UA152907U - Глушник звуку пострілу - Google Patents

Глушник звуку пострілу Download PDF

Info

Publication number
UA152907U
UA152907U UAU202203384U UAU202203384U UA152907U UA 152907 U UA152907 U UA 152907U UA U202203384 U UAU202203384 U UA U202203384U UA U202203384 U UAU202203384 U UA U202203384U UA 152907 U UA152907 U UA 152907U
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
pipe
muffler
chamber
silencer
partition
Prior art date
Application number
UAU202203384U
Other languages
English (en)
Inventor
Микола Іванович Нагорний
Original Assignee
Микола Іванович Нагорний
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Микола Іванович Нагорний filed Critical Микола Іванович Нагорний
Priority to UAU202203384U priority Critical patent/UA152907U/uk
Publication of UA152907U publication Critical patent/UA152907U/uk

Links

Landscapes

  • Exhaust Silencers (AREA)

Abstract

Глушник звуку пострілу містить концентричну відносно корпусу першу трубу, розташований на вхідному кінці глушника фланець, який містить центральний отвір і периферійну частину, і розташовану на вихідному кінці глушника першу розпірку, виконану у вигляді циліндричної втулки. Містить концентричну відносно першої труби другу трубу, на одному кінці якої розташований засіб кріплення глушника на стволі стрілецької зброї, а до другого кінця приєднана конічна перегородка, направлена вершиною в бік вихідного кінця глушника і з отвором для проходу кулі на вершині з утворенням другою трубою і конічною перегородкою наствольної камери, відкритої в бік ствола стрілецької зброї, містить концентричну відносно першої труби третю трубу. Між першою трубою, другою розпіркою, третьою розпіркою, конічною перегородкою другої труби і першою конічною перегородкою третьої труби утворена друга розширювальна камера. Між останньою конічною перегородкою третьої труби і кінцевими елементами зовнішньої камери і кінцевими елементами проміжної камерами утворена відкрита в бік вихідного кінця глушника вихідна камера. У другій трубі виконані перші пропускні отвори, а у першій трубі виконані другі пропускні отвори. У першій трубі виконані треті пропускні отвори, а у третій трубі виконані четверті пропускні отвори. У кінцевому елементі проміжної камери виконані перші випускні отвори, а в кінцевій ділянці першої труби виконані другі випускні отвори.

