UA149125U - Спосіб виготовлення пакетів для сміття - Google Patents

Спосіб виготовлення пакетів для сміття Download PDF

Info

Publication number
UA149125U
UA149125U UAU202102542U UAU202102542U UA149125U UA 149125 U UA149125 U UA 149125U UA U202102542 U UAU202102542 U UA U202102542U UA U202102542 U UAU202102542 U UA U202102542U UA 149125 U UA149125 U UA 149125U
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
film
embossing
unit
bag
soldering
Prior art date
Application number
UAU202102542U
Other languages
English (en)
Inventor
Андрій Валерійович Здесенко
Original Assignee
Андрій Валерійович Здесенко
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Андрій Валерійович Здесенко filed Critical Андрій Валерійович Здесенко
Priority to UAU202102542U priority Critical patent/UA149125U/uk
Publication of UA149125U publication Critical patent/UA149125U/uk

Links

Landscapes

  • Making Paper Articles (AREA)

Abstract

Спосіб виготовлення пакетів для сміття включає виготовлення пакета у вигляді мішка з полімерної плівки з відкритою горловиною та із зав'язками. Попередньо отримані на екструзії рулони поліетиленової плівки встановлюють на розмотувальний вузол машини з виробництва пакетів, що має в складі вузол тиснення плівки. При цьому розмотування й натяг плівки з рулону здійснюють у примусовому порядку з протяжкою через систему компенсуючих валів. Потім формують кишеню- заворот верхньої частини рукавної плівки, і направляють мішок для висікання отвору, і далі на вузол подачі затяжної стрічки, де після розкриття плівки протягують затяжну стрічку. При цьому всі процеси проходять симетрично на верхньому і нижньому полотні розрізаного рукава плівки. Далі на секції повітряної пайки два паяльника утворюють шов, таким чином фіксуючи кишеню для затяжної стрічки. Плівку направляють до вузла лінійної пайки для проходження барабана і системи паяльників, в результаті чого утворюють бокові шви пакета і лінію для розриву плівки - перфорацію. Сформовані візуально пакети проходять вузол тиснення, де плівку простягають між валами - нижнім з вигравіруваним опуклим рисунком і верхнім з вигравіруваним увігнутим рисунком з утворенням тиснення у вигляді геометричних фігур.

