UA154266U - Будівельний блок андрусіва - Google Patents

Будівельний блок андрусіва Download PDF

Info

Publication number
UA154266U
UA154266U UAU202302273U UAU202302273U UA154266U UA 154266 U UA154266 U UA 154266U UA U202302273 U UAU202302273 U UA U202302273U UA U202302273 U UAU202302273 U UA U202302273U UA 154266 U UA154266 U UA 154266U
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
building block
andrusiv
thick
layer
covered
Prior art date
Application number
UAU202302273U
Other languages
English (en)
Inventor
Володимир Богданович Андрусів
Original Assignee
Володимир Богданович Андрусів
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Володимир Богданович Андрусів filed Critical Володимир Богданович Андрусів
Priority to UAU202302273U priority Critical patent/UA154266U/uk
Publication of UA154266U publication Critical patent/UA154266U/uk

Links

Landscapes

  • Building Environments (AREA)

Abstract

Будівельний блок являє собою об'ємну конструкцію, що містить поздовжні та поперечні бокові стінки, і оснащений теплоізоляційним шаром. Об'ємна конструкція виготовлена із арболіту у вигляді прямокутного паралелепіпеда, щонайменше одна поверхня якого оснащена твердим бетонним шаром, товщиною 2-3 см, і додатково покрита фасадною водостійкою фарбою, і щонайменше одна поверхня якого покрита шаром штукатурки товщиною 0,5-2 см.

