UA123317C2 - Масажер - Google Patents

Масажер Download PDF

Info

Publication number
UA123317C2
UA123317C2 UAA201806712A UAA201806712A UA123317C2 UA 123317 C2 UA123317 C2 UA 123317C2 UA A201806712 A UAA201806712 A UA A201806712A UA A201806712 A UAA201806712 A UA A201806712A UA 123317 C2 UA123317 C2 UA 123317C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
elastic base
shi
needles
massager
base
Prior art date
Application number
UAA201806712A
Other languages
English (en)
Inventor
Микола Григорович Ляпко
Original Assignee
Микола Григорович Ляпко
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Микола Григорович Ляпко filed Critical Микола Григорович Ляпко
Priority to UAA201806712A priority Critical patent/UA123317C2/uk
Priority to RU2019101320A priority patent/RU2019101320A/ru
Priority to PCT/UA2019/000078 priority patent/WO2019240737A1/ru
Publication of UA123317C2 publication Critical patent/UA123317C2/uk

Links

Classifications

    • AHUMAN NECESSITIES
    • A61MEDICAL OR VETERINARY SCIENCE; HYGIENE
    • A61HPHYSICAL THERAPY APPARATUS, e.g. DEVICES FOR LOCATING OR STIMULATING REFLEX POINTS IN THE BODY; ARTIFICIAL RESPIRATION; MASSAGE; BATHING DEVICES FOR SPECIAL THERAPEUTIC OR HYGIENIC PURPOSES OR SPECIFIC PARTS OF THE BODY
    • A61H39/00Devices for locating or stimulating specific reflex points of the body for physical therapy, e.g. acupuncture
    • A61H39/08Devices for applying needles to such points, i.e. for acupuncture ; Acupuncture needles or accessories therefor
    • AHUMAN NECESSITIES
    • A61MEDICAL OR VETERINARY SCIENCE; HYGIENE
    • A61NELECTROTHERAPY; MAGNETOTHERAPY; RADIATION THERAPY; ULTRASOUND THERAPY
    • A61N1/00Electrotherapy; Circuits therefor
    • A61N1/18Applying electric currents by contact electrodes
    • AHUMAN NECESSITIES
    • A61MEDICAL OR VETERINARY SCIENCE; HYGIENE
    • A61NELECTROTHERAPY; MAGNETOTHERAPY; RADIATION THERAPY; ULTRASOUND THERAPY
    • A61N1/00Electrotherapy; Circuits therefor
    • A61N1/18Applying electric currents by contact electrodes
    • A61N1/20Applying electric currents by contact electrodes continuous direct currents
    • A61N1/30Apparatus for iontophoresis, i.e. transfer of media in ionic state by an electromotoric force into the body, or cataphoresis

Landscapes

  • Health & Medical Sciences (AREA)
  • Animal Behavior & Ethology (AREA)
  • Veterinary Medicine (AREA)
  • Public Health (AREA)
  • General Health & Medical Sciences (AREA)
  • Life Sciences & Earth Sciences (AREA)
  • Radiology & Medical Imaging (AREA)
  • Nuclear Medicine, Radiotherapy & Molecular Imaging (AREA)
  • Biomedical Technology (AREA)
  • Engineering & Computer Science (AREA)
  • Rehabilitation Therapy (AREA)
  • Epidemiology (AREA)
  • Pain & Pain Management (AREA)
  • Physical Education & Sports Medicine (AREA)
  • Electrotherapy Devices (AREA)
  • Massaging Devices (AREA)

Abstract

Винахід належить до медичної техніки, до пристроїв для масажу, зокрема до валкових масажерів, і може бути використаний як засіб для рефлексотерапевтичного впливу на організм людини. Масажер містить еластичну основу, яка виконана в вигляді об'ємного тіла обертання, та засоби рефлекторного впливу, що виконані в вигляді голок, які закріплені в еластичній основі, при цьому голки виконані в вигляді П-подібних скоб з різними електрохімічними потенціалами, кінці яких виступають за межі еластичної основи, а поперечини скоб розміщені в еластичній основі та виконані з вигинами, що утворюють щонайменше одну петлю, вершина якої виступає за межі еластичної основи. Технічний результат - розширення факторів рефлекторного впливу на тіло користувача, що підвищує ефективність масажера.

