UA51072A - Пристрій для фізіотерапії захворювань передміхурової залози та лікування статевої дисфункції - Google Patents

Пристрій для фізіотерапії захворювань передміхурової залози та лікування статевої дисфункції Download PDF

Info

Publication number
UA51072A
UA51072A UA2001129018A UA2001129018A UA51072A UA 51072 A UA51072 A UA 51072A UA 2001129018 A UA2001129018 A UA 2001129018A UA 2001129018 A UA2001129018 A UA 2001129018A UA 51072 A UA51072 A UA 51072A
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
contact
pulses
amplifier
switching
output
Prior art date
Application number
UA2001129018A
Other languages
English (en)
Russian (ru)
Inventor
Сергій Іванович Терещук
Сергей Иванович Терещук
Original Assignee
Сергій Іванович Терещук
Сергей Иванович Терещук
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Сергій Іванович Терещук, Сергей Иванович Терещук filed Critical Сергій Іванович Терещук
Priority to UA2001129018A priority Critical patent/UA51072A/uk
Publication of UA51072A publication Critical patent/UA51072A/uk

Links

Landscapes

  • Surgical Instruments (AREA)

Abstract

Пристрій для фізіотерапії захворювань передміхурової залози та лікування статевої дисфункції містить генератор імпульсів, двотактний підсилювач імпульсів, вимірювач струму, вихідний трансформатор, регулятор амплітуди і підсилювач постійного струму. Генератор імпульсів, двотактний підсилювач імпульсів, підсилювач постійного струму і регулятор амплітуди своїми шинами електроживлення підключені до шин джерела електроживлення. Він додатково містить формувач біполярних імпульсів, комутатор режимів роботи, який має одну замикаючу, одну розмикаючу і дві перемикаючі контактні групи, випрямляючий міст на діодах, індиферентний плоскої форми електрод, уретральний зонд-катетер. Як джерело електроживлення ввімкнуто автономне джерело електроживлення. Один з виводів вторинної обмотки вихідного трансформатора підключений до точки з'єднання одного з контактів замикаючої контактної групи і розмикаючого контакту першої перемикаючої групи. Замикаючий контакт з'єднаний з точкою з'єднання анодів третього і четвертого діодів випрямляючого моста і одним контактом розмикаючої контактної групи. Вимірювач струму ввімкнутий між точкою з'єднання катодів першого і другого діодів випрямляючого моста і точкою з'єднання контакту розмикаючої контактної групи і замикаючого контакту другої перемикаючої контактної групи комутатора режимів роботи.

