UA28752U - Firework launching stand - Google Patents

Firework launching stand Download PDF

Info

Publication number
UA28752U
UA28752U UAU200707538U UAU200707538U UA28752U UA 28752 U UA28752 U UA 28752U UA U200707538 U UAU200707538 U UA U200707538U UA U200707538 U UAU200707538 U UA U200707538U UA 28752 U UA28752 U UA 28752U
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
pyrotechnic
tubes
content
mounting surface
base
Prior art date
Application number
UAU200707538U
Other languages
English (en)
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed filed Critical
Publication of UA28752U publication Critical patent/UA28752U/uk

Links

Landscapes

  • Toys (AREA)
  • Forms Removed On Construction Sites Or Auxiliary Members Thereof (AREA)
  • Refuge Islands, Traffic Blockers, Or Guard Fence (AREA)

Description

Опис винаходу
Дана корисна модель стосується пристрою для кріплення піротехнічних трубок, що включає корпус-основу, 2 корпуссоснова має нижню основу, яку можна поставити на поверхню предмета, та поверхню кріплення, що піднімається від нижньої основи, до того ж нижня основа та поверхня кріплення розташовані одна до одної під непрямим розгорнутим кутом, кожна трубка-носій з піротехнічним вмістом може бути закріплена на поверхні кріплення таким чином, що вона знаходиться під нахилом, що призводить до утворення різноманітних феєрверкових ефектів після вибуху вмісту трубки в повітря (до короткого опису додається Фіг.2)
Дана корисна модель стосується пристрою для кріплення піротехнічних трубок, на якому закріплюються трубки-носії з піротехнічним вмістом, після вибуху в повітря яких, завдяки особливій конструкції цього пристрою, утворюються різноманітні феєрверкові ефекти.
Класичний пристрій для запуску салютів складається з салютних трубок, основи-підставки та гніту і є сучасним пристроєм для запуску салютів. Наприклад, застосовувані на Тайвані трубка для запуску салютів 72 Мо347074, пристрій для запуску салютів Мо419056, салютна трубка Мо496515 та інші запатентовані пристрої мають традиційну конструкцію вищезгаданого класичного пристрою для запуску салютів.
Як показано на Фіг.1, що являє собою об'ємне зображення конструкції сучасних пристроїв для запуску салютів, перпендикулярно до основи-підставки 11 встановлено певну кількість трубок з піротехнічним вмістом 12, збоку до нижньої частини кожної трубки з піротехнічним вмістом 12 кріпиться послідовно стопін 13, трубки 20 з піротехнічним вмістом 12, послідовно з'єднані стопіном 13, утворюють єдине ціле, стопін 13 виводиться ззовні основи-підставки 11, утворюючи гніт 14, за допомогою якого запалюються трубки з піротехнічним вмістом 12, таким чином заряди 15, що складаються з піротехнічного вмісту та речовини для феєрверкового ефекту, що містяться всередині кожної трубки з піротехнічним вмістом, вибухають і вилітають в повітря по прямій лінії вгору, і тому не можуть утворити високо в повітрі великомасштабні феєрверкові ефекти, а феєрверкові ефекти 29 від кожного окремого заряду не можуть створити винятково гарні феєрверкові візерунки. -о
Враховуючи наведене вище, метою даної корисної моделі є винайдення пристрою, на якому закріплюються трубки-носії з піротехнічним вмістом, і після їх вибуху в повітря завдяки особливій конструкції цього пристрою утворюються різноманітні феєрверкові ефекти.
Для досягнення цієї мети конструкція даної корисної моделі, а саме - пристрою для запуску салютів, сч 30 складається з таких елементів: основа-корпус, ця основа-корпус має нижню основу, яку можна поставити на ою поверхню предмета, та поверхню кріплення; до того ж, нижня основа та поверхня кріплення розташовані один до одного під непрямим розгорнутим кутом, кожна трубка-носій з піротехнічним вмістом може бути закріплена на - поверхні кріплення таким чином, що вона знаходиться під нахилом, і це призводить до утворення різноманітних о феєрверкових ефектів після вибуху в повітря. 3о Пояснення до фігур. сч
Фігура 1 - конструкція сучасних пристроїв для запуску салютів.
Фігура 2 - об'ємне зображення конструкції пристрою для кріплення піротехнічних трубок згідно з п.1 Формули.
Фігура ЗА, Б - схематичне зображення конструкції пристрою для кріплення піротехнічних трубок згідно з п.1 «
Формули. З 50 Фігура 4 - об'ємне зображення конструкції пристрою для кріплення піротехнічних трубок згідно з п.2 Формули. с Фігура 5 - об'ємне зображення конструкції пристрою для кріплення піротехнічних трубок згідно з п.3 Формули.