Description

Корисна модель належить до галузі збирання і утилізації побутових відходів, зокрема до способів виготовлення пакетів для сміття, і може бути використана при виготовленні допоміжних засобів, призначених для збирання, зберігання, транспортування та утилізації побутового сміття.
Відомо спосіб виготовлення пакетів для сміття, в якому спочатку з полімерного матеріалу полімерної плівки виготовляють компоненти пакета (конструктивні елементи) - корпус, виконаний у формі мішка з відкритою горловиною, а також ручки пакета - відносно тонкі по ширині смужки полімерної плівки. Мішок пакета і ручки, як конструктивні елементи пакета, виготовляють з використанням модифікованого сучасного обладнання, призначеного для виготовлення пакетів і мішків для сміття, завдяки якому досягається можливість варіювання товщини і щільності полімерної плівки по всій поверхні мішка і ручок. Пакет і його складові можуть виготовлятися різної конфігурації і колірної гами (ВО Мо 126 683 О1, В65 Е 30/02, 20111.
Такий спосіб потребує збільшену витрату полімерного матеріалу через різну щільність ділянок мішка.
Найближчим до корисної моделі, що заявляється, є спосіб виготовлення пакета для сміття, згідно з яким його виготовляють у вигляді прямокутного мішка з відкритою горловиною з полімерної плівки, отриманої методом екструзії рукава з розплаву полімеру. Як полімер можуть використовувати суміш поліетилену і технологічних добавок на основі поліетилену. Бічні сторони мішка сполучають один з одним термічними зварними швами, при цьому зі сторони горловини з плівки формують куліску шириною 40-60 мм, в якій розміщують зав'язки, що можуть бути виконані з тієї ж полімерної плівки, що і сам мішок. У зоні куліски зав'язки прикріплюють зварним з'єднанням до бічних швів мішка, що дозволяє створити додаткові ребра жорсткості
ІСА Ме 86498 |, Вб5Е 1/00, 20131.
Зазначений спосіб не дозволяє отримати пакет достатньої міцності та еластичності через технологію виготовлення полімерної плівки, отриманої методом екструзії рукава з розплаву полімеру. А прикріплення зав'язок до бічних швів мішка в зоні куліски зварним з'єднанням, спричиняє недостатню надійність при використанні мішка із сміттям.
В основу корисної моделі поставлено задачу створити спосіб виготовлення пакетів для сміття, який дозволив би отримати пакети високої міцності, еластичності та надійності і
Зо зменшити витрату полімерного матеріалу.
Поставлена задача вирішується у способі виготовлення пакетів для сміття, який включає виготовлення пакета у вигляді мішка з полімерної плівки з відкритою горловиною та із зав'язками, згідно з корисною моделлю, попередньо отримані на екструзії рулони поліетиленової плівки встановлюють на розмотувальний вузол машини з виробництва пакетів, що має в складі вузол тиснення плівки, при цьому розмотування й натяг плівки з рулону здійснюють у примусовому порядку з протяжкою через систему компенсуючих валів, потім формують кишеню-заворот верхньої частини рукавної плівки і направляють мішок для висікання отвору і далі на вузол подачі затяжної стрічки, де після розкриття плівки протягують затяжну стрічку, причому всі процеси проходять симетрично на верхньому і нижньому полотні розрізаного рукава плівки, далі на секції повітряної пайки два паяльника утворюють шов, таким чином фіксуючи кишеню для затяжної стрічки, плівку посилають до вузла лінійної пайки для проходження барабану і системи паяльників, в результаті чого утворюють бокові шви пакета і лінію для розриву плівки - перфорацію, сформовані візуально пакети проходять вузол тиснення, де плівку простягають між валами - нижнім з вигравіруваним опуклим рисунком і верхнім з вигравіруваним увігнутим рисунком з утворенням тиснення у вигляді геометричних фігур.
У способі використовують термопластичну плівку з поліетиленів | ОРЕ, МОРЕ, НОРЕ або їх суміші, в тому числі вторинно перероблену поліетиленову сировину, у різних пропорціях.
Блок лінійної пайки суміщений з вузлом перфорації.
Вузол тиснення забезпечено системою регулювання глибини тиснення сервомотором, редуктором і кодовим датчиком для відстеження швидкості, причому швидкість роботи вузла синхронізована зі швидкістю інших вузлів до і після вузла тиснення.