Description

Опис винаходу
Винахід відноситься до області медицини зокрема до урології та сексопатології і призначений для 2 комплексного лікування захворювань передміхурової залози в тому числі хронічного простатиту та лікування статевої дисфункції з використанням сполучення таких фізичних факторів, як електростимуляція та направлене введення лікарської речовин.
В медицині для лікування захворювань передміхурової залози і статевої дисфункції широко використовується електрофорез в сполученні з локальним негативним тиском, при допомозі якого лікарська 70 речовина вводиться в поражені ділянки простати, або в кавернозні тіла статевого органу. Використовується також і електростимуляція області патології передміхурової залози з допомогою електростимуляторів. Але кожний з цих видів фізіотерапевтичних процедур окремо не досягає максимального лікувального ефекту.
Виникає необхідність в комплексному застосуванні цих процедур.
Одним з близьких по збіжним суттєвим конструктивним признакам з пристроєм що заявляется, є електростимулятор /А.С. СРСР Мо 1507405, кл. А 61М1/37, опубл. Бюл. Мо 34, 1989 р./, який містить задаючий генератор, задатчик амплітуди, послідовно з'єднані блок затримки, регулятор амплітуди та підсилювач, генератор імпульсів, ключ та послідовно з'єднані схему збігу і формувач імпульсів, вихід якого підключений до другого входу регулятора амплітуди, при цьому вихід генератора імпульсів з'єднаний з одними входами схеми збігу і ключа, другий вхід якого з'єднаний з задатчиком амплітуди, а вихід - з входом блока затримки, а другий вхід схеми збігу підключений до виходу задаючого генератора.
Співпадаючими істотними ознаками цього електростимулятора з пристроєм, що заявляється, є генератор імпульсів, регулятор амплітуди та підсилювач.
Не дивлячись на наявність ряду співпадаючих ознак з пристроєм, що заявляється, відомий електростимулятор не забезпечує трансуретральну електростимуляцію передміхурової залози в комплексі з направленим введенням лікарської речовини, а також лікування статевої дисфункції, не забезпечує можливість « проведення фізіотерапевтичних процедур у двох режимах -у режимі електростимуляції біполярними імпульсами та у режимі електростимуляції однополярними імпульсами позитивної полярності необхідних параметрів з одночасним направленим введенням в уражену ділянку необхідного лікуванню органу лікарської речовини. Цей пристрій, також не забезпечує вимірювання та контроль середньо-випрямленого значення струму, що протікає с через пацієнта, не забезпечує можливість виведення перед процесом і в процесі фізіотерапії застійного секрету |ч з передміхурової залози, так як не містить у своєму складі такі істотні ознаки, які притаманні даному пристроєві як: комутатор режимів роботи, випрямляючий міст на діодах, який здійснює перетворення біполярних о імпульсів у однополярні позитивної полярності, уретральний зонд-катетер, який має електрод і отвори, які «-- дозволяють вплинути електростимулючими імпульсами безпосередньо на вражену ділянку передміхурової залози, вводити туди лікарську речовину, проводити виведення застійного секрету з неї, індиферентної плоскої о форми електрод, вимірювач струму, автономне джерело електроживлення, що не дає можливості вирішити поставлену технічну задачу та досягти необхідний технічний результат. Крім того, в складі пристрою є формувач імпульсів, який не забезпечує формування біполярних імпульсів. «
Найбільш близьким з відомих аналогів по більшості співпадаючих суттєвих ознак до даного пристрою є З електростимулятор /"А.С.СРСР Мо 1351612, кл. А 61М 1/37, опубл. Бюл. Мо 42, 1987 р./, який містить послідовно с з'єднані нелінійний інтегратор і повторювач напруги, послідовно з'єднані генератор імпульсів, двотактний
