UA123952U - Формувач періодичної послідовності імпульсів типу меандр з настроюваною тривалістю періоду і затримки початку формування відносно стартового імпульсу - Google Patents

Формувач періодичної послідовності імпульсів типу меандр з настроюваною тривалістю періоду і затримки початку формування відносно стартового імпульсу Download PDF

Info

Publication number
UA123952U
UA123952U UAU201710492U UAU201710492U UA123952U UA 123952 U UA123952 U UA 123952U UA U201710492 U UAU201710492 U UA U201710492U UA U201710492 U UAU201710492 U UA U201710492U UA 123952 U UA123952 U UA 123952U
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
input
output
counter
pulses
inputs
Prior art date
Application number
UAU201710492U
Other languages
English (en)
Inventor
Микола Григорович Коробков
Олена Миколаївна Коробкова
Васілій Грігорьєвіч Рубанов
Вячеслав Сергійович Харченко
Original Assignee
Національний Аерокосмічний Університет Ім. М.Є. Жуковського "Харківський Авіаційний Інститут"
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Національний Аерокосмічний Університет Ім. М.Є. Жуковського "Харківський Авіаційний Інститут" filed Critical Національний Аерокосмічний Університет Ім. М.Є. Жуковського "Харківський Авіаційний Інститут"
Priority to UAU201710492U priority Critical patent/UA123952U/uk
Publication of UA123952U publication Critical patent/UA123952U/uk

Links

Landscapes

  • Manipulation Of Pulses (AREA)
  • Pulse Circuits (AREA)

Abstract

Формувач періодичної послідовності імпульсів типу меандр з настроюваною тривалістю періоду і затримки початку формування відносно стартового імпульсу містить два двійкових лічильники, один з яких реверсивний, налагоджений на режим віднімання, що має вхід подачі імпульсів синхронізації, вхід дозволу синхронного паралельного завантаження і входи подачі даних при завантаженні. Значення сигналів на яких визначають часові параметри вихідної послідовності імпульсів на виході, значення тривалості затримки формується значенням сигналу з виходу переповнення лічильника, значення тривалості імпульсів і паузи формуються значенням сигналу з виходу першого розряду лічильника. Введено синхронний DL-тригер зі входом дозволу переходу L і входом асинхронної установки у нульовий стан. При настроюванні формувача на формування послідовності типу меандр, тривалість імпульсів і паузи яких дорівнює п'яти періодам тактових імпульсів, що подаються на вхід формувача з виходу зовнішнього кварцового генератора. Тривалість затримки початку формування відносно стартового імпульсу дорівнює десяти періодам. Перший і третій входи паралельного завантаження з'єднано з виходом першого розряду лічильника, другий і четвертий входи паралельного завантаження з'єднано з виходом переповнення лічильника.

