac or bypass circuit and MOSFET power steal combination
US9806705B2 (en) 2013-04-23 2017-10-31 Honeywell International Inc. Active triac triggering circuit
US9528720B2 (en) 2013-04-30 2016-12-27 Honeywell International Inc. Display sub-assembly for an HVAC controller
US9983244B2 (en) 2013-06-28 2018-05-29 Honeywell International Inc. Power transformation system with characterization
US10811892B2 (en) 2013-06-28 2020-10-20 Ademco Inc. Source management for a power transformation system
US11054448B2 (en) 2013-06-28 2021-07-06 Ademco Inc. Power transformation self characterization mode
USD720633S1 (en) 2013-10-25 2015-01-06 Honeywell International Inc. Thermostat
US9673811B2 (en) 2013-11-22 2017-06-06 Honeywell International Inc. Low power consumption AC load switches
US9857091B2 (en) 2013-11-22 2018-01-02 Honeywell International Inc. Thermostat circuitry to control power usage
CN103616903A (zh) * 2013-12-02 2014-03-05 青岛海尔软件有限公司 一种暖气片的恒温控制装置
WO2015089116A1 (en) 2013-12-11 2015-06-18 Honeywell International Inc. Building automation control systems
US9628074B2 (en) 2014-06-19 2017-04-18 Honeywell International Inc. Bypass switch for in-line power steal
US9683749B2 (en) 2014-07-11 2017-06-20 Honeywell International Inc. Multiple heatsink cooling system for a line voltage thermostat
US10488062B2 (en) 2016-07-22 2019-11-26 Ademco Inc. Geofence plus schedule for a building controller
US10317100B2 (en) 2016-07-22 2019-06-11 Ademco Inc. Simplified schedule programming of an HVAC controller

Family Cites Families (7)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
DE3127471A1 (de) * 1981-07-11 1983-01-20 Robert Bosch Gmbh, 7000 Stuttgart Elektronisches steuergeraet fuer heizungsanlagen
US4621336A (en) * 1984-09-17 1986-11-04 Emerson Electric Co. Visual display of time schedule in a programmable thermostat
DE3438196A1 (de) * 1984-10-18 1986-04-24 Buderus Ag, 6330 Wetzlar Schaltuhr fuer einen zentralheizungskessel
DE3642113A1 (de) * 1986-12-10 1988-06-16 Centra Buerkle Gmbh & Co Betaetigungsvorrichtung fuer ein heizkoerperventil
FR2711230B1 (fr) * 1993-10-13 1995-12-29 Atlantic Ste Fse Dev T Procédé de régulation de chauffage et dispositif programmable correspondant.
DE19706736C1 (de) * 1997-02-20 1998-06-04 Honeywell Ag Betätigungsvorrichtung für ein Heizkörperventil
DE19710771A1 (de) * 1997-03-17 1998-09-24 Bosch Gmbh Robert Vorrichtung zur Anzeige eines Sollwerts

Also Published As

Publication number Publication date
EP1033641A1 (de) 2000-09-06
CN1265458A (zh) 2000-09-06
RU2244220C2 (ru) 2005-01-10
CN1135328C (zh) 2004-01-21
DE19909102A1 (de) 2000-09-21
DE19909102C2 (de) 2001-10-04
PL338743A1 (en) 2000-09-11
CZ294223B6 (cs) 2004-10-13
CZ2000773A3 (cs) 2001-07-11

Similar Documents

Publication Publication Date Title
UA64762C2 (uk) Пристрій керування підігрівником.
US5381331A (en) Irrigation controller
US5363290A (en) Irrigation controller
EP2628385B1 (en) Electronic control unit with one or two ways controlled by electrovalves for programmed watering of lawns, gardens, flower boxes and similar spaces
EP0720077A2 (en) Programmable thermostat with graphical and numerical temperature display
US5337957A (en) Microprocessor-based irrigation system with moisture sensors in multiple zones
WO2000029915A1 (en) Programmable time switch
US9220205B2 (en) Electronic control unit with one or two ways controlled by electrovalves for programmed watering of lawns, gardens, flower boxes and similar spaces
US5272620A (en) Irrigation controller with rain delay feature
ES2283040T3 (es) Unidad de control electronico programable para sistemas de riego automatico.
US20160282833A1 (en) Irrigation Controller
US7034674B2 (en) Hour meter with incremental service indicator
ITMI20010473U1 (it) Apparecchio modulare di regolazione programmabile
GB2054908A (en) Time switch with microcomputer or microprocessor
KR100798631B1 (ko) 프로그래머블 타임스위치
DE19804399A1 (de) Elektrisches Haushaltsgerät mit Solarzelle
GB2091913A (en) Timed control of central heating system
KR100323373B1 (ko) 프로그래머블 타임 스위치
EP0102373B1 (en) Step sequence control apparatus
EP3072388B1 (en) Irrigation controller
CA2886435C (en) Irrigation controller
KR0136726B1 (ko) 공기조화기 원격제어장치의 표시장치 및 그 제어방법
CN105378884A (zh) 可编程定时器
JPH08265861A (ja) リモコン装置
AU2015201557B1 (en) Irrigation Controller