UA149389U - Пристрій для внутрішньої реклами - Google Patents

Пристрій для внутрішньої реклами Download PDF

Info

Publication number
UA149389U
UA149389U UAU202104421U UAU202104421U UA149389U UA 149389 U UA149389 U UA 149389U UA U202104421 U UAU202104421 U UA U202104421U UA U202104421 U UAU202104421 U UA U202104421U UA 149389 U UA149389 U UA 149389U
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
display
window frame
protective
protective housing
protective case
Prior art date
Application number
UAU202104421U
Other languages
English (en)
Inventor
Максим Вкторович Сажин
Original Assignee
Тов "Пос Медіа Юкрейн"
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Тов "Пос Медіа Юкрейн" filed Critical Тов "Пос Медіа Юкрейн"
Priority to UAU202104421U priority Critical patent/UA149389U/uk
Publication of UA149389U publication Critical patent/UA149389U/uk

Links

Landscapes

  • Devices For Indicating Variable Information By Combining Individual Elements (AREA)

Abstract

Пристрій для внутрішньої реклами підключений до джерела живлення та містить віконний каркас і щонайменше один дисплей. Щонайменше один дисплей вбудований у захисний корпус, при цьому захисний корпус з щонайменше одним дисплеєм прикріплений до віконного каркаса за допомогою вмонтованих у захисний корпус підпірних ніжок, а на внутрішній поверхні верхньої панелі захисного корпусу дисплея розміщені вентиляторні охолоджувачі. 1