Із» підсилювач і вихідний трансформатор, а також джерело електроживлення та з'єднані з ним потенціометр і резистор /регулятор амплітуди/, крім цього він містить послідовно з'єднані обмежувач напруги і підсилювач постійного струму, вихід якого підключений до трансформатора, а також вимірювач струму, з'єднаний зі вторинною обмоткою вихідного трансформатора, при цьому до виходу потенціометра підключені резистор і і-й входи нелінійного інтегратора і обмежувача напруги. - Співпадаючими істотними ознаками цього електростимулятора з пристроєм що заявляється є генератор імпульсів, двотактний підсилювач імпульсів, вихідний трансформатор, первинною обмоткою підключений до ші виходів двотактного підсилювача, підсилювач постійного струму, вихід якого з'єднаний з середнім виводом -і 20 первинної обмотки вихідного трансформатора, вимірювач струму, регулятор амплітуди та з'єднане з ним джерело електроживлення. о Цей електростимулятор не дивлячись на те, що забезпечує вимірювання та контроль середньо випрямленого значення струму Через пацієнта і має найбільшу кількість співпадаючих істотних ознак з пристроєм, що заявляється, також не забезпечує трансуретральну електростимуляцію передміхурової залози в 29 комплексі з направленим введенням лікарської речовини, а також лікування статевої дисфункції, не забезпечує в. можливість проведення фізіотерапевтичних процедур в двох режимах - в режимі електростимуляції біполярними імпульсами та в режимі електростимуляції однополярними імпульсами позитивної полярності необхідних параметрів з одночасним направленим введенням в уражену ділянку підлеглого лікуванню органу лікарської речовини, не забезпечує можливість видалення перед процесом і в процесі фізіотерапії застійного секрету з 60 передміхурової залози так як не містить в своєму складі такі істотні ознаки, притаманні пристрою що заявляється як: комутатор режимів роботи, випрямляючий міст на діодах, що здійснює перетворення біполярних імпульсів в однополярні позитивної полярності, уретральний зонд - катетер, який має електрод і отвори, що дозволяє діяти електростимулюючими імпульсами безпосередньо на вражену ділянку передміхурової залози, вводити туди лікарську речовину, проводити видалення застійного секрету з неї, індиферентний плоскої форми бо електрод, формувач біполярних імпульсів та автономне джерело електроживлення.
Технічна задача на вирішення якої направлено винахід, полягає в створенні, виконаного у вигляді портативного переносного приладу з автономним джерелом електроживлення, пристрою для фізіотерапії захворювань передміхурової залози та лікування статевої дисфункції, в якому методом введення спеціальних вузлів і зв'язків буде здійснено трансуретрально використання комплексної дії на вражену ділянку передміхурової залози біполярних, однополярних електростимулюючих імпульсів і лікарської речовини.
Технічний результат, досягнений винаходом, заключається: - у здійсненні трансуретральних комплексних фізіотерапевтичних процедур у двох режимах - у режимі електростимуляції уражених ділянок передміхурової залози біполярними імпульсами і у режимі /о електростимуляції цих же ділянок однополярними імпульсами позитивної полярності з одночасним спрямованим введенням лікарської речовини в рідкій фазі, що підвищує ефективність лікування захворювань передміхурової залози і статевої дисфункції; - у підвищенні безпеки електростимуляції за рахунок виключення можливості виникнення опіків шкіряного покриву при непередбаченому випадковому виникненні короткого замикання електродів на тілі пацієнта, тому що /5 В пристрої використане автономне малопотужне джерело електроживлення низької напруги, наприклад акумулятор на 9 вольт; - у забезпеченні можливості лікування в амбулаторних, домашніх і в похідних умовах за рахунок виконання пристрою з використанням напівпровідників і інтегральних мікросхем та автономного джерела електроживлення низької напруги у вигляді портативного переносного приладу.
Технічний результат досягається тим, що пристрій для фізіотерапії захворювань передміхурової залози та лікування статевої дисфункції, який містить генератор імпульсів, двотактний підсилювач імпульсів, вимірювач струму, вихідний трансформатор, первинною обмоткою з'єднаний з виходами двотактного підсилювача імпульсів, регулятор амплітуди і підсилювач постійного струму, вихід якого з'єднаний з середнім виводом первинної обмотки вихідного трансформатора, причому генератор імпульсів, двотактний підсилювач імпульсів, ов Підсилювач постійного струму і регулятор амплітуди своїми шинами електроживлення, підключені до шин джерела електроживлення, додатково містить формувач біполярних імпульсів, який ввімкнутий між виходом « генератора імпульсів і входами двотактного підсилювача імпульсів, комутатор режимів роботи, який має одну замикаючу, одну розмикаючу, і дві перемикаючі контактні групи і виконаний з можливістю їх одночасного спрацювання при перемиканні комутатора режимів роботи, випрямляючий міст на діодах, індиферентний плоскої с зо Форми електрод, уретральний зонд-катетер, який має