UA18158U - Filter sleeve - Google Patents

Filter sleeve Download PDF

Info

Publication number
UA18158U
UA18158U UAU200608785U UAU200608785U UA18158U UA 18158 U UA18158 U UA 18158U UA U200608785 U UAU200608785 U UA U200608785U UA U200608785 U UAU200608785 U UA U200608785U UA 18158 U UA18158 U UA 18158U
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
sleeve
end part
filter
bending
cuff
Prior art date
Application number
UAU200608785U
Other languages
English (en)
Inventor
Oleksandr Oleksandr Yaroshenko
Original Assignee
Oleksandr Oleksandr Yaroshenko
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Oleksandr Oleksandr Yaroshenko filed Critical Oleksandr Oleksandr Yaroshenko
Priority to UAU200608785U priority Critical patent/UA18158U/uk
Priority to RU2006131731/22U priority patent/RU60000U1/ru
Publication of UA18158U publication Critical patent/UA18158U/uk

Links

Landscapes

  • Filtering Materials (AREA)

Description

Опис винаходу
Корисна модель відноситься до фільтрувальних елементів рукавного типу, які використовуються в 2 установках для очищення технологічних газів і промислового повітря, переважно, з подачею їх всередину рукавів, в харчовій, цукровій, хімічній, металургійній, гірничорудній і інших галузях промисловості.
При використовуванні рукавних фільтрів в установках з подачею запилених газів або повітря всередину рукавів складно забезпечити їх регенерацію, процес якої додатково ускладнюється за рахунок скупчування дрібних фракцій пилу у верхній частині рукавів. Ця обставина визначає, в основному, конструкцію фільтрувального рукава, нижня кінцева частина якого призначена для підведення запорошених газів всередину рукава і його натягнення в процесі фільтрування і регенерації, а верхня - для закріплення і щільного з'єднання рукава з вхідним патрубком або рамою підвіски фільтрувальної установки. Для запобігання зісковзування фільтрувальний рукав підвішують на вхідний патрубок, виконаний з кільцевим виступом, у вертикальному положенні шляхом одягання манжети рукава і подальшими закріпленням за допомогою, 712 наприклад, металевого дроту, і ущільненням спеціальними ущільнюючими пристосуваннями, наприклад, хомутами з гвинтовими затисками. Кріплення фільтрувального рукава на нижній частині трубних грат фільтрувальної установки здійснюють за допомогою пружинячого кільця. При цьому конструктивне виконання фільтрувального рукава повинне забезпечувати оптимальне поєднання таких основних показників, як якість фільтрації, тривалий ресурс роботи при забезпеченні багатократної регенерації протягом терміну служби.
Відомий фільтрувальний рукав трубчастої форми |див. патент України Мо7581, М. кл. 7 ВО1О 46/02, ВО1О 29/11), виконаний з'єднанням кромок текстильного матеріалу подовжнім швом, що містить робочу і кінцеві частини. Робоча частина рукава забезпечена щонайменше, одним поперечним елементом жорсткості, виконаним у вигляді металевого кільця, розміщеного усередині кільцевої накладки, з'єднаної з робочою частиною рукава кільцевими швами. Металеве кільце встановлено по подовжній осі кільцевої накладки симетрично щодо її кромок. Кільцева накладка з'єднана з робочою частиною рукава за допомогою кільцевих пт) швів, виконаних з обох боків від металевого кільця. Робоча частина рукава може бути виконана з декількома поперечними елементами жорсткості. Кільцева накладка виконана, принаймні, з двох шарів текстильного матеріалу, при цьому металеве кільце розміщено між її внутрішніми шарами. Кінцеві частини рукава виконані з манжетами, утвореними підгинанням текстильного матеріалу рукава по периметру відповідної кінцевої частини і со з'єднаними з нею кільцевими швами. Манжети можуть містити різні елементи для закріплення рукава на ю відповідних частинах, що з'єднуються, наприклад, металеву смугу, або проволоку, або пружинне кільце, або шнур і таке інше. --
Відомий фільтрувальний рукав за рахунок міцного з'єднання поперечних елементів жорсткості з його с робочою частиною і жорсткої фіксації кожного металевого кільця усередині кільцевої накладки дозволяє при 3о експлуатації рукавів, особливо при регенерації в режимі механічного струшування рукавів з пилом, що осів в -- них, виключити коливання металевих кілець щодо рукава і, таким чином, запобігти місцевим стиранням тканини і руйнуванню кільцевих швів кріплення кільцевих накладок, що підвищує довговічність і ресурс роботи рукава.
Одночасно за рахунок запобігання пошкоджень робочої частини рукава підвищується якість фільтрування і « видалення пилу в процесі регенерації. Виконання фільтрувального рукава з поперечними елементами З жорсткості дозволяє виключити його стиснення, що особливо важливе при використовуванні рукавів великої с довжини, і також сприяє поліпшенню якості фільтрування.
