UA144577U - Магнієва олія, збагачена макро- та мікроелементами - Google Patents

Магнієва олія, збагачена макро- та мікроелементами Download PDF

Info

Publication number
UA144577U
UA144577U UAU202002782U UAU202002782U UA144577U UA 144577 U UA144577 U UA 144577U UA U202002782 U UAU202002782 U UA U202002782U UA U202002782 U UAU202002782 U UA U202002782U UA 144577 U UA144577 U UA 144577U
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
magnesium
microelements
macro
deficiency
chloride
Prior art date
Application number
UAU202002782U
Other languages
English (en)
Inventor
Василь Іванович Кравчук
Андрій Васильович Кравчук
Original Assignee
Василь Іванович Кравчук
Андрій Васильович Кравчук
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Василь Іванович Кравчук, Андрій Васильович Кравчук filed Critical Василь Іванович Кравчук
Priority to UAU202002782U priority Critical patent/UA144577U/uk
Publication of UA144577U publication Critical patent/UA144577U/uk

Links

Landscapes

  • Pharmaceuticals Containing Other Organic And Inorganic Compounds (AREA)

Abstract

Магнієва олія, збагачена макро- та мікроелементами містить природну форму хлориду магнію. Додатково містить іони магнію, в біотичних дозах макро- та мікроелементи, дистильовану воду.