Description

Корисна модель належить до імпульсної, обчислювальної і вимірювальної техніки і призначена для формування періодичної послідовності імпульсів типу меандр з настроюваною тривалістю періоду і затримки початку формування відносно стартового імпульсу.
Відомі формувачі, що містять кварцовий задавальний генератор, який працює в безперервному режимі, пристрій синхронізації і вихідний пристрій, що забезпечує формування необхідних імпульсів, часові параметри яких визначаються часовими параметрами імпульсів, що подаються на вхід Ю. В. Новиков Основь! цифровой техники, М. "МИР" 2001, Рис. 5.13 5.18.
Недолік відомих пристроїв складність внутрішньої структури.
Відомі формувачі імпульсів з перенастроюваною тривалістю (патенти України на корисну модель Мо Ме575947, 71808, 59473, 7885).
Недолік пристроїв складність структури.
Найбільш близьким за технічною суттю і результатом, що досягається, є формувач періодичної послідовності імпульсів типу меандр з настроюваною тривалістю періоду і затримки початку формування відносно стартового імпульсу (патент України на корисну модель Ме59481), який містить два двійкових лічильники, один з яких реверсивний, налагоджений на режим віднімання, що має вхід подачі імпульсів синхронізації, вхід дозволу синхронного паралельного завантаження і входи подачі даних при завантаженні, вхід дозволу режиму лічби, вхід асинхронної установки у нульовий стан, вихід переповнювання; перший, другий і третій елементи АБО; стартостопний пристрій, який містить ланцюжок, що складається з послідовно з'єднаних резистора і конденсатора, синхронний ЮО-тригер зі входом асинхронної установки у нульовий стан, перший і другий елементи І, при цьому загальна точка послідовно сполучених резистора і конденсатора з'єднана з інформаційним входом ЮО-тригера, з першими входами елементів І; вихід першого елемента І! з'єднано зі входом асинхронної установки ЮО-тригера в нульовий стан; вихід другого елемента І з'єднано зі входами асинхронної установки лічильників у нульовий стан; тактові входи лічильників утворюють вхід формувача - вхід подачі періодичної послідовності імпульсів з виходу зовнішнього кварцового генератора; тактовий вхід Ю-тригера утворює вхід подачі імпульсів запуску; другий вхід першого елемента І утворює вхід подачі імпульсів зупинки формування вихідних імпульсів; другий вхід другого елемента І з'єднано виходом першого елемента ЛБО, перший вхід якого з'єднано з виходом ОЮО-тригера; вихід
Зо першого елемента АБО з'єднано з першим входом другого елемента І.
Недолік відомого пристрою складність схеми настроювання формувача на задану тривалість часових параметрів імпульсів на виході, що обумовлено необхідністю використання двох реверсивного лічильників, визначаючого задані параметри і, як наслідок, висока споживана потужність, висока вартість.
В основу корисної моделі поставлена задача спрощення настроювання формувача на задану тривалість імпульсів, зменшення споживаної потужності та вартості.
Поставлена задача вирішується тим, що в формувач періодичної послідовності імпульсів типу меандр з настроюванню тривалістю періоду і затримки початку формування відносно стартового імпульс, який містить два двійкових лічильники, один з яких реверсивний, налагоджений на режим віднімання, що має вхід подачі імпульсів синхронізації, вхід дозволу синхронного паралельного завантаження і входи подачі даних при завантаженні, вхід дозволу режиму лічби, вхід асинхронної установки у нульовий стан, вихід переповнювання; перший, другий і третій елементи АБО; стартостопний пристрій, який містить ланцюжок, що складається з послідовно з'єднаних резистора і конденсатора, синхронний ЮО-тригер зі входом асинхронної установки у нульовий стан, перший і другий елементи І, при цьому загальна точка послідовно сполучених резистора і конденсатора з'єднана з інформаційним входом О-тригера, з першими входами елементів І; вихід першого елемента І! з'єднано зі входом асинхронної установки О- тригера в нульовий стан; вихід другого елемента І з'єднано зі входами асинхронної установки лічильників у нульовий стан; тактові входи лічильників утворюють вхід формувача - вхід подачі періодичної послідовності імпульсів з виходу зовнішнього кварцового генератора; тактовий вхід