Description

Корисна модель належить до будівельної галузі, а саме до теплоізоляційних будівельних блоків, переважно стінових, та може бути використана під час будівництва житлових, громадських, промислових будівель і споруд.
Відомі стінові блоки із арболіту, які поєднують у собі структурні переваги бетону з естетичною якістю деревини і являють собою суміш органічної сировини (в основному відходів деревообробки і лісозаготовок), води і хімічних добавок з використанням зв'язуючого елемента, зокрема цементу. Так відомі блоки компанії Агроїй. ОА, виготовлені комбінацією Портланд цементу М500 00 та тріски розміром 5х5х40 мм способом пресування у формі з витримкою до затвердіння з отриманням арболіту, матеріалу середнього між деревом та бетоном (пНрз /агбоїї. чалик
Ці блоки являють собою дерев'яно-дементний продукт, який став альтернативою будівельним блокам із пінобетону, газобетону, керамоблока та іншим, оскільки за експлуатаційними показниками, технології будівництва і економічності значно переважає інших.
Крім того завдяки органічній складовій повітря в будівлях, зведених з таких блоків залишається свіжим, стіни малотеплопровідні, з високими тепло- і звукоїзоляційними властивостями, та міцні, не зважаючи на незначну вагу, і в той же час економніші за вартістю.
Однак такі блоки, як і всі інші, вимагають додаткового оздоблення як фасадної, так і внутрішньої поверхні будівлі.
Найбільш близьким аналогом до корисної моделі, що запропонована, за технічною суттю, є теплоізоляційний будівельний блок, який являє собою об'ємну конструкцію, що містить поздовжні та поперечні бокові стінки, який оснащений додатковим теплоізоляційним шаром принаймні з одного поздовжнього боку та принаймні з одного поперечного боку, при цьому теплоїзоляційний шар виконаний з пінополістиролбетону (Патент України 77214 , Е04С1/00, опубліковано 11.02.2013, бюл. Мо 3/201 331
Однак, як і вищезгадані блоки, він також вимагає додаткового оздоблення як фасадної, так і внутрішньої поверхні будівлі, що впливає на тривалість та вартість будівництва житлових, громадських, промислових будівель і споруд.
В основу корисної моделі, що запропонована, поставлено задачу віднайти оптимальну конструкцію будівельних блоків з високими експлуатаційними властивостями, шляхом
Зо використання екологічно чистих матеріалів, конструктивного виготовлення фасадної та внутрішньої поверхні стінок такими, що не потребують трудомісткого оздоблення, забезпечити підвищення експлуатаційних показників, технології будівництва зі зменшенням витрат на зведення будівельних конструкцій і скороченням строків їх будівництва.
Поставлена задача вирішується тим, що в будівельному блоці, який являє собою об'ємну конструкцію, що містить поздовжні та поперечні бокові стінки і оснащений теплоізоляційним шаром, згідно з корисною моделлю, об'ємна конструкція виготовлена із арболіту у вигляді прямокутного паралелепіпеда, щонайменше одна поверхня якого оснащена твердим бетонним шаром, товщиною 2-3 см, і додатково покрита фасадною водостійкою фарбою, і поверхня протилежної поздовжньої внутрішньої стінки покрита шаром штукатурки товщиною 0,5-2 см.
Крім того, поверхні поздовжньої фасадної стінки і поперечної бокової стінки оснащені твердим бетоном, товщиною 2-3 см, і додатково покриті фасадною водостійкою фарбою, і поверхня поздовжньої внутрішньої стінки блока покрита шаром штукатурки товщиною 0,5-2 см.
Крім того, обидві поверхні поздовжніх стінок покриті шаром штукатурки товщиною 0,5-2 см.
Крім того, об'ємна конструкція виготовлена із арболіту у вигляді прямокутного паралелепіпеда, розділеного вздовж на дві половинки, одна поверхня поздовжньої фасадної стінки однієї із яких оснащена твердим бетоном, товщиною 2-3 см, і додатково покрита фасадною водостійкою фарбою, і одна поверхня поздовжньої стінки іншої половинки покрита шаром штукатурки товщиною 0,5-2 см.
Крім того, об'ємна конструкція виготовлена із арболіту у вигляді прямокутного паралелепіпеда, розділеного вздовж на дві половинки, поверхні усіх поздовжніх стінок яких покриті шаром штукатурки товщиною 0,5-2 см.