Description

Корисна модель належить до фармакології, зокрема до створення препарату на основі магнію, який може бути використаний для нормалізації обміну магнію в організмі при різноманітних синдромах, захворюваннях та для профілактики.
Магній бере участь у безлічі біохімічних реакцій в організмі. Він потрібен для повноцінного вироблення енергії, засвоєння глюкози, синтезу білків, передачі нервового сигналу, будові кісткової тканини. Магній знижує збудливість нервової системи, має протизапальну, анальгезуючу дію, допомагає захищати організм від інфекцій, сприяє регуляції роботи внутрішніх органів. Без магнію не засвоюються кальцій і вітаміни групи В, а солі кальцію будуть відкладатися на стінках судин. Магній відповідає за стабільну роботу серцевого м'яза і кровоносної системи.
Їжа - кращий постачальник для отримання магнію, але в раціоні сучасної людини недостатньо продуктів, що містять магній, і навіть при здоровій дієті з цільних продуктів засвоєння магнію часто знаходиться в межах 20-50 95, через що розвивається його нестача в організмі.
Довкілля, наповнене хімічними речовинами і біологічними стресорами, також збільшують потребу в магнії. До них належать такі речі, як електромагнітні поля (стільникові телефони і високочастотні вишки, м/-її та інше), пестициди, важкі метали і загальний хронічний стрес, пов'язаний зі способом життя, особливо в містах. Все це збільшує навантаження на організм, збільшує потребу в АТФ і, як наслідок, швидко виснажує запаси магнію.
Дефіцит магнію є частою причиною млявості, занепаду настрою і депресії. Інші наслідки дефіциту магнію включають в себе проблеми з печінкою і нирками, серцево-судинні захворювання, підвищений кров'яний тиск, м'язові спазми.
Сьогодні існує достатня кількість препаратів магнію, які певним чином корегують дефіцит магнію. У тих, хто споживає найбільшу кількість магнію, ризик розвитку метаболічних синдромів зменшується на 31 95. Магній може поліпшити здатність адаптуватися до стресового способу життя і взагалі до стресів.
Але, на жаль, більшість магнієвовмісних препаратів, що є в даний момент у продажу, не приносять користі з двох причин: по-перше, вони містять невідповідну форму магнію, по-друге, пероральне застосування магнію не дуже ефективно через погану переносимість і низький
Зо рівень всмоктування.
Відомий препарат Магне Вб у формі розчину для внутрішнього вживання, який містить лактат і підолат магнію, піридоксин гідрохлорид (вітамін Вб), дисульфіт натрію, ароматизатор і воду (Справочник. Видаль. Лекарственньюе препарать! в России - Из-е 7. АстраФармсСервис, 2001 - Б-335). Однак Магне Вб у розчині містить сульфіт (натрію дисульфіт), який з певних умов (кисле середовище шлунка, вплив харчової маси в ньому тощо) може перетворюватися у токсичні сполуки (наприклад, сульфіди, сірководень).
Відомий пероральний лікарський засіб для відновлення дефіциту магнію в організмі (Патент 2336076 КИ, МПК: Аб1КЗ31/06, публ. 10.01.20081|, який має у складі твердої лікарської форми магній ди-(І аспарагінат) та піридоксину хлорид. Результати фармакокінетичних досліджень, що визначають особливості всмоктування різних солей магнію зі шлунково-кишкового тракту, демонструють цілий ряд факторів, що перешкоджають кишковій абсорбції препаратів магнію.
Також при використанні засобів неприродного походження, можливі алергічні реакції.
Важливе значення має біодоступність магнію, яка сильно варіюється в залежності від типу або форми магнію. Магній в рідкій формі перевершує по ефективності магній у формі таблеток.
Хлорид магнію є найбільш стабільною формою магнію, що розпізнає та засвоює метаболічна система людини. Однією з переваг хлориду магнію є можливість внутрішньовенного, внутрішньом'язового, перорального застосування, а також застосування за допомогою розпилювання через інгалятор і трансдермального (зовнішнього) застосування.
Хлорид магнію добре всмоктується через шкіру завдяки своїм хімічним властивостям.
Хлорид магнію є природною неорганічною сполукою. Зазвичай видобувається з водойм з високим вмістом солі або з соляних шахт.
Відомий полтавський бішофіт - природний мінерал, що містить хлоридно-магнієвий комплекс, а також калій, йод, бром. Найчастіше розсіл бішофіту застосовують зовнішньо у вигляді компресів, мінеральних ванн або електрофорезу для лікування суглобів та інших захворювань опорно-рухової системи. Недоліком питної форми бішофіту є наявність багатьох домішок, що можуть викликати різні побічні ефекти зі сторони травної системи.
В основу корисної моделі поставлено задачу отримання магнієвовмісного препарату з підвищеною біодоступністю магнію, придатного як для внутрішнього, так і для зовнішнього застосування.
Поставлена задача вирішується тим, що магнієва олія, збагачена макро- та мікроелементами, містить природну форму хлориду магнію, згідно з корисною моделлю, додатково містить іони магнію, в біотичних дозах макро- та мікроелементи, дистильовану воду, при наступному співвідношенні компонентів, мас. 9о: хлорид магнію (МаосСІг) 30,0-31,0 іони магнію (Маг) 11,0-12,0 мікроелементи (Са, Ма,К) 1,0-1,5 мікроелементи 0,5-1,0 вода дистильована решта.
Технічним результатом корисної моделі, що заявляється, є підвищення екологічної чистоти препарату, підвищення його біологічної цінності і підвищення засвоюваності магнію, макро- та мікроелементів, необхідних для підтримання організму в здоровій формі.
Діючі компоненти, що входять до складу магнієвої олії, доповнюють дію один одного на організм, завдяки чому підвищується його ефективність.
Пропонована магнієва олія містить пікометр-онну форму хлориду магнію МасСі». Саме застосування магнію в іонічній рідкій формі у вигляді магнієвої олії абсорбується більша кількість магнію. Іони магнію (Маг) необхідні для нормального функціонування нервової тканини, вони беруть участь у передачі нервового імпульсу, надають гальмівну дію на центральну нервову систему, судинорозширювальну і антиагрегантну дію.
Макро- і мікроелементи відіграють важливу роль в життєдіяльності людини, беручи участь у багатьох обмінних процесах.
Макроелементи (Са, Ма, К) відповідають за стабільність колоїдних систем організму, нормальну кислотно-лужну рівновагу і передачу нервових імпульсів, підтримують осмотичний тиск і електролітний баланс.
Калій (К) разом з натрієм (М) бере участь у підтримці обміну речовин, стимулює нирки до виведення метаболічних отрут, нормалізує серцевий ритм і попереджає токсичний вплив на серце серцевих глікозидів. Кальцій (Са) підвищує захисні функції організму, сприяє виведенню важких металів, має антиоксидантну, антигістамінну дію.
Біологічна роль мікроелементів різноманітна: вони беруть участь практично у всіх видах обміну речовин організму. Вони є кофакторами багатьох ферментів, гормонів, вітамінів, беруть участь в процесах кровотворення, росту, розмноження, диференціювання і стабілізації клітинних мембран, тканинному диханні, імунних реакціях та багатьох інших процесах. Відомо, що дефіцит мікроелементів веде до розвитку характерних симптомів недостатності, аналогічних тим, які мають місце у разі недостачі вітамінів, але при цьому синдроми недостатності
Зо мікроелементів, що виникають, супроводжуються специфічними структурними («|і функціональними порушеннями. Лікувальна дія мікроелементів, що входять до складу фізіологічно активних сполук, пояснюється головним чином тим, що вони впливають на метаболічні процеси.
Експериментальними дослідженнями встановлено, що саме комбінування
З5 трансдермального і перорального застосування концентрованих доз магнію забезпечує максимальний терапевтичний ефект, істотно впливає на системи гомеостазу, загально-клінічні та клініко-лабораторні показники при лікуванні захворювань, пов'язаних з дефіцитом магнію в організмі (див. Звіт про наукову-дослідну роботу, медико-біологічне обгрунтування застосування "Магнієвої олії" для корекції патологічних станів, обумовлених дефіцитом магнію, І ї ІЇ етапи дослідження динаміки клініко-функціональних показників у хворих різних груп під впливом зовнішнього і внутрішнього застосування водного розчину природної форми хлориду магнію, а саме "Магнієвої олії". МОЗ України ДУ "Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології МОЗ України", 2016 р. Інформаційний лист МОЗ України про нововведення в сфері охорони здоров'я Мо 38, 52, 58 за 2018 рік.
Рекомендовано застосовувати магнієву олію внутрішньо у розведенні 2,5-5,0 г/л води кімнатної температури в разовій дозі 150-200 мл за 40 хвилин до їжі З рази на день і зовнішньо в концентрації 15,5 г/л у вигляді розтирань або аплікацій, або компресів, при цьому курс лікування становить 25-30 днів в залежності від індивідуальних потреб та призначень лікаря.
Магнієву олію, збагачену макро- та мікроелементами, застосовують для лікування та профілактики серцево-судинних та неврологічних захворювань, цукровому діабеті 2 типу, при захворюваннях опорно-рухового апарата, для лікування та профілактики захворювань шлунково-кишкового тракту, при отруєннях, в спортивній медицині, а також для загального підвищення імунітету в період епідемій та пандемії.
Запропонована "Магнієва олія" Ог.Мадпевзішт'Мм - це легкий та натуральний шлях для ліквідації дефіциту магнію та інших мікроелементів в організмі.

