UA131443U - Автоматичний спосіб контролю технічного обслуговування та ремонту об'єкта - Google Patents

Автоматичний спосіб контролю технічного обслуговування та ремонту об'єкта Download PDF

Info

Publication number
UA131443U
UA131443U UAU201808520U UAU201808520U UA131443U UA 131443 U UA131443 U UA 131443U UA U201808520 U UAU201808520 U UA U201808520U UA U201808520 U UAU201808520 U UA U201808520U UA 131443 U UA131443 U UA 131443U
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
repair
maintenance
central server
automatic method
carried out
Prior art date
Application number
UAU201808520U
Other languages
English (en)
Inventor
Таісія Миколаївна Гладченко
Original Assignee
Таісія Миколаївна Гладченко
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Таісія Миколаївна Гладченко filed Critical Таісія Миколаївна Гладченко
Priority to UAU201808520U priority Critical patent/UA131443U/uk
Publication of UA131443U publication Critical patent/UA131443U/uk

Links

Landscapes

  • Debugging And Monitoring (AREA)

Abstract

Автоматичний спосіб технічного обслуговування і ремонту об'єкта включає класифікацію і кодування об'єкта, що підлягає ремонту та/або технічному обслуговуванню, шляхом присвоєння йому ідентифікаційної мітки, вимірювання параметрів, що характеризують працездатність об'єкта, з використанням спеціалізованого обладнання, діагностику, здійснювану з використанням програмного забезпечення, управління процесами ремонту та технічного обслуговування, накопичення, централізоване зберігання на центральному сервері і наочне надання відомостей про об'єкт і його паспортизацію, ідентифікацію об'єкта зчитуванням присвоєної йому ідентифікаційної мітки, а також контроль ремонту і технічного обслуговування, що включає облік проведених обслуговувань, виявлених відхилень в роботі об'єкта та доступності об'єкта для виконання необхідних операцій, передачу даних зі спеціалізованого обладнання на центральний сервер, де формують протокол вимірювань, що містить відомості про об'єкт і виконавця, результати контролю і фактичний час їх проведення. При цьому як спеціалізоване обладнання використовують портативний термінал збору даних, оснащений програмним забезпеченням, керуючий процесом контролю параметрів об'єкта, дані з портативного термінала збору даних передають на центральний сервер, а процес вимірювання здійснюють у вигляді тестів.