Тиснення здійснюють на глибину не більше 2/3 від номінальної товщини плівки пакета.
Як геометричні фігури тиснення можуть використовувати ромб, прямокутник, квадрат, коло.
На рисунку тиснення можуть виконувати ділянки з логотипом або написами.
Фрагменти рисунку тиснення повторюють з кроком 0,020 до 1,250 мм.
Готові пакети, що мають тиснення, проходять систему складання, після чого в автоматичному режимі змотуються в рулон з кількістю, заданою електронікою, далі процес упаковки рулонів пакетів здійснюють або вручну, або в автоматичному режимі обертанням і клейкою паперової етикетки. 60 Спосіб, що заявляється, дозволяє отримати пакет для сміття високої міцності та еластичності завдяки матеріалу пакета, виконаному з рисунком технологією тиснення, Затяжна стрічка, вкладена у кишеню у порівнянні із зав'язками, припаяними до бічних швів у прототипі, є надійнішою.
Корисна модель пояснюється кресленнями.
На фіг. 1 зображено пакет для сміття в ізометрії; на фіг. 2, фіг. З - рисунки, виконані на плівці технологією тиснення.
Пакет для сміття у формі мішка 1 (фіг. 1) виконано з термопластичної плівки з поліетиленів
ГОРЕ, МОРЕ, НОРЕ або їх суміші у різних пропорціях, в тому числі вторинно переробленої поліетиленової сировини, з рисунком 2, виконаним технологією тиснення.
Мішок 1 має відкриту горловину і затяжну стрічку 3. Тиснення здійснено на глибину не більше 2/3 від номінальної товщини плівки пакета. Рисунок тиснення є повторювальною комбінацією однієї або декількох геометричних фігур, наприклад ромба, прямокутника, квадрата, кола (фіг. 2).
Верхня частина пакета має кишеню-заворот 4 з вкладеною затяжною стрічкою 3, а по боках мішка 1 виконано шви (не показано). Крок повторюваного фрагмента рисунку тиснення становить 0,020 до 1,250 мм.
Спосіб виготовлення пакетів здійснюють наступним чином.
Спосіб включає виготовлення пакета у вигляді мішка 1 з полімерної плівки з відкритою горловиною та із зав'язками.
Попередньо отримані на екструзії рулони поліетиленової плівки, виготовленої з термопластичної плівки з поліеєтиленів | ОРЕ, МОРЕ, НОРЕ або їх суміші у різних пропорціях, в тому числі вторинно переробленої поліетиленової сировини, встановлюють на розмотувальний вузол машини з виробництва пакетів, що має в складі вузол тиснення плівки.
Розмотування й натяг плівки з рулону проходить у примусовому порядку, з протяжкою через систему компенсуючих валів. Після формування кишені-завороту верхньої частини рукавної плівки мішок направляють для висікання отвору, через який горловина сформованого пакета буде стягуватися затяжною стрічкою 3.
На вузлі подачі затяжної стрічки 3, після розкриття плівки, відбувається протягання затяжної стрічки 3: вкладення і закриття/додавання краю плівки.
Зо Усі процеси проходять симетрично на верхньому і нижньому полотні розрізаного рукава плівки.
Далі на секції повітряної пайки два паяльника утворюють шов, таким чином фіксуючи кишеню для затяжної стрічки.
Блок лінійної пайки суміщено з вузлом перфорації. Плівка проходить барабан і систему паяльників, в результаті чого утворюються бокові шви 4 пакета і лінія для розриву плівки (перфорація).
Сформовані візуально пакети проходять вузол тиснення, де плівку простягають між валами - нижнім з вигравіруваним опуклим рисунком і верхнім з вигравіруваним увігнутим рисунком з утворенням тиснення 2 у вигляді геометричних фігур (ромб, прямокутник, квадрат, коло).
Фрагменти рисунку тиснення повторюються з кроком 0,020 до 1,250 мм. плівки пакета. Вузол тиснення забезпечено системою регулювання глибини тиснення (тиснення здійснюють на глибину не більше 2/3 від номінальної товщини), сервомотором, редуктором і кодовим датчиком для відстеження швидкості, причому швидкість роботи вузла синхронізована зі швидкістю інших вузлів до і після вузла тиснення.
Готові пакети, що мають тиснення, проходять систему складання, після чого в автоматичному режимі змотуються в рулон з кількістю, заданою електронікою. Далі процес упаковки рулонів пакетів здійснюють або вручну, або в автоматичному режимі обертанням і клейкою паперової етикетки.