Description

Корисна модель належить до рекламних пристроїв та демонстраційних засобів і може бути використана для демонстрації рекламних матеріалів або іншої динамічної інформації будь-якого плану, та залучення більшої аудиторії для рекламодавців. Основним призначенням заявленої корисної моделі є забезпечення пристрою для розміщення інформації (рекламної), що має систему охолодження та, внаслідок цього, є придатним для довготривалого використання в будь-яких приміщеннях та менш схильним до перегрівання.
До аналогів заявленого пристрою можна віднести відомий світло-інформаційний пристрій (Патент КО 192 820, МПК Б09Е 19/00 (2006.01), 09 19/22 (2006.01), НОТІ 33/00 (2010.01),
НОТІ 33/56 (2010.01), дата реєстрації 02.10.2019 рі), що містить багатопіксельну світло- інформаційну матрицю, розміщену в корпусі і забезпечену вивідними контактами для підключення засобів управління і живлення, корпус виконаний герметичним і утворений прозорими нижнім і верхнім елементами з високоміцного термостійкого теплопровідного матеріалу, з'єднаними між собою по периметру проставкою з епоксидної смоли, при цьому внутрішній простір корпусу заповнений затверділою епоксидною смолою із забезпеченням герметичності.
Недоліком даного пристрою є те, що він не забезпечує можливості заміни елементів конструкції, зокрема багатопіксельної світло-інформаційної матриці, адже внутрішній простір корпусу заповнений затверділою епоксидною смолою і виймання або заміна матриці у разі її несправності є неможливим. Окрім того, у даному пристрої відсутня система вентиляції та охолодження, так як увесь простір навколо матриці заповнений епоксидною смолою, що може призвести до довготривалого нагрівання приладу та виходу його з ладу.
Найближчим аналогом пристрою, що заявляється, є пристрій внутрішньої реклами (Патент
ОА 132575, МПК (2019.01) 509 11/00, дата реєстрації 25.02.2019 рі), що містить віконний каркас з вмонтованим світлодіодним екраном, та додатково оснащений системою керування візуальним контентом через мережу Інтернет, світлодіодний екран приєднаний до віконного каркаса розпірними гвинтами з м'якими накладками і пов'язаний з кабелем живлення.
Недоліком даного аналогу є те, що він не містить засобів для вентиляції та охолодження пристрою, тому даний аналог при використанні може нагріватися та довго перебувати під впливом підвищеної температури, що може негативно вплинути на функціонування приладу та
Зо строк його використання.
В основу корисної моделі поставлена задача розробити пристрій для внутрішньої реклами, який забезпечував би його стійкість до перегрівання та як наслідок довготривалий строк використання пристрою.
Поставлена задача вирішується тим, що пристрій для внутрішньої реклами підключений до джерела живлення та містить віконний каркас і щонайменше один дисплей. Щонайменше один дисплей вбудований у захисний корпус, при цьому захисний корпус з щонайменше одним дисплеєм прикріплений до віконного каркаса за допомогою вмонтованих у захисний корпус підпірних ніжок, а на внутрішній поверхні верхньої панелі захисного корпусу дисплея розміщені вентиляторні охолоджувачі.
Пристрій відрізняється тим, що як дисплей використано світлодіодний (І ЕО) дисплей або рідкокристалічний (І СО) дисплей.
Пристрій відрізняється тим, що на віконному каркасі спереду встановлена захисна прозора панель зі скла або пластику, при цьому відстань між дисплеєм та захисною прозорою панеллю становить до 5 см.
Заявлений пристрій забезпечений системою охолодження у вигляді встановлених на внутрішній поверхні верхньої панелі захисного корпусу дисплея вентиляторних охолоджувачів, які забезпечують потрібну циркуляцію та охолодження повітря та підтримують оптимальний температурний режим навколо увімкненого дисплея та улоеможливлюють його перегрів або виникнення конденсату, які б могли спричинити втрату працездатності пристрою. Вентиляторні охолоджувачі створюють сприятливі умови експлуатації приладу, що позитивно впливає на строк використання пристрою, значно його продовжуючи.
Окрім цього, заявлений пристрій забезпечує видимість зображення на дисплеї з широкого діапазону відстаней та в будь-який час доби незалежно від ступеня освітленості навколишнього середовища, а завдяки високому рівню помітності дисплея створюються умови для розширення аудиторії одержувачів рекламної інформації.
В пристрої може бути використаний як один дисплей, так і декілька дисплеїв, які складаються таким чином, щоб утворити одну спільну площу дисплея. Наприклад, площа дисплея може складатись з декількох світлодіодних модулів, з різними відстанями між діодами від 1,5 до 10 мм, та які складені в одну спільну площу дисплея, на якій транслюється одне 60 зображення. Як дисплей може бути використано світлодіодний (1ЕО) дисплей або рідкокристалічний (СО) дисплей із різними параметрами довжини та ширини. Дисплей або декілька дисплеїв вбудовуються у захисний корпус за допомогою кріпильних гвинтів із різьбленням.
Захисний корпус, в який вмонтований дисплей, може включати в себе раму, яка може бути виготовлена з міцного матеріалу, наприклад металу, зокрема алюмінію, та задню панель, яка покриває задню сторону дисплея (або дисплеїв) та може бути виготовлена з композитного матеріалу та/(або металу. Вентиляторні охолоджувачі встановлюються на внутрішній поверхні захисного корпусу дисплея, зокрема на внутрішній поверхні верхньої панелі захисного корпусу та забезпечують вертикальне продування повітря навколо дисплея знизу вверх: знизу забір холодного повітря та зверху видув теплого повітря.
Захисний корпус кріпиться до віконного каркаса за допомогою підпірних ніжок. Підпірні ніжки можуть бути вмонтовані у захисний корпус на його зовнішній поверхні знизу, зверху або по всьому периметру захисного корпусу. Ніжки можуть бути виконані у вигляді вмонтованої у захисний корпус за допомогою кріпильних гвинтів із різьбленням профільної труби. Розмір, кількість та розташування підпірних ніжок залежить від параметрів віконного каркаса та дисплея.
На віконному каркасі спереду може бути встановлена захисна прозора панель зі скла або пластику як антивандальний та противідблисковий захист, тобто для захисту дисплея від будь- яких пошкоджень, спричинених навколишнім середовищем. При цьому відстань між дисплеєм та захисною прозорою панеллю становить до 5 см, що забезпечує достатній простір для циркуляції повітря та охолодження увімкненого дисплея (або дисплеїв).
Джерелом живлення може слугувати приєднаний до дисплея (дисплеїв) та/або вентиляторних охолоджувачів один або декілька блоків живлення. Живлення пристрою також може бути забезпечено приєднанням пристрою до електромережі за допомогою кабелю, що під'єднаний до дисплея (дисплеїв) та/або вентиляторних охолоджувачів або іншого аналогічного засобу.
Пристрій може бути розміщений в конструкції автоматичних телескопічних дверей з внутрішньої сторони або в інших конструкціях у приміщеннях різного призначення: магазинах, торговельних центрах, спортзалах, аптеках, виставкових центрах тощо.
Зо Суть корисної моделі пояснюють креслення.
На Фігурі 1 зображено вигляд пристрою спереду.
На Фігурі 2 зображено вигляд пристрою ззаду.
На Фігурах 1-2, для прикладу зображено пристрій для внутрішньої реклами, що підключений до джерела живлення (не показане) та який містить віконний каркас 1 і дисплей 2. Дисплей 2, що складається із 45 світлодіодних дисплеїв (модулів), відстань між якими становить 1,5 мм, складених в одну площу дисплея, вбудований у захисний корпус 3. Захисний корпус З виготовлений з алюмінію та складається з рами та задньої панелі, яка покриває задню сторону дисплея 2. Дисплей 2 вбудований у захисний корпус З за допомогою кріпильних гвинтів із різьбленням. Захисний корпус 3 з дисплеєм 2 прикріплений до віконного каркаса 1 за допомогою вмонтованих у захисний корпус З підпірних ніжок 4, при цьому на внутрішній поверхні верхньої панелі захисного корпусу З дисплея 2 розміщені вентиляторні охолоджувачі 5.
Пристрій для внутрішньої реклами може бути встановлений в різноманітних місцях, де є потреба у розміщенні рекламних матеріалів або іншої інформації. Наприклад, пристрій може бути встановлений у віконний каркас розсувних дверей на вході до торговельного центру.
Вищевикладений опис варіанту здійснення корисної моделі було представлено з метою ілюстрації; він не призначений бути вичерпним або обмежувати дану заявку точними розкритими формами. Зважаючи на вищенаведений опис фахівці в даній області техніки можуть зрозуміти, що можливо багато модифікації і варіантів.
Заявлена корисна модель забезпечує довготривалий строк використання пристрою та його стійкість до перегрівання, є новою, оскільки сукупність її істотних ознак не відома з рівня техніки, і, відповідно, відповідає умові патентоспроможності "новизна". Заявлена корисна модель відповідає умові патентоспроможності "промислова придатність", оскільки вона може використовуватися в промисловості.

