UA123825C2 - Добриво на основі сечовини і нітрату амонію - Google Patents

Добриво на основі сечовини і нітрату амонію Download PDF

Info

Publication number
UA123825C2
UA123825C2 UAA201803605A UAA201803605A UA123825C2 UA 123825 C2 UA123825 C2 UA 123825C2 UA A201803605 A UAA201803605 A UA A201803605A UA A201803605 A UAA201803605 A UA A201803605A UA 123825 C2 UA123825 C2 UA 123825C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
urea
elemental sulfur
dispersion
sulfur
ammonium nitrate
Prior art date
Application number
UAA201803605A
Other languages
English (en)
Inventor
Мартінез Рафаель Альберто Гарсія
Мартинез Рафаэль Альберто Гарсия
Кірілл Пауль Аллаіс
Кирилл Пауль Аллаис
Original Assignee
Шелл Інтернаціонале Рісерч Маатшаппідж Б.В.
Шелл Интернационале Рисерч Маатшаппидж Б.В.
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Шелл Інтернаціонале Рісерч Маатшаппідж Б.В., Шелл Интернационале Рисерч Маатшаппидж Б.В. filed Critical Шелл Інтернаціонале Рісерч Маатшаппідж Б.В.
Publication of UA123825C2 publication Critical patent/UA123825C2/uk

Links

Classifications

    • CCHEMISTRY; METALLURGY
    • C05FERTILISERS; MANUFACTURE THEREOF
    • C05CNITROGENOUS FERTILISERS
    • C05C1/00Ammonium nitrate fertilisers
    • CCHEMISTRY; METALLURGY
    • C05FERTILISERS; MANUFACTURE THEREOF
    • C05CNITROGENOUS FERTILISERS
    • C05C1/00Ammonium nitrate fertilisers
    • C05C1/02Granulation; Pelletisation; Stabilisation; Colouring
    • CCHEMISTRY; METALLURGY
    • C05FERTILISERS; MANUFACTURE THEREOF
    • C05CNITROGENOUS FERTILISERS
    • C05C9/00Fertilisers containing urea or urea compounds
    • CCHEMISTRY; METALLURGY
    • C05FERTILISERS; MANUFACTURE THEREOF
    • C05DINORGANIC FERTILISERS NOT COVERED BY SUBCLASSES C05B, C05C; FERTILISERS PRODUCING CARBON DIOXIDE
    • C05D9/00Other inorganic fertilisers
    • CCHEMISTRY; METALLURGY
    • C05FERTILISERS; MANUFACTURE THEREOF
    • C05DINORGANIC FERTILISERS NOT COVERED BY SUBCLASSES C05B, C05C; FERTILISERS PRODUCING CARBON DIOXIDE
    • C05D9/00Other inorganic fertilisers
    • C05D9/02Other inorganic fertilisers containing trace elements
    • CCHEMISTRY; METALLURGY
    • C05FERTILISERS; MANUFACTURE THEREOF
    • C05GMIXTURES OF FERTILISERS COVERED INDIVIDUALLY BY DIFFERENT SUBCLASSES OF CLASS C05; MIXTURES OF ONE OR MORE FERTILISERS WITH MATERIALS NOT HAVING A SPECIFIC FERTILISING ACTIVITY, e.g. PESTICIDES, SOIL-CONDITIONERS, WETTING AGENTS; FERTILISERS CHARACTERISED BY THEIR FORM
    • C05G3/00Mixtures of one or more fertilisers with additives not having a specially fertilising activity
    • C05G3/50Surfactants; Emulsifiers
    • CCHEMISTRY; METALLURGY
    • C05FERTILISERS; MANUFACTURE THEREOF
    • C05GMIXTURES OF FERTILISERS COVERED INDIVIDUALLY BY DIFFERENT SUBCLASSES OF CLASS C05; MIXTURES OF ONE OR MORE FERTILISERS WITH MATERIALS NOT HAVING A SPECIFIC FERTILISING ACTIVITY, e.g. PESTICIDES, SOIL-CONDITIONERS, WETTING AGENTS; FERTILISERS CHARACTERISED BY THEIR FORM
    • C05G5/00Fertilisers characterised by their form
    • C05G5/20Liquid fertilisers
    • C05G5/23Solutions