електрод і отвори для відведення застійного секрету і введення лікарської речовини в рідкій фазі, а в якості джерела електроживлення, ввімкнуте автономне джерело - електроживлення /до шин якого своїми шинами електроживлення підключений також формувач біполярних о імпульсів, причому один з виводів вторинної обмотки вихідного трансформатора підключений до точки з'єднання одного з контактів замикаючої контактної групи і розмикаючого контакту першої перемикаючої контактної групи, (87 перемикаючий контакт якої з'єднаний з індиферентним плоскої форми електродом, а її замикаючий контакт ю з'єднаний з точкою з'єднання анодів третього і четвертого діодів випрямляючого моста і одним контактом розмикаючої контактної групи, другий контакт якої з'єднаний з замикаючим контактом другої перемикаючої контактної групи, перемикаючий контакт якої з'єднаний з електродом уретрального зонда-катетера, а розмикаючий контакт - з точкою з'єднання другого контакту замикаючої контактної групи і точкою з'єднання « катода третього і анода першого діодів випрямляючого моста, точка з'єднання анода другого і катода четвертого с діодів якого з'єднана з другим виводом вторинної обмотки вихідного трансформатора, при цьому, вимірювач струму ввімкнутий між точкою з'єднання катодів першого і другого діодів випрямляючого моста і точкою ;» з'єднання контакту розмикаючої контактної групи і замикаючого контакту другої перемикаючої контактної групи комутатора режимів роботи, а вихід регулятора амплітуди безпосередньо підключений до входу підсилювача постійного струму. с На кресленнях фіг.1 та фіг.2 зображена схема пристрою, а на фіг.3 - приклад виконання схеми формувача біполярних імпульсів. - Пристрій містить генератор 1 імпульсів, формувач 2 біполярних імпульсів, двотактний підсилювач З о імпульсів, вихідний трансформатор 4, автономне джерело 5 електроживлення, регулятор 6 амплітуди, 5р Підсилювач 7 постійного струму, комутатор 8 режимів роботи, що має одну замикаючу 8.1, одну розмикаючу 8.2, і
Ш- дві перемикаючі контактні групи 8.3 і 8.4, і забезпечує їхнє одночасне спрацьовування при перемиканні
Ге комутатора 8 на другий режим роботи. Пристрій містить також вимірювач 9 струму, випрямляючий міст на діодах 10.1 - 10.4, індиферентний плоскої форми електрод 11, уретральний зонд - катетер 12, що має електрод та отвори для відведення застійного секрету і введення лікарської речовини в рідкій фазі.
Комутатор 8 має 2 фіксовані положення і забезпечує роботу пристрою в 2-х режимах: - електростимуляція біполярними імпульсами;
Р - електростимуляція однополярними імпульсами позитивної полярності з одночасним введенням лікарської речовини.
Він може бути виконаний на базі багатоконтактного механічного перемикача наприклад кнопкового бо перемикача П2К із фіксацією переключення. Вимірювач 9 струму забезпечує контроль і вимір середньо-випрямленого значення струму через пацієнта в процесі фізіотерапії. Випрямляючий міст на діодах 10.1 - 10.4 забезпечує перетворення біполярних стимулюючих імпульсів в однополярні імпульси позитивної полярності.
У пристрої з'єднані: вихід генератора 1 імпульсів - із входом формувача 2 біполярних імпульсів, виходи б5 ЯКОГО з'єднані з входами двотактного підсилювача З імпульсів, виходи якого з'єднані з первинною обмоткою вихідного трансформатора 4, середній вивід якої з'єднаний з виходом підсилювача 7 постійного струму, вхід якого підключений до виходу регулятора б амплітуда. Один з виводів вторинної обмотки вихідного трансформатора 4 підключений до точки з'єднання одного з контактів замикаючої контактної групи 8.1 і розмикаючого контакту першої перемикаючої, контактної групи 8.3 комутатора 8, перемикаючий контакт якої з'єднаний з індиферентним плоскої форми електродом 11, а її замикаючий контакт - із точкою з'єднання третього 10.3 і четвертого 10.4 діодів випрямляючого моста й одним контактом розмикаючої контактної групи 8.2, другий контакт якої з'єднаний із замикаючим контактом другої перемикаючої контактної групи 8.4, перемикаючий контакт якої з'єднаний з електродом уретрального зонда-катетера 12, а розмикаючий контакт - із точкою з'єднання другого контакту замикаючої контактної групи 8.1 і точкою з'єднання катода третього 10.3 і анода першого 10.1 70 діодів випрямляючого моста, точка з'єднання анода другого 10.2 і катода четвертого 10.4 діодів якого з'єднана з другим виводом вторинної обмотки трансформатора 4, а вимірювач 9 струму включений між точкою з'єднання катодів першого 10.1 і другого 10.2 діодів випрямляючого моста і точкою з'єднання контакту розмикаючої контактної групи 8.2 і замикаючого контакту другої перемикаючої контактної групи 8.4 комутатора 8. Крім того, автономне джерело 5 електроживлення своїми шинами підключене до шин електроживлення генератора 1 7/5 імпульсів, формувача 2 біполярних імпульсів, двотактного підсилювача З імпульсів, підсилювача 7 постійного струму і до регулятора 6 амплітуди.