Description

у б жЯ А вояж я т ді п е їх 4 Н Ох й п . Е ЕЕ Ся ї ї й вої
Мет нені нов ненні ненні КО о Й й - . ОМ око вк ХХ о в В ї УК и ВХ я шив ши те я ЕВ В КВК Кн ЕН Осо й х . В х . К5 У се с ХУ КООУ охо К бе
НЕ ВЕ МВ, 000 Кі и и ий и акт
КК У Я - ВЗ ке ї ЧУ ся ши ж ! У и Я У Ше дня
БА . ше Б ОБО в ох пе ки З ох Я кое со о г й деки до / есе ВЕ вв тетєвевнен ЗНокива ев себе кни же
Х Ккнухоюйомох 4 з кн вен і сах ск з ро ак в в ла в У в оошв
Фіг.
Корисна модель належить до глушників звуку пострілу - спеціальних дульних механічних пристроїв, які можуть використовуватися з різними моделями стрілецької зброї.
Глушник кріпиться на кінці ствола. Основне завдання глушника - ослаблення звуку пострілу, одночасно з цим він також приховує полум'я порохових газів, що ускладнює процес виявлення стрільця та не привертає до нього додаткової уваги. Поряд з терміном "глушник" (англ. "віІепвег") вживають термін "супресор" (англ. "зирге5501"). Для глушників, розрахованих на стрільбу патронами, що мають як дозвукову, так і надзвукову початкову швидкість кулі, застосовують термін "прилад малошумної стрільби" (ПМС), для глушників, розрахованих на стрільбу патронами, що мають дозвукову початкову швидкість кулі, застосовують термін "прилад безшумної стрільби" (ПБС). Застосовується також термін "прилад зниження рівня звуку пострілу" (ПЗРЗП).
Всі види глушників знижують рівень звуку, який є наслідком ударної хвилі заряду, що зайнявся, який і створює силу, що виштовхує кулю з каналу ствола. У момент пострілу, гази, що утворюються, потрапляють відразу в кілька розташованих одна за одною камер всередині глушника. У цих камерах вони втрачають швидкість, одночасно з цим розширюються |і охолоджуються. Завдяки цьому гази виходять із глушника, суттєво втративши свою швидкість.
Різні типи конструкцій глушників наведені на вебсайті "Глушители шума стрельбь.
Устройство и классификация" пир:/Лумли. тедавмога ги/паех.рпр?рд-1101.
На вебсайті йе //С7/Овег5/7540-1/Аррраїал/ оса/Тетр/477673. раї наведені глушники зі сферичними перегородками для пістолетів-кулеметів.
На вебсайті ПШе///С:/Овег5/7540-1/Аррбаїа/ оса/Тетр/02-РузурепкоМЕМУ.раї розміщена оглядова стаття ""АЗРАБОТКА И ИССЛЕДОВАНИЄ ПРИБОРОВ СНИЖЕНИЯ УРОВНЯ ЗВУКА
ВБІСТРЕЛА ДЛЯ ЛЕГКОГО СТРЕЛКОВОГО ОРУЖИЯ".
В деяких типах глушників виникає інтерференція звукових хвиль, що послаблює їх інтенсивність. При цьому енергія звукових коливань перетворюється на теплову.
На явищі інтерференції звукових хвиль побудований глушник, описаний в патенті США 4576083, який є найближчим аналогом. Цей глушник звуку пострілу має циліндричний корпус, розташовані в ньому камери для проходження порохових газів, перегородки для зміни напрямку порохових газів і засіб кріплення глушника на стволі стрілецької зброї. У глушнику порохові гази
Зо зі звуковими хвилями спочатку спрямовуються різними шляхами, а потім, перш, ніж вони вийдуть із глушника, об'єднуються. При цьому, оскільки частина звукових хвиль надходить в камеру, де вони об'єднуються, з затримкою по фазі, виникає інтерференція звукових хвиль, що призводить до зменшення рівня звуку пострілу.
Недоліком цього глушника є складна конструкція.
В основу корисної моделі поставлена задача створити глушник звуку пострілу простої конструкції, в якому завдяки інтерференції звукових хвиль значно зменшується рівень звуку пострілу.