Із» Недоліками зазначеного фільтрувального рукава є: - порівняльно велика трудомісткість робіт по монтажу рукавів і їх заміні, оскільки для забезпечення якості фільтрування необхідне щільне прилягання верхньої відкритої кінцевої частини рукава до вхідного патрубка фільтрувальної установки; - - обмежені технологічні можливості унаслідок того, що конструктивне виконання верхньої частини рукава не
Ге | дозволяє здійснювати закріплення його на вхідні патрубки різного діаметру.
Відомий фільтрувальний рукав трубчастої форми, що випускається фірмою Есоїїр сотр. (см. Каталог фірми - Есоїїр сотр., Словенія НЕр:/Лимлу.есоїїр.ві/еполімег бОпайд.йіт)|, виконаний з'єднанням кромок текстильного сл 20 матеріалу подовжнім швом, що містить робочу і кінцеві частини. Робоча частина рукава забезпечена поперечними елементами жорсткості, розташованими на ній з деяким кроком і виконаними у вигляді металевих со кілець, розміщених усередині кільцевої накладки, з'єднаною з робочою частиною рукава кільцевими швами.
Кінцеві частини рукава виконані з манжетами, утвореними підгинанням текстильного матеріалу рукава по периметру відповідної кінцевої частини і з'єднані з нею кільцевими швами. Одна з манжет містить проволоку з 29 пружинної сталі, розміщений усередині спеціальної кришки і закріплену в ній, при цьому кришка виконана з с елементом закріплення, за допомогою якого вона разом з фільтрувальним рукавом підвішується до відповідних елементів фільтрувальної установки.
Виконання однієї з манжет фільтрувального рукава сумісно з кришкою і елементом закріплення дозволяє знизити трудомісткість робіт по монтажу і заміні рукавів, оскільки в цьому випадку виключаються операції по 60 закріпленню і ущільненню кінця рукава на вхідному патрубку фільтрувальної установки.
Недоліками вказаного фільтрувального рукава є висока вартість унаслідок витрат на виготовлення кришки і елементу закріплення для кожного рукава і обмежені технологічні можливості через необхідність виготовлення кришок різних розмірів для фільтрувальних рукавів залежно від параметрів вхідних патрубків фільтрувальних установок. Крім того, таке конструктивне виконання фільтрувального рукава припускає додаткові витрати, бо пов'язані з утилізацією як самого рукава після його заміни, так і кришки з елементом закріплення.
Відомий фільтрувальний рукав трубчастої форми, що випускається фірмою Есоїїр сотр. (см. Каталог фірми
Есоїїр сотр., Словенія пЕр:/Лумлу.есоїїр.зі/епо/їЩег О9пад.піт| виконаний з'єднанням кромок текстильного матеріалу подовжнім швом, що містить робочу і кінцеві частини. Робоча частина рукава забезпечена поперечними елементами жорсткості, розташованими на ній з деяким кроком і виконаними у вигляді металевих кілець, розміщених усередині кільцевої накладки, з'єднаними з робочою частиною рукава кільцевими швами.
Кінцеві частини рукава виконані з манжетами. Одна з манжет утворена підгинанням текстильного матеріалу рукава по периметру відповідної кінцевої частини і з'єднана з нею кільцевими швами. Друга манжета утворена підгинанням плоско складеної кінцевої частини рукава на зовнішню сторону і з'єднана з нею поперечними /о швами. При цьому зазначена манжета містить елемент закріплення рукава, ушитий в манжету, за який фільтрувальний рукав підвішується до відповідних елементів фільтрувальної установки.
Виконання однієї з манжет вказаного фільтрувального рукава, як і рукава-аналога, спільно з елементом закріплення на вхідному патрубку фільтрувальної установки дозволяє знизити трудомісткість робіт по монтажу і заміні рукавів, оскільки в цьому випадку також виключаються операції по закріпленню і ущільненню кінця рукава /5 На вхідному патрубку фільтрувальної установки.
Недоліками зазначеного фільтрувального рукава є порівняно висока його вартість унаслідок витрат на виготовлення незнімного елементу закріплення для кожного рукава залежно від конкретних умов і типорозмірів вхідних патрубків фільтрувальної установки, а також необхідність в додаткових витратах, пов'язаних з утилізацією не тільки рукавів після їх заміни, але і елементів закріплення, що знаходяться в них.
В основу корисної моделі поставлена задача створення такого фільтрувального рукава, в якому за рахунок іншого конструктивного виконання закритої кінцевої частини забезпечується зниження вартості його виготовлення і експлуатаційних витрат при забезпеченні зручності і простоти монтажу і заміни рукавів і необхідної якості фільтрування.