Крім того, поверхня фасадної стінки оснащена твердим бетоном, товщиною 2-3 см, з гладкою поверхнею і додатково оздоблена скошеною або заокругленою фаскою по периметру.
Крім того, поверхні фасадної стінки і бокової поперечної стінки оснащені твердим бетоном, товщиною 2-3 см, з гладкою поверхнею і додатково оздоблені скошеною або заокругленою фаскою по периметру.
Крім того, поверхня фасадної стінки оснащена твердим бетоном, товщиною 2-3 см, з поверхнею у вигляді рваного каменю і додатково оздоблена скошеною або заокругленою фаскою по периметру. бо Крім того, поверхні фасадної стінки і бокової поперечної стінки оснащені твердим бетоном,
товщиною 2-3 см, з поверхнею у вигляді рваного каменю і додатково оздоблені скошеною або заокругленою фаскою по периметру.
Крім того, блок виготовлений облегшеною конструкцією і має щонайменше два додаткові наскрізні вертикальні отвори заданої конфігурації.
За рахунок такого конструктивного вирішення, зокрема оснащенню щонайменше однієї поверхні блока твердим бетонним шаром, товщиною 2-3 см, і додаткового покриття фасадною водостійкою фарбою і покриття щонайменше однієї поверхні шаром штукатурки товщиною 0,5-2 см будівельна конструкція, що зводять, не потребує фасадного оснащення і внутрішнього покриття штукатуркою, а тільки вимагає відповідної розшивки та загладжування швів, що значно скорочує строки будівництва та його собівартість.
Передбачення можливості виготовлення блоків, у яких поверхні поздовжньої фасадної стінки і поперечної бокової стінки оснащені твердим бетоном, товщиною 2-3 см, і додатково покриті фасадною водостійкою фарбою і покриття поверхні поздовжньої внутрішньої стінки блока шаром штукатурки товщиною 0,5-2 см, дозволяє використовувати їх для формування кутових конструкцій завдяки двом оздобленим поверхням.
Передбачення можливості виготовлення блоків, у яких обидві поверхні поздовжніх стінок покриті шаром штукатурки товщиною 0,5-2 см дає можливість використовувати їх для спорудження внутрішніх несучих стінових конструкцій.
Передбачення можливості виготовлення блоків із арболіту у вигляді прямокутного паралелепіпеда, розділеного вздовж на дві половинки, одна поверхня поздовжньої фасадної стінки однієї із яких оснащена твердим бетоном, товщиною 2-3 см, і додатково покрита фасадною водостійкою фарбою і одна поверхня поздовжньої стінки іншої половинки покрита шаром штукатурки товщиною 0,5-2 см забезпечує можливість полегшити зведення стінових конструкцій з можливістю урізноманітнення кладки в стик, особливо верхніх рядів, облегшивши таким чином вагу блока вдвічі, а виготовлення блоків із арболіту у вигляді прямокутного паралелепіпеда, розділеного вздовж на дві половинки, поверхні усіх поздовжніх стінок яких покриті шаром штукатурки товщиною 0,5-2 см, дозволяє зводити внутрішні стінки і перегородки в будівлях облегшеної конструкції при цьому без додаткової штукатурки, а лиш з загладжуванням стикових швів з обох сторін.
Зо Передбачення можливості оснащення поверхні(онь) фасадної(их) стінки(ок) твердим бетоном, товщиною 2-3 см, у вигляді рваного каменю і додаткового оздоблення скошеною або заокругленою фаскою по периметру дає можливість урізноманітнювати архітектурні композиції комбінуванням використання блоків оздоблених як з гладкою поверхнею, так і з поверхнею у вигляді рваного каменю.
Передбачення можливості виготовлення блоків облегшеної конструкції що мають щонайменше два наскрізні вертикальні отвори заданої конфігурації, як приклад круглих, дозволяє значно облегшити конструкцію блока та скоротити розхід матеріалів на їх виготовлення.
Суть корисної моделі пояснюють креслення.