Поставлена задача вирішується тим, що глушник звуку пострілу, що містить вхідний кінець і вихідний кінець і містить циліндричний корпус, розташовані в ньому камери для проходження порохових газів, перегородки для зміни напрямку порохових газів і засіб кріплення глушника на стволі стрілецької зброї, згідно з корисною моделлю, містить концентричну відносно корпусу першу трубу, розташований на вхідному кінці глушника фланець, який містить центральний отвір і периферійну частину, і розташовану на вихідному кінці глушника першу розпірку, виконану у вигляді циліндричної втулки, причому один кінець корпусу і один кінець першої труби з'єднаний з периферійною частиною фланця, а другий кінець корпусу і другий кінець першої труби з'єднаний з першою розпіркою з утворенням між корпусом, першою трубою, периферійною частиною фланця і першою розпіркою зовнішньої камери, містить концентричну відносно першої труби другу трубу, на одному кінці якої розташований засіб кріплення глушника на стволі стрілецької зброї, а до другого кінця приєднана конічна перегородка, направлена вершиною в бік вихідного кінця глушника і з отвором для проходу кулі на вершині з утворенням другою трубою і конічною перегородкою наствольної камери, відкритої в бік ствола стрілецької зброї, при цьому в одному місці друга труба закріплена у отворі фланця, а в другому місці з'єднана з першою трубою за допомогою другої розпірки, виконаної у вигляді циліндричної втулки, з утворенням між фланцем, першою трубою, другою трубою і другою розпіркою першої розширювальної камери, містить концентричну відносно першої труби третю трубу, установлену на відстані від конічної перегородки вхідної труби і з'єднану на одному кінці з першою трубою третьою розпіркою, виконаною у вигляді циліндричної втулки, а на другому кінці четвертою розпіркою, з утворенням між першою трубою, третьою трубою, третьою розпіркою і четвертою розпіркою бо проміжної камери,
по всій довжині третьої труби на відстані одна від одної установлено ряд конічних перегородок з вершиною, направленою в бік вхідного кінця глушника і отвором для проходу кулі на вершині так, що між третьою трубою і першою і останньою конічними перегородками третьої труби утворена центральна камера, розбита конічними перегородками на ряд відсіків, між першою трубою, другою розпіркою, третьою розпіркою, конічною перегородкою другої труби і першою конічною перегородкою третьої труби утворена друга розширювальна камера, між останньою конічною перегородкою третьої труби і кінцевими елементами зовнішньої камери і кінцевими елементами проміжної камерами утворена відкрита в бік вихідного кінця глушника вихідна камера, у другій трубі виконані перші пропускні отвори, які з'єднують наствольну камеру з першою розширювальну камерою, у першій трубі виконані другі пропускні отвори, які з'єднують першу розширювальну камеру з зовнішньою камерою, у першій трубі виконані треті пропускні отвори, які з'єднують проміжну камеру з зовнішньою камерою, у третій трубі виконані четверті пропускні отвори, які з'єднують центральну камеру з проміжною камерою, причому треті пропускні отвори і четверті пропускні отвори розташовані один напроти одного. у кінцевому елементі проміжної камери виконані перші випускні отвори, які з'єднують проміжну камеру з вихідною камерою, а в кінцевій ділянці першої труби виконані другі випускні отвори, які з'єднують зовнішню камеру з вихідною камерою.
Згідно з корисною моделлю, це компонентами глушника - циліндричним корпусом, трубами, конічними перегородками і циліндричними втулками - утворено наствольну камеру, дві розширювальні камери, зовнішню камеру, центральну камеру, розбиту на ряд відсіків, проміжну камеру і вихідну камеру, причому у трубах і конічних перегородках виконані отвори, а камери розташовані так, що порохові гази спочатку надходять у наствольну камеру, а потім розділяються: частина надходить у першу розширювальну камеру, а з неї у зовнішню камеру, а частина надходить у другу розширювальну камеру, а з неї у центральну камеру, і після цього порохові гази із зовнішньої камери і внутрішньої камери надходять у проміжну камеру через отвори, розташовані один навпроти одного, завдяки чому відбувається інтерференція звукових хвиль, і вже після цього порохові гази із проміжної камери виходять у вихідну камеру, при цьому менша частина порохових газів не потрапляє у проміжну камеру і виходить у вихідну камеру із
Зо центральної камери і із зовнішньої камери.
