UA132665U - Спосіб тейпування - Google Patents

Спосіб тейпування Download PDF

Info

Publication number
UA132665U
UA132665U UAU201808435U UAU201808435U UA132665U UA 132665 U UA132665 U UA 132665U UA U201808435 U UAU201808435 U UA U201808435U UA U201808435 U UAU201808435 U UA U201808435U UA 132665 U UA132665 U UA 132665U
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
tapes
face
aesthetic
taping
neck
Prior art date
Application number
UAU201808435U
Other languages
English (en)
Inventor
Наталія Андріївна Ахмад
Катерина Валеріївна Шубіна
Original Assignee
Наталія Андріївна Ахмад
Катерина Валеріївна Шубіна
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Наталія Андріївна Ахмад, Катерина Валеріївна Шубіна filed Critical Наталія Андріївна Ахмад
Priority to UAU201808435U priority Critical patent/UA132665U/uk
Publication of UA132665U publication Critical patent/UA132665U/uk

Links

Landscapes

  • Application Of Or Painting With Fluid Materials (AREA)
  • Chemical Or Physical Treatment Of Fibers (AREA)

Abstract

Спосіб естетичного тейпування складається з нанесення еластичних бавовняних стрічок з клейовою основою на тіло людини, причому одну зі сторін стрічки суцільно покрито гіпоалергенною клеючою речовиною, а самі стрічки просочені тонкодисперсною рідиною з додаванням мікрочастинок металів, й наносяться поетапно в наступній послідовності: на живіт, поперек, шию, голову і обличчя, при цьому на шию стрічки наносяться по лініях Лангера смужками шириною від 0,5 см до 1 см, паралельно, а на обличчі використовуються стрічки округлих форм на реперних точках обличчя.