Description

Галузь техніки, до якої відноситься винахід
Даний винахід передбачає збагачене сіркою добриво на основі сечовини і нітрату амонію і спосіб отримання такого добрива.
Рівень техніки
Розчин сечовини та нітрату амонію у воді (відомий як ПАМ) широко застосовують як добриво, що постачає рослинам нітроген. Розчин можна отримувати змішуванням сечовини (у вигляді твердої речовини або розчину) з нітратом амонію (у вигляді твердої речовини або розчину) і технічною водою. рН продукту можна регулювати додаванням азотної кислоти або аміаку, і можна додавати інгібітор корозії. Багато грунтів також потребують сірки в якості поживної речовини для рослин.
У СА 811080 пропонується отримання стабільних суспензій тонкодисперсної сірки в концентрованому водному розчині сечовини та нітрату амонію, з використанням глини, такої як аттапульгит, у якості стабілізатора, шляхом прикладання зсуву до попередньо желатинізованої суміші глини, сечовини, нітрату амонію та води, і подальшого додавання тонкодисперсної сірки.
Кількість тонкодисперсної сірки, наприклад, з 98 95 частинок, здатних проходити через 100 меш (що становить близько 150 мікрон), в суспензії може варіюватися і знаходиться в діапазоні між близько 10 95 і близько 50 95 по масі, переважно між близько 15 95 і близько 30 95 по мавсі. 5 3519413 також має своєю метою одержання стабільних суспензій добрив, які в одній комбінації можуть являти собою добрива на основі ШАМ. В 05 3519413 розкривається, що тонкодисперсні частинки в контексті добрива для внесення в грунт конкретно являють собою частинки з 9095 твердої фази, що мають розмір більше 0,1 мм, що становить близько 100 мікрон.
В 55082487 розкриті розчини сульфату амонію, нітрату амонію і сечовини, які можна застосовувати для постачання рослинам як нітрогену, так і сірки. Розчини містять щонайменше близько 12,5 відсотків по масі сульфату амонію (що еквівалентно щонайменше близько З відсоткам по масі елементарної сірки). Такий розчин добрива забезпечує розчинну форму сірки, і вона може вилуговуватися при внесенні в грунт. Альтернативний спосіб внесення сірки полягає в приготуванні суміші ШАМ з тіосульфатом амонію. Тіосульфат амонію є відносно дорогим продуктом.
Зо Автори даного винаходу прагнули забезпечити альтернативне добриво, яке може доставляти в грунт і нітроген, і сірку, і яке не має деяких проблем відомих добрив.
Автори даного винаходу також прагнули забезпечити застосування для розбавлених водних розчинів сечовини і аміаку (відомих як скруберна рідина), які утворюються як відходи способу виробництва сечовини. Потоки утворюються як побічний продукт процесів переробки газів, які застосовують для скорочення вмісту пилу. Скруберна рідина може додатково містити солі, такі як сульфат або нітрат амонію, якщо також підлягають зменшенню викиди аміаку. Переробка потоків скруберної рідини є дорогою і включає випаровування води з таких потоків або отримання розчинів СПАМ. Було б вигідно розробити спосіб, у якому скруберні рідини являлися корисною сировиною.
Суть винаходу
Відповідно, даний винахід передбачає добриво, в якому частинки елементарної сірки дисперговані в розчині сечовини та нітрату амонію у воді. Автори винаходу виявили, що елементарну сірку можна вигідно об'єднувати з розчином сечовини та нітрату амонію у воді, тим самим забезпечуючи добриво, яке доставляє і нітроген, і сірку, і в якому сульфур знаходиться у формі для повільного вивільнення, яка поступово надходить у грунт по мірі того, як частки елементарної сірки окислюються до сульфату.
Винахід додатково передбачає спосіб отримання добрива, в якому частинки елементарної сірки дисперговані в розчині сечовини та нітрату амонію у воді, що включає стадії: (а) мокрого розмелювання твердої або рідкої елементарної сірки, при цьому мокре розмелювання необов'язково відбувається у присутності водного розчину, що містить сечовину і/або нітрат амонію, з отриманням дисперсії; і (Б) необов'язково додавання сечовини та/або нітрату амонію до дисперсії.
Винахід ще додатково передбачає спосіб отримання добрива, в якому частинки елементарної сірки дисперговані в розчині сечовини та нітрату амонію у воді, що включає стадії: () отримання дисперсії частинок елементарної сірки в сечовині, і (ії) змішування дисперсії частинок елементарної сірки в сечовині з водним розчином нітрату амонію та/або азотної кислоти, і необов'язково з аміаком.
Автори даного винаходу виявили, що скруберні рідини можна вигідно застосовувати в якості сировини в способах за даним винаходом. 60 Докладний опис винаходу
Даний винахід передбачає добриво, в якому частинки елементарної сірки дисперговані в розчині сечовини та нітрату амонію у воді.