О-тригсра утворює вхід подачі імпульсів запуску; другий вхід першого елемента І! утворює вхід подачі імпульсів зупинки формування вихідних імпульсів; другий вхід другого елемента з'єднано виходом першого елемента ЛБО, перший вхід якого з'єднано з виходом ЮО-тригера; вихід першого елемента АБО з'єднано з першим входом другого елемента І, відповідно до корисної моделі введено синхронний Оі-тригер зі входом дозволу переходу | і входом асинхронної установки у нульовий стан, включений за схемою однорозрядного лічильника (інверсний вихід І -тригера з'єднано з його входом 0), прямий вихід 0 -тригера, який утворює вихід формувача, з'єднано з другим входом першого елемента АБО, тактовий вхід ОІі-тригера з'єднано зі входом формувача, а вхід асинхронної установки у нульовий стан з'єднано з 60 виходом другого елемента І; вхід дозволу переходу 0 - тригера з'єднано з виходом другого елемента АБО, перший вхід якого з'єднано з виходом переповнення першого лічильника, а другий - з виходом третього елемента АБО і входом дозволу синхронного паралельного завантаження першого лічильника; виходи другого, третього і четвертого розрядів першого лічильника з'єднано зі входами третього елемента ЛБО; значення сигналів на входах паралельного завантаження першого лічильника, що забезпечують настроювання формувача на задані часові параметри вихідної послідовності імпульсів, значення тривалості затримки формується значенням сигналу з виходу переповнення лічильника, значення тривалості імпульсів і паузи формуються значенням сигналу з виходу першого розряду лічильника, так при настроюванні формувача на формування послідовності типу меандр, тривалість імпульсів і паузи яких дорівнює п'яті періодам тактових імпульсів (що подаються на вхід формувача з виходу зовнішнього кварцового генератора), а тривалість затримки початку формування відносно стартового імпульсу дорівнює десяти періодам, перший і третій входи паралельного завантаження з'єднано з виходом першого розряду лічильника, другий і четвертий входи паралельного завантаження з'єднано з виходом переповнення лічильника.
На фіг. 1 приведена схема формувача.
Формувач містить: реверсивний двійковий лічильник 1, налагоджений на режим віднімання, який має вхід подачі тактових імпульсів С, вхід налагодження на режим підсумовування/віднімання Ш, вхід дозволу синхронного паралельного завантаження Г і входи подачі завантажуваних даних Оо-Оз, вхід дозволу режиму лічби Ро, вхід асинхронної установки у нульовий стан НА, вихід переповнювання Ра; синхронний бі -тригер 2 зі входом дозволу переходу
Ї ї входом асинхронної установки у нульовий стан МВ; синхронний ЮО-тригер З зі входом асинхронної установки у нульовий стан В; перший (4) і другий (5) елементи І!; перший (6), другий (7) їі третій (8) елементи ЛБО; послідовно з'єднані резистор 9 і конденсатор 10, підключених до джерела живлення ЖЕ.
Загальна точка послідовно сполучених резистора 9 і конденсатора 10, з'єднана з інформаційним входом тригера 3, з першими входами елементів 4, 5. Другий вхід елемента 4 утворює вхід подачі імпульсів зупинки (бор) формування вихідних імпульсів. Вихід елемента 4 з'єднано зі входом асинхронної установки тригера З у нульовий стан. Другий вхід елемента 5 з'єднано з виходом елемента 6. Вихід елемента 5 з'єднано зі входами асинхронної установки у
Зо нульовий стан лічильника 1 і 0! тригера 2. Перший вхід елемента 6 з'єднано з виходом тригера 3. Другий вхід елемента 6 з'єднано з прямим виходом (О:) 0. -тригера 2, що утворює вихід (РЕ) формувача. Вихід переповнення (Ра) лічильника 1 з'єднано з першим входом елемента 7.
