UA129030U - Ежекторний живильник-дезінтегратор - Google Patents

Ежекторний живильник-дезінтегратор Download PDF

Info

Publication number
UA129030U
UA129030U UAU201709216U UAU201709216U UA129030U UA 129030 U UA129030 U UA 129030U UA U201709216 U UAU201709216 U UA U201709216U UA U201709216 U UAU201709216 U UA U201709216U UA 129030 U UA129030 U UA 129030U
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
diffuser
nozzle
working
ejector
gaseous agent
Prior art date
Application number
UAU201709216U
Other languages
English (en)
Inventor
Михайло Володимирович Михайленко
Януш Пьотр Кумаля
Гжегож Януш Кус
Ян Лікус
Original Assignee
Михайло Володимирович Михайленко
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Михайло Володимирович Михайленко filed Critical Михайло Володимирович Михайленко
Priority to UAU201709216U priority Critical patent/UA129030U/uk
Publication of UA129030U publication Critical patent/UA129030U/uk

Links

Landscapes

  • Nozzles (AREA)

Abstract

Ежекторний живильник-дезінтегратор має камеру змішування з бічним дозованим підведенням пасивного ежектованого середовища, центральне сопло ежектора для підведення активного ежектованого середовища, співвісний з ним конфузор, з'єднаний із циліндричною ділянкою змішування, а також робочий дифузор, пов'язаний з напірним трубопроводом. Робочий дифузор у місці приєднання до напірного трубопроводу має прорізи або отвори, які виконані під кутом 15-55° стосовно поздовжньої осі пристрою. Вихідна частина дифузора розміщена в конфузорний розтруб напірного трубопроводу з утворенням кільцевого проміжку. Конфузорний розтруб з'єднаний із замкненою циліндричною камерою, твірна корпуса якої охоплює дифузор, і має патрубок підведення газоподібного агента.

