UA144239U - Теплоізоляційна панель coatmix - Google Patents

Теплоізоляційна панель coatmix Download PDF

Info

Publication number
UA144239U
UA144239U UAU202004035U UAU202004035U UA144239U UA 144239 U UA144239 U UA 144239U UA U202004035 U UAU202004035 U UA U202004035U UA U202004035 U UAU202004035 U UA U202004035U UA 144239 U UA144239 U UA 144239U
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
heat
insulating
panel
insulating layer
mineral wool
Prior art date
Application number
UAU202004035U
Other languages
English (en)
Inventor
Володимир Євгенович Політі
Original Assignee
Володимир Євгенович Політі
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Володимир Євгенович Політі filed Critical Володимир Євгенович Політі
Priority to UAU202004035U priority Critical patent/UA144239U/uk
Publication of UA144239U publication Critical patent/UA144239U/uk

Links

Landscapes

  • Building Environments (AREA)

Abstract

Теплоізоляційна панель містить теплоізолюючий шар.Ппанель додатково містить ще один теплоізолюючий шар. Теплоізолюючі шари виконані з пінополістиролу і мінеральної вати і нероз'ємно з'єднані між собою за допомогою клею на основі поліуретану і впливу преса під тиском.

Description

Корисна модель належить до галузі будівництва та енергозбереження, а саме до облицювальних утеплювальних плит і може бути використана для облаштування криш, горища, міжкімнатних перегородок, зовнішніх і внутрішніх стін будівель та споруд, утеплення огороджуючих конструкції будинків як із зовнішньої, так і із внутрішньої сторін у цивільному та промисловому будівництві.
Теплоізоляційні плити, панелі для фасадів будівель використовують для теплової та звукової ізоляції будівель і, додатково, також для створення поверхні, придатної для зовнішнього штукатурення.
Утеплення стін будівель теплоіїзоляційними покриттями користується великою популярністю, оскільки проблема збереження тепла актуальна в умовах жорсткої економії енергоресурсів, саме тому, розробка конструкції теплоїзоляційних панелей є перспективним напрямком господарської діяльності.
Системи ізоляції стін для теплової ізоляції стіни, як правило, включають ізолюючий шар, приєднаний до зовнішньої поверхні вказаної стіни, і обробний шар, приєднаний до зовнішньої поверхні зазначеного ізолюючого шару.
Відома система включає ізолюючий шар, наприклад, з полістиролу або мінеральної вати, який може бути приєднаний до зовнішньої поверхні зовнішньої стіни будівлі, наприклад, за допомогою дюбелів, анкерів та клею або клею-піни. На зовнішній поверхні ізолюючого шару формують оздоблювальний шар, який включає, наприклад, різні шари штукатурки, можливо з армуючими елементами, або інші відповідні оздоблювальні шари (наприклад, штукатурки на мінеральній або полімерній основі). Ця система зовнішньої ізоляції стін, наприклад, може бути використана для теплової ізоляції існуючих будівель або новозбудованих будинків. У той же час система може запобігати проникненню вологи або інших зовнішніх впливів до стіни.
Відома теплоіїзоляційна панель, описана в патенті КОМо 2473761, що містить шар теплоізоляційного матеріалу і набір облицювальних елементів, розташованих з зазором один до одного і закріплених на поверхні теплоіїзоляційного матеріалу, при цьому зазори між облицювальними елементами щонайменше частково заповнені матеріалом, утвореним теплоізоляційним матеріалом і інертним сипучим матеріалом.
До недоліків відомого рішення можна віднести схильність до деформації і розтріскування
Зо панелі, що пов'язано з викривленням панелі, через усадки теплоізоляційного матеріалу в зв'язку з його схильністю до атмосферних впливів. Зазначені недоліки не дозволяють забезпечити високі технічні та експлуатаційні характеристики даного виробу, особливо при тривалій експлуатації.
Відомі теплоїзоляційні плити зі спученого перліту - пористого дрібнозернистого склоподібного матеріалу, укладеного в оболонку з полімерної плівки і потім підпресованого.
Плити набули поширення в будівництві колишнього СРСР (РТУ Літ. РСР 111-75 "Підпресованний перлітовий утеплювач", ТУ-7 Латв. РСР 09-84 "Вироби перлітові теплоізоляційні - Перконсу"), а також в сучасному будівництві України (ТУ У В. 2.7-26.8- 13726224.002-2001 "Вироби теплоізоляційні на основі перліту") завдяки простоті виготовлення та захищеності перліту від впливу вологи в процесі експлуатації. Їх використовують для теплоізоляції горизонтальних і малонахилених поверхонь.
Істотними недоліками цих плит є: - неможливість використання для вертикальних і поверхонь з крутим уклоном, через недостатню структурну міцність перлітової засипки і пов'язаного з цим її зміщення під дією сили тяжіння, утворення пустот і втрати однорідності в процесі експлуатації; - недостатня теплоїізолююча здатність плит, оскільки полімерна плівка пропускає променисту енергію - значну складову теплових втрат через захисну конструкцію.
