UA127547C2 - Пристрій доставки аерозолю, який включає в себе кожух і з'єднувач - Google Patents

Пристрій доставки аерозолю, який включає в себе кожух і з'єднувач Download PDF

Info

Publication number
UA127547C2
UA127547C2 UAA202008313A UAA202008313A UA127547C2 UA 127547 C2 UA127547 C2 UA 127547C2 UA A202008313 A UAA202008313 A UA A202008313A UA A202008313 A UAA202008313 A UA A202008313A UA 127547 C2 UA127547 C2 UA 127547C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
cartridge
housing
power source
aerosol delivery
cavity
Prior art date
Application number
UAA202008313A
Other languages
English (en)
Inventor
Персі Д. Філліпс
Перси Д. ФИЛЛИПС
Майкл Ф. Девіс
Майкл Ф. ДЭВИС
Ніколас Х. Уотсон
Николас Х. УОТСОН
Ноа М. Мінскофф
Ноа М. МИНСКОФФ
Original Assignee
Раі Стретеджік Холдінгс, Інк.
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Раі Стретеджік Холдінгс, Інк. filed Critical Раі Стретеджік Холдінгс, Інк.
Priority to UAA202008313A priority Critical patent/UA127547C2/uk
Publication of UA127547C2 publication Critical patent/UA127547C2/uk

Links

Landscapes

  • Containers And Packaging Bodies Having A Special Means To Remove Contents (AREA)
  • Nozzles (AREA)

Abstract

Даний винахід належить до пристроїв доставки аерозолю. Пристрої доставки аерозолю можуть включати в себе керуючий корпус і картридж, який включає в себе атомайзер і резервуар, виконаний з можливістю вмісту композиції попередника аерозолю. Керуючий корпус може включати в себе кожух, що утворює порожнину для електричного джерела живлення, яка продовжується вздовж першої поздовжньої осі та виконана з можливістю приймання електричного джерела живлення. Керуючий корпус може додатково включати в себе з'єднувач, виконаний з можливістю введення у взаємодію з картриджем, що містить композицію попередника аерозолю, так що картридж продовжується вздовж другої поздовжньої осі. Перша поздовжня вісь та друга поздовжня вісь можуть бути неспіввісними й орієнтованими, по суті, паралельно одна одній. Запропонований також відповідний спосіб складання.

Description

Даний винахід належить до пристроїв доставки аерозолю, більш конкретно, пристроїв доставки аерозолю, які включають у себе кожух і з'єднувач. Пристрій доставки аерозолю може включати атомайзер, що містить нагрівальний елемент, виконаний з можливістю нагрівання попередника аерозолю. Композиція попередника аерозолю, яка може включати компоненти, виконані або отримані з тютюну або містять тютюн іншим чином, нагрівається атомайзером для утворення вдихуваної речовини для споживання людиною.
Протягом багатьох років пропонувалася множина курильних пристроїв для вдосконалення курильних виробів, що потребують спалювання тютюну для їх використання, або як альтернативи таким. Багато з таких пристроїв цілеспрямовано розроблялися для створення відчуттів, пов'язаних із сигаретою, сигарою або трубкою, але без надходження значної кількості продуктів неповного згоряння та піролізу, що утворюються в результаті горіння тютюну. В зв'язку з цим була запропонована множина курильних виробів, генераторів ароматів і медичних інгаляторів, у яких використовується електрична енергія для випаровування або нагрівання леткої речовини або які прагнуть створити відчуття сигарети, сигари або трубки без істотного згоряння тютюну. Див. наприклад, різні альтернативні курильні вироби, пристрої доставки аерозолю та джерела генерування тепла, запропоновані у попередньому рівні техніки, (описаному у патентах США МоМо 7 726 320 (Кобіпзоп й ін.), і 8 881 737 (СопПей й ін.)|, зміст яких включений в даний опис шляхом посилання. Див. також, наприклад, різні типи курильних виробів, пристроїв доставки аерозолю й електричних джерел генерування тепла з посиланням на торговельну марку та джерело комерційної інформації у публікації (патенту США Мо 2015/0216232 (Віезз5 й ін.))|, яка включена в даний опис шляхом посилання. Крім цього, різні типи електричних пристроїв для доставки аерозолю та пари також були запропоновані у публікаціях
Іпатентних заявок США МоМе 2014/0096781 (Зеагз5 й ін.), і 2014/0283859 (Міпзкої й ін.), а також патентних заявках США Мо 14/282 768 (Зеаг5 й ін.), поданої 20 травня 2014 р.; 14/286552 (ВгіпКієу й ін.), поданої 23 травня 2014 р.; 14/327 776 (Атроїїпі й ін.), поданої 10 липня 2014 р.; і 14/465 167 (Умогт й ін.), поданої 21 серпня 2014 р.|; зміст яких включений в даний опис шляхом посилання.
Деякі існуючі варіанти здійснення пристроїв доставки аерозолю включають в себе керуючий кожух і картридж. Джерело живлення (наприклад акумуляторна батарея) може розташовуватися
Зо в керуючому корпусі, а композиція попередника аерозолю може розташовуватися в картриджі.
Картридж і керуючий корпус можуть входити у взаємодію один з одним для утворення подовженої трубчастої конфігурації. Однак для пристроїв доставки аерозолю можуть виявитися бажаними певні інші конструктивні рішення.
Даний винахід належить до пристроїв доставки аерозолю, які у певних варіантах здійснення можуть бути охарактеризовані як електронні сигарети. В одному аспекті запропонований пристрій доставки аерозолю. Пристрій доставки аерозолю може включати кожух. Кожух може утворювати порожнину для електричного джерела живлення, виконану з можливістю приймання електричного джерела живлення, і порожнину для картриджа, виконану з можливістю приймання картриджа, що містить композицію попередника аерозолю. Порожнина для електричного джерела живлення та порожнина для картриджа можуть бути подовженими і відповідно визначати поздовжню вісь. Поздовжня вісь порожнини для електричного джерела живлення та поздовжня вісь порожнини для картриджа можуть бути неспіввісними й орієнтованими, по суті, паралельно одна одній.
У деяких варіантах здійснення, пристрій доставки аерозолю може додатково включати електричне джерело живлення. Крім цього, пристрій доставки аерозолю може включати картридж. Крім цього, пристрій доставки аерозолю може включати з'єднувач, розташований у кожусі та виконаний з можливістю зачеплення з картриджем. Пристрій доставки аерозолю може додатково включати зовнішню оболонку, що входить у взаємодію із зовнішньою частиною кожуха.
У деяких варіантах здійснення, кожух може додатково утворювати оглядовий отвір у порожнині для картриджа. Крім цього, пристрій доставки аерозолю може включати джерело освітлення, виконане з можливістю освітлення картриджа у порожнині для картриджа. Пристрій доставки аерозолю може додатково включати електронний дисплей. Кожух може включати кришку доступу, виконану з можливістю забезпечення доступу у порожнину для електричного джерела живлення. Кожух може утворювати зовнішній отвір у порожнині для картриджа, виконаний з можливістю приймання через нього картриджа. Кожух може утворювати розділювальну стінку, що відокремлює порожнину для електричного джерела живлення від порожнини для картриджа.
У додатковому аспекті запропонований спосіб складання пристрою доставки аерозолю.
Спосіб може включати забезпечення кожуха. Кожух може утворювати порожнину для електричного джерела живлення, виконану з можливістю приймання електричного джерела живлення, і порожнину для картриджа, виконану з можливістю приймання картриджа, що містить композицію попередника аерозолю. Порожнина для електричного джерела живлення та порожнина для картриджа можуть бути подовженими і відповідно визначати поздовжню вісь.
Поздовжня вісь порожнини для електричного джерела живлення та поздовжня вісь порожнини для картриджа можуть бути неспіввісними й орієнтованими, по суті, паралельно одна одній.
Крім цього, спосіб може включати розміщення електричного контакту для електричного джерела живлення. Електричний контакт може бути виконаний з можливістю введення у взаємодію з електричним джерелом живлення. Крім цього, спосіб може включати розміщення з'єднувача у порожнині для картриджа. З'єднувач може бути виконаний з можливістю введення у взаємодію з картриджем.
У деяких варіантах здійснення, спосіб може додатково включати введення електричного джерела живлення у порожнину для електричного джерела живлення та введення електричного джерела живлення у взаємодію з електричним контактом. Крім цього, спосіб може включати введення картриджа у порожнину для картриджа та введення картриджа у взаємодію із з'єднувачем. Введення картриджа у порожнину для картриджа може включати введення картриджа через зовнішній отвір, утворений кожухом.
У деяких варіантах здійснення, забезпечення кожуха може включати утворення оглядового отвору у порожнині для картриджа. Крім цього, спосіб може включати введення зовнішньої оболонки у взаємодію із зовнішньою частиною кожуха. Спосіб може додатково включати розміщення джерела освітлення в кожусі. Джерело освітлення може бути виконане з можливістю освітлення картриджа у порожнині для картриджа.
У деяких варіантах здійснення, спосіб може додатково включати введення електронного дисплея у взаємодію з кожухом. Забезпечення кожуха може включати введення у взаємодію першої ділянки корпусу з другою ділянкою корпусу. Забезпечення кожуха додатково може включати введення у взаємодію кришки доступу щонайменше з першою ділянкою корпусу або другою ділянкою корпусу. Кришка доступу може бути виконана з можливістю селективного забезпечення доступу у порожнину для електричного джерела живлення.
Зо У додатковому аспекті запропонований пристрій доставки аерозолю. Пристрій доставки аерозолю може включати кожух, який утворює порожнину для електричного джерела живлення, виконану з можливістю приймання електричного джерела живлення.
Порожнина для електричного джерела живлення може визначати першу поздовжню вісь.
Пристрій доставки аерозолю може додатково включати з'єднувач, уведений у взаємодію з кожухом і виконаний з можливістю зачеплення з картриджем, що містить композицію попередника аерозолю, так що картридж проходить вздовж другої поздовжньої осі. Перша поздовжня вісь та друга поздовжня вісь можуть бути неспіввісними й орієнтованими, по суті, паралельно одна одній.
У деяких варіантах здійснення, пристрій доставки аерозолю може додатково включати електричне джерело живлення. Крім цього, пристрій доставки аерозолю може включати контролер. Контролер може охоплювати щонайменше частково електричне джерело живлення.
У деяких варіантах здійснення, пристрій доставки аерозолю може додатково включати картридж. Картридж може містити оглядове вікно. Пристрій доставки аерозолю може додатково включати джерело освітлення, виконане з можливістю направляти освітлення через оглядове вікно.
У деяких варіантах здійснення, кожух може включати ділянку для з'єднувача.
З'єднувач може розташовуватися щонайменше частково на ділянці для з'єднувача. Кожух може включати кнопковий вузол. Кнопковий вузол може бути виконаний з можливістю регулювання рівня вихідної потужності, що направляється від електричного джерела живлення на картридж. Кнопковий вузол може щонайменше частково утворювати розділювальну стінку, що відокремлює картридж від порожнини для електричного джерела живлення. Крім цього, пристрій доставки аерозолю може включати джерело освітлення.
Кнопковий вузол може включати оболонку джерела освітлення, виконану з можливістю направляти через себе освітлення, що створюється джерелом освітлення.
У додатковому аспекті, запропонований спосіб складання пристрою доставки аерозолю.
Спосіб може включати забезпечення кожуха, який утворює порожнину для електричного джерела живлення, виконану з можливістю приймання електричного джерела живлення.
Порожнина для електричного джерела живлення може визначати першу поздовжню вісь.
Спосіб може додатково включати введення з'єднувача, виконаного з можливістю 60 зачеплення картриджа, що містить композицію попередника аерозолю, у взаємодію з кожухом,
так що картридж проходить вздовж другої поздовжньої осі. Перша поздовжня вісь та друга поздовжня вісь можуть бути неспіввісними й орієнтованими, по суті, паралельно одна одній.
Крім цього, спосіб може включати розміщення контролера в кожусі. Контролер може бути виконаний з можливістю введення у взаємодію з електричним джерелом живлення.
У деяких варіантах здійснення, спосіб може додатково включати введення електричного джерела живлення у взаємодію з контролером. Крім цього, спосіб може включати введення електричного джерела живлення у порожнину для електричного джерела живлення одночасно з розміщенням контролера в кожусі. Крім цього, спосіб може включати введення картриджа у взаємодію із з'єднувачем. Картридж може містити оглядове вікно. Крім цього, спосіб може включати розміщення джерела освітлення в кожусі. Джерело освітлення може бути виконане з можливістю направлення освітлення через оглядове вікно.
У деяких варіантах здійснення, забезпечення кожуха може включати введення у взаємодію першої ділянки корпусу з другою ділянкою корпусу. Крім цього, забезпечення кожуха додатково може включати введення у взаємодію кришки доступу щонайменше з першою ділянкою корпусу або другою ділянкою корпусу. Кришка доступу може бути виконана з можливістю блокувати доступ у порожнину для електричного джерела живлення.
Забезпечення кожуха може додатково включати введення кнопкового вузла у взаємодію щонайменше з першою ділянкою корпусу або другою ділянкою корпусу. Спосіб може додатково включати розміщення джерела освітлення в кожусі та введення оболонки джерела освітлення у взаємодію з кнопковим вузлом. Оболонка джерела освітлення може бути виконана з можливістю направлення через себе освітлення, що створюється джерелом освітлення.
Винахід включає, але не обмежуючись перерахованим, наступні варіанти здійснення.
Варіант здійснення 1: Пристрій доставки аерозолю, який містить: кожух, що утворює порожнину для електричного джерела живлення, виконану з можливістю приймання електричного джерела живлення, при цьому порожнина для електричного джерела живлення задає першу поздовжню вісь; а також з'єднувач, уведений у взаємодію з кожухом і виконаний з можливістю зачеплення з картриджем, що містить композицію попередника аерозолю, так що картридж проходить вздовж другої поздовжньої осі, при цьому перша поздовжня вісь та друга поздовжня вісь є неспіввісними й орієнтованими, по суті, паралельно одна одній.
Варіант здійснення 2: Пристрій доставки аерозолю за будь-яким попереднім або наступним варіантом здійснення, в якому кожух містить ділянку для з'єднувача, при цьому з'єднувач розташований щонайменше частково на ділянці для з'єднувача.
Варіант здійснення 3: Пристрій доставки аерозолю за будь-яким попереднім або наступним варіантом здійснення, який додатково містить електричне джерело живлення.
Варіант здійснення 4: Пристрій доставки аерозолю за будь-яким попереднім або наступним варіантом здійснення, який додатково містить контролер, що охоплює щонайменше частково електричне джерело живлення.
Варіант здійснення 5: Пристрій доставки аерозолю за будь-яким попереднім або наступним варіантом здійснення, який додатково містить картридж.
Варіант здійснення 6: Пристрій доставки аерозолю за будь-яким попереднім або наступним варіантом здійснення, в якому картридж містить оглядове вікно.
Варіант здійснення 7: Пристрій доставки аерозолю за будь-яким попереднім або наступним варіантом здійснення, який додатково містить джерело освітлення, виконане з можливістю направлення освітлення через оглядове вікно.
Варіант здійснення 8: Пристрій доставки аерозолю за будь-яким попереднім або наступним варіантом здійснення, в якому кожух містить кнопковий вузол.
Варіант здійснення 9: Пристрій доставки аерозолю за будь-яким попереднім або наступним варіантом здійснення, в якому кнопковий вузол виконаний з можливістю регулювання рівня вихідної потужності, що направляється від електричного джерела живлення до картриджа.
Варіант здійснення 10: Пристрій доставки аерозолю за будь-яким попереднім або наступним варіантом здійснення, в якому кнопковий вузол щонайменше частково утворює розділювальну стінку, що відокремлює картридж від порожнини для електричного джерела живлення.
Варіант здійснення 11: Пристрій доставки аерозолю за будь-яким попереднім або наступним варіантом здійснення, який додатково містить джерело освітлення, при цьому кнопковий вузол містить оболонку джерела освітлення, виконану з можливістю направлення через себе освітлення, що створюється джерелом освітлення.
Варіант здійснення 12: Спосіб складання пристрою доставки аерозолю, який включає:
забезпечення кожуха, що утворює порожнину для електричного джерела живлення, виконану з можливістю приймання електричного джерела живлення, при цьому порожнина для електричного джерела живлення задає першу поздовжню вісь; введення з'єднувача, виконаного з можливістю взаємодії з картриджем, що містить композицію попередника аерозолю, у взаємодію з кожухом, так що картридж проходить вздовж другої поздовжньої осі, при цьому перша поздовжня вісь та друга поздовжня вісь є неспіввісними й орієнтованими, по суті, паралельно одна одній; і розміщення контролера в кожусі, при цьому контролер виконаний з можливістю введення у взаємодію з електричним джерелом живлення.
Варіант здійснення 13: Спосіб за будь-яким попереднім або наступним варіантом здійснення, який додатково включає введення електричного джерела живлення у взаємодію з контролером.
Варіант здійснення 14: Спосіб за будь-яким попереднім або наступним варіантом здійснення, який додатково включає введення електричного джерела живлення у порожнину для електричного джерела живлення одночасно з розміщенням контролера в кожусі.
Варіант здійснення 15: Спосіб за будь-яким попереднім або наступним варіантом здійснення, який додатково включає введення картриджа у взаємодію із з'єднувачем.
Варіант здійснення 16: Спосіб за будь-яким попереднім або наступним варіантом здійснення, у якому картридж містить оглядове вікно.
Варіант здійснення 17: Спосіб за будь-яким попереднім або наступним варіантом здійснення, який додатково включає розміщення джерела освітлення в кожусі, при цьому джерело освітлення виконане з можливістю направлення освітлення через оглядове вікно.
Варіант здійснення 18: Спосіб за будь-яким попереднім або наступним варіантом здійснення, у якому забезпечення кожуха містить введення у взаємодію першої ділянки корпусу з другою ділянкою корпусу.
Варіант здійснення 19: Спосіб за будь-яким попереднім або наступним варіантом здійснення, у якому забезпечення кожуха додатково включає введення у взаємодію кришки доступу щонайменше з першою ділянкою корпусу або другою ділянкою корпусу, при цьому кришка доступу виконана з можливістю блокувати доступ у порожнину для електричного джерела живлення.
Варіант здійснення 20: Спосіб за будь-яким попереднім або наступним варіантом здійснення, у якому забезпечення кожуха додатково включає введення кнопкового вузла у взаємодію щонайменше з першою ділянкою корпусу або другою ділянкою корпусу.
Варіант здійснення 21: Спосіб за будь-яким попереднім або наступним варіантом здійснення, який додатково включає розміщення джерела освітлення в кожусі та введення оболонки джерела освітлення у взаємодію з кнопковим вузлом, при цьому оболонка джерела освітлення виконана з можливістю направлення через себе освітлення, створюваного джерелом освітлення.
Ці й інші ознаки, аспекти та переваги винаходу стануть очевидними з нижченаведеного докладного опису, представленого разом із супровідними кресленнями, які коротко описані нижче. Винахід включає будь-яку комбінацію з двох, трьох, чотирьох або більше вищевказаних варіантів здійснення, а також комбінації з двох, трьох, чотирьох або більше ознак або елементів, запропонованих у даному винаході, незалежно від того, чи об'єднані в явному вигляді такі ознаки або елементи у конкретному варіанті здійснення, представленному в даному описі. Даний винахід слід сприймати цілісно, так що будь-які віддільні ознаки або елементи розкритого винаходу, представлені у будь-якому зі своїх аспектів і варіантів здійснення, слід розглядати, як ті, що мають на увазі можливість об'єднання, якщо з контексту явно не слідує інше.
Після опису винаходу в загальних рисах далі приводяться посилання на супровідні креслення, які не обов'язково виконані з дотриманням масштабу та де: на фіг. 1 показаний вигляд збоку пристрою доставки аерозолю, який є керуючий корпус і картридж відповідно до одного ілюстративного варіанта здійснення за даним винаходом; на фіг. 2 показаний виконаний у розрізі, частково покомпонентний вигляд керуючого корпусу пристрою доставки аерозолю за фіг. 1 відповідно до одного ілюстративного варіанта здійснення за даним винаходом; на фіг. З показаний змінений вигляд у розрізі пристрою доставки аерозолю за фіг. 1 відповідно до одного ілюстративного варіанта здійснення за даним винаходом; на фіг. 4 показаний покомпонентний вигляд ілюстративного варіанта здійснення картриджа за фіг. 1, який містить підкладку резервуара;
на фіг. 5 показаний вигляд у розрізі альтернативного варіанта здійснення картриджа за фіг. 1, який включає резервуар відповідно до одного ілюстративного варіанта здійснення за даним винаходом; на фіг. 6 показаний змінений вигляд у розрізі пристрою доставки аерозолю за фіг. 1, який включає картридж за фіг. 5 відповідно до одного ілюстративного варіанта здійснення за даним винаходом; на фіг. 7 показаний вигляд у перспективі керуючого корпусу, який включає бічний отвір, виконаний з можливістю зачеплення із зовнішньою оболонкою, а також відносно широкий оглядовий отвір відповідно до додаткового ілюстративного варіанта здійснення за даним винаходом; на фіг. 8 показаний вигляд у перспективі керуючого корпусу за фіг. 7, що має зовнішню оболонку відповідно до одного ілюстративного варіанта здійснення за даним винаходом; на фіг. 9 показаний збільшений вигляд збоку керуючого корпусу за фіг. 8 на стороні оглядового отвору відповідно до одного ілюстративного варіанта здійснення за даним винаходом; на фіг. 10 показана секція ділянки корпусу кожуха керуючого корпусу за фіг. 7 відповідно до одного ілюстративного варіанта здійснення за даним винаходом; на фіг. 11 показаний вигляд у перспективі керуючого корпусу, який включає бічні отвори, виконані з можливістю зачеплення із зовнішньою оболонкою, і відносно вузький оглядовий отвір відповідно до додаткового ілюстративного варіанта здійснення за даним винаходом; на фіг. 12 показана секція ділянки корпусу кожуха керуючого корпусу за фіг. 11 відповідно до одного ілюстративного варіанта здійснення за даним винаходом; на фіг. 13 показаний вигляд знизу керуючого корпусу за фіг. 11 відповідно до одного ілюстративного варіанта здійснення за даним винаходом; на фіг. 14 показаний керуючий корпус за фіг. 11, що має зовнішню оболонку відповідно до одного ілюстративного варіанта здійснення за даним винаходом; на фіг. 15 показаний збільшений вигляд збоку керуючого корпусу за фіг. 14 на стороні оглядового отвору відповідно до одного ілюстративного варіанта здійснення за даним винаходом; на фіг. 16 показаний спосіб складання пристрою доставки аерозолю відповідно до одного ілюстративного варіанта здійснення за даним винаходом; на фіг. 17 показаний вигляд у перспективі пристрою доставки аерозолю, який включає керуючий корпус і картридж відповідно до одного ілюстративного варіанта здійснення за даним винаходом; на фіг. 18 показаний частковий покомпонентний вигляд керуючого корпусу за фіг. 17 відповідно до одного ілюстративного варіанта здійснення за даним винаходом; на фіг. 19 показаний частковий вигляд збоку керуючого корпусу за фіг. 17 у частково зібраній конфігурації включаючи першу ділянку корпусу його кожуха, відповідно до одного ілюстративного варіанта здійснення за даним винаходом; на фіг. 20 показаний вигляд у перспективі контролера й електричного джерела живлення керуючого корпусу за фіг. 17 відповідно до одного ілюстративного варіанта здійснення за даним винаходом; на фіг. 21 показаний вигляд у перспективі керуючого корпусу за фіг. 17 у частково зібраній конфігурації включаючи першу ділянку корпусу його кожуха, відповідно до одного ілюстративного варіанта здійснення за даним винаходом; на фіг. 22 показаний вигляд у перспективі керуючого корпусу за фіг. 17 у частково зібраній конфігурації, включаючи ділянку кожуха для електричного джерела живлення та ділянку для з'єднувача його кожуха відповідно до одного ілюстративного варіанта здійснення за даним винаходом; на фіг. 23 показаний вигляд у розрізі з'єднувача керуючого корпусу за фіг. 17 відповідно до одного ілюстративного варіанта здійснення за даним винаходом; на фіг. 24 показаний спосіб складання пристрою доставки аерозолю відповідно до одного ілюстративного варіанта здійснення за даним винаходом.
Даний винахід далі буде описано докладніше з посиланням на його приклади здійснення. Ці приклади здійснення описані так, щоб даний опис став повним і всебічним і повністю передав обсяг винаходу фахівцям в даній області техніки. Зрозуміло, винахід може бути втілений в множині різних форм і його не слід тлумачити як обмежене варіантами здійснення, запропонованими в даному описі; навпаки, ці варіанти здійснення складені так, щоб даний винахід задовольняв вимогам законодавства. В описі й у прикладеній формулі винаходу граматичні показники однини можуть належати до іменників у множині, якщо з контексту явне не слідує інше.
У пристроях доставки аерозолю згідно з даним винаходом може використовуватися електрична енергія для нагрівання матеріалу (переважно без спалювання цього матеріалу до якого-небудь істотного ступеня) для утворення вдихуваної речовини; такі вироби переважно досить компактні, щоб вважатися "ручними" пристроями. Пристрій доставки аерозолю може забезпечувати деякі або всі відчуття (наприклад ритуали вдихання та видихання, типи смаків або запахів, органолептичні ефекти, фізичне почуття, використання церемоній, візуальні покажчики, наприклад, що надаються видимими аерозолями, і т.п.) паління сигарети, сигари або трубки без спалювання будь-якого компонента цього виробу або пристрою до якого-небудь істотного ступеня. Пристрій доставки аерозолю може не виробляти дим у розумінні аерозолю, отримуваного з побічних продуктів горіння або піролізу тютюну, скоріше цей виріб або пристрій переважно виробляє пару (у тому числі пару в аерозолях, які можна вважати видимими аерозолями та розглядати як схожі з димом), одержувані в результаті зникнення або випаровування певних компонентів виробу або пристрою, хоча в інших варіантах здійснення, аерозоль може бути невидимим. У досить переважних варіантах здійснення, пристрої доставки аерозолю можуть мати у своєму складі тютюн і/або компоненти, отримані з тютюну. Таким чином, пристрій доставки аерозолю можна охарактеризувати як електронний курильний виріб, такий як електронна сигарета.
Пристрої доставки аерозолю за даним винаходом також можна охарактеризувати як вироби, що виробляють пару, або вироби для доставки лікарських засобів. Отже, такі вироби або пристрої можуть бути виконані з можливістю надання однієї або більше речовин (наприклад ароматів й/або активних фармацевтичних інгредієнтів) у придатній для вдихання формі або придатному для вдихання стані. Наприклад, вдихувані речовини можуть знаходитися, по суті, у формі пари (тобто речовини, що знаходиться у газовій фазі при температурі нижче критичної точки). Як альтернатива вдихувані речовини можуть існувати у формі аерозолю (тобто суспензії дрібнодисперсних твердих частинок або крапель рідини в газі). Для простоти термін "аерозоль" у контексті даного опису має на увазі пари, гази й аерозолі того виду або типу, який придатний для вдихання людиною, чи то видимий або невидимий, і незалежно від того, чи можна
Зо розглядати цю форму подібною диму.
У процесі використання пристрої доставки аерозолю за даним винаходом можуть зазнати багатьох фізичних дій, які застосовують людиною при використанні традиційного курильного виробу (наприклад сигарети, сигари або трубка, що використовуються шляхом розпалення та вдихання тютюну). Наприклад, пристрій доставки аерозолю за даним винаходом може втримуватися в руці користувача, користувач може здійснювати затяжку на ділянці виробу для вдихання аерозолю, виробленого цим виробом, користувач може "випускати дим" через певні відрізки часу та т.п.
Пристрої доставки аерозолю за даним винаходом, загалом, включають в себе кожух, а також деяку кількість додаткових компонентів, з'єднаних з ним і/або розташованих у кожусі, при цьому деякі з цих компонентів можуть бути знімними або замінними. Загальна конструкція кожуха може варіюватися, при цьому загальний розмір і форма кожуха можуть бути різними.
Курильні вироби можуть включати картридж, який може бути утворений зовнішнім кожухом або оболонкою, наприклад подовженим кожухом, що нагадує форму ділянки сигарети або сигари.
Наприклад, зовнішня оболонка або кожух картриджа може мати, по суті, трубчасту форму та, таким чином, нагадувати форму традиційної сигарети або сигари.
У деяких варіантах здійснення, кожух може містити один або більше компонентів багаторазового використання (наприклад акумуляторну батарею, що перезаряджається, і різні електронні схеми для керування роботою цього виробу), при цьому картридж може бути знімним, таким, що заправляється, й/або одноразовим.
Пристрої доставки аерозолю за даним винаходом переважно містять деяку комбінацію джерела живлення (тобто електричного джерела живлення) щонайменше одного керуючого компонента (наприклад засобу для початку подання, контролю, регулювання та/або припинення подання живлення для генерації тепла, наприклад за допомогою керування електричним струмом, що надходить від джерела живлення на інші компоненти пристрою доставки аерозолю), нагрівача або компонента для генерації тепла (наприклад резистивного нагрівального елемента або компонента, часто іменованого частиною "атомайзера"), композиції попередника аерозолю (наприклад зазвичай рідини, здатної видавати аерозоль при прикладанні достатньої кількості тепла, наприклад інгредієнтів, які часто зазвичай називають "курильним соком", "рідиною для електронних сигарет" і "соком для електронних сигарет", а 60 також області мундштука або кінчика, щоб дозволити робити затяжку пристроєм доставки аерозолю для вдихання аерозолю (наприклад утвореного шляху повітряного потоку через виріб, так що згенерований аерозоль може з нього виводитися при затяжці). Коли нагрівальний елемент нагріває композицію попередника аерозолю, аерозоль утворюється, вивільняється або генерується у фізичній формі, придатній для вдихання споживачем. Слід зазначити, що вищенаведені терміни взаємозамінні, так що посилання на поняття "вивільнятися", "що вивільняється", "вивільняється" або "вивільнений" включають в себе "утворюватися" або "генеруватися", "що утворюється" або "що генерується", "утворюється" або "генерується", а також "утворений" або "згенерований". Зокрема, вдихувана речовина вивільняється у формі пари або аерозолю або суміші таких.
Як відзначено вище, пристрій доставки аерозолю може мати у своєму складі акумуляторну батарею й/(або інше електричне джерело живлення (наприклад конденсатор), щоб забезпечувати подання електричного струму, достатнього для виконання різних функцій пристроєм доставки аерозолю, наприклад подання живлення на нагрівач, подання живлення на системи керування, подання живлення на індикатори і т.п. Джерело живлення може мати різні варіанти здійснення. Переважно джерело живлення здатне доставляти достатню кількість енергії для швидкого нагрівання нагрівального елемента, щоб забезпечити утворення аерозолю, і забезпечення пристрою доставки аерозолю енергією при його використанні протягом необхідного часу. Джерело живлення переважно виконане з можливістю зручно вбудовуватися у пристрій доставки аерозолю, так щоб пристроєм доставки аерозолю можна було легко користатися. Крім цього, переважне джерело живлення має досить малу вагу, щоб не відволікати від бажаного процесу паління. Акумуляторна батарея для використання у даних пристроях може бути замінною, знімною та/або такою, що перезаряджається, а значить, може поєднуватися з будь-якою технологією перезарядження, у тому числі приєднанням до звичайної електричної розетки мережі змінного струму, приєднанням до автомобільного зарядного пристрою (тобто гнізда запальнички для сигарет), а також приєднанням до комп'ютера, наприклад за допомогою кабелю або з'єднувача з універсальною послідовною шиною (О5В). В одному переважному варіанті здійснення, електричне джерело живлення містить літій-іонну акумуляторну батарею, яка може мати малу вагу, бути такою, що перезаряджається, і забезпечувати більшу енергоємність. Приклади електричних джерел живлення описані у
Зо публікації (патентної заявки США Мо 2010/0028766, РескКегаг й ін.), розкриття якої у повному обсязі включене в даний опис шляхом посилання.
Пристрій доставки аерозолю згідно з даним винаходом переважно має у своєму складі датчик або детектор для контролю подання електричної енергії на елемент для генерації тепла, коли потрібно згенерувати аерозоль (наприклад при здійсненні затяжки у процесі використання). Таким чином, наприклад, запропонований порядок або спосіб відключення подання енергії на елемент для генерації тепла, коли затяжка виробом для генерації аерозолю не здійснюється у процесі використання, а також включення подання енергії, щоб ініціювати або запустити генерування тепла елементом для генерації тепла у процесі затяжки. Наприклад, відносно датчика потоку характерні компоненти для регулювання струму й інші компоненти, що керують струмом, у тому числі різні мікроконтролери, датчики та перемикачі для пристроїв доставки аерозолю, (описані у патентах США МоМоео 4,735,217, Сенгій й ін.; 4,947,874, Вгоокз й ін.; 5,372,148, Мссапепу й ін.; 6,040,560, Рівізсппацег й ін.; 7,040,314, Мдиуеп й ін.; 8,205,622, Рап; і 8,881,737, СоПеї й ін.; публікаціях патентів США МоМо 2009/0230117, БРегпапдо й ін.; 2014/0270727, Атроїйпі й ін.; а також 2015/0257445, Непгу й ін.; зміст яких у повному обсязі включений в даний опис шляхом посилання. Додаткові характерні типи сенсорних або детектуючих механізмів, конструкцій, компонентів, конфігурацій, а також загальних способів їх роботи описані у патентах США МоМо 5,261,424, Зргіпкеї, 9г.; 5,372,148, МсСанепу й ін.; і РСТ
МО 2010/003480, НіїсК|, зміст яких у повному обсязі включений в даний опис шляхом посилання.
У деяких варіантах здійснення, пристрій доставки аерозолю може включати індикатор, який може містити один або більше світловипромінюючих діодів. Індикатор може сполучатися з керуючим компонентом за допомогою ланцюга з'єднання та випромінювати світло, наприклад, у процесі здійснення затяжки користувачем через мундштуковий кінець, що детектується датчиком потоку.
Різні елементи, які можуть входити до складу кожуха, описані у публікації (заявки США Мо 2015/0245658, Умопт й ін.|, яка у повному обсязі включена в даний опис шляхом посилання.
У пристрої доставки аерозолю за даним винаходом можуть застосовуватися додаткові компоненти. Наприклад, у (патенті США Мо 5,154,192, Зргіпкеї| й ін., розкриті індикатори для курильних виробів; у (патенті США Мо 5,261,424, 5ргіпкеї, 9Уг.), розкриті п'єзоелектричні датчики, які можуть бути пов'язані з мундштуковим кінцем пристрою для детектування активності губ бо користувача, пов'язаної зі здійсненням затяжки, і наступного ініціювання нагрівання; у (патенті
США Мо 5,372,148, МсСапйепу й ін.), розкритий датчик затяжки для керування потоком енергії на сукупність елементів теплового навантаження у відповідь на падіння тиску в мундштуці; у
Іпатенті США Ме 5,967,148, Наїтів й ін.), розкриті приймальні гнізда у курильному пристрої, який включає ідентифікатор, що детектує неоднорідність провідності інфрачервоного випромінювання вставленого компонента, а також контролер, що виконує процедуру детектування, коли цей компонент вставляється у приймальне гніздо; у (патенті США Мо 6,040,560, РіІеівсппацег й ін., описаний заданий виконуваний енергетичний цикл, що має множину диференціальних фаз; у патенті США Мо 5,934,289, МуаїКіп5 й ін., розкриті фотонно- оптикоелектронні компоненти; у патенті США Мо 5,954,979, Соицпів й ін., розкритий засіб для зміни опору затяжці у курильному пристрої; у патенті США Мо 6,803,545, ВіаКе й ін., розкриті конкретні конфігурації акумуляторних батарей для використання у курильних пристроях; у патенті США Мо 7,293,565, СгіШеп й ін., розкриті різні зарядні системи для використання з курильними пристроями; у патенті США Мо 8,402,976, Регтпапоо й ін., розкритий комп'ютерний інтерфейсний засіб для курильних пристроїв, щоб сприяти зарядці та забезпечити можливість комп'ютерного керування пристроєм; у патенті США Мо 8,689,804, Регпапао й ін., розкриті системи ідентифікації для курильних пристроїв; а у публікації УМО 2010/003480, РіїсК, розкрита система розпізнавання потоку текучого середовища, що вказує на затяжку в системі генерування аерозолю; всі вищевказані винаходи у повному обсязі включені в даний опис шляхом посилання. Додаткові приклади компонентів, що належать до електронних виробів доставки аерозолю, розкриваючі матеріали або компоненти, які можуть використовуватися у даному виробі, включають патент США Мо 4,735,217, Сепйп й ін; патент США Мо 5,249,586,
Могдап й ін.; патент США Мо 5,666,977, Ніддіп5 й ін; патент США Мо 6,053,176, Адатв й ін.; патент США 6,164,287, УМпйе; патент США Мо 6,196,218, Моде5; патент США Мо 6,810,883, БеЦег й іно; патент США Мо 6,854,461, МіспоІє; патент США Мо 7,832,410, Ноп; патент США Мо 7,513,253, Корауазпі; патент США Мо 7,896,006, Натапо; патент США Мо 6,772,756, Зпауап; патенти США МоМо 8,156,944 і 8,375,957, Ноп; патент США Ко 8,794,231, Тпогепз й ін.; патент
США Мо 8,851,083, Одіезбу й ін; патенти США МоМо 8,915,254 і 8,925,555, Мопзеез й ін.; публікації патентних заявок США МоМоео 2006/0196518 і 2009/0188490, Ноп; публікацію патентної заявки США Мо 2010/0024834, Одієзбру й ін.; публікацію патентної заявки США Мо 2010/0307518,
УМапо; УМО 2010/091593, Ноп; УМО 2013/089551, Роо; а також публікацію патентної заявки США
Мо 2014/0261408, ЮОеРіапо й ін-|, при цьому будь-який з цих документів у повному обсязі включений в даний опис шляхом посилання.
Композиція попередника аерозолю, також іменована композицією попередника пари, може містити множину компонентів, у число яких входять, наприклад, багатоатомний спирт (наприклад гліцерин, пропіленгліколь або їх суміш), нікотин, тютюн, екстракт тютюну й/або ароматизатори. Різні компоненти, які можуть бути включені до складу композиції попередника аерозолю, описані у (патенті США Мо 7,726,320, Кобріпзоп й ін., який у повному обсязі включений в даний опис шляхом посилання. Додаткові характерні типи композицій попередника аерозолю запропоновані у патенті США Мо 4,793,365, зепзарацчой, г. й ін; патенті США Мо 5,101,839,
ЧУакоь й ін.; РСТ УМО 98/57556, Відоз5 й ін.; а також монографії тютюнової компанії Рейнолдса (К.
У. Кеупоїд5 Торассо Сотрапу) під заголовком "Спетісаї! апа Віоіодіса! іШаіез оп Мем Сідагеце
Ргоїоїурез ІНаї Неаї Іпзівай ої Вит Тобрассо" (1988)|; розкриття змісту яких у повному обсязі включене в даний опис шляхом посилання. Інші попередники аерозолю, які можуть застосовуватися у пристрої доставки аерозолю за даним винаходом, включають попередники аерозолю, що входять до складу продукту МО5ЕФ, що випускається компанією В. 9. Неупоїдв
Марог Сотрапу, продукту ВГОТМ, що випускається компанією І огійагі Тесппоіодіех, продукту "Мівіс Мепійо!" що випускається компанією Мівіїс Есід5, а також продукту "Муре", що випускається компанією СМ Стгєайме 4. Також бажано використовувати так звані "ЗтоКе
Уцісез" для електронних сигарет, які доступні від компанії доппбзоп Стеек Епієегргізе5 || б.
Додаткові склади, 5 що приводяться як приклад, для речовин-попередників аерозолю, які можуть використовуватися згідно з даним винаходом, описані у публікації (патенту США Мо 2013/0008457, 7пепд й ін., і публікації патенту США Мо 2013/0213417, Спопа й ін.), розкриття змісту яких у повному обсязі включене в даний опис шляхом посилання.
Пристрій доставки аерозолю переважно включає резервуар. У деяких варіантах здійснення, резервуар може містити контейнер для зберігання рідкого попередника аерозолю, волокнисту підкладку або комбінацію волокнистої підкладки та контейнера. Волокниста підкладка, придатна для використання як резервуар, може містити множину шарів нетканих волокон і може бути виконана, по суті, у формі трубки. Наприклад, сформована трубка за розміром і формою може бути пристосована для розміщення в зовнішньому кожусі або оболонці картриджа для бо використання у пристрої доставки аерозолю. Рідкі компоненти, наприклад, можуть сорбційно втримуватися волокнистою підкладкою та/(або втримуватися в контейнері резервуара.
Резервуар переважно сполучається за текучим середовищем з елементом для транспортування рідини. Таким чином, елемент для транспортування рідини може бути виконаний з можливістю транспортування рідини з резервуара до нагрівального елемента, наприклад за допомогою капілярної дії тал"або за допомогою активного переносу, наприклад, перекачування або керованого переміщення за допомогою клапана. Характерні типи підкладок, резервуарів або інших компонентів для підтримки попередника аерозолю описані у (патенті
США Мо 8,528,569, Меулоп; а також публікаціях патентних заявок США МоМо 2014/0261487,
Спартаг й ін.; 2014/0004930, бамізв й ін.; і 2015/0216232, Віез5 й ін.|; зміст яких у повному обсязі включений в даний опис шляхом посилання.
Елемент для транспортування рідини може безпосередньо контактувати з нагрівальним елементом. Різні матеріали для гноту, а також конфігурація та робота цих матеріалів для гноту у пристроях доставки аерозолю певних типів запропоновані у (патенті США Мо 8,910,640, 5еаг5 й ін.)Ї, який у повному обсязі включений в даний опис шляхом посилання. Множина матеріалів, розкритих у вищевказаних документах, можуть бути включені до складу даних пристроїв у різних варіантах здійснення, при цьому всі вищевказані винаходи у повному обсязі включені в даний опис шляхом посилання.
Нагрівальний елемент може містити дріт, що утворює множину витків, навитих навколо елемента для транспортування рідини. У деяких варіантах здійснення, нагрівальний елемент може бути утворений шляхом навивки дроту навколо елемента для транспортування рідини, як описано у публікації (патентної заявки США Мо 2014/0157583, УмМага й ін.), яка у повному обсязі включена в даний опис шляхом посилання. Крім цього, у деяких варіантах здійснення, дріт може навиватися з варійованою відстанню між витками, як описано у публікації (патентної заявки
США Мо 2014/0270730, ОерРіапо й ін.|Ї, яка у повному обсязі включена в даний опис шляхом посилання. Для утворення нагрівального елемента можуть використовуватися різні варіанти здійснення матеріалів, виконаних з можливістю вироблення тепла при пропусканні через них електричного струму. В число матеріалів, з яких може бути утворена дротова спіраль, входять титан, платина, срібло, паладій, кантал (РесгАЇ), ніхром, дисиліцид молібдену (Мобіг), силіцид молібдену (Моб5і), дисиліцид молібдену, легований алюмінієм (Мо(5і, Аг), графіт і матеріали на
Зо основі графіту; а також кераміка (наприклад кераміка з позитивним або негативним температурним коефіцієнтом). Нагрівальний елемент може містити дріт, що утворює сітчасту, екранну або гратчасту конструкцію, розташовану навколо елемента для транспортування рідини. У число матеріалів, з яких можуть бути утворені дротяна сітка, екран або грати, входять титан, платина, срібло, паладій, кантал (БестАЇ), ніхром, дисиліцид молібдену (Мобіг), силіцид молібдену (Моб5і), дисиліцид молібдену, легований алюмінієм (Мо(5і, АІ)г), графіт і матеріали на основі графіту; а також кераміка (наприклад кераміка з позитивним або негативним температурним коефіцієнтом).
Один ілюстративний варіант здійснення сітчастого нагрівального елемента розкритий у публікації патентної заявки США Мо 2015/0034103, Ноп. У деяких варіантах здійснення, в атомайзері може використовуватися штампований нагрівальний елемент згідно з описом у публікації (патенту США Мо 2014/0270729, ЮерРіапо й ін.|, яка у повному обсязі включена в даний опис шляхом посилання. Крім перерахованого, додаткові характерні нагрівальні елементи та матеріали для використання в них описані у |патенті США Мо 5,060,671, Соицпів й ін.; патенті
США Мо 5,093,894, Юеємі й ін.; патенті США Мо 5,224,498, ЮОеємі й ін.; патенті США Мо 5,228,460, зргіпкКеї Ог., й ін.; патенті США Мо 5,322,075, Юеемі й ін.; патенті США Мо 5,353,813, Юеємі й ін.; патенті США Ко 5,468,936, Юевмі й ін.; патенті США Мо 5,498,850, Юа; патенті США Мо 5,659,656,
Раз; патенті США Мо 5,498,855, ЮОеемі й ін.; патенті США Мо 5,530,225, Нацаїїдої!; патенті США Мо 5,665,262, Найаїдо!; патенті США Мо 5,573,692, Оав й ін.; а також патенті США Мо 5,591,368,
Нієїзспнацег й ін.)Ї, розкриття змісту яких у повному обсязі включене в даний опис шляхом посилання. Крім цього, в інших варіантах здійснення, може використовуватися хімічне нагрівання. Різні додаткові приклади нагрівачів і матеріалів, що застосовують для утворення нагрівачів, описані у (патенті США Мо 8,881,737, СоПен й ін.Ї), який включений в даний опис шляхом посилання, як відзначено вище.
У даному пристрої доставки аерозолю може використовуватися множина компонентів нагрівача. У різних варіантах здійснення, можуть використовуватися один або більше мікронагрівачів або схожих твердотільних нагрівачів. Варіанти здійснення мікронагрівачів і атомайзерів, до складу яких входять мікронагрівачі, придатні для використання у пристроях, представлених у даному винаході, описані у (патенті США Мо 8,881,737, СоПек й ін.), який у повному обсязі включений в даний опис шляхом посилання.
Одна або більше нагрівальних клем (наприклад позитивних і негативних клем) можуть приєднуватися до нагрівального елемента, щоб утворювати електричне з'єднання з джерелом живлення, і/або клема може приєднуватися до одного або більше елементів керування пристрою доставки аерозолю. Крім цього, різні приклади електронних керуючих компонентів і виконуваних ними функцій описані у публікації (патентної заявки США Мо 2014/0096781, Зеаг5 й ін.), яка у повному обсязі включена в даний опис шляхом посилання.
Різні компоненти пристрою доставки аерозолю згідно з даним винаходом можна вибрати з компонентів, що описані в даній області техніки і є комерційно доступними.
Приводиться посилання, наприклад, на резервуар і систему нагрівача для керованої доставки множини матеріалів, що приводяться в аерозольний стан, в електронному курильному виробі, розкритому у публікації (патентної заявки США Мо 2014/0000638, Зебазіап й ін.|, яка у повному обсязі включена в даний опис шляхом посилання.
У додаткових варіантах здійснення, один або більше компонентів пристрою доставки аерозолю можуть бути виконані з одного або більше вуглецевих матеріалів, які можуть надавати переваги у плані здатності до біорозкладання та відсутності дротів. У зв'язку з цим нагрівальний елемент може містити вуглецеву піну, резервуар може містити карбонізовану тканину, а графіт може використовуватися для утворення електричного з'єднання з акумуляторною батареєю та контролером. Ілюстративний варіант здійснення картриджа на основі вуглецю представлений у публікації (патентної заявки США Мо 2013/0255702, СгіНйА й ін.), яка у повному обсязі включена в даний опис шляхом посилання.
Пристрої доставки аерозолю часто виконані так, щоб відтворювати образи певних традиційних курильних пристроїв, таких як сигарети або сигари. У зв'язку з цим пристрої доставки аерозолю зазвичай утворюють, по суті, циліндричну форму. Наприклад, пристрої доставки аерозолю часто включають в себе керуючий корпус і картридж, прикріплені за схемою торець до торця, щоб утворювати, по суті, циліндричну конфігурацію. Хоча такі конфігурації можуть мати зовнішній вигляд і створювати відчуття традиційних курильних виробів, дані конфігурації можуть страждати певними недоліками. Наприклад, пристрої доставки аерозолю циліндричної конфігурації можуть не утворювати точок кріплення, які можна використовувати для втримання пристрою доставки аерозолю у потрібному положенні, коли він не
Зо використовується. Крім цього, такі конфігурації можуть призводити до одержання відносно великого пристрою при використанні з резервуарами, що мають відносно більшу ємність, нагадуючи за розміром і формою сигару, що може не підходити для тимчасового зберігання та транспортування в кишені користувача.
Так звані "тоа"-пристрої можуть включати конфігурації, при яких керуючий корпус і картридж не розташовуються паралельно та співвісно відносно один одного. Однак такі пристрої можуть включати оголені та/або такі, що не мають належної опори, електричні з'єднувачі, що з'єднують керуючий корпус і картридж, які можуть деформуватися у процесі використання або зберігання, тим самим потенційно знижуючи їх придатність до застосування. Отже, може знадобитися створити пристрої доставки аерозолю в конфігураціях і формах, які відрізняються від конфігурацій та форм, пов'язаних із традиційними курильними виробами та традиційними пристроями доставки аерозолю.
Таким чином, у варіантах здійснення за даним винаходом представлені альтернативні пристрої доставки аерозолю, виконані з можливістю усунення вищевказаних недоліків, властивих існуючим конфігураціям пристроїв доставки аерозолю, і/або надання інших переваг.
На фіг. 1 показаний вигляд збоку пристрою 100 доставки аерозолю за даним винаходом. Як показано, пристрій 100 доставки аерозолю може включати керуючий корпус 101, який може включати кожух 102. У деяких варіантах здійснення, кожух може містити пластиковий матеріал, однак в інших варіантах здійснення, можуть застосовуватися різні інші матеріали, що є переважно, по суті, твердими. Кожух 102 може бути суцільним або містити множину частин.
Наприклад, кожух 102 може включати ділянку 102а корпусу, яка може сама містити одну або більше частин, а також кришку 1026 доступу. Як додатково показано на фіг. 1, пристрій 100 доставки аерозолю може також включати картридж 200, який щонайменше частково може розміщатися в керуючому корпусі 101.
На фіг. 2 показаний частково покомпонентний вигляд у розрізі керуючого корпусу 101 пристрою 100 доставки аерозолю. Як показано, кожух 102 може утворювати порожнину 104 для електричного джерела живлення. Зокрема, порожнина 104 для електричного джерела живлення може бути утворена на ділянці 102а корпусу кожуха 102. Порожнина 104 для електричного джерела живлення може закриватися кришкою 1025 доступу та бути доступною через неї. Як описано нижче, порожнина 104 для електричного джерела живлення може бути виконана з 60 можливістю приймання електричного джерела живлення.
Крім цього, кожух 102 може утворювати порожнину 106 для картриджа. Як докладно описане нижче, порожнина 106 для картриджа може бути виконана з можливістю приймання картриджа 200 (див. наприклад, фіг. 3). У зв'язку з цим кожух 102 може утворювати зовнішній отвір 108 у порожнині 106 для картриджа, виконаний з можливістю приймання картриджа 200.
Кожух 102 може включати розділювальну стінку 107, яка відокремлює порожнину 104 для джерела живлення від порожнини 106 для картриджа. У деяких варіантах здійснення, розділювальна стінка 107 повністю відокремлює порожнину 104 для джерела живлення від порожнини 106 для картриджа. Наприклад, розділювальна стінка 107 може проходити за всією довжиною та товщиною керуючого корпусу 101, так що порожнина 104 для джерела живлення та порожнина 106 для картриджа є окремими порожнинами. Дана конфігурація може бути переважною в тому розумінні, що вона може запобігти сполученню за текучим середовищем між порожниною 104 для джерела живлення та порожниною 106 для картриджа. Таким чином, наприклад, у випадку руйнування конструкції електричного джерела живлення можна перешкодити проникненню хімічної речовини у порожнину 106 для картриджа. Однак, як неважко зрозуміти, в інших варіантах здійснення, розділювальна стінка може бути позбавлена безперервності як за довжиною, так і за відповідністю. Така конфігурація розділювальної стінки може як і раніше відповідно втримувати електричне джерело живлення у порожнині для електричного джерела живлення, а картридж - у порожнині для картриджа, так що ці компоненти надійно втримуються на місці.
Керуючий корпус 101 може включати один або більше додаткових компонентів.
Ці компоненти можуть розміщатися в кожусі 102 або якось інакше входити у взаємодію з ним.
Наприклад, ці компоненти можуть включати електричну схему, робота якої описана нижче.
Електрична схема може включати контролер 110, перший та другий електричні контакти 112а, 11260, а також з'єднувач 114. У деяких варіантах здійснення, електрична схема може додатково включати електронний дисплей 116 (наприклад рідкокристалічний дисплей). Крім цього, електрична схема може включати датчик 118 потоку, який може розташовуватися на з'єднувачі 114 або сполучатися з ним за текучим середовищем. Дроти або інші електричні з'єднувачі можуть забезпечувати з'єднання між різними компонентами електричної схеми. У деяких варіантах здійснення, електрична схема може додатково містити модуль зв'язку. Модуль зв'язку може бути виконаний з можливістю передачі інформації за допомогою Віпейфоїй або іншого стандарту в області зв'язку. Приклади модулів зв'язку та відповідних компонентів антени, які можуть бути включені до складу пристрою 100 доставки аерозолю, описані у (патентній заявці
США Мо 14/802,789, поданої 17 липня 2015 р., і 14/638,562, поданої 4 березня 2015 р., авторами кожної з яких є Магіоп й ін. На Фіг. З показаний вигляд у розрізі пристрою 100 доставки аерозолю. Як показано, картридж 200 може щонайменше частково розташовуватися у порожнині 106 для картриджа, будучи введеним у взаємодію з керуючим корпусом 101. У зв'язку з цим картридж 200 може вставлятися через зовнішній отвір 108 у порожнину 106 для картриджа. Коли картридж 200 вводиться у порожнину 106 для картриджа, картридж 200 може входити у взаємодію із з'єднувачем 114. Таким чином, картридж 200 може встановлювати електричне з'єднання зі схемою керування, так що струм може селективно направлятися в картридж контролером 110 для вироблення аерозолю. Як додатково показано на фіг. 3, пристрій 100 доставки аерозолю може також включати електричне джерело живлення 300.
Електричне джерело живлення 300 може розташовуватися у порожнині 104 для електричного джерела живлення, при цьому кришка 10265 доступу може закріплюватися на ділянці 102а корпусу кожуха 102, так що електричне джерело живлення 300 втримується у порожнині 104 для електричного джерела живлення. У зв'язку з цим пристрій 100 доставки аерозолю може додатково включати щонайменше один кріпильний елемент 120 (наприклад гвинт), виконаний з можливістю втримання кришки 10260 доступу в зачепленні з ділянкою 102а корпусу кожуха 102.
Коли електричне джерело живлення 300 вводиться у порожнину 104 для електричного джерела живлення, перший електричний контакт 112а може входити у взаємодію з першим кінцем електричного джерела живлення, на якому може розташовуватися перша клема електричного джерела живлення. Після цього, коли кришка 1025 доступу закріплюється на ділянці 102 корпусу, другий електричний контакт 1120 може входити у взаємодію з протилежним другим кінцем електричного джерела живлення 300, на якому може розташовуватися друга клема. Таким чином, енергія від електричного джерела живлення 300 може подаватися на контролер 110. Однак, як неважко зрозуміти, електричні контакти 112а, 1125 можуть розташовуватися інакше та мати іншу конфігурацію, що дозволяє входити у взаємодію з клемами електричного джерела живлення 300, так що можуть використовуватися різні варіанти 60 здійснення електричного джерела живлення. Наприклад, в іншому варіанті здійснення, обидва електричні контакти можуть розташовуватися у верхній або нижній частині електричного джерела живлення та входити у взаємодію з верхньою або нижньою частиною джерела живлення.
У деяких варіантах здійснення, електричне джерело живлення 300 може додатково містити схему захисту. Така схема захисту може запобігти перевантаженню електричного джерела живлення та/або регулювати видання струму у прийнятних межах. Крім цього, у деяких варіантах здійснення, електричне джерело живлення може додатково включати ударопоглинаючі ланки (наприклад прокладки з піноматеріалу), які можуть захистити електричне джерело живлення від ушкодження при падінні пристрою 100 доставки аерозолю.
Як додатково показано на Фіг. 2 і 3, у деяких варіантах здійснення, порожнина 104 для електричного джерела живлення та порожнина 106 для картриджа можуть бути подовженими і відповідно визначати поздовжню вісь 104а, 10ба. Поздовжня вісь 104а порожнини для електричного джерела живлення 104 та поздовжня вісь 10ба порожнини 106 для картриджа можуть бути, по суті, паралельні одна одній. Така конфігурація може дозволити прийняти одночасно картридж 200 й електричне джерело живлення 300, ефективно використовуючи простір у кожусі 102.
Як відзначалося в даному описі, у багатьох існуючих варіантах здійснення пристроїв доставки аерозолю задані, загалом, подовжені трубчасті конфігурації в яких електричне джерело живлення та картридж розташовані, загалом, торець до торця, щоб імітувати курильні вироби, такі як сигарети та сигари. Таким чином, існуючі варіанти здійснення пристроїв доставки аерозолю часто включають в себе картриджі та пристрої доставки аерозолю, розташовані так, що їх поздовжні осі паралельні одна одній. Однак, як показано на фіг. 2 ї З, пристрій 100 доставки аерозолю за даним винаходом може бути виконаний так, що поздовжня вісь 104а порожнини для електричного джерела живлення 104 та поздовжня вісь 10ба порожнини 106 для картриджа є неспіввісними.
Надання порожнини 104 для електричного джерела живлення та порожнини 106 для картриджа конфігурації, при якій поздовжні осі 104а, 10ба є паралельними, але неспіввісними, може створювати множину переваг. У зв'язку з цим пристрій 100 доставки аерозолю може мати меншу довжину завдяки тому, що картридж 200 й електричне джерело живлення 300
Зо розташовані поряд один з одним, а не торець до торця. Крім цього, шляхом розташування порожнини 104 для електричного джерела живлення та порожнини 106 для картриджа поряд один з одним пристрій 100 доставки аерозолю може набути загальної форми, більше придатної для транспортування в кишені користувача. Крім цього, дана конфігурація може дозволити пристрою 100 доставки аерозолю легше вкладатися в кисть руки користувача. У зв'язку з цим користувачу може стати легше носити та використовувати пристрій доставки аерозолю схованим чином у долоні своєї руки завдяки його вкороченій довжині, що може знадобитися у певних соціальних умовах.
Розташування пліч-о-пліч може також забезпечити відносно великий внутрішній об'єм у кожусі 102, придатний для приймання компонентів пристрою 100 доставки аерозолю у різних положеннях. Навпаки, пристрої доставки аерозолю зі схемою розташування торець до торця мають обмежене число опцій відносно положень компонентів усередині них, оскільки резервуар у картриджі й електричне джерело живлення в керуючому корпусі зазвичай створюють циліндричні конфігурації. Таким чином, будь-який простір у картриджі та керуючому корпусі, що залишився, зазвичай має круглу або циліндричну форму, що не підходить для приймання багатьох компонентів із забезпеченням ефективного використання простору. Крім цього, відносно великий внутрішній об'єм пристрою 100 доставки аерозолю за даним винаходом, що забезпечується кожухом 102, може вмістити відносно велике електричне джерело живлення 300 та/або відносно великий картридж 200, так що його місткість відповідно відносно електроніки та композиції попередника аерозолю може бути збільшена. Крім цього, у відносно великому внутрішньому об'ємі пристрою 100 доставки аерозолю можуть розміститися різні комерційно доступні електричні джерела живлення, а не всього лише замовлені електричні джерела живлення, які можуть потребуватися для циліндричних конфігурацій, так що можна знизити витрати, пов'язані з компонентами пристрою доставки аерозолю.
Розташування пліч-о-пліч може додатково забезпечувати відносно більшу площу зовнішньої поверхні. Крім цього, розташування пліч-о-пліч може створювати відносно плоскі зовнішні поверхні (які можуть мати незначну кривизну з ергономічних або естетичних міркувань), які можуть бути більше підходящими для дисплея 116, на відміну від сильно скривлених поверхонь, створюваних циліндричним пристроєм доставки аерозолю. У зв'язку з цим комерційно доступні електронні дисплеї зазвичай утворюють плоску поверхню відображення.
Таким чином, наприклад, електронний дисплей 116 може розташовуватися в різних місцях і може мати розмір, що перевищує розмір електронного дисплея на пристрої доставки аерозолю, що утворює циліндричну конфігурацію. У проілюстрованому варіанті здійснення, електронний дисплей 116 розташований у верхній частині ділянки 102а корпусу кожуха 102.
Зовнішній отвір 108 у порожнину 106 для картриджа може також розташовуватися у верхній частині ділянки 102а корпусу кожуха. Дане положення електронного дисплея 116 може дозволити користувачу бачити електронний дисплей, коли пристрій доставки аерозолю захоплений кистю руки користувача так, щоб можна було здійснювати затяжку картриджем 200.
У зв'язку з цим кисть руки користувача може проходити з боків пристрою доставки аерозолю, так щоб верхня поверхня пристрою доставки аерозолю, на якій розташовані електронний дисплей 116 та відкрита ділянка картриджа 200, була оголена та не накрита кистю руки користувача. Таким чином, різну інформацію відносно пристрою 100 доставки аерозолю можна легко вивчити в ході його звичайного використання. Наприклад, дані, відображувані електронним дисплеєм 116, можуть включати кількість композиції попередника аерозолю, що залишилася в картриджі, заряд, що залишився, джерела живлення, хронологічну інформацію про використання, вихідні параметри тепла й аерозолю, статус зарядки, статус повідомлення (наприклад при з'єднанні з іншим пристроєм через Віцпейооїй або за допомогою іншого протоколу зв'язку), час і/або різні інші дані.
Розташування пліч-о-пліч у пристрої 100 доставки аерозолю за даним винаходом може надавати додаткові переваги. Наприклад, картридж 200 може входити у взаємодію з керуючим корпусом 101 так, щоб забезпечити надійне з'єднання між ними, що може зменшити в ньому напруги та деформації порівняно з варіантами здійснення пристроїв доставки аерозолю, в яких з'єднання між картриджем і керуючим корпусом є відкритим (наприклад у варіантах здійснення, в яких картридж і керуючий корпус розташовані торець до торця). У зв'язку з цим з'єднувач 114 може бути втопленим у порожнину 106 для картриджа або перебувати поблизу неї, так що кожух 102 захищає з'єднання між картриджем 200 і керуючим корпусом 101. Крім того, ділянка, більше переважно найбільша частина поздовжньої довжини картриджа 200, може втримуватися у порожнині 106 для картриджа, при цьому розмір і форма порожнини для картриджа можуть, по суті, відповідати розміру та формі картриджа, так що кожух 102 може перешкоджати
Зо переміщенню картриджа, а не з'єднувач 114, приймаючи на себе всі ці напруги та деформації, пов'язані з силами, прикладеними до картриджа або керуючого корпусу 101 або до них обох. У зв'язку з цим у пристроях доставки аерозолю, виконаних так, що керуючий корпус і картридж розташовані торець до торця, з'єднання між картриджем і керуючим корпусом може приймати на себе всі або, по суті, всі напруги та деформації, пов'язані з силами, прикладеними до картриджа або керуючого корпусу або до них обох. Такі напруги та деформації можуть зашкодити з'єднанню між ними, що може утруднити їх роботу, оскільки з'єднання включає електричне з'єднання, що подає струм на картридж з метою випаровування. Крім цього, хоча "тоа"-пристрої можуть утворювати конфігурації, які відрізняються від вищеописаного розташування торець до торця, такі пристрої часто включають в себе оголені електричні з'єднувачі, схильні до напруг і деформацій. Таким чином, конфігурація, при якій порожнина 104 для електричного джерела живлення та порожнина 106 для картриджа пристрою 100 доставки аерозолю за даним винаходом розташовані пліч-о-пліч, паралельно, але не співвісно, може надавати різні переваги. У пристрої 100 доставки аерозолю можуть застосовуватися різні варіанти здійснення картриджа 200. У зв'язку з цим на фіг. З показаний вигляд збоку картриджа 200, а не його вигляд у розрізі маючи у вигляді різні можливі конфігурації компонентів картриджа. Однак один ілюстративний варіант здійснення картриджа представлений на фіг. 4.
Як показано на фіг. 4, картридж 200" може містити транспортну заглушку 202" основи, основу 204", клему 206" керуючого компонента, електронний керуючий компонент 208", напрямляч 210" потоку, атомайзер 212", підкладку 214" резервуара, зовнішній корпус 216", етикетку 218", мундштук 220", а також транспортну заглушку 222" мундштука відповідно до одного ілюстративного варіанта здійснення за даним винаходом. Основа 204" може бути з'єднана з першим кінцем зовнішнього кожуха 216", при цьому мундштук 220" може бути з'єднаний з протилежним другим кінцем зовнішнього кожуха, щоб щонайменше частково включати інші компоненти картриджа 200" за винятком етикетки 218", транспортної заглушки 222" мундштука та транспортної заглушки 202" основи. Основа 204" може бути виконана з можливістю введення у взаємодію із з'єднувачем 114. У деяких варіантах здійснення, основа 204" може містити антиротаційні елементи, що, по суті, запобігають відносне обертання між картриджем і відповідним пристроєм, який включає джерело живлення, як розкрито у публікації (патентної заявки США Мо 2014/0261495, Момак й ін.Ї, яка у повному обсязі включена в даний 60 опис шляхом посилання.
Транспортна заглушка 202" основи може бути виконана з можливістю введення у взаємодію з основою 204" та його захисту до використання картриджа 200". Точно так само транспортна заглушка 222" мундштука може бути виконана з можливістю введення у взаємодію з мундштуком 220" до використання картриджа 200". Клема 206" керуючого компонента, електронний керуючий компонент 208", напрямляч 210" потоку, атомайзер 212" і підкладка 214" резервуара можуть втримуватися в зовнішньому кожусі 216". Етикетка 218" може щонайменше частково охоплювати зовнішній корпус 216" і містити інформацію, наприклад, що ідентифікує продукт.
Атомайзер 212" може містити першу нагрівальну клему 234а" та другу нагрівальну клему 234р", елемент 238" для транспортування рідини, а також нагрівальний елемент 240". У зв'язку з цим підкладка 214" резервуара може бути виконана з можливістю втримання композиції попередника аерозолю. Підкладка 214" резервуара сполучається за текучим середовищем з елементом 238" для транспортування рідини, щоб транспортувати композицію попередника аерозолю від підкладки 214" резервуара до нагрівального елемента 240" (наприклад за допомогою капілярної дії). Таким чином, коли струм направляється до нагрівального елемента 240" через нагрівальні клеми 234а", 2346", композиція попередника аерозолю може випаровуватися.
Різні інші деталі відносно компонентів, які можуть міститися в картриджі 200", представлені, наприклад, у публікації (патентної заявки США Мо 2014/0261495, Момак й ін.|Ї, яка у повному обсязі включена в даний опис шляхом посилання. У зв'язку з цим, на її фіг. 7 показаний збільшений покомпонентний вигляд основи та клеми керуючого елемента; на її фіг. 8 показаний збільшений вигляд у перспективі основи та клеми керуючого елемента у зібраному вигляді; на її фіг. 9 показаний збільшений вигляд у перспективі основи, клеми керуючого елемента, електронного керуючого компонента, а також нагрівальних клем 15 атомайзера у зібраному вигляді; на її фіг. 10 показаний збільшений вигляд у перспективі основи, атомайзера, а також керуючого компонента у зібраному вигляді; на її фіг. 11 показаний протилежний вигляд у перспективі вузла за її фіг. 10; на її фіг. 12 показаний збільшений вигляд у перспективі основи, атомайзера, напрямляча потоку, а також основи резервуара у зібраному вигляді; на її фіг. 13 показаний вигляд у перспективі основи та зовнішнього кожуха у зібраному вигляді; на її фіг. 14
Зо показаний вигляд у перспективі картриджа у зібраному вигляді; на її фіг. 15 показаний перший частковий вигляд у перспективі картриджа за її фіг. 14 і з'єднувача для керуючого корпусу; на її фіг. 16 показаний протилежний другий частковий вигляд у перспективі картриджа за її фіг. 14 і з'єднувача за її фіг. 11; на її фіг. 17 показаний вигляд у перспективі картриджа, що містить основу з антиротаційним механізмом; на її фіг. 18 показаний вигляд у перспективі керуючого корпусу, який включає з'єднувач із антиротаційним механізмом; на її фіг. 19 показане вирівнювання картриджа за її фіг. 17 з керуючим корпусом за її фіг. 18; на її фіг. 20 показаний пристрій доставки аерозолю, який містить картридж за її фіг. 17 ії керуючий корпус за її фіг. 18 при зміненому вигляді пристрою доставки аерозолю, що ілюструє введення у взаємодію антиротаційного механізму картриджа з антиротаційним механізмом корпусу з'єднувача; на її фіг. 21 показаний вигляд у перспективі основи з антиротаційним механізмом; на її фіг. 22 показаний вигляд у перспективі з'єднувача з антиротаційним механізмом; а на її фіг. 23 показаний вигляд у розрізі основи за її фіг. 21 і з'єднувача за її фіг. 22 у зачепленому стані.
В іншому варіанті здійснення, картридж 200 може бути, по суті, аналогічним або ідентичним картриджу, розкритому у (патентній заявці США під серійним Мо 14/286,552, ВгіпКієу й ін.|, поданої 23 травня 2014 р., яка у повному обсязі включена в даний опис шляхом посилання.
Таким чином, наприклад, картридж може включати напрямляч потоку, що утворює нетрубчасту конфігурацію, відсік для електронних схем, ізольований відносно резервуарного відсіку, і/або будь-який з різних інших елементів і компонентів, розкритих у тому документі. Таким чином, слід розуміти, що конкретні варіанти здійснення картриджа 200, описані у даному документі, представлені лише як приклад.
У зв'язку з цим на фіг. 5 проілюстрований вигляд у розрізі додаткового варіанта здійснення картриджа 200. Як показано, картридж 200" може включати основу 204", клему 206" керуючого елемента, електронний керуючий компонент 208", напрямляч 210" потоку, який може бути утворений зовнішнім кожухом 216" або окремим компонентом, атомайзер 212", а також мундштук 220" відповідно до одного ілюстративного варіанта здійснення за даним винаходом.
Атомайзер 212" може містити першу нагрівальну клему 234а" та другу нагрівальну клему 2346", елемент 238" для транспортування рідини, а також нагрівальний елемент 240". Картридж 200" може додатково включати транспортну заглушку основи, етикетку, а також транспортну заглушку мундштука, як описано вище.
Основа 204" може бути з'єднана з першим кінцем зовнішнього кожуха 216", а мундштук 220" може бути з'єднаний з протилежним другим кінцем зовнішнього кожуха, щоб щонайменше частково включати інші компоненти картриджа 200". У деяких варіантах здійснення, основа 204" може містити антиротаційні елементи, що, по суті, запобігають відносному обертанню між картриджем і відповідним пристроєм, який включає джерело живлення, як розкрито у публікації (патентної заявки США Мо 2014/0261495, Момак й ін.Ї, яка у повному обсязі включена в даний опис шляхом посилання.
Картридж 200" може додатково містити ущільнювальну ланку 242" та початковий елемент 244" для транспортування рідини. У зв'язку з цим зовнішній корпус 216" (або додатковий компонент можуть бути виконані з можливістю утримання композиції 246" попередника аерозолю в резервуарі 248". У деяких варіантах здійснення, резервуар 248" може бути виконаний з можливістю перезаправлення, у той час як в інших варіантах здійснення, картридж 200" може бути призначений для одноразового використання. Ущільнювальна ланка 242" може розташовуватися на кінці камери 248" і включати один або більше отворів 250", що дозволяють композиції 246" попередника аерозолю входити в контакт із початковим елементом 244" для транспортування рідини. Крім цього, елемент 238" для транспортування рідини атомайзера 212" може стикатися з початковим елементом 244" для транспортування рідини. Початковий елемент 244" для транспортування рідини й елемент 238" для транспортування рідини атомайзера 212" можуть містити гнотові та/або пористі матеріали, що дозволяють композиції 246" попередника аерозолю переміщатися через них (наприклад за допомогою капілярної дії), так що композиція попередника аерозолю може переміщатися до нагрівального елемента 240", нагріватися та перетворюватися у пару, коли на нагрівальний елемент подається струм через нагрівальні клеми 234а", 234р" контролером 110 керуючого корпусу 101 (див. наприклад, фіг. б).
На фіг. 6 показаний пристрій 100 доставки аерозолю, коли електричне джерело живлення 300 поміщене у порожнину 104 для електричного джерела живлення, а картридж 200" за фіг. 5 поміщений у порожнину 106 для картриджа. Як показано, у деяких варіантах здійснення, електрична схема може додатково включати джерело 122 освітлення, наприклад світловипромінюючий діод (ЕВ). Крім цього, керуючий корпус 101 може включати оболонку 124 джерела освітлення, яка може накривати, захищати та/або приховувати джерело 122
Зо освітлення. Оболонка 124 джерела освітлення може бути напівпрозорою або прозорою, так що світло, випромінене джерелом освітлення, може проходити крізь неї. У деяких варіантах здійснення, оболонка 124 джерела освітлення може бути тонована або розсіювати світло, так що наявність джерела освітлення сховане або замасковане, коли він не використовується.
Як додатково показано на фіг. 6, у деяких варіантах здійснення, картридж 200" може включати оглядове вікно 252", яке може дозволити користувачу бачити кількість композиції 246" попередника аерозолю, що залишилася в резервуарі 248". Наприклад, весь зовнішній корпус 216" картриджа 200" або його ділянка може містити напівпрозорий або прозорий матеріал.
Джерело 122 освітлення й оболонка 124 джерела освітлення можуть розташовуватися на ділянці 102а корпусу кожуха 102 у порожнині 106 для картриджа в місці, суміщеному з оглядовим вікном 252", так що світло, створюване джерелом освітлення, може направлятися в картридж 200", щоб допомогти побачити рівень вмісту композиції 246" попередника аерозолю. У зв'язку з цим ділянка 102а корпусу кожуха 102 може включати виріз або інший елемент, що утворює оглядовий отвір 126. Таким чином, користувач може мати можливість бачити рівень вмісту композиції 246" попередника аерозолю через оглядовий отвір 126.
Контролер 110 може приписувати джерелу 122 освітлення випромінювати світло при певних обставинах, наприклад, після того як розпізнано здійснення затяжки картриджем 200".
Джерело 122 освітлення може додатково або як альтернатива випромінювати світло, коли натиснутий окремий виконавчий елемент (наприклад кнопка) або якось інакше приведений в дію. Таким чином, користувач може бути обізнаний про рівень вмісту композиції попередника аерозолю в картриджі 200".
Слід зазначити, що наявність джерела 122 освітлення не є обов'язковим. У зв'язку з цим, у деяких варіантах здійснення, навколишнього світла може бути досить, щоб бачити рівень вмісту композиції 246" попередника аерозолю через оглядовий отвір 126. Однак введення джерела 122 освітлення може виявитися переважним у зв'язку з усе більше частим використанням в умовах низького освітлення.
Контролер 110 може бути виконаний з можливістю керування однією або більше операціями пристрою 100 доставки аерозолю. Контролер 110 може перевіряти справжність картриджа 200, використовуючи інформацію, що надається керуючим компонентом 208", 208". Використання картриджа 200 може бути дозволене, тільки якщо визначено, що картридж є справжнім. Крім бо цього, коли користувач здійснює затяжку картриджем 200, датчик 118 потоку (наприклад датчик тиску) може розпізнавати затяжку. У відповідь контролер 110 може направити струм у картридж 200, так що нагрівальний елемент 240", 240" виробляє тепло та перетворює композицію попередника аерозолю у пару, яка може направлятися користувачу.
Крім цього, пристрій доставки аерозолю може включати виконавчий механізм, який може приводитися в дію вручну для запуску контролера з метою напрямку струму в картридж 200.
Виконавчий механізм може використовуватися замість датчика 118 потоку або для подання додаткової енергії від електричного джерела живлення на картридж, щоб змінити (наприклад збільшити) вироблення аерозолю пристроєм доставки аерозолю. В інших варіантах здійснення, виконавчий механізм може використовуватися разом з контролером для регулювання кількості енергії, що направляється від електричного джерела живлення на картридж, так що пристрій доставки аерозолю може мати різні вихідні параметри аерозолю (наприклад вихідні параметри маси аерозолю). Таким чином, виконавчий механізм (наприклад кнопка або кнопковий вузол) може бути виконаний з можливістю регулювання рівня вихідної потужності, що направляється від електричного джерела живлення на картридж.
У деяких варіантах здійснення, виконавчий механізм (наприклад кнопка або кнопковий вузол) може мати селективні області або множину областей, наприклад нижню область, середню область та верхню область. Будь-яка область виконавчого механізму може бути виконана з можливістю направлення рівня енергії, що відрізняється (наприклад струму та/або напруги) від електричного джерела живлення на картридж. Таким чином, кожна з областей виконавчого механізму, що відрізняється, може відповідати вихідному параметру аерозолю, що відрізняється. Виконавчий механізм може включати один або множину датчиків (наприклад датчиків тиску та/або сили) у кожній області, так що сила, прикладена до виконавчого механізму користувачем в одній або більше областей, може розпізнаватися для керування виробленням аерозолю за допомогою вибраних рівнів вихідної потужності, що відрізняються, яка направляється від електричного джерела живлення на картридж. Таким чином, рівень вихідної потужності може регулюватися на основі місця, в якому виконавчий механізм активований. Як альтернатива або додатково рівень вихідної потужності може регулюватися на основі величини сили, прикладеної до виконавчого механізму, яка може визначатися за допомогою датчика сили (наприклад датчика механічної напруги або деформації).
Зо Як неважко зрозуміти, конкретна форма та розміри пристрою 100 доставки аерозолю можуть варіюватися. У зв'язку з цим на фіг. 7-10 показаний альтернативний варіант здійснення керуючого корпусу 101", де відзначені тільки відмінності від вищеописаного керуючого корпусу 101. Таким чином, кожний з цих пристроїв доставки аерозолю може включати деякі або всі компоненти й елементи, представлені в даному описі, у будь-якій комбінації, якщо не зазначено інше.
Як показано на фіг. 7, керуючий корпус 101" може утворювати більше округлий профіль для поліпшення ергономічних характеристик. Як додатково показано на фіг. 7, керуючий корпус 101" може додатково містити індикатор 128". Індикатор 128" може випромінювати світло для зазначення операційного статусу керуючого корпусу. У деяких варіантах здійснення, індикатор 128" може використовуватися для повідомлення операційного статусу пристрою без використання поверхні 116" електронного дисплея. Наприклад, індикатор 128" може мигати або змінювати кольори, коли в картриджі залишається мала кількість композиції попередника аерозолю, або щоб указати на те, що електричне джерело живлення потрібно підзарядити або замінити. Крім цього, індикатор 128" може загорятися, коли датчик потоку детектує затяжку на картриджі.
У деяких варіантах здійснення, індикатор 128" може бути виконаний з можливістю світитися множиною кольорів, з різною тривалістю, різною частотою й/або інтенсивністю, щоб указувати користувачу певні стани пристрою доставки аерозолю, наприклад, рівень вихідної потужності, статус електричного джерела живлення, й/або активований або не активований стан пристрою доставки аерозолю, відповідно до вихідного сигналу індикатора.
Таким чином, індикатор 128" може включати джерело освітлення, яке приводиться в дію, світячись множиною кольорів, з різною тривалістю, різною частотою й/або інтенсивністю, щоб указувати користувачу певні стани пристрою доставки аерозолю, наприклад рівень вихідної потужності, статус джерела живлення й/або активований або не активований стан пристрою доставки аерозолю. Індикатор 128" може настроюватися користувачем, щоб керувати кольором або кольорами джерела освітлення та/або його іншими вихідними параметрами. Крім цього, користувач може мати можливість керувати тим, який показник статусу пристрою повідомляється користувачу світловим сигналом.
Як додатково показано на фіг. 7, ділянка 102а" корпусу кожуха 102" може включати бічний бо отвір 130". Бічний отвір 130" може бути виконаний з можливістю введення у взаємодію із зовнішньою оболонкою 132" (наприклад за допомогою посадки з натягом), що проілюстровано на фіг. 8. Таким чином, зовнішня оболонка 132" може входити у взаємодію із зовнішньою частиною кожуха 102". У деяких варіантах здійснення, зовнішня оболонка 132" може містити силікон, який може забезпечувати більше міцний захват, так щоб було легше втримувати керуючий корпус 101" у руці, не впустивши його. Однак в інших можуть бути текстурованими або гладкими. Використання еластичної зовнішньої оболонки 132" може надавати різні інші переваги. Наприклад, в одному варіанті здійснення, натискання на зовнішню оболонку 132" в області бічного отвору 130" може запускати джерело 122 освітлення (наприклад за допомогою приведення в дію виконавчого механізму), щоб освітити рівень вмісту текучого середовища в картриджі 200. В іншому варіанті здійснення, натискання на зовнішню оболонку 132" в області бічного отвору 130" може запускати джерело 122 освітлення, при цьому тривалість натискання на зовнішню оболонку відповідає тривалості активації джерела освітлення, так що користувач може безупинно освітлювати картридж 200 протягом необхідного часу у процесі наповнення або перезаряджання картриджа або в інших випадках, коли це потрібно, на часовому періоді, який вибирає користувач.
На фіг. 9 показаний частковий вигляд збоку керуючого корпусу 101". Як показано, оболонка 124" джерела освітлення може бути суміщена з оглядовим отвором 126", як описано вище. У даному представленому варіанті здійснення, оглядовий отвір 126" може бути відносно широким, щоб допомогти побачити рівень вмісту композиції попередника аерозолю в картриджі.
Наприклад, у деяких варіантах здійснення, оглядовий отвір 126" може утворювати отвір, ширина якого, що вимірюється перпендикулярно поздовжній осі 10ба" порожнини 106" для картриджа, дорівнює щонайменше половині діаметра картриджа.
Як зазначено вище, у деяких варіантах здійснення, ділянка корпусу кожуха керуючого корпусу може містити множину частин. У зв'язку з цим, на фіг. 10 показана перша секція 102а1" ділянки 102а" корпусу кожуха 102" (див. Фіг. 7). Друга секція 102а2" та третя секція 102аз" ділянки 102а" корпусу кожуха 102" показані на фіг. 7. Третя секція 102а3" може бути виконана за одне ціле з секцією 102а2" або являти собою 5 окремий компонент. Перша та друга секції 102а1", 102а2" ділянки 102" корпусу кожуха 102" можуть бути виконані з можливістю введення у взаємодію з кришкою 1020" доступу (див. фіг. 10). Електронний дисплей 116" може
Зо розташовуватися на третій секції 102а3" ділянки 102а" корпусу кожуха 102" (наприклад під нею).
У зв'язку з цим, у деяких варіантах здійснення, весь кожух 102" або його ділянка може бути напівпрозорим або прозорим. Кожух 102" може додатково включати джерело освітлення або джерело освітлення може розташовуватися поблизу нього. Наприклад, кожух 102" може включати вищеописане джерело 122 освітлення, яке може бути виконане з можливістю створювати пряме або непряме освітлення через кожух 102", де кожух може бути напівпрозорим або прозорим.
Як показано на фіг. 10, перша секція 102а1" ділянки 102а" корпусу кожуха 102" може додатково включати бічний отвір 134", виконаний з можливістю введення у взаємодію із зовнішньою оболонкою 132" (див. наприклад, фіг. 8). Таким чином, зовнішня оболонка 132" може міцно втримуватися на місці за допомогою протилежних бічних отворів 130", 134".
У той час як зовнішній корпус 132" може забезпечувати посилений захват, третя секція 102а" може містити метал, такий як алюміній, для підвищення міцності та/або поліпшення зовнішнього вигляду, або до третьої секції може кріпитися окремо зовнішній корпус, що задає такі характеристики.
На фіг. 10 додатково показаний внутрішній простір першої секції 102а1" ділянки 102а" корпусу кожуха 102". Як показано, кожух 102" може утворювати одне або більше ребер 136", які можуть бути виконані з можливістю втримувати електричне джерело живлення 300 (див. наприклад, фіг. 3) у порожнині 104" для електричного джерела живлення та/або втримувати картридж 200 (див. наприклад, фіг. 3) у порожнині 106" для картриджа. У зв'язку з цим ребра 136" можуть бути вигнуті або якось інакше пристосовані відповідати розміру та формі електричного джерела живлення 300 та/або картриджа 200. Ребра 136" можуть проходити до кінцевої ділянки 138". Кінцеві ділянки 138" ребер 136" у першій секції 102а1" ділянки 102а" корпусу кожуха 102" можуть бути виконані з можливістю введення у взаємодію з відповідними кінцевими ділянками ребер у другій секції 102а2" (див. фіг. 7) ділянки корпусу кожуха, щоб відокремити порожнину 104" для електричного джерела живлення від порожнини 106" для картриджа з метою втримання в них відповідно електричного джерела живлення 300 та картриджа 200 (див. фіг. 3). У зв'язку з цим кінцеві ділянки 138" ребер 136" можуть спільно утворювати розділювальну стінку 107", сегментовану вздовж своєї довжини. Використання ребер 136" замість суцільної структури може зменшити кількість матеріалу, необхідного для бо утворення кожуха 102", тим самим додатково зменшуючи вагу кожуха, при цьому як і раніше втримуючи компоненти керуючого корпусу 101" у потрібному положенні та надаючи додаткову жорсткість. Ребра 136" можуть містити нежорсткий матеріал, такий як піну або термопластичний полімер, або включати елемент, що містить піну, термопластичний полімер або інший нежорсткий матеріал, який дозволить ребрам 136" стискатися або зміщатися у випадку, коли електричне джерело живлення 300 зазнає зміни діаметра, що може трапитися при розбуханні в діаметральному напрямку, що являє собою часте явище для літієвих батарей. У зв'язку з цим ребра 136" можуть щонайменше частково оточувати електричне джерело живлення 300 (див. наприклад, фіг. 3).
Як додатково показано на фіг. 10, перша секція 102а1" ділянки 102а" корпусу кожуха 102" може включати виступи та/або приймальні гнізда 140", які можуть бути виконані з можливістю введення у взаємодію з відповідними приймальними гніздами/виступами в другій секції 102а2" (див. фіг. 7). Таким чином, секції 102а1", 102а2" кожуха 102" можуть блокуватися одна з одною у зібраному стані.
Як показано на фіг. 10, секція 1020" може включати отвір 137" або множину отворів, що сполучаються за текучим середовищем з порожниною 104" для електричного джерела живлення й атмосферою зовні кожуха 102", щоб створити можливість для витікання газу або газів, які можуть вироблятися електричним джерелом живлення 300 (див. наприклад, фіг. 3), З метою не дозволити газу або газам утворювати область підвищеного тиску в кожусі 102". Отвір 137" може містити один або більше просвітів достатнього перерізу, щоб запобігти утворенню перепаду тиску між внутрішньою областю кожуха 102" та зовнішньою атмосферою. В одному варіанті здійснення, отвір 137" може включати проникну мембрану або пористий матеріал, що дозволяє газу або газам, які можуть вироблятися електричним джерелом живлення 300 (див. наприклад, фіг. 3), витікати в зовнішню атмосферу, не допускаючи при цьому проникнення рідини в кожух 102" завдяки селективній проникності мембрани або пористого матеріалу.
На фіг. 11-15 показаний додатковий варіант здійснення керуючого корпусу 101".
Керуючий корпус 101" може бути, по суті, схожим з керуючим корпусом 101", представленим на фіг. 7-10, в одному або більше відношеннях. У зв'язку з цим, як показано на фіг. 11 і 12, керуючий корпус 101" може включати кожух 102", що містить ділянку 102а" корпусу та кришку 102р" доступу, яка може кріпитися до ділянки корпусу за допомогою гвинта 120" (див. фіг. 13).
Зо Ділянка 102а" корпусу може включати множину секцій, в число яких входять перша та друга секції 102а1", 102а2". Перша секція 102а1" може утворювати виступи і/або приймальні гнізда 140", виконані з можливістю введення у взаємодію 3 відповідними приймальними гніздами/виступами в другій секції 102а2" (див. фіг. 7). Ділянка 102а" корпусу може утворювати одне або більше ребер 136", які відповідно проходять до кінцевої ділянки 138" для утворенням розділювальної стінки 107". Як показано, у деяких варіантах здійснення, ребра 136" можуть проходити як у порожнині 104" для джерела живлення, так й у порожнині 106" для картриджа, щоб тим самим сприяти утриманню в них відповідно електричного джерела живлення та картриджа. Крім цього, керуючий корпус 101" може включати індикатор 128" і зовнішню оболонку 132" (див. фіг. 14). Електронний дисплей 116" може розташовуватися у верхній частині кожуха 102" поблизу зовнішнього отвору 108", що веде у порожнину 106" для картриджа, яка проходить вздовж поздовжньої осі 106ба".
Однак керуючий корпус 101" може відрізнятися в одному або більше відношеннях від керуючих корпусів, описаних вище. У зв'язку з цим на додаток до кінцевих ділянок 138" ребер 136" розділювальна стінка 107" може також включати часткову стінку 109", яка додатково сприяє втриманню картриджа у порожнині 106" для картриджа. Крім цього, як показано на Фіг. 11 ї 12, у деяких варіантах здійснення, ділянка 102а" корпусу кожуха 102" може включати перший та другий бічні отвори 1З0а", 130р" у першій секції 102а1", а також перший та другий бічні отвори 134а", 134р" у другій секції 102а2" (див. фіг. 11 ї 13).
Використання множини бічних отворів 1З30а", 1306", 134а", 134р" у кожній секції 102а17", 102а2" ділянки 102а" корпусу кожуха 102" може забезпечувати поліпшене введення у взаємодію з ними зовнішньої оболонки 132", як показано на фіг. 12.
Крім цього, як показано на фіг. 15 й як відзначено вище, у деяких варіантах здійснення, оглядовий отвір 126" може бути відносно широким (див. наприклад, фіг. 9). Однак, як показано на фіг. 13, в інших варіантах здійснення оглядовий отвір 126" може бути відносно менше широким. Наприклад, у деяких варіантах здійснення, оглядовий отвір може мати ширину, що становить менше половини діаметра картриджа, виконаного з можливістю розміщення у відсіку 106" для картриджа. У той час як широкий оглядовий отвір може допомагати бачити рівень вмісту композиції попередника аерозолю, відносно менш широкий оглядовий отвір може забезпечувати картриджу більш високий ступінь захисту, при цьому як і раніше дозволяючи бо користувачу бачити рівень вмісту композиції попередника аерозолю.
В одному додатковому варіанті здійснення, на фіг. 16 показаний спосіб складання пристрою доставки аерозолю. Як показано, спосіб може включати забезпечення кожуха при виконанні операції 402. Кожух може утворювати порожнину для електричного джерела живлення, виконану з можливістю приймання електричного джерела живлення, і порожнину для картриджа, виконану з можливістю приймання картриджа, що містить композицію попередника аерозолю. Порожнина для електричного джерела живлення та порожнина для картриджа можуть бути подовженими і відповідно визначати поздовжню вісь. Поздовжня вісь порожнини для електричного джерела живлення та поздовжня вісь порожнини для картриджа можуть бути неспіввісними й орієнтованими, по суті, паралельно одна одній. Крім цього, спосіб може включати розміщення електричного контакту для електричного джерела живлення, при цьому електричний контакт виконаний з можливістю введення у взаємодію з електричним джерелом живлення при виконанні операції 404. Крім цього, спосіб може включати розміщення з'єднувача у порожнині для картриджа, при цьому з'єднувач виконаний з можливістю введення у взаємодію з картриджем при виконанні операції 406.
У деяких варіантах здійснення, спосіб може додатково містити введення електричного джерела живлення у порожнину для електричного джерела живлення та введення у взаємодію електричного джерела живлення з електричним контактом. Спосіб може додатково включати введення картриджа у порожнину для картриджа та введення у взаємодію картриджа із з'єднувачем. Введення картриджа у порожнину для картриджа може включати введення картриджа через зовнішній отвір, утворений кожухом.
Забезпечення кожуха при виконанні операції 402 може включати утворення оглядового отвору у порожнині для картриджа. Крім цього, спосіб може включати введення зовнішньої оболонки у взаємодію із зовнішньою частиною кожуха. Спосіб може додатково включати розміщення джерела освітлення в кожусі. Джерело освітлення може бути виконане з можливістю освітлення картриджа у порожнині для картриджа. Спосіб може додатково включати введення електронного дисплея у взаємодію з кожухом. Забезпечення кожуха при виконанні операції 402 може включати введення у взаємодію першої ділянки корпусу з другою ділянкою корпусу. Забезпечення кожуха при виконанні операції 402 може додатково включати введення у взаємодію кришки доступу щонайменше з першою ділянкою корпусу або другою
ЗО ділянкою корпусу, при цьому кришка доступу виконана з можливістю селективного забезпечення доступу у порожнину для електричного джерела живлення.
Додатковий варіант здійснення пристрою 500 доставки аерозолю проілюстрований на фіг. 17. Як показано, пристрій 500 доставки аерозолю може включати керуючий корпус 501 і картридж. У проілюстрованому варіанті здійснення, до складу пристрою 500 доставки аерозолю включений картридж 200", представлений на фіг. 5. Однак, як неважко зрозуміти, в інших варіантах здійснення можуть застосовуватися інші картриджі.
Керуючий корпус 501 може включати кожух 502. Кожух 502 може бути виконаний у вигляді єдиного цілого або містити множину частин. Наприклад, кожух 502 може включати ділянку 502а для електричного джерела живлення, кришку 5020 доступу, а також ділянку 502с для з'єднувача. Кришка 5020 доступу може включати отвір або множину отворів, що сполучаються за текучим середовищем з атмосферою зовні кожуха 5020, щоб створити можливість для витікання газу або газів, які можуть вироблятися електричним джерелом живлення 504 (див. фіг. 18), з метою не дозволити газу або газам утворювати область підвищеного тиску в кожусі 502, як описано вище у відношенні отвору 137 на Фіг. 10.
У зв'язку з цим, кожний з кожухів пристроїв доставки аерозолю за даним винаходом може включати такий отвір. Отвір переважно може розташовуватися на кришці доступу, щоб приховувати отвір і розташувати отвір у порожнині для електричного джерела живлення, однак в інших варіантах здійснення, цей отвір може розташовуватися в інших місцях.
У зв'язку з цим, на фіг. 18 показаний частковий покомпонентний вигляд керуючого корпусу 501. Як показано, ділянка 502а для електричного джерела живлення кожуха 502 може включати першу ділянку 502а1 корпусу та другу ділянку 502а2 корпусу. Перша ділянка 502а1 корпусу та друга ділянка 502а2 корпусу можуть бути виконані з можливістю введення у взаємодію одна з одною, щоб утворювати порожнину 504 для електричного джерела живлення. Порожнина 504 для електричного джерела живлення може бути виконана з можливістю приймання електричного джерела живлення 600 (наприклад акумуляторної батареї та/або конденсатора).
Порожнина 504 для електричного джерела живлення може визначати першу поздовжню вісь
Бода.
Крім цього, ділянка 502с для з'єднувача кожуха 502 може бути виконана з можливістю введення у взаємодію з ділянкою 502а для електричного джерела живлення кожуха. З'єднувач 60 514 може входити у взаємодію з ділянкою 502с для з'єднувача кожуха 502. Наприклад,
з'єднувач 514 може розташовуватися щонайменше частково на ділянці 502с для з'єднувача кожуха 502.
З'єднувач 514 може бути виконаний з можливістю введення у взаємодію з картриджем 200" (див. фіг. 17), який може містити композицію попередника аерозолю. Будучи зачепленим із з'єднувачем 514, картридж 200" може проходити вздовж другої поздовжньої осі 200а", як показано на фіг. 17. Перша поздовжня вісь 504а, що визначається порожниною 504 для електричного джерела живлення, і друга поздовжня вісь 200а", що визначається картриджем 200", можуть бути неспіввісними й орієнтованими, по суті, паралельно одна одній.
Дана конфігурація може надавати різні переваги, як відзначено вище відносно варіантів здійснення керуючого корпусу, в яких поздовжня вісь порожнини 5 для електричного джерела живлення та поздовжня вісь порожнини для картриджа є неспіввісними, але, по суті, паралельними.
У деяких варіантах здійснення, картридж 200" може щонайменше частково розташовуватися у порожнині 506 для з'єднувача, утвореній ділянкою 502с для з'єднувача кожуха 502. У зв'язку з цим, як відзначено вище, з'єднувач 514 може щонайменше частково розташовуватися у порожнині 506 для з'єднувача. Таким чином, глибина порожнини 506 для з'єднувача, а також положення з'єднувача 514 (див. фіг. 18) в ній можуть визначати, чи розміщається картридж 200" щонайменше частково у порожнині 506 для з'єднувача. Часткове розміщення картриджа 200" у порожнині 506 для з'єднувача може забезпечувати поліпшене введення у взаємодію картриджа з керуючим корпусом 501 і/або знижувати пошкоджуваність або ступінь забруднення з'єднувача 514. Однак в інших варіантах здійснення, картридж 200" може не проходити на ділянку 502с для з'єднувача кожуха 502. Дана конфігурація може сприяти зачепленню картриджа 200" із з'єднувачем 514 і передбачає використання більше широкої різноманітності форм і розмірів картриджів з керуючим корпусом 501.
Керуючий корпус 501 може додатково включати контролер 510 (див. наприклад, фіг. 20), який на фіг. 18 для простоти не показаний. У деяких варіантах здійснення, контролер 510 може містити панель керування. Контролер 510 може бути виконаний з можливістю керувати деякими або всіма функціями керуючого корпусу 501, в тому числі направляти струм від електричного джерела живлення 600 на картридж 200". У зв'язку з цим контролер 510 може бути електрично з'єднаний з електричним джерелом живлення 600.
Як показано на фіг. 18, керуючий корпус 501 може додатково включати один або більше кнопкових вузлів. Зокрема керуючий корпус 501 може включати перший кнопковий вузол 542 і другий кнопковий вузол 544. Як показано на фіг. 19, перший кнопковий вузол 542 може бути виконаний з можливістю приведення в дію першого перемикача 546 на контролері 510. Точно так само другий кнопковий вузол 544 може бути виконаний з можливістю приведення в дію другого перемикача 548 на контролері 510. У зв'язку з цим кнопкові вузли 542, 544 можуть бути виконані з можливістю вигину або іншого переміщення для приведення в дію перемикачів 546, 548. Наприклад, перший кнопковий вузол 542 і другий кнопковий вузол 544 можуть бути шарнірно з'єднані з першою ділянкою 502а1 корпусу або другою ділянкою 502а2 корпусу ділянки 502а для електричного джерела живлення кожуха 502 або ними обома (див. наприклад, фіг. 18).
Таким чином, активація перемикачів 546, 548 може 5 дозволити керувати однією або більше функціями керуючого корпусу 501. Наприклад, активація першого перемикача 546 може направити струм від електричного джерела живлення 600 на картридж 200" (див. фіг. 17) для нагрівання в ньому композиції попередника аерозолю та вироблення аерозолю. Крім цього, активація другого перемикача 548 може дозволити керувати іншими функціями.
Наприклад, керуючий корпус 501 може додатково містити джерело 522 освітлення, наприклад світловипромінюючий діод (ЕС). Джерело 522 освітлення може бути виконане з можливістю випромінювання світла. У зв'язку з цим керуючий корпус 501 може бути як джерело 522 освітлення. Оболонка 524 джерела освітлення може бути напівпрозорою або прозорою, так що світло, випромінене джерелом освітлення, може проходити крізь неї. У деяких варіантах здійснення, оболонка 524 джерела освітлення може бути тонована або розсіювати світло, так що наявність джерела 522 освітлення схована або замаскована, коли він не використовується.
Джерело 522 освітлення може бути виконане з можливістю освітлення картриджа 200".
Зокрема, як схематично показано на фіг. 17, картридж 200" може включати оглядове вікно 252", так що можна бачити рівень вмісту попередника аерозолю всередині нього, як описано вище. Таким чином, другий кнопковий вузол 544 може застосовуватися для включення джерела 522 освітлення, так щоб освітлення направлялося через оглядове вікно 252" картриджа 200" та користувачу можна було легше бачити в ньому рівень вмісту композиції попередника аерозолю, і/або другий перемикач може виконувати інші функції.
Наприклад, в іншому варіанті здійснення, натискання на другий кнопковий вузол 544 і тим самим приведення в дію другого перемикача 548 може змусити контролер 510 подавати додаткову енергію від електричного джерела живлення на картридж, щоб збільшити вироблення аерозолю пристроєм доставки аерозолю, або направляти потужність на картридж, незалежно від того, чи виявлене здійснення затяжки картриджем. У зв'язку з цим, у деяких варіантах здійснення, пристрій доставки аерозолю може не містити датчика потоку. В інших варіантах здійснення, другий кнопковий вузол 544 може використовуватися для активації другого перемикача 548, щоб циклічно проходити через різні регульовані рівні потужності контролера, так що пристрій може мати різні вихідні параметри маси аерозолю або може контролювати виконання різних інших функцій. Таким чином, другий кнопковий вузол 544 і/або будь-який з інших виконавчих механізмів, розглянутих у даному документі, може бути виконаний з можливістю регулювання рівня вихідної потужності, що направляється від електричного джерела живлення на картридж, й/або іншого керування кількістю (наприклад масою) аерозолю, що видається.
У деяких варіантах здійснення, другий кнопковий вузол 544 може щонайменше частково утворювати розділювальну стінку 550, що відокремлює картридж 200" від порожнини 504 для електричного джерела живлення (див. фіг. 18). Крім цього, як описано нижче, контролер 510 може розташовуватися у порожнині 504 для електричного джерела живлення. Таким чином, другий кнопковий вузол 544 може включати оболонку 524 джерела освітлення на розділювальній стінці 550, так що освітлення може через неї направлятися на картридж 200".
Складання керуючого корпусу 501 може здійснюватися різними способами. В одному варіанті здійснення, контролер 510 може щонайменше частково охоплювати електричне джерело живлення 600, як показано на фіг. 20. Наприклад, контролер 510 може бути вигнутий або виконаний так, що джерело живлення 600 поміщене між протилежними, по суті, паралельними стінками контролера. При цьому контролер 510 одночасно може бути електрично з'єднаний з електричним джерелом живлення 600. У зв'язку з цим, електричне джерело живлення, наприклад, може включати дроти або інші електричні виводи, які припаяні або якось інакше з'єднані з контролером 510.
Як показано на фіг. 21, контролер 510 й електричне джерело живлення 600 можуть
Зо вставлятися в кожух 502. Якщо говорити конкретніше, контролер 510 й електричне джерело живлення можуть розташовуватися у порожнині 504 для електричного джерела живлення. У деяких варіантах здійснення, кожух 500 може включати елементи, виконані з можливістю введення у взаємодію з контролером 510. Наприклад, як показано, контролер 510 може розміщатися у пазу 552, який може бути утворений продовженням 554, сформованим першою ділянкою 502а1 корпусу ділянки 502а для електричного джерела живлення кожуха 502. Таким чином, продовження 554 може служити опорою контролеру 510, щоб передбачити можливість активації перемикачів 546, 548 вищеописаним способом.
В одному варіанті здійснення, перший кнопковий вузол 542 може вводитися у взаємодію з першою ділянкою 502а1 корпусу ділянки 502а для електричного джерела живлення кожуха 502, перш ніж контролер 510 й електричне джерело живлення 600 вставлені у порожнину 504 для електричного джерела живлення. Наприклад, ділянка першого кнопкового вузла 542 може бути приварена (наприклад за допомогою ультразвукового зварювання), приклеєна, введена у взаємодію за допомогою посадки з натягом або механічно приєднана до першої ділянки 502а1 корпусу ділянки 502а для електричного джерела живлення кожуха 502. Таким чином, перший кнопковий вузол 542 може вводитися у взаємодію з першою ділянкою 502а1 корпусу, але як і раніше мати можливість переміщатися для активації першого перемикача 546, як описано вище. Крім цього, як додатково показано на фіг. 21, у деяких варіантах здійснення, другий кнопковий вузол 544 може вводитися у взаємодію з першою ділянкою 502а1 корпусу ділянки 502а для електричного джерела живлення кожуха 502, перш ніж контролер 510 й електричне джерело живлення 600 вставлені у порожнину 504 для електричного джерела живлення.
Наприклад, ділянка другого кнопкового вузла 544 може бути приварена (наприклад за допомогою ультразвукового зварювання), приклеєна, введена у взаємодію за допомогою посадки з натягом або механічно приєднана до першої ділянки 502а1 корпусу ділянки 502а для електричного джерела живлення кожуха 502. Таким чином, другий кнопковий вузол 544 може вводитися у взаємодію з першою ділянкою 502а1 корпусу, але як і раніше мати можливість переміщатися для активації другого перемикача 546, як описано вище.
Повертаючись до фіг. 20, контролер 510 може включати з'єднувач 556.
З'єднувач 556 може містити електричний з'єднувач і/або з'єднувач лінії передачі даних.
Таким чином, з'єднувач 556 може застосовуватися для підзарядки електричного джерела живлення 600 і/або передачі даних на контролер 510 і від нього. Як показано на фіг. 21, кожух 502 може включати поглиблення 558, виконане з можливістю приймання з'єднувача 556.
Наприклад, поглиблення 558 може бути утворене першою ділянкою 502а1 корпусу або другою ділянкою 502а2 корпусу ділянки 502а для електричного джерела живлення кожуха 502 або ними обома.
Як показано на фіг. 22, друга ділянка 502а2 корпусу ділянки 502а для електричного джерела живлення кожуха 502 може вводитися у взаємодію з першою ділянкою 502а1 корпусу після того, як контролер 510 й електричне джерело живлення 600 вставлені у порожнину 504 для електричного джерела живлення. Наприклад, друга ділянка 502а2 корпусу може бути приварена (наприклад за допомогою ультразвукового зварювання), приклеєна, введена у взаємодію за допомогою посадки з натягом або механічно приєднана до першої ділянки 502а1 корпусу ділянки 502а для електричного джерела живлення кожуха 502. Крім цього, ділянка 502с для з'єднувача кожуха 502 може вводитися у взаємодію з ділянкою 502а для електричного джерела живлення кожуха 502. Наприклад, ділянка 502с для з'єднувача може бути приварена (наприклад за допомогою ультразвукового зварювання), приклеєна, введена у взаємодію за допомогою посадки з натягом або механічно приєднана до ділянки 502а для електричного джерела живлення кожуха 502.
На фіг. 22 додатково показаний з'єднувач 514, введений 5 у взаємодію з кожухом 502.
Зокрема, з'єднувач 514 може розміщатися у порожнині 506 для з'єднувача. Як показано на фіг. 23, у порожнину 506 для з'єднувача можуть вводитися додаткові компоненти. Зокрема, через з'єднувач 514 може вводитися ущільнювач 560. Крім цього, через ущільнювач 560 може проходити електричний контакт 562. Ущільнювач 560 може бути виконаний з можливістю електрично ізолювати з'єднувач 514 від електричного контакту 562. У зв'язку з цим електричний контакт 562 може містити провідний матеріал, такий як латунь, а ущільнювач 560 може містити електрично ізолюючий матеріал, такий як силікон. Електричний контакт 562 може входити у взаємодію з першою клемою 564 (див. наприклад, фіг. 22) контролера 510.
Наприклад, електричний контакт 562 може бути приварений до першої клеми 564, після того як перша клема приведена в стикання з ним.
Крім цього, вставка 566 може входити у взаємодію із з'єднувачем 514 і розміщатися у порожнині 506 для з'єднувача, утвореній ділянкою 502с для з'єднувача кожуха 502.
Кріпильний елемент 568 (наприклад гайка) може кріпитися до з'єднувача 514, щоб утримувати вставку 566 у зачепленні з ним. Вставка 566 може бути з'єднана з другою клемою 570 (див. наприклад, фіг. 22) контролера 510. Наприклад, друга клема 570 може бути приварена до вставки 566, після того як друга клема введена у взаємодію з нею. Таким чином, з'єднувач 514 може бути електрично з'єднаний з контролером 510. В іншому варіанті здійснення, друга клема 570 може прямо входити у взаємодію із з'єднувачем 514. Так чи інакше, з картриджем 200" можуть встановлюватися позитивні та негативні з'єднання (див. наприклад, фіг. 17), коли картридж уведений у взаємодію з керуючим корпусом 501 за допомогою електричного контакту 562 та з'єднувача 514. Таким чином, струм може направлятися на картридж 200", щоб випаровувати композицію попередника, що знаходиться в ньому, згідно з командою контролера 510, коли користувач натискає на перший кнопковий вузол 542 (див. наприклад, Фіг. 18).
Після того як різні компоненти, зазначені вище, введені у порожнину 506 для з'єднувача, кришка 502р доступу (див. фіг. 18) може вводитися у взаємодію з ділянкою 502а для електричного джерела живлення та ділянкою 502с для з'єднувача кожуха 502. Таким чином, керуючий корпус 501 може утворювати закінчену конфігурацію, представлену на фіг. 17.
Слід зазначити, що хоча керуючі корпуси за даним винаходом описані у даному документі як ті, що застосовуються з картриджами, слід розуміти, що термін "картридж" має на увазі включення варіантів його здійснення, іменованих "баками" або "картриджами у вигляді баків".
Баки відрізняються від інших варіантів здійснення картриджів для пристроїв доставки аерозолю тим, що вони можуть не містити підкладки резервуара щонайменше їх ділянка може бути прозорою або напівпрозорою, так що можна бачити рівень вмісту композиції попередника аерозолю, при цьому кількість композиції попередника аерозолю, яка може в ньому розташовуватися, може бути відносно великою. Варіанти здійснення картриджів у вигляді баків описані у (патентній заявці США під серійним Ме 14/802,667, поданої 17 липня 10 2015 р.,
О"Вієпі, яка у повному обсязі включена в даний опис шляхом посилання.
В одному додатковому варіанті здійснення, запропонований спосіб складання пристрою доставки аерозолю. Як показано на фіг. 24, спосіб може включати забезпечення кожуха, що утворює порожнину для електричного джерела живлення, виконану з можливістю приймання електричного джерела живлення, при цьому порожнина для електричного джерела живлення бо задає першу поздовжню вісь при виконанні операції 702. Крім цього, спосіб може включати введення з'єднувача, виконаного з можливістю зачеплення картриджа, що містить композицію попередника аерозолю, у взаємодію з кожухом, так що картридж продовжується вздовж другої поздовжньої осі, при цьому перша поздовжня вісь та друга поздовжня вісь є неспіввісними й орієнтованими, по суті, паралельно одна одній при виконанні операції 704. Крім цього, спосіб може включати розміщення контролера в кожусі, при цьому контролер виконаний з можливістю введення у взаємодію з електричним джерелом живлення при виконанні операції 706.
У деяких варіантах здійснення, спосіб може додатково містити введення електричного джерела живлення у взаємодію з контролером. Крім цього, спосіб може включати введення електричного джерела живлення у порожнину для електричного джерела живлення одночасно з розміщенням контролера в кожусі при виконанні операції 706. Крім цього, спосіб може включати введення картриджа у взаємодію із з'єднувачем. Картридж може містити оглядове вікно. Спосіб може додатково включати розміщення джерела освітлення в кожусі, при цьому джерело освітлення виконане з можливістю направляти освітлення через оглядове вікно.
У деяких варіантах здійснення, забезпечення кожуха при виконанні операції 702 може включати введення у взаємодію першої ділянки корпусу з другою ділянкою корпусу.
Забезпечення кожуха при виконанні операції 702 може додатково включати введення у взаємодію кришки доступу щонайменше з першою ділянкою корпусу або другою ділянкою корпусу, при цьому кришка доступу виконана з можливістю блокувати доступ у порожнину для електричного джерела живлення. Забезпечення кожуха при виконанні операції 702 може додатково включати введення кнопкового вузла у взаємодію щонайменше з першою ділянкою корпусу або другою ділянкою корпусу. Крім цього, спосіб може включати розміщення джерела освітлення в кожусі та введення оболонки джерела освітлення у взаємодію з кнопковим вузлом, при цьому оболонка джерела освітлення виконана з можливістю направлення через себе освітлення, що створюється джерелом освітлення.
Фахівець в даній області техніки, якому даний винахід адресований, зможе запропонувати множину модифікацій та інших варіантів здійснення, скориставшись ідеями, представленими у вищевикладеному описі та на відповідних кресленнях. Таким чином, слід розуміти, що винахід не обмежено конкретними варіантами здійснення, розкритими в даному описі, і що модифікації та інші варіанти здійснення передбачається включити в обсяг патентних претензій прикладеної
Зо формули винаходу. Хоча в даному описі застосовані спеціальні терміни, вони використані лише в узагальненому й описовому змісті, а не з метою накладення обмежень.

Claims (9)

ФОРМУЛА ВИНАХОДУ
1. Пристрій доставки аерозолю, який містить: кожух; частину джерела електричної енергії, яка визначена кожухом, що включає порожнину джерела електричної енергії яка виконана з можливістю приймання джерела електричної енергії, причому порожнина джерела електричної енергії проходить вздовж першої поздовжньої осі; частину з'єднувача, яка введена у взаємодію з кожухом і включає в себе порожнину з'єднувача, яка виконана з можливістю щонайменше частково приймати картридж, що містить композицію попередника аерозолю, таким чином, що картридж проходить вздовж другої поздовжньої осі, перша поздовжня вісь та друга поздовжня вісь не є коаксіальними й орієнтовані, по суті, паралельно одна до одної; джерело освітлення; та кнопковий вузол, який введений у взаємодію з кожухом, при цьому кнопковий вузол включає оболонку джерела освітлення, виконану з можливістю направляти через себе освітлення, створюване джерелом освітлення.
2. Пристрій доставки аерозолю за п. 1, який додатково містить з'єднувач, що знаходиться частково на ділянці для з'єднувача.
3. Пристрій доставки аерозолю за п. 2, в якому з'єднувач виконаний з можливістю взаємодіяти з картриджем, коли він щонайменше частково прийнятий порожниною з'єднувача.
4. Пристрій доставки аерозолю за п. 1, який додатково містить джерело електричної енергії.
5. Пристрій доставки аерозолю за п. 4, в якому кнопковий вузол виконаний з можливістю контролю рівня вихідної потужності, спрямованої від джерела електричної енергії для нагрівання композиції попередника аерозолю.
6. Пристрій доставки аерозолю, який містить: кожух, що визначає порожнину джерела електричної енергії, який виконаний з можливістю приймання джерела електричної енергії, при цьому порожнина джерела електричної енергії 60 проходить вздовж першої поздовжньої осі;
з'єднувач, який введений у взаємодію з кожухом і виконаний з можливістю введення у взаємодію картриджа, що містить композицію попередника аерозолю, таким чином, що картридж проходить вздовж другої поздовжньої осі, причому перша поздовжня вісь та друга поздовжня вісь не є коаксіальними й орієнтовані, по суті, паралельно одна до одної; джерело освітлення; та кнопковий вузол, який введений у взаємодію з кожухом, при цьому кнопковий вузол містить оболонку джерела освітлення, виконану з можливістю направляти через себе освітлення, створюване джерелом освітлення.
7. Пристрій доставки аерозолю за п. 1, в якому джерело освітлення розташоване у кожусі.
8. Пристрій доставки аерозолю за п. 1, який додатково містить картридж.
9. Пристрій доставки аерозолю за п. 1, який додатково містить контролер, розташований у кожусі. нон ше, шк шщ не НІ
Фіг. 1 сх НН тод Тен ІЕ-- ОВ т с. ЩЕ Яке че 7 я Кк з х х з У ї Діди Втр диском ет ! Кт УЖ С КІ ! КОДИ и ' ! КЕ КВК ВВ с ПЕ Ку пед ! ОК пи Н ! їй А Штук Пи а ! ти х Тит ! КА Ми і Ах Кт і Ки ООН Н Біде М : і Мої ді ! ' пдв лений ще ший ТК і і ки КУ і ! ша Пт і ' Сх це Кк ' і
СК. ве аби ї : їжи Кит Гі и не х ї паї Ки ї ї кій Тит : Ум Ум : ї СОН тий Женекї МА тА І и Ки ми ЕН Брі Ки та Би я м і ших Тр : М і шк Те К Ки ї й ії п я ї Мой зи ї пи ; Мі и : Мих 1 рев ИН ї Тит З кю М є тик І Ми т ен ЗАН М Ка , Ту : за з . Ко , Мити з и ше НЕ НУ ї кити Ома Би Жодний Я , Ти пли Ки ОК мими ї ії А жим м З ва ем в їх и т Ки во шир у ЦЕН їх Ж ке Ки : Ки У я котки Ки Бойки КУ М я Ти ' Ки хх Ци й ? Би А , Ки Ки МО КИ : Ки сі у ' ЗІ ми М ри Б иши і Ми В Я ти І У ' а а Е ат : Кот їх КЕ. Ж ї ки в'я і Побут З Коти ЩІ Я Ки Ки дет ЙО зи Не Тк М в'я МОЙ Не Ка ве Ки ви ЗКУ НЯ нн " и па шити т ПУ ПС ТА ШИ І І ОКУ їй Тит Ти Ми й оон пит - Ком кий Мо Тит Я До» фея и Кор рити р: БА Ти ок кі тк Кия С та иа Кук коми Ка Ми ї НЕ А Ки ї Кк Ким Глятк Її. и ші Ти М ЕХ Ки т Ми КА хі її та их а Не ко кА КТК Мр ті СК) ік У я ке ме ут НЕ т ДОК ооююююююююхх Пр кт сх На о мих її - Ком кн їх КІ т : До вікове ксовевсі ї 3 сеухмом її вч фору ОК ке ВІВ Що - КИ ПК БЕ як А и зе у Мі З о А « : 5 я дет ік М ІН В ВА ТО "
Фіг. 2 су о : те ї х І т ї х Ж ї Її й ї Її З ї ї х ї х, ї х і Ї і З Гу ! і ти ї ца з ВВ і ї я ч їх ТЗ ї з ХЕ ж З де ч з т і З І В сла ї В ї А з ЗЕ зх ! ї в То х М, В ; я Я . Я я : А й сх Досессюмуй т ре сте ТУЕКоХ Ток вих Й і ВИМИ СК ОК НН і к о Ти і і І і ПТБ і ВК в ке і Коти и и і ВТК и хі КЕ т НЕ З Кале АК КА В і М, ЕК ІВ і Ве ІХ " . кт В і ЕР т ЯК и Б ТК В і Ух тя ТЕ и НН і
«еВ. и н я В і І: УР Я ТЕН и і КТ МИ ке ТК ти г ил я НН и ; БЕН ва: ЩЕ і МІ, З тя А и і ї КД и пі «ЩЕ пк КМ м и З НЕ і чик КТ ше яти и і і зу и і і си М, На: ! ! Я ії ЕЕ чн ТК х По ща ИН ше Пити й іму сх КВ хи т жі БТ тя БОНОВУ т си й 1 ие ВИК ня, тету: че о и й Па ек 1 . оби яний й Пея -- ТИ . ви жи а і Тр ки МЕ ЯК т ТК с КЕ ча т НП а УНІ : ей У шН ? пити ї ЦЕ 5 пе - Ки КЗ : Но й Я я У М ЯК ; Пен Кв ОО мини : Ки ра Км се ве сао А Кк 7 че з ки й М Ох М а тА не й и Ж и : в Пі й я чи ще ІК Тож пт Те ку» МО рот Пе ши Б Б Кт ; ПК о ВВ ем МН и і ТК ДВ о ми Кия Пе ка у Ки і пк ер : Пи п М М і ' Па Ки : НК м Б ! Мей су Кт ня ЩЕ Н МК НЯ з х ія р МК : Ми НА АН Ох и ' На ТІ БНО Ем те Ж ! ик ме Ки Кк п, а М й. ї и . Мета і КУ Ж и Е НК А у А ї ія Му у іти ія ва іа Б у туя Ті Кан пи і Кк тя шо АК и их і Ки и их, те ке Ки их і Щі т з т тько іх БА мед ще р и бо, Зо у М ї Та озіх КЕ 0 у В етан ЦЯ ВА у ОК З пи МЕ з х я т. ги А МЕ хо т тк, т. р КЕ Ки Я Мои о Кок Ки ий Ок Ко у я . Ж Ма у Ки КО А косу у М Петя і їх . ЗЕ чи дхихауття Кия МПЯрсКеац у р и Кутя НУ І а я я чо Ки ЕІ : ГО МУ іл р НЕ БЕК ух, Как ок Ми я КЕ м Бери Роки я Кум АТ ки І НН и ШЕ у АКБ иК щі і З нй Ки ем А и Ї дн ий КАК КВК КК и Мокін й их ОК Ки а М Яке Ку т о и очною осінні сою дя До лни ЕК нин ше --- 88 ШК 838 рі З
Фіг. з хх х х ке Сх т " шт хо хо хх У З ОО ЯЕх - Кк; , о М х пе ОХ ї :
в. х и Кя ен 5 х Б в хх я х Ах х ї ще у ах х, 55, з хо Хе хе Ку ке Ж ж й У Н КО з хто КУ х ха Вк З СО; х х ОК х х «з А АК в МОХ Я щх ЖК о У М о к х ЕК х Ся ОО з М У ко | еВ Я ке х К Є я рт ЗІ К КОН Бк в КУ щу Я х ак Кр ЩЕ Я ї т КУ х Хо й ; їх ж т шви х ге К ле Б х
Фіг. 4 дечкжкнюсу «корчі ще ЕК й КО КА ку ор Ва шк ТК оон 1 "вк, Б Кун Оу ви р ИН ке пи Кі о Би Кия Мити НЕ Кт и Гб Мих Й кни В с оте й: тя ! Кия я и о їм Би РОК т й Кк ко КН ї- а З М 7 б що МУ й ВІ фени Кк їх хі ; Шк КЕ 14 ї Кк ї Ге я й ї х НЕ. КЕ к ТЕ : с її г ЖЕ М - ї З Я о в їх К Е я хі ЩЕ. й І с й БО х Поні Дермотнння ВІ ЕК ие ЖЕ А: М Ей Я ш БУ А щих К п хе Ж ІЛ ев ї У ТАТИ З й й й її м Гі що я г, й : ті " М к г ; ; ід ПВ й г п 4 У к и Не я й : -ї Г В і х о І М 5 Ме 1 й Й з хі Я й т, | і ; м М ї ч. Я 1х и КЕ в кі і и вид М І я. зе їх : 18 З я кі З х г у р я м З й й кі З ; й І її й НІ ЕН: є і ї : вк ї АХ т ; х нс м й Ко шк 3 1 Мед дк Що і КЕ і У ДАМ, чі УЗ КО АХ Ме З. З В о З Ще соя о, з м ЕЕ ми ще ї : й есе ОМ Ух зи жм 5 У ше пече ж не ч ТВ т х Б; : ї ОЇ щу щи я М ЩЕ, «- ЗЕ й й БЕ п А В . ТА ПА, кв ше 14 КРИМ о й кі х СМ У Я. ще МікуеЯ В ри КВ У дн ОКУ» с а М МЕ 5 дих Е и М ФУ м І: рижеква М СЕУ п уме їх ПЕК В Й ще Зі де В ри тн с Бек кв М І Кт тя ж кри В - Бе р Кс реа В | рення її СО. жур кн ей пт С о ше М с пиккавтткижяй Моно і В
Фіг.
ЩО пок «ладх о ; р, їх КК : о ж : у : І фехететитететттттн : З : ак і и : В ко : х Ух 1, зх 9 ї ї ; о їх м хе Ел ках пз | 1 ее как х хі - ЩЕ Щеня, х У БК М Ба ч з хом кю я і: Бікшечий кет ванй Й бунт тн Мов о КЗ їй Е Кров їх КЕ ПЕ хм мет 1 ТА МІ ке и МИХ Бон Бе М ЕР ШК . їж в т Ки х У ' феить ку ло КТК ТТ пи ЕК 1. і ; Р фе З Зб ее п Голи х Мо, й у, Тл и ЕЕ. ' ! Ше: ї І тт ше Кт УК ' і і Ї я лю пях я КМ | ' ІН ' ЗЕ ва МК ТИ пе ВВ ГУТУБ п у Ки шкі ій шк - Ми вий пжЖа БИ. «ех З Ки Кіт и ММ пло ; ання я З Мк и и ї у кт ІН БА М, а Поні КК Ма и т Ки Я Кая Пере де я сн ее Я, в КК їЮ яки дання Тл аа Ба у НИ Я си денних Пк Би у и и Це ей За у Кит Пн ве у Гоа ок ОО ВАК и Б ОЕМ тв Ек ШК жи ай и т Ки КБ Ки ее ки у Тит їмо се и Пи Ки ик їж жи, ч. З Че ст Кий Бі у и я БТ у Ки З ки лу ті лу КК и ік КАТ во и Пк КІ зо і и КІ пл Кит іти ЕТ, у Б т Пенн Ще НН З и іс я и с КК жі цес Це и В М КОЖ . Ми кт 7 КА - и ду Кал Те и я ії Я Ех кози З ; У Н З я 4 Ір 18 ші и нн ММ їй пкт Дух оссокнцх 1 й Ки во тв Кок МЕ М тий і ік ОК ню з. ярі Х п ке кр Я З ех зу Кия Тр Я КВ» з и ОК сх ка о зі о м ох з МЕ ної хі ГК хи З ЗК ту р НИ НИК ши х АКІБ ми Ки нлк и Ме ККя лом й ЕКО В км зеож кт наве, ум ПЕДА с Фет их? С ОО Й, т а ту г же ОН т ин х «НЕ "
Фіг. 6
Не ВЕ мули їв ІВ Кс Кен ди М х ше Уфа, хе ; ших їх ПК, є ; я ях ї Ки -И бю Ку Ом - се Ед КТ, Кн, Еш оо, гц о чек З ще рю ШИ ко . мо ' о там, 0 . й Кох, І, я, їй; з М МК, М. їх п мор ж, МІ Її 1 Я ж сі я, з х В я І пу тн НУ ОХ їх ек : Ох ВЕ у КО ї АЛ, ОВ КУ п ї 3 КУ я ЗХ ї і ку. тя ; ї хх Шу У В Ї ще КАХ ї 15 як т о У АХ ї М м х ОА : хі ях У . к Ж Ох : ГІЯ
Зо. КЕ і ! 1 ЗА ВА Кк М : У МН У т ї " ї ї ! г в тт Н 1 Я щі и ОА , і г ОК ї ке; х КТ : їх ЩМокою ТА Н ц КЕ Ст Щі и з і КЕ іх НЕ М ЕЕ ї НЯ г КЕ ЩА. г зо їх ге. 3: Щ ї : п; Н щ ж т: НН У : сн 1 СН п ОК СР оую у М роту трах і к ах отент, ЕКЗ її ки ЕЕ : пт ТЕТ м 5 ЕН СЕ і ж. Кл : Зх ОК : ян НМ ї кої і лі 513 З Мх її : ке рі хо і КО 1 і Ко ро Н кот хх 1 "и КОЛЬ, Н ше НН и 1 Мк Н го т и роща І Кот Ії І и НК : КОЛИ 1: І 1 ром Н МІВ ТК і "й ої Н МІВ ЗІ Щщ рої дяиляке ВІ КЕ КН шо 3 п ЗЕ Дженні ЩІ їх 3 и їОЗЖ для ДІ їх: 3 МОЛОТ х даті Б 3 Бодя МО Ге І: ча НУ Отпе : МО ре у су МОРЕ І ЩЕ: Р рн пої: : МОНЕ ре лу и ще І ТВ НН ше о : МЕ ТЕ ух Е Тед МИ ОЦІ Трон і НК ую ї я: 1 Мк ї 1: М Щ - НУ її Іі Щ х по їх: і х х км її А К я ше т ії Бо ЗИ ї : ож У їх, 16 Моя ЩЕ 18 Мо 1; : М ГНН: : - МЕ ї Ми їх ї ІКТ 32 ? Е ті і Кк Ті ! їх ДЕННІ ї їх НК Ї ї 1 3 М тт: 2 КЕ її; : г т: -й т: т ! і: ей х Ен КК ГИ Х з, ки о ке її; їх я т; ких о ах а чн КОКО о Хо ка ДОК ло пащі ж МІК Поки і
Фіг. 7
Е с м т сни 1 : о що Ж Енн - с ПК пк й У ЕХО, - ЩЕ нем з ПА я м, о ох я ко ка Ж Я : тої че тя я нок х, У Ре ех а чих гі ре ж 1 іх ті хх ти те, м А Кі с ту у ші ех 4 1: і і Ж І: ах ТІ хі ше я. М У ЕН хі : ще Де ОХ ГІ І х а і А їх ' кі М, е бу ск і ПА І НН и с в щу ІН Кк кг ке де, | На і і ху дух чо : Тр їі г Кг у ше о ї і т я ст КУ Ой Мі БОКУ ро же х і х І ї М х а, 1 М ї Ще ; її З с ї р. У Ух Н Я -ї їі: (У . : їх х хх 1 ЦЕ. ї їі Я і я . С, І г : їх х Е ї Мі. пі ех щі Ай В: Іру ї СО ях ї Т І : В ТЕ, Щ ТЕХ 1 й й . Я я ц ххх їх 1 м ї «й й ЕЕ А хх і 5 т І ку їх р 1 хр, Хо: щі рих КОРЕЯ й РОЖ ль Й Ко: їх; оц і ї ї М 5 її рія вх роя щі КЕ її; її ве й пі Кк їх; , їх та - їх Я х ПЕ її ПНО КК КОРА НИ; Ку РА их пр Во 52 Кох их ях В і п ЕН Киї чн У хз ї х М КО 33 в Ії х Кох їх Поеня Ії У К- у х "Ух | Куй рі ної хх ї І хв У і ща й я Я ши ї К КО її шин ї і х Ті хх їх і х У Е. | ! Е й НЕШЕ Я ї 3 їх | і І: Бі ий Х ; І в т, у по ПИ її БА ром. і с Р ї р і 2: че і і рі НЕ і М у г ох х ї ТІ т ї Ту і ГИ , ; і СЕ хх . с: У й: Хе Ої ї ШЕ їх х КІ хі у ї х щі У І КВ ті Гах ї М дах т ї ї 5: ою і ев сх Кс її і : т ї щі і лк щ Ї ої Бк М у З і ши шен Бе і ; Се ті 5 | : БЕК: ши хі Ї Га Рі ІІ Е НЕ ї Н Її ї і 1: 1 хі З ті Р 1 А А З : ! Її М НИЩНКя Тож ! рі щі У і ся т а 2 ! НИ Ми дн і їі М. ка хі У 1 тон і і кв рі і і Я ще хх ок КЕ ; ї ії їх М, ! й ї «ої ; її я з У яр і 4 3 12 р рії, | її ї; щі і і КО З с Кк Ти 13; її о ! і а Кн, Уа каш і Ах їх 51 і хи і і кр Ка і : В кА ПЕ й ці "Х шоуіх ! і її ру ПО | В Ро ик 5 і В Ж Га Х їі що ТРК ї и й Бош рих 5 ГЕ 15 : їси й і їх г: хх: Ї с У іх г: 2 їі ий А п; ї 5 ., «и КІ кі їх і Ше А хр її ! Ї є і Ге: БК косо А КИ ж я ГРИ же мае їх ї Ї Бе КК ай ж й хек уки ци Е «ріг.
1-х 4 сЕх г НЕ се ЗИНЩИ те ї одні ЕЕ фея ж, и унтхесте з Ж ж м пов Пн яти оо Хшияжитт у ше ке хг - а: ку ди ТР МЕН НА, - і РА що тб їх, о й їх ї оті йя ОО Ж ше Зх ї є я ОБ ОЗ Пі МІ є й МЕ НЯ ПТМ Ж ї г не ОВО Ці Ох Мі 16 ї Кз у Ок що РО хі | х Т ОВ ОоОж: У Я А 3 7 КВ Ї ТООЗКХ ПЕ хз де гі ГОМ ОЖ РОЯХ о, Нш пн Ж НИ хх 1: іш її г БО КІ хх її мк Я їх ях МИ НІ М ОО А: р Бер ОД НЕСУЧУ що: бр ту т НЕ ЗО Уо- у : ЧЩН рр Оп а БОЇ і ті ОБР оп З ни. х КЕ: | т: В Б БО ВТ: ! її БОР бій НЕОБ а КЕ: їі БОРБРЕОці «1 БОЇ ТІ З БО БРОТЬ Ж Брі : З тт чБРОВРО ЕН | і БІ БР ДЕ | хі РЕА БРОЩІ 1 г З Б Ек РРО : їх: мМ Б а Ка і. ї НКУ їх о ЧИЯ ОВ Р НН її НЕ КІ: КЕ т 1 А ї 1: ЕОР ті ТІ НІ хХї ЕІ БЕ НУ І Кк, ОРЕ БЕ ів 15: Це БОБ 3 дек ее р І БОР 1 х ІЗ З РА РЕК РІ р г : її ті пи БОРЩІ г и Е іі БР ІБР ТІ СН и ї їі т и НОРІ БЕ а НІ ЛА ЕК 1 : : хі ї ї гр Я НЕО НЕ і ЩЕ МОЯ
Во. ОН ЕН З Е її ЕН НН 11В ав хлі х їх МН мі КІ и НН НН х х. ! і ЕН ЖЕ І; ті 11 В пеня Ж г їх МОБ Б ОТЕ - І т РОН НН З Е зн Ії: г ГЕО Р 5 хЕ 13 с- мії щі Іов РИ НЕ Хо її т ТИ із БОР ТИ бохо Р Бр БО г Щ РИ ді ОЇ ' : З НЕ Пі Я КЕ РІ 1: п: ІН І їх. щі МО хі 1 1 рр ТЕ: | 3 тт153Н:
ОРЕ. и гі ТТРЕ ІЙ 2: Н г У ' РРЕЛЕЖІ ТЕР ті з РР Ір хх Іі ТЕР хі ТІ Н її КУ р 1 13 БІ: : я БІК
ІБР. 1 с: БВ 1 З чу, пити ну Ех ті КЕ х ПЕНІ і Т удрдттттттих : ри; Кі ЖЕНЕ: ї : : ог З ' ІБ: 1 : КЕ ОЯя НІ: ї ї ї Гопокй ' 181: : ї їх зі 11 ї Хв уж НЕК ННЕ ї 1 : ї обі НЕ НЕК : Доююююююх Ії Но: З х хккжкоккх 1; Мо: ї | коєкккююююккя 3 пої ї лляну До В НИ НН М КОЮ т НВ т : таРх х ї йди вин. Є ; ЩЕ чл Ся тлнтлкцй се 7 нки м ; ж ноои х КЗ ому шу х с еко лТ т 3 х іх по КИ . ім, КОТА одн, хо іа НА кдд І, ння : й нед ще пі тр пен НА нм Ме уко М ІГ мі. секр у ий пої І Ку м шої х м. х 1 т х сах ХХ БЕШН з х п ТЕ їі : «А В ів ОЇ х пет Не т! Роше рт її Ше й рі І кї її рі хі и х НИ ої хх шт ї к її ПІ Є ле Н т ої Ох ден Я Дня ї КЕ ПИ ТЕКИ Я рн х М Кор НЕД як ЕВ жі " о ДІВ чі КА, З КОотия ит ел, їх їх я Жені, п З 1: трі тей т х її. рі: дя їх ї шт трі Е тк А Я я | : І 1 ле і її З 1 рі : їх Ж чі ї рі ! Б ї 1 Я Пі і р. х ЕХ 1: ! Р й ог УТ Н Ко " Ро обтятлу Хан НН " ра «КТК Те " Щ КОХ ей нн Н Ку Тех Мет кі и Пат і Іо: " ЕТНІ ; - рі рі у трі и НЯ рі я ї " 1: п. ої : " ї І -- Її Її ! КОНІ ше х ; З хі ТОБ ї Е ВЕ ті ех пе ї ї І ДТ ЗДА Е З БО ку ВІ кот ї ох "' ди : ЕХ тд В тер рок Оу ї Ян РО их ша ' З Кот еф ко, К рон -Х дю, і Кореї Я ет, х тю" Її Ще ох, т їх | Точну, Мк ї пі у па х і пі ча В і ЯН ке х і : с і пі ря ї і-ї з х ВО й хі ! - ї ку 1 нем тн Ж зе СКК щі ФЕН ви М Поет р ДО ГЕО лк пд ї Б З -я 5 од ше Ходити се, 5 Триснт пок Кодити тн В, Х зв Ситі г Но Кен, ренні х Тих ж, - Є м ще др тн тут як их ОО о. ДА у де но дл бо ди є ВОМ ча 13:
о. кед Тоехтя ие те ж ж т ек Тех - ки т МІ т Пух ТП К зе а Не фе ' сх опе дн АК зх о си, о. Й в сн се о кт й За о кю Й ноя ху че с че а, пи Щ в сі с се ЕХ ще її т ке Ми хе М "Я че ї ї зано у шт й Же Ко : ее хх Жх ружа М делі Кох у ах є Ж я пн, ух сет о М чо У Ж т М ох, їеу КК А Кк у що щх Я до Б ж пи ЕВ І Я МЕ ох в сожнии В ко Мід ін я 1 Ши Ше Зк Ух ле : Ше ув ше ж х ЕД Б То а сл х щі ЗХ БО Же Ін: МЕ, . х у ну УК: Я хо в Ех: НУ; ВЕ ее УК ії о я і зе Кк зе БК що Дня х іх и б ІК КК Би и - ТК яті я ОКУ Х
Г. ЕХ, ож м з А ОЇ мя . МСА р с. м с У ї ет х т ре моих у пащет ї ТожуУ пої а АКА в м ГК ча У ян. ї : КЕ 1 бе МЕ БО т ме г Мо Я В В 1 НЕ: в ій Ті Ех Б її 1; З пої Х: РА ий ОЇ ХК ТНК Б МОР КК Пре 5 поту Кй : рр гої мога Вл З БОТКоу ії ВО КИЙ ОБ ух ОІВ ЩЕ Бр ї ЩІй Щи БОБ БУ Гі КЕ 3 ОБР і НАШЧНЯ ІН ШЕ Я 11.1 БЕ т Бон ОХ і і НЕ и рос Кк т З ій КЗ 3 НК 1: Ге Од, Ки ї 5 пе кА : по , ПЕ 1 3 ЩЕ и ї БА Ки ЧЕ їх х Ії А ОХ «т ШЕ 13 ТЕ 12 Шх т ВЕ 1 5 ак ТР Я ОО я ЗЕ 5 ЕК р и хе Ти 1 5 К рю й оо, ВИ Ех Е В х, їх Щ ою ЗНА : З ВЕ 1 ов КМ ЕК во КТ трах Це Аж В с ди і 1 у зажив і 2 г у ОК КО ДУ и М ОКО я ее З зд Поу Я Ж ; з о й ї РО РАІ г МІ з мех ОБО НЕ; г М т я опи ж я кт ше КОЖ о ІБК ; ж дя ВУ Ж у ША, пи нг ще Ти кяК у ет я ! й Кт УЗА их ка М я ЗК Ме КАК й І бек М шк во сежекию кт Зо ддккнмк окжлитння " 1 З
Фіг.
х х х . Ко п потКЕ вв, й КУ х тм. «У В Ж - ї і у ит
1. х тя к і тах, раї ср, ря ЕМ їх цу Пе: як ВЕ С Ме сх їі к ЦО» пт НН ІК я г ї лк МОм 5. : г ня як ІЕ РОК ІМ х : 5 я МК, я ЩІ НІ з, ем, М І ще ше М т Я: Я а р Етно, я ОХ се ЕИТОКИОТИ ОБ х я й пи аю ВАТ, ї й З Мк я ЯТІ ОК вн КА ЕНН і Кх Пиєті УЖ: Ко М НЕ п їі ВН, Я зах ето і ЯКІ дик ЗА ве г ; КОН ен, дата НОЖЕМ ки С Ти І ЦОКІї | ТАМ Ж Б ек БОМ | зу рон Под: БУ т ВК З Мак Р Ох. ВИ ее ПІН ОР пу ро ФОБІЇ ї кої Я позі ж. ор: З ! НЕ а ОХ А.В ОН І Ек ОМ ее ш. х М ї 1112: : я Би ЕН Р 1 еВ : А Б З В да ї й БО: 1 НЕ у ї Зх ОР Ге Ії НІ І дня ЩКБі ЕОР 1 УМ ни ше р: ї у 7 Покер М МІ БОБИ пе п А ї ГЕ Мк ки БА зве и ТК прі п ЗЛ: НАШИ це Кк ня КЕ НОЗІ КЗ ж х дети, І: тА М пжшттм Ж РК п бух дит ку ВТ 5 і Мне вена в ПТ ЖІ -КА ОМ В КТ те 153 з ТІ ОЗ їх й І СЗ пк І: іт ВО) се мо ння К п нет ОБ а шк жати нт у ЕІ и Що ЗЕ. же У В ХАН н З си т піч вх 7 ! ШЕ НЯ г МІК: УВК ; М МІ УЖЕ м для я КА я Є КЕ с й Си уч Не НН сх ч ки з з А З ті В хе в З І ве ЙО очне А ДВ є з ий ех що ко Ж й ще си
Фіг. 12 в ати ПИлую, БТ дднтетнннннннн о о ну Ко ве сне Й М Й ОТ Ох жк ТЕ ік х ж ТЕ; хх ХУ УІ і хі і АБ 11 У 5 А БА КТК мії у Її г іє 1 а і п : ї таті Бр; 11 Ті 151 їі КЕ Ії РР Ежі ТІ; ГР ЕТ МІ ЕЕ ЕМ т Кі; г хі ТІ: КТК М Е я: 3 БИ ат 5 ще рр КО БІЙ щ- х рок Я РМ РЦЗ Ж Ба КР РЕК АР О нт. РЕ жк р Її мит ів БРА ій У 3 БІ Ана ПАСА Я пе ІК, ЖЕ ра; ким Умій ур коли МТ РІ: ВН т Вр У Е ЕН й БАКА я рми Я БРАМИ: БЖ фік мі Бики іі ІК ФРІАВАА 1: ВХ Р АТХ, сії іі МО; 15 іх МОЖ. ІХ 11 Що мі ЗА Манн їн ії шо ії ДУ Ком В тот у г по Хе а Це КК Іа В м т ех Гах шаг АСК у хх ий Мій є СК І З и ЗЛ зах ІВе я НЕ ккд Ж хх я Й я Є а МТ Хо а Км, я уЖ вх ек ут вки тю -ї о КК ме км, п ка. м Ше як в ве Її Кк ке Ж З ря с ОКУ . ее р Мк у те де і М дет я ве ща чи КО У у ся пк п. ме пан ак в вх ЕХ М Ж, МНН о пе КУТ во х Е ст ; дл як. те », ЕК тю ж холи у : р і и Ме Де ух Е - : Зі вк ї, и ко З щі МЕ Ії с ск М: ї с Щі т Я ПРО: Зх У Щі б - МЕ: НЕ и А Ж Вр К не сел ен і ши АХ КЕ с ше ї сх Ух В бу. а в Кк г т Ку екю ГР г к санкя М 15 К ви Яр ВК В ж хи он їх М не ВИХ и Ко ення ще , ше З Ж я - ОО В З Кт ТІ ТКУ ше 1 1 кі кош фе НН ОК ІТ Не УК : НН за ді М УВУ оті і г па ЩІ М хх ок п дк 1 пох КІ 1: От О У и А М РЕАК і И БЖ ОА У 1 іБ- І І рожренякио й ТІ у їх Ян ті НН Ки її т 1: й РЕА Ії В и: їі її хі ни | г м борті : Н РОК БНО її Ко т, г а г р ПЕ орду М ЕЕ Пі Я: 7 її її гм. м Ба БІ ї я ОК Не к Іжж І іх х х Її еко х й МО Ееу лй є роде її ку х ОК БО; ч, я ВА 5 і че г в; ек й КРУ ух й ОБ ой У Е НН ни У ре -ч х Кая і дк ля о че з. зудх 1 о ія що к й пт т ЙОоооябке Не и 1 т З 4
Фіг.
ж «и щ ї - ТВ КК нннттьвя мн т ве В Медея с Ки ТАК, нн РО че ве о НО ей і я о: і яку А З и Ко оби дини Й ; - х Ж ту З че й НУ З Мих4 птн ' Бен вин ОІВ к ї т КЕ ; о т У ї ї 1 о ; ПК прин И : : ї й ' кляр НИЗ " ; РОБ яку МЕЖ. й Кк їі. 1 К І а | ОТ КН 3 во їх і ух і ї 1: Ку а РЕ: Рі ОТ М і їх 1 1 ГУ ' рок КЕ БОР ДО.
КІЗ КЕ БОР Рос 5 ії ї 3 : х НУ І - . ї КЕ ЕН 3 ї 1 КУ гу ї БО КЕ 1 оформ 1 ОЇ 1 х ТРА: яю ії КЕ 3 АВ 31 и ню її 5 М 1 НИМ ШИ ії ! теку У кож 3 АКТІ гр її ' ЗІ ЕЙ А ит «и КО і ТМ 1 Зздии Борн це ОН ї Кі А ТК і р ї БР дк НН х : : хіх а і ї 1х ї, БІЯ Гн в: 15 и Н 1 РЕ; і Н І й ГО кі і Ії Мн рення ння м і АТ ЛЕЧенНЯя ДОМУ кя. що Утворює ПОражнинх для влеутикоии і ДЕС лИ ЖишЛЕНнЯ ВИЖТНЯКК З ЛКЛЖПУяТУ: ВІНМОНХ і З Ж з впектручного джерела жчапення, з пору для Клотумдня К 7. ВХ і ВНКОКННУ 5 ЕКККОТЮ ПрИХОв Кир шк щКатять Ї і УМ ПУККИМа ВН ВОД ЕКК : аа ЕК Ніні ні В МІ МАМА КАМ ТТ Ї р Рохмаення епетрконосо яомтакту для електруканти джере і : ЖИВЛЕННЯ ПОЖ ШОВ ЕЛЕКТ КОНІВАХ БИВОНяНУМ Я 1 Р ВЕЖЛКВЮТК ВЕВВЕННЯ У ВАВЕК ЦЯ фетру ДЖОЕЛОВ 7 «в ї хкапенкя З и аз дажккклАААААКК АКА АКА АКА КАНАТ тет ЕЕ палала, і нхзадауення кеднуая у пероее дв каптраниююєя, При цьому Е 1 педнукни ака я акожтювктк: вееленкя у ВЖК ЕнУКи я Е катом Ге як ! : і : уд і АКААААКМНВВАТТТААВВМВАВААВВ ТКА ТТ
; сну де х д- ВВЕ - род. ? м --о А ; ХУ ня ! вел; в Ма о з жк скине Я ; КУЩ конс я " ши ше : : З Я І 5, и а : ко а Я сдікницннтия ші п КВ КАдн ! кН ВОК ТК і гувре Я ях Киї ШІ : ї КУ НК 1 її; Меню -Х 1: хх ї Канни, щі 17 ї : ї п : Щі І хи ї МОН У НН ї ТВі пі 7 ОН: БОНН нт їх ХЕ: РО БД жен Я ОІВ ОЇ 1 КР п ох 7 КНЕН 1: ПК НН у ро 1 І: | Рот пло. г Кн КН 1 р х с: УНІ ОНКО м» ) ен ВА ит ті НН ' їн п: : ПІКИ: ку ри: НН ЖІ Оп, - НЕЧНЕН НН ПК ДеШН ох ВИРІ п ПК іо вд ен: Ії ЖК Ох Е ЕМ ПОД О БІ т ПЕК НЕ є пошу ї НЕО Но ЕНН МЕТ НеНМн гот а ЗАКІ НН ТЕ ї НК ТК РІЖІ МЕ , КОНІ її НЕО па, в ВНІ ТЕО ОО, 1 ке т пі осел "ХЕ Ві І: НИХ ї Ії 1 ОУН З и ох
ОН. її Пи: ше п БОННІ Ії В: х вх ОН ФО: х КУ
ОН. Ер: яжей їх Ні ІОВ шко ї дн ЕНН Боно пУМукеееед ОН РОБ ОЦОСУМЕТУ Б їх НУ 1 Т ХО це ! п Ек 17. «п Щ як ЦЕ: РЕБРО Боян о КО 1 х НН : тая 1 ЖАХ сш т НН 11 НИ ОЦ ми ши ОБ що БОІНІ РРО я
Код. Тр ші стер ов птн : Бо ди оті РР дин 7 Корі РРО дих (Б Ко: т: по-е ЗІ КО: РРО п
ОБ. БО ПЯ НЕ БО: ННШНУ пах ТЕ КО: БЕ ТУХ НУ ОН КО тях ТИВ " Пі 11 їх и КО 1:Ош ЕЕ ТІ К НН по цх НН че БО Ще з ТОЖ ЧЕ тк Тих Кк ви ОЇ х я г С и БЕ них ов ОО Е Ко о АК Ку «ріг. 17 ух М ж ках ща що веде в ща Же ку -5 3 СКК маш К ж І си в ЩЕ у В М нн ск р же сет не хх НЯ и - У Жак ЗИМ т а х х жен їЬ ет А ак Я Ве ЖК я 5 ННЯ ши Ії о я их МКУ а ОО М КИ: а ке нь ї пох ПОЖК: САНУ спро жи ї їх х ЧІ ХЕ Ії З ї Мох, Пе МІ : ПЕ с слу ї рус НЕК ВЕ То є Яка ї у Ті НН БОЖІ че Кох ДВ : Ві НЯ ЩЕ ЗЕ Кі ІНК Ей «В ї Ці: ОВО пеня Я ян 1 Ки ООВОя ТЯ ще ЗОВ ди ї Вр: ВощроОНК ЖЕ ІВ и тек і БЕБІ ВЕЖІ х шк. КМ ЩЕ і ЩРЕОВОВ НЕ ХО ПК ох Ж я і РОБ Її. о ЧА Мини ; Мр: пово ХК 1 дор Вк ОВО і и по ЕН БК і ЕРОНОМІ І К Ж ш и УНН 4 ! ЕІ п М ЩА ТУ Ко БО ЕБЬ Ю Пн м КЕ Рон ЯМ . ЩО у ОМ О Кі ' ЩІ Мі НН ! ЕР к - КОНІ ЕНН У і ЩОЦІ - А ЖІ - ї ЕТОБ шо реНоХ І ї ВОДІ ВЕ Ж їй й І УНН ВН Же ж В Ж БОМ ев : Му ЗК сих їх у -й : БК : КІ ї дж х ЕЕ в я ; щен я дні я ас оленя ї зон пив ЕК» Би Кк клини, ен ИН: ПОД пхкк кн от і мой МКМ ХХ ї пееенсрй ХУ КЕ ї подо З її ПА МЕ ЕЕ нн Я ек ЗШ т а РІЧ: СТЬ о, КО ко 1 Чі
ІК. оку бе: Жосмки г ЕІ не: 214 ТР. Щі ЦІ хх нн, дна ВЕ Ето НІ Ті ск з РІ ка - скор, Пт НЕ БТ рок КУН лжчуха ВЕ РО: І5 3 км ТЕО туннддситнл ННІ Ї х кое В В пееженнк ЗЕНІТІ і їх Се НУ пек А ТЕП т ОА КОН РІ ше ВН А ТЕ Б та В НЕ МЕ Я; Її АХ 5 М гг Те Бе МА ше гі ЕІ, І А Я БОБІВ, і у Ах Я Розі; БІБ пане ОКО Ах пр х Пт я НВ щі Ох З : 13 ЕТ Р ї 5 1 : ТЕР В ! р'Ій ЗА ОВ ІЕЕ Б: ПЕН ЕЕ МІНІ ДЕК ї ЗІ ТК В: М г х Тіт. ТТ, х патент ВХ, : ТИН В і ЖЕ чення БЕР В; З я С ШК Б й ; паші - НЕ С ше В КК Фі іг. 15
«М. Ше Я с БЕ Б Кий ее З Ко хх Мох, Я Ку З ТК У М КК іх Ох з ша Ос ДЖ х чи ГХ ух ; ТК Х кл с ву ХХ т К Б ше че З се ся З Ко Е х с Ох, з . 5 ЕЕ: У щх Та х . же Еч ко З Е ек х ОК не МА - че СЯ З З х З ее: СЯ зх и, Б и х А Зх ще я Я 5 в че в М з ях М У хв вх КАХ Зм, Мк х, с К В вх з о КУ х З МЕ с Х ОКХ і ну ОВО, нм що х У З ОТО, Ж с ча сх У ЗК ж ко ЗК хх З Ж ах хх М У ча х о М, сне Я оо нов ох хз Ще В их я ше Ак З А М, я СЯ їі о ой З З кт хо ше ТЕ 7 ай З х Б и З М що. їх х У НЕ х Н хо Ж 0 Е х КА У чу У У: З т чай трі
Фіг. 20 з хе ї. дало я, ну ж ЩОеТох п Пот
ВК. неї КИ ЩІ, ТТ АК бор ЕЕ ЩІ СО Мединитй КО: М 4 М ко; НУ ї РЕМ МО «БЕ ЗК ВО ІБ: ТЕ Ж ІІ ЕХ ок МІ НЕ жу щу МА ЕІ пря Я хх НО ТІМ РОБ те МО ТІВ : ці я НН М пі А ГНН МІЖ БО ці і КЕ і 1 не Це ке БІК М що 5; МО БЕЖОБИ ще в ще ще як КИ НО І СК ХЕ п ПІНА Зі С ШЕ КЕ І КК НН У Її ТЕО ЗУ ЗА І Я НН 15 ДІ БЕ ЩЕ ПЕ Ж о ПІБ ПУ Ж ТІ кг 1 Я че КЕ ПІ пре Кі КЕ ЧЕКИ ї ВО ОБ ан ЩО БІК» НЯ МІК с ПВ м 3 НУ и ЩЕ во: БК ех щ Полкоя М ке ! Чечащ УК 15Е м ВК: : с НІ Еш З ее їх: г ТЕ У я З- Пн ї с СБК Її КО тв я М г 5 7 1 Е ХО КУ ящ- ПЕ» КОР ЖЖ Ка - М ОО хх Її шко хе й МІ т ЕВ, що СЕН НІ Я) М ий ИОЕ - Е ЩО я СЕН ЩІ СН ї 1 ЗВ Щи ЕЕ г ех ЩІ ЩЕ І ЩІ щх ї М КЕ ще Фі іг. 21 З у Ж я? сих нн Ми ов и 5 НИ я си 5 ее ою и и - Яа- сок 7 шк КЕ ВУ кою я шо Кай ЛЕК й ско є 7 дики ям ко ЖК, и т Ж я укл я с й оди че я « щи . М М Как хТе, пек нн Кз т же ек КК оо М шо ; я Я ШК лот Я ВШ; пох : ЕИНЛУ ек ок НЯ ай! ПЕ вк ие В о ЧІ ЩЕ ЩА МЕЖ чо ТК ті тя п ї Беж У щ Ка БІ ув Ж Кам МАН м аз зу в ке Ко ЖК ков паж ех я Мах ЗК я ий М, М І ке ї МК Я ОЗ я БТ. ЗАЙ н с я КИ ЕХ ЖАН 7 ше Я кум Ко Кз а У е З ни шо Ух ефе х : ща Я рис ре КТ ща Б ! Еш ща прот СИ хв К-Т я а ЕЕ ще чи іг. 22 кеекркрурнт І НТР: т ТОБІ Ес: ж ; ! ЩЕ я ме ' п І Н з ' РУЧОК ОТЕ фуає І Я ер ри сон я ропи БІ Я С броня ря Он вими БОБ М Я Бон БОМ Я ОБ о Шк ОЇ ки БА сив 02000 ем шо СЯ Ві І-ї 55 ї у СОЯ ше о Ох ОО БО Я : аа ГЕ Її Во ди Ки ОГИКЗ Об ев Я І ни Кр я ОБР ес, пре КУ дих ни ОА я Ех ний НИ кер Я рі ! кщКі 1 ВВ і БОБИ у з її ї логії Кк 7 МО МАК ння
Фіг. 23 Її Задектчення кажу куток плхенину для Епекпувноми джереви жхнятення, вияв а можлеяісткх пустук екехтинчноми 0 декрета хаелення, пря цьом порожнина длж апектного ДЕ даератка жкальння зад пери; поздовжню вв ! і і У днини ніна зда ал КАК ; вешлекчя ВЕДНЕЖНЗЯ, ВЕНИ З ВНУ КНЮ ВаюеуеННя ї 0 ждртрадя що Вотють ВОВК ВВВх попетадкнкй зер Ж Ї насемюданк овух. так но кактика поолова ката В Ор - і др пока хи, пре цьому пежци половина яке Та п 0 ДІМ ЛОВДУВЕНЯ ВЕСЬ КЕ Не ОПІВ БЕНКЯ Ж СфитовниВ порт і ТЕЕЕКВКТТЬНО КВ ОДА ф еВ: ВНМУ Ж КТЯ. пр ЦЬОВМХ Котел ВКЖЕНВЯМ 8 Е 1 НУкпоектю воєпення у але влити джем : живлення Б. ; пен і : і : ; :
Фіг. 24
UAA202008313A 2016-12-27 2016-12-27 Пристрій доставки аерозолю, який включає в себе кожух і з'єднувач UA127547C2 (uk)

Priority Applications (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAA202008313A UA127547C2 (uk) 2016-12-27 2016-12-27 Пристрій доставки аерозолю, який включає в себе кожух і з'єднувач

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAA202008313A UA127547C2 (uk) 2016-12-27 2016-12-27 Пристрій доставки аерозолю, який включає в себе кожух і з'єднувач

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA127547C2 true UA127547C2 (uk) 2023-10-04

Family

ID=88649611

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAA202008313A UA127547C2 (uk) 2016-12-27 2016-12-27 Пристрій доставки аерозолю, який включає в себе кожух і з'єднувач

Country Status (1)

Country Link
UA (1) UA127547C2 (uk)

Similar Documents

Publication Publication Date Title
CN108697165B (zh) 包括壳体和耦合器的气溶胶递送设备
RU2747619C1 (ru) Системы предоставления аэрозоля
US11406775B2 (en) Inhaler apparatus
TWI643565B (zh) 電源組合、非燃燒型香味吸嚐器及非燃燒型香味吸嚐系統
US10750786B2 (en) Electronic smoking device with secondary heating element
EP3323305B1 (en) Non-combustion-type flavor inhaler
EP3097802B1 (en) Mouthpiece for an electronic smoking device
AU2018260950A1 (en) Aerosol provision system
WO2016110522A1 (en) Electronic smoking device
UA127547C2 (uk) Пристрій доставки аерозолю, який включає в себе кожух і з'єднувач
WO2023275948A1 (ja) エアロゾル生成システム
WO2023275951A1 (ja) エアロゾル生成システム
WO2023275949A1 (ja) エアロゾル生成システム
WO2023275952A1 (ja) エアロゾル生成システム
UA127485C2 (uk) Пристрій для подачі аерозолю з нагріванням випромінюванням