Із» Фігура 6 - об'ємне зображення конструкції пристрою для кріплення піротехнічних трубок згідно з п.2 Формули.
Фігура 7 - зображення схеми вибуху салюту з використанням даної корисної моделі.
Фігура 8 - об'ємне зображення конструкції пристрою для кріплення піротехнічних трубок згідно з п.5 Формули. 45 Фігура 9 - зображення іншої можливої схеми вибуху салюту з використанням даної корисної моделі. о Фігура 10 - об'ємне зображення конструкції пристрою для кріплення піротехнічних трубок згідно з п.б
Ге | Формули.
Фігура 11 - зображення ще однієї можливої схеми вибуху салюту з використанням даної корисної моделі. і Тлумачення цифр, що позначають деталі на Фігурах: сл 20 11 - корпус 12 - трубка-носій з піротехнічним о 13 - стопін 14 - гніт - пороховий заряд 29 2 - пристрій для кріплення піротехнічних трубок с 21 - корпус-основа 22 - нижня основа 221 - другий отвір 23 - поверхня кріплення вмістом 60 24 - верхня основа 241 - перший отвір - стопін 26 - обгортка 21 - гніт бо З - трубка-носій з піротехнічним вмістом
Дана корисна модель, що стосується пристрою для кріплення піротехнічних трубок, як показано на Фіг.2 та З (А), включає пристрій для кріплення 2, що має корпус-основу 21, ця основа-корпус 21 має нижню основу 22, яку можна поставити на поверхню предмета, та поверхню кріплення 23, що піднімається від нижньої основи 22 та на якій можна закріпити трубки-носії з піротехнічним вмістом, до того ж ця поверхня кріплення 23 та нижня основа 22 розташовані одна до одної під непрямим розгорнутим кутом; згідно з формулою корисної моделі, як показано на фігурі, ця основа-корпус 21 має вигляд циліндра, верхня 24 та нижня основа 22 якої утворюють перший та другий отвори 241, 221, до того ж перший отвір 241 більший за другий 221, також перший та другий отвори 241, 221 можуть бути круглої форми, або у формі овалу, багатокутника, чи мати іншу замкнену форму, утворену 7/о різними кривими, як показано на Фіг.4. Звичайно, нижня частина кожної трубки-носія з піротехнічним вмістом З може розташовуватися як показано на Фіг.З (А), а також може розташовуватися під певним кутом, що утворюється між поверхнею кріплення 23 та нижньою основою, як показано на Фіг.З (Б).
Кожна трубка-носій з піротехнічним вмістом З може бути закріплена на внутрішній або зовнішній поверхні корпусу-основи 21, або, як показано на Фіг.2, на обох поверхнях одночасно - внутрішній та зовнішній (або у/5 тільки на зовнішній поверхні корпусу-основи 21, як показано на Фіг.5), і утворювати одношарову форму (або багатошарову форму, як показано на Фіг.б), також кожна трубка-носій з піротехнічним вмістом З може бути закріплена вздовж поверхні кріплення 23 та приєднана до стопіну 25, і таким чином кожен стопін 25 проходить через кожну трубку-носій з піротехнічним вмістом 21 і утворює з нею єдине ціле, потім зовнішня поверхня кожної трубки-носія з піротехнічним вмістом 25 вкривається обгорткою 26, як показано на Фіг.б, і з'єднані стопіни разом виводяться на зовнішній бік обгортки 26, утворюючи гніт 27.
Коли користувач запалює гніт, кожна трубка-носій з піротехнічним вмістом спалахує послідовно, і піротехнічний заряд та речовина для феєрверкового ефекту, що містяться в кожній піротехнічній трубці, вибухають в повітря і створюють широкомасштабні феєрверкові ефекти, як показано на Фіг.7.
Крім того, можна використовувати різні форми отвору, і таким чином створювати різноманітні форми салюту.
Наприклад, як показано на Фіг.8, перший отвір 241 менший за другий 221, і коли кожна трубка-носій 21 з піротехнічним вмістом вибухає в повітря, салют вибухає у формі, зображеній на Фіг.9; або можна відкоригувати т форму розміщення трубок-носіїв з піротехнічним вмістом 21 таким чином, що форма вибуху салюту буде зовсім іншою, як показано на Фіг.10, трубка-носій з піротехнічним вмістом 21 розташована вздовж поверхні кріплення 23 і утворює певний кут таким чином, що форма вибуху салюту буде такою, що обертається, як показано на с зо Фіг.
На основі наведених вище відомостей подається заявка на отримання патенту на корисну модель, що юю стосується пристрою для кріплення піротехнічних трубок; вищенаведені пояснення та фігури найкраще ї- ілюструють втілення цієї корисної моделі, однак корисна модель не обмежується тільки цим, всі інші пристрої, що повторюють конструкцію та особливості цього пристрою, мають належати до обсягу цієї заявки на отримання со корисної моделі. с

Claims (10)