Claims (2)

ФОРМУЛА КОРИСНОЇ МОДЕЛІ
1. Пристрій для внутрішньої реклами, що підключений до джерела живлення та містить віконний каркас і щонайменше один дисплей, який відрізняється тим, що щонайменше один дисплей бо вбудований у захисний корпус, при цьому захисний корпус з щонайменше одним дисплеєм прикріплений до віконного каркаса за допомогою вмонтованих у захисний корпус підпірних ніжок, а на внутрішній поверхні верхньої панелі захисного корпусу дисплея розміщені
2. Пристрій за п. 1, який відрізняється тим, що як дисплей використано світлодіодний (ГЕ) дисплей або рідкокристалічний (Со) дисплей.
З. Пристрій за п. 1, який відрізняється тим, що на віконному каркасі спереду встановлена ою пане становить до або пластику, при цьому відстань між дисплеєм та захисною 6 виш Б : ! Б щ : ; ї щи ЩЕ Фіг! ше НН
Фіг. 2 ДП "Український інститут інтелектуальної паності вул. Глазунова, 1, м. Київ - 42, 01601
UAU202104421U 2021-07-30 2021-07-30 Пристрій для внутрішньої реклами UA149389U (uk)

Priority Applications (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU202104421U UA149389U (uk) 2021-07-30 2021-07-30 Пристрій для внутрішньої реклами

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU202104421U UA149389U (uk) 2021-07-30 2021-07-30 Пристрій для внутрішньої реклами

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA149389U true UA149389U (uk) 2021-11-10

Family

ID=78720013

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAU202104421U UA149389U (uk) 2021-07-30 2021-07-30 Пристрій для внутрішньої реклами

Country Status (1)

Country Link
UA (1) UA149389U (uk)

Similar Documents

Publication Publication Date Title
US7813124B2 (en) Electronic information board
EP2214462B1 (en) Display apparatus and display system
US7995342B2 (en) Display device
US8274789B2 (en) Display device
AU2013360881B2 (en) Display apparatus
US8746912B2 (en) Display device having an advertizing part
US8144468B2 (en) Display device
US20120188481A1 (en) Lcd apparatus
KR20150006124A (ko) 디지털 사이니지 및 그 구동방법
EP1722559A1 (en) Improved display device for indoor and outdoor applications
KR20120078517A (ko) 엘씨디 모니터 전광판의 방열 구조와 전광판 관리 시스템
US20100079948A1 (en) Display Device
JP2010256813A (ja) ディスプレイ装置
UA149389U (uk) Пристрій для внутрішньої реклами
KR101179041B1 (ko) 냉각모듈 공조시스템을 적용한 엘시디 및 엘이디 디지털 전광판
EP2954510B1 (en) Display case
CN210244946U (zh) 一种广告发布展示栏
Joshi et al. Thermal Management of Outdoor Digital Displays-A Review
RU105057U1 (ru) Электронное информационное устройство
CN208282060U (zh) 一种led大屏灯箱通风散热口的防尘结构
KR20100094286A (ko) 옥외용 표시 장치 및 그 구동 방법
JP2001188493A (ja) 広告用映像機器
WO2010143221A1 (en) Lcd monitor having a high mechanical strength and suitable for displaying images with high contrast
CN106555451A (zh) 一种展览用灯光墙体