Claims (1)

  1. ФОРМУЛА КОРИСНОЇ МОДЕЛІ
    Магнієва олія, збагачена макро- та мікроелементами, що містить природну форму хлориду магнію, яка відрізняться тим, що додатково містить іони магнію, в біотичних дозах макро- та мікроелементи, дистильовану воду, в наступному співвідношенні компонентів, мас. бо:
    хлорид магнію (Масіг) 30,0-31,0 іони магнію (Ма 2) 11,0-12,0 макроелементи (Са, Ма, К) 1,0-1,5 мікроелементи 0,5-1,0 вода дистильована решта.
UAU202002782U 2020-05-08 2020-05-08 Магнієва олія, збагачена макро- та мікроелементами UA144577U (uk)

Priority Applications (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU202002782U UA144577U (uk) 2020-05-08 2020-05-08 Магнієва олія, збагачена макро- та мікроелементами

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU202002782U UA144577U (uk) 2020-05-08 2020-05-08 Магнієва олія, збагачена макро- та мікроелементами

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA144577U true UA144577U (uk) 2020-10-12

Family

ID=73717339

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAU202002782U UA144577U (uk) 2020-05-08 2020-05-08 Магнієва олія, збагачена макро- та мікроелементами

Country Status (1)

Country Link
UA (1) UA144577U (uk)

Similar Documents

Publication Publication Date Title
Faryadi The magnificent effect of magnesium to human health: a critical review
Mellerup et al. Lithium effects on diurnal rhythm of calcium, magnesium, and phosphate metabolism in manic‐melancholic disorder
Dokur et al. Scorpion-related cardiomyopathy and acute pulmonary edema in a child who is stung by Leiurus abdullahbayrami
CN103211141A (zh) 一种口服抗缺氧耐疲劳组合物在保健品中的应用
RU2723950C1 (ru) Фармацевтическая композиция для парентерального капельного введения
Bagheri-Moghaddam et al. Using intra-aortic balloon pump for management of cardiogenic shock following aluminum phosphide poisoning; Report of 3 cases
UA144577U (uk) Магнієва олія, збагачена макро- та мікроелементами
CN87106235A (zh) 治疗动脉粥样硬化的方法和基质组合物
Yahr et al. Pyridoxine and levodopa in the treatment of Parkinsonism
RU2709501C1 (ru) Фармацевтическая композиция для парентерального капельного введения
UA144583U (uk) Спосіб профілактики та лікування захворювань серцево-судинної системи шляхом корекції дефіциту магнію в організмі
UA144578U (uk) Спосіб корекції дефіциту магнію в організмі
Sickinger et al. Small volume resuscitation with hypertonic sodium chloride solution in cattle undergoing surgical correction of abomasal volvulus
CN107115332A (zh) 一种用于治疗运动神经元病的组合物及其用途
Balhara et al. Hypokalemia causing rhabdomyolysis in a patient with short bowel syndrome
US20120065151A1 (en) Substances Mixture, Use and Infusion Solution
US20160158309A1 (en) Exercise function enhancer
Fattakhov et al. Diet on hirudoterapy to increase therapeutic effectiveness in hypertanic diseases
RU2801087C1 (ru) Способ увеличения минеральной плотности костной ткани у пациентов с остеопорозом и полинейропатией при сахарном диабете 2 типа
RU2799244C1 (ru) Способ увеличения минеральной плотности костной ткани у пациентов с остеопорозом и полинейропатией при сахарном диабете 2 типа
UA144581U (uk) Спосіб лікування та профілактики захворювань шлунково-кишкового тракту шляхом корекції дефіциту магнію в організмі
RU2713167C1 (ru) Способ лечения гепатитов и состав для его осуществления
RU2721605C1 (ru) Фармацевтическая композиция для парентерального капельного введения
UA141902U (uk) Спосіб корекції дефіциту магнію в організмі при процедурі масажу
Sharma et al. Impact of Space Pharmaceuticals on Cardiovascular System