Переважно добриво має загальний вміст нітрогену в діапазоні від 24 до 31 мас. 95 у перерахунку на загальну масу добрива. У переважному варіанті здійснення винаходу відносна кількість сечовини до нітрату амонію залишається постійною, і на кожні чотири одиниці присутнього нітрату амонію присутні три одиниці сечовини. Переважно вміст нітрату амонію знаходиться в діапазоні від 34 до 45 мас. 95 у перерахунку на масу добрива. Переважно вміст сечовини знаходиться в діапазоні від 26 до 34 мас.9о у перерахунку на масу добрива.
Переважно вміст елементарної сірки знаходиться в діапазоні від 1 до 15 мас. 95, більш переважно від З до 10 мас. 95 у перерахунку на масу добрива.
Частинки елементарної сірки придатним чином мають середній розмір частинок в діапазоні від 5 до 20 мікрон.
Переважно добриво додатково містить стабілізатор. Функцією стабілізатора є підтримка стабільної дисперсії що забезпечує, щоб дисперговані частинки елементарної сірки залишалися змуленими у всьому об'ємі дисперсії і запобігає їх осіданню. Придатні стабілізатори можуть бути обрані з різних типів хімічних речовин, таких як цукри; крохмалі; модифіковані крохмалі; сахариди, що походять з рослин і водоростей, такі як полідекстроза; кукурудзяний крохмаль; фосфатований дікрахмалфосфат; декстрини; гідроксильовані крохмалі; агар; ксантанова камедь; гуарова камедь; альгінін; сполуки тваринного походження, такі як колаген або желатин; поверхнево-активні речовини, такі як катіонні, аніонні, неійонні і амфотерні поверхнево-активні речовини, такі як поверхнево-активні речовини, що походять з лігніну; похідні жирних кислот; складні ефіри фосфорної кислоти; сульфонати; поліакрилати; поверхнево-активні речовини біологічного походження, такі як софороліпіди; рамноліпіди; мила, такі як стеарати металів; глини, такі як бентонітова глина, зокрема, натрієва бентонітова глина, або атапульгітові глини, переважно набухаючого типу; і полімери, такі як поліетиленгліколь.
Переважний стабілізатор являє собою глину, обрану з бентонітової глини або атапульгітової глини.
Переважно стабілізатор додають в кількості від 0,1 до 15 мас. 95 у перерахунку на загальну масу добрива.
Найбільш придатним чином добриво за даним винаходом містить: від 26 до 34 мас. 95 сечовини; від 34 до 45 мас. 95 нітрату амонію; від 1 до 15 мас. 95 елементарної сірки, переважно від З до 10 мас. 95; від 0,1 до 15 мас. 95 стабілізатору, переважно від 1 до 5 мас. 95, найбільш переважно від 1 до З мас. 9; і достатню кількість води для одержання розчину компонентів сечовини та нітрату амонію.
Зрозуміло, в сумі не повинно бути більше ніж 100 мас. 95 компонентів. Всі процентні вмісти наведені у перерахунку на масу всього добрива.
У всьому викладі і формулі даного опису слова "включати" і "містити" і варіації слів, наприклад, "що містить" і "містить", означають "включає, але без обмеження", і не виключають інших фрагментів, добавок, компонентів, чисел або стадій.
Даний винахід додатково передбачає спосіб отримання добрива, в якому частинки елементарної сірки дисперговані в розчині сечовини та нітрату амонію у воді, що включає стадії: (а) мокрого розмелювання твердої або рідкої елементарної сірки, при цьому мокре розмелювання необов'язково відбувається в присутності водного розчину, що містить сечовину та/або нітрат амонію, з отриманням дисперсії; і (Б) необов'язково додавання сечовини та/або нітрату амонію до дисперсії.
Мокре розмелювання придатним чином відбувається в дисперсійному млині. Переважно дисперсійний млин має ротор, який обертається в статорі з прорізами. Елементарна сірка і вода затягуються обертанням ротора у вузол ротор/статор, і прискорюються і радіально викидаються крізь отвори в статорі з прорізами. З кожним проходженням через вузол ротор / статор елементарна сірка піддається комбінації механічного та гідравлічного зсуву так, що частинки твердої елементарної сірки зменшуються в розмірі або, в разі рідкої елементарної сірки, диспергують з утворенням дисперсії, яка, як вважається, складається з дрібних окремих крапель всередині неперервної фази сечовини.
Переважний дисперсійний млин має ротор з прорізами всередині статора з прорізами. Коли прорізи ротора та статора збігаються, елементарна сірка викидається з прорізів ротора в прорізи статора. Придатні дисперсійні млини описані в 55522553 і доступні від Каду
ІпЇегпайопа!ї, США.
Сірка на стадії (а) може являти собою тверду або рідку елементарну сірку, але переважно додається у вигляді твердої сірки, оскільки це позбавляє від необхідності тримати сірку при високій температурі (сірка є рідкою вище 120 "С). Сірку переважно додають у вигляді гранул, наприклад, формованих у барабані гранул середнього розміру від З до 4 мм.