Description

Корисна модель належить до переробної промисловості і може бути використана для дезінтеграції і пневматичного транспортування на значну відстань сировини, структура якої представлена дрібнодисперсними частками, а фізико-механічні властивості визначають її схильність до злежування і утворення слабкозв'язаних конгломератів, частки яких зв'язані між собою за рахунок електростатичних, електромагнітних сил або міжмолекулярних зв'язків, адгезії і механічного зчеплення.
Зокрема корисна модель може бути використана для дезінтеграції і транспортування золи теплових електростанцій, у якій вміст складових компонентів визначає ймовірність злежування після остигання і взаємодії з навколишнім середовищем. Зазначена зола інтенсивно витягає вологу, в результаті чого злежується і комкується, що створює складності при транспортуванні і наступній переробці з метою селективного видобування корисних компонентів.
Корисна модель може бути використана як мобільна або стаціонарна установка, призначена для дезінтеграції і пневмодоставки сировини техногенних родовищ, представлених дрібнодисперсною сировиною у вигляді складованої золи теплових електростанцій або шламів металургійних підприємств, які ущільнені в результаті метаморфічних процесів, обумовлених атмосферними опадами і впливом навколишнього середовища промислового регіону. У результаті зазначеного впливу складований продукт ущільнюється, його частки входять у взаємодію, утворюючи конгломерати, які, при необхідності подальшої переробки, необхідно дезінтегрувати на складові компоненти і переміщати за допомогою пневмотранспорту.
Пристрій може бути використаний в тих випадках, коли необхідно не тільки дезінтегрувати продукт, але й забезпечити можливість пневмотранспортування на значний стан у зваженому стані.
Відома конструкція струминно-кільцевого ежектора, яка містить корпус ежектора, патрубок для приєднання трубопроводу активної рідини, напірну камеру, напірне кільцеве сопло-приймач для підсмоктування пасивної рідини або сипучих речовин з отворами-соплами, спрямованими з напірної камери вертикально вниз, напірний трубопровід. Пристрій ежектора є збірно-розбірною конструкцією, що складається з окремих деталей - корпуса, конфузора із фланцем, сопла- приймача, виконаного у вигляді патрубка. Верхнє конусне закінчення патрубка встановлене із зазором стосовно конфузора з утворенням кільцевого сопла. Нижнє закінчення патрубка має
Зо різьбу, нижнього фланця з отворами-соплами і різьбою під сопло-приймач. Фланці мають різьбу для з'єднання із трійником. Напірна камера утворена корпусом, конфузором із фланцем, нижнім фланцем і соплом-приймачем, установленим на різьбі в нижньому фланці і зафіксованого контргайкою, а патрубок для приєднання трубопроводу активної рідини виконаний з різьбою (Патент Росії Мо 2435989 на винахід).
Недоліком відомого пристрою є те, що область його застосування обмежується відкачкою донних відкладень і забруднених рідин зі зливових і каналізаційних колодязів з використанням струминних насосів (ежекторів). Робоче середовище у цьому випадку представлене сумішшю рідкої і твердої фаз при різному їхньому об'ємному і масовому співвідношеннях.
Пристрій не може забезпечити ефективного пневмотранспорту ущільнених дрібнодисперсних компонентів через недостатнє розрядження, створюваного ежектором. Крім того, конструкцією пристрою не передбачається можливість дезінтеграції потоку, що транспортується, для рівномірного розподілу твердої фази в об'ємі робочого газоподібного агента. Це обмежує відстань транспортування через імовірність осадження твердої фази потоку на стінки напірного трубопроводу, приводячи до ймовірності його забивання.
Відома конструкція повітряного ежектора для транспортування сипучих матеріалів із прямоточним переміщенням середовища, що ежектується. Ежектор містить багатосопловий кільцевий колектор із соплами, нахиленими до головної осі ежектора, дифузор і камеру змішування. Сопла виконані у вигляді еліптичних циліндрів на вході повітря, які плавно переходять в еліптичні конуси на виході. Перетин сопел у площинах, перпендикулярних до головної осі ежектора, має форму кола, більші осі еліпсів дотичні до поверхні уявного конуса, утвореного геометричними осями сопел, що перетинаються в точці, яка лежить на площині вхідного отвору циліндричного патрубка камери змішування (авторське свідоцтво СРСР 5) 673563 А1, опубл. 15.07.1979 р.|.
Недоліком відомого пристрою є те, що потік робочого агента рухається по складній траєкторії, що визначає значний опір потоку і невисоку продуктивність установки. Пристрій може працювати тільки при незначній концентрації твердої фази в загальному повітряному потоці, при цьому тверда фаза повинна бути представлена однорідним, добре сипучим, рівномірним по крупності матеріалом. Конструкція пристрою не передбачає можливість дезінтеграції продукту в процесі його ежектування і транспортування.
Відома конструкція ежекторного пристрою, призначеного для здрібнювання і переміщення за допомогою пневмотранспорту сипучих матеріалів. Відповідно до конструкції пристрою матеріал, що подрібнюється, з бункера направляється живильником у трубу і далі - у вертикальну трубу, з'єднуючу помольну камеру з пило роздільником. Груба фракція надходить у інжектори, а потім - у помольну камеру. Тонка фракція з роздільника подається в очисник.
У відомому пристрої помольна камера виконана із двома помольними інжекторами, спрямованими друг проти друга. Камера складається із приймача, ежектора, а також розгінних трубок, укріплених в тримачі. Усередині камери розташовані зустрічно спрямовані сопла стисненого повітря, виконані з можливістю переміщення по поздовжній осі.