На фіг.1 зображена конструкція будівельного блока призначеного для будівництва фасадних стін; на фіг. 2 - будівельний блок призначений для будівництва фасадних стін в поздовжнім розрізі (зі скошеною фасадною фаскою); на фіг. З - будівельний блок, призначений для будівництва кутових переходів; на фіг. 4 - будівельний блок, призначений для кутових переходів в поздовжнім розрізі (з заокруглленою фасадною фаскою); на фіг. 5 - будівельний блок призначений для будівництва внутрішніх стін і перестінків; на фіг. б - будівельний блок призначений для будівництва внутрішніх стін і перестінків в поздовжнім розрізі; на фіг. 7 - будівельний блок, розділений на дві половинки; на Фіг. 8 - будівельний блок з фасадною поверхнею у вигляді рваного каменю; на фіг. 9 - будівельний блок з фасадною і бічною поперечною поверхнями у вигляді рваного каменю; на фіг. 10 - будівельний блок з гладкою фасадною поверхнею облегшеної конструкції; на фіг. 11 - будівельний блок з гладкою поверхнею фасадної і бічної поперечної стінок облегшеної конструкції; на фіг.12 - будівельний блок з поздовжніми стінками, покритими штукатуркою облегшеної конструкції; на фіг. 13 - будівельний блок з фасадною стінкою з поверхнею у вигляді рваного каменю облегшеної конструкції; на фіг. 14 - будівельний блок з фасадною і бічною стінками з поверхнями у вигляді рваного каменю облегшеної конструкції.
Розміри блока не є суттєвою ознакою корисної моделі і можуть змінюватися залежно від проєктних задач та на потребу.
Будівельні блоки Андрусіва виготовляють на основі ДСТУ Б В.2.7-271:2011 - Арболіт і вироби з нього - з використанням, як приклад, загальних технічних умов (ГОСТ 19222-84, МОБ). бо Дата початку дії, 01.12.2012р. на основі будівельної суміші, що містить у складі сульфатний цемент, деревну тирсу або стружку (щепу), хімічні будівельні добавки із вмістом спеціальних зв'язувальних елементів та воду (відповідно до пропорції).
Для виробництва блоків призначених для фасадних стін (фіг. 1, фіг. З, фіг. 8) у форму послідовно заливають перший, зовнішній шар суміші: пісок! цемент-щепа-вологовідштовхувач- вода. Далі у форму додають другий, основний шар будівельного блока, що складається із суміші: цемент, щепа, вода. І у верхній, внутрішній шар блока додають суміш: пісок, цемент та воду (у пропорціях згідно з технологією).
Заповнену таким чином форму ставлять на вібростіл і методом вібропресувння суміш всередині форми пресують, після чого витримують до повного висихання.
При виробництві оштукатурених будівельних блоків (за пп. 4 і 6 формули) для внутрішніх стін (фіг. 6, фіг. 12), при заливанні у форму у перший та третій шар додатково додають шар штукатурки товщиною 0,5-2 см, тобто використовують три шари суміші: перший шар: пісок та цемент (у відповідній пропорції) - вода (шар штукатурки); другий шар: цемент-щепаївода і третій шар: пісок та цемент (у відповідній пропорції) ї- вода (шар штукатурки).
При виробництві блоків для отримання поверхні фасадної і бічної поперечних стінок у формі рваного каменю додатково використовують вставні пластини відповідної форми.
Для виготовлення блоків облегшеної конструкції додатково використовують вертикальні вставки відповідної конфігурації, як приклад на фіг. 10, 11, 12, 13, 14 круглої форми (поз3.7).
Вставки можуть використовуватися і квадратної і прямокутної та іншої заданої форми.
Отримані таким чином блоки використовують так.
Для зведення будівельних конструкцій блоками 1 оснащеною зовнішньою поверхнею 2 твердим бетонним шаром, товщиною 2-3, додатково покриті фасадною водостійкою фарбою, як приклад гумовою фарбою "Фарбекс", колір якої задають відповідно на замову, викладають фасадні стінки, при цьому внутрішню сторону стінки формують гладкою, оскільки ця поверхня тіла З блоків 1 покрита шаром штукатурки 4 товщиною 0,5-2 см, що не потребує ні фасадного оснащення, ні внутрішнього покриття штукатуркою, а тільки вимагає відповідної розшивки та загладжування швів і подальшого шпаклювання, що значно скорочує строки будівництва та його собівартість.
Для формування кутових переходів використовують блоки (Фіг.3, 9, 11 їі 14), у яких поверхні