Description

Винахід належить до медичної техніки, до пристроїв для масажу, зокрема до валкових масажерів, і може бути використаний як засіб для рефлексотерапевтичного впливу на організм людини в лікувальних і профілактичних цілях.
Загальновідомі валикові масажери, як правило, включають еластичну основу, яка виконана в вигляді тіла обертання заданої конфігурації, переважно в вигляді циліндра, та закріплена на відповідній арматурі масажера з можливістю обертання навколо повздовжньої осі тіла обертання. В еластичній основі закріплені елементи рефлекторного впливу, зокрема металеві голки, вістря яких виступають за межі еластичної основи, утворюючи робочу сторону масажера (наприклад, пр: 0 перу/агдопідт.ги/маїїк-ипімегзаІпуу"ігаскіпд-5Зае8боО5бссЬО0). Валикові масажери, на відміну від статичних аплікаторів, здійснюють динамічний вплив (так званий "голчастий душ") за рахунок багаторазових короткочасних дій голок на тіло користувача.
Загальними ознаками загальновідомих валкових масажерів та рішення, що заявляється, є: масажер, що включає еластичну основу, яка виконана в вигляді об'ємного тіла обертання заданої просторової конфігурації, та засоби рефлекторного впливу, що закріплені в еластичній основі.
В загальновідомих масажерах фактором рефлекторного впливу являється тільки механічна дія засобів рефлекторного впливу (шипи, голки та інше), що обмежує ефективність масажерів.
За найближчий аналог вибрано аплікатор Ляпка (масажер), що відомий за патентом України на винахід Мо 54480, МПК Аб61Н 39/08, АЄ1ТН 11/00, дата подання заявки 15 07 1999.
Масажер включає еластичну основу, яка може бути виконана у вигляді порожнистого циліндричного валика, суцільного в обводовому напрямку або згорнутого до циліндричної форми з пластини, кромки якої з'єднані між собою на стику. В еластичній основі закріплені голки, вістря яких виступають за межі еластичної основи, утворюючи робочу сторону масажера.
Валик закріплений щонайменше на одній обичайці, яка встановлена з можливістю обертання на осі або закріплена на валу.
Голки можуть бути встановлені на валику щонайменш по двох кільцевих смугах з проміжками між ними. Такий масажер забезпечує можливість дії голок на вибрані рефлекторні зони з виключенням їх дії на інші зони (наприклад, можливість дії голок по обох сторонах хребетного стовпа).
Зо Еластична основа може бути виконана у вигляді щонайменше двох порожнистих циліндричних валиків, які закріплені з проміжками між ними на обичайках, встановлених на осі з можливістю обертання або закріплених на валу. Такий масажер також забезпечує можливість дії голок на вибрані рефлекторні зони з виключенням їх дії на інші зони.
Основа може бути виконана у вигляді суцільнолитого валика, закріпленого на валу і встановленого з можливістю обертання на осі, що спрощує його конструкцію та технологію виготовлення за рахунок виключення необхідності в обичайках, але зменшує еластичність основи.
Основа може бути виконана у вигляді щонайменше двох суцільнолитих валиків, закріплених на валу або встановлених з можливістю обертання на осі з проміжками між ними.
Голки, як засоби рефлекторного впливу, виконані в вигляді загострених стрижнів з потовщеннями на протилежному вістрю кінці, як засобами закріплення голок в основі.
Загальними ознаками прототипу та рішення, що заявляється, є масажер, що включає еластичну основу, яка виконана в вигляді об'ємного тіла обертання, та засоби рефлекторного впливу, що виконані в вигляді голок, які закріплені в еластичній основі.