При роботі пристрою сипучий продукт за допомогою стисненого повітря надходить у зустрічно-спрямовані сопла. При виході із сопел частки продукту співударяються між собою, подрібнюються і подаються у трубопровід за рахунок надлишкового тиску повітря (В.И. Акунов "Струйнье мельниць!?, Вид. "Машиностроение", 1967, - С. 138-140).
Недоліком відомого пристрою є те, що його застосування обмежується здрібнюванням крупнофракционого продукту, якій має значну міцність. Застосування пристрою для дезінтеграції конгломератів, що складаються із дрібних і дисперсних часток, приводить до їхнього глибокого перездрібнювання, імовірності руйнування зерен маломіцного корисного компонента і, відповідно, його значним втратам при наступних циклах збагачувального процесу.
У відомому пристрої потік здрібненої сировини надходить у трубопровід малої довжини. При збільшенні дальності транспортування створюється великий опір витіканню ежекційного струменя, що приводить до зриву роботи ежектора.
Найбільш близьким рішенням, вибраним як прототип, є змішувальний пристрій для одержання потоку суспензії газ-порошок. Пристрій містить камеру турбулізації у вигляді труби, внутрішній поперечний переріз якої в напрямку потоку виконаний таким, що звужується на конус із наступним конусним розширенням. Пристрій містить трубу для підведення суміші газу і порошку та інжектор у вигляді кільцевої порожнини. У пристрої перед камерою турбулізації розміщена камера змішування, яка переходить в канал труби, що підводить. Засіб подачі газу виконаний у вигляді розміщеної на вході камери змішування по її осі труби Вентурі, а засіб подачі порошку - у вигляді бічного вхідного отвору (Авторське свідоцтво СРСР 5! 1687026 АЗ,
Зо опубл. 23.10.1991 р.|.
Недоліком відомого пристрою є те, що його конструкцією не передбачене виконання дезінтеграції конгломератів, що утримуються у твердій фазі, яка транспортується.
Відомий пристрій може застосовуватися тільки для роботи з добре сипучим і рівномірним по крупності порошком, частки якого мають однакову і досить високу міцність. Режими роботи відомого пристрою (а саме швидкість струменя ежектуюючого газу) такі, що при наявності у твердій фазі маломіцних включень (наприклад, недопалу вугілля у золі), ці включення будуть руйнуватися і переподрібнюватися.
Відомий пристрій призначений тільки для готування рівномірної суміші газ-порошок і для викиду цієї суміші з досить великою швидкістю (процес напилювання). Пристрій не може використовуватися як живильник для систем пневмотранспортування, оскільки, при наявності опору руху суміші на виході із пристрою відбувається зрив ежекційних ефектів у робочих камерах пристрою.
Конструкція пристрою не забезпечує керування процесом і режимами транспортування продукту залежно від його фізико-механічних параметрів і дальності транспортування.
Конструкція пристрою не передбачає оперативної зміни режимів у процесі роботи при зміні параметрів продукту і умов його транспортування.
Задачею корисної моделі є вдосконалення ежекторного живильника за рахунок того, що: - розгінна трубка живильника на виході має робочий дифузор з наскрізними пазами або отворами з боку вихідної частини; - прорізи або отвори в робочому дифузорі виконано під кутом 15-55" стосовно поздовжньої осі пристрою; - вихідна частина робочого дифузора приєднана до напірного трубопроводу і поміщена в конфузорний розтруб (конічне розширення) напірного трубопроводу; - між дифузором і конфузорним розтрубом напірного трубопроводу виконаний кільцевий проміжок, зовнішня твірна якого розташована під кутом стосовно поздовжньої осі пристрою; - кільцевий проміжок ізольований від зовнішнього простору замкненою циліндричною камерою, яке охоплює тіло робочого дифузора; - до циліндричної камери підведений патрубок для підведення стислого газоподібного агента;
- патрубок для підведення стисненого повітря в циліндричну камеру може бути встановлений тангенціально стосовно її корпуса.
Поставлена задача вирішується за рахунок того, що ежекторний живильник-дезінтегратор містить камеру змішання з бічним дозованим підведенням пасивного ежектованого середовища, а також центральне сопло ежектора для підведення активного ежектованого середовища.
Співвісно із соплом розміщений конфузор, з'єднаний із циліндричною ділянкою змішування, а також робочий дифузор, з'єднаний з напірним трубопроводом.
Згідно корисної моделі, робочий дифузор у місці приєднання до напірного трубопроводу має прорізи або отвори, які виконані під кутом 15-557 стосовно поздовжньої осі пристрою. Вихідна частина робочого дифузора поміщена в конфузорний розтруб напірного трубопроводу з утворення кільцевого просвіту, при цьому конфузорний розтруб з'єднаний із замкненою циліндричною камерою. Утворююча корпуса циліндричної камери охоплює дифузор і має патрубок підведення газоподібного агента.
Для активізації динамічного впливу на дезінтегрований продукт вихрового потоку, що надходить у порожнину між конфузорним розтрубом і робочим дифузором, патрубок підведення газоподібного агента встановлений тангенціально до осі циліндричної камери з можливістю формування вихрового потоку газоподібного агента, вектор якого спрямований у протилежну сторону щодо поздовжньої осі прорізів або отворів дифузора.
Для регламентованого формування вихрового потоку, що надходить у порожнину між конфузорним розтрубом і робочим дифузором, патрубок підведення газоподібного агента встановлений тангенціально до осі циліндричної камери з можливістю формування вихрового потоку газоподібного агента, вектор якого спрямований убік поздовжньої осі прорізів або отворів робочого дифузора.