Елементарну сірку для застосування можна отримувати з будь-якого придатного джерела.
Елементарна сірка для застосування може являти собою хімічну сірку високої чистоти (599,9 95 5), яку отримують з процесу Клауса. Разом з тим, в способі за даним винаходом можна застосовувати елементарну сірку значно нижчої чистоти, ніж ця.
Мокре розмелювання необов'язково відбувається в присутності водного розчину, що містить сечовину та/або нітрат амонію, але може альтернативно відбуватися у воді. На стадії (Б) до дисперсії необов'язково додають сечовину та/або нітрат амонію. У першому і переважному варіанті здійснення даного способу мокре розмелювання відбувається в присутності розчину, що містить сечовину і нітрат амонію, і не є необхідним додавати сечовину або нітрат амонію на стадії (Б) (хоча це можна робити, якщо фахівець захоче скорегувати співвідношення компонентів). У другому варіанті здійснення способу мокре розмелювання відбувається в присутності розчину, що містить сечовину, а нітрат амонію додають до дисперсії на стадії (Б).
У третьому варіанті здійснення способу мокре розмелювання відбувається в присутності розчину, що містить нітрат амонію, а сечовину додають до дисперсії на стадії (Б). У четвертому варіанті здійснення способу мокре розмелювання відбувається в присутності води, а сечовину і нітрат амонію додають до дисперсії на стадії (Б).
У першому і переважному варіанті здійснення даного способу, в якому мокре розмелювання відбувається в присутності розчину, що містить сечовину і нітрат амонію, розчин може являти собою промисловий розчин САМ, що має вміст нітрогену в діапазоні від 28 95 до 32 95 або може являти собою розчин, що має різні пропорції сечовини і нітрату амонію.
Мокре розмелювання може вигідним чином відбуватиметься в скруберній рідині, яку одержують в якості частини способу виробництва сечовини. Це є цінним застосуванням потоку, який в іншому випадку міг би розглядатися як потік відходів.
Підведення енергії при розмеленні можна виразити як потужність у перерахунку на об'єм або масу обробленої сірки, наприклад, кВтг/м? обробленої сірки або кВтг/т обробленої сірки.
Зо Підведення енергії впливає на розмір розмелених частинок сірки в отриманій дисперсії, тому його вибирають у відповідності до потрібного розміру частинок. Більш високе підведення енергії типово забезпечує менші розміри часток. Для конкретнго млина більш високого підведення енергії можна досягти шляхом зменшення кількості сірки, що розмелюють. Переважно підведення енергії складає від 10 (переважно вище 20) до 1000 кВтг/т обробленої сірки, більш переважно від 50 до 100 кВтг/т обробленої сірки, ще більш переважно від 65 до 85 кВтг/тг обробленої сірки. Частина цієї більш високої енергії буде перенесена в дисперсію, яка утворюється на стадії (а), у вигляді теплової енергії, тим самим підвищуючи її температуру.
Таке підвищення температури можна обмежити за допомогою придатного теплообмінника (можливо, об'єднаного з дисперсійним млином). Переважні температури для мокрого розмелювання знаходяться у діапазоні між 0 і 120 "С, більш переважно між 15 і 80 "С.
На стадії (а), на стадії (Б), або на обох стадіях (а) і (Б) можна додавати додаткові компоненти, такі як стабілізатори.
Даний винахід також передбачає спосіб отримання добрива, в якому частинки елементарної сірки дисперговані в розчині сечовини та нітрату амонію у воді, що включає стадії: () отримання, переважно, але не обов'язково, шляхом мокрого розмелювання, дисперсії часток елементарної сірки в сечовині, і (ії) змішування дисперсії частинок елементарної сірки в сечовині з водним розчином нітрату амонію та/або азотної кислоти, і необов'язково з аміаком.
Дисперсія часток елементарної сірки в сечовині, отримана на стадії (ї), придатним чином містить від 1 одиниці (масової) сечовини на одиницю (масову) сірки до 32 одиниць (масових) сечовини на одиницю (масову) сірки.
Елементарну сірку для застосування на стадії (ї) можна отримувати з будь-якого придатного джерела. Елементарна сірка для застосування може являти собою хімічну сірку високої чистоти (599,9 95 5), яку отримують з процесу Клауса. Разом з тим, в способі за даним винаходом можна застосовувати елементарну сірку значно нижчої чистоти, ніж ця.
Сечовина, яку застосовують у будь-якому способі за даним винаходом, але, зокрема, на стадії (), може являти собою чисту сечовину. Вона також може являти собою сечовину, отриману безпосередньо зі способу отримання сечовини (наприклад, розплав або розчин, взятий безпосередньо з петлі синтезу в обладнанні для виробництва сечовини, або навіть вихідний потік низької чистоти з обладнання для виробництва сечовини). Сечовина може містити значну кількість вільного аміаку.