При настроюванні формувача на формування послідовності типу меандр, тривалість імпульсів і паузи яких дорівнює п'яти періодам тактових імпульсів (що подаються на вхід формувача з виходу зовнішнього кварцового генератора), а тривалість затримки початку формування відносно стартового імпульсу дорівнює десяти періодам, перший (бо) і третій (ЮО2) входи паралельного завантаження з'єднано з виходом першого розряду (Оо) лічильника, другий (01) і четвертий (Оз) входи паралельного завантаження з'єднано з виходом переповнення лічильника і входом елемента 7. Вихід елемента 7 з'єднано зі входом (І) дозволу переходу Пі - тригера 2. Виходи другого (01), третього (О2) і четвертого (Оз) розрядів лічильника 1 з'єднано зі входами елемента 8. Тактові входи лічильника 1 і тригера 2 утворюють вхід (С) формувача вхід подачі періодичної послідовності імпульсів з виходу зовнішнього кварцового генератора.
Тактовий вхід тригера З утворює вхід подачі імпульсів запуску (етап).
Працює формувач в наступній послідовності.
Наявність ланцюжка, що складається із поєднаних послідовно резистора 9 і конденсатора 10, підключеного до шини живлячої напруги 4-Е, при включенні джерела живлення протягом деякого проміжку часу формує рівень логічного нуля на входах елементів 4 та 5, забезпечуючи формування рівня логічного нуля на їхніх виходах, тобто на входів А асинхронної установки у нульовий стан тригерів 2, З і лічильника 1.
Після закінчення перехідного процесу, пов'язаного з включенням джерела живлення, лічильник 1 і тригери переходять у нульовий стан, формуючи: рівень логічного нуля на виходах 01-Оз, на виході елемента 8, на першому вході елемента 7, на вході дозволу синхронного завантаження, рівень логічної одиниці на виході переповнення лічильника 1, на другому вході елемента 7, рівень логічного нуля на прямих виходах тригерів 2, З і на виході елемента 6, який з'єднано зі входом елемента 5, що забезпечує рівень логічного нуля на входах АВ асинхронної установки у нульовий стан лічильника 1 і тригера 2 і по закінченні перехідного процесу, пов'язаного із зарядом конденсатора 11. Оскільки режим асинхронної установки лічильника і тригера у нульовий стан має пріоритет відносно до всіх останніх режимів, то доти, поки на вході елемента 6 (а отже і на його виході) зберігатиметься рівень логічного нуля, при надходженні бо тактових імпульсів у нульовий стан лічильника 1 і тригера 2 залишатиметься незмінним, тобто залишатиметься незмінним нульове значення на виході формувача, одиничне значення на його виході переповнення і на вході дозволу завантаження лічильника 1, одиничне значення на вході і виході елемента 7, тобто на вході І. тригера 2.
Під час вступу імпульсу запуску (5іап) на тактовий вхід С тригера З по його фронту тригер переходить в одиничний стан), формуючи рівень логічної одиниці на його виході (0-1), виході елемента 6, а отже на вході та виході елемента 5, що забезпечує рівень логічної одиниці на входах МВ лічильника 1 і тригера 2, знімаючи блокування. Оскільки на вході Її лічильника 1 рівень логічного нуля, а на вході Ї тригера 2 рівень логічної одиниці, то до моменту вступу чергового тактового імпульсу лічильник 1 знаходиться у режимі готовності завантаження, а тригер 2 у режимі заборони переходу. І тоді під час вступу першого (після закінчення перехідного процесу, пов'язаного із зняттям блокування) тактового імпульсу С по його фронту відбувається паралельне завантаження лічильника 1 значеннями сигналів, які сформовано на входах Оо-ЮОз (О30201О00-1010-10).
Лічильник переходить у стан 1010, що веде до формування нульового значення на виході переповнення лічильника 1, одиничного значення на виході елемента 8 і вході І лічильника, до заборони завантаження лічильника 1 і дозволу режиму лічби (віднімання). Нульовий стан тригера 2 (нульове значення сигналу на виході формувача) залишається незмінним.
Під час вступу подальших тактових імпульсів зміст лічильника 1 зменшуватиметься, а нульовий стан тригера 2 залишається незмінним. Як тільки зміст лічильника 1 стане рівним 0001 на виходах елементів 8, 7 формується нульового значення. В результаті цього лічильник 1 перейде в режим завантаження, а тригер 2 -- в режим переходу. І тоді під час вступу наступного тактового імпульсу по його фронту відбувається паралельне завантаження лічильника 1 значеннями сигналів, на входах 0о-Юз (О30201О00-0101-5). Лічильник переходить у стан 0101.