Description

Корисна модель належить до косметології, зокрема до способів неінвазивного чи малоінвазивного впливу на організм людини, зокрема до омолодження та естетичної корекції.
Перебуваючи на стику з пластичною хірургією, косметологія давно зробила значний крок в ускладненні методик, разом з чим стали практично порівнянні і прогнозований результат, і ризики малоінвазивного втручання. Інтенсивний розвиток косметології як практичної медичної спеціальності, безсумнівно, вимагає більшого занурення в анатомо-функціональні особливості зон естетичної корекції.
Так, сьогодні весь світ говорить про те, як же можна перемогти старість, оскільки гладка, підтягнута, здорова шкіра це прагнення багатьох жінок. Проте час і вік неминуче беруть своє - шкіра обличчя починає старіти, з'являються зморшки. Вікові зміни з боку шкіри різноманітні, але можна виокремити декілька основних факторів, на які ми намагаємося впливати при корекції, а саме: зниження вологоутримуючої здібності дермального шару у зв'язку з втратою гуаліронової кислоти, зменшення цього шару і деструктивні процеси білкового каркаса шкіри, особливо еластину. З боку епідермісу: уповільнення поновлення клітин і збільшення рогового шару. Також без уваги не повинні залишатися зміни в області шиї і шкірно-підборідного сегмента, які здебільшого впливають на загальне візуальне сприйняття зовнішності людини, але також піддаються старінню.
Є багато засобів, що спрямованні на підтримку молодості обличчя та шиї, такі як різноманітні косметичні засоби та навіть хірургічне втручання. Але засоби, що використовуються на даному етапі для омолодження обличчя, є такими, що спрямовані на усунення тільки зовнішньої корекції старіння, проте не впливають на саму причину, що криється в організмі людини. Тому актуальним на даному етапі є розробка способу, що дозволить досягти результатів омолодження обличчя без хірургічного втручання та при цьому усуваючи внутрішні причини старіння шкіри обличчя.
Відновлювана медицина є відповідною галуззю на стику косметології та медицина, задачею якої є вирішення зазначених вище проблем. Відновлювальна медицина - це система практичної діяльності, цілеспрямована на відновлення функціональних резервів людини, підвищення рівня його здоров'я та якості життя, знижених в результаті хвороби (на етапі одужання або ремісії), шляхом застосування, переважно, немедикаментозних методів.
В даний час виділяють декілька напрямів відновного лікування, зокрема кінезіотерапію та кінезіотейпування.
Відомий спосіб омолодження шкіри, а саме тейпування обличчя та шиї (естетичне тейпування). При створенні цього способу було взято за основу метод кінезіотейпування (походить від двох слів "Кіпевіо" (рух) і "Чаре" (стрічка), запропонований в 1973 році японським лікарем-мануальним терапевтом Кензо Касе, з використанням тейпів (спеціальні бавовняні стрічки, що не містять латекс, з акриловим термоактивним покриттям, що є аналогічними по еластичності людській шкірі, які накладаються за методом кінезіотейпування), розроблених і виготовлених японським концерном Нитто Денко, та є направленням у відновлювальній медицині. Головною особливістю кінезіотейпування є терапія, спрямована не на обмеження руху, а на його збільшення, оскільки правильно накладена аплікація тейпу не обмежує рухи, а в деяких випадках, за твердженнями розробника, навіть збільшує їх показники.
Естетичне тейпування - ефективна лікувально-омолоджувальна методика, розроблена в
Японії 30 років тому на базі кінезіотейпування. Суть методу полягає в тому, що на шкіру у напрямі масажних ліній (ліній тіла по напрямку лімфотоку) наклеюються тейпи. Тейпи у даному методі - це також 100 95 бавовняні стрічки, які активізуються під дією температури тіла, при цьому за багатьма своїми властивостями наближені до епідермісу людини, мають схожу зі шкірою людини еластичність (130 95-140 95) й можуть також називатися кінезіотейпами. Тейпи "фіксують" шкіру в потрібному положенні, покращуючи мікроциркуляцію, усуваючи набряки, знімаючи м'язовий гіпертонус і стимулюючи відновлювальні процеси в тканинах. Після застосування тейпа (аплікації) на епідерміс спостерігається ефект ліфтингу. Це відбувається завдяки створенню зниженого тиску під тейпом, що в свою чергу призводить до поліпшення кровотоку і лімфотоку. У тому числі в рамках естетичних аплікацій тейп впливає на нервові закінчення, тому при правильній аплікації тейп може надавати коригувальну дію на деякі мімічні звички і фізіологічні зміни (пебр://зрійпаззаде.5и/дороїпіїеІ-пу-е-ивіцді/е-5іеїїспезКое-іе|рігмапів-
Ійва-і--еіа/). Аплікації також можуть доповнювати масажні техніки, так як вони сприяють максимально швидкому лімфодренажу і відтоку міжтканинної рідини.
Тейпування також може застосовуватися і як самостійний метод корекції.
Даний спосіб вибрано найближчим аналогом оскільки він має ряд спільних ознак, спрямований на вирішення однієї задачі, та є близькими за своєю суттю. 60 Найближчий аналог і корисна модель, що заявляється, мають наступні спільні ознаки:
Обидва способи передбачають використання тейпів.
У обох способах тейпи виготовлені з натурального матеріалу, а тому не визивають алергічних реакцій.
Обидва способи передбачають наклеювання тейпів у напрямку масажних ліній.
Обидва способи дозволяють досягти швидкого ефекту омолодження без хірургічного втручання.
Проте найближчий аналог має недоліки, які відсутні в заявленій корисній моделі:
Тейпи, які використовуються в найближчому аналозі, просочені клейовою рідиною хвилеподібно, а тоді як заявлений спосіб передбачає суцільне нанесення клею на одну зі сторін тейпа.