На фіг. 1 показано повздовжній розріз першого варіанта глушника, на фіг. 2 - повздовжній розріз другого варіанта глушника, на фіг. З розріз по А-А на фіг. 2.
Глушник звуку пострілу має вхідний кінець, в який входить куля, що виходить із ствола стрілецької зброї, і вихідний кінець, з якого виходить куля, що пройшла через весь глушник.
Глушник містить циліндричний корпус 1, першу трубу 2, фланець З з центральним отвором 4 і першу розпірку, виконану у вигляді циліндричної втулки 5. Корпус 1 одним кінцем з'єднаний з периферійною ділянкою фланця 3, а другим кінцем з першою розпіркою у вигляді циліндричної втулки 5. Перша труба 2 має діаметр менший, ніж діаметр корпусу 1, і одним кінцем з'єднана з периферійною частиною фланця 3, а другим кінцем з циліндричною втулкою 5. Між корпусом 1, першою трубою 2, периферійною частиною фланця З і циліндричною втулкою 5 утворена зовнішня камера 6.
Глушник містить другу трубу 7. На одному кінці труби 7 розташований засіб для кріплення глушника на стволі стрілецької зброї 8. Він має стандартну конструкцію і тут не описаний. До другого кінця приєднана конічна перегородка 9, направлена вершиною в бік вихідного кінця глушника. Перегородка 9 має на вершині отвір 10 для проходу кулі. Діаметр другої труби 7 менший ніж діаметр першої труби 2. Між другою трубою 7 і конічною перегородкою 9 утворена наствольна камера 11, відкрита в бік ствола стрілецької зброї.
В одному місці друга труба 7 закріплена у отворі 4 фланця 3, в другому (кінець, який примикає до конічної перегородки 9) з'єднана з першою трубою 2 за допомогою другої розпірки у вигляді циліндричної втулки 12. Між фланцем 3, першою трубою 2, другою трубою 7 і циліндричною втулкою 12 утворена перша розширювальна камера 13.
Глушник містить третю трубу 14, діаметр якої менший ніж діаметр першої труби 2. Третя труба 14 установлена на відстані від конічної перегородки 9 другої труби 7. По всій довжині третьої труби 14 на відстані одна від одної встановлено ряд конічних перегородок 15 з вершиною, направленою в бік вхідного кінця глушника і отвором 16 для проходу кулі.
На кресленнях показано два варіанта глушника. В обох варіантах конічних перегородок 15 дев'ять. У першому варіанті всі конічні перегородки 15 однакові і вони прикріплені до внутрішньої поверхні третьої труби 14, причому перша конічна перегородка 15 прикріплена біля самого краю третьої труби 14, оберненого до вхідного кінця глушника, а остання конічна бо перегородка 15 прикріплена на деякій відстані від краю третьої труби 14, оберненого до вихідного кінця глушника. У другому варіанті основа останньої конічної перегородки 15 має більший діаметр, ніж у інших перегородок, і вона має на краю периферійної частини фланець 17.
Між третьою трубою 14 і першою і останньою конічними перегородками 15 утворена центральна камера 18, розбита конічними перегородками 15 на ряд відсіків.
У першому варіанті третя труба 14 на одному кінці з'єднана з першою трубою 2 третьою розпіркою у вигляді циліндричної втулки 19, а на другому кінці четвертою розпіркою у вигляді циліндричної втулки 20 з утворенням між першою трубою 2, третьою трубою 14, циліндричною втулкою 19 і циліндричною втулкою 20 проміжної камери 21. У другому варіанті роль четвертої розпірки виконує периферійна частина останньої конічної перегородки 15 з фланцем 17.
Між першою трубою 2, циліндричною втулкою 12, циліндричною втулкою 19 конічною перегородкою 9 другої труби 7 і першою конічною перегородкою 15 третьої труби 14 утворена друга розширювальна камера 22.
Між останньою конічною перегородкою 15 третьої труби 14 і кінцевими елементами зовнішньої камери 6 і кінцевими елементами проміжної камери 21 утворена відкрита в бік вихідного кінця глушника вихідна камера 23.