Зо (2) поздовжньої фасадної стінки і поперечної бокової стінки опоряджені твердим бетоном, товщиною 2-3 см, і додатково покриті фасадною водостійкою фарбою (як з гладкою поверхнею фіг. З ї 11), так і з поверхнею у вигляді рваного каменю (фіг.9 і 14) і поверхня поздовжньої внутрішньої стінки яких покрита шаром штукатурки 4 товщиною 0,5-2 см. Завдяки двом оздобленим поверхням (2) формують готовий кутовий фасад, а покриття шаром штукатурки (4) внутрішньої поверхні поздовжньої стінки на таких блоках, дозволяє заощаджувати час на оздоблення внутрішніх стінок будівельної конструкції. Для спорудження внутрішніх несучих стінових конструкцій використовують блоки (фіг. 5 і 12) з тілом (3), у яких обидві поверхні поздовжніх стінок покриті шаром штукатурки (4), товщиною 0,5-2 см, що також значно скорочує час оздоблювальних внутрішніх робіт.
За потреби, для зниження трудомісткості та облегшення прикладання фізичних зусиль під час зведення будівельних конструкцій використовують блоки із арболіту у вигляді прямокутного паралелепіпеда, розділеного вздовж на дві половинки 6 (фіг.7), поверхня поздовжньої фасадної стінки 2 однієї із яких (6), опоряджена твердим бетоном, товщиною 2-3 см, і додатково покрита фасадною водостійкою фарбою і одна поверхня поздовжньої стінки іншої половинки (б) покрита шаром штукатурки (4) товщиною 0,5-2 см, що забезпечує можливість полегшити зведення стінових конструкцій з можливістю урізноманітнення кладки в стик, особливо верхніх рядів, облегшивши таким чином вагу блока вдвічі. При цьому для розділення на половинки (б) підчас виготовлення в форму вставляють додаткову вертикальну пластину, що забезпечує розділення на половинки тіла (3).
Використання блоків із арболіту у вигляді прямокутного паралелепіпеда, розділеного вздовж на дві половинки (6), поверхні усіх поздовжніх стінок яких покриті шаром штукатурки (4) товщиною 0,5-2 см (по аналогії фіг.5 кожна половинка) дозволяє зводити не несучі внутрішні стінки і перегородки в будівлях облегшеної конструкції, при цьому без додаткової штукатурки, а лиш з загладжуванням стикових швів з обох сторін. При цьому розділення забезпечують аналогічно вставлянням у форму роздільної пластини.
Для виготовлення блоків облегшеної конструкції (фіг. 10, 11, 12, 13, 14) у форму вставляють додаткові вертикальні вставки, як приклад круглі (7) за формою циліндра (або відповідно інші за квадратною, прямокутною чи іншою формою згідно з призначенням блоків з урахуванням та дотриманням вимог міцності та безпечності зведення будівельних конструкцій згідно з бо проєктних рішень.
Передбачення у блоках оздоблення скошеною або заокругленою фаскою (5) по периметру поверхні фасадної стінки і бокової поперечної стінки забезпечує зорове сприйняття об'ємності архітектурних елементів і урізноманітнення зовнішнього вигляду зведених будівельних конструкцій.
Як будівельний матеріал запропонований будівельний блок має ряд вагомих переваг, притаманних арболіту, зокрема: невисока середня густина - 400-850 кг/м3 і зручність матеріалу, що характеризується відмінними фізико-технічними і гігієнічними властивостями, для будівництва; блоки піддають свердлінню, обробці різальним інструментом і штукатурці. В них можна забивати цвяхи і вкручувати шурупи (в той час як вироби із газобетону потребують для цього використання спеціальних анкерів і дюбелів); блоки міцні та стійкі до різних впливів, є важкозаймистими, не руйнуються у воді, морозостійкими, негігроскопічними і мають низьку тепло- і звукопровідність; блоки екологічно чисті, не вимагають кар'єрних господарств і значних витрат енергоресурсів, оскільки основною складовою виготовлення є відновлювана сировина - тирса, отримана з відходів деревообробної галузі.
Будинки, зведені із запропонованих блоків забезпечують прохолоду влітку, тепло зимою та постійну свіжість і комфорт.
Запропонований будівельний блок Андрусіва характеризують високими експлуатаційними властивостями, і завдяки використанню екологічно чистих матеріалів, конструктивному виготовленню фасадної та внутрішньої поверхні стінок такими, що не потребують трудомісткого оздоблення, забезпечують підвищення експлуатаційних показників, технології будівництва зі зменшенням витрат на зведення будівельних конструкцій і скороченням строків їх будівництва.