Description

Корисна модель належить до області ремонту і технічного обслуговування, переважно складних технічних пристроїв, та призначена для контролю факту та якості проведеного ремонту та технічного обслуговування.
Відомий спосіб ремонту і технічного обслуговування складного технічного пристрою, який включає розбір виробу на агрегати, а останніх - на вузли та деталі, які діагностують, ремонтні роботи за результатами діагностики, паспортизацію об'єктів ремонту та контроль якості проведеного ремонту, який включає оцінку технічного стану відремонтованого об'єкта шляхом візуального огляду та випробувань, реєстрацію виявлених в результаті випробувань дефектів, тобто невідповідностей нормативним значенням, встановлення причин цих дефектів, визначення виконавця та вживання відповідних заходів (див. "Правила текущего ремонта и технического обслуживания злектровозов ЧС2, ЧС3, ЧС4 и ЧСа/". - М.: Транспорт, МПС, 1982).
Характерною особливістю відомого способу є агрегатний принцип ремонту, що дозволяє відстежити якість кожного функціонального вузла та, використовуючи властивість їх взаємозамінності, заздалегідь приготувати змінні вузли до установки, при цьому потокове виробництво, що має місце, передбачає послідовний перехід виконавців і об'єкта ремонту від однієї технологічної операції до іншої. Облік виконання ремонтних робіт та відстеження переміщення об'єктів здійснюють шляхом ведення різної технічної документації: паспортів агрегатів, книги ремонту, журналу технічного стану об'єкта та інше.
Недоліком відомого способу є недостатня швидкість вилучення інформації про об'єкт та, відповідно, швидкість реагування, а також низька достовірність аналізу даних. Пояснюється це тим, що у відомому способі практично на всіх етапах діагностики та контролю якості ремонту точність і достовірність інформації про об'єкт цілком залежить від кваліфікації та сумлінності виконавців, які проводять діагностику і ремонт, та майстрів, які контролюють процес. При цьому досить трудомістким є аналіз записів, зроблених в журналах і книгах по різних алгоритмах, що не дозволяє швидко здійснити необхідну вибірку та не захищає від помилок, при цьому втрачається актуальність оперативних даних про обслуговування або ремонт.
Відомий спосіб ремонту та технічного обслуговування складного технічного пристрою, заснований на використанні інформаційно-програмної системи управління сСіоба! ЕАМ (ТОиР) (див. ммли.рігес.ги). Спосіб включає облік та ієрархічну класифікацію об'єкта ремонту і технічного
Зо обслуговування, використання механізму штрих-кодування обладнання, планові огляди та діагностику шляхом вимірювання параметрів, що характеризують працездатність об'єкта, ремонтні роботи, в тому числі щодо усунення виявлених в результаті діагностики дефектів, та контроль якості ремонту і технічного обслуговування, який включає оцінку технічного стану відремонтованого об'єкта шляхом його діагностики та її якісної оцінки, облік виявлених дефектів, їх класифікацію та кількісний аналіз, відстеження ремонтних робіт, реєстрацію фактів усунення дефектів.
Відомий спосіб забезпечує можливість автоматизованого ремонту та технічного обслуговування за рахунок використання можливостей електронної обчислюваної машини (ЕОМ) та її програмного забезпечення накопичення, централізованого зберігання, систематизації у вигляді різних електронних баз даних (журналів і каталогів-довідників) та обробки інформації, що дозволяє забезпечити оперативність управління процесами ремонту та технічного обслуговування, зменшити трудомісткість робіт з паспортизації та звітності.
Недоліком відомого способу є недостатня швидкість вилучення інформації про об'єкт та, відповідно, швидкість реагування, а також низька достовірність аналізу даних.
Пояснюється це тим, що у відомому способі реєстрацію виявленого дефекту, його опис та призначення здійснює оперативний працівник шляхом внесення відповідних записів в електронний журнал обліку. Внесення інформації про результати перевірки відремонтованого об'єкта в пам'ять ЕОМ також здійснює працівник підрозділу метрології. При такій формі контролю практично неможливо достовірно визначити, наскільки правильно були проведені заміри, при цьому залишається можливість коригування отриманих результатів вимірювань. Все це знижує якість обслуговування і/або ремонтних робіт та не дозволяє забезпечити високу надійність роботи об'єкта під час експлуатації.
Недоліком способу є також те, що практично на всіх етапах діагностики та контролю якості ремонту точність і достовірність інформації про об'єкт залежить від кваліфікації та сумлінності виконавців, які проводять діагностику і ремонт, та майстрів, які контролюють процес. При цьому досить трудомістким є аналіз записів, зроблених в журналах і книгах по різних алгоритмах, що не дозволяє швидко здійснити необхідну вибірку і не гарантує від помилок, при цьому втрачається актуальність оперативних даних про ремонт.
Найбільш близьким аналогом за технічною суттю і результатом, що досягається, до 60 способу, що заявляється, є спосіб ремонту і технічного обслуговування об'єкта (див. патент РФ
Мо2357215 від 27.01.2007 р., опубл. 10.08.2008., МПК 5010 21/00), який включає класифікацію і кодування об'єкта, який підлягає ремонту та/або технічному обслуговуванню, шляхом присвоєння йому ідентифікаційної мітки, вимірювання параметрів, що характеризують працездатність об'єкта з використанням спеціалізованого обладнання, діагностику, яка
Здійснюється з використанням програмного забезпечення, управління процесами ремонту та технічного обслуговування, накопичення, централізоване зберігання на центральному сервері та наочне надання відомостей про об'єкт та його паспортизацію, ідентифікацію об'єкта зчитуванням присвоєної йому ідентифікаційної мітки, а також контроль ремонту та технічного обслуговування, який включає облік проведених обслуговувань, виявлених відхилень в роботі об'єкта та доступності об'єкта для виконання необхідних завдань, передачу даних зі спеціалізованого обладнання на центральний сервер, де формують протокол вимірювань, що містить відомості про об'єкт та виконавця, результати контролю та фактичний час їх проведення.