Відома каркасна стінова панель з наповнювачем із мінеральної вати, що містить два поверхневих шари і центральну частину, зі смуг мінеральної вати. Поверхневі шари виготовлені з О5В, ДСП, чи ЦСП листів, та розміщений між ними внутрішній наповнювач у вигляді смуг із мінеральної вати, розташований поміж дерев'яних брусків каркас. (патент ОА 90578, опубл. 10.06.2014, бюлетень Ме11)
Наявність деревостружкової плити (ДСП), цементно-стружкової плити (ЦСП), мінеральної вати, дерев'яних брусків підвищує неоднорідність теплоіїзоляційного шару (створює містки холоду), підвищує горючість виробу, зменшує довговічність конструкції та має складну технологію виготовлення панелей.
Відома панель для облицювання фасадів будівель, яка вибрана нами за прототип, виконана з двома паралельними буртиками, що з'єднується один з одним по вертикалі на фасаді будівлі в герметичний замок. Панель має як внутрішній теплоізоляційний шар - спінений пінополіуретан, а також як ізолюючий шар - дзеркальну алюмінієву фольгу, причому виступ бо панелі має ребристу поверхню і входить в паз іншої панелі, а вставний буртик паза має опуклу форму, звернену до внутрішньої сторони панелі, крім цього, буртик має виступ у вигляді носика, який при монтажі входить під затискний буртик, створюючи щільне і герметичне з'єднання в системі "шип-паз". (патент КОМо29076, опубліковано 27.04.2003 Бюл. Мо 12).
Недоліком зазначеної конструкції є те, що з'єднання таких панелей має велику трудомісткість при виконанні монтажних робіт, а таж у такій конструкції має місце втрата тепла в області стикування панелей. Крім того, при монтажі в місцях стиків панелей утворюються щілини, що призводять до погіршення якості облицювання. А крім того, недоліком є невисока міцність виробу.
В основу корисної моделі поставлено задачу створення високоефективної, надійної технологічної конструкції панелі, що забезпечує простоту монтажу і високі теплоізолюючі показники.
Поставлена задача вирішується тим, що теплоіїзоляційна панель містить теплоїізолюючий шар. Панель додатково містить ще один теплоїізолюючий шар. Теплоїзолюючі шари виконані з пінополістиролу і мінеральної вати і нероз'ємно з'єднані між собою за допомогою клею на основі поліуретану і впливу преса під тиском.
Сукупність істотних ознак запропонованої корисної моделі дозволяє зменшити теплові втрати за рахунок підбору матеріалів з різними механічними, і з різними теплофізичними властивостями, що виключає появу, так званих "містків холоду". Крім того, підвищується міцність виробу, так як до пінополістирольної плити, щільністю 15 кг/м, що є основним несучим елементом, додають мінераловатну плита, щільністю 135 кг/м3які закріплюють між собою склеюванням і опресуванням під тиском.
Теплоізоляційна панель, що заявляється забезпечує достатню адгезію до штукатурки, є захист нижче розташованої поверхні під час експлуатації за допомогою гігроскопічного буфера, захист від ударів, регулювання площинності поверхні для досягнення оптимальної площинності стіни, можливість вирівнювання поверхні стіни.
Суть корисної моделі пояснює креслення, де надано загальний вигляд панелі.
Панель має теплоїізолюючий шар 1, виконаний з пінополістиролу і теплоїзолюючий шар 2, виконаний з мінеральної вати. З'єднані вони між собою за допомогою клею З на основі
Зо поліуретану і впливу преса під тиском.
Для виготовлення панелі використовують плиту пінополістирольну ЕРЗ 70 щільністю 15 кг/м3 ії плиту мінераловатну щільністю 135 кг/ м? і клею щільністю суміші 1,14 г/см3, в'язкістю
Вгоокіїєїа 20 "С: 4.000--1.000 трРа.5; час відкритої витримки: близько 55 хвилин.
Панель теплоізоляційну виготовляють наступним чином.
На підготовлену, очищену поверхню пінополистирольної плити наносять клей рівномірними смугами, відстань між смугами 30 мм. Проводять розпилення води на поверхню пінополистирольної плити з клеєм. По напрямних, на полістирольну плиту укладають мінераловатну плиту. Пінополістирольну і мінераловатну частини панелі СОАТМІХ вирівнюють відносно один одного по двох площинах. Панель укладають під прес навантаженням 5 т, притискають і витримують протягом 55 хвилин до повного висихання клею. Готову продукцію упаковують в п/е плівку і відправляють на склад готової продукції
Наявність в теплоізоляційній панелі СоатМіх пінополістиролу дає можливість вирівнювати поверхні стіни.
У порівнянні з мінераловатною плитою товщиною 100 мм теплоіїзоляційна плита СоатМіх має значно меншу вагу.
Теплоіїзоляційна плита СоаТМіх має кращий коефіцієнт теплопровідності, порівняно з мінераловатною плитою. Розрахунковий термічний опір СоатТМіх 73-2,871. Розрахунковий термічний опір СоатТМіх 64-2,818. Розрахунковий термічний опір СоаТМіх 55-2,765.
Технічне рішення, що заявляється, має кращу тепло- і звукоізоляцію.
Отже, конструкція пропонованої теплоіїзоляційної панелі має високі теплоізоляційні властивості, відносну легкість опоряджувальних робіт. Технологія монтажу панелей не потребує використання будь-якого важкого монтажного встаткування й механізмів, має мінімальні працезатрати. Таким чином, створено ефективну економічну конструкцію для теплоізоляції приміщень.