Тейпи, які використовуються в найближчому аналозі, просочені виключно клейовою рідиною, тоді як заявлений спосіб передбачає просочення тейпів тонкодисперсною рідиною з частками металів.
Особливість найближчого аналогу полягає тільки в кріплені тейпів, за допомогою чого досягається виключно візуальний результат, тоді як спосіб використання та склад тейпу в заявленій корисній моделі створює сприятливі умови для відновлювальних процесів в тканинах людини, зокрема шляхом впливу на живі клітини тканини малими частинками титану.
Спосіб найближчого аналогу передбачає тільки таке кріплення тейпів, яке спрямовано на підтягування шкіри обличчя та шиї, тоді як заявлений спосіб передбачає точкове тейпування на реперні точки обличчя та каркасне тейпування, що дозволяє досягти більших результатів та бути інструментом в руках не тільки косметолога, а і мануального терапевта чи реабілітолога.
В основу корисної моделі поставлено задачу створити такий спосіб, який дозволить досягти омолодження людини шляхом комплексного впливу на внутрішній стан організму людини та її зовнішній вигляд шляхом підтягування шкіри, але без хірургічного втручання.
Поставлена задача вирішується тим, що спосіб естетичного тейпування, який складається з нанесення еластичних бавовняних стрічок з клейовою основою на тіло людини, який відрізняється тим, що одну зі сторін стрічки суцільно покрито гіпоалергенною клеючою речовиною, а самі стрічки просочені тонкодисперсною рідиною з додаванням мікрочастинок металів, й наносяться на тіло людини в декілька етапів, розподілених між собою в часі, зокрема поетапне нанесення тейпів в наступній послідовності: на живіт, поперек, шию, голову і обличчя, при цьому на шиї стрічки наносяться по лініях Лангера смужками шириною від 0,5 см до 1 см, паралельно, а на обличчі використовуються стрічки округлих форм на реперних точках обличчя.
Як мікрочастинки металів може бути використаний титан, золото, срібло, паладій.
Як тонкодисперсна рідина може використовуватися колоїдний розчин з додаванням мікрочастинок металів розміром 0,1-100 нм в рідкому розчиннику.
Новим у заявленій корисній моделі є суцільне нанесення клею на одну зі сторін тейпа. Це дає можливість застосовувати їх на обличчя і вони не залишають сліду після зняття тейпа.
Також новим у заявленій корисній моделі є застосування тонкодисперсної рідини з додаванням мікрочастинок металів. Так, мікрочастинки титану добре розчиняються у воді і таким чином можуть вбиратися різними текстильними виробами, зокрема бавовною. Титан широко використовується в медицині вже протягом багатьох років. Його головні переваги: ідеальна біосумісність і гіпоалергенність. Титан традиційно використовується у виробництві хірургічних інструментів, внутрішніх і зовнішніх протезів, включаючи такі, як серцевий клапан.
Помічено, що процес загоєння при використанні титанових імплантатів настає в кілька разів швидше. Інші метали і сплави дають в живому середовищі різні ускладнення, титан - немає. Він не вступає в будь-яку реакцію з живими тканинами, не надходить в кров. Частки титану і води дозволяють отримати тонкодисперсну рідину, яка нормалізує біоелектричний баланс і благотворно впливає на загальний стан організму людини, зокрема:, збільшує період сну, балансує стан вегетативної нервової системи, гармонізує електричні процеси в тілі, що призводить до оздоровлення, здійснює позитивний вплив на центри пам'яті, знижує больовий поріг, прискорює швидкість регенерації на клітинному рівні, що разом впливає на загальний вигляд шкіри.
Новим в заявленій корисній моделі є протокол застосування тейпів, а саме їх поетапне нанесення. Заявлена корисна модель пропонує декілька етапів використання тейпів, які розподілені між собою в часі. Так, першою процедурою є нанесення тейпів за класичними схемами на живіт. На наступному сеансі, який проводиться в залежності від стану людини та його індивідуальної реакції на використання тейпів, тейпи наносяться за класичними схемами на поперек. Аналогічно на наступних сеансах тейпи наносяться на шию, голову і обличчя.
Експериментальні дані довели, що лише за такою схемою і застосовуючи тейпи з тонкодисперсною рідиною з додаванням мікрочастинок металів, можна отримати тривалі і стійкі результати.
Використання тейпів в зоні шиї вздовж ліній Лангера паралельними смужками шириною від 0,5 см до 1 см є унікальною методикою Заявника. Лінії Лангера - це лінії натягу шкіри; лінії шкіри, уздовж яких вона максимально розтяжна; напрямок ліній відповідає розташуванню пучків колагенових волокон. Розташування тейпів з використанням тонкодисперсної рідини з частками металів, використовуючи ці лінії та властивості самих тейпів, допомагає відновити гомеостаз та колагеновий каркас шкіри, нормалізує баланс м'язів коміркової зони та зони шиї.
Використання тейпів округлих форм в зоні обличчя на реперних точках обличчя також є унікальною методикою Заявника. Округлі тейпи наклеюються на реперні точки на обличчі.
Реперні точки - це точки орієнтиру. В косметологічному застосуванні реперні точки обличчя - це точки відліку відносно яких вимірюються базові показники стану шкіри, завдяки яким оцінюється "здоров'я" шкіри в цілому та стан яких впливає на загальний вигляд інших ділянок обличчя.
Вплив на реперні точки обличчя дозволяє забезпечити омолодження обличчя. Розміщення тейпів в поєднанні з тонкодисперсною рідиною з частками металів забезпечує корекцію вікових змін, ліфтинг обличчя, розгладжування зморшок, відновлення овалу обличчя, усунення набряків.