Формула винаходу «
1. Пристрій для кріплення піротехнічних трубок, що складається з основи-корпусу, яка, в свою чергу, має з с нижню основу, яку можна поставити на поверхню предмета, та поверхні кріплення, що піднімається від нижньої основи і на якій можна закріпити трубки-носії з піротехнічним вмістом; до того, ж нижня основа та поверхня :з» кріплення розташовані відносно одна одної під непрямим розгорнутим кутом.
2. Пристрій для кріплення піротехнічних трубок за п. 1, який відрізняється тим, що основа-корпус має циліндричну форму, її верхня та нижня основи утворюють перший та другий отвори, при цьому перший отвір з менший за другий.
З. Пристрій для кріплення піротехнічних трубок за п. 1, який відрізняється тим, що основа-корпус має бо циліндричну форму, її верхня та нижня основи утворюють перший та другий отвори, при цьому перший отвір - більший за другий.
4. Пристрій для кріплення піротехнічних трубок за пп. 2 та 3, який відрізняється тим, що перший та другий 1 отвори можуть бути круглої форми, у формі овалу, багатокутника або можуть мати іншу замкнену форму, ГК утворену кривими.
5. Пристрій для кріплення піротехнічних трубок за пп. 2 та З, який відрізняється тим, що трубки-носії з піротехнічним вмістом можуть закріплюватися на зовнішній або внутрішній поверхні кріплення.
6. Пристрій для кріплення піротехнічних трубок за пп. 2 та З, який відрізняється тим, що трубки-носії з піротехнічним вмістом можуть закріплюватися зовні або зсередини поверхні кріплення і, таким чином, с утворювати одношарову форму або форму з більш ніж одним шаром.
7. Пристрій для кріплення піротехнічних трубок за пп. 1 та 2, який відрізняється тим, що зовнішня поверхня трубок-носіїв з піротехнічним вмістом може бути вкрита обгорткою. во
8. Пристрій для кріплення піротехнічних трубок за пп. 1 та 2, який відрізняється тим, що трубки-носії з піротехнічним вмістом можуть закріплюватися вздовж поверхні кріплення.
9. Пристрій для кріплення піротехнічних трубок за пп. 1 та 2, який відрізняється тим, що трубки-носії з піротехнічним вмістом можуть закріплюватися вздовж поверхні кріплення і утворювати певний кут нахилу.
10. Пристрій для кріплення піротехнічних трубок за пп. 1 та 2, який відрізняється тим, що кожна трубка-носій вк З піротехнічним вмістом може закріплюватися під кутом, що утворюється між поверхнею кріплення та нижньою основою.
UAU200707538U 2006-07-07 2007-07-04 Firework launching stand UA28752U (en)

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
CN 200620121095 CN200950031Y (zh) 2006-07-07 2006-07-07 烟火承置装置

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA28752U true UA28752U (en) 2007-12-25

Family

ID=38892572

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAU200707538U UA28752U (en) 2006-07-07 2007-07-04 Firework launching stand

Country Status (3)

Country Link
CN (1) CN200950031Y (uk)
RU (1) RU78301U1 (uk)
UA (1) UA28752U (uk)

Families Citing this family (3)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
CN101441676B (zh) * 2008-12-24 2012-04-18 上海幻视信息技术有限公司 一种获得烟花燃放角度的方法、烟花燃放装置及系统
RU191104U1 (ru) * 2019-04-18 2019-07-24 Игорь Викторович Язев Держатель объемного предмета
RU194477U1 (ru) * 2019-11-14 2019-12-12 Игорь Викторович Язев Держатель объемного предмета

Also Published As

Publication number Publication date
CN200950031Y (zh) 2007-09-19
RU78301U1 (ru) 2008-11-20

Similar Documents

Publication Publication Date Title
US7610857B1 (en) Ballistic tracer platform for shotgun ammunition
US20080006168A1 (en) Firework launching stand
UA28752U (en) Firework launching stand
WO2003069259A1 (es) Sistema de fijación para tubos lanzadores pirotécnicos
US10408581B2 (en) Firecracker and firecracker arrangement
US6779459B2 (en) Pyrotechnic projectile launcher
RU2006114098A (ru) Сигнальный ружейный патрон
CN101949667A (zh) 礼花弹的发射器
US6244185B1 (en) Skyrocket
US20140345487A1 (en) Fireworks bomb structure and manufacturing method thereof
CN201569369U (zh) 烟火节能发射筒及使用该发射筒的装置
US2502442A (en) Colored smoke bomb
CN201844755U (zh) 礼花弹的发射器
RU82314U1 (ru) Усовершенствованная конструкция для запуска фейерверков определенной формы (варианты)
RU2007132524A (ru) Десантное устройство
RU39198U1 (ru) Фейерверочное изделие
RU2003108760A (ru) Осколочный или осколочно-фугасный боеприпас
JP3130150U (ja) 玩具煙火
CN201133792Y (zh) 一种燃放线香类烟花的支架
CN2837777Y (zh) 一种烟花玩具弹
AU2007100587A4 (en) Firework Launching Stand
CN202229675U (zh) 鞭炮自动燃放器
RU2007117070A (ru) Осколочно-пусковая граната "тверца" к автоматическому гранатомету
RU2003109155A (ru) Детонатор
TWM494293U (zh) 煙火炮筒結構