У другій трубі 5 виконані перші пропускні отвори 24, які з'єднують наствольну камеру 11 з першою розширювальну камерою 13, у першій трубі 2 виконані другі пропускні отвори 25, які з'єднують першу розширювальну камеру 13 з зовнішньою камерою 6, у першій трубі 2 виконані треті пропускні отвори 26, які з'єднують проміжну камеру 21 з зовнішньою камерою 6, у третій трубі 14 виконані четверті пропускні отвори 27, які з'єднують центральну камеру 18 з проміжною камерою 21. Треті пропускні отвори 26 і четверті пропускні отвори 27 розташовані один напроти одного.
У кінцевому елементі проміжної камери 21 виконані перші випускні отвори 28, які з'єднують проміжну камеру 21 з вихідною камерою 23. У першому варіанті цим кінцевим елементом є кінцева ділянка першої труби 2, а у другому варіанті периферійна ділянка останньої конічної перегородки 15. В кінцевій ділянці першої труби 2 виконані другі випускні отвори 29, які з'єднують зовнішню камеру 6 з вихідною камерою 23.
Між корпусом 1 і першою трубою 2 встановлені радіальні розпірки 30. На кресленнях
Зо показано чотири радіальні розпірки 30, але їх кількість може бути іншою. Вони встановлюються в поперечних відносно зовнішньої камери 6 площинах, розташованих на відстані одна від одної і служать для зменшення вібрації корпусу 1 і першої труби 2.
Всі компоненти глушника з'єднуються шляхом зварювання.
Глушник, згідно з корисною моделлю, працює наступним чином.
За допомогою засобу кріплення 8 глушник закріплюють на кінці ствола. Найчастіше засіб кріплення має різьбу, якою він нагвинчується на відповідну різьбу на стволі. Як правило, передбачені запобіжники мимовільного відкручування глушника.
Після пострілу порохові гази надходять у деяких типах зброї з надзвуковою швидкістю, а у деяких з дозвуковою швидкістю у наствольну камеру 11. При зіткненні з повітрям в наствольній камері в них виникають звукові хвилі. З наствольної камери 11 одна частина порохових газів через отвори 24 надходить у першу розширювальну камеру 13, а з неї через отвори 25 у зовнішню камеру 6. Друга частина порохових газів після проходу кулі через отвір 10 надходить у другу розширювальну камеру 22, а з неї після проходження кулі через отвір 16 у кожній конічній перегородці 15 порохові гази надходять у відповідні відсіки у центральній камері 18. Діаметр отвору 10 і отворів 16 більший ніж діаметр кулі, тому частина газів проходить у розширювальну камеру 22 і відсіки центральної камери 18 одночасно з кулею. Чим більша різниця діаметрів кулі і отворів 10 і 16, тим більша ця частина газів. Різниця діаметрів підбирається такою, щоб вона була мінімальною і в той же час, виключалася можливість контакту кулі з конічними перегородками 9 і 15.
Порохові гази, що надходять у кожний відсік центральної камери 18 конічними перегородками 15 направляються у отвори 27, через які вони проходять у проміжну камеру 21.
Там вони стикаються з пороховими газами, що проходять у проміжну камеру 21 через отвори 26 із зовнішньої камери 6. При зіткненні двох потоків порохових газів відбувається інтерференція звукових хвиль і, як результат, послаблення амплітуди результуючої звукової хвилі, тобто зменшення рівня звуку пострілу. Далі порохові гази надходять із проміжної камери 21 через отвори 28 у вихідну камеру 23.
Частина порохових газів не потрапляє із центральної камери 18 і зовнішньої камери 6 у проміжну камеру 21 і проходить у вихідну камеру 23 двома шляхами: із центральної камери 18 через отвір 16 у останній конічній перегородці 15 і із зовнішньої камери 6 через отвори 29. При цьому ця частина газів гази виходить у випускну камеру 23, суттєво втративши свою швидкість і, отже, рівень звуку, який вона створює, є низьким.
Як видно з опису і креслень, глушник, згідно з корисною моделлю, складається з простих у виготовленні компонентів: труб, фланця, конічних перегородок і циліндричних втулок і має нескладну конструкцію. Експеримент показав, що, коли рівень звуку пострілу з 5,45 автомата АК 74 без використання глушника дорівнює 112-115 дБ, при використанні глушника він знижується до 82-83 дб. При цьому зафіксована різниця в 30-33 дб - це значна величина.