Claims (9)

ФОРМУЛА КОРИСНОЇ МОДЕЛІ
1. Спосіб виготовлення пакетів для сміття, що включає виготовлення пакета у вигляді мішка з полімерної плівки з відкритою горловиною та із зав'язками, який відрізняється тим, що попередньо отримані на екструзії рулони поліетиленової плівки встановлюють на розмотувальний вузол машини з виробництва пакетів, що має в складі вузол тиснення плівки, при цьому розмотування й натяг плівки з рулону здійснюють у примусовому порядку з протяжкою через систему компенсуючих валів, потім формують кишеню - заворот верхньої частини рукавної плівки, і направляють мішок для висікання отвору і далі на вузол подачі затяжної стрічки, де після розкриття плівки протягують затяжну стрічку, причому всі процеси бо проходять симетрично на верхньому і нижньому полотні розрізаного рукава плівки, далі на секції повітряної пайки два паяльника утворюють шов, таким чином фіксуючи кишеню для затяжної стрічки, плівку направляють до вузла лінійної пайки для проходження барабана і системи паяльників, в результаті чого утворюють бокові шви пакета і лінію для розриву плівки - перфорацію, сформовані візуально пакети проходять вузол тиснення, де плівку простягають між валами - нижнім з вигравіруваним опуклим рисунком і верхнім з вигравіруваним увігнутим рисунком з утворенням тиснення у вигляді геометричних фігур.
2. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що використовують термопластичну плівку з поліетиленів ГОРЕ, МОРЕ, НОРЕ або їх суміші, в тому числі вторинно переробленої поліетиленової сировини, у різних пропорціях.
3. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що блок лінійної пайки суміщено з вузлом перфорації.
4. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що вузол тиснення забезпечено системою регулювання глибини тиснення сервомотором, редуктором і кодовим датчиком для відстеження швидкості, причому швидкість роботи вузла синхронізована зі швидкістю інших вузлів до і після вузла тиснення.
5. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що як геометричні фігури тиснення використовують ромб, прямокутник, квадрат, коло.
6. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що тиснення здійснюють на глибину не більше 2/3 від номінальної товщини плівки пакета.
7. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що на рисунку тиснення виконують ділянки з логотипом або написами.
8. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що фрагменти рисунку тиснення повторюють з кроком 0,020 до 1,250 мм.
9. Спосіб за п. 1, який відрізняється тим, що готові пакети, які мають тиснення, проходять систему складання, після чого в автоматичному режимі змотуються в рулон з кількістю, заданою електронікою, далі процес упаковки рулонів пакетів здійснюють або вручну, або в автоматичному режимі обертанням і клейкою паперової етикетки. Шо щ ОО В о. з ЗОВ о. і,
Я . . М КИМ МО
Фіг.
UAU202102542U 2021-05-14 2021-05-14 Спосіб виготовлення пакетів для сміття UA149125U (uk)

Priority Applications (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU202102542U UA149125U (uk) 2021-05-14 2021-05-14 Спосіб виготовлення пакетів для сміття

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU202102542U UA149125U (uk) 2021-05-14 2021-05-14 Спосіб виготовлення пакетів для сміття

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA149125U true UA149125U (uk) 2021-10-20

Family

ID=78079048

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAU202102542U UA149125U (uk) 2021-05-14 2021-05-14 Спосіб виготовлення пакетів для сміття

Country Status (1)

Country Link
UA (1) UA149125U (uk)

Similar Documents

Publication Publication Date Title
US11492178B2 (en) Reclosable bag and method to make same
US4373979A (en) Sealed bags of plastic materials
CA1307770C (en) Chain bags, method and apparatus
US4235653A (en) Method for making reclosable bags
US8677722B2 (en) Hot melt adhesive systems for zipper assemblies on large bag constructions of various substrates
US5566429A (en) Extruded zipper with orienting means and method for orienting same
US4868025A (en) Cushioned bag and apparatus and method of making a cushioned bag
ATE242153T1 (de) Folienbahn und beutel mit reissverschluss
US4778283A (en) Draw band bag
US20020021844A1 (en) Open mesh bag
US20020102033A1 (en) Side-sealed bag having label section and method of production therefor
US3687357A (en) Draw-cord bags
US3001689A (en) Mouth closure means for bags comprising heat sealable material
EP1106508A1 (de) Schlauchbeutelmaschine
NZ513475A (en) Method of forming open mouth zipper gusset bag
US3412925A (en) Flat bottom multi-ply bag
US5057065A (en) Process for making draw tape bags with integrally formed draw tapes
WO2011006505A1 (en) Method for manufacturing draw string bags
UA149125U (uk) Спосіб виготовлення пакетів для сміття
US3579397A (en) Process of manufacturing bags having tear strips and consisting of synthetic thermoplastics
GB1506260A (en) Multi-layer open-ended bag
UA149124U (uk) Пакет для сміття
US3346173A (en) Gusseted multi-wall waterproof paper bag
US3605571A (en) Process for manufacturing lip bags
BR9203678A (pt) Processo para a manufatura,enchimento e selagem de sacos