Формувач 2 біполярних імпульсів (фіг.3) містить у своєму складі три чотирьохрозрядних лічильника 13 - 15, вісім логічних елементів 2 І-НІ 16 - 23 і чотири логічних елемента 2 АБО-НІ 24 - 27.
Вхід С першого лічильника 13 є входом формувача 2.
Вхід М цього ж лічильника підключений до позитивної шини електроживлення джерела 5 електроживлення, вхід К цього ж лічильника, входи С та К другого 14 та входи С та К третього 15 лічильників з'єднані та підключені до негативної шини електроживлення джерела 5. Перший вихід першого лічильника 13 з'єднаний з першим входом елемента 2І-НІ 16 та другим входом четвертого елемента 2І-НІ 19, другий вихід цього ж лічильника з'єднаний з другим входом першого елемента 2І-НІ 16 та з першим і другим входами другого об елемента 21-НІ 17, четвертий вихід цього ж лічильника з'єднаний з М входом другого лічильника 14, перший вихід якого з'єднаний з другим входом елемента 2АБО-НІ 25. Другий вихід другого лічильника 14 з'єднаний з « першим входом другого елемента 2 АБО-НІ 25, третій вихід цього ж лічильника з'єднаний з першим входом шостого елемента 21-НІ 21, четвертий вихід цього ж лічильника з'єднаний з М входом третього лічильника 15 та другим входом восьмого елемента 2І-НІ 23. Перший вихід третього лічильника 15 з'єднаний з першим входом с зр Восьмого елемента 21-НІ 23, другий вихід цього ж лічильника з'єднаний з другим входом сьомого елемента 21-НІ 22, третій вихід цього ж лічильника з'єднаний з першим входом сьомого елемента 2І-НІ 22. Входи третього - елемента 2І-НІ 18 об'єднані та з'єднані з виходом другого елемента 2АБО-НІ 25. Перший вхід четвертого о елемента 2І-НІ 19 з'єднаний з виходом другого елемента 2І-НІ 17, перший вхід п'ятого елемента 21І-НІ 20 з'єднаний з виходом третього елемента 2АБО-НІ 26, а другий вхід п'ятого елемента 21І-НІ 20 з'єднаний з виходом --
Зв шостого елемента 21-НІ 21, другий вхід якого з'єднаний з виходом третього елемента 21І-НІ 18. Вихід першого ю елемента 21І-НІ 16 з'єднаний з другим входом першого елемента 2АБО-НІ 24, перший вхід якого з'єднаний з виходом п'ятого елемента 2І-НІ 20 та другим входом четвертого елемента 2АБО-НІ 27, перший вхід якого з'єднаний з виходом четвертого елемента 21-НІ 19. Вихід сьомого елемента 21-НІ 22 з'єднаний з першим входом третього елемента 2АБО-НІ 26, другий вхід якого з'єднаний з виходом восьмого елемента 2І-НІ 23. Вихід « першого елемента 2АБО-НІ 24 та вихід четвертого елемента 2АБО-НІ 27 є виходами формувача 2 біполярних пл) с імпульсів.
Виконання формувача 2 біполярних імпульсів приведено для випадку використання у ньому інтегральних ;» схем серії К 561 або К 564.
Пристрій працює таким чином: вироблювані генератором 71 прямокутні імпульси фіксованої частоти надходять на вхід формувача 2 імпульсів, що формує біполярні стимулюючі імпульси у вигляді пачок тривалістю с Змс (мілісекунд) і періодом повторення 200мс. Біполярні стимулюючі імпульси представляють періодичне чередування позитивних і негативних напівхвиль, розділених паузами. Тривалості напівхвиль і пауз рівні і - складають по 10Омс. Зазначені біполярні імпульси підсилюються двотактним підсилювачем 3, транзистори якого о працюють у ключовому режимі й амплітуда імпульсів на обмотках підключеного до підсилювача З вихідного 5о трансформатору 4 визначається напругою на виході підсилювача 7 постійного струму, на вхід якого надходить
Ш- напруга з виходу регулятора 6 амплітуди. З вторинної обмотки вихідного трансформатора 4, імпульси надходять
Із на вхід комутатора 8. За допомогою комутатора 8 установлюють режим роботи пристрою: - електростимуляція біполярними імпульсами; - електростимуляція однополярними імпульсами позитивної полярності з одночасним введенням лікарської ов речовини в рідкій фазі.
Перед проведенням фізіотерапевтичних процедур в любому з вище вказаних режимів спочатку накладають