Claims (11)

ФОРМУЛА КОРИСНОЇ МОДЕЛІ
1. Будівельний блок, що являє собою об'ємну конструкцію, що містить поздовжні та поперечні бокові стінки, і оснащений теплоізоляційним шаром, який відрізняється тим, що об'ємна конструкція виготовлена із арболіту у вигляді прямокутного паралелепіпеда, щонайменше одна поверхня якого оснащена твердим бетонним шаром, товщиною 2-3 см, і додатково покрита фасадною водостійкою фарбою, і щонайменше одна поверхня якого покрита шаром штукатурки товщиною 0,5-2 см.
2. Будівельний блок за п. 1, який відрізняється тим, що поверхня поздовжньої фасадної стінки оснащена твердим бетоном, товщиною 2-3 см, і додатково покрита фасадною водостійкою фарбою, і поверхня протилежної поздовжньої внутрішньої стінки покрита шаром штукатурки товщиною 0,5-2 см.
3. Будівельний блок за п. 1, який відрізняється тим, що поверхні поздовжньої фасадної стінки і поперечної бокової стінки оснащені твердим бетоном, товщиною 2-3 см, і додатково покриті фасадною водостійкою фарбою, і поверхня поздовжньої внутрішньої стінки блока покрита шаром штукатурки товщиною 0,5-2 см.
4. Будівельний блок за п. 1, який відрізняється тим, що обидві поверхні поздовжніх стінок покриті шаром штукатурки товщиною 0,5-2 см.
5. Будівельний блок за будь-яким із пп. 1, 2, який відрізняється тим, що об'ємна конструкція виготовлена із арболіту у вигляді прямокутного паралелепіпеда, розділеного вздовж на дві половинки, одна поверхня поздовжньої фасадної стінки однієї із яких оснащена твердим бетоном, товщиною 2-3 см, і додатково покрита фасадною водостійкою фарбою, і одна поверхня поздовжньої стінки іншої половинки покрита шаром штукатурки товщиною 0,5-2 см.
6. Будівельний блок за будь-яким із пп. 1, 4, який відрізняється тим, що об'ємна конструкція виготовлена із арболіту у вигляді прямокутного паралелепіпеда, розділеного вздовж на дві половинки, поверхні усіх поздовжніх стінок яких покриті шаром штукатурки товщиною 0,5-2 см.
7. Будівельний блок за будь-яким із пп. 2, 5, який відрізняється тим, що поверхня фасадної стінки оснащена твердим бетоном, товщиною 2-3 см, з гладкою поверхнею і додатково оздоблена скошеною або заокругленою фаскою по периметру.
8. Будівельний блок за п. 3, який відрізняється тим, що поверхні фасадної стінки і бокової поперечної стінки оснащені твердим бетоном, товщиною 2-3 см, з гладкою поверхнею і додатково оздоблені скошеною або заокругленою фаскою по периметру.
9. Будівельний блок за будь яким із пп. 2 і 5, який відрізняється тим, що поверхня фасадної стінки оснащена твердим бетоном, товщиною 2-3 см, з поверхнею у вигляді рваного каменю і додатково оздоблена скошеною або заокругленою фаскою по периметру.
10. Будівельний блок за п. 3, який відрізняється тим, що поверхні фасадної стінки і бокової поперечної стінки оснащені твердим бетоном, товщиною 2-3 см, з поверхнею у вигляді рваного бо каменю і додатково оздоблені скошеною або заокругленою фаскою по периметру.
11. Будівельний блок за будь-яким із пп. 2-4, 9 ї 10, який відрізняється тим, що блок виготовлений облегшеної конструкції і має щонайменше два додаткові наскрізні вертикальні отвори заданої конфігурації. й ї и ка ЕК. ШК, Ж б Кк м 1 Ум с НЕ пк, МІЖ, В Б От т . й НК ту г З І ше Со й НЕ я" ? че НЕ й с у ви Я За ОК Зк ШО -
р. «й шк и шк Рооддняннття 5 Фіг а х ст з - ОЖх є З Моя ий Й у ра и Я ит Рот к ши 11 Кома й НІ Кк их ті КК, нт її ОТ її 7 Нщ ве ОК о Кі І ТК о ке 1: дну КЕ Ше й м АТ вози мМ КТ тих й - С я т кт Не Бе о М, уж БО ня 1 в п ШИ 1 її до Ох ще 1 К АТХ, о ем, сеї ЦИ х ШУ тк хі ач ж ЕХ ТИ ост з т. Мк ше шт Ки хо о виь я р я Ко й я о в ІВ Х си я я т 18 У здо І А ТЕ ит з м ТК 1 о Н ОТ я її І ' : ' Се ко М ті ро. А Ех я ! ! : 7 У п ОБ. ча Ж
Ж. ЕНН ва ит Н ! Н здо Фе 16 я я «ШЕ чо пд : ! ще Мі у : Кон й вки М роде я пилу чі, їх ке і з х Фк : : а і І їх фДилетеееттитееотте тет ееееііеесх А Н ЕН і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і -- - -- - - - -Ч - - 16214 г . Її і ЕЕ 2 і і і і і і : і і г «княнкняккнякнннкнкннкнкянкк яр кн кн кннккннкнкнннкя г З ї і і і 4 і і і і і і ї ї Ї ї хх і ід Ду я к та К - т ж М й і жа? 4 чріг.4 я й - я м тео тн і ї й ни ши ян пи НН КК Янг, з кй Р френч нн рун Штукатурка Пі т й а і ! То я ! р й й о Щепа та т : ПИШЕ ОК. з цемент Шк в я тен : ит Днукатурка чнг.е в в ж х х х х у й й г х й х у Я х у / і й х х Ше / що : х лих п: Ком турка й Кен Й і Я ше ку у Зесткно В Й а жк Те, дет ЕК ух ши нн обои одно І паж Й Ж З вн и тонку шт Я І УТ : ЕН ту к Ж : я 00 : З ше в ШИ ШИ ЩО ок ш пат і БО і й х ч : НЕО. їв А й В дет яй міх Ко у і Не
Ж т. ПЕРО Бо батедну ПИ що я ТК кі пд З ї ди, 7 і В пе У : й Хе ВИТ : Ше Дж и вд ке БІ : ска, Мои Шо І. я пе ОЙ р ШЕУ МЕ - теку Вк й і. в т У
ФЧН. 4 зв и Кл щ- -ч т І | у т 1 --- м НЕ ов пи ск, І: УКХ тен Кох ть НИ дих ТО а, г АД, Се ше од ПИШИ т т То іх кеш В но си де Ре ОО УМОВ пед шт її ПО а кл т Не ОО А А я ан НН 5 па Й Ко т і КК М ж І: ОМ Км юю п В В В з шити ОЕМ ях - Хо ця ОМ що 0 я ши 1 У чек б Я 5 ік фіг, Кк ка . а б дн ЕК Як, ГЕ мк рю й я. ще Ї с. й Рі Сен. В Рі шк КК Р их о. Соя ти НІ везе ОМ а Її т Ох денти шт ХК КО КК, тк зо її о М и м, се 1 ще ЕК КК ок ов Ех І КЕ АК . пошу ов ММ КО я ро НВ о 55 Ше 000000. Я жит ОВ Со ї о. я нин ХЖЕУ КК ї чн. и я Б КМ ОУН п. . | Ен и м : о КК Я жк її | ПЕ НХ ої сх ж ї КН сх КО ССС ШИ МИХ КЕ х У ві Сх п Ко З : ї : х о ех зі З КОР: НЕ ОПО ОЇ о Б ооо о С А ОХ КК ши жі щі З р ОДУ ц щі й ій 7 Н с Фа 7 Х Ї ІЗ її г г І Її в ух Пн ши ше Ї і х . ве ОДН ше , 5 ОА» ; КЗ «ІТК у М , ще ь НІ: но й І Вч. у М ЦЕНА І: М в Мом ВМ к ОО, ! СВО у 5. щи и. ПОВ я с сх я ДБ В ще о о їх а Ах і Я Мел тих ША ц ш сх і у БЕК НН ї те вч ВК М Та М З Шо " Ж ОО МРЦ В ВН с ШИ РОН юю І се "жо ся що с п Б о с ЩА " ЦЕ ох Що сх зем і
Ох. ПЕН с І м Ж и і ОМ Кк я" я ЕОР З Й а Ж БОЖІ) Її і - Бон щі ШК 5 ' | з ЩІ. Ки ОВ м і В ди Ж «Фі їй
UAU202302273U 2023-05-12 2023-05-12 Будівельний блок андрусіва UA154266U (uk)