Поставлена задача вирішується тим, що у фільтрувальному рукаві трубчастої форми, виконаному з'єднанням Кромок текстильного матеріалу подовжнім швом, який включає робочу і кінцеві частини, в якому робоча частина забезпечена, принаймні, одним поперечним елементом жорсткості у вигляді металевого кільця, розміщеного о, усередині кільцевої накладки, кінцеві частини виконані з манжетами, одна з яких утворена підгинанням текстильного матеріалу по периметру кінцевої частини рукава і з'єднана з нею кільцевими швами, а друга манжета утворена підгинанням плоско складеної кінцевої частини рукава на зовнішню сторону і з'єднана з нею со зо поперечними швами, згідно корисної моделі манжета, утворена підгинанням плоско складеної кінцевої частини рукава на її зовнішню сторону, виконана зі створенням між кромкою підгинання і зазначеними швами наскрізної о порожнини для установки в ній елемента для закріплення рукава у фільтрувальній установці, при цьому в «- торцевій частині зазначеної манжети виконана виїмка, розташована симетрично щодо подовжньої осі рукава.
Виїмка в торцевій частині манжети може бути виконана радіусної, або трикутної, або прямокутної, або со овальної форми. «-
Ширина манжети, утвореної підгинанням плоско складеної кінцевої частини рукава на її зовнішню сторону, може бути менше діаметру робочої частини рукава.
Ширина манжети, утвореної підгинанням плоско складеної кінцевої частини рукава на її зовнішню сторону, може відповідати діаметру робочої частини рукава. «
Для зручності з'єднання кінця рукава з елементами пристрою натягу манжета, утворена підгинанням в с текстильного матеріалу по периметру кінцевої частини рукава, містить елемент для утворення буртика.
Для підвищення міцності з'єднання поперечних елементів жорсткості з робочою частиною рукава і жорсткої ;» фіксації кожного металевого кільця усередині накладки, кільце розміщено по подовжній осі кільцевої накладки симетрично щодо її кромок, а кільцева накладка з'єднана з робочою частиною рукава кільцевими швами, розташованими з обох боків від металевого кільця. - Виконання фільтрувального рукава з манжетою пропонованої конструкції дозволяє розміщувати в наскрізній порожнині закритого кінця рукава різні знімні елементи для закріплення, забезпечувати їх фіксацію в порожнині бо і подальше видалення з неї, що значно знижує вартість рукавів, а також виключає додаткові витрати, пов'язані - з їх утилізацією. Виконання в торцевій частині манжети рукава виїмки, що забезпечує доступ до елементу
Кріплення при підвішуванні рукава, дозволяє знизити трудомісткість робіт по монтажу і заміні рукавів, а також о забезпечує вживання рукавів для різних типорозмірів вхідних патрубків фільтрувальних установок, що знижує с експлуатаційні витрати. Розташування виїмки симетрично щодо подовжньої осі рукава виключає перекоси рукава при його підвішуванні, що сприяє поліпшенню якості фільтрування.
Сутність корисної моделі пояснюється представленими фігурами креслення: на Фіг.1 показаний загальний ов Вид фільтрувального рукава, виконаного з декількома поперечними елементами жорсткості; на Фіг.2 - перетин
А-А на Фіг.1 - розташування металевого кільця в кільцевій накладці і з'єднання останньої з робочою частиною с рукава; на Фіг.3 - перетин Б-Б на Фіг.1 - з'єднання кромок текстильного матеріалу рукава подовжнім швом "взамок"; Фіг4 - вид В на Фіг.1 (повернено); на Фіг.5 - вид І на Фіг.4 (повернено) - виконання кінцевої частини рукава із закритим торцем і наскрізною порожниною; на Фіг.б - вид ІІ на Фіг.1 (повернено) - виконання бо нижньої кінцевої частини рукава з відкритим торцем (варіант, коли манжета утворена підгинанням текстильного матеріалу); на Фіг.7 (повернено) - виконання нижньої кінцевої частини рукава з відкритим торцем (варіант, коли манжета містить елемент для утворення буртика); на Фіг.8 - вид І (виконання верхньої манжети рукава і з'єднання кромок підгинання з кінцевою частиною (варіант виконання манжети з виїмкою радіусної форми, коли ширина манжети менше діаметру робочої частини рукава); на Фіг.9 - вид І (виконання верхньої манжети рукава і 65 з'єднання кромок підгинання з кінцевою частиною (варіант виконання манжети з виїмкою радіусної форми, коли її ширина відповідає діаметру робочої частини рукава); на Фіг.10-12 - варіанти виконання виїмки манжети.
Фільтрувальний рукав трубчастої форми, виконаний з'єднанням кромок тканого матеріалу, наприклад, фільтрувальної лавсанової тканини з поліефірних ниток, подовжнім швом 1 і містить робочу частину 2 і кінцеві частини 3, 4. На робочій частині 2 з постійним по довжині рукава кроком (не позначено) розміщені поперечні елементи жорсткості 5, кожний з яких містить металеве кільце 6 і кільцеву накладку 7 (Фіг.2). Подовжній шов 1 виконаний "взамок" трьома паралельними строчками 2 ланцюгового стібка.
Кільцева накладка 7 (Фіг.2) виконана з складання двох шарів тканини, а металеве кільце 6 - із смуги або дроту і розміщено між внутрішніми шарами тканини кільцевої накладки 7. При цьому металеве кільце б встановлено по подовжній осі кільцевої накладки 7 симетрично щодо її кромок. Кільцева накладка 7 з металевим 7/0 кільцем 6 з'єднана з тканиною 2 рукави кільцевими швами 8, виконаними шістьма паралельними строчками 7 по три з кожної сторони від кільця 6.