Для оптимізації динамічних характеристик вихрового потоку усередині напірного трубопроводу, прорізи або отвори робочого дифузора звужуються в напрямку витікання газу.
Для збільшення швидкості вихрового потоку газоподібного робочого тіла, кільцевий проміжок між утворюючими конфузорного розтруба і робочого дифузора звужується в напрямку витікання газу.
Для формування стійкої зони турбулентності, що забезпечує періодичний вплив на
Зо конгломерати продукту стискаючих і розтягу вальних напруг, вісь кільцевого проміжку між робочим дифузором і конфузорним розтрубом напірного трубопроводу розташована під кутом 6-15" стосовно осі пристрою в радіальному напрямку.
Технічний результат від реалізації корисної моделі полягає в тому, що: - забезпечується ефективне попереднє формування потоку суміші сировини для наступної дезінтеграції і напірного переміщення за допомогою пневмотранспорту; - перехід потоку суміші із циліндричної ділянки змішування, виконаного у вигляді трубки, у робочий дифузор забезпечує істотне зниження опору ежекторного струменю і підготовку продукту до дезінтеграції; - наскрізні пази або отвори в робочому дифузорі на вході в напірний трубопровід, а також кільцевий проміжок між робочим дифузором і конфузорним розтрубом напірного трубопроводу забезпечує формування вихрового потоку, який характеризується знакозмінним впливом на частки і конгломерати сировини, приводячи до їхньої дезінтеграції; - диференціація об'єму подачі додаткового газоподібного агента, який подається в кільцевий проміжок між робочим дифузором і конфузорним розтрубом, забезпечує ефективне управління процесом дезінтеграції залежно від фізико-механічних параметрів вихідного продукту і його гранулометричного складу; - пристрій не є енергоємним і забезпечує можливість дезінтеграції дрібнодисперсної сировини, схильної до ущільнення і її транспортування; - формування стійкого вихрового потоку дозволяє транспортувати продукт на значну відстань без утворення застійних зон і ймовірності осадження часток; - конструкція пристрою запобігає перездрібнюванню сировини, що дозволяє підвищити показники видобування корисного компонента при наступних циклах збагачувального процесу; - пристрій дозволяє використовувати автоматизовані системи керування при переробці промислових об'ємів вихідної сировини, яка, залежно від походження і строку знаходження в складованому стані, має різні фізико-механічні властивості; - пристрій передбачає можливість різного приєднання тангенціального патрубка до циліндричної камери для завдання вектора напрямку потоку і, відповідно, диференційованого впливу на сировину залежно від її фізико-механічних властивостей.
Корисна модель ілюструється схемами, де: бо на фіг. 1 показана вертикальна проекція пристрою;
на фіг. 2 - схема потоків у пристрої.
Ежекторний живильник-дезінтегратор містить камеру змішування 1 із завантажувальним бункером 2. Усередині камери змішування 1 розміщене сопло ежектора 3. До камери змішування 1 послідовно примикають конфузор 4 і циліндрична ділянка змішування 5, яка виконана у вигляді трубки.
Циліндрична ділянка змішування 5 з'єднана з робочим дифузором б, який вихідною частиною пов'язаний з напірним трубопроводом 7.
Робочий дифузор 6, у місці приєднання до напірного трубопроводу 7, має прорізи або отвори 8, які виконані під кутом 157-557 стосовно поздовжньої осі пристрою.
Вихідну частину робочого дифузора б поміщено в конфузорний розтруб 9 напірного трубопроводу 7.
Між дифузором 6 і конфузорним розтрубом 9 утворений кільцевий проміжок 10.
Конфузорний розтруб 9 з'єднаний із замкненою циліндричною камерою 11 з утворенням загального простору.
Циліндрична камера 11 має патрубок 12 підведення газоподібного агента, який установлений тангенціально до осі циліндричної камери 11.
Вісь кільцевого проміжку між робочим дифузором 6 і конфузорним розтрубом 9 напірного трубопроводу 7 може бути розташована під кутом 6-15" стосовно осі пристрою в радіальному напрямку.
Реалізація пристрою розглядається на прикладі дезінтеграції і пневматичної доставки золи теплових електростанцій.
При спалюванні палива теплових електростанцій утворюється зола, яка, залежно від вихідної сировини, має різні фізико-механічні властивості Разом з тим, виходячи з особливостей технології спалювання цього палива, зола являє собою багатокомпонентний дрібнодисперсний продукт. Цей продукт має високу ступінь злежуваності і гігроскопічності, які збільшують ступінь ущільнення протягом короткого періоду часу.
Виходячи із гранулометричного складу, найбільш ефективним способом переміщення золи є застосування пневматичного транспорту, який дозволяє переносити значний об'єм цього продукту на велику відстань до місця подальшої переробки.
Зо Особливістю такого виду транспортування є необхідність дотримання ряду вимог до переміщуваного продукту, серед яких одним з основних є мінімізація розмірів окремих часток і рівномірний розподіл цих часток у загальному об'ємі пневматичного потоку.
Зола після остигання вже вимагає стороннього впливу. Дослідження показали, що оптимальним є вплив на продукт пневматичним потоком, який забезпечує повну дезінтеграцію продукту до вихідних розмірів мінеральних часток. Крім того, за допомогою керованого пневматичного потоку забезпечується поділ конгломератів, окремі частки яких зв'язані між собою слабкими молекулярними, електростатичними або механічними зв'язками.