Тригер 2 перейде в одиничний стан, формуючи одиничне значення на виході формувача.
Під час вступу подальших тактових імпульсів зміст лічильника 1 зменшуватиметься, а одиничний стан тригера 2 залишається незмінним. Як тільки зміст лічильника 1 стане рівним 0001 на виходах елементів 8,7 формується нульового значення. В результаті цього лічильник 1 перейде в режим завантаження, а тригер 2 - в режим переходу. І тоді під час вступу наступного тактового імпульсу по його фронту відбувається паралельне завантаження лічильника 1
Зо значеннями сигналів, яки сформовано на входах Оо0о-Оз (О30201О00-0101-5). Під час вступу подальших тактових імпульсів зміст лічильника 1 зменшуватиметься, а нульовий стан тригера 2 залишається незмінним. Як тільки зміст лічильника 1 стане рівним 0001 на виходах елементів 7, 8 формується нульове значення. В результаті цього лічильник 1 перейде в режим завантаження, а тригер 2 в режим переходу.
Надалі процеси повторюються. Таким чином, після закінчення перехідного процесу, пов'язаного із зняттям блокування, під час вступу на вхід С формувача періодичної послідовності імпульсів з періодом Т на прямому виході тригера 2 генерується періодична послідовність імпульсів, тривалість імпульсів і паузи яких дорівнює 5Т, з затримкою відносно стартового імпульсу, яка дорівнює ЮТ.
Зупинка процесу формування вихідної послідовності імпульсів здійснюється подачею імпульсу, відповідного рівню логічного нуля, на вхід зупинки (Стор), що формує активний рівень сигналу на вході А асинхронної установки Ю-тригера З що призводить до переходу його у нульовий стан (0-0). Імпульс 5іор, як правило, асинхронний відносно до імпульсів зовнішнього генератора і до стану тригера 2.
Якщо у момент вступу імпульсу 5іор тригер 2 знаходитиметься у нульовому стані, то при переході Ю-тригера З у нульовий стан на входах елемента 6 і його виході буде сформований рівень логічного 0, обумовлюючи рівень логічного нуля на вході та виході елемента 5, що призведе до переходу лічильника 1 у нульовий стан, а отже, до припинення процесу генерації.
Якщо у момент вступу імпульсу бор тригер 2 знаходитиметься у стані відмінному від нульового, то на виході формувача з'єднаного зі входом елемента 6, буде рівень логічної одиниці, обумовлюючи рівень логічної одиниці на його виході і вході елемента 5. Оскільки на другому вході елемента 5 також рівень логічної одиниці, визначуваний напругою на конденсаторі 10, який зарядився при включенні джерела живлення, то на входах К лічильника і тригера 2 буде рівень логічної одиниці. Звідси витікає, що у момент вступу імпульсу Бір припинення генерації не станеться, обумовлюючи тим самим запобігання спотворенню останнього імпульсу у вихідній послідовності. 1 тільки зі вступом подальших тактових імпульсів, коли відбуватиметься перехід тригера 2 у нульовий стан на входах елемента 6 і його виході буде сформований рівень логічного 0, обумовлюючи рівень логічного нуля на вході та виході елемента 5, що призведе до переходу лічильника 1 у нульовий стан, а отже, до припинення бо процесу генерації. Зі вступом наступного імпульсу запуску усі процеси повторюються.
На фіг. 2 приведений граф переходів формувача, що складається з двох кілець (верхнє кільце граф переходів лічильника 1, нижнє кільце граф переходів тригера 2) із загальною вершиною, відповідною нульовому стану лічильника і тригера 2, а на фіг. З зображені епюри, що ілюструють роботу для варіанту настроювання формувача на тривалість імпульсів і паузи, яка дорівнює 5Т, з затримкою (їз) початку формування імпульсів на виході відносно стартового імпульсу, що визначається значенням (О030201О00-1010-10). Оскільки стартові імпульси асинхронні по відношенні до тактових імпульсів, то тривалість затримки початку формування знаходиться у діапазоні: 10 «Із «117.
На відміну від відомого пристрою спрощення структури другого лічильника дозволило спростити технологію його виготовлення, знизити споживану потужність і вартість.