Р індиферентний плоскої форми електрод 11 з прокладкою змоченою рідиною, на пояснично-крестцевий відділ хребта, а зонд-катетер 12 через уретру підводять до передміхурової залози. В режимі електростимуляції біполярними імпульсами всі контактні групи комутатора 8 знаходяться в початковому положенні, при цьому бо Контакти замикаючої контактної групи 8.1 розімкнуті, контакти розмикаючої контактної групи 8.2 замкнуті, а в кожній з перемикаючих контактних груп 8.3 і 8.4 в замкнутому положенні, між собою знаходяться перемикаючий і розмикаючий контакти. При цьому стимулюючі імпульси з одного виводу вторинної обмотки трансформатора і через вищевказані замкнуті контакти перемикаючої контактної групи 8.3 поступають на електрод 11, а з другого виводу цієї ж обмотки 65 - для позитивної напівхвилі через діод 10.2, вимірювач 9 струму, контакти розмикаючої контактної групи 8.2, діод 10.3 і контакти другої перемикаючої контактної групи 8.4
- для негативної напівхвилі через діод 10.4 контакти розмикаючої контактної групи 8.2, вимірювач 9 струму, діод 10.1 і контакти другої перемикаючої контактної групи 8.4 поступають на електрод уретрального зонда-катетера 12. Після проведення електростимуляції біполярними імпульсами проводять звільнення передміхурової залози від застійного секрету, відкачуючи рідину через отвори уретрального зонда-катетера (тобто проводиться трансуретральна вакуумна аспірація застійного секрету, продуктів запалення, "пробок" вивідних протоків, розкриття абсцесів та мікроабсцесів, евакуація з них гною). Потім проводять електростимуляцію передміхурової залози однополярними імпульсами позитивної полярності. Для цього комутатор 8 режимів роботи, перемикають в інше фіксоване положення, при якому оказуються замкнутими 7/0 Контакти замикаючої контактної групи 8.1, розімкнутими контакти розмикаючої контактної групи 8.2, замкнутими перемикаючий і замикаючий контакти першої перемикаючої контактної групи 8.3, замкнутими перемикаючий і замикаючий контакти другої перемикаючої контактної групи 8.4. При цьому вторинна обмотка вихідного трансформатора 4 одним виводом через контакти замикаючої контактної групи 8.1, а другим безпосередньо виявляється підключеною до діодного моста, який перетворює біполярні імпульси в однополярні, позитивної 7/5 полярності і через вимірювач 9 струму, підключений з однієї сторони до точки з'єднання першого 10.1 й другого 10.2 діодів, а з другої сторони - до замикаючого контакту другої перемикаючої контактної групи 8.4 і через її перемикаючий контакт видає їх на електрод уретрального зонда-катетера 12. Індиферентний плоскої форми електрод 11 при цьому через першу перемикаючу контактну групу 8.3 виявляється підключеним до точки з'єднання анодів третього 10.3 і четвертого 10.4 діодів моста. Однополярні імпульси позитивної полярності, що виробляються пристроєм при цьому мають тривалість по 100мс і розділені паузами по 100мс. Одночасно з електростимуляцією імпульсами позитивної полярності (при необхідності) під надмірним тиском до передміхурової залози, через уретральний зонд-катетер і отвори, які він містить, підводиться лікарська речовина в рідкій фазі. При цьому на область патології передміхурової залози проводиться комплексна дія імпульсів електростимуляції та іонів лікарської речовини, що ліквідує застійні явища в її тканинах, подавляє інфекційні процеси, покращує крово- та лімфообіг, а також підвищує статеву активність. Крім цього електростимуляція діє на ерогенні зони, що додатково підвищує статеву активність. Застосування пристрою, що « пропонується, дозволяє: - підвищити ефективність лікування за рахунок комплексного підходу до лікування захворювання; - виключити болючість та травматизм при лікуванні; с зо - виключити рецидиви захворювання; - відновити статеву функцію і покращити якість і повноту життя пацієнтів; - - забезпечити проведення лікувальних процедур амбулаторне, вдома індивідуально (під наглядом лікаря), а о також в похідних умовах без відвідування лікувального закладу.
В пристрої, що пропонується, амплітуда електростимулюючих імпульсів, регулюється в межах від 0 до 20 --
Зв Вольт, при опорі навантаження 200 Ом і до ЗО вольт при опорі навантаження 600 Ом. ю
Пристрій виконаний на напівпровідникових елементах і інтегральних мікросхемах у вигляді малогабаритного переносного приладу з автономним низьковольтовим (на 9 вольт) джерелом електроживлення, що забезпечує можливість його застосування в різних умовах. « с 70