Claims (7)

ФОРМУЛА КОРИСНОЇ МОДЕЛІ
1. Глушник звуку пострілу, що містить вхідний кінець і вихідний кінець, циліндричний корпус, розташовані в ньому камери для проходження порохових газів, перегородки для зміни напрямку порохових газів і засіб кріплення глушника на стволі стрілецької зброї, який відрізняється тим, що: містить концентричну відносно корпусу першу трубу, розташований на вхідному кінці глушника фланець, який містить центральний отвір і периферійну частину, і розташовану на вихідному кінці глушника першу розпірку, виконану у вигляді циліндричної втулки, причому один кінець корпусу і один кінець першої труби з'єднані з периферійною частиною фланця, а другий кінець корпусу і другий кінець першої труби з'єднані з першою розпіркою з утворенням між корпусом, першою трубою, периферійною частиною фланця і першою розпіркою зовнішньої камери; містить концентричну відносно першої труби другу трубу, на одному кінці якої розташований засіб кріплення глушника на стволі стрілецької зброї, а до другого кінця приєднана конічна перегородка, направлена вершиною в бік вихідного кінця глушника і з отвором для проходу кулі на вершині з утворенням другою трубою і конічною перегородкою наствольної камери, відкритої в бік ствола стрілецької зброї, при цьому в одному місці друга труба закріплена у отворі фланця, а в другому місці з'єднана з першою трубою за допомогою другої розпірки, виконаної у вигляді циліндричної втулки, з утворенням між фланцем, першою трубою, другою трубою і другою розпіркою першої розширювальної камери, містить концентричну відносно першої труби третю трубу, установлену на відстані від конічної Зо перегородки вхідної труби і з'єднану на одному кінці з першою трубою третьою розпіркою, виконаною у вигляді циліндричної втулки, а на другому кінці четвертою розпіркою, з утворенням між першою трубою, третьою трубою, третьою розпіркою і четвертою розпіркою проміжної камери; по всій довжині третьої труби на відстані одна від одної установлено ряд конічних перегородок з вершиною, направленою в бік вхідного кінця глушника і отвором для проходу кулі на вершині так, що між третьою трубою і першою і останньою конічними перегородками третьої труби утворена центральна камера, розбита конічними перегородками на ряд відсіків, між першою трубою, другою розпіркою, третьою розпіркою, конічною перегородкою другої труби і першою конічною перегородкою третьої труби утворена друга розширювальна камера, між останньою конічною перегородкою третьої труби і кінцевими елементами зовнішньої камери і кінцевими елементами проміжної камерами утворена відкрита в бік вихідного кінця глушника вихідна камера, у другій трубі виконані перші пропускні отвори, які з'єднують наствольну камеру з першою розширювальну камерою, у першій трубі виконані другі пропускні отвори, які з'єднують першу розширювальну камеру з зовнішньою камерою, у першій трубі виконані треті пропускні отвори, які з'єднують проміжну камеру з зовнішньою камерою, у третій трубі виконані четверті пропускні отвори, які з'єднують центральну камеру з проміжною камерою, причому треті пропускні отвори і четверті пропускні отвори розташовані один напроти одного; у кінцевому елементі проміжної камери виконані перші випускні отвори, які з'єднують проміжну камеру з вихідною камерою, а в кінцевій ділянці першої труби виконані другі випускні отвори, які з'єднують зовнішню камеру з вихідною камерою.
2. Глушник за п. 1, який відрізняється тим, що основа останньої конічної перегородки центральної камери має більший діаметр, ніж у інших конічних перегородок, і вона має фланець, зовнішній край якого прикріплений до першої труби, причому цей фланець і ділянка останньої конічної розпірки, до якої він прилягає, утворюють четверту розпірку.
3. Глушник за п. 2, який відрізняється тим, що перші випускні отвори виконані в периферійній ділянці останньої конічної перегородки, до якої прилягає фланець перегородки.
4. Глушник за п. 1, який відрізняється тим, що четверта розпірка виконана у вигляді циліндричної втулки, яка з'єднує кінець третьої труби з кінцевою ділянкою першої труби. бо
5. Глушник за п. 4, який відрізняється тим, що перші випускні отвори розташовані на кінцевій ділянці третьої труби.
6. Глушник за будь-яким з пп. 1-5, який відрізняється тим, що отвори для проходу кулі мають діаметр, трохи більший ніж діаметр кулі.
7. Глушник за будь-яким з пп. 1-5, який відрізняється тим, що всі компоненти глушника з'єднані один з одним за допомогою зварювання. З ад 85 и в жи г? ве е х 3 ї х х « у х 7 Ї . м У, Веелркоеко рова ем ук финвиВ оку фон ск кв в рейок дротом мною «ОН Про діток тот осетер Ї ча 5 Я І ОКО КЕ і оре окоужине Мову вк ках пед Я й з х З 5 хх хи М В оооково нн вус Я я р я ' БК дян. пн 0000 РАМ СК і
КОД. ту дин ї А " І ї КЕ І ТЕ ЗЕ Щ 3 ТТ З Пи СОС ї г х те . х ї По оно Заяв нн нон хонх ни й дез Її опорно но око рт кине оно Вр ств дно ЗЕД осн ук хі х НИ: . й і а я ди а зви КО дою,
Фіг. 1
А. жд з й уж аю дю Є . зи а ге я я . з ; 7 1, ро Ко я ж х ; : : «8 ен в АННИ х он ша їі М о КК Ки Я ше ре я, ауди; А дея ра терен Ол В В НЯ ВІ рн а ЕЕ он шо . рен щі і тен де 5 арх Ж рн ні Я ха БУ МО у - З о С сн 5 у Верукалєтневкия ЕК КЕ рон нки ви и ов с нон и т ї і НИ НИ х 5 Ш т я п я совно нин с3о х що . ТУ тріг. 2 дев . й і й ї. спіджеВткх КИ 7 катом УК - я лЖ - Щ Я СКМ, ок. Ол рю КО ню у ше ОК Ж же Як в, А г Що отв и Є я Я КЕ жк ї Я ро. б ко . ОБО т вк КЕ І В СИХ. ї їх р о с. й дк хо й ау
Фіг. З
UAU202203384U 2022-09-14 2022-09-14 Глушник звуку пострілу UA152907U (uk)