При цьому спеціалізоване обладнання підключене до центрального сервера через локальний сервер. Перед вимірюваннями здійснюють ідентифікацію виконавця та об'єкта шляхом зчитування їх ідентифікаційних міток в локальний сервер, який керує процесом вимірювання параметрів ідентифікованого об'єкта, результати вимірювань по лінії зв'язку передають безпосередньо з вимірювального обладнання на локальний сервер, де формують протокол вимірювань, який містить відомості про об'єкт та виконавця, результати вимірювань та фактичний час їх проведення. Згруповану в протоколі інформацію зберігають у локальному сервері та передають по каналу інформаційного зв'язку в центральний сервер, який збирає інформацію від серверів всіх видових груп. При цьому якісну оцінку результатів діагностики здійснюють она центральному сервері шляхом порівняння результатів вимірювань з нормативними значеннями параметрів, що зберігаються в його пам'яті. Виявлені в результаті останньої оцінки дефекти використовують для кількісного аналізу, який встановлює наявність та причини браків, з урахуванням яких коригують процес ремонту шляхом передачі по каналам інформаційного зв'язку керуючих впливів від центрального серверу на сервери груп.
У відомому способі як об'єкти використовують складові частини - функціональні вузли складного технічного об'єкта. Як ідентифікаційну мітку об'єкта використовують унікальний
Зо штрих-код, який формують на відповідному центральному сервері. Як ідентифікаційну мітку виконавця використовують його табельний номер.
У відомому способі проводять оцінку технічного стану відремонтованого об'єкта шляхом його випробувань в режимі реальних навантажень, результати випробувань передають до відповідного локального сервера, де здійснюють їх якісну оцінку, а потім в центральний сервер.
При цьому кількісний аналіз проводять, використовуючи спеціалізовані програми та класифікатор браків, які містяться в її інформаційній базі, дані протоколів вимірювань та відомості про поведінку об'єкта в міжремонтний період.
Доступ сторонніх користувачів до інформаційної бази здійснюють за допомогою мережі
Іптетеї.
Проводять паспортизацію кожного вузла окремо та складного технічного об'єкта в цілому.
Відстеження виконання ремонтних робіт здійснюють шляхом наочного уявлення технологічного процесу ремонту на екрані ЕОМ або у вигляді таблиць та/або графіків, та/або мнемосхем.
Недоліком відомого способу є недостатня швидкість вилучення інформації про об'єкт та, відповідно, швидкість реагування, а також низька достовірність аналізу даних.
Пояснюється це тим, що спосіб реалізується при переміщенні об'єкта на фіксовані стаціонарні точки, де проводять ідентифікацію, вимірювання та діагностику.
Інформація про здійсненні виміри зберігається на локальних серверах, а обчислення та аналіз виконується на центральному сервері. Наявність даної схеми збільшує вірогідність помилок та зменшує надійність роботи системи.
В основу корисної моделі поставлена задача удосконалення способу ремонту та технічного обслуговування об'єкта, при якому введення нових операцій, їх послідовності, нового обладнання забезпечує підвищення швидкості отримання інформації про об'єкт і, відповідно, швидкості реагування, а також забезпечення можливості достовірного аналізу даних за рахунок виконання збору даних у вигляді питань тестового типу, що дозволяє уникнути хибного аналізу, в результаті чого розширюються можливості системи, яка реалізує спосіб, що заявляється.
Поставлена задача вирішується тим, що у відомому автоматичному способі ремонту і технічного обслуговування об'єкта, який включає класифікацію і кодування об'єкта, що підлягає ремонту та/або технічному обслуговуванню, шляхом присвоєння йому ідентифікаційної мітки, вимірювання параметрів, що характеризують працездатність об'єкта, з використанням бо спеціалізованого обладнання, діагностику, здійснювану з використанням програмного забезпечення, управління процесами ремонту та технічного обслуговування, накопичення, централізоване зберігання на центральному сервері і наочне надання відомостей про об'єкт і його паспортизацію, ідентифікацію об'єкта зчитуванням присвоєної йому ідентифікаційної мітки, а також контроль ремонту і технічного обслуговування, що включає облік проведених обслуговувань, виявлених відхилень в роботі об'єкта та доступності об'єкта для виконання необхідних операцій, передачу даних зі спеціалізованого обладнання на центральний сервер, де формують протокол вимірювань, що містить відомості про об'єкт і виконавця, результати контролю і фактичний час їх проведення, згідно з корисною моделлю, як спеціалізоване обладнання використовують портативний термінал збору даних, оснащений програмним забезпеченням, керуючий процесом контролю параметрів об'єкта, дані з портативного термінала збору даних передають на центральний сервер, а процес вимірювання здійснюють у вигляді тестів.
Новим є також те, що як центральний сервер використовують хмарний сервер.
Новим є також те, що передачу даних між терміналом збору даних і центральним сервером здійснюють за допомогою дротового або бездротового з'єднання.
Новим є також те, що ідентифікаційну мітку виконують у вигляді штрих-коду або ОБК-коду, або ЕРІО-мітки.
Новим є також те, що інформування про стан об'єкта здійснюють за допомогою автоматичних етаїй-повідомлень або за допомогою автоматичної розсилки у бот-месенджері.
Причинно-наслідковий зв'язок між сукупністю суттєвих ознак та результатом, що досягається, полягає в тому, що нові ознаки, а саме: - використання як спеціалізованого обладнання портативного термінала збору даних, оснащеного програмним забезпеченням, керуючого процесом контролю параметрів об'єкта; - передача на центральний сервер даних з портативного термінала збору даних; - здійснення процесу вимірювання у вигляді тестів, в сукупності з відомими ознаками дозволяє підвищити швидкість вилучення інформації про об'єкт та, відповідно, швидкість реагування, а також забезпечує можливість достовірного аналізу даних за рахунок стандартизації процесу виконання контролю параметрів об'єкта.