Claims (3)

  1. ФОРМУЛА КОРИСНОЇ МОДЕЛІ Формувач періодичної послідовності імпульсів типу меандр з настроюваною тривалістю періоду і затримки початку формування відносно стартового імпульсу, що містить два двійкових лічильники, один з яких реверсивний, налагоджений на режим віднімання, що має вхід подачі імпульсів синхронізації, вхід дозволу синхронного паралельного завантаження і входи подачі даних при завантаженні, вхід дозволу режиму лічби, вхід асинхронної установки у нульовий стан, вихід переповнювання; перший, другий і третій елементи АБО; стартостопний пристрій, який містить ланцюжок, що складається з послідовно з'єднаних резистора і конденсатора, синхронний ЮО-тригер зі входом асинхронної установки у нульовий стан, перший і другий елементи І, при цьому загальна точка послідовно сполучених резистора і конденсатора з'єднана з інформаційним входом ЮО-тригера, з першими входами елементів І; вихід першого елемента І з'єднано зі входом асинхронної установки ЮО-тригера в нульовий стан; вихід другого елемента І з'єднано зі входами асинхронної установки лічильників у нульовий стан; тактові входи лічильників утворюють вхід формувача вхід подачі періодичної послідовності імпульсів з виходу зовнішнього кварцового генератора; тактовий вхід Ю-тригера утворює вхід подачі імпульсів запуску; другий вхід першого елемента І утворює вхід подачі імпульсів зупинки формування вихідних імпульсів; другий вхід другого елемента І з'єднано виходом першого елемента АБО, перший вхід якого з'єднано з виходом ЮО-тригера; вихід першого елемента АБО з'єднано з першим входом другого елемента 1, який відрізняється тим, що введено синхронний Пі - тригер зі входом дозволу переходу Ї і входом асинхронної установки у нульовий стан, включений за схемою однорозрядного лічильника (інверсний вихід І -тригера з'єднано з його входом 0), прямий вихід 0 -тригера, який утворює вихід формувача, з'єднано з другим входом першого елемента АБО, тактовий вхід ОіІ-тригера з'єднано зі входом формувача, а вхід асинхронної установки у нульовий стан з'єднано з виходом другого елемента !; вхід дозволу переходу ПІ -тригера з'єднано з виходом другого елемента АБО, перший вхід якого з'єднано з виходом переповнення першого лічильника, а другий - з виходом третього елемента АБО і входом дозволу синхронного паралельного завантаження першого лічильника; виходи другого, третього і четвертого розрядів першого лічильника з'єднано зі входами третього елемента АБО; значення сигналів на входах паралельного завантаження першого лічильника, що забезпечують настроювання формувача на задані часові параметри вихідної послідовності імпульсів, значення тривалості затримки формується значенням сигналу з виходу переповнення лічильника, значення тривалості імпульсів і паузи формуються значенням сигналу з виходу першого розряду лічильника, так, при настроюванні формувача на формування послідовності типу меандр, тривалість імпульсів і паузи яких дорівнює п'яти періодам тактових імпульсів, що подаються на вхід формувача з виходу зовнішнього кварцового генератора, а тривалість затримки початку формування відносно стартового імпульсу дорівнює десяти періодам, перший і третій входи паралельного завантаження з'єднано з виходом першого розряду лічильника, другий і четвертий входи паралельного завантаження з'єднано з виходом переповнення лічильника.
    3 ШЕ і : Не ш-кк ЕК фен ши | не Я В МД В Е, Ї фонів Я шин е не Внне хз її - ЕК) хх Ж - Ж Е я АЖ З КЕ шщ щи НТ - і у | жа чи й і | «| ший й : з В З Х | : ЗЕ | : х 1 А---5« -95 СИся З Б і о ще й !
    Фіг. 1
    МІГ.
    Шк усу 99-х у щ грою ух т-- - .Е
    Фіг.
  2. 2 Іполопплолппппплоппплаплпппппалало у нининвннининннинининннниннннннниннй нини нининииниюититтитн З : осо му вт х зай у 4 она міоми мічні сн ній о вів й о нн нон ні ній пов свй нан анвннниня Ге от НН НН Я: СИНУ Я ан Ж ИНКЯ ПНР НИ НИ - пиши ши ши нини шишишшшшшн іі го ді : рух иа ПИ АН ее а наван онь ЗНАННЯ : й І ово обосвовооої 1111 о ооо о 111100 оо опо о й СС,
  3. Фіг. З
UAU201710492U 2017-10-30 2017-10-30 Формувач періодичної послідовності імпульсів типу меандр з настроюваною тривалістю періоду і затримки початку формування відносно стартового імпульсу UA123952U (uk)