Відповідно до заявленого технічного рішення, зола теплових електростанцій після вивантаження з топки самопливно або за допомогою дозуючого живильника надходить у завантажувальний бункер 2 ежекційного живильника.
Із завантажувального бункера 2 продукт - пасивне ежектоване середовище - попадає в камеру змішування 1, де входить у взаємодію з активним ежектованим середовищем - стисненим повітрям, яке подається у центральне сопло ежектора 3.
У зоні впливу стисненим повітрям відбувається попередня дезінтеграція продукту і початок формування однорідного потоку за допомогою введення його в конфузор 4, який примикає до камери змішування 1. Потік, що формується, входить у відносно вузький канал трубки 5 - циліндричної ділянки змішування, у якій за рахунок невеликого прохідного перетину диференціюється на потік, який рухається уздовж стінок трубки 5, і центральний потік, який рухається в зоні осьової частини трубки 5. Швидкість цих потоків різна за рахунок взаємодії зі стінками трубки 5, тому на цій ділянці відбувається інтенсивне змішування продукту з повітрям до утворення потоку, що рівномірно рухається. При цьому, зберігається різна швидкість руху потоку в осьовій області і уздовж стінок. Енергії центрального ежектуючого струменя недостатньо для повної дезінтеграції сировини.
На виході із центральної ділянки змішування 5 потік надходить у робочий дифузор 6, у якому за рахунок розширення потоку знижується його швидкість і вирівнюється щільність.
Основний процес дезінтеграції сировини відбувається на виході потоку з робочого дифузора 6 у напірний трубопровід 7. У цій зоні переходу осьовий ежекційний потік проходить через зону вихрів, утворених струменями газу, які проходять через наскрізні прорізи або отвори 8, що виконані під кутом 15-557 стосовно поздовжньої осі пристрою. Ці прорізи або отвори 8 60 забезпечують формування гвинтоподібного вихрового потоку, який звужуюється до центра, за рахунок чого відбувається турбулентна дезінтеграція конгломератів мінеральних часток на окремі складові. Крім того, центральний ежекційний потік, при своєму русі, періодично перетинає зони підвищених і знижених стискань (зони стискаючих і розтягуючих напруг), які утворені вихровими струменями газу. За рахунок даного ефекту забезпечується додаткова ефективна дезінтеграція сировини.
Виконані лабораторні дослідження і дослідно-промислові випробування показали, що зазначений діапазон кута нахилу прорізів або отворів 8 є оптимальним. Зменшення кута менш 157 не дозволяє йому здобувати стійкі вихрові властивості. Це негативно позначається на процесі дезінтеграції продукту і, відповідно, на показниках його пневмотранспортування і наступних циклів збагачення.
При збільшенні кута нахилу прорізів або отворів 8 вище 50" різко зростає опір витіканню основного ежекційного струменя, що негативно позначається на роботі пневмотранспорту.
Максимальний ефект досягається за рахунок формування циклонного потоку при подачі газоподібного агента через патрубок 12 у циліндричну камеру 11. Дослідження показали, що патрубок 12 може бути закріплено до циліндричної камери 11 як тангенціально, так і іншим способом. Із циліндричної камери 11 газоподібний агент спрямовується в кільцевий проміжок 10 між конфузорним розтрубом 9 напірного трубопроводу 7 і робочим дифузором 6. При цьому утворюється загальний циклонний вихор, що охоплює центральний ежекційний струмінь. Під дією відцентрових сил відбувається інтенсивне перемішування і вирівнювання загальної щільності потоку в напірному трубопроводі.
Дослідження показали, що формування стійкої зони турбулентності, що забезпечує вплив на частки продукту стискаючих і розтягувальних напруг, може бути досягнуте за рахунок того, що вісь кільцевого проміжку 10 між робочим дифузором 6 і конфузорним розтрубом 9 напірного трубопроводу 7 знаходиться під кутом 6-15" стосовно осі пристрою в радіальному напрямку.
Висока ефективність дезінтеграції продукту досягається в тому випадку, коли підвід газоподібного агента по патрубку 12 у циліндричну камеру 11 проводиться тангенціально. Цим досягається формування допоміжного вихрового потоку, який охоплює циклонний потік.
Залежно від фізико-механічних властивостей вихідного продукту, вектор руху вихрового потоку може бути спрямований у двох напрямках залежно від розташування патрубка підведення газоподібного агента: - патрубок 12 установлений тангенціально до осі циліндричної камери 11 з можливістю формування вихрового потоку газоподібного агента, вектор якого спрямований у протилежну сторону щодо поздовжньої осі прорізів або отворів 8 робочого дифузора 6; - патрубок 12 установлений тангенціально до осі циліндричної камери 11 з можливістю формування вихрового потоку газоподібного агента, вектор якого спрямований убік поздовжньої осі прорізів або отворів 8 робочого дифузора 6.
Дослідження показали, що оптимізація динамічних характеристик вихрового потоку усередині напірного трубопроводу 7 може бути досягнута за рахунок того, що прорізи або отвори 8 робочого дифузора 6 звужуються в напрямку витікання газу. Крім того, цей ефект може бути досягнутий, якщо кільцевий проміжок між твірними конфузорного розтруба 9 і робочого дифузора 6 звужується в напрямку витікання газу.
Дослідно-промислові дослідження заявленої конструкції показали, що вона забезпечує ефективну дезінтеграцію практично будь-якої золи теплових електростанцій з будь-якими строками і та умовами зберігання, а також шламів збагачувальних фабрик, які підлягають транспортуванню на значні відстані і подальшій переробці.