В прототипі, як і в зазначених загальновідомих масажерах, фактором рефлекторного впливу являється тільки механічна дія вістрів голок (динамічний вплив за рахунок багаторазових короткочасних дій голок на тіло користувача), що обмежує ефективність масажера.
В основу винаходу поставлена задача розширення факторів рефлекторного впливу на тіло користувача, що підвищує ефективності масажера.
Поставлена задача вирішується тим, що в масажері, що включає еластичну основу, яка виконана в вигляді об'ємного тіла обертання, та засоби рефлекторного впливу, що виконані в вигляді голок, які закріплені в еластичній основі, відповідно до винаходу, голки виконані в вигляді П-подібних скоб з різними електрохімічними потенціалами, кінці яких виступають за межі еластичної основи, а поперечини скоб розміщені в еластичній основі та виконані з вигинами, шо утворюють щонайменше одну петлю, вершина якої виступає за межі еластичної основи.
Зазначені ознаки є суттєвими ознаками винаходу, так як є необхідними та достатніми для досягнення технічного результату - розширення факторів рефлекторного впливу на тіло користувача.
Виконання голок в вигляді П-подібних скоб з різними електрохімічними потенціалами, кінці 60 яких виступають за межі еластичної основи, а поперечина виконана з вигинами, що утворюють щонайменше одну петлю, вершина якої виступає за межі еластичної основи, забезпечує додатковий фактор рефлекторного впливу - "м'який" механічний вплив на тіло користувача округленими вершинами петель додатково до "жорсткого" механічного впливу на тіло користувача виступаючими кінцями П-подібних скоб.
Поперечина П-подібної скоби може бути виконана з однією петлею, вершина якої виступає за межі еластичної основи на робочій стороні основи на величину, яка рівна або менше величини виступання кінцців П-подібної скоби. Зазначені петлі можуть бути використані як елементи рефлекторного "м'якого" впливу або як обмежувальні виступи, які попереджують можливість механічного пошкодження шкіри користувача виступаючими кінцями П-подібних скоб.
Поперечина П-подібної голки може бути виконана з однією петлею, вершина якої виступає за межі еластичної основи на стороні, протилежній робочій стороні основи. Петлі можуть бути використані для електричного з'єднання вибраних груп голок з джерелами електричних сигналів
Поперечина П-подібної голки може бути виконана з двома петлями, вершини яких виступають за межі еластичної основи на протилежних сторонах основи. При такому виконанні петлі, що виступають на протилежних сторонах основи, утворюють дві робочі сторони аплікатора з різними характеристиками рефлекторного впливу на тіло користувача. Петлі також можуть бути використані для електричного з'єднання вибраних груп голок з джерелами електричних сигналів.
Масажер може бути виконаний з засобами електричного з'єднання вибраних груп голок в вигляді проводів, що контактують з вершинами петель відповідних П-подібних скоб. Зазначені проводи можуть бути прокладені під вершинами петель відповідних П-подібних скоб з можливістю електричного контактування з ними.
Для забезпечення різниці електрохімічних потенціалів П- подібних скоб можливе виконання
П-подібних скоб із різних металів або виконання виступаючих кінців П-подібних скоб щонайменше з одношаровим покриттям, електрохімічний потенціал якого відрізняється від електрохімічного потенціалу матеріалу П-подібної скоби.
Нижче приводиться опис масажера, що заявляється, з посиланнями на креслення, на яких показано:
Фіг. 1 - Масажер, загальна схема.
Фіг. 2 - Масажер, приклад виконання бокових діафрагм з цапфами, що розташовані в отворах вилкоподібного кронштейна.