Priority Applications (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU201710492U UA123952U (uk) 2017-10-30 2017-10-30 Формувач періодичної послідовності імпульсів типу меандр з настроюваною тривалістю періоду і затримки початку формування відносно стартового імпульсу

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAU201710492U UA123952U (uk) 2017-10-30 2017-10-30 Формувач періодичної послідовності імпульсів типу меандр з настроюваною тривалістю періоду і затримки початку формування відносно стартового імпульсу

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA123952U true UA123952U (uk) 2018-03-12

Family

ID=61616293

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAU201710492U UA123952U (uk) 2017-10-30 2017-10-30 Формувач періодичної послідовності імпульсів типу меандр з настроюваною тривалістю періоду і затримки початку формування відносно стартового імпульсу

Country Status (1)

Country Link
UA (1) UA123952U (uk)

Similar Documents

Publication Publication Date Title
UA123952U (uk) Формувач періодичної послідовності імпульсів типу меандр з настроюваною тривалістю періоду і затримки початку формування відносно стартового імпульсу
UA123733U (uk) Формувач періодичної послідовності імпульсів типу меандр з настроюваною тривалістю періоду і затримки початку формування відносно стартового імпульсу
UA127821U (uk) Формувач періодичної послідовності імпульсів типу меандр з настроюваною тривалістю періоду і формування відносно стартового імпульсу
UA123767U (uk) Формувач періодичної послідовності імпульсів типу меандр з настроюваною тривалістю періоду і затримки початку формування відносно стартового імпульсу
UA126324U (uk) Формувач періодичної послідовності імпульсів типу меандр з настроюваною тривалістю періоду і затримки початку формування відносно стартового імпульсу
UA126321U (uk) Формувач періодичної послідовності імпульсів типу меандр з настроюваною тривалістю періоду і затримки початку формування відносно стартового імпульсу
UA123779U (uk) Формувач періодичної послідовності з перенастроюваною тривалістю імпульсів і паузи і програмованою затримкою початку формування відносно стартового імпульсу
UA127956U (uk) Формувач одиночної двоімпульсної кодової серії з перенастроюваними часовими параметрами
UA127021U (uk) Формувач періодичної послідовності імпульсів типу меандр з настроюваною тривалістю періоду і затримки початку формування відносно стартового імпульсу
UA126322U (uk) Формувач періодичної послідовності мпульсів типу меандр з настроюваною тривалістю періоду і затримки початку формування відносно стартового імпульсу
UA124800U (uk) Формувач двоімпульсної кодової серії з перенастроюваними часовими параметрами
UA127954U (uk) Формувач двофазної послідовності імпульсів з перенастроюваними часовими параметрами
UA128372U (uk) Формувач двофазної послідовності імпульсів з перенастроюваними часовими параметрами
UA123846U (uk) Формувач одиночної двоімпульсної кодової серії з перенастроюваними часовими параметрами
UA128266U (uk) Формувач двофазної послідовності імпульсів з перенастроюваними часовими параметрами
UA136152U (uk) Формувач двофазної послідовності імпульсів з перенастроюваною тривалістю і затримкою початку формування
UA123050U (uk) Формувач періодичної послідовності з перенастроюваною тривалістю імпульсів, паузи і затримки початку формування відносно стартового імпульсу
UA119823U (uk) Формувач періодичної послідовності з перенастроюваною тривалістю імпульсів і паузи і програмованою затримкою початку формування відносно стартового імпульсу
UA121096U (uk) Формувач періодичноі послідовності з перенастроюваною тривалістю імпульсів і паузи і програмованою затримкою початку формування відносно стартового імпульсу
UA123004U (uk) Формувач періодичної послідовності з перенастроюваною тривалістю імпульсів і паузи і програмованою затримкою початку формування відносно стартового імпульсу
UA127962U (uk) Формувач двофазної послідовності імпульсів з перенастроюваними часовими параметрами
UA121111U (uk) Формувач періодичної послідовності з перенастроюваною тривалістю імпульсів і паузи і програмованою затримкою початку формування відносно стартового імпульсу
UA123768U (uk) Формувач одиночної двоімпульсної кодової серії з перенастроюваними часовими параметрами
UA123040U (uk) Формувач періодичної послідовності з перенастроюваною тривалістю імпульсів і паузи і програмованою затримкою початку формування відносно стартового імпульсу
UA127822U (uk) Формувач двофазної послідовності імпульсів з перенастроюваними часовими параметрами