Claims (6)

ФОРМУЛА КОРИСНОЇ МОДЕЛІ
1. Ежекторний живильник-дезінтегратор, що містить камеру змішування з бічним дозованим 50 підведенням пасивного ежектованого середовища, центральне сопло ежектора для підведення активного ежектованого середовища, співвісний з ним конфузор, з'єднаний із циліндричною ділянкою змішування, а також робочий дифузор, пов'язаний з напірним трубопроводом, який відрізняється тим, що робочий дифузор у місці приєднання до напірного трубопроводу має прорізи або отвори, які виконані під кутом 15-55" стосовно поздовжньої осі пристрою, при цьому 55 вихідна частина дифузора поміщена в конфузорний розтруб напірного трубопроводу з утворенням кільцевого проміжку, при цьому конфузорний розтруб з'єднаний із замкненою циліндричною камерою, твірна корпуса якої охоплює дифузор, і має патрубок підведення газоподібного агента.
2. Ежекторний живильник-дезінтегратор за п. 1, який відрізняється тим, що патрубок 60 підведення газоподібного агента встановлений тангенціально до осі циліндричної камери з можливістю формування вихрового потоку газоподібного агента, вектор якого спрямований у протилежну сторону щодо поздовжньої осі прорізів або отворів робочого дифузора.
З. Ежекторний живильник-дезінтегратор за п. 1, який відрізняється тим, що патрубок підведення газоподібного агента встановлений тангенціально до осі циліндричної камери з можливістю формування вихрового потоку газоподібного агента, вектор якого спрямований у бік поздовжньої осі прорізів або отворів робочого дифузора.
4. Ежекторний живильник-дезінтегратор за п. 1, який відрізняється тим, що кільцевий проміжок між твірними конфузорного розтруба і робочого дифузора звужується в напрямку витікання газу.
5. Ежекторний живильник-дезінтегратор за п. 1, який відрізняється тим, що поздовжня вісь кільцевого проміжку між робочим дифузором і конфузорним розтрубом напірного трубопроводу розташована під кутом 6-15" стосовно осі пристрою в радіальному напрямку.
6. ЕЄжекторний живильник-дезінтегратор за п. 1, який відрізняється тим, що прорізи або отвори в робочому дифузорі звужуються в напрямку витікання газоподібного агента. я КК де - - ю й БВ 10 - ! А и пи и: ; Бе що і Н і Її | й ї Й Н і Її ї і і і ї Я ї й І / рої гли и й і і її я / сх мч 3 Н і і МУ що ; ль / і Н і й Джин Кс кни докт хо й жі і Її й ванн хна Ши ше ГУ щ дхогео В окчкк, ва Ми и бат сечу у й км х Шик й - У фут ндкавнлннкоях пн а я шої . на ан п зеєееєюдююю ви Шк ях х : о шо жк І лей а ковкой ще дея поеми ше А Басессй Б ще ше тт тет х ї І ме М ЕЕ у : рин в Х | х 14 Кк В ре о
Фе. та : її х Й р. ї Їй І Ме І БУ я я х ї й ЇВ Н ККУ о оо п демони ходи що г х п вав хі Н я М ет ; Ше нов нн й Ї Н . КК де ск зеекфдккння, у и: Кк. ї пе МоХь ес Том ех І х ІН Я Ки ле | і з в Шо ни шк ше ее Й пн гм: ВВ і КК днк і т і х Я х К: х х х Я З Ка х і й К- ; х, ще
Фіг. 2
UAU201709216U 2017-09-18 2017-09-18 Ежекторний живильник-дезінтегратор UA129030U (uk)