Claims (1)

  1. Формула винаходу 8 :з» Пристрій для фізіотерапії захворювань передміхурової залози та лікування статевої дисфункції, який містить генератор (1) імпульсів, двотактний підсилювач (3) імпульсів, вимірювач (9) струму, вихідний трансформатор (4), первинною обмоткою з'єднаний з виходами двотактного підсилювача (3) імпульсів,
    сл регулятор (6) амплітуди і підсилювач (7) постійного струму, вихід якого з'єднаний з середнім виводом первинної обмотки вихідного трансформатора (4), причому генератор (1) імпульсів, двотактний підсилювач (3)
    - імпульсів, підсилювач (7) постійного струму і регулятор (б) амплітуди своїми шинами електроживлення о підключені до шин джерела (5) електроживлення, який відрізняється тим, що він додатково містить формувач (2) біполярних імпульсів, ввімкнутий між виходом генератора (1) імпульсів і входами двотактного підсилювача
    - (3) імпульсів, комутатор (8) режимів роботи, який має одну замикаючу (8.1), одну розмикаючу (8.2) і дві ГЕ перемикаючі (8.3 і 8.4) контактні групи і виконаний з можливістю їх одночасного спрацювання при перемиканні комутатора (8) режимів роботи, випрямляючий міст на діодах (10.1-10.4), індиферентний плоскої форми електрод (11), уретральний зонд-катетер (12), який має електрод і отвори для відведення застійного секрету і
    Введення лікарської речовини в рідкій фазі, а як джерело (5) електроживлення ввімкнуто автономне джерело електроживлення, до шин якого своїми шинами електроживлення також підключений формувач (2) біполярних
    » імпульсів, причому один з виводів вторинної обмотки вихідного трансформатора (4) підключений до точки з'єднання одного з контактів замикаючої контактної групи (8.1) і розмикаючого контакту першої перемикаючої групи (8.3), перемикаючий контакт якої з'єднаний з індиферентним плоскої форми електродом (11), а її во замикаючий контакт з'єднаний з точкою з'єднання анодів третього (10.3) і четвертого (10.4) діодів випрямляючого моста і одним контактом розмикаючої контактної групи (8.2), другий контакт якої з'єднаний з замикаючим контактом другої перемикаючої контактної групи (8.4), перемикаючий контакт якої з'єднаний з електродом уретрального зонда-катетера (12), а розмикаючий контакт - з точкою з'єднання другого контакту замикаючої контактної групи (8.1) і точкою з'єднання катода третього (10.3) і анода першого (10.1) діодів
    65 випрямляючого моста, точка з'єднання анода другого (10.2) і катода четвертого (10.4) діодів якого з'єднана з другим виводом вторинної обмотки вихідного трансформатора (4), при цьому вимірювач (9) струму ввімкнутий між точкою з'єднання катодів першого (10.1) і другого (10.2) діодів випрямляючого моста і точкою з'єднання контакту розмикаючої контактної групи (8.2) і замикаючого контакту другої перемикаючої контактної групи (8.4) комутатора (8) режимів роботи, а вихід регулятора (6) амплітуди безпосередньо підключений до входу підсилювача (7) постійного струму. « с ча «в) «- ІС в) -
    с . и? 1 - («в) - 50 Ко) 60 б5
UA2001129018A 2001-12-25 2001-12-25 Пристрій для фізіотерапії захворювань передміхурової залози та лікування статевої дисфункції UA51072A (uk)