Кінцеві частини З, 4 фільтрувального рукава виконані з манжетами. Верхня манжета З (Фіг.4, 5) утворена підгинанням плоско складеної кінцевої частини рукава на зовнішню сторону і з'єднана з нею поперечними швами 2 3 утворенням наскрізної порожнини 9 для установки в ньому елементу для закріплення рукава у фільтрувальній установці. В торцевій частині манжети З виконана виїмка 10 радіусної форми, розташована симетрично щодо подовжньої осі рукава. Величина підгинання п. складає, наприклад 95-105мм, відстань п» від торця рукава до першого шва кріплення складає 65-75мм, а радіус К виїмки - 25-35мМм.
Залежно від конструктивного виконання елементу для закріплення фільтрувального рукава виїмка 10 може бути виконана трикутної (Фіг.10), прямокутної (Фіг.11) або овально форми (Фіг.12).
Ширина Б манжети 9 може бути менше діаметру а (Фіг.8) або відповідати (Фіг.9) діаметру а робочої частини фільтрувального рукава.
Нижня манжета 4 (Фіг.б) утворена підгинанням текстильного матеріалу рукава по периметру кінцевої частини і з'єднана з нею кільцевими швами, виконаними трьома паралельними строчками 7. Манжета 4 (Фіг.7) може включати елемент для утворення буртика 11, наприклад, металеве кільце.
У разі невеликої довжини фільтрувального рукава, він може бути виконаний з одним поперечним елементом жорсткості 5. т
Фільтрувальний рукав може бути виготовлений як з одного виду текстильного матеріалу - тканого, нетканого або голкопробивного, так і з їх комбінації. При комбінації двох фільтрувальних тканин їх з'єднання між собою проводиться в місці кріплення поперечного елементу жорсткості 5. со зо Описана в даному прикладі і зображена в графічних матеріалах конструкція фільтрувального рукава не є єдино можливою для досягнення вищезазначеного технічного результату і не виключає інших варіантів його юю виготовлення, що містять сукупність конструктивних ознак, включених в незалежний пункт формули. «-
Фільтрувальний рукав працює таким чином.
Перед розміщенням рукавів у фільтрувальній установці в наскрізну порожнину 9 і виїмку 10 верхньої манжети со
З кожного фільтрувального рукава заздалегідь вставляють елемент для закріплення 12, при цьому фіксація його «- забезпечується за рахунок розміщення гачка у виїмці 9, а також шляхом підгинання вгору зовнішніх кінців елементу 12, як представлено в приведеному прикладі. Можливий варіант, наприклад, коли, як елемент для закріплення, використовується металевий прямолінійний пруток. В цьому випадку підвішування проводять за його середню частину, розміщену у виїмці, а необхідна фіксація прутка в порожнині 9 забезпечується за рахунок « сил тертя в натягнутому положенні рукава. в с Підвішування рукавів в герметичній секції фільтрувальної установки на вхідних патрубках проводять у вертикальному положенні за допомогою гачка елементу закріплення 12. Другий кінець рукава за допомогою ;» манжети 4 з'єднують з елементами пристрою натягнення, забезпечуючи тим самим необхідну площу фільтрації.
Необхідна площа фільтрації установки забезпечується за рахунок розміщення в ній необхідної кількості фільтрувальних рукавів. - При роботі фільтрувальної установки запорошений газ з газопроводу підводиться в нижню частину секції і поступає всередину фільтрувальних рукавів. Очищений газ виходить через тканину рукава і через відкритий со випускний клапан поступає у відповідний газопровід. Частинки пилу осідають на внутрішній поверхні рукавів, - внаслідок чого опір тканинного фільтруючого рукава поступаючому газу поступово збільшується. Коли воно досягне деякого граничного значення, фільтрувальна установка переводиться в режим регенерації для о очищення фільтрувальних рукавів. Регенерацію здійснюють зворотним продуванням повітрям або очищеним с газом, які через відкритий продувочний клапан спрямовують всередину секції при закритому випускному клапані.
При цьому руйнується шар пилу на внутрішніх стінках рукавів, який з потоком повітря потрапляє в бункер і віддаляється вивантажним пристроєм. Запилене повітря через патрубок підводу поступає в газопровід забрудненого газу і далі - в працюючі секції з фільтрувальними рукавами. Для підвищення ефективності регенерації одночасно з продуванням повітрям може проводитися струшування рукавів за допомогою с спеціального механізму.
Після вичерпання ресурсу фільтрувальні рукави демонтуються з установки, елемент закріплення 12 видаляють з порожнини 9, фільтрувальні рукави направляють на утилізацію, а елементи закріплення 12 можуть бо Використовуватися повторно.
Пропонована конструкція фільтрувального рукава дозволяє значно знизити як вартість його виготовлення, так і витрати на його експлуатацію при забезпеченні зручності і простоти монтажу і заміни рукавів і необхідної якості фільтрування. При цьому виключаються додаткові витрати на утилізацію рукавів, оскільки елементи закріплення заздалегідь легсо видаляються з манжети рукавів і можуть бути використані для 65 підвішування подальших фільтрувальних рукавів у фільтрувальній установці.