Priority Applications (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU201709216U UA129030U (uk) 2017-09-18 2017-09-18 Ежекторний живильник-дезінтегратор

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU201709216U UA129030U (uk) 2017-09-18 2017-09-18 Ежекторний живильник-дезінтегратор

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA129030U true UA129030U (uk) 2018-10-25

Family

ID=63893579

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAU201709216U UA129030U (uk) 2017-09-18 2017-09-18 Ежекторний живильник-дезінтегратор

Country Status (1)

Country Link
UA (1) UA129030U (uk)

Similar Documents

Publication Publication Date Title
US4248387A (en) Method and apparatus for comminuting material in a re-entrant circulating stream mill
CN201647665U (zh) 可调式供料喷射器
CN201529588U (zh) 一种雾化降温喷嘴
KR850002556A (ko) 분 쇄 기
CN106139460B (zh) 气体动力式超声波多相混合器
CN1287905C (zh) 气力输送气固喷射器
CN107082283A (zh) 一种自激振荡式脉冲旋流增压器
CN101152932B (zh) 具有多个出料口的含碳固体粉料供料装置及其供料方法
CN201825967U (zh) 旋流式高炉喷吹用喷枪
JP2008526478A (ja) スパイク軸対称ノズルおよびその使用方法
CN101367059B (zh) 超细盘式涡流水射流磨
UA129030U (uk) Ежекторний живильник-дезінтегратор
JP5778934B2 (ja) 粉砕装置
KR101732643B1 (ko) 액체 미립화 노즐 어셈블리
CN205652837U (zh) 一种液固气耦合体射流喷出装置
CN105966921A (zh) 用于粉粒状固体气力输送的发料器
RU2507370C1 (ru) Струйный смеситель-эжектор
CN205659814U (zh) 一种非对称式液体双入口液固混合喷射器
JPS6018454B2 (ja) 対向式ジエツトミル
PL233997B1 (pl) Podajnik eżektorowy dezintegracyjny
US3434698A (en) Fluid mixing,moving and atomizing methods and apparatus
US11952224B2 (en) Pneumatic conveying venturi for flake ice
CN217662634U (zh) 同轴螺旋型入口的射流撞击混合器
RU2711252C1 (ru) Способ и устройство измельчения сыпучих материалов
RU162472U1 (ru) Пневмомеханическое устройство для микрогранулирования дисперсных материалов