Priority Applications (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UA2001129018A UA51072A (uk) 2001-12-25 2001-12-25 Пристрій для фізіотерапії захворювань передміхурової залози та лікування статевої дисфункції

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UA2001129018A UA51072A (uk) 2001-12-25 2001-12-25 Пристрій для фізіотерапії захворювань передміхурової залози та лікування статевої дисфункції

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA51072A true UA51072A (uk) 2002-11-15

Family

ID=74246364

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UA2001129018A UA51072A (uk) 2001-12-25 2001-12-25 Пристрій для фізіотерапії захворювань передміхурової залози та лікування статевої дисфункції

Country Status (1)

Country Link
UA (1) UA51072A (uk)

Similar Documents

Publication Publication Date Title
FI61809C (fi) Foerfarande och anordning foer jontoforetisk vaord
JP2929556B2 (ja) 電子治療装置
CA2324540C (en) Electro-nerve stimulator systems and methods
JPS62101249A (ja) 電気刺激器
JPH03505051A (ja) 生体刺激用の電気パルスを発生させる方法およびその装置
AU2008326528A1 (en) System and method for generating complex bioelectric stimulation signals while conserving power
CN105194798A (zh) 一种肌电生物反馈刺激按摩仪
CN109475739B (zh) 电刺激治疗仪
US5817142A (en) Electrical apparatus for killing micro-organisms in the human body
CN205163912U (zh) 一种中频电疗仪
CN112007273A (zh) 电刺激装置及其操作方法与电刺激系统
AU728564B2 (en) Electrically activated substance and method for making the same
UA51072A (uk) Пристрій для фізіотерапії захворювань передміхурової залози та лікування статевої дисфункції
RU80752U1 (ru) Электростимулятор для физиотерапии внутренних органов человека в области малого таза
US6856837B2 (en) Method and device for electrochemically building of muscle
JPH1119223A (ja) 尿失禁治療装置
RU1813002C (ru) Аппарат дл электротерапевтического лечени
KR20170055369A (ko) 저주파 전기 자극 효과를 갖는 고주파 치료기
RU2128529C1 (ru) Многоканальный электростимулятор
SU799754A1 (ru) Электромассажный аппарат
RU2314839C1 (ru) Устройство физиотерапевтической стимуляции и лечения воспалительных и спаечных процессов электрическими импульсами тока "бегущей волны"
KR200328964Y1 (ko) 위상 차이가 있는 전기 침들의 장치
RU2012377C1 (ru) Устройство для лечения урогенитальной зоны человека
KR100634128B1 (ko) 저주파 및 흡입도자를 이용한 비만치료기
Raillard Development of an implantable cardiac pacemaker