UA127748C2 - Пристрій пневматичного захоплювання, система, спосіб та вузли пристрою - Google Patents

Пристрій пневматичного захоплювання, система, спосіб та вузли пристрою Download PDF

Info

Publication number
UA127748C2
UA127748C2 UAA202103269A UAA202103269A UA127748C2 UA 127748 C2 UA127748 C2 UA 127748C2 UA A202103269 A UAA202103269 A UA A202103269A UA A202103269 A UAA202103269 A UA A202103269A UA 127748 C2 UA127748 C2 UA 127748C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
seed
outlet
capture
fluid medium
seeds
Prior art date
Application number
UAA202103269A
Other languages
English (en)
Inventor
Роберт Блеквелл
Роберт Блэквелл
Ден Кіллпак
Дэн Киллпак
Далтон МакДауелл
Далтон МакДауэлл
Меттью Вільгельмі
Мэттью Вильгельми
Original Assignee
Кінз Меньюфекчуринг, Інк.
Кинз Меньюфекчуринг, Инк.
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Кінз Меньюфекчуринг, Інк., Кинз Меньюфекчуринг, Инк. filed Critical Кінз Меньюфекчуринг, Інк.
Publication of UA127748C2 publication Critical patent/UA127748C2/uk

Links

Classifications

    • AHUMAN NECESSITIES
    • A01AGRICULTURE; FORESTRY; ANIMAL HUSBANDRY; HUNTING; TRAPPING; FISHING
    • A01CPLANTING; SOWING; FERTILISING
    • A01C7/00Sowing
    • A01C7/08Broadcast seeders; Seeders depositing seeds in rows
    • A01C7/081Seeders depositing seeds in rows using pneumatic means
    • A01C7/082Ducts, distribution pipes or details thereof for pneumatic seeders
    • AHUMAN NECESSITIES
    • A01AGRICULTURE; FORESTRY; ANIMAL HUSBANDRY; HUNTING; TRAPPING; FISHING
    • A01CPLANTING; SOWING; FERTILISING
    • A01C7/00Sowing
    • A01C7/08Broadcast seeders; Seeders depositing seeds in rows
    • A01C7/081Seeders depositing seeds in rows using pneumatic means
    • AHUMAN NECESSITIES
    • A01AGRICULTURE; FORESTRY; ANIMAL HUSBANDRY; HUNTING; TRAPPING; FISHING
    • A01CPLANTING; SOWING; FERTILISING
    • A01C15/00Fertiliser distributors
    • A01C15/005Undercarriages, tanks, hoppers, stirrers specially adapted for seeders or fertiliser distributors
    • A01C15/006Hoppers
    • BPERFORMING OPERATIONS; TRANSPORTING
    • B65CONVEYING; PACKING; STORING; HANDLING THIN OR FILAMENTARY MATERIAL
    • B65GTRANSPORT OR STORAGE DEVICES, e.g. CONVEYORS FOR LOADING OR TIPPING, SHOP CONVEYOR SYSTEMS OR PNEUMATIC TUBE CONVEYORS
    • B65G53/00Conveying materials in bulk through troughs, pipes or tubes by floating the materials or by flow of gas, liquid or foam
    • B65G53/04Conveying materials in bulk pneumatically through pipes or tubes; Air slides
    • B65G53/06Gas pressure systems operating without fluidisation of the materials
    • B65G53/10Gas pressure systems operating without fluidisation of the materials with pneumatic injection of the materials by the propelling gas
    • B65G53/12Gas pressure systems operating without fluidisation of the materials with pneumatic injection of the materials by the propelling gas the gas flow acting directly on the materials in a reservoir
    • AHUMAN NECESSITIES
    • A01AGRICULTURE; FORESTRY; ANIMAL HUSBANDRY; HUNTING; TRAPPING; FISHING
    • A01CPLANTING; SOWING; FERTILISING
    • A01C7/00Sowing
    • A01C7/08Broadcast seeders; Seeders depositing seeds in rows

Landscapes

  • Life Sciences & Earth Sciences (AREA)
  • Soil Sciences (AREA)
  • Environmental Sciences (AREA)
  • Engineering & Computer Science (AREA)
  • Mechanical Engineering (AREA)
  • Pretreatment Of Seeds And Plants (AREA)
  • Sowing (AREA)

Abstract

Запропонована сівалка містить систему подавання насінин (30) для подавання насінин із одного або більше бункерів (22) до однієї або більше висівних секцій (20) сівалки. Система подавання насінин (30) містить низку вузлів захоплювання насінин (40). Вузли захоплювання насінин (40) одержують насіння з одного або більше бункерів (22). Насінини поєднуються з текучим середовищем, таким як повітря, яке переміщає насіння через вузол захоплювання насінин (40) до однієї або більше висівних секцій (20) сівалки. Вузол захоплювання містить один або більше виходів (48), з виходами, що відповідають різним висівним секціям (20), причому виходи (48) можуть бути змінюваними залежно від необхідного подавання насінин для сівалки.

Description

ПЕРЕХРЕСНЕ ПОСИЛАННЯ НА СПОРІДНЕНІ ЗАЯВКИ
Ця заявка звертається по пріоритет відповідно до розділу 35 Кодексу законів США 5 119 згідно з попередньою заявкою на патент США з номером 62/760507, поданою 13 листопада 2018 р. Попередня заявка на патент включена в цей документ у повному обсязі за допомогою посилання, включаючи, крім іншого, опис, формулу винаходу й реферат, а також будь-які фігури, таблиці, додатки або креслення до них.
ГАЛУЗЬ ТЕХНІКИ
Цей винахід стосується в цілому галузі сільськогосподарської техніки. Більш конкретно, але не винятково, винахід стосується систем, способів і/або вузлів для переміщення зернистого матеріалу, наприклад насінь, з одного місця в інше на сільськогосподарському знарядді, всередині й/або довкола нього.
РІВЕНЬ ТЕХНІКИ
Широкозахватні сільськогосподарські сівалки зазвичай містять декілька окремих бункерів і дозувальних вузлів для насіння. Під час посіву бункер утримує масу насінь, які сівалка розподіляє по землі. Дозувальні вузли служать для подавання насінь до землі. Коли сівалка рухається засіваною поверхнею, важливо, щоб вузли дозувальні вузли розподіляли насіння рівномірно і з точними інтервалами для забезпечення відповідної відстані між посівами. Для забезпечення такого розподілу важливо, щоб подавання насінь у дозатори насінь було рівномірним й безперебійним.
У патентах США МоМо 8448585 і 9253940, виданих Уміпеїті і ін., розкритий пристрій пневматичного захоплювання для подавання насінь, в якому використовується повітропроникна поверхня, і вони в повному обсязі включені в цей документ за допомогою посилання. При достатній його дієвості для мети подавання насінь, все-таки існує деяка можливість підвищення ефективності пристрою.
РОЗКРИТТЯ ВИНАХОДУ
Отже, основним завданням, особливістю й/або перевагою розкритих особливостей є подолання недоліків у даній галузі техніки.
Іншим завданням, особливістю й/або перевагою є збільшення обсягу зернистого матеріалу, переміщуваного за допомогою системи, способу й/або вузла, розкритих у цьому документі.
Зо Ще одним завданням, особливістю й/або перевагою є включення однієї або більше вставок для використання із пристроєм для регулювання величини потоку через пристрій.
Ще одним завданням, особливістю й/(або перевагою є забезпечення можливості регулювання кількості висівних секцій, які можуть бути пов'язані із системою, способом і/або вузлом, розкритими в цьому документі.
Ще одним завданням, особливістю й/або перевагою є забезпечення системи, способу й/або вузла, які будуть використовуватися з високошвидкісним посівним знаряддям.
Наступним завданням, особливістю й/або перевагою є практична реалізація способів, які полегшують використання, виготовлення, складання, технічне обслуговування й ремонт системи пневматичного захоплювання, що виконує деякі або усі раніше заявлені завдання.
Попередні завдання, особливості й/або переваги, а також подальші аспекти й/або варіанти втілення винаходу не є вичерпними й не обмежують винахід у цілому. Немає необхідності в єдиному варіанті втілення для забезпечення всіх без винятку цілей, особливостей або переваг.
Будь-які розкриті в цьому документі завдання, особливості, переваги, аспекти й/або варіанти втілення винаходу можуть бути об'єднані один з одним або повністю, або частково.
Згідно з деякими аспектами цього винаходу вузол подавання насінь містить декілька вузлів захоплювання, функціонально зв'язаних один з одним, причому кожний із зазначених вузлів захоплювання містить щонайменше один вхід для насінь, щонайменше один основний канал для плинного середовища, що сполучається із джерелом плинного середовища, при цьому плинне середовище й насіння поєднуються в зазначеному щонайменше одному основному каналі для плинного середовища, щонайменше один обхідний канал для надходження й спрямування певної кількості плинного середовища й щонайменше один випускний отвір.
Кожний із вузлів захоплювання має першу конфігурацію, в якій щонайменше один вихід містить перший і другий випускні отвори, і кожний із першого й другого випускних отворів сполучається через плинне середовище з окремими висівними секціями сівалки, і другу конфігурацію, у якій щонайменше один вихід містить єдиний випускний отвір, що сполучається через плинне середовище з висівною секцією сівалки.
Відповідно деяким додатковим аспектам цього винаходу, кожний з вузлів захоплювання містить перший і другий входи для насінь, перший і другий основні канали для плинного середовища, у яких поєднується плинне середовище й насіння, а також перший і другий обхідні бо канали.
Згідно з деякими аспектами й/або варіантами втілення винаходу кожний вузол захоплювання додатково містить загальну внутрішню стінку, що розділяє перший і другий входи для насінь.
Згідно з деякими аспектами й/або варіантами втілення винаходу загальна внутрішня стінка містить знімну частину для перемикання між першою та другою конфігураціями.
Згідно з деякими аспектами й/або варіантами втілення винаходу, вузол додатково містить першу й другу випускні вставки, розташовані в першому й другому виходах, коли вузол захоплювання перебуває в першій конфігурації, причому зазначені перша й друга випускні вставки функціонально пов'язані з окремими висівними секціями за допомогою трубопроводів.
Згідно з деякими аспектами й/або варіантам втілення винаходу, вузол додатково містить з'єднувач, пов'язаний з кожною з окремих висівних секцій.
Згідно з деякими аспектами й/або варіантами втілення винаходу вузол додатково містить єдину випускну вставку, розташовану як у першого, так і у другого випускних отворів, коли вузол захоплювання перебуває в другій конфігурації, причому зазначена єдина випускна вставка функціонально пов'язана із загальною висівною секцією за допомогою трубопроводу.
Згідно з деякими аспектами й/або варіантами втілення винаходу вузол додатково містить обхідну вставку, розташовану щонайменше частково в щонайменше одному обхідному каналі.
Згідно з деякими аспектами й/або варіантами втілення винаходу щонайменше один обхідний канал містить два канали, і обхідна вставка розташована в загальній внутрішній стінці між двома каналами.
Згідно з деякими аспектами й/або варіантами втілення винаходу обхідна вставка має змінювану ширину для регулювання величини потоку плинного середовища через два обхідні канали.
Відповідно деяким іншим аспектам цього винаходу вузол захоплювання насінь містить щонайменше один вхід для насінь, щонайменше один основний канал для плинного середовища, що сполучається із джерелом плинного середовища, при цьому плинне середовище й насіння поєднуються в зазначеному щонайменше одному основному каналі для плинного середовища, щонайменше один обхідний канал для надходження й спрямування деякої кількості плинного середовища, і щонайменше один випускний отвір. Вузол
Зо захоплювання має першу конфігурацію, в якій щонайменше один вихід містить перший і другий випускні отвори, і кожний із першого й другого випускних отворів сполучається через плинне середовище з окремими висівними секціями сівалки, і другу конфігурацію, в якій щонайменше один вихід містить єдиний випускний отвір, що сполучається через плинне середовище з висівною секцією сівалки.
Згідно з деякими аспектами й/або варіантами втілення цього винаходу вузол захоплювання додатково містить обхідну вставку, розташовану щонайменше в одному обхідному каналі, для регулювання кількості плинного середовища, що проходить щонайменше через один обхідний канал.
Згідно з деякими аспектами й/або варіантами втілення винаходу щонайменше один вихід містить випускну вставку, розташовану в місці або поруч із місцем, в якому поєднуються щонайменше один основний канал і щонайменше один обхідний канал.
Згідно з деякими аспектами й/або варіантами втілення цього винаходу випускна вставка містить перший і другий виходи в першій конфігурації або єдиний вихід у другій конфігурації.
Згідно з деякими аспектами й/або варіантам втілення цього винаходу, у другій конфігурації випускний отвір має вихід, який більший, ніж випускні виходи в першій конфігурації.
Відповідно деяким іншим аспектам цього винаходу спосіб подавання насінь із одного або більше бункерів у висівну секцію сівалки, що містить декілька висівних секцій, включає подавання насінь із одного або більше бункерів у вузол захоплювання насінь, уведення потоку повітря у вузол захоплювання насінь таким чином, що перший повітряний струмінь повітряного потоку поєднується з насінням, а другий повітряний струмінь обходить насіння, і об'єднання першого й другого повітряних струменів повітряного потоку й насінь на виході або поблизу нього. Вихід має першу конфігурацію, що містить перший і другий випускні отвори, причому кожний із першого й другого випускних отворів сполучається через плинне середовище з окремими висівними секціями сівалки, і другу конфігурацію, у якій вихід містить єдиний випускний отвір, що сполучається через плинне середовище з висівною секцією сівалки.
Згідно з деякими аспектами й/або варіантами втілення цього винаходу спосіб додатково включає поділ повітряного потоку, що надходить, на перший і третій повітряні струмені у вузлі захоплювання насінь, при цьому перший і третій повітряні струмені поєднуються з насінням в різних каналах вузла захоплювання насінь.
Згідно з деякими аспектами й/або варіантами втілення цього винаходу спосіб додатково включає поділ повітряного потоку, що надходить, на другий і четвертий повітряні струмені у вузлі захоплювання насінь, при цьому другий і четвертий повітряні струмені обходять насіння в різних каналах вузла захоплювання насінь.
Згідно з деякими аспектами й/або варіантами втілення цього винаходу спосіб додатково включає об'єднання першого і другого повітряних струменів у першого виходу вузла захоплювання насінь і третього і четвертого повітряних струменів у другого виходу вузла захоплювання насінь.
Згідно з деякими аспектами й/або варіантами втілення цього винаходу спосіб додатково включає розподіл першого й другого виходів для подавання насінь у різні висівні секції в першій конфігурації випускного отвору, при цьому в другій конфігурації перший і другий виходи об'єднані у єдиного вихідного отвору для подавання насінь у єдину висівну секцію.
Ці й/або інші цілі, особливості, переваги, аспекти й/або варіанти втілення винаходу стануть очевидним для фахівців у даній галузі техніки після ознайомлення з наступними короткими й докладними описами креслень.
КОРОТКИЙ ОПИС КРЕСЛЕНЬ
На фіг. 1 показаний вид у перспективі посівного знаряддя, що містить вузол пневматичного захоплювання.
На фіг. 2 показаний вертикальний вид спереду посівного знаряддя.
На фіг. З показаний вид збоку посівного знаряддя.
На фіг. 4 показаний вид у перспективі пневматичної системи подавання насінь, що містить ілюстративний бункер і вузол пневматичного захоплювання.
На фіг. 5 показаний інший вид у перспективі системи, показаної на фіг. 4.
На фіг. 6 показаний інший вид у перспективі системи, показаної на фіг. 4.
На фіг. 7 показане креслення в перспективі, частково в схематичному вигляді, пневматичної системи подавання насінь, що містить вузол пневматичного захоплювання.
На фіг. 8 показаний вид зверху вузла пневматичного захоплювання.
На фіг. 9 показаний вид у збільшеному масштабі частини вузла пневматичного захоплювання.
Зо На фіг. 10 показаний вид у перспективі по фіг. 9.
На фіг. 11 наведений вид у перспективі пристрою захоплювання для вузла, показаного на фіг. 8.
На фіг. 12 показаний покомпонентний вид пристрою захоплювання згідно з аспектами цього винаходу.
На фіг. 13 показаний вид збоку в розрізі пристрою захоплювання, з'єднаного з вузлом пневматичного захоплювання.
На фіг. 14А і 148 показані вставки для використання в одному або більше пристроїв пневматичного захоплювання.
На фіг. 15 показаний вид у перспективі іншої пневматичної системи подавання насінь, що містить ілюстративний бункер і вузол пневматичного захоплювання.
На фіг. 16 показаний інший вид у перспективі системи, показаної на фіг. 15.
На фіг. 17 показаний вид попереду вузла пневматичного захоплювання для використання із системою по фіг. 15.
На фіг. 18 показаний покомпонентний вид пристрою захоплювання згідно з аспектами цього винаходу.
На фіг. 19 показаний вид у перспективі пристрою захоплювання, показаного на фіг. 18.
На фіг. 20 показаний вид збоку в розрізі по фіг. 19.
На фіг. 21А і 218 показані ілюстративні види пристроїв захоплювання згідно з аспектами цього винаходу.
На фіг. 22 показаний вид іззаду системи пневматичного захоплювання.
На фіг. 23 показаний вид попереду по фіг. 22.
На фіг. 24 показаний вид збоку по фіг. 22.
На фіг. 25 показаний вид у збільшеному масштабі частини системи по фіг. 22.
Проілюстровані й докладно описані кілька варіантів втілення, які можуть бути реалізовані на практиці, при цьому однакові номери позицій представляють однакові компоненти на декількох видах. Креслення представлені в ілюстративних цілях і можуть бути не в масштабі, якщо не зазначене інше, і, таким чином, співвідношення елементів на кресленнях не повинні тлумачитися як свідчення фактичних співвідношень.
ДОКЛАДНИЙ ОПИС ВИНАХОДУ
Подальші визначення й вступні відомості представлені для полегшення розуміння цього винаходу. Якщо не визначене інше, усі технічні й наукові терміни, використовувані в цьому документі, мають значення, загальноприйняте фахівцями в галузі техніки, якої стосуються варіанти втілення цього винаходу.
Терміни стосовно однини, стосуються й множини.
Термін "або" є синонімом терміна "і/або" і означає будь-який елемент або комбінацію елементів певного списку.
Терміни "винахід" або "цей винахід", у контексті даного документа, не призначені для позначення якого-небудь одного варіанта втілення конкретного винаходу, але охоплюють усі можливі варіанти втілення, як описано в описі й формулі винаходу.
У контексті даного документа, термін "приблизно" стосується невеликих змін числових величин стосовно будь-якої вимірюваної змінної. Фахівцеві в даній галузі техніки буде зрозуміло, що ненавмисна помилка може відбутися, наприклад, через використання типових методів вимірювання або устаткування, або через відмінності у виробництві, джерелі або чистоті компонентів. Пункти формули винаходу включають еквіваленти кількостей, незалежно від того, позначені вони терміном "приблизно" чи ні.
Термін "сконфігурований" описує вузол, систему або іншу конструкцію, яка створена для виконання або здатна виконувати конкретне завдання або приймати конкретну конфігурацію.
Термін "сконфігурований" може бути використаний взаємозамінно з іншими подібними фразами, такими як створений, скомпонований, пристосований, виготовлений і т.п.
Терміни, що характеризують порядок наступності (наприклад, перший, другий і т.п.), положення (наприклад, верх, низ, бічне, серединне, переднє, заднє й т.п.) і/або орієнтацію (наприклад, ширина, довжина, глибина, товщина, по вертикалі, по горизонталі й т.п.) зазначені відповідно до представлених видів. Якщо контекст не вказує інше, ці терміни не є обмежувальними. Фізична конфігурація об'єкта або комбінації об'єктів може змінюватися без відходу від обсягу цього винаходу.
Зроблене посилання на додані креслення, що становлять частину винаходу, і на яких в якості ілюстрації показані конкретні варіанти втілення, в яких може бути реалізований винахід.
Ці варіанти втілення винаходу будуть докладно описані з посиланням на креслення, на яких однакові умовні позначки представляють однакові деталі на декількох видах. Ці варіанти втілення описані досить докладно, щоб дати можливість фахівцям у даній галузі техніки застосовувати винахід на практиці, але слід розуміти, що можуть бути використані інші варіанти втілення, і що механічні, процедурні й інші зміни можуть бути внесені без відходу від сутності й обсягу винаходу. Тому подальший докладний опис не слід сприймати в обмежувальному змісті, а обсяг винаходу визначається тільки доданою формулою винаходу разом із повним обсягом еквівалентів, на які вона надає право.
У контексті даного документа, термінологія, така як вертикальний, горизонтальний, верх, низ, верхній, нижній, передній, задній, кінець, бічні сторони й т.п., згадується відповідно до представлених видів. Однак має бути зрозуміло, що ці терміни використовуються тільки з метою опису й не призначені для використання як обмеження. Відповідно, орієнтація об'єкта або комбінації об'єктів може змінюватися без відходу від обсягу цього винаходу.
На фіг. 1-3 показане використання ілюстративного сільськогосподарського знаряддя 10.
Сільськогосподарське знаряддя 10, показане на фігурах, є посівним знаряддям 10. Знаряддя 10, як правило, може бути будь-яким знаряддям, що контактує з землею або іншим способом розподіляє матеріал, такий як зернистий матеріал, по землі. Як буде зрозуміло, винахід стосується способів розподілу матеріалу, такого як зернистий матеріал, у різні вузли, що контактують із землею, для рівномірного розподілу зазначеного зернистого матеріалу з точним, ефективним і, у деяких варіантах втілення, високошвидкісним розподілом зазначеного зернистого матеріалу по зазначеній землі або в ній. Крім того, як має бути зрозуміло, хоча представлене посівне знаряддя 10, показане на фігурах, винахід і/або його аспекти можуть бути використані в додаткових типах знарядь, включаючи додаткові посівні знаряддя з різними відомими характеристиками, для забезпечення можливості подавання й внесення зернистого матеріалу, такого як насіння, в землю.
Таким чином, посівне знаряддя 10, показане на фігурах, містить дишель 12 зі зчіпкою 14 на першому кінці й робочий брус, що проходить у цілому поперечно дишлю 12, на другому кінці.
Робочий брус 16 виступає для приєднання декількох висівних секцій 20, які містять вузол, що контактує із землею. Як буде описано нижче, висівні секції 20 можуть також містити додаткові елементи, такі як дозувальні елементи, елементи, що поштучно розділяють (насіння), елементи, що відкривають і закривають борозну в землі, і т.п. Конкретна конфігурація висівної секції не є 60 визначальною або обмежувальною для винаходу. Однак згідно з деякими варіантами втілення висівна секція 20 буде містити висівну секцію й дозувальну систему, подібні розкритим у заявці на патент США 16/146536, яка в повному обсязі включена в цей документ за допомогою посилання. Однак слід брати до уваги, що зазвичай в інших типах висівних секцій, елементів, що контактують із землею, і/або дозувальних елементів, можуть бути використані будь-які з аспектів винаходу, розкритих у цьому документі. Назовні від робочого бруса 16 і також в основному поперек дишлю 12 виступають елементи 17 і 18 крил. Елементи 17, 18 крил забезпечують додаткову ширину робочого бруса, так що уздовж нього можуть бути прикріплені додаткові висівні секції 20. Це забезпечить кріплення до робочого бруса більшої кількості висівних секцій 20, використовуваних для подавання зернистого матеріалу. Додаткові елементи, показані на фігурах, включають у себе поздовжні тяги 19, які в цілому з'єднують крила 17, 18 з дишлем 12. До системи можуть бути додані один або більше виконавчих механізмів, що забезпечують складання крил 17, 18 у цілому вперед, при цьому вони будуть практично паралельні дишлю 12 для переміщення посівного знаряддя 10 з конфігурації використання в полі в конфігурацію для транспортування. Однак додаткові висівні секції можуть включати можливість того, що робочий брус піднімається й повертається, складається назад, не складається зовсім, або може містити якусь комбінацію зазначеного. Крім того, на фігурах показане включення бункера 22 у вигляді бункерів для сипких матеріалів. На фігурах показано два бункери 22, зазвичай розташованих на знарядді 10. Як буде зрозуміло, бункери будуть уміщати досить велику кількість зернистого матеріалу, який може бути розподілений між висівними секціями 20 за довжиною робочого бруса 16 для внесення й/або розподілу зернистого матеріалу через висівні секції 20. На фіг. 4-6 показані додаткові елементи ілюстративного бункера 22 для сипких матеріалів, що включають аспекти цього винаходу.
Форма й розмір бункера 22 не є визначальними для самого винаходу, за винятком того факту, що бункер 22 зможе вміщати таку кількість матеріалу, що розподіляється між кількома висівними секціями для використання в них, із тією метою, що бункери не будуть наповнюватися так часто, як це має місце для бункерів меншого розміру, можливо, розташованих на кожній із окремих висівних секцій. З метою розподілу матеріалу з бункера 22 у декілька висівних секцій 20, аспекти винаходу включають вузол 30 подавання насінь. Вузол 30 подавання насінь є вузлом, що пускається в хід плинним середовищем, який містить декілька вузлів 40 захоплювання, з'єднаних між собою. Джерело плинного середовища 33 з'єднане з вузлом 30 подавання насінь, наприклад, у впускного отвору 32, показаного на фіг. 6. Зернистий матеріал із бункера 22 буде подаватися в декілька сегментів 40 захоплювання вузла 30 подавання насінь, а плинне середовище, забезпечуване джерелом 33 плинного середовища, буде сприяти переміщенню зернистого матеріалу від окремих сегментів 40 захоплювання до висівних секцій 20, звідки він може бути розподілений по землі.
Хоча винахід звичайно включає в себе використання джерела 33 плинного середовища, слід розуміти, що в деяких варіантах втілення джерело плинного середовища може бути вентилятором або іншим джерелом повітря, що забезпечує повітря для переміщення насінь до висівних секцій. Однак має бути зрозуміло, що для об'єднання із зернистим матеріалом із бункера 22, що розподіляється по висівних секціях 20 посівного знаряддя 10, можуть бути використані інші типи джерел плинного середовища, такі як ті, які забезпечують кількість плинного середовища, що нагнітається. Крім того, має бути зрозуміло, що вузол 30 подавання насінь зазвичай розташований під бункерами 22, щоб сприяти використанню сили тяжіння зернистого матеріалу для його переміщення з бункера 22 у сегменти 40 захоплювання вузла 30 подавання насінь.
На фіг. 7 наведена ілюстративна схема, що показує систему, яка використовує концепції винаходу. Як показано, забезпечений бункер 22 для сипких матеріалів, а вузол 30 подавання насінь розташований, як правило, під бункером 22. Вузол 30 подавання насінь містить декілька пневматичних сегментів 40 захоплювання, з'єднаних із відповідними елементами під бункером 22 для подавання зернистого матеріалу з бункера 22 у сегменти 40 захоплювання. Вентилятор 43 з'єднаний за допомогою трубопроводу 34 з колектором ЗЗа й далі з вузлом 30 подавання насінь через впускний отвір 32 щонайменше одного із сегментів 40 захоплювання вузла 30 подавання насінь. Випускні отвори 48 сегментів 40 захоплювання з'єднано з висівними секціями 20, 20а, 20п і т.п. за допомогою трубопроводів 35. Трубопроводи 35 можуть мати форму трубок, шлангів або інших трубопроводів, у яких може утримуватися й переміщатися певна кількість зернистого матеріалу й/(або плинного середовища між вузлом 30 подавання насінь і висівними секціями. Крім того, висівні секції можуть бути пронумеровані, як правило, залежно від кількості, і, отже, позначення 20п повинне позначати стільки висівних секцій, скільки є на сівалці або посівному знарядді 10. Крім того, як показано на фігурі щонайменше один дозувальний бо елемент 24, такий як дозувальний вузол, розташований на кожній висівній секції 20 і містить впускний отвір 26 для насінь і сім'япровід 28. Сім'япровід 26 може бути з'єднаний із вузлом 30 подавання насінь за допомогою каналу 35 із сім'япроводом 28, із забезпеченням з'єднання й пропускання насінь або іншого зернистого матеріалу, що розподіляється від вузла 30 подавання насінь до кожного із дозувальних елементів 24 кожної з висівних секцій 20. Таким чином, буде розкритий вузол 30 подавання насінь, у якому в його різних компонентах буде застосована нова й унікальна система для ефективного й точного подавання з одного або більше бункерів знаряддя в одну або більше висівних секцій і, зокрема, в один або більше дозувальних елементів кожної з однієї або більше висівних секцій, необхідної кількості насінь або іншого зернистого матеріалу, який повинен бути розподілений, внесений або іншим способом доставлений через висівні секції до землі.
На фіг. 8 представлений вид зверху вузла 30 пневматичного захоплювання або подавання насінь згідно щонайменше деяким варіантам втілення винаходу. Як зазначалося, вузол 30 подавання насінь буде містити впускний отвір 32 для пропускання повітря у вузол 30 подавання насінь, при цьому впускний отвір 32 з'єднаний із джерелом плинного середовища. Вузол 30 подавання насінь складається з декількох вузлів 40 захоплювання, які також можуть називатися елементами, сегментами захоплювання, і т.п. Декілька сегментів 40 захоплювання з'єднані між собою для забезпечення пропускання плинного середовища із впускного отвору 32 через кожний із сегментів 40 захоплювання, які використовуються для переміщення зернистого матеріалу, що подається до кожного із сегментів 40 захоплювання, від сегментів до однієї або більше висівних секцій посівного знаряддя. Кожний сегмент 40 захоплювання має отвір на верхньому кінці, що містить вхід 41 для насінь. Крім того, кожний сегмент 40 захоплювання розділений на першу й другу сторони, так що кожний сегмент 40 захоплювання буде мати перший вхід 41а для насінь і другий вхід 41р для насінь, які розділені внутрішньою стінкою 43.
Отже, як буде зрозуміло, кожний сегмент 40 захоплювання буде використовуватися для подавання зернистого матеріалу, наприклад насінь, із сегмента 42 в одну або більше висівних секцій через кожний сегмент 40 захоплювання. Це буде розкрито додатково й буде зрозуміло в цьому документі. Насіння проходять у частини першої й другої сторін сегментів захоплювання 40 через входи 41а, 4165 їі розділяються за допомогою внутрішньої стінки 43. Крім того, кожний сегмент обмежений першою зовнішньою стінкою 44 і другою зовнішньою стінкою 45 для позначення й визначення меж сегмента 40 захоплювання. Кожний сегмент також буде містити один або два вихідні отвори 48 і може містити випускну вставку 50, яка містить виходи 51а й 51р для насінь, які відповідають першій і другій сторонам кожного сегмента. Однак, як буде зрозуміло, можуть бути використані додаткові випускні отвори для забезпечення подавання насінь або іншого зернистого матеріалу кожного сегмента в одну або більше висівних секцій.
На фіг. 9 представлений вид у збільшеному масштабі частини системи 30 подавання насінь згідно з деякими варіантами втілення, що включають аспекти винаходу. Як зазначалося, сегмент 40 захоплювання може містити випускну вставку 50, розташовану, як правило, у випускних отворів 48а, 486, сегмента 40 захоплювання. Як буде зрозуміло, випускна вставка 50 може змінюватися й направляти насіння або інший зернистий матеріал від сегмента 40 захоплювання до однієї або більше висівних секцій, наприклад, через випускний отвір 50.
Наприклад, як показано на фіг. 9, випускний отвір 50 містить перший і другий виходи 51а й 516 для насінь. Виходи 51а й 515 можуть бути окремо з'єднані з різними дозувальними вузлами й/або різними висівними секціями, так що насіння з єдиного сегмента 40 захоплювання можуть бути розділені й спрямовані в різні місця. Однак, як буде зрозуміло, вихід насінь із сегмента 40 захоплювання може бути об'єднаний і спрямований у звичайне місце, наприклад, за допомогою іншої вихідної вставки 80. Додаткові елементи, показані на фіг. 9, включають очисні дверцята 70, розташовані зазвичай на нижній стороні сегмента 40 захоплювання. Очисні дверцята 70 можуть бути з'єднані з можливістю повороту або шарнірно із сегментом 40 захоплювання, так що вони вибірково з'єднуються за вибором з відкриванням і/або закриванням дверцят 70. При відкриванні сегмент 40 захоплювання може бути очищений, наприклад, під дією сили тяжіння або іншими способами очищення, для видалення залишків будь-якого зернистого матеріалу із внутрішньої частини сегмента 40 захоплювання. Це також показано на фіг. 9 і зображено з видаленням очисних дверцят 70, обхідною вставкою 60 і іншою обхідною вставкою 62. Як буде зрозуміло, кожний із сегментів 40 захоплювання містить різні канали, включаючи, крім іншого, основний канал для плинного середовища й зернистого матеріалу й обхідний канал для пропускання певної кількості плинного середовища, у якому плинне середовище не відразу взаємодіє із зернистим матеріалом, а замість цього знову поєднується з об'єднаною кількістю плинного середовища й зернистого матеріалу у виходу 48 із сегмента 40 захоплювання або поблизу нього, для посилення й/або сприяння переміщенню зернистого матеріалу від сегмента 60 40 захоплювання до висівної секції й/або дозувального вузла. Показано, що обхідні вставки 60,
62 мають змінювану ширину, і можуть бути включені в деякі варіанти втілення для регулювання величини повітряного потоку, що проходить через обхідний канал. При такому простому приєднанні зазначеної вставки 60 або 62 можна швидко й легко регулювати величину повітряного потоку для врахування різної довжини трубопроводів, що проходять між конкретним сегментом 40 захоплювання і місцем його кінцевого призначення, тобто висівною секцією й/або дозувальним елементом. Отже, використання вставок може бути вибірковим, коли визначено, що величину повітряного потоку для переміщення зернистого матеріалу необхідно збільшити й/"або зменшити, або іншим способом регулювати, і забезпечує повторне використання втулок у тому розумінні, що вони легко приєднуються й видаляються в міру необхідності. Наприклад, при збільшенні довжини шланга, наприклад, при збільшенні кількості висівних секцій і, отже, ширини робочого бруса, для зменшення кількості повітря в обхідному каналі й збільшення кількості повітря, що проходить через основний канал і в комбінації із зернистим матеріалом, може бути приєднана вставка. У деяких знаряддях далекі ряди можуть перебувати приблизно в 27,5 метрах (90 футів) від сегмента 40 захоплювання частинок, і, таким чином, може знадобитися більша кількість повітря, поєднуваного із зернистим матеріалом і використовуваного для подавання зернистого матеріалу до висівних секцій на більшій відстані. Однак, коли довжина трубопроводів коротшає, вставки можуть не знадобитися, і повітря в обхідних каналах може сприяти пропусканню й подаванню необхідної кількості насінь або іншого зернистого матеріалу у висівні секції й/або дозувальні вузли.
На фіг. 10 наведений інший вид у перспективі по фіг. 9, що показує додаткові аспекти вузла 30 подавання насінь. Як описано, сегменти 40 захоплювання будуть містити основні канали 4ба і 465 для плинного середовища, а також обхідні шляхи або канали 47а, 4705. Вони розташовані на протилежних сторонах внутрішньої стінки 43 сегмента 40 захоплювання. Вставка 60 може бути розташована, як правило, на внутрішній стінці 43 і може проходити в обидва обхідних канали 47а, 470, щоб регулювати величину повітряного потоку, що проходить через них. Це також може сприяти збільшенню повітряного потоку при зменшенні площі поперечного перерізу обхідних каналів 47а, 470, що працюють як свого роду сопло, для збільшення або зменшення повітряного потоку, що проходить, до того, як повітря обхідного каналу поєднується з повітрям, що проходить в основний канал 46 для плинного середовища, і об'єдналося з деякою кількістю зернистого матеріалу. Отже, ширина вставки 60, 62 може, таким чином, змінювати кількість повітря, що проходить через обхідний канал 47, щоб збільшити або, можливо, навіть заблокувати рух повітря через обхідний канал. Однак ширину можна змінювати в міру необхідності для створення ефекту сопла.
На фіг. 10 також показані очисні дверцята 70, з'єднані із сегментом 40 захоплювання за допомогою поворотної деталі 71, на якій дверцята можуть повертатися, щоб відкривати й закривати доступ до нижньої сторони сегмента 40 захоплювання. Дверцята можуть бути вибірково закриті або відкриті за допомогою засувки або іншого механічного пристрою для закривання й щонайменше часткового ущільнення нижньої сторони сегмента 40 захоплювання.
На фіг. 11 представлений вид у перспективі пристрою або сегмента 40 захоплювання згідно з аспектами винаходу. Як зазначалося, кожний сегмент 40 захоплювання зазвичай складається з першої зовнішньої стінки 44 і другої зовнішньої стінки 45, а внутрішні секції розділені внутрішньою стінкою 43. Положення внутрішньої стінки 43 зазвичай перебуває на однаковій відстані між першою й другою стінками 44, 45, але це не обов'язково, і перша й друга сторони пристрою захоплювання можуть змінюватися таким чином, що внутрішня стінка 43 зміщається, щоб одна сторона була більшою за іншу. Сегмент 40 захоплювання містить перший вхід 41а для насінь і другий вхід 41656 для насінь на протилежних сторонах внутрішньої стінки 43. Як зазначалося, насіння можуть подаватися в сегмент 40 захоплювання, наприклад, під дією сили тяжіння, з бункера 22 у входи 41а, 4165. Різні потоки повітря можуть надходити в сегмент 40 захоплювання через вхід 42, який зазвичай проходить поперек входів 41 для насінь. Як зазначалося, сегменти 40 захоплювання з'єднані, так що мають загальні або сполучені вхідні отвори 42 для плинного середовища, і, як буде зрозуміло, плинне середовище може бути розосереджене по окремих сегментах 40 захоплювання, наприклад, з переміщенням у перпендикулярному або інакше поперечному напрямку усередину сегмента 40 захоплювання, як буде зрозуміло. Дверцята 70 розташована на нижній стороні сегмента 40 захоплювання для забезпечення щільнішого закривання в цьому місці. Крім того, сегмент 40 захоплювання, як показано на фіг. 11, містить випускну вставку 50, розташовану, як правило, у випускних отворів 48 сегмента 40 захоплювання. Випускна вставка може бути розташована у випускного отвору для забезпечення з'єднання з однією або більше висівних секцій і/або дозувальних вузлів для подавання необхідної кількості зернистого матеріалу від сегмента 40 захоплювання. Наприклад, 60 у варіанті втілення, показаному на фіг. 11, вихідна вставка 50 містить два виходи 51а й 516.
Кожний із виходів 51іа і 515 може бути з'єднаний з різними або загальними дозувальними елементами й/або елементами висівних секцій знаряддя 10. Таким чином, використання декількох виходів 51а4а і 51р забезпечує гнучкість, що дозволяє використовувати один сегмент 40 захоплювання для подавання або іншим способом забезпечення необхідної кількості зернистого матеріалу згідно з кратністю й призначенням. Вставка 50 може бути з'єднана із сегментом захоплювання, що буде зрозуміло, за допомогою шарнірного з'єднання 58 на нижньому кінці, при цьому вставка 50 може повертатися з вибірковим з'єднанням з окремим сегментом 40 захоплювання.
На фіг. 12 представлений покомпонентний вид сегмента 40 захоплювання. Як уже зазначено, сегмент захоплювання має зовнішні стінки 44 і 45. Кожна зі стінок містить отвір 42 для впускання плинного середовища або повітря. Внутрішня стінка 43 ділить внутрішній простір між стінками 44, 45 зі створенням першої й другої порожнини для входів 41а, 416 насінь. Таким чином, насіння можуть розподілятися через входи 41а й 41р до вхідної стінки 5ба й 5660 для насінь. Стінка 5ба і 566 відокремлює насіння від основного каналу 4ба і 465 для плинного середовища. Як буде зрозуміло, в основний канал 46 для плинного середовища надходить повітря із впускного отвору 42 для повітря, і повітря спрямовується через стінку 57а, 576 основного каналу для взаємодії з певною кількістю зернистого матеріалу й для об'єднання плинного середовища й матеріалу зі спрямуванням об'єднаного плинного середовища й матеріалу до одного або більше випускних отворів 48а, 480. Другий канал для плинного середовища, який може називатися обхідним каналом 47а, 470, розташований у цілому й щонайменше частково під стінками 57а і 570 основного каналу. Обхідний шлях і канал забезпечують спрямування певної кількості відділеного повітря або іншого плинного середовища шляхом, який не поєднується безпосередньо із зернистим матеріалом на вході 41 сегмента 40 захоплювання. Повітря або інше плинне середовище в обхідному каналі 47а, 470 спрямовуватиметься навколо основного шляху, і буде поєднуватися з комбінацією основного плинного середовища й зернистого матеріалу у вихідних отворів 48а і 4806 сегментів 40 захоплювання або поблизу них. Комбінація повітря з основного й обхідного каналів і матеріалу буде потім спрямовуватися через випускні отвори 48а, 486 у випускні вставки 50. Виходи 51а4аї 510 вставки 50 спрямовуватимуть об'єднану комбінацію плинного середовища й зернистого
Зо матеріалу до місць кінцевого призначення, які можуть бути висівними секціями, дозувальними елементами й т.п., за потребою і в міру необхідності. Як показано на фіг. 12, вставка 50 містить два виходи 51а і 516, так що єдиний сегмент 40 захоплювання може бути використаний для спрямування зернистого матеріалу до двох різних місць кінцевого призначення через трубопроводи, з'єднані з виходами 51а і 5165. Додаткові елементи, показані на фіг. 12, містять випускну перегородку 55, яка розділяє вихідний отвір 4в8а, 486 сегмента 40 захоплювання.
Перегородка 55 сприяє спрямуванню об'єднаних насінь і повітря за допомогою подвійних виходів 51а й 5156 вставки 50 до різних місць кінцевого призначення. Крім того, випускна вставка 50 може бути з'єднана із сегментом 40 захоплювання за допомогою шарнірного з'єднання 58, яке містить частини 58а й 586, а також виступ 52 з'єднувача на вставках і крайку 53 сегмента.
Однак має бути зрозуміло, що вставка 50 може бути прикріплена й іншими способами.
На фіг. 13 представлений вид збоку в розрізі пристрою 40 захоплювання, з'єднаного з вузлом 30 подавання насінь і його бункером 22. На фігурі показана одна сторона сегмента 40 захоплювання, так що на фігурі показана внутрішня стінка 43 у входу для насінь або входу 41 для зернистого матеріалу. Як зазначалося, зернистий матеріал буде надходити в сегмент 40 захоплювання під дією сили тяжіння у входу 41 або поблизу нього, і може залишатися, або тимчасово накопичуватися біля стінки 56. Повітря або інше плинне середовище надходить у сегмент 40 захоплювання через впускний отвір 42 для повітря, де буде розподілятися в основний канал 46 плинного середовища й обхідний канал 47. Як показано на фіг. 13, повітря переміщається в напрямку стрілки 64 в основний канал 46 плинного середовища й у напрямку стрілки 6б в обхідний канал 47. Стрілка або плинне середовище основного плинного середовища 46 об'єднуватиметься із зернистим матеріалом, який скупчився на вході 41 для насінь, і буде продовжувати переміщення в напрямку стрілки 67 до виходу 48. Стрілка 67 включатиме комбінацію зернистого матеріалу й повітря основного каналу. Повітря в обхідному каналі 66 також буде продовжувати переміщатися до випускного отвору 48, і може взаємодіяти зі вставкою 60, яка може бути розташована щонайменше частково в обхідному каналі 47. Як зазначалося, може бути введена вставка 60 для регулювання кількості повітряного потоку, що проходить через неї, і вона може збільшувати й/або зменшувати повітряний потік, що проходить через обхідний канал, перш ніж він поєднується з комбінацією основного повітря й зернистого матеріалу. Потім обхідне повітря буде продовжувати переміщатися до випускного отвору 48, де 60 воно буде поєднуватися з комбінацією основного повітря й зернистого матеріалу, і буде спрямовуватися в напрямку стрілки 69 із випускного отвору 48 у випускну вставку 50. Потім насіння подаватиметься через вставку 50 і через вихід 51 вставки 50 до місця кінцевого призначення, наприклад, через трубопровід до висівної секції й/або її дозувального елемента.
Як уже зазначалося, випускна вставка 50 може бути з'єднана із пристроєм 40 захоплювання за допомогою точки 58 шарніра й підйому, і канального з'єднання 52, 53.
Крім того, вставка 60 або вставка 62 може бути розташована, як правило, на внутрішній стінці 53 і із продовженням в обхідний канал 47. Ілюстративні варіанти втілення вставок різних розмірів показані на фіг. 14а і 14р. На фіг. 14а в цілому зображена вужча або менш широка вставка, а на фіг. 60 - ширша вставка. Кожна зі вставок 60, 62 містить язичок 63, який може прикріплюватися й на деякий час прилипати або іншим способом з'єднуватися із внутрішньою стінкою 53 всередині обхідного каналу 47. Форма вставки відповідає обхідному каналу й містить скошену частину 61, у якій використовується зусилля самого плинного середовища, з метою запобігання або іншим способом зменшення переміщення вставки 60, 62 в обхідному каналі для плинного середовища.
На фіг. 15 ї 16 представлені додаткові варіанти втілення вузла подавання насінь 30, що містить декілька сегментів 40 захоплювання для використання з одним або більше бункерами 22. Вузли 40 захоплювання в цілому подібні або аналогічні раніше розкритим і описаним, за винятком іншої випускної вставки 80. Як буде зрозуміло, випускна вставка 80, показана на фігурах, буде поєднувати обидві сторони сегмента 42 захоплювання зі збільшенням розміру, що поєднує обидві сторони сегмента 40 захоплювання, щоб спрямовувати зернистий матеріал до обох сторін для загального місця кінцевого призначення, такого як висівна секція, дозувальний елемент, або інший елемент, що контактує із землею. Зазвичай це збільшує кількість матеріалу для відповідності вимогам до обсягу, наприклад, при посіві на більш високих швидкостях (наприклад, на швидкостях, вищих за 12,9 км/годину |З миль за годину)). Це також може збільшити щільність висіву за рахунок надходження більшої кількості матеріалу до висівних секцій або інших місць кінцевого призначення, наприклад, забезпечуючи більш 100 насінь у секунду й до 200 насінь у секунду, і більше. Більший розмір сопла виходів 81 вставки 80 дозволяє більш ніж удвічі збільшити продуктивність подавання насінь у порівнянні з окремими виходами 514а, 516 вставки 50.
Зо Таким чином, на фіг. 17 представлений вид зверху вузла подавання насінь 30, що містить кілька сегментів 40 захоплювання, з'єднаних один з одним. Як уже зазначалося, сегменти аналогічні в тому, що вони мають загальні впускні отвори для повітря для надходження повітря із впускного отвору 32. Сегменти 40 захоплювання, як і раніше, розділені на дві секції й містять внутрішню стінку 43, що розділяє навпіл зовнішні стінки 44 і 45. Крім того, сегменти 40 захоплювання містять входи 41а й 415 для надходження насінь або іншого зернистого матеріалу з бункера 22. Однак, як показано на фіг. 17, випускна вставка 80 містить єдиний вихід 81 для використання з обома сторонами 414 і 41р сегмента 40 захоплювання зі спрямуванням зернистого матеріалу в загальне місце кінцевого призначення.
На фіг. 18 представлено покомпонентне зображення сегмента 40 захоплювання згідно з аспектами цього винаходу. Крім того, структура сегмента 40 захоплювання аналогічна описаній раніше, і не буде описуватися повторно. Сегмент був розкритий із посиланням на фіг. 12, і, отже, його компоненти будуть аналогічними або подібними розкритим раніше. Однак слід зазначити, що вставка 80, що взаємодіє з випускними отворами 48а і 48р, відрізняється від випускної вставки 50. Як уже зазначено, випускна вставка 80 містить єдиний вихід 81 для насінь. Це забезпечить з'єднання через вихід 81 із трубопроводом або іншим пристроєм для доставляння насінь до єдиного місця кінцевого призначення, такого як висівна секція або дозувальний елемент. Насіння з кожної сторони сегмента 40 захоплювання зазвичай поєднуються у виходів 48а і 4805 або поблизу них, зі спрямуванням через єдиний вихід 81. У деяких випадках перегородка 55 може бути просвердлена або іншим способом фізично вилучена для забезпечення загального виходу 48 для надходження зернистого матеріалу й плинного середовища з кожної сторони сегмента 40 захоплювання. Згідно з іншими варіантами втілення перегородка 55 є модульною деталлю, яку можна вибірково видаляти при виборі між єдиним виходом, наприклад, як показано на фіг. 18, і двома або декількома виходами, як показано на фіг. 12. У кожному разі, сегмент 40 захоплювання буде працювати, як правило, однаково для надходження насінь на обох сторонах стінки 43, і мати основний і обхідний канали, причому основний канал проходження плинного середовища взаємодіє з масою або зернистим матеріалом у входу 41 або поблизу нього, при цьому комбінація основного плинного середовища й зернистого матеріалу поєднується з плинним середовищем з обхідного каналу біля виходу 48 або поблизу нього перед тем як прямувати через вихід 81 і вставку80.
На фіг. 19 представлений вид у перспективі пристрою 40 захоплювання, показаного на фіг. 18, ї показані його канали для пропускання плинного середовища. Як зазначалося, стрілка 68 показує напрямок об'єднаного повітря й насінь сегмента 40 захоплювання, при цьому комбінація поєднується біля виходу 48 або поблизу нього, перш ніж буде спрямована з виходу 81 вставки 80.
На фіг. 20 представлений вид збоку в розрізі по фіг. 19, при цьому перегородка 55 на виході 48 була вилучена, щоб об'єднати випускні отвори 48а і 485 у єдиний випуск перед вступом у випускну вставку 80. Таким чином, сегмент 40 захоплювання буде працювати в цілому в такий же спосіб, розподіляючи повітря із вставки 42 в основний і обхідний канали, і основне повітря буде поєднуватися з насінням, що скупчилися на вході 41, а об'єднане повітря й основне плинне середовище будуть поєднуватися з плинним середовищем з обхідного каналу поблизу виходу 48. Однак у варіанті втілення, показаному на фіг. 20, випускний отвір 48 не розділений перегородкою й звичайно є загальним простором по обидва боки сегмента 40 захоплювання, який повинен бути об'єднаний перед виходом із вставки 80 через вихід 81 для насінь. Однак сегмент 40 захоплювання може як і раніше містити вставки 60 або 62 або не вимагає вставки, залежно від величини повітряного потоку, необхідного для сприяння переміщенню зернистого матеріалу до місця використання.
На фіг. 21а й 216 показане ілюстративне використання пристроїв 40 захоплювання згідно з аспектами. Як показано на фіг. 21а, вставка 50 містить подвійні виходи 51а і 516. Варіанти втілення, показані на фіг. 210, містять у собі вставку 80 з єдиним виходом 81. Як зазначалося, інша частина сегмента 40 захоплювання в цілому буде такою ж, з тією різницею, що на фіг. 216, вихід 48 регулюватиметься таким чином, що не має перегородки, або має зменшену перегородку 55, що розділяє випускні отвори на іншій стороні сегмента 40 захоплювання, так що насіння по обидва боки поєднуються перед виходом через вихід 81. На фіг. 21а перегородка 55 залишиться такою, що насіння з кожного боку виходять через виходи 51а й 516.
На фіг. 22 представлений вид іззаду вузла 30 подавання насінь, який містить вставку 50 із подвійними виходами 51а й 516. Зрозуміло, що виходи 51а розташовані в напрямку задньої частини вузла 30 подавання насінь, забезпечуючи подавання в місця кінцевого призначення, які можуть включати в собі висівні секції, дозувальні елементи, елементи, що контактують із
Зо землею, або деяку їхню комбінацію. На фіг. 23 представлений ще один ілюстративний вид нижньої сторони вузла 30. На фіг. 24 представлений вертикальний вид збоку по фіг. 22, який зображує кінець вузла 30 подавання насінь. Кінець вузла 30 подавання насінь не є стороною входу плинного середовища, тому що вхід у декількох сегментах 40 захоплювання не показаний. Як зазначалося, насіння будуть проходити в сегменти, і повітря буде спрямовуватися й поєднуватися з насінням, щоб спрямовувати об'єднане повітря й насіння із сегментів і через вставку 50, через вихід 51 у напрямку до висівної секції 20 або іншого місця кінцевого призначення, наприклад, через трубопровід 35.
Нарешті, на фіг. 25 показаний ще один ілюстративний варіант втілення вузла 30 подавання насінь, що зображує декілька сегментів із прикріпленою до них вставкою 50.
Додаткові переваги систем, способів і/або вузлів, показаних і описаних у цьому документі, мають бути очевидні фахівцям у даній галузі техніки. Наприклад, відповідно деяким ілюстративним варіантам втілення система захоплювання може працювати в різних режимах.
Розглядається 12-рядна сівалка із системою захоплювання, що складається з 24 вузлів захоплювання, зв'язаних між собою. У деяких варіантах втілення може розглядатися конфігурація, показана на фіг. 18, у якій є один вихід/вихід і зі стінкою/перегородкою 55 або без неї. В інших варіантах втілення може розглядатися варіант втілення, показаний на фіг. 12, їі з використанням тільки однієї зі сторін вузла захоплювання. Однак додаткові аспекти й/або варіанти втілення можуть включати конфігурацію, показану на фіг. 12, але з вилученою перегородкою 55. При цьому обидві сторони вузла захоплювання відкриті для надходження насінь і їх подавання. Один із виходів буде закритий, тому що кількість з'єднань із висівними секціями менша, ніж кількість вузлів захоплювання. Однак видалення перегородки 55 дозволить очищати як вузли захоплювання, так і бункери, що живлять вузли захоплювання. Насіння з будь-якої секції вузла захоплювання (наприклад, 41А або 418) можуть бути спрямовані до єдиного випускного отвору й передані у відповідну висівну секцію, що забезпечить видалення всіх насінь по обидва боки стінки 43 у вузлі 40 захоплювання. Це також забезпечує додавання всіх насінь із бункерів у вузли захоплювання, що дозволить очистити як бункери, так і вузли захоплювання. Таким чином, кожна з конфігурацій вважається частиною винаходу.
Таким чином, був показаний і описаний вузол подавання насінь, який включає в себе варіанти з урахуванням необхідної гнучкості в кількості подаваного зернистого матеріалу з 60 одного або більше бункерів для сипких матеріалів в одне або більш місць кінцевого призначення, таких як висівні секції, дозувальні елементи або інші елементи, що контактують із землею. Гнучкість показаного й описаного вузла 30 подавання насінь забезпечує численні переваги. Наприклад, гнучкість використання єдиного вузла 40 захоплювання для подавання матеріалу по необхідності для однієї або двох висівних секцій забезпечує гнучкість сівалки при різних налаштуваннях і забезпечує модульну систему подавання. Наприклад, застосування декількох виходів при єдиному вузлі захоплювання забезпечує використання сівалки з більшою кількістю місць кінцевого призначення за допомогою системи подавання. Однак, коли потрібна збільшена кількість матеріалу, вузол не потрібно заміняти, замість цього можна відрегулювати вставку для забезпечення подавання змінюваної кількості матеріалу через сегменти 40 захоплювання до місця кінцевого призначення. Отже, блоки можуть бути сторонами сегментів 40 захоплювання, які можуть бути використані спільно для відповідності вимогам до обсягу, наприклад, для високошвидкісного посіву або для посіву з більшою щільністю висіву насінь або певних типів насінь. Об'єднані сторони сегментів можуть більш ніж удвічі збільшити кількість матеріалу, яка може бути подана, для задоволення такої потреби в більшому обсязі, так що вихід більшого діаметра дозволяє більш ніж удвічі збільшити пропускну здатність, ніж два менші сегменти, об'єднані між собою. Крім того, використання однієї або більше вставок в обхідних каналах у сегментах захоплювання забезпечує регульовану величину потоку повітря з урахуванням різної довжини шлангів від зазвичай розташованої в центрі пневматичної системи подавання насінь до висівних секцій, розташованих уздовж робочого бруса знаряддя.
Змінювана ширина вставок в обхідних каналах дозволяє регулювати величину повітряного потоку (тобто регулювати ступінь обхідного повітряного потоку) з урахуванням переміщення зернистого матеріалу до висівних секцій, розташованих, як правило, уздовж і по боках від розташованої по центру системи подавання насінь.
Таким чином, була показана й описана система подавання насінь. Слід брати до уваги, що різні аспекти цього винаходу слід розглядати як частину винаходу. Крім того, слід розуміти, що окремі компоненти фігур, показаних і описаних у даному документі, можуть бути об'єднані з іншими фігурами таким чином, що не можуть бути явно показані на фігурах, для забезпечення додаткових аспектів і/або варіантів втілення системи подавання насінь і/або її компонентів. Такі зміни будуть очевидні для фахівців у даній області галузі техніки, і повинні розглядатися як
Зо частина цього винаходу.

Claims (20)

ФОРМУЛА ВИНАХОДУ
1. Вузол подавання насінин, який містить: декілька вузлів захоплювання, функціонально зв'язаних один з одним, причому кожний із зазначених вузлів захоплювання містить: щонайменше один вхід для насінин; щонайменше один основний канал для текучого середовища, що сполучається з джерелом текучого середовища, при цьому текуче середовище та насіння поєднуються в зазначеному щонайменше одному основному каналі для текучого середовища; щонайменше один обхідний канал для надходження та спрямування певної кількості текучого середовища; і щонайменше один випускний отвір; при цьому кожний з вузлів захоплювання містить: першу конфігурацію, в якій щонайменше один вихід містить перший та другий випускні отвори, і кожний з першого та другого випускних отворів сполучається через текуче середовище з окремими висівними секціями сівалки, і другу конфігурацію, в якій щонайменше один вихід містить єдиний випускний отвір, що сполучається через текуче середовище з висівною секцією сівалки.
2. Вузол подавання насінин за п. 1, який відрізняється тим, що кожний з вузлів захоплювання містить: перший та другий входи для насіння; перший та другий основні канали для текучого середовища, в яких поєднується текуче середовище та насіння; і перший та другий обхідні канали.
3. Вузол подавання насінин за п. 2, який відрізняється тим, що кожний вузол захоплювання 60 додатково містить:
загальну внутрішню стінку, що розділяє перший та другий входи для насіння.
4. Вузол подавання насінин за п. 3, який відрізняється тим, що загальна внутрішня стінка містить знімну частину для перемикання між першою та другою конфігураціями.
5. Вузол подавання насінин за п. 1, який відрізняється тим, що додатково містить першу та другу випускні вставки, розташовані в першому та другому випускних отворах, коли вузол захоплювання знаходиться у першій конфігурації, причому зазначені перша та друга випускні вставки функціонально зв'язані з окремими висівними секціями за допомогою трубопроводів.
6. Вузол подавання насінин за п. 5, який відрізняється тим, що додатково містить з'єднувач, який зв'язаний з кожною з окремих висівних секцій.
7. Вузол подавання насінин за п. 1, який відрізняється тим, що додатково містить єдину випускну вставку, розташовану як в першому, так і в другому випускних отворах, коли вузол захоплювання знаходиться у другій конфігурації, причому зазначена єдина випускна вставка функціонально зв'язана із загальною висівною секцією за допомогою трубопроводу.
8. Вузол подавання насінин за п. 1, який відрізняється тим, що додатково містить обхідну вставку, розташовану щонайменше частково в щонайменше одному обхідному каналі.
9. Вузол подавання насінин за п. 8, який відрізняється тим, що щонайменше один обхідний канал містить два канали, а обхідна вставка розташована на загальній внутрішній стінці між двома каналами.
10. Вузол подавання насінин за п. 9, який відрізняється тим, що обхідна вставка має змінювану ширину для регулювання величини потоку текучого середовища через два обхідні канали.
11. Вузол захоплювання насінин, який містить: щонайменше один вхід для насіння; щонайменше один основний канал для текучого середовища, що сполучається з джерелом текучого середовища, при цьому текуче середовище та насіння поєднуються в зазначеному щонайменше одному основному каналі для текучого середовища; щонайменше один обхідний канал для напрямку надходження та спрямування певної кількості текучого середовища; і щонайменше один випускний отвір; при цьому зазначений вузол захоплювання має: Зо першу конфігурацію, в якій щонайменше один вихід містить перший та другий випускні отвори, і кожний з першого та другого випускних отворів сполучається через текуче середовище з окремими висівними секціями сівалки, і другу конфігурацію, в якій щонайменше один вихід містить єдиний випускний отвір, що сполучається через текуче середовище з висівною секцією сівалки.
12. Вузол захоплювання насінин за п. 11, який відрізняється тим, що додатково містить обхідну вставку, розташовану щонайменше в одному обхідному каналі, для регулювання кількості текучого середовища, що проходить щонайменше через один обхідний канал.
13. Вузол захоплювання насінин за п. 11, який відрізняється тим, що щонайменше один вихід містить випускну вставку, розташовану в місці або поруч із місцем, у якому поєднуються щонайменше один основний канал і щонайменше один обхідний канал.
14. Вузол захоплювання насінин за п. 13, який відрізняється тим, що випускна вставка містить перший та другий виходи у першій конфігурації або єдиний вихід у другій конфігурації.
15. Вузол захоплювання насінин за п. 11, який відрізняється тим, що у другій конфігурації випускний отвір має вихід, який більше, ніж випускні виходи у першій конфігурації.
16. Спосіб подавання насінин із одного або більше бункерів у висівну секцію сівалки, що містить декілька висівних секцій, який включає: подавання насінин із одного або більше бункерів у вузол захоплювання насінин; введення потоку повітря у вузол захоплювання насінин таким чином, що перший повітряний струмінь повітряного потоку поєднується з насінням, а другий повітряний струмінь обходить насіння, й об'єднання першого та другого повітряних струменів повітряного потоку та насіння на виході або поблизу нього; при цьому вихід має: першу конфігурацію, що включає перший та другий випускні отвори, причому кожний з першого та другого випускних отворів сполучається через текуче середовище з окремими висівними секціями сівалки, і другу конфігурацію, в якій вихід містить єдиний випускний отвір, що сполучається через текуче середовище з висівною секцією сівалки.
17. Спосіб за п. 16, який відрізняється тим, що додатково включає поділ повітряного потоку, бо що надходить, на перший та третій повітряні струмені у вузлі захоплювання насінин, при цьому перший та третій повітряні струмені поєднуються 3 насінням у різних каналах вузла захоплювання насінин.
18. Спосіб за п. 17, який відрізняється тим, що додатково включає поділ повітряного потоку, що надходить, на другий та четвертий повітряні струмені у вузлі захоплювання насінин, при цьому другий та четвертий повітряні струмені обходять насіння у різних каналах вузла захоплювання насінин.
19. Спосіб за п. 18, який відрізняється тим, що додатково включає об'єднання першого та другого повітряних струменів біля першого виходу вузла захоплювання насінин і третього та четвертого повітряних струменів біля другого виходу вузла захоплювання насінин.
20. Спосіб за п. 19, який відрізняється тим, що у першій конфігурації виходу перший та другий виходи розділені для подавання насінин у різні висівні секції, при цьому у другій конфігурації перший та другий виходи об'єднані біля єдиного виходу для подавання насінин в єдину висівну секцію.
дв . І у ВД кА ВЕУ Ко т ЕЙ. п Ту ок и с яд чо В жа з ПК Кия нт и ау ду и КТ 7 об тре Зо щи о . й Б АХ ПЕ, У т Моз Же Ж а й / т й С ди ЛІ Ас. БИ й ОМ ув ду ; в І р В о тю МАХ пе ЗК / Мо ще Е ей ли о ни М У нор й їх че шк, СК нн В Ід, еще чу сов, М тА ве й и дв оЯ нан й и м НК Ко» Вот Ша ян ТІ деки дн С нм рай 00 Под» Ї Веб рт та Фр ва пору В Коко ак в, у й я-к ди гу ме ОХ ду 2 ДНР: Ще
Фіг. 1 о ЯКІМ з. ос б ГЕВЕІТІ». ц в ек й о - ие ее зе ТЕ ие 5. ж. -Е сені й і ; ге шк т панк пет се вата рас де В нс но есфев внея ра мене ФО МАР Б ОО Бе БНО БИ ВИ МЕЙО БЕ ОВО ЯВИ НВ ЕВ ї я І к. й щі ІЙ КІ За фіг. 2
UAA202103269A 2018-11-13 2019-11-13 Пристрій пневматичного захоплювання, система, спосіб та вузли пристрою UA127748C2 (uk)

Applications Claiming Priority (2)

Application Number Priority Date Filing Date Title
US201862760507P 2018-11-13 2018-11-13
PCT/US2019/061225 WO2020102386A1 (en) 2018-11-13 2019-11-13 Air entrainment device, systems, methods, and apparatus

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA127748C2 true UA127748C2 (uk) 2023-12-20

Family

ID=68808585

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAA202103269A UA127748C2 (uk) 2018-11-13 2019-11-13 Пристрій пневматичного захоплювання, система, спосіб та вузли пристрою

Country Status (7)

Country Link
US (3) US11212957B2 (uk)
EP (1) EP3879952A1 (uk)
CN (1) CN113226011B (uk)
BR (1) BR112021009219A2 (uk)
CA (1) CA3119730C (uk)
UA (1) UA127748C2 (uk)
WO (1) WO2020102386A1 (uk)

Families Citing this family (8)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
CA3092599C (en) * 2018-09-05 2022-08-30 Bourgault Industries Ltd. Seed inductor apparatus
US20220264787A1 (en) 2021-02-19 2022-08-25 Kinze Manufacturing, Inc. Integrated air entrainer segment air source
USD997204S1 (en) 2021-12-21 2023-08-29 Cnh Industrial Canada, Ltd. Lid interface for agricultural product storage tank
USD997206S1 (en) 2021-12-21 2023-08-29 Cnh Industrial Canada, Ltd. Flange assembly for agricultural product storage tank
USD997207S1 (en) 2021-12-21 2023-08-29 Cnh Industrial Canada, Ltd. Latch interfaces for agricultural product storage tank
USD997205S1 (en) 2021-12-21 2023-08-29 Cnh Industrial Canada, Ltd. Agricultural product storage tank
USD997208S1 (en) 2021-12-21 2023-08-29 Cnh Industrial Canada, Ltd. Rod supports for agricultural product storage tank
USD997203S1 (en) 2021-12-21 2023-08-29 Cnh Industrial America Llc Agricultural product storage tank

Family Cites Families (50)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US4771912A (en) 1986-11-13 1988-09-20 Wingerden Aart Van Method and apparatus for depositing articles such as seeds
US4852809A (en) 1987-10-06 1989-08-01 Willmar Manufacturing, A Division Of Waycrosse, Inc. Pneumatic spreader
DK167639B1 (da) * 1988-11-16 1993-12-06 Kongskilde Maskinfabrik As Maskine til saaning af granuleret materiale
US5379706A (en) 1993-04-07 1995-01-10 Agco Corporation Seed distribution system for planters and drills
US6047652A (en) 1998-05-12 2000-04-11 Case Corporation Seed planter distribution system
US6176393B1 (en) 1999-06-22 2001-01-23 Deere & Company Seed meter for small grain
US6494154B2 (en) 2000-07-14 2002-12-17 Kinze Manufacturing, Inc. Centralized seed distribution system for planter
US6631826B2 (en) 2001-07-20 2003-10-14 Parata Systems, Llc Device to count and dispense articles
US6845724B2 (en) 2002-10-29 2005-01-25 Cnh Canada, Ltd. Dual capability nurse distribution system
SE0203481D0 (sv) 2002-11-22 2002-11-22 Vaederstad Verken Ab Device for an agricultural machine
RU2228586C2 (ru) 2002-12-17 2004-05-20 Бурлака Николай Владимирови Пневматический высевающий аппарат
US6883445B2 (en) 2003-04-08 2005-04-26 Cnh Canada, Ltd. Dual configurable distribution nurse system
US7025010B2 (en) 2004-04-21 2006-04-11 Deere & Company Flow splitter arrangement for series fed product application units
US7213525B2 (en) 2004-05-05 2007-05-08 Deere & Company Nozzle assembly for product-on-demand delivery system
US7182029B2 (en) 2004-08-25 2007-02-27 Cnh America Llc Inductor assembly for a product conveyance system
CA2633336A1 (en) 2007-06-04 2008-12-04 Kinze Manufacturing, Inc. Pneumatically powered seed delivery system for agricultural planter
US7925404B2 (en) * 2008-04-28 2011-04-12 Trimble Navigation Limited Planter assembly with selectively actuated output
US7966954B2 (en) 2009-06-11 2011-06-28 Cnh America Llc Air/product flow splitting apparatus for use with product distribution system of an agricultural seeding machine
US8234987B2 (en) 2009-06-29 2012-08-07 Cnh Canada, Ltd. Inductor assembly for a product conveyance system
US7938072B2 (en) 2009-07-01 2011-05-10 Kinze Manufacturing, Inc. Air pressure dissipator for air seed delivery system
WO2011003078A1 (en) 2009-07-02 2011-01-06 Kinze Manufacturing, Inc. Air entrainment device for seed delivery
US8666608B2 (en) 2011-01-10 2014-03-04 Cnh Canada, Ltd. Air cart metering system
DE102011055124A1 (de) * 2011-11-08 2013-05-08 Amazonen-Werke H. Dreyer Gmbh & Co. Kg Nachfüllsystem
US9089088B2 (en) * 2013-01-09 2015-07-28 Cnh Industrial America Llc Baffle retention channel for an inductor box of an agricultural implement
US9439344B2 (en) 2013-01-09 2016-09-13 Cnh Industrial Canada, Ltd. Mirrored inductor segment pairs of an inductor box of an agricultural implement
US9215841B2 (en) * 2013-01-09 2015-12-22 Cnh Industrial America Llc Seed inductor for an agricultural implement having an adjustable air bypass
US9215840B2 (en) * 2013-01-09 2015-12-22 Cnh Industrial Canada, Ltd. Seed inductor for an agricultural implement having an air bypass channel
US9265190B2 (en) * 2013-01-09 2016-02-23 Cnh Industrial America Llc Seed inductor box for an agricultural implement having multiple air paths
BR112015029672A2 (pt) * 2013-05-30 2017-07-25 Prec Planting Llc sistemas, métodos e aparelhos para o arrastamento de semente
CA3122866A1 (en) * 2013-06-21 2014-12-24 Precision Planting Llc Crop input variety selection systems, methods, and apparatus
CN103931312B (zh) * 2014-04-25 2015-12-30 同济大学 气力式可扩展组合精密播种机
US9585304B2 (en) * 2014-10-17 2017-03-07 Cnh Industrial America Llc 3-way seed flow splitter for planters
CA2904756C (en) * 2014-11-04 2020-01-07 Cnh Industrial Canada, Ltd. Independently controlled meter rollers and air conveyance components system and method
SE542446C2 (sv) * 2014-11-07 2020-05-05 Vaederstad Holding Ab Förfarande och anordning för utmatning av granulärt material samt lantbruksredskap omfattande en sådan anordning
CA2911130C (en) * 2014-12-03 2020-02-11 Cnh Industrial Canada, Ltd. Selective fan shaped material distributor
US9686904B2 (en) * 2014-12-12 2017-06-27 Cnh Industrial America Llc Seed delivery system vibrator
DE102015116378A1 (de) * 2015-09-28 2017-03-30 Horsch Maschinen Gmbh Verteilturm einer landwirtschaftlichen Verteilmaschine
ITUB20155280A1 (it) * 2015-10-19 2017-04-19 Matermacc S P A Dispositivo distributore di materiale per macchine agricole.
CN105453774B (zh) * 2015-12-17 2017-06-16 华中农业大学 油麦兼用型气送式集排器
CA2944655C (en) * 2016-10-07 2023-08-08 Seedmaster Manufacturing Ltd. Modular metering apparatus for an air seeder
CA2977467A1 (en) * 2016-10-11 2018-04-11 Deere & Company Seeding system
CN206472474U (zh) * 2017-01-25 2017-09-08 山东农业大学 一种“一器多行”式排种系统
BR112019019958B1 (pt) * 2017-03-24 2021-09-28 Salford Group Inc Espalhador para espalhar material particulado e método para aplicar material particulado a um campo usando um espalhador de lança
EP3687273B1 (en) * 2017-09-29 2024-05-29 Kinze Manufacturing, Inc. Planter with high speed seed delivery apparatus
WO2019084611A1 (en) * 2017-10-31 2019-05-09 Spot On Ag Pty Ltd Seed entrainment unit
US10942053B2 (en) * 2018-05-14 2021-03-09 Deere & Company Seeding system
AR112607A1 (es) * 2018-07-10 2019-11-20 Talleres Metalurgicos Crucianelli S A Dispositivo de entrega de partículas sólidas bajo demanda, aplicada a una máquina agrícola
CA3092599C (en) * 2018-09-05 2022-08-30 Bourgault Industries Ltd. Seed inductor apparatus
CA3026124C (en) * 2018-12-03 2020-10-27 Bourgault Industries Ltd. Selectable meter or inductor feed for seeds
US12089526B2 (en) * 2020-08-20 2024-09-17 Deere & Company Pressure balanced meter assembly and method of use

Also Published As

Publication number Publication date
WO2020102386A1 (en) 2020-05-22
CN113226011A (zh) 2021-08-06
CN113226011B (zh) 2023-03-21
US20240196784A1 (en) 2024-06-20
US11937533B2 (en) 2024-03-26
US20200146205A1 (en) 2020-05-14
US20220087095A1 (en) 2022-03-24
CA3119730A1 (en) 2020-05-22
EP3879952A1 (en) 2021-09-22
CA3119730C (en) 2023-10-17
BR112021009219A2 (pt) 2021-08-10
US11212957B2 (en) 2022-01-04

Similar Documents

Publication Publication Date Title
UA127748C2 (uk) Пристрій пневматичного захоплювання, система, спосіб та вузли пристрою
US10750661B2 (en) Air entrainment device for seed delivery
US11950526B2 (en) Seeding system with vertical array of nozzles
DE69921938T2 (de) Adapter für Behälter in pneumatischen Drillmaschinen
US10492359B2 (en) Seeding system
RU2255455C2 (ru) Пневматический распределитель для сеялки
US7980187B2 (en) Multi configuration distribution system for a drill or the like
CA3026124C (en) Selectable meter or inductor feed for seeds
US12052945B2 (en) Seed inductor apparatus
CA3061248A1 (en) Singulating meter feeding multiple furrow openers
RU2781214C1 (ru) Устройство пневматического захвата, системы, способы и узлы устройства
US20220159903A1 (en) Distribution device for granular material
US20220264787A1 (en) Integrated air entrainer segment air source