Claims (6)

Формула винаходу
1. Фільтрувальний рукав трубчастої форми, виконаний з'єднанням кромок текстильного матеріалу подовжнім 2 швом, що включає робочу і кінцеві частини, в якому робоча частина оснащена принаймні одним поперечним елементом жорсткості у вигляді металевого кільця, розміщеного усередині кільцевої накладки, кінцеві частини виконані з манжетами, одна з яких утворена підгинанням текстильного матеріалу по периметру кінцевої частини рукава і з'єднана з нею кільцевими швами, а друга манжета утворена підгинанням плоско складеної кінцевої частини рукава на зовнішню сторону і з'єднана з нею поперечними швами, який відрізняється тим, що манжета 70 утворена підгинанням плоско складеної кінцевої частини рукава на її зовнішню сторону, виконана зі створенням між кромкою підгинання і зазначеними швами наскрізної порожнини для установки в ній елемента для закріплення рукава у фільтрувальній установці, при цьому у торцевій частині зазначеної манжети виконана виїмка, розташована симетрично щодо подовжньої осі рукава.
2. Фільтрувальний рукав за пунктом 1, який відрізняється тим, що виїмка у торцевій частині манжети 72 виконана радіусної або трикутної, або прямокутної, або овальної форми.
З. Фільтрувальний рукав за пунктом 1, який відрізняється тим, що ширина манжети, утвореної підгинанням плоско складеної кінцевої частини рукава на її зовнішню сторону, менше діаметра робочої частини рукава.
4. Фільтрувальний рукав за пунктом 1, який відрізняється тим, що ширина манжети, утвореної підгинанням плоско складеної кінцевої частини рукава на її зовнішню сторону, відповідає діаметру робочої частини рукава.
5. Фільтрувальний рукав за пунктом 1, який відрізняється тим, що манжета, яка утворена підгинанням текстильного матеріалу по периметру кінцевої частини рукава, містить елемент для утворення буртика.
6. Фільтрувальний рукав за пунктом 1, який відрізняється тим, що металеве кільце розміщено по подовжній осі кільцевої накладки симетрично щодо її кромок, а кільцева накладка з'єднана з робочою частиною рукава кільцевими швами, розташованими з обох боків від металевого кільця. що 2 (ее) ІФ) «- (ее) ьо
- . и? - (ее) - 1 ІЧ е) 60 б5
UAU200608785U 2006-08-07 2006-08-07 Filter sleeve UA18158U (en)