Фіг. 3 - Масажер, приклад виконання бокових діафрагм з бобишками, в яких розташовані кінці вилкоподібного кронштейна.
Фіг. 4 - Масажер, приклад закріплення бокових діафрагм на трубці, в якій розташовані кінці вилкоподібного кронштейна.
Фіг. 5 - Масажер, виконання поперечини П-подібної скоби з однією петлею, вершина якої виступає за межі еластичної основи на робочій стороні основи.
Фіг. 6 - Масажер, вид А на Фіг. 5.
Фіг. 7 - Масажер, виконання поперечини П-подібної скоби з однією петлею, вершина якої виступає за межі еластичної основи на стороні, протилежній робочій стороні основи.
Фіг. 8 - Масажер, вид Б на Фіг. 7.
Фіг. 9 - Масажер, виконання поперечини П-подібної скоби з двома петлями, вершини яких виступають за межі еластичної основи на протилежних сторонах основи.
Фіг. 10 - Масажер, вид В на Фіг. 9.
Фіг. 11 - Масажер, виконання одного з кінців голки із суцільним металевим покриттям.
Фіг. 12 - Масажер, виконання голки з металевим покриттям з оголеними вістрями.
Фіг. 13 - Масажер, виконання кінців голки з одношаровими металевими покриттями з оголеними вістрями.
Масажер включає еластичну основу, що виконана в вигляді об'ємного тіла обертання заданої просторової конфігурації, зокрема в вигляді циліндра 1, на зовнішній поверхні якого виконані рефлекторні виступи 2, в яких закріплені елементи рефлекторного впливу в вигляді голок 3, вістря 4 яких виступають за межі рефлекторних виступів 2, утворюючи робочу сторону масажера. Циліндр 1 з'єднаний з обичайками, що виконані в вигляді еластичних діафрагм 5 з двома протилежно направленими гофрами 6, 7. Еластичні діафрагми 5 встановлені на елементах арматури масажера, зокрема на вільних кінцях 8 вилкоподібного кронштейна 9, з можливістю обертання циліндра 1 навколо його повздовжньої осі 10. Кронштейн 9 з'єднаний з рукояткою 11 масажера (Фіг. 1).
Вузли обертового з'єднання еластичних діафрагм 5 з вільними кінцями 8 вилкоподібного бо кронштейна 9 можуть мати різне виконання.
На Фіг. 2 показано приклад виконання еластичних діафрагм 5 з цапфами 12, осі яких співвісні з повздовжньою віссю 10 циліндра 1. Вільні кінці 8 вилкоподібного кронштейна 9 виконані з отворами 13, в яких встановлені цапфи 12 з можливістю обертання.
На Фіг. 3 показано приклад виконання еластичних діафрагм 5 з закладними бобишками 14, отвори яких співвісні з повздовжньою віссю 10 циліндра 1. Вільні кінці 8 вилкоподібного кронштейна 9 виконані з піввісями 15, які встановлені в отвори бобишок 14 з можливістю обертання.
На Фіг. 4 показано приклад виконання вузлів обертового з'єднання еластичних діафрагм 5 з вільними кінцями 8 вилкоподібного кронштейна 9, коли еластичні діафрагми 5 закріплені на трубці 16, вісь якої співвісні з повздовжньою віссю 10 циліндра 1, а півосі 15 вільних кінців 8 вилкоподібного кронштейна 9 встановлені в трубці 16 з можливістю обертання.
Голки, як засоби рефлекторного впливу, можуть мати різне виконання.
Заявляється рішення, за яким голки виконані в вигляді П-подібних скоб, кінці яких виступають за межі еластичної основи, а поперечина розміщена в еластичній основі та виконана з вигинами, що утворюють, щонайменше, одну петлю, вершина якої виступає за межі еластичної основи.
На Фіг. 5, 6 показано фрагмент масажера, голки якого виконані в вигляді П-подібних скоб, кінці 17 яких виступають за межі еластичної основи 1, а поперечина 18 виконана з однією петлею 19, вершина 20 якої виступає за межі еластичної основи 1 на робочій стороні основи 1.
Величина виступання вершин 20 за межі еластичної основи 1 може бути рівна або менше величини виступання кінців 17 П-подібної скоби. Петлі 19 можуть бути використані як елементи рефлекторного впливу (виступання вершини 20 рівне виступанню кінців 17) або як обмежувальні виступи (виступання вершини 20 менше виступання кінців 17 на величину Д), які попереджують можливість механічного пошкодження шкіри користувача кінцями 17 П-подібних скоб.
На Фіг. 7, 8 показано фрагмент масажера, голки якого виконані в вигляді П-подібних скоб, кінці 17 яких виступають за межі еластичної основи 1, а поперечина 18 виконана з однією петлею 21, вершина 22 якої виступає за межі еластичної основи 1 з сторони, протилежної робочій стороні основи 1. Масажер виконаний з засобами електричного з'єднання вибраних груп
Зо голок в вигляді проводів 23, 24, що прокладені під вершинами 22 петель 21. Вибраними групами голок в приведеному прикладі є сусідні ряди голок. Петлі 21 використані для електричного з'єднання вибраних груп голок (сусідніх рядів голок) за допомогою проводів 23, 24, що прокладені під вершинами 22 петель 21 сусідніх рядів голок. Проводи 23, 24 виконані зигзагоподібними, що зберігає еластичні властивості основи Її та попереджує пошкодження проводів 23, 24 при деформуванні основи 1.
На фіг. 9, 10 показано фрагмент масажера, голки якого виконані в вигляді П-подібних скоб, кінці 17 яких виступають за межі еластичної основи 1, а поперечина 18 виконана з двома петлями 25, 26, вершини 27, 28 яких виступають за межі еластичної основи 1 з протилежних сторін основи 1. Петлі 26 з вершинами 28 можуть бути використані як елементи рефлекторного впливу або як елементи, що обмежують ступінь деформування шкіри користувача кінцями 17 П- подібної скоби та попереджують можливість механічного пошкодження шкіри. Петлі 25 з вершинами 27 використані для електричного з'єднання вибраних груп голок за допомогою провідників 29, 30, що прокладені під вершинами 27 петель 25.
Щонайменше, один з кінців 17 П-подібної скоби може бути виконаний щонайменше з одношаровим покриттям, електрохімічний потенціал якого відрізняється від електрохімічного потенціалу матеріалу голок.
На Фіг. 11 показано приклад, коли один з кінців 17 П-подібної скоби виконаний із суцільним одношаровим покриттям 31 з матеріалу, електрохімічний потенціал якого відрізняється від електрохімічного потенціалу матеріалу голки. При цьому виникають гальванічні мікроструми 32 між покриттям 31 і кінцем 17 П-подібної скоби.
На Фіг. 12 показано приклад виконання голки з металевим покриттям 33 з оголеними вістрями кінців 17 П-подібної скоби. Матеріал покриття 33 і матеріал голки мають різні електрохімічні потенціали. При цьому виникають гальванічні мікроструми 34 між покриттям 33 і вістрями виступаючих кінців 17 П-подібної скоби.
На Фіг. 13 показано приклад, коли виступаючі кінці 17 П-подібної скоби виконані з різними одношаровими металевими покриттями 35, 36 з оголеними вістрями виступаючих кінців 17 скоби. Матеріали покриттів 35, 36 і матеріал П-подібної скоби мають різні електрохімічні потенціали. При цьому виникають гальванічні мікроструми 37 між покриттями 35, 36, мікроструми 38 між покриттям 35 і кінцем 17 П-подібної скоби, мікроструми 39 між покриттям 36 і 60 кінцем 17 П-подібної скоби.
За другим варіантом винаходу засоби рефлекторного впливу виконані в вигляді голок з металевим покриттям та шаром діелектрика між металевим покриттям і голкою з оголенням вістря голки, а основа виконана із засобами електричного з'єднання голок і металевих покриттів голок з різнойменними полюсами джерела електричних сигналів.
Таке виконання дозволяє впливати на шкіру користувача електричними сигналами різної величини та форми, як додатковими факторами рефлекторного впливу.

Claims (5)

ФОРМУЛА ВИНАХОДУ
1. Масажер, що включає еластичну основу, яка виконана в вигляді об'ємного тіла обертання, та засоби рефлекторного впливу, що виконані в вигляді голок, які закріплені в еластичній основі, який відрізняється тим, що голки виконані в вигляді П-подібних скоб з різними електрохімічними потенціалами, кінці яких виступають за межі еластичної основи, а поперечини скоб розміщені в еластичній основі та виконані з вигинами, що утворюють щонайменше одну петлю, вершина якої виступає за межі еластичної основи.
2. Масажер за п. 1, який відрізняється тим, що поперечина виконана з однією петлею, вершина якої виступає за межі еластичної основи на робочій стороні основи на величину, яка дорівнює або менше за величину виступання кінців П-подібної скоби.
З. Масажер за п. 1, який відрізняється тим, що поперечина виконана з однією петлею, вершина якої виступає за межі еластичної основи на стороні, протилежній робочій стороні основи.
4. Масажер за п. 1, який відрізняється тим, що поперечина виконана з двома петлями, вершини яких виступають за межі еластичної основи на протилежних сторонах основи.
5. Масажер за п. 1, який відрізняється тим, що виконаний з засобами електричного з'єднання вибраних груп голок в вигляді проводів, що контактують з вершинами петель відповідних П- подібних скоб.
6. Масажер за п. 1, який відрізняється тим, що П-подібні скоби виконані із різних металів або щонайменше один з кінців П-подібних скоб виконаний щонайменше з одношаровим покриттям, електрохімічний потенціал якого відрізняється від електрохімічного потенціалу матеріалу П- Ко) подібної скоби.
Ак мА ка не Е он «з 7 ке с. ї -е й іх щ- 7 й. г ах щи Шк к В о Ме, ер, 1 и Ше : У Мбх У КК МОМ Вау МАК КК хе АДАААКАААНААНЯУ у а ши ши ши нм м и и п п и п А В / с а ра / Я У ин Є й с шк Ма є й а й б Не Ман ї ій сх "ке я сн нм, ве я ок ча ч р: а я і ' тег й КК ЖжАЖЮЮХХ і ЧО, Фіг зу з «Е « г ом ї 7 : г ї 1 ВАК ши шеш ше ши ши ши ше х АН у БО З й В В 3 с ї й Я гі МІК 1 й ІВ со 1 Кох ск,
В к. я и нн КИ ДАК А ек р БК й у: я МУ: о я - ше зх ш Ва І 7 Хоч Я ШОЇ хх Ку З о, -х ї Я ко Я мет й В я ше А і ; з В ха : ДЕ нава Ї 9 г Ї Ще з З Зх і З 5,5 з Кой х са м ре : я се с би МВ У 0 Жоооокдкюєюйююх, і гі СН їж ВОК, но нн нн Я і ; З і їз ік: са: скляну х силах скжк т ї х і. х ка дою с В я ка яя ва одюоо ооо Зковюемня Мак Шк У СЕ: : я АНЯ ко БУ ОЗ ї 5. м С: й. ШЕ м ї ; Яой | ї і: НК: МАВ 3 й ЯК : ся З 5 З КОЖ ї Н З о х : х З 5 у ЯК М М І З і 4 « Я У Я: опоросу рус оогоооо ходою ооо роде зх оздооодоодеоосо сом у у ; і є ЗК т А сх, ЗУ щи Ве СК У Ух х со ЗК Я пл я КД НА по ж сх Деми се й З У 5 ІЗ 7 х Е й і. Я ; Же 2 ї; ся З ІЗ щі ї НН : Ц : ї 3 ї ї г ї гу у х у х БУ зу 5 х 7. жа 5 І 5 гу З нев ХУ ім і жи ши пи ЗИ У 7 Ж дей ее З і У ща пи НК ДИНА Колона «Фіг. 2 й -Х Бі х «й уз ч '. - ц са ба ц г. ц г ІЗ КУ у з 2 5 : Ї АХ А У, й й А Х ї й ї я Зо А ХА : Я
Ух. Ух; ві до г Ж Мох: х а З СУ Оу ще і ух М ще а й сх Ж Я ЕЖ
В. Я с Що щі Мо и м М ОА А А ВИ А АЙ А ОО в: Шщ- КУ я о ДЯ Ю с . я 2 у сов си ек ; я а ї В 5 ще ЩЕ С В ча -к Ї ії їх Є ; Х же ха от Кр ож а З гу 7 х вх В : Ех а ЦЕ й НЕ к шк, сук Ж Е БЕ я ж КУ 8 як і г Ж : х 8 й хо У Лео Ж дк ЕІ : ї 5 хну По З Ка "Ме: ех а ДК: І Я У фе ВУ ефек кою юю ї м п о о я ї де у Вр З ши Е. 14 ! і Н щі ШЕ я х КИ, е й о, ВХ ; 5 НК А и КК я АСК і; Ж ї ! у ж ех мн ке зум ру ка КА З же в ох в хе ЯМ и ся ев с х Кк со ех 5 г ок. і х 5 : її ї 1 ї : І ІН ІЗ З гу С 5 с Кі : я 5 ї їі З і Я З г вк х А. УИСуєв дю ХК ; у ол й з ща Я М «У їх; С КЗ Ук Х ж я Я їх шк Кі й Е і у у 3 З ї ї В А й Х і і й й й А А З . Ї х 4 « ЕІ Н і : ТЕ я Я Я й жен ЗК ей Ех х ой 1 ХХ ооодетюм в я сао Пі о М НА Шу Б чи в АЖ ЗЖ ит дХ хх я в КН М у І, НК І КК т ня й Кк. З й дах З СА Кей ОА Ач ООН Ед вод «Ж Зо су тодіеккоМ Кай ен ве: ра Ку: р-ну не ТЕ їх Ї КЕ Й Шк ей хе Ай я " З ; І; Ж З 5 к Х Ко 5 і ГУ ЗХ ; : З « ; я 53 ек З с Я ох. З Н й о кою г М ач ; как я кН аа МИ КИ МИС ВК ВИ АК І В К й . них пок п пи що с: У ї хх ї ; ; ж: ее Б З й КИ З : З 5 З ж 5 Ки Я З НН х ї: ї ШЕ: ЖЕ: оч ї : їй Ок: ЖЕ: Я З ; ЖЕ: З ЕІ х Н Н а ж яку Е: я 5 3 оче х ї із З ою Я 5 З З х г че г. у У КЕ дей й бом З : (З 5 ги і Я ї. Я 53 Се з у Ук МЕ З даххоки р р З. же сов В он а З а ОН: З х В ТЕ КЗЗ КО ща уч й у цк З й У 3. нив Же х Коаай У КУ М чик ОКО к: у :ч 1 . х. З Я Х ; З З 5 Н ІЗ ї 3 І у Е: Е. хх х. У З З З З 3 хе СЯ хх : і; і: Б Е ї Й дій ШУ У сок ех оо о ИН А А а КК а НН ДН Сфилюя же ї " «о В ; сш я ШЕ ; ік : ; І Н 5 Її мя Е: д Н ї . со З о, із 7 - ах Н пе ЯН з Кз Я КЗ 1 їх Як Н З с: Бе 23 З Б. Я КУ ши жк 5 Я З «сх сяк З ї Я Я Зх я З ІЗ Оу Ех Хе кажи В Я ЖК я КЕ: Хо 3 ДИТ З 18 | же Й З Я 5 : З Я 18 сх он Ж ЖЕ: ОК З х Я «ЖЕ: Я ЗХ І: ЯКУ СЯ х З ж: - З хх 515 Ж 5 ж Ж Я» соду 535 Ж і и 5 ЗВ, ІК. С АХ КЕ: ї 8 3 ЯК ж ОХ ж 5, КЕ Я ЗВ ЇХ ку У
15. 5 Ка Ї З КЗ Я Ж 1 я ск ЗХ К с З ХУ Ж Ка 5. Я КЕ Ж С Я: У. с хх «535 5 Ка З Ж 35 х ТЕ я КЕ Ух 18 З й У ВК В оо Е Я КІ Я Е З 5 х хо З 5-8 - с я х З Б х. юю ВЕ оожк Я, Х, не 5 і І КО: Х х Я ХВ - ра шк І МІ» ОЗ ЖІ Ки хх 515 ВУ я ж ВК мя з С хо о а ся 15 5 Ж КЗ І Как: хх хх І ХЕ Сх На КЗ ще - 5 НЕ В З Кі од в Кк ЩО Кох кв й мех Я се в а ие ьНКЯ і: х у. х й Яку. я з ХУ ми У зх по Кн и ФО в ож ох до, и ке В и Я ше х ОМ Я Же у ; МК и Мк ши ХЕ хх х я У не х Ж ще о се зще ще а С й зе Се щей щу ЧУ мохи НИКО че ша ру І ВО ЧИ дк Й. хв Ди ИН А са Де: ї КЗ Ж ж о я, ОК й ай Ді МК Ко ОО а і ж щі у ! ой ї в ; Ка З зе Ко З ку БЖ
Фіг. 5 ще іс. У ях 1 й ї х к? її т Ж КУ ж.
У х. : й й ши сеєкжюжя З н я І пом зі нн Кс аа НД : Н й ї Ї ї ка ї х Н 7 і ї З З ткуУх і й Н З З 5 Я і і ї Ї Н с й і Н З У х Е АЛ х Н і ї ? чу 2 ї і ї : і хе ї ; ЩЕ ї. Ї ї
: ї. ія й Ка як ЗУ І в у ї іх К. Я є. : р ни винне : Е зе, с Є ен Ди х З сен дк м ово ооо ооо ооо и де г Я Я Зх о ок ОЇ жожелйнх ю Якух : й хх іс х з ЩЕ Н З кор сн як оон ророю і ко ; 18 ї ГУ ї ІЗ х і і су КІ ї а ! З
: . І Ух я : і з х, Н СВ з у, є Я Н : сх де хуу дою КА піку Е за Ду хаих кою ою сх хо яд 3 сукфюхюй Як сало ЩІ скжжжжх зей ж я Я Хек сив Ек платіть учня х я джек Тк жоскл ик ле КУ х чо Ж ж м оооооюохх ОО м кий Кох у Ї с ЩЕ Н Н ; а | і Ї ІЗ щ док юю м Н пемеюкхю ен по о пи Ж х к ї Н Н Н Н Н ї
UAA201806712A 2018-06-14 2018-06-14 Масажер UA123317C2 (uk)

Priority Applications (3)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAA201806712A UA123317C2 (uk) 2018-06-14 2018-06-14 Масажер
RU2019101320A RU2019101320A (ru) 2018-06-14 2019-01-15 Массажер (варианты)
PCT/UA2019/000078 WO2019240737A1 (ru) 2018-06-14 2019-06-12 Массажер (варианты)

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAA201806712A UA123317C2 (uk) 2018-06-14 2018-06-14 Масажер

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA123317C2 true UA123317C2 (uk) 2021-03-17

Family

ID=68842263

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAA201806712A UA123317C2 (uk) 2018-06-14 2018-06-14 Масажер

Country Status (3)

Country Link
RU (1) RU2019101320A (uk)
UA (1) UA123317C2 (uk)
WO (1) WO2019240737A1 (uk)

Family Cites Families (10)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
SU1500304A2 (ru) * 1987-05-14 1989-08-15 Рижский Краснознаменный Институт Инженеров Гражданской Авиации Им. Ленинского Комсомола Стимул тор
RU2089155C1 (ru) * 1992-10-21 1997-09-10 Савельев Александр Викторович Гальваноиппликатор
CN1114227A (zh) * 1994-06-28 1996-01-03 孙杰 同轴电极式电疗针
WO1998005290A1 (en) * 1996-08-02 1998-02-12 Kobelev Jury A Applicator for surface reflex therapy
RU2145834C1 (ru) * 1997-06-06 2000-02-27 Лежнев Евгений Анатольевич Ипликатор
UA54480C2 (uk) * 1999-07-15 2003-03-17 Микола Григорович Ляпко Аплікатор ляпка
JP4950055B2 (ja) * 2004-10-19 2012-06-13 メーガン メディカル インコーポレイティッド 皮膚感覚受容器の電気刺激のための方法および手段
RU122885U1 (ru) * 2012-04-03 2012-12-20 Общество с ограниченной ответственностью УК "Новые решения" Аппликатор для поверхностно-рефлекторной терапии
EA026045B1 (ru) * 2013-08-29 2017-02-28 Производственное Частное Унитарное Предприятие "Сигнум" Способ рефлекторного воздействия на кожу человека
UA103079U (en) * 2014-11-14 2015-12-10 Mykola Hryhorovych Liapko Device for physiotherapy

Also Published As

Publication number Publication date
RU2019101320A (ru) 2020-07-15
RU2019101320A3 (uk) 2020-07-15
WO2019240737A1 (ru) 2019-12-19

Similar Documents

Publication Publication Date Title
US8112161B2 (en) Implantable electrode with variable mechanical modulation wiring
He et al. User adaptation in long-term, open-loop myoelectric training: implications for EMG pattern recognition in prosthesis control
KR102320136B1 (ko) 신축성 기모전극 및 그의 제조방법
JP2009517101A5 (uk)
JP2009517100A5 (uk)
UA123317C2 (uk) Масажер
US20150119967A1 (en) Stimulating Assembly Fixation Features
CN108496255A (zh) 基于电活性聚合物的致动器设备
Shin et al. A tri-coil bellows-type round window transducer with improved frequency characteristics for middle-ear implants
KR100950795B1 (ko) 전자기장 중복 출력 치료기
RU194843U1 (ru) Аппликатор для рефлексотерапии
Dideriksen et al. Spike-triggered averaging provides inaccurate estimates of motor unit twitch properties under optimal conditions
KR101916816B1 (ko) 전기 자극기
US10314709B2 (en) Bone regeneration device
KR101560585B1 (ko) 피부 부착을 위한 신축성 있는 웨어러블 장치
RU192371U1 (ru) Устройство для воздействия на рефлексогенные зоны тела человека
CN108553101B (zh) 一种瓣状脑部电极
RU2711494C1 (ru) Массажер
RU194841U1 (ru) Массажер
WO2019240723A1 (ru) Аппликатор для рефлексотерапии
UA148268U (uk) Аплікатор для фізіотерапії
UA147190U (uk) Аплікатор для рефлексотерапії
RU193409U1 (ru) Аппликатор для рефлексотерапии
UA146727U (uk) Голка аплікатора для рефлексотерапії
RU194170U1 (ru) Аппликатор для рефлексотерапии