У першому варіанті здійснення даного способу стадію (ї) здійснюють за допомогою способу, в якому потік рідкої сечовини змішують з потоком рідкої елементарної сірки з утворенням емульсії, що містить частинки елементарної сірки, дисперговані в сечовині. Мокре розмелювання є переважним способом для досягнення диспергування, але можна також застосовувати інші технології диспергування. Змішування може придатним чином відбуватись в дисперсійному млині, в якому ротор обертається усередині статора з прорізами, або в статичному змішувачі. Переважно пристрій для змішування являє собою дисперсійний млин, який по суті відповідає описаному вище. Створюють температуру, яка підтримує елементарну сірку здебільшого в рідкому вигляді в пристрої для змішування.
Приклади таких способів описані МО 2014009326. Потік рідкої сечовини змішують з потоком рідкої елементарної сірки у присутності аніонної поверхнево-активної речовини з утворенням емульсії, що містить частинки елементарної сірки, які покриті шаром аніонної поверхнево- активної речовини і дисперговані в сечовині. Аніонна поверхнево-активна речовина переважно містить матеріал, що походить з лігнінового ряду хімічних речовин, такий як лігносульфонат.
Аніонну поверхнево-активну речовину можна додавати до сечовини до того, як елементарну сірку змішувати з сечовиною, або аніонну поверхнево-активну речовину можна додавати до елементарної сірки, або аніонну поверхнево-активну речовину можна додавати у вигляді окремого потоку.
У другому варіанті здійснення даного способу стадію (ї) здійснюють за допомогою способу, здебільшого відповідного описаному в УМО 2015104286. Сечовину і сірку подають в дисперсійний млин, в якому ротор обертається усередині статора з прорізами, тим самим забезпечуючи дисперсію розплавленої сечовини і розплавленої сірки. Тверду сірку, тверду сечовину та/або тверді сечовину-сірку подають в дисперсійний млин. Тверда сечовина, тверда сірка та/"або тверда сечовина-сірка затягуються обертанням ротора у вузол ротор/статор, і прискорюються і радіально викидаються крізь отвори в статорі з прорізами. З кожним проходженням через вузол ротор / статор тверда речовина піддається комбінації механічного та гідравлічного зсуву так, що частинки твердої сечовини, твердої сірки або твердої сечовини-сірки
Зо зменшуються в розмірі. Тверда сечовина, тверда сірка та/або тверда сечовина-сірка також піддаються нагріванню і будуть плавитися. У дисперсійний млин можна подавати додаткову енергію, наприклад, млин забезпечений контуром і через контур пропускають текуче середовище для нагріву млина, або до млина прикладають електричний нагрів. Переважно температура в дисперсійному млині становить від 115 до 150 "С, більш переважно від 130 до 145 "С і найбільш переважно від 135 до 140 "С. Переважно переважне підведення енергії до млина складає від 1 до 100 кВтг/тонну продукту. Переважний дисперсійний млин має ротор з прорізами всередині статора з прорізами. У дисперсійний млин можна подавати одну або більше поверхнево-активних речовин. Поверхнево-активні речовини можуть включати катіонні поверхнево-активні речовини, такі як етиленоксидний або пропіленоксидний адукт аліфатичного аміну, або можуть включати аніонні поверхнево-активні речовини, такі як лігносульфонат.
В альтернативі до другого варіанта здійснення даного способу стадію (ї) здійснюють за допомогою способу, в якому сечовину і сірку подають в статичний змішувач, тим самим забезпечуючи дисперсію розплавленої сечовини і розплавленої сірки.
На стадії (ії) дисперсію частинок елементарної сірки в сечовині змішують з водним розчином нітрату амонію та/або азотної кислоти, і необов'язково з аміаком. У першому варіанті здійснення стадії (ії) дисперсію частинок елементарної сірки в сечовині змішують з водним розчином нітрату амонію. Це придатним чином відбувається в резервуарі. У другому варіанті здійснення стадії (ії) дисперсію частинок елементарної сірки в сечовині змішують з водним розчином сечовини та нітрату амонію (розчин СПАМ). Це придатним чином відбувається в резервуарі. У третьому варіанті здійснення стадії (і) дисперсію частинок елементарної сірки в сечовині змішують з водним розчином азотної кислоти і необов'язково з аміаком. Аміак не потрібен, якщо сечовина містить значні кількості вільного аміаку. Азотна кислота буде реагувати з аміаком з отриманням нітрату амонію. Це переважно відбувається в статичному змішувачі.
У переважному варіанті здійснення винаходу на стадії (ії) скруберну рідину можна змішувати з дисперсією частинок елементарної сірки в сечовині.
Додаткові компоненти, такі як стабілізатори, можна додавати на стадії (і), на стадії (ії) або на обох стадіях (і) і (ії).