Priority Applications (2)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU200608785U UA18158U (en) 2006-08-07 2006-08-07 Filter sleeve
RU2006131731/22U RU60000U1 (ru) 2006-08-07 2006-09-04 Фильтровальный рукав

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU200608785U UA18158U (en) 2006-08-07 2006-08-07 Filter sleeve

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA18158U true UA18158U (en) 2006-10-16

Family

ID=37506241

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAU200608785U UA18158U (en) 2006-08-07 2006-08-07 Filter sleeve

Country Status (2)

Country Link
RU (1) RU60000U1 (uk)
UA (1) UA18158U (uk)

Families Citing this family (2)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
RU2563482C1 (ru) * 2014-05-05 2015-09-20 Лев Валентинович Чекалов Устройство фильтрации
RU2679247C1 (ru) * 2017-09-26 2019-02-06 Виктор Викторович Суслов Способ реставрации газового фильтра

Also Published As

Publication number Publication date
RU60000U1 (ru) 2007-01-10

Similar Documents

Publication Publication Date Title
US4251244A (en) Jet pulse bag type collector
CA2144921C (en) Self-cleaning fume extraction device
EP2821118B1 (en) Dual bag filter
EP0095297A1 (en) Ceramic fabric filter
JP2017517394A5 (uk)
US20060032197A1 (en) Bag house filters and bag section repair and replacement kit
UA18158U (en) Filter sleeve
US5904743A (en) Dust collector bag fastening apparatus
US20060150590A1 (en) Collection device with self sealing retention system
RU58051U1 (ru) Фильтровальный рукав
RU75587U1 (ru) Фильтровальный рукав
KR20120039486A (ko) 필터 엘리먼트
RU80355U1 (ru) Устройство для крепления рукава
RU85100U1 (ru) Фильтровальный рукав
JP2016030252A (ja) バグフィルタ用濾布、及びバグフィルタ用濾布の交換方法
KR200488097Y1 (ko) 산업 연소 가스용 집진 필터백
UA7580U (en) Filtering sleeve
KR200235249Y1 (ko) 집진기의 백필터 장착구조
RU2673516C1 (ru) Фильтрующее устройство для очистки газов и устройство для крепления фильтровальных элементов в фильтрующем устройстве для очистки газов
AU2016206633A1 (en) Debris bag with detachable collar
CN113350900A (zh) 过滤装置、空气引导软管、隧道和过滤装置的用途
RU102530U1 (ru) Фильтровальный рукав
KR200416737Y1 (ko) 이음매가 없는 필터 백
JP2006320858A (ja) 集塵用フィルタ
RU199098U1 (ru) Каркас рукава для рукавного фильтра