Priority Applications (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU202302273U UA154266U (uk) 2023-05-12 2023-05-12 Будівельний блок андрусіва

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU202302273U UA154266U (uk) 2023-05-12 2023-05-12 Будівельний блок андрусіва

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA154266U true UA154266U (uk) 2023-10-25

Family

ID=88757989

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAU202302273U UA154266U (uk) 2023-05-12 2023-05-12 Будівельний блок андрусіва

Country Status (1)

Country Link
UA (1) UA154266U (uk)

Similar Documents

Publication Publication Date Title
CA2499971A1 (en) Multi-storey insulated concrete foam building
UA154266U (uk) Будівельний блок андрусіва
GB2086447A (en) Thermally insulated building block
GB2450328A (en) Concrete building block for one-handed laying
UA154869U (uk) Будівельний блок андрусіва з імітаційним фасадним рисунком
CN202280193U (zh) 适用于砌筑施工工艺的加气混凝土砌块
RS20070514A (en) Shaped building block
CN204850146U (zh) 石膏砌块填充墙
RU168609U1 (ru) Многослойная стена
RU151649U1 (ru) Наружная стена здания
CN203296237U (zh) 一种轻质珍珠岩墙体保温砌块
CN208486437U (zh) 一种新型灰砂砖
GB2262547A (en) Plastered and insulating building block
CN213741861U (zh) 一种保温型建筑施工用砌块
RU49549U1 (ru) Строительный стеновой элемент из полистиролбетона
RU157703U1 (ru) Многослойный двухпазогребневый замковый блок
CN216007401U (zh) 一种建筑墙体防开裂复合结构
CN210622090U (zh) 一种混凝土砌块
CN216340388U (zh) 一种环保型蒸压加气混凝土砌块
CN102758492A (zh) 一种现抹骨架网中空填充墙
FI61064B (fi) Stenkonstruktion
US2047890A (en) Building block
CN204098333U (zh) 一种建筑用板墙单元
CN205857514U (zh) 轻型砖的构造
EA200600915A1 (ru) Строительный блок, его применение в качестве строительного элемента для безрастворной кладки стеновых сооружений, в качестве облицовочного элемента и в качестве элемента вентилируемых фасадов и способ безрастворной кладки стеновых сооружений