Claims (9)

ФОРМУЛА ВИНАХОДУ
1. Добриво, в якому частинки елементарної сірки дисперговані в розчині сечовини та нітрату амонію у воді і що містить сечовину в кількості в діапазоні від 26 до 34 95 мас.; нітрат амонію в кількості від 34 до 45 95 мас., елементарну сірку в кількості в діапазоні від 1 до 15 95 мас. і стабілізатор в кількості в діапазоні від 0,1 до 15 мас. 95, при цьому стабілізатором є аніонна поверхнево-активна речовина.
2. Добриво за п. 1, в якому частинки елементарної сірки мають середній розмір частинок в діапазоні від 5 до 20 мікрон.
3. Спосіб одержання добрива за п. 1 або 2, що включає стадії: () одержання дисперсії частинок елементарної сірки в сечовині, і (ї) змішування дисперсії частинок елементарної сірки в сечовині з водним розчином нітрату амонію та/або азотної кислоти, в якому аніонну поверхнево-активну речовину додають на стадії (і) та стадії (ії).
4. Спосіб за п. 3, в якому на стадії () дисперсію частинок елементарної сірки в сечовині отримують за допомогою способу, в якому потік рідкої сечовини змішують з потоком рідкої елементарної сірки з утворенням емульсії що містить частинки елементарної сірки, дисперговані в сечовині.
5. Спосіб за п. 4, в якому потік рідкої сечовини змішують з потоком рідкої елементарної сірки в присутності аніонної поверхнево-активної речовини з утворенням емульсії, що містить частинки елементарної сірки, які покриті шаром аніонної поверхнево-активної речовини і дисперговані в сечовині.
6. Спосіб за п. 3, в якому на стадії (ї) сечовину і сірку подають в дисперсійний млин, в якому ротор обертається усередині статора з прорізами, або сечовину і сірку подають в статичний змішувач, тим самим забезпечуючи дисперсію розплавленої сечовини і розплавленої сірки.
7. Спосіб за будь-яким з пп. 3-6, в якому на стадії (її) дисперсію частинок елементарної сірки в сечовині змішують з водним розчином нітрату амонію.
8. Спосіб за будь-яким з пп. 3-6, в якому на стадії (її) дисперсію частинок елементарної сірки в сечовині змішують з водним розчином сечовини та нітрату амонію. Зо
9. Спосіб за будь-яким з пп. 3-6, в якому на стадії (ії) дисперсію частинок елементарної сірки в сечовині змішують з водним розчином азотної кислоти і аміаком.
UAA201803605A 2015-09-04 2016-09-02 Добриво на основі сечовини і нітрату амонію UA123825C2 (uk)