Priority Applications (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU202203384U UA152907U (uk) 2022-09-14 2022-09-14 Глушник звуку пострілу

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU202203384U UA152907U (uk) 2022-09-14 2022-09-14 Глушник звуку пострілу

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA152907U true UA152907U (uk) 2023-04-26

Family

ID=88790043

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAU202203384U UA152907U (uk) 2022-09-14 2022-09-14 Глушник звуку пострілу

Country Status (1)

Country Link
UA (1) UA152907U (uk)

Similar Documents

Publication Publication Date Title
US10054384B1 (en) Suppressor for a firearm
CA2994383C (en) Sound suppressing gun barrel
CN110425929B (zh) 一种自动武器的消音装置
UA152907U (uk) Глушник звуку пострілу
CN102735099A (zh) 一种带有消音器的射击枪械
US20150176448A1 (en) Muffler for vehicle
UA123666U (uk) Глушник звуку пострілу стрілецької зброї
BG3438U1 (bg) Супресор
RU2681407C1 (ru) Дульное устройство стрелкового оружия
UA117473U (uk) Глушник звуку пострілу вогнепальної зброї (гч-5)
RU2256865C1 (ru) Оружейный глушитель
RU2231011C1 (ru) Оружейный глушитель
RU2018102366A (ru) Дульный тормоз шатрова
US1447688A (en) Exhaust silencer for internal-combustion engines
CN108343488A (zh) 一种基于活动膨胀腔的发动机消声器的方法
RU195174U1 (ru) Глушитель отработанных газов двигателя внутреннего сгорания со сниженным уровнем шума
TWM564698U (zh) Muffler structure improvement
GB349239A (en) Improvements in silencers for firearms, internal combustion and other engines which produce explosion noises
RU2008114133A (ru) Глушитель
TWM605995U (zh) 消音器之內管體
RU2020131833A (ru) Глушитель шума с звукопоглотителем в выходном сечении
RU2513342C1 (ru) Глушитель звука выстрела
UA155190U (uk) Глушник шуму вентиляційного каналу з ламінаризацією потоку повітря
UA137675U (uk) Глушник системи балабанова-скопенка "гсбс"
UA114341C2 (uk) Глушник вогнепальної зброї