UA120924C2 - Сівалка з пристроєм подачі насіння - Google Patents

Сівалка з пристроєм подачі насіння Download PDF

Info

Publication number
UA120924C2
UA120924C2 UAA201609355A UAA201609355A UA120924C2 UA 120924 C2 UA120924 C2 UA 120924C2 UA A201609355 A UAA201609355 A UA A201609355A UA A201609355 A UAA201609355 A UA A201609355A UA 120924 C2 UA120924 C2 UA 120924C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
seed
belt
dispenser
seeding
furrow
Prior art date
Application number
UAA201609355A
Other languages
English (en)
Inventor
Меттью Дж. Вілхелмі
Мэттью Дж. ВИЛХЕЛМИ
Марвін Бахман
Марвин БАХМАН
Дустан ХАН
Майкл Дж. Майєрс
Майкл Дж. МАЙЕРС
Вон Стівенсон
Вон СТИВЕНСОН
Роберт Блекуелл
Роберт БЛЭКУЭЛЛ
Кортні Н. Ачен
Кортни Н. АЧЕН
Original Assignee
Кінз Меньюфекчерінг, Інк.
Кинз Меньюфэкчеринг, Инк.
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Кінз Меньюфекчерінг, Інк., Кинз Меньюфэкчеринг, Инк. filed Critical Кінз Меньюфекчерінг, Інк.
Publication of UA120924C2 publication Critical patent/UA120924C2/uk

Links

Classifications

    • AHUMAN NECESSITIES
    • A01AGRICULTURE; FORESTRY; ANIMAL HUSBANDRY; HUNTING; TRAPPING; FISHING
    • A01CPLANTING; SOWING; FERTILISING
    • A01C7/00Sowing
    • A01C7/20Parts of seeders for conducting and depositing seed
    • AHUMAN NECESSITIES
    • A01AGRICULTURE; FORESTRY; ANIMAL HUSBANDRY; HUNTING; TRAPPING; FISHING
    • A01CPLANTING; SOWING; FERTILISING
    • A01C7/00Sowing
    • A01C7/20Parts of seeders for conducting and depositing seed
    • A01C7/206Seed pipes
    • AHUMAN NECESSITIES
    • A01AGRICULTURE; FORESTRY; ANIMAL HUSBANDRY; HUNTING; TRAPPING; FISHING
    • A01CPLANTING; SOWING; FERTILISING
    • A01C7/00Sowing
    • A01C7/04Single-grain seeders with or without suction devices
    • A01C7/042Single-grain seeders with or without suction devices using pneumatic means
    • A01C7/044Pneumatic seed wheels
    • A01C7/046Pneumatic seed wheels with perforated seeding discs
    • AHUMAN NECESSITIES
    • A01AGRICULTURE; FORESTRY; ANIMAL HUSBANDRY; HUNTING; TRAPPING; FISHING
    • A01CPLANTING; SOWING; FERTILISING
    • A01C7/00Sowing
    • A01C7/18Machines for depositing quantities of seed at intervals

Landscapes

  • Life Sciences & Earth Sciences (AREA)
  • Soil Sciences (AREA)
  • Environmental Sciences (AREA)
  • Sowing (AREA)
  • Pretreatment Of Seeds And Plants (AREA)

Abstract

Запропоноване сільськогосподарське знаряддя, яке містить множину висівних секцій. Висівні секції містять один або більше дозаторів насіння для прийому, поштучного розділення і видачі насіння в землю таким чином, що досягається переважне розташування подальшого насіння. Для сприяння транспортуванню регульованим чином насіння з дозатора насіння в землю передбачені системи подачі насіння для ослаблення підскакування і для сприяння регулюванню відстаней між насінням, які можуть бути основані на швидкості знаряддя відносно землі по мірі того, як воно рухається по полю. Системи подачі насіння можуть регулювати транспортування насіння в борозну в полі таким чином, що насіння може мати нульову або майже нульову відносну швидкість, так що насіння не буде мати або буде мати невеликий рух після розташування в борозні.

Description

Перехресне посилання на споріднені заявки
Згідно з розділом 35 Зводу Законів США 119 в даній заявці заявляється пріоритет за попередньою заявкою на патент США Мо 61/938,370, поданою 11 лютого 2014 року, яка включена сюди шляхом посилання у всій своїй повноті.