Applications Claiming Priority (2)

Application Number Priority Date Filing Date Title
EP15183961 2015-09-04
PCT/EP2016/070770 WO2017037262A1 (en) 2015-09-04 2016-09-02 Urea-ammonium nitrate fertiliser

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA123825C2 true UA123825C2 (uk) 2021-06-09

Family

ID=54064242

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAA201803605A UA123825C2 (uk) 2015-09-04 2016-09-02 Добриво на основі сечовини і нітрату амонію

Country Status (11)

Country Link
US (1) US10676404B2 (uk)
EP (1) EP3344594B1 (uk)
CN (1) CN107922281A (uk)
AR (1) AR105896A1 (uk)
AU (1) AU2016313906B2 (uk)
BR (1) BR112018003977B1 (uk)
CA (1) CA2997360C (uk)
RU (1) RU2726895C2 (uk)
UA (1) UA123825C2 (uk)
WO (1) WO2017037262A1 (uk)
ZA (1) ZA201801031B (uk)

Families Citing this family (3)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
DE102018200287A1 (de) 2018-01-10 2019-07-11 Siemens Aktiengesellschaft Turbomaschineninnengehäuse
CN109593013A (zh) * 2019-02-21 2019-04-09 中国科学院青海盐湖研究所 复合液体肥及其制备方法
WO2022221653A1 (en) * 2021-04-15 2022-10-20 University Of Miami Methods for oxidizing a nitrogen oxide to nitrate

Family Cites Families (20)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
CA811080A (en) * 1969-04-22 Cominco Ltd. Suspension fertilizer
US2070658A (en) * 1934-08-18 1937-02-16 Herman L Hartenstein Manufacture of fertilizer
BE667331A (uk) * 1964-07-24
US4239522A (en) * 1979-06-13 1980-12-16 Phillips Petroleum Company Fertilizer solutions containing sulfur and having low crystallization temperature
US4762546A (en) * 1987-04-13 1988-08-09 Tennessee Valley Authority Production of high-grade nitrogen-sulfur suspension fertilizers
US5082487A (en) * 1988-04-11 1992-01-21 Allied-Signal Inc. Solutions of ammonium sulfate, ammonium nitrate and urea, with high nitrogen and sulfur content, having low salt-out temperatures
UA41324C2 (uk) * 1992-06-19 2001-09-17 Артур М. Нономура Спосіб покращення росту рослин (варіанти), композиція, що покращує ріст рослин (варіанти)
RU2046115C1 (ru) * 1992-12-11 1995-10-20 Акционерное общество открытого типа "Невинномысский Азот" Способ получения суспендированного удобрения
US20030029211A1 (en) * 2001-03-15 2003-02-13 Colin Sheppardson Concentrated phosphorus fertilizer usable as a pesticide, fungicide, adjuvant, acidifier and phytophthora destroying agent
WO2004043878A1 (en) 2002-11-14 2004-05-27 Shell Internationale Research Maatschappij B.V. A process for the manufacture of sulphur-containing ammonium phosphate fertilizers
US8628598B1 (en) * 2008-05-27 2014-01-14 John C. Miller Method and system for agricultural fertigation
WO2010086395A1 (en) * 2009-01-29 2010-08-05 Shell Internationale Research Maatschappij B.V. Sulphur-containing fertilizers and process for the preparation thereof
CA2657531A1 (en) 2009-03-09 2010-09-09 Satish R. Iyer Micronized sulphur powder and method of production of same
US8679219B2 (en) * 2009-05-07 2014-03-25 Shell Oil Company Process for preparing an elemental sulphur-containing fertilizer
DE102009036230B4 (de) * 2009-08-05 2014-10-09 Skw Stickstoffwerke Piesteritz Gmbh Neuer N/S-Flüssigdünger mit hohem Nährstoffgehalt
WO2013098404A1 (en) * 2011-12-29 2013-07-04 Shell Internationale Research Maatschappij B.V. Processes for the manufacture of sulphur-containing compositions and sulphur-containing fertilizer compositions
PL2870121T3 (pl) * 2012-07-09 2019-09-30 Shell Internationale Research Maatschappij B.V. Sposób wytwarzania emulsji cząstek siarki elementarnej
US20140060130A1 (en) * 2012-09-05 2014-03-06 Ian Purtle Processes and systems for co-producing fermentation products, fertilizers, and distillers grains from starch-containing feedstocks, and compositions produced therefrom
WO2015017329A2 (en) * 2013-07-31 2015-02-05 Heart Of Nature Llc Mineral complex, compositions, methods of making, and uses therein
US20170029343A1 (en) * 2015-07-27 2017-02-02 Terrell D. Ginn Sulfur enhanced nitrogen production from emission scrubbing