Claims (4)

ФОРМУЛА КОРИСНОЇ МОДЕЛІ
1. Спосіб естетичного тейпування, який складається з нанесення еластичних бавовняних стрічок з клейовою основою на тіло людини, який відрізняється тим, що одну зі сторін стрічки суцільно покрито гіпоалергенною клеючою речовиною, а самі стрічки просочені тонкодисперсною рідиною з додаванням мікрочастинок металів, й наносяться поетапно в наступній послідовності: на живіт, поперек, шию, голову і обличчя, при цьому на шию стрічки наносяться по лініях Лангера смужками шириною від 0,5 см до 1 см, паралельно, а на обличчі використовуються стрічки округлих форм на реперних точках обличчя.
2. Спосіб естетичного тейпування за п. 1, який відрізняється тим, що стрічки наносяться в декілька етапів, розподілених між собою в часі.
3. Спосіб естетичного тейпування за пп. 1, 2, який відрізняється тим, що як мікрочастинки металів може бути використаний титан, паладій.
4. Спосіб естетичного тейпування за пп. 1-3, який відрізняється тим, що як тонкодисперсна рідина може використовуватися колоїдний розчин з додаванням мікрочастин металів розміром 0,1-100 нм в рідкому розчиннику.
UAU201808435U 2018-08-03 2018-08-03 Спосіб тейпування UA132665U (uk)

Priority Applications (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU201808435U UA132665U (uk) 2018-08-03 2018-08-03 Спосіб тейпування

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU201808435U UA132665U (uk) 2018-08-03 2018-08-03 Спосіб тейпування

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA132665U true UA132665U (uk) 2019-03-11

Family

ID=65656367

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAU201808435U UA132665U (uk) 2018-08-03 2018-08-03 Спосіб тейпування

Country Status (1)

Country Link
UA (1) UA132665U (uk)

Similar Documents

Publication Publication Date Title
RU2686293C1 (ru) Способ массажа
KR20060076328A (ko) 스트레치 테이프 및 이것을 이용한 미용·정형 방법
RU2643414C1 (ru) Способ выполнения массажа для коррекции и профилактики инволюционных изменений кожи лица
WO2020026219A2 (ru) Способ тейпирования
CN108478418B (zh) 鍉圆九针无创理疗工具
RU2369375C1 (ru) Способ омоложения лица
RU2123321C1 (ru) Способ восстановления структуры кожи и мышц шейно-лицевой области
RU2174829C1 (ru) Способ омоложения лица и шеи
UA132665U (uk) Спосіб тейпування
RU2295325C1 (ru) Способ устранения морщин с использованием остеопатических приемов по методу доктора артёмова
RU2494717C1 (ru) Способ восстановления мышечной активности и пластическое реконструирование контура лица и шеи с помощью тренажеров (варианты)
US20050038486A1 (en) Apparatus and method for producing facelift-like effects on soft tissue
RU2576084C1 (ru) Способ профилактики и устранения изменений кожи лица, вызванных старением
RU2705237C1 (ru) Способ нейро-мышечной релаксации лицевых мышц
RU2691254C1 (ru) Способ коррекции психоэмоционального состояния с помощью массажа лица
CN208851978U (zh) 鍉圆九针无创理疗工具
RU55592U1 (ru) Маска лечебно-оздоровительная "гаммаск"
RU2816479C1 (ru) Способ естественного восстановления тонуса кожи лица и шеи
JP5612095B2 (ja) ネックケアキット
RU2638271C1 (ru) Способ коррекции и профилактики возрастных изменений кожи лица
RU2089154C1 (ru) Способ воздействия на организм
Jarimalli et al. Role of Abhyanga (oil massage) in daily practice
RU2726073C1 (ru) Способы косметического массажа головы, шеи и области груди
RU217581U1 (ru) Косметологическая маска
RU221425U1 (ru) Многослойная косметологическая маска с наполнителем