Claims (1)

  1. ФОРМУЛА КОРИСНОЇ МОДЕЛІ Теплоізоляційна панель, що містить теплоїзолюючий шар, яка відрізняється тим, що панель додатково містить ще один теплоїзолюючий шар, при цьому теплоїзолюючі шари виконані з пінополістиролу і мінеральної вати і нероз'ємно з'єднані між собою за допомогою клею на основі поліуретану і впливу преса під тиском. ЇЇ
    ОС . Ше Моро оо о. ! с а а а ШИНИ хх М Я ПЕПІПИШИПИ ИН п о. ЩЕ М ПЕШИННООККК КК ОККО ОК Б Б ї и в ШИПШИНИ ошка ХХХ МОХ У ПИШИ ПО ОВВЕЕЕЕЕЕЕН В є ЕН в в в я п с п В є . о. о. о о я
    ОО . ХХ о. ех ПЕК ПЕШИНИИИ ШИПИ ППП с ї. ПЕПІПІШИПИ ИН ШИНИ о сх ОК ЗХ ОК Я ЛИПИ ИИНН у | ЕЕ т с мен, пи вен, нннТнТт шо г ПЕВНЕ є і пан ПЕН НН МОВ ОВО ре МО в В ПЕ ОО ох М ве с во СІК є нннононннссСсСсСсСс п ВВ В В ни ПЕН ВВ ПЕК тт пи п, НО В я ПЕВНО я о У 000 с В Кк В ПИЛИ то о КПП КК, Б ОО т т я тт о -
UAU202004035U 2020-07-03 2020-07-03 Теплоізоляційна панель coatmix UA144239U (uk)

Priority Applications (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU202004035U UA144239U (uk) 2020-07-03 2020-07-03 Теплоізоляційна панель coatmix

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU202004035U UA144239U (uk) 2020-07-03 2020-07-03 Теплоізоляційна панель coatmix

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA144239U true UA144239U (uk) 2020-09-10

Family

ID=73717343

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAU202004035U UA144239U (uk) 2020-07-03 2020-07-03 Теплоізоляційна панель coatmix

Country Status (1)

Country Link
UA (1) UA144239U (uk)

Similar Documents

Publication Publication Date Title
CN102071754B (zh) 建筑外墙保温装饰防火隔离板及其建筑施工方法
CN1982554A (zh) 有支撑的捆绑式保温复合墙体
KR102259775B1 (ko) 준불연 우레탄계 단열재 및 이를 이용한 외단열 시공방법
CN103835505B (zh) 外墙复合保温板施工方法
RU2651850C1 (ru) Теплоизоляционная композитная фасадная панель, способ её подготовки и использование теплоизоляционной композитной фасадной панели
Pilipenko et al. Optimization of plastic foam composition for insulation systems
KR102136755B1 (ko) 단열패널유닛 및 이에 초슬림석재판과 결합된 외장용 복합패널을 이용한 벽체의 하부 결합구조
RU155106U1 (ru) Кровельная строительная панель
RU150460U1 (ru) Быстровозводимое энергоэффективное малоэтажное здание
RU2668669C1 (ru) Несъёмная опалубка для монолитного бетона или железобетона из неорганического стекла (варианты)
UA144239U (uk) Теплоізоляційна панель coatmix
CN105908877A (zh) 自保温复合防火幕墙板及其制备方法
RU2704993C2 (ru) Энергоэффективная огнестойкая многослойная изолирующая панель
EP2744949B1 (en) Method for applying plaster to an external wall and plaster carrier
CN204781515U (zh) 自承式自保温复合幕墙板
CN204252305U (zh) 一种具有阻燃性能的复合保温板
CN208486389U (zh) 复合防火保温板薄抹灰保温体系
GB2518154A (en) A Stay-in-place concrete forming system
RU117468U1 (ru) Комплексная система утепления "теплолинк" для зданий и сооружений
CN208088537U (zh) 一种外墙保温结构
CN104963440A (zh) 自承式自保温复合幕墙板
JPS6233378B2 (uk)
CN104032852A (zh) 保温外立面一体化轻型墙体的制作方法
KR20200035818A (ko) 단열패널유닛 및 이에 초슬림석재판과 결합된 외장용 복합패널을 이용한 벽체 결합구조
CN204163229U (zh) 一种聚苯板复合浆料外墙外保温系统