Also Published As

Publication number Publication date
EP3344594B1 (en) 2024-03-06
CA2997360C (en) 2023-07-04
RU2018111884A3 (uk) 2020-02-05
US20180244588A1 (en) 2018-08-30
AR105896A1 (es) 2017-11-22
BR112018003977A2 (pt) 2018-09-25
EP3344594C0 (en) 2024-03-06
AU2016313906A1 (en) 2018-03-08
WO2017037262A1 (en) 2017-03-09
BR112018003977B1 (pt) 2022-06-14
CA2997360A1 (en) 2017-03-09
EP3344594A1 (en) 2018-07-11
AU2016313906B2 (en) 2019-08-01
CN107922281A (zh) 2018-04-17
RU2726895C2 (ru) 2020-07-16
ZA201801031B (en) 2018-12-19
US10676404B2 (en) 2020-06-09
RU2018111884A (ru) 2019-10-07

Similar Documents

Publication Publication Date Title
AU2016210632B2 (en) Process for preparing an emulsion of elemental sulphur particles
AU2013207561B2 (en) Fertiliser formulation
UA123825C2 (uk) Добриво на основі сечовини і нітрату амонію
CN102300834A (zh) 含硫肥料及其制备方法
WO2013098404A1 (en) Processes for the manufacture of sulphur-containing compositions and sulphur-containing fertilizer compositions
US10221106B2 (en) Process for preparing a urea-sulphur fertiliser
CN109311774A (zh) 用于制造腐殖质有机肥料的方法
AU2015205676B2 (en) Process for preparing a urea-sulphur fertiliser
CN105330421A (zh) 一种络合态矿物质元素有机液体肥的制备方法
CN105111005A (zh) 一种防止土壤板结的肥料及其制备方法
CN107141136A (zh) 一种双核固能肥及其制备方法
US11390570B1 (en) Humic acid-supplemented fertilizers, macronutrients, and micronutrients
CN105254340A (zh) 一种生产过磷酸钙及其复混肥的方法
KR20170011100A (ko) 현탁액 비료의 제조방법
RU2017144855A (ru) Способ производства комбинированных удобрений
Chaouqi et al. STUDY OF TSP FERTILIZER PRODUCTION & QUALITY
CN109761693A (zh) 一种生化复合肥料及其制备方法
CN107628878A (zh) 一种含海藻酸大量元素水溶肥及其制备方法
CN108929695A (zh) 一种含有有机质的磷石膏土壤调理剂及其制备方法
Mozheyko et al. Resistance management and structural-rheological properties of the suspended liquid complex fertilizers based on activated ground phosphate rock
BR112015000284B1 (pt) Processo para a preparação de uma emulsão de partículas de enxofre elementar, e, fertilizante de ureia contendo enxofre elementar
CN105254438A (zh) 固体全水溶生态肥及其制备方法