Галузь техніки, до якої належить винахід
Запропонований винахід загалом стосується сільськогосподарських знарядь. Конкретніше, але не виключно, винахід стосується сільськогосподарської сівалки з пристроєм подачі насіння для подачі насіння з дозуючої системи висівної секції в борозну, утворену в землі.
Рівень техніки
Сільськогосподарська сівалка для посіву просапних культур являє собою машину, призначену для видачі насіння в землю. Сівалка для посіву просапних культур звичайно містить горизонтальний брус для навішування робочих органів, прикріплений до зчіпного вузла для буксирування позаду трактора. Висівні секції встановлюють на брус для навішування робочих органів. У різних конфігураціях насіння може зберігатися в окремих бункерах на кожній висівній секції, або воно може міститися в центральному бункері і доставлятися у висівні секції по мірі необхідності. Висівні секції містять землеобробні інструменти для нарізання і загортання насіннєвої борозни і систему дозування насіння для видачі насіння в насіннєву борозну.
У своїй найбільш базовій формі дозатор насіння містить корпус і висівний диск. Корпус сконструйований таким чином, що він утворює резервуар для вмісту резерву насіння. Висівний диск знаходиться всередині корпусу і обертається навколо загалом горизонтальної центральної осі. Коли висівний диск обертається, він проходить через резерв насіння, де він підбирає окреме насіння. Надалі насіння відправляється в насіннєвий жолоб, де воно падає в насіннєву борозну.
Відстань між насінням в насіннєвій борозні регулюють за допомогою зміни швидкості обертання висівного диска. Частіше всього, обертання висівного диска викликається за допомогою з'єднання із загальним привідним валом. Привідний вал проходить горизонтально по довжині бруса для навішування робочих органів для з'єднання з кожною висівною секцією, і приводиться в дію єдиним двигуном або контактуючим із землею колесом. У даній конфігурації норма висівання може бути рівномірно відрегульована для всіх висівних секцій за рахунок
Зо регулювання швидкості обертання загального привідного вала. Це може бути втомливою задачею, і оператор навряд чи буде регулювати передавальне відношення так часто, як необхідно, щоб зробити урожаї максимальними. Звичайно, оптимальну загальну норму для даної площі необхідно вибирати до посіву, і необхідно дотримуватися даної норми незалежно від грунтових умов. Чи використовується висівний диск механічного, пневматичного або вакуумного типу, висівний диск встановлюють всередині дозатора насіння з використанням незалежного кріпильного пристосування, і потрібне використання інструментів для полегшення заміни диска. Наприклад, якщо фермер використовує одну і ту ж сівалку для посіву кукурудзи і сої, він буде використовувати інший диск для відповідних типів насіння. З розмірами сівалок, які продовжують рости, і додаванням більшої кількості висівних секцій, задача заміни висівних дисків з використанням незалежних кріпильних пристосувань й інструментів додає зайвого навантаження на заміну висівних дисків.
Останнім часом сівалки конструюють таким чином, щоб передбачати незалежне приведення в дію кожного з висівних дисків в кожному дозаторі насіння. Дозатори містять двигун, такий як електричний двигун, який прикріплюють до дозатора. Вихідний вал продовжується з двигуна в дозатор таким чином, щоб частина вала була функціонально з'єднана з висівним диском.
Внаслідок цього, двигун буде працювати, обертаючи висівний диск.
Найбільш загальна система подачі насіння для подачі насіння з висівного диска в борозну може бути класифікована, як система падіння під дією сили ваги. У випадку системи падіння під дією сили ваги насіннєпровід має впускний кінець, який розташований нижче системи дозування насіння. Розділене поштучно насіння з системи дозування насіння падає в насіннєпровід і випадає під дією сили ваги з його випускного кінця в насіннєву борозну. Системи контролю звичайно використовуються для контролю роботи сівалки. У подібних системах звичайно вводять в дію датчик насіння, з'єднаний з кожним насіннєпроводом для виявлення проходження через нього насіння.
Однак, подібна система подачі самопливом може впливати на крок висіву сівалки.
Наприклад, оскільки крок швидкості залежить від швидкості обертання висівного диска і гравітаційної сталої, на інтервал можуть значно впливати зупинки, сили або інша випадковість, що впливає на насіння. Наприклад, якщо на шляху в борозну насіння ударяється об стінку насіннєпроводу; це може викликати затримку або невертикальне падіння насіння. Якщо бо попередня або наступна насінина не піддається такій же затримці, насінини можуть розташовуватися дуже близько або далеко одна від одної.
Крім того, оскільки швидкість посіву збільшується, це викликає додаткові проблеми.
Буксирування посівного знаряддя по полю з швидшими швидкостями збільшує швидкість насіння, яке розміщується відносно землі, примушуючи насіння котитися і відскакувати при приземленні в щілині або борозні і приводячи до мінливої відстані між рослинами. У даній галузі добре відомі несприятливі агрономічні результати поганого розміщення насіння і мінливої відстані між рослинами.
Внаслідок цього, в даній галузі існує потреба в сільськогосподарському посівному знарядді, яке містить пристрій подачі насіння, який сприяє подачі насіння з дозатора для поштучного розділення насіння в борозну або щілину в полі, таким чином, щоб відстань між сусідніми насінинами була рівномірнішою для підвищення виходу, що отримується з підсумкового урожаю.
Розкриття винаходу
Внаслідок цього, принципова задача, особливість і/або перевага представленого винаходу полягає в усуненні недоліків в даній галузі техніки.
Ще одна задача, особливість і/або перевага представленого винаходу полягає в створенні сільськогосподарської сівалки з пристроєм подачі насіння для забезпечення рівномірної відстані між сусідніми насінинами.
Ще одна задача, особливість і/або перевага представленого винаходу полягає в створенні пристрою, механізму і/або вузла подачі насіння, який буде доставляти насіння з пристрою дозування насіння в полі.
Ще одна задача, особливість і/або перевага представленого винаходу полягає в створенні пристрою подачі насіння, яке буде забезпечувати оптимізовану відстань в насіннєвій борозні.
Додаткова задача, особливість і/або перевага представленого винаходу полягає в створенні пристрою подачі насіння, яке буде забезпечувати можливість посіву з підвищеною швидкістю.
Додаткова задача, особливість і/або перевага представленого винаходу полягає в наданні пристрою подачі насіння, яке передбачає відстань між насінням, на яку не будуть впливати сили, які обриваються під час переміщення.
Ще одна задача, особливість і/або перевага представленого винаходу полягає в наданні
Зо регульованої подачі насіння з дозатора насіння в землю, коли в процесі падіння насіння має майже нульову відносну швидкість, незалежно від швидкості сівалки.
Дані і/або інші задачі, особливості і переваги представленого винаходу будуть очевидні фахівцям в даній галузі техніки. Представлений винахід не повинен обмежуватися даними задачами, особливостями і перевагами. Жоден варіант здійснення не повинен надавати всі до єдиної задачі, особливості або переваги.
Представлений винахід стосується різних систем подачі насіння для забезпечення необхідної, рівновіддаленої відстані між насінням в полі, незалежно від швидкості переміщення сільськогосподарської сівалки. Деякі аспекти систем можуть включати, що на подачу насіння з дозатора насіння в щілину або борозну в землі не будуть впливати такі фактори, як зовнішні сили, включаючи вільне падіння під дією сили ваги. Крім того, щонайменше деякі з систем забезпечують установки, які забезпечують, що насіння буде вивільнятися з по суті нульовою відносною швидкістю таким чином, що насіння буде м'яко приземлятися всередині щілини або борозни, і не буде мати в них або буде мати невеликий відсоток, що буде сприяти правильній відстані між насінням.
Короткий опис креслень
Фіг. 1 являє собою вигляд в перспективі посівного знаряддя.
Фіг. 2 являє собою вертикальний вигляд збоку висівної секції для використання з посівним знаряддям.
Фіг. З являє собою вертикальний вигляд збоку ще однієї висівної секції, який показує дозатор насіння і насіннєпровід висівної секції згідно з деякими варіантами здійснення винаходу.
Фіг. 4 являє собою вертикальний вигляд збоку дозатора насіння і насіннєпроводу висівної секції за фіг. 3.
Фіг. 5 являє собою вертикальний вигляд збоку ілюстративного пристрою подачі насіння для використання з висівною секцією згідно з винаходом.
Фі. б являє собою вертикальний вигляд збоку ще одного ілюстративного варіанту здійснення пристрою подачі насіння для використання з висівною секцією згідно з винаходом.
Фі. 7 являє собою вертикальний вигляд збоку ще одного ілюстративного варіанту здійснення пристрою подачі насіння з використанням ременя згідно з винаходом. бо Фіг. 8 являє собою вигляд в розрізі ременя за фіг. 5.
Фіг. 9 являє собою вертикальний вигляд збоку ще одного варіанту здійснення пристрою подачі насіння згідно з винаходом.
Фіг. 10 являє собою вертикальний вигляд збоку ременя у відкритій конфігурації для використання з пристроєм подачі насіння згідно з аспектами винаходу.
Фіг. 11 являє собою вигляд з торця ременя за фіг. 10.
Фіг. 12 являє собою вигляд зверху в плані ременя за фіг. 10.
Фіг. 13 являє собою вигляд з торця ременя за фіг. 10, являє собою згорнуту конфігурацію.
Фіг. 14 являє собою вигляд зверху в плані ременя за фіг. 13.
Фіг. 15 являє собою вертикальний вигляд збоку пристрою подачі насіння з використанням ременя за фіг. 10-14.
Фіг. 16 являє собою вертикальний вигляд збоку ще одного пристрою подачі насіння згідно з аспектами винаходу.
Фіг. 17 являє собою вигляд з торця пристрою за фіг. 16.
Фіг. 18 являє собою вигляд зверху в плані пристрою за фіг. 16.
Різні варіанти здійснення представленого винаходу будуть детально описані з посиланням на креслення, на яких однакові посилальні номери представляють однакові частини протягом декількох зображень. Посилання на різні варіанти здійснення не обмежує об'єм правових домагань винаходу. Креслення, представлені в даному документі, не обмежують різні варіанти здійснення згідно з винаходом і представлені для пояснення винаходу на прикладах.
Детальний опис переважних варіантів здійснення винаходу
Фіг. 1 показує сільськогосподарське знаряддя 10, в цьому випадку, сільськогосподарську сівалку. Сівалка 10 звичайно з'єднана і буксирується трактором. Однак, потрібно брати до уваги, що знаряддя 10 може пересуватися за допомогою іншого обладнання і/або транспортних засобів. Для цілей представленого розкриття, знаряддя 10 буде згадуватися, як сівалка.
Сівалка 10 містить дишло 14, яке має перший кінець 16 і протилежний другий кінець (не показаний). Дишло 14 містить зчіпний пристрій 18 на першому кінці 16, при цьому зчіпний пристрій 18 з'єднаний з трактором. На протилежному кінці дишла 14 знаходиться центральний брус 22 для навішування робочих органів. Дишлом 14 може бути телескопічне дишло з складовими елементами, здатними вставлятися один в один таким чином, що знаряддя 10
Зо являє собою знаряддя типу, яке складається уперед. Однак, представлений винахід не повинен обмежуватися подібними знаряддями складаного уперед типу і повинен охоплювати будь-яке подібне знаряддя для використання в сільськогосподарській промисловості.
Як показано на фіг. 1, центральні бункери 24 розташовані на центральному брусі 22 для навішування робочих органів. Бункери 24 виконані з можливістю зберігання насіння, добрив, інсектицидів або інших типів матеріалу для використання в сільському господарстві. Бункери 24 можуть містити як один і той же матеріал, так можуть містити і окремі матеріали. Використання центральних бункерів 24 передбачає додавання і зберігання великої кількості матеріалу в центральному місці. Однак, винахід також передбачає використання одного або більше бункерів, розташованих на кожній з висівних секцій 34 для надання насіння, яке підлягає посіву, у висівні секції, як показано на фіг. 3. Коли центральні бункери 24 використовуються на центральному брусі 22 для навішування робочих органів, потрібно брати до уваги, що центральні бункери будуть знаходитися в пневматичному сполученні з кожною з висівних секцій 34. Це може бути зроблено за допомогою використання окремих шлангів на кожній з висівних секцій, або нечисленних шлангів, які містять розгалужувачі, в яких шланг розгалужується для надання насіння або іншого матеріалу більше ніж в одну висівну секцію. Також з центральним брусом для навішування робочих органів з'єднана множина центральних коліс, які можуть бути відомі, як транспортувальні колеса 26, які продовжуються загалом вниз від центрального бруса 22 для навішування робочих органів. Колеса 26 контактують із землею і підтримують центральні бункери 24. Колеса стабілізують знаряддя 10 і являють собою колеса, які контактують із землею, знаходячись в робочому положенні або транспортувальному положенні, напр., якщо знаряддя 10 являє собою знаряддя, яке складається уперед, так що крила 28, 30 складаються уперед, при цьому колеса 32 крил не контактують із землею.
Звичайно з обох сторін бруса 22 для навішування робочих органів продовжуються перше і друге крила 28, 30. Крила 28, 30 загалом є ідентичними і являють собою дзеркальні зображення одне одного. Внаслідок цього, буде описане тільки одне крило з розумінням, що інше крило буде мати загалом таку ж конфігурацію. Перше крило 28 містить брус 29. На брусі 29 встановлена множина висівних секцій 34, а також множина коліс 32. Колеса 32 виконані з можливістю контакту із землею. Висівні секції 34 можуть являти собою посівні агрегати, пристрої для внесення добрив, обприскувачі інсектицидів або інші роздавальні пристосування, диски або бо плуги. Крила 28, 30 також можуть містити щонайменше один циліндр складання і притискний циліндр. Додатково передбачається, що із знаряддям, яке має більше секцій, може використовуватися множина притискних циліндрів. Циліндр (циліндри) складання виконаний з можливістю складання крил в положення, в якому перше і друге крила 28, 30 знаходяться загалом поруч з дишлом 14 знаряддя 10.
Фіг. 2 являє собою вертикальний вигляд збоку висівної секції 34, а конкретніше, посівного агрегату, який містить дозатор 36 для поштучного розділення насіння для використання з представленим винаходом. Висівна секція 34 містить дозатор 36 насіння, борознорозкривач 38, бункери 39 висівних секцій, і загортач 40. Інші аспекти висівної секції 34, показаної на фіг. 3, включають в себе раму 41, навісний пристрій 42, опору 43 для встановлення на сівалку 10, копіювальні колеса 44 і механізм 45 регулювання глибини. Копіювальні колеса 44 і механізм 45 регулювання глибини діють разом для регулювання глибини щілини або борозни, утвореної сошником 38. Крім того, бункер 39 висівної секції з'єднаний з джерелом насіння, таким як центральні бункери 24, за допомогою пневматичної системи подачі насіння, яка може забезпечувати дозатор 36 насіння кожної висівної секції 34 насінням, що підлягає посіву.
Дозатор насіння може являти собою загалом будь-який пневматичний або механічний дозатор, здатний поштучно розділяти насіння і доставляти насіння з дозатора 36 за допомогою насіннєвого жолоба 46, що продовжується з нього.
Фіг. З являє собою вертикальний вигляд збоку ще одного варіанту здійснення висівної секції 34 згідно з ілюстративними аспектами представленого винаходу. Висівна секція 34, показана на фіг. З, містить бункер 39 висівної секції, який здатний зберігати насіння або інший гранульований матеріал або матеріал у вигляді частинок, що підлягає розподілу висівною секцією 34. Інші складові елементи висівної секції 34, показаної на фіг. 3, аналогічні складовим елементам, показаним у варіанті здійснення фіг. 2. Як показано загалом пунктирними лініями на фіг. З і детальніше на фіг. 4, є дозатор 36 насіння з прикріпленим до нього насіннєпроводом 47.
Дозатор 36 насіння може являти собою пневматичний дозатор насіння або механічний дозатор насіння, такий як пальцевий щітковий дозатор насіння. Дозатор 36 насіння містить висівний диск 37, який обертається всередині його корпусу. Висівний диск 37 містить множину рознесених радіально отворів для насіння, що входить до складу шляху насіння. Отвори для насіння шляху насіння проходять через резерв насіння, при цьому насіння тимчасово приєднується або
Зо прикріплюється до отворів для насіння. Висівний диск з прикріпленим до нього насінням продовжує обертання через механізм поштучного розділення, інакше відомий, як пристрій поштучного розділення насіння. Пристрій 35 поштучного розділення насіння містить один або більше виступів, розташованих на протилежних сторонах насіннєвого шляху, щоб гарантувати, що з кожним одним насіннєвим отвором з'єднана одна насінина. Таким чином, пристрій поштучного розділення насіння запобігає або зменшує імовірність задвоєного посіву.
Після проходження через механізм 35 поштучного розділення насіння, насіння, з'єднане з висівним диском 37, продовжує обертання доти, поки не досягне точки вивільнення. Подібна точка вивільнення може співпадати з місцем нульового перепаду тиску або виштовхувальним механізмом всередині насіннєвого корпусу дозатора 36 насіння. Звичайно поруч з місцем вивільнення для дозатора 36 насіння знаходиться насіннєвий жолоб 46, який продовжується як частина корпусу дозаторів 36 насіння. Насіннєвий жолоб 46 виконаний з можливістю починати напрямок насіння з дозатора насіння в напрямку борозни 48 в землі. Додатково на фігурах З і 4 показаний насіннєпровід 47, відділений і з'єднаний з насіннєвим жолобом 46. Насіннєпровід 47 являє собою механізм, який, як відомо в даній галузі, додатково забезпечує траєкторію проходження насіння 33 після вивільнення з висівного диска 37. Внаслідок цього, як показано на фіг. 4, множина насінин 33 проходять через насіннєпровід 47 в борозну 38. Обертання висівного диска 37 всередині дозатора 36 насіння буде регулювати відстань між насінням 33 всередині борозни 48. Наприклад, збіг швидкості обертання висівного диска 36 з швидкістю переміщення трактора і сівалки 10 буде передбачати рівномірне розташування насіння по всьому полю.
Однак, по мірі того, як насінини проходить через насіннєпровід 47, вони можуть взаємодіяти зі стінками насіннєпроводу 47, які можуть порушувати швидкість падіння насіння 33, коли вони проходять через насіннєпровід. Подібне порушення може бути причиною того, що насіння падає не зі сталою швидкістю. Воно може викликати нерівномірну відстань між насінням, оскільки деякі насінини будуть відскакувати від стінок, а інші - ні. Внаслідок цього, насінини можуть знаходитися дуже близько або дуже далеко одна від одної всередині борозни 48. Подібна нерівномірна відстань може викликати боротьбу насінин за поживні речовини і воду, або можливо посів дуже далеко одна від одної. Всі ці проблеми можуть утворювати нижчий, ніж необхідно урожай, який отримується фермером.
Внаслідок цього, варіанти здійснення представленого винаходу будуть передбачати бо удосконалення систем подачі насіння попереднього рівня техніки, якими можуть бути насіннєпроводи 47, таким чином, щоб виходили рівновіддалені відстані між насінням 33 і борозною 48. Варіанти здійснення, показані і описані в даному документі, будуть передбачати більш сталі і рівномірні відстані між насінням, незалежно від швидкості переміщення сівалки, а також незалежно від зовнішніх сил (ваги, перешкод, підйому, нахилу і т. д.), що впливають на висівні секції 34 сівалки 10. Різні системи подачі насіння представленого винаходу будуть таким чином збільшувати урожай, що отримується фермером, за рахунок забезпечення вищої сталості відстані між насінням, так що насіння буде отримувати поживні речовини, які вимагаються ним, і так що вся площа поля під посівом буде використовуватися для посіву насіння.
Внаслідок цього, Фіг. 5 показує варіант здійснення системи 50 подачі або видачі насіння згідно з деякими варіантами здійснення винаходу. Система 50 подачі насіння, показана на фіг. 5, містить корпус 51. Від корпусу 51 продовжується область кріплення або шийки 53, яка з'єднана 3з частиною насіннєпроводу 47 або насіннєвого жолоба 46. Наприклад, передбачається, що система 50 подачі насіння, показана на фіг. 5, може бути розташована загалом поруч або близько до землі поля. Внаслідок цього, насіннєпровід 47 все-таки може використовуватися для надання замкнутого елемента для проходження насіння після вивільнення з висівного диска дозатора 36 насіння. Однак, механізм 50 також може бути прикріплений загалом поруч з насіннєвим жолобом 46 і мати розмір з таким діаметром, щоб насіння не могло пройти через насіннєпровід 47, так що вони не будуть відскакувати від стінок вказаного насіннєпроводу 47.
Система 50 видачі насіння додатково містить колесо 52, вміщене всередині корпусу 51 і прикріплене до нього з можливістю обертання таким чином, що колесо 52 здатне обертатися в ньому. Колесо 52 може містити гнучкий матеріал, такий як піна, гума або інші стискувані або іншим чином деформовані матеріали. Діаметр колеса 52 трохи менший ніж діаметр корпусу 51, так що колесо здатне обертатися всередині корпусу 51 з мінімальною відстанню між зовнішньою кромкою колеса 52 і внутрішньою частиною стінки корпусу 51. Також з колесом 52 функціонально з'єднаний двигун, такий як кроковий двигун (не показаний), для надання йому швидкості обертання. Наприклад, кроковий двигун може містити ремінь, який продовжується між вихідним валом двигуна і віссю колеса 52, для надання йому обертання. Також на фіг. 5
Зо показана область 57 з отвором на шийці або кріпильна ділянка 53 корпусу 51. Як буде зрозуміло, ділянка з отвором забезпечує перепад тиску для випускання повітря з механізму для сповільнення насінин, які проходить з дозатора насіння в напрямку системи 50 подачі насіння.
Під час роботи, насінини вивільняються з висівного диска 37 дозатора 36 насіння і забезпечують можливість проходження через насіннєпровід 47. Коли дозатором 36 насіння є пневматичний дозатор насіння, надмірне повітря може проштовхувати насіння по насіннєпроводу 47. Вентильована ділянка 57 шийки 53, яка може містити множину отворів в стінці шийки 53, може забезпечувати можливість вивільнення надмірного повітря, що буде сприяти сповільненню насінин, коли вони проходять через ділянку 53 шийки. Потім насінини будуть просуватися в напрямку вузького місця 56 між зовнішньою частиною колеса 52 і внутрішньою частиною стінки корпусу 51. Подібне вузьке місце показане на фіг. 5 під номером 56. Гнучке колесо може частково деформуватися в точці насіння, забезпечуючи можливість прикріплення насіння в місцеположенні на зовнішньому профілі колеса 52, коли воно обертається всередині корпусу 51. Внаслідок цього, продовжуване обертання колеса 52, показане на фіг. 5 у вигляді стрілки 55, буде пересувати насіння навколо корпусу 51 і в напрямку місця 58 вивільнення, в якому насіння буде вивільнятися з колеса 52 і розміщуватися в борозні 48 в полі. Таким чином, система 50 подачі насіння, показана на фіг. 5, передбачає систему, в якій насіння затискається між колесом 52 і внутрішньою частиною стінки корпусу 51 для переміщення насіння регульованим чином через корпус таким чином, що швидкість обертання колеса 52 буде регулювати інтервал і подачу насіння в полі.
Колесо 52 і корпус 51 можуть мати такий розмір, що вони мінімізують відстань падіння з висівного диска 37 в землю, що усунуло б протяжність насіннєпроводу 47 між місцем вивільнення з висівного диска і входом в корпус 51. У доповнення, винахід передбачає, що колесо 52 може мати множину різних розмірів, які можуть враховувати різні типи насіння, швидкості переміщення або інші фактори, які можуть впливати на норму висіву насіння.
Переваг системи 50 подачі насіння, показаної на фіг. 5, множина. Наприклад, регульоване обертання колеса 52 в корпусі 51 буде зменшувати кількість відскоків і можливість відскакування насіння по мірі його проходження через насіннєпровід. Крім того, швидкість обертання, показана стрілкою 55, насіннєпроводу може співпадати зі швидкістю трактора, показаною стрілкою 54, так що насіння буде мати в точці вивільнення 58 загалом нульову 60 відносну швидкість. Внаслідок цього, насіння буде падати по суті прямо з висівного диска 52, так що кожна насінина не буде скакати всередині борозни. Іншими словами, колесо може рухатися з такою ж швидкістю, як сівалка по мірі переміщення сівалки по полю і може бути відