UA125735C2 - Спoсіб манікюру - Google Patents

Спoсіб манікюру Download PDF

Info

Publication number
UA125735C2
UA125735C2 UAA202002726A UAA202002726A UA125735C2 UA 125735 C2 UA125735 C2 UA 125735C2 UA A202002726 A UAA202002726 A UA A202002726A UA A202002726 A UAA202002726 A UA A202002726A UA 125735 C2 UA125735 C2 UA 125735C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
cuticle
nail
cutter
manicure
contact
Prior art date
Application number
UAA202002726A
Other languages
English (en)
Inventor
Ірина Юріївна Кремінська
Original Assignee
Ірина Юріївна Кремінська
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Ірина Юріївна Кремінська filed Critical Ірина Юріївна Кремінська
Priority to UAA202002726A priority Critical patent/UA125735C2/uk
Priority to EA202190869A priority patent/EA039516B1/ru
Publication of UA125735C2 publication Critical patent/UA125735C2/uk

Links

Classifications

    • AHUMAN NECESSITIES
    • A45HAND OR TRAVELLING ARTICLES
    • A45DHAIRDRESSING OR SHAVING EQUIPMENT; EQUIPMENT FOR COSMETICS OR COSMETIC TREATMENTS, e.g. FOR MANICURING OR PEDICURING
    • A45D29/00Manicuring or pedicuring implements

Landscapes

  • Surgical Instruments (AREA)
  • Cosmetics (AREA)

Abstract

Спосіб манікюру включає обробку нігтьової пластини та видалення ороговілості білянігтьових валиків і білянігтьової шкіри в області кутикули. Для видалення ороговілості білянігтьової шкіри в області кутикули використовують конусну фрезу з абразивною бічною поверхнею та плоским денцем, діаметр якого становить 2,7-3,2 мм, а кут α нахилу бічної поверхні до плоского денця становить 40-50°. Абразивну бічну поверхню прикладають до кутикули на всю її глибину на швидкості обертання 10000-15000 обертів/хв і утримують в кожній точці контакту протягом 0,5-0,8 секунди. Обробку білянігтьової шкіри починають з правого, з боку клієнта, синуса, потім плавними зворотно-поступальними маятниковими рухами переміщують фрезу за годинниковою стрілкою в напрямку до лівого синуса на наступну точку контакту. Денце фрези утримують паралельно нігтьовій пластини на відстані h, яка становить 0,9-0,15 мм.

Description

Винахід належить до області нігтьового сервісу в сфері побутового обслуговування населення.
Одним з головних ознак хорошого манікюру є акуратна кутикула.
Кутикулою називають шкіру біля основи нігтьової пластини, яка складається з двох шарів птеригія і епоніхія.
Епоніхій - це жива частина кутикули, захищає росткову зону нігтьової пластини.
Птеригій безпосередньо межує з нігтьової пластиною 1 складається з ороговілих клітин, наявність яких представляє естетичну проблему, так як манікюр З ним виходить неакуратним, а декоративне покриття швидко відшаровується.
Відомі способи манікюру, в процесі якого ніготь обробляється різними інструментами з метою видалення птеригія: нижнього шару кутикули у вигляді тонкої плівки, що з'єднує епоніхій з кутикулою і складається зі скупчення мертвих клітин.
Обробка кутикули і видалення птеригія є одним з найбільш трудомістких етапів процесу манікюру, що вимагають використання великої кількості різних інструментів і пристосувань в процесі однієї процедури.
Відомі способи манікюру, в процесі яких для обробки білянігтьової шкіри і видалення ороговілості в області кутикули використовують різні фрези округлої або голчастої форми.
Використання відомих інструментів дозволяє ефективно видалити тільки невеликий шар птеригія, розташований безпосередньо біля лунки нігтя, але видалення птеригія в більш глибоких шарах кутикули за допомогою відомих фрез часто травмує епоніхій 1 нігтьову пластину.
Тому птеригій в більш глибоких шарах кутикули або не видаляється, що знижує якість манікюру, або для його видалення використовують ножиці або манікюрні щипці, застосування яких знижує ймовірність пошкодження нігтьової пластини, але ймовірність пошкодження епоніхія при цьому залишається дуже велика, при цьому повністю відокремити нижній шар кутикули від нігтьової пластини за допомогою ножиць або манікюрних щипців не завжди вдається.
Відомий спосіб манікюру, що включає обробку нігтьової пластини, видалення ороговілості з білянігтьових валиків і білянігтьової шкіри в області кутикули. (Патент РФ До 2532145 від 27.10 2014 р «Спосіб манікюру та педикюру», МПК А 45 0 29/00).
Відповідно до відомого способу, обробку нігтьової пластини і зняття ороговілості з білянігтьових валиків виробляють за допомогою набору пилок різної зернистості, а для видалення ороговілості з білянігтьової шкіри в області кутикули використовують ріжучий інструмент, ножиці, щипці або, зокрема, одноразовий хірургічний скальпель, за допомогою якого нижній шар птеригія відокремлюють від нігтьової пластини за допомогою скальпеля, потім видаляють за допомогою ножиць або щипців.
Недоліком відомого способу є висока травматичність, обумовлена тим, що в процесі видалення птеригія ріжучий інструмент, як правило, стикається з епоніхієм і травмує його.
Травмовані поверхні починають інтенсивно заростати, покриваються лусочками, які внаслідку зарубцьовуються.
Постійне зарубцювання, в свою чергу, посилює розростання птеригія і утворенню ороговілого шару, засохлі лусочки задираються, що швидко погіршує зовнішній вигляд нігтів і вимагає повторення процедури.
Крім того відомий спосіб передбачає використання великої кількості інструментів для видалення ороговілості з білянігтьової шкіри в області кутикули, що обумовлює тривалість 1 трудомісткість процедури.
В основу винаходу поставлена задача створення такого способу манікюру, застосування якого дозволило б знизити ймовірність травмування епоніхія і появи зарубцювання наростів на шкірі, що в свою чергу, дозволило б знизити швидкість розростання птеригія, при цьому знизити трудомісткість процесу обробки кожного нігтя і зменшити час, необхідний на процедуру.
Поставлена задача вирішується тим, що в способі манікюру, що включає обробку нігтьової пластини, видалення ороговілості білянігтьових валиків і білянігтьової шкіри в області кутикули, який відрізняється тим, що для видалення ороговілості білянігтьової шкіри в області кутикули використовують конусну фрезу з абразивною бічною поверхнею та плоским денцем, діаметр якого становить 2,7-3,2 мм, а кут 0 нахилу бічної поверхні до плоского денця становить 40-50", при цьому абразивну бічну поверхню прикладають до кутикули на всю її глибину на швидкості обертання 10000-15000 обертів/хв і утримують в кожній точці контакту протягом 0.5-0.8 секунди, а обробку білянігтьової шкіри починають з правого, з боку клієнта, синуса, потім плавними зворотно-поступальними маятниковими рухами переміщують фрезу за годинниковою стрілкою в напрямку до лівого синуса на наступну точку контакту, а денце фрези утримують паралельно нігтьовій пластини на відстані Ії, яка становить 0,9-0,15 мм.
Використання конусної фрези, з плоским денцем, діаметр якого становить 2,7-3,2 мм, 1 З абразивної бічною поверхнею, кут й нахилу якої до плоского денця становить 440-502 для обробки білянігтьової шкіри в області кутикули, яку на швидкості обертання фрези 10000- 15000 обертів/хв прикладають абразивної бічною поверхнею до кутикули на всю її глибину 1 утримують в точці контакту протягом 0,5-1І секунд, забезпечує можливість одночасного спилювання птеригія нижньою частиною бічної поверхні конусної фрези і одночасним шліфуванням абразивною частиною бічної поверхні внутрішньої поверхні кутикули в точці контакту.
При швидкості обертання 10000-15000 обертів/хв нижня частина фрези подрібнює ороговілий шар птеригія в точці контакту, перетворивши його в дрібну тирсоподібну субстанцію, не пошкодивши при цьому епоніхій.
При цьому нижня частина абразивної бічній поверхні конусної фрези за час контакту з кутикулою спилює птеригій, а абразивна бокова поверхня шліфує внутрішню поверхню кутикули в точці контакту.
Плавне переміщення конусної фрези за годинниковою стрілкою від однієї точки контакту з кутикулою на іншу точку контакту, розташовану на відстані 0.1-0.2 мм в напрямку від правого синуса до лівого синуса, здійснюється плавними зворотно-поступальними маятниковими рухами, при цьому абразивна бокова поверхня фрези обробляє кутикулу, а нижня частина конусної фрези спилює птеригій, забезпечуючи за рахунок низької швидкості обертання можливість рівного 1 рівномірного спила всього ороговілого шару птеригія в області кутикул і по всій її висоті і на всю глибину, знизивши при цьому ймовірність пошкодження епоніхія.
Утримання денця фрези паралельно нігтьовій пластині на відстані 0,9-0,15 мм від нігтьової пластини виключає можливість травмування нігтьової пластини.
Збільшення відстані від нігтьової пластини більш 0,15 мм не забезпечує повного видалення птеригія в області кутикули.
Зменшення відстані від нігтьової пластини менш 0.9 мм створює загрозу травмування нігтьової пластини.
Використання конусної фрези з кутом й нахилу абразивної бічній поверхні до плоского денця більше 507, збільшує глибину проникнення нижньої частини бічної поверхні фрези під кутикулу 1 створює загрозу пошкодження епоніхія.
Використання конусної фрези з кутом й нахилу абразивної бічній поверхні до плоского денця менше 40" не забезпечує проникнення нижньої кутової частини бічної поверхні фрези до глибокого шару птеригія, що погіршує якість манікюру.
Збільшення швидкості обертання фрези більш 15000 обертів/хв підвищує загрозу пошкодження епоніхія і кутикули.
Зменшення швидкості обертання фрези менше 10000 обертів/хв не забезпечує ефективного спилювання птеригія, що знижує якість манікюру.
Таким чином, застосування способу манікюру, що заявляється, дозволяє зменшити ймовірність травмування епоніхія і утворення зарубцьованих наростів на шкірі, знизити швидкість розростання птеригія, що в свою чергу дозволить підвищити якість манікюру 1 збільшити його носибельність.
При цьому обробка кожного пальця одним інструментом дозволяє прискорити процес 1 знизити трудовитрати на процедуру манікюру.
В подальшому винахід пояснюється описом конкретного прикладу його виконання з посиланням на креслення, на якому представлена схема розташування конусної фрези відносно кутикули.
Процедуру манікюру починають з попередньої обробки нігтьової пластини, в процесі якої за допомогою фрези 1 видаляють ороговілості з білянігтьових валиків.
Перед видаленням ороговілості з білянігтьової шкіри за допомогою пушера або манікюрної лопатки піднімають краї і кутикули і епоніхія над нігтьової пластиною, потім за допомогою конусної фрези, з гладким плоским денцем 1, діаметр якого становить 3.0 мм, 1 абразивної бічною поверхнею 2, кут 0 нахилу якої до плоского денця становить 457, починають обробку кутикули.
Для цього конусну фрезу на швидкості обертання 12000 обертів/хв прикладають з невеликим натиском абразивною бічною поверхнею 2 до кутикули на всю її глибину 1 утримують в кожній точці контакту протягом 0.7 секунди, при цьому нижня кутова частина бічної поверхні 2 конусної фрези спилює нижній шар птеригія, який знаходиться в безпосередньому контакті з нігтьової пластиною, а основна частина абразивної бічної поверхні 2 конусної фрези спилює птеригій в верхніх шарах кутикули і одночасно шліфує її внутрішню поверхню в кожній точці контакту.
Обробку білянігтьової шкіри починають з правого, з боку клієнта, синуса, потім плавно зворотно-поступальними маятниковими рухами переміщують фрезу за годинниковою стрілкою в напрямку до лівого синуса на наступну точку контакту, а денце 1 фрези утримують паралельно нігтьовій пластині на відстані І, рівній 0.1 мм.
Вибір кута нахилу бічної абразивної поверхні 2 фрези до шийки з певними конкретні параметрами обумовлений анатомічними особливостями пальців клієнта, а конкретна швидкість обертання фрези залежить від особливостей шкіри клієнта.
Обробка кожного пальця виконується на суху кутикулу.
Для зручності виконання процедури манікюру згідно з способом, що заявляється, палець клієнта укладають на вказівний палець зігнутою в кулаку пензля майстра 1 фіксують в такому положенні протягом усього робочого процесу.
Зверху на вказівний палець майстра правої руки укладаємо юніт фрезера, таким чином, щоб нахил ручки був нижче, ніж нахил фрези. Великим пальцем правої руки зверху накривають фрезерну ручку і фіксують її положення.
Денце І конусної фрези протягом всього процесу обробки кожного пальця утримують паралельно піднятому на 60 градусів пальцю клієнта, що дозволяє майстру візуально контролювати відстань між денцем 1 конусної фрези і нігтьової пластиною. Мізинцем правої руки майстер періодично, у міру необхідності, прогинає середню фалангу пальця клієнта, для того щоб підтримувати палець в положенні 60 градусів.
Обробку кожного пальця починають з лівого від майстра синуса. Великим пальцем лівої руки майстер направляє палець клієнта трохи вліво і відтягує на себе білянігтьову шкіру клієнта.
Далі майстер переставляє великий палець лівої руки і приступає до обробки правого синуса, проробляючи всі дії, що і в лівому синусі.
Після обробки кутикули бічною абразивної поверхнею 2 конусної фрези обробляють бічні навколонігтьові валики.
Остаточну шліфовку бічних валиків виконують гладким плоским денцем 1 конусної фрези.
Для реалізації способу, що заявляється, може бути використана, наприклад, конусна фреза фірми 1О Маїі5 (Польща).
Таким чином, спосіб манікюру, що заявляється, дозволяє одночасно проводити спилювання всіх шарів глибини птеригія і шліфування внутрішньої поверхні кутикули.
Застосування заявленого способу манікюру забезпечує можливість виконання всіх операцій, в тому числі обробку нігтьової пластини і білянігтьових валиків одним інструментом, що дозволяє знизити трудовитрати і скоротити час, необхідний на обробку одного пальця до однієї хвилини, а на обробку двох рук 10 хвилин.
Спосіб дозволяє очистити нігтьову пластину і прочистити кутикулу на безпечну глибину без травмування епоніхія, на тривалий час позбавляє нігті від ефекту "прилип" кутикули, що в свою чергу підвищує носибельність манікюру.
Спосіб простий, безпечний і ефективний у використанні і може бути реалізований в умовах будь-якого манікюрного салону з застосуванням стандартних інструментів.
Е : г
Її х я Кї ї До сені нет

Claims (1)

  1. Спосіб манікюру, що включає обробку нігтьової пластини, видалення ороговілості білянігтьових валиків і білянігтьової шкіри в області кутикули, який відрізняється тим, що для видалення ороговілості білянігтьової шкіри в області кутикули використовують конусну фрезу з абразивною бічною поверхнею та плоским денцем, діаметр якого становить 2.7-3,2 мм, а кут 0 нахилу бічної поверхні до плоского денця становить 402-507, при цьому абразивну бічну поверхню прикладають до кутикули на всю її глибину на швидкості обертання 10000-15000 обертів/хв і утримують в кожній точці контакту протягом 0,5-0,8 секунди, а обробку білянігтьової шкіри починають з правого, з боку клієнта, синуса, потім плавними зворотно-поступальними маятниковими рухами переміщують фрезу за годинниковою стрілкою в напрямку до лівого синуса на наступну точку контакту, а денце фрези утримують паралельно нігтьовій пластини на відстані І, яка становить 0,9-0,15 мм.
UAA202002726A 2020-05-05 2020-05-05 Спoсіб манікюру UA125735C2 (uk)

Priority Applications (2)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAA202002726A UA125735C2 (uk) 2020-05-05 2020-05-05 Спoсіб манікюру
EA202190869A EA039516B1 (ru) 2020-05-05 2021-04-26 Способ маникюра

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAA202002726A UA125735C2 (uk) 2020-05-05 2020-05-05 Спoсіб манікюру

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA125735C2 true UA125735C2 (uk) 2022-05-25

Family

ID=78750220

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAA202002726A UA125735C2 (uk) 2020-05-05 2020-05-05 Спoсіб манікюру

Country Status (2)

Country Link
EA (1) EA039516B1 (uk)
UA (1) UA125735C2 (uk)

Family Cites Families (3)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
BRMU8502966U (pt) * 2005-10-04 2007-06-05 Eduardo Pedro Bichara aparelho para trato de unhas
US9491997B2 (en) * 2013-12-02 2016-11-15 Soft Lines International, Ltd. Drum assembly, cosmetic device with drum assembly, and battery compartment for cosmetic device
KR20160075268A (ko) * 2014-12-20 2016-06-29 김지원 루즈스킨 제거용 드릴비트 및 드릴케어 세트

Also Published As

Publication number Publication date
EA202190869A1 (ru) 2021-11-30
EA039516B1 (ru) 2022-02-04

Similar Documents

Publication Publication Date Title
US7367981B2 (en) Device for dermabrasion
US20150018844A1 (en) Dissecting punch for follicular extraction and tools and methods using same
US20100114118A1 (en) Follicular extraction method and device
RU178855U1 (ru) Насадка для аппарата для маникюра и педикюра
KR20140137287A (ko) 다양한 네일용 비트를 이용하여 손톱을 손질하는 방법
US20080041404A1 (en) Artificial nail remover and french nail tool
UA125735C2 (uk) Спoсіб манікюру
RU2532145C1 (ru) Способ маникюра и педикюра
RU220726U1 (ru) Сменная насадка для маникюра и педикюра
RU2784918C1 (ru) Способ обработки ногтевой пластины
RU2762859C1 (ru) Способ проведения процедуры маникюра и педикюра с использованием гибких односторонних абразивных дисков с отверстием в средине
RU205135U1 (ru) Инструмент для маникюра и педикюра
RU2750468C2 (ru) Технология педикюра с использованием насадки-диска
RU226263U1 (ru) Бактерицидное устройство для маникюра и педикюра
Snow et al. Scalpel sculpturing techniques for graft revision and dermatologic surgery
RU2808397C1 (ru) Способ ускоренного выполнения маникюра и формирования покрытия ногтевых пластин
KR101955032B1 (ko) 각질 제거기
UA146524U (uk) Спосіб манікюру
RU2631042C2 (ru) Способ маникюра
JP7096959B1 (ja) 自爪の発育促進方法
RU228634U1 (ru) Насадка для маникюра и педикюра
US6264628B1 (en) Set depth nail notcher and method for treating nail fungus
RU2819508C1 (ru) Препаратно-аппаратный способ проведения процедуры педикюра (варианты)
CA3045701C (en) Method of stimulating hair growth
CN113615956A (zh) 一种指甲精修前置处理方法