Це пояснюється забезпеченням мобільності спеціалізованого обладнання - портативного термінала збору даних, оснащеного програмним забезпеченням, з якого передають на центральний сервер дані для управління процесом контролю параметрів об'єкта, а також здійсненням процесу вимірювання у вигляді тестів. Використання мобільного термінала збору даних, крім збільшення швидкості отримання інформації, також дозволяє ефективніше використовувати робочий простір, тому що не вимагає створення локальних постів вимірювання та, як наслідок, не впливає на виробничі потоки, необхідність їх переміщення або зміни.
Виконання збору даних у вигляді тестів дозволяє уникнути хибного аналізу даних.
Те, що як центральний сервер використовують хмарний сервер, а передачу даних між терміналом збору даних і центральним сервером здійснюють за допомогою дротового або бездротового з'єднання та при цьому ідентифікаційну мітку виконують у вигляді штрих-коду, ОК- коду або КРІЮО-мітки, дозволяє підвищити швидкість вилучення інформації про об'єкт та, відповідно, швидкість реагування, а також забезпечує можливість достовірного аналізу даних за рахунок стандартизації процесу виконання контролю параметрів об'єкта.
Те, що інформування про стан об'єкта здійснюють за допомогою автоматичних епаїЇ- повідомлень або за допомогою автоматичної розсилки у бот-месенджері також забезпечує збільшення швидкості реагування та прийняття рішень, забезпечує можливість достовірного аналізу даних.
Технічна суть корисної моделі, що заявляється, пояснюється кресленням, на якому представлена функціональна схема системи для реалізації способу, що заявляється.
Заявлений спосіб реалізується таким чином.
Проводять класифікацію та кодування об'єкта, що підлягає ремонту та/або технічному обслуговуванню, шляхом присвоєння йому ідентифікаційного мітки, наприклад, ОК-коду, або штрих-коду, або КРІО-мітки.
Попередньо у паспорт об'єкта вносять перелік питань з варіантами можливих відповідей, що характеризує необхідний об'єкт.
Для початку виміряння виконавець сканує свою ідентифікаційну мітку та ідентифікаційну мітку об'єкта.
Вимірюють параметри, що характеризують працездатність об'єкта, з використанням спеціалізованого обладнання - портативного термінала збору даних, спорядженого програмним забезпеченням, керуючого процесом контролю параметрів об'єкта. Як портативний термінал збору даних може бути використаний смартфон з вбудованою системою розпізнавання ідентифікаційних міток (як правило - фотокамера) на базі платформ Апагоїа, Оз або У/паомув.
Проводять діагностику, яка здійснюється з використанням програмного забезпечення, зокрема розробленої заявником програми "САКУРА" - системи автоматизованого контролю управління ремонтами активу.
Накопичують інформацію та здійснюють її централізоване зберігання на сервері, яким може бути використаний хмарний або локальний сервер.
Відомості про об'єкт та його паспортизації представляють наочно.
Ідентифікацію об'єкта проводять зчитуванням присвоєної йому ідентифікаційної мітки.
Здійснюють управління процесами ремонту та технічного обслуговування, а також контроль ремонту та технічного обслуговування, який включає облік проведених обслуговувань, виявлених відхилень в роботі об'єкта та доступності об'єкта для виконання необхідних операцій.
Здійснюють передачу даних зі спеціалізованого обладнання на центральний сервер, де формують протокол вимірювань, який містить відомості про об'єкт та виконавця, результати контролю та фактичний час їх проведення.
Як спеціалізоване обладнання використовують портативний термінал збору даних, обладнаний програмним забезпеченням, керуючий процесом контролю параметрів об'єкта, наприклад смартфон з вбудованою системою розпізнавання ідентифікаційних міток (фотокамерою). Дані з портативного термінала збору даних передають на центральний сервер, а процес вимірювання здійснюють у вигляді тестів.
Заявником проведені дослідно-промислові випробування способу, що заявляється, - виконання технічного обслуговування обладнання заводу по механічній обробці металу. При виконанні технічного обслуговування виконавець робіт підключає термінал збору даних до локального автоматичного робочого місця, яке має вихід в Інтернет і попередньо налаштоване для з'єднання з сервером.
Сервер в автоматичному режимі записує на термінал збору даних інформацію про обладнання, що вимагає контролю, виходячи з встановленої періодичності.
Виконавець робіт, перебуваючи безпосередньо біля об'єкта, здійснює ідентифікацію шляхом зчитування терміналом збору даних його ідентифікаційної мітки. Це табельний номер,
Зо зашифрований, наприклад, у вигляді ОК-коду. Далі проводять зчитування унікальної ідентифікаційної мітки об'єкта, що контролюється, у вигляді ОБ-коду.
Програмний додаток, встановлений на терміналі збору даних, запускає алгоритм питань у вигляді тесту для виконання огляду об'єкта. Наприклад, одне з питань - "Рівень масла в нормі?".
Система пропонує відповіді закритого типу: "Так" або "Ні". У разі вибору відповіді "Так", програмний додаток переходить до наступного питання, зберігаючи вибрану відповідь. При виборі відповіді "Ні", система пропонує виконати фотофіксацію відхилення, а також пропонує набір стандартних дій для усунення відхилення, а після завершення даної дії пропонує на вибір два варіанти "Проблема вирішена" або "Проблема не вирішена". Вибраний варіант відповіді зберігається, відбувається перехід до наступного питання.
Після виконання огляду списку обладнання, передбаченого змінним завданням, виконавець робіт підключає термінал збору даних до локального автоматичного робочого місця, яке з'єднане з сервером за допомогою Іпіегпеї. Відбувається обмін даними між терміналом збору даних і сервером в автоматичному режимі.
На базі зібраних даних програмний додаток виконує аналіз, представляючи їх у вигляді таблиць, діаграм і графіків, щоденно надає інформацію про кількість виконаних оглядів, про наявність дефектів і простоїв обладнання за допомогою етаї-повідомлення, а також дана інформація візуалізується за допомогою інтерактивної карти об'єктів, доступ до якої здійснюється за допомогою інтернет-браузерів.
Корисна модель, що заявляється, може бути реалізована на існуючому обладнанні, що підтверджує промислову придатність об'єкта.

Claims (8)

ФОРМУЛА КОРИСНОЇ МОДЕЛІ
1. Автоматичний спосіб технічного обслуговування і ремонту об'єкта, що включає класифікацію і кодування об'єкта, що підлягає ремонту та/або технічному обслуговуванню, шляхом присвоєння йому ідентифікаційної мітки, вимірювання параметрів, що характеризують працездатність об'єкта з використанням спеціалізованого обладнання, діагностику, здійснювану з використанням програмного забезпечення, управління процесами ремонту та технічного обслуговування, накопичення, централізоване зберігання на центральному сервері і наочне бо надання відомостей про об'єкт і його паспортизацію, ідентифікацію об'єкта зчитуванням присвоєної йому ідентифікаційної мітки, а також контроль ремонту і технічного обслуговування, що включає облік проведених обслуговувань, виявлених відхилень в роботі об'єкта та доступності об'єкта для виконання необхідних операцій, передачу даних зі спеціалізованого обладнання на центральний сервер, де формують протокол вимірювань, що містить відомості про об'єкт і виконавця, результати контролю і фактичний час їх проведення, який відрізняється тим, що як спеціалізоване обладнання використовують портативний термінал збору даних, оснащений програмним забезпеченням, керуючий процесом контролю параметрів об'єкта, дані з портативного термінала збору даних передають на центральний сервер, а процес вимірювання здійснюють у вигляді тестів.
2. Автоматичний спосіб технічного обслуговування і ремонту об'єкта за п. 1, який відрізняється тим, що як центральний сервер використовують хмарний сервер.
3. Автоматичний спосіб технічного обслуговування і ремонту об'єкта за будь-яким з пп. 1, 2, який відрізняється тим, що передачу даних між терміналом збору даних і центральним сервером здійснюють за допомогою дротового або бездротового з'єднання.
4. Автоматичний спосіб технічного обслуговування і ремонту об'єкта за будь-яким з пп. 1-3, який відрізняється тим, що ідентифікаційну мітку виконують у вигляді ОК-коду.
5. Автоматичний спосіб технічного обслуговування і ремонту об'єкта за будь-яким з пп. 1-3, який відрізняється тим, що ідентифікаційну мітку виконують у вигляді штрих-коду.
6. Автоматичний спосіб технічного обслуговування і ремонту об'єкта за будь-яким з пп. 1-3, який відрізняється тим, що ідентифікаційну мітку виконують у вигляді КРІО-мітки.
7. Автоматичний спосіб технічного обслуговування і ремонту об'єкта за будь-яким з пп. 1-3, який відрізняється тим, що інформування про стан об'єкта здійснюють за допомогою автоматичних етаїй-повідомлень.
8. Автоматичний спосіб технічного обслуговування і ремонту об'єкта за будь-яким з пп. 1-3, який відрізняється тим, що інформування про стан об'єкта здійснюють за допомогою автоматичної розсилки у бот-месенджері. й Красвеєнна | Тізевовневния | о бтворення : півнтнфноновної 77 че шо ретрагорятну контуреася : МТК Н і і й : ФО ЄКтА ї ПОД ОО ння па и с Тевнаіуканія : ЕСАККУАКУ : нн М : і іо фаевоніхвнія і У єкта Е 1 ІЗ : Канни кн; хм . пб'єкта Ї оного Шерсдвча Даних ще ментальний сервер, Жийзізуванниях дюних то евенесне :
UAU201808520U 2018-08-06 2018-08-06 Автоматичний спосіб контролю технічного обслуговування та ремонту об'єкта UA131443U (uk)

Priority Applications (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU201808520U UA131443U (uk) 2018-08-06 2018-08-06 Автоматичний спосіб контролю технічного обслуговування та ремонту об'єкта

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU201808520U UA131443U (uk) 2018-08-06 2018-08-06 Автоматичний спосіб контролю технічного обслуговування та ремонту об'єкта

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA131443U true UA131443U (uk) 2019-01-10

Family

ID=65577579

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAU201808520U UA131443U (uk) 2018-08-06 2018-08-06 Автоматичний спосіб контролю технічного обслуговування та ремонту об'єкта

Country Status (1)

Country Link
UA (1) UA131443U (uk)

Similar Documents

Publication Publication Date Title
CN105809255B (zh) 一种基于物联网的火电厂旋转机械健康管理方法及系统
EP3413154B1 (en) Equipment diagnostic device, equipment diagnostic method, and equipment diagnostic program
CN106846530A (zh) 一种基于nfc技术的物业移动巡检系统及方法
CN105574593B (zh) 基于云计算和大数据的轨道状态静态检控系统及方法
Brundage et al. Developing maintenance key performance indicators from maintenance work order data
KR101874098B1 (ko) 모바일 단말기를 이용한 신재생 에너지 설비의 진단관리방법 및 그 시스템
CN107958326A (zh) 一种基于二维码技术的车间工艺巡检方法
RU2007103326A (ru) Способ ремонта и технического обслуживания и применяемые в способе аппаратно-программный комплекс для диагностики и система для контроля качества ремонта и технического обслуживания
Schreiber et al. Integrated production and maintenance planning for cyber-physical production systems
CN111950577A (zh) 一种点检方法及装置
CN104794771B (zh) 一种巡点检自动规划方法及装置
CN110023861A (zh) 用于监控制造工厂的系统和方法
EP3973364A1 (en) System and method for determining a health condition and an anomaly of an equipment
CN117705121A (zh) 一种用于电厂的多维度巡检系统
CN115587978B (zh) 一种基于深度学习的地板革贴合压纹在线检测系统
CN104748992A (zh) 用于监测和评估旋转的机器的状态的装置和方法
JP7474303B2 (ja) 管理システム
UA131443U (uk) Автоматичний спосіб контролю технічного обслуговування та ремонту об'єкта
Salgueiro et al. On-line oil monitoring and diagnosis
Stein et al. Automatic machine and implement identification of an agri-cultural process using machine learning to optimize farm management information systems
EP4211522A1 (en) A method directed to interaction in a digital maintenance log system
Lukens et al. The role of transactional data in prognostics and health management work processes
West Duke energy leverages IIoT for predictive maintenance applications
RU2260851C2 (ru) Способ контроля состояния технологических объектов (мониторинг состояния) и аппаратно-программный комплекс для осуществления этого способа
Perdpunya et al. CPS-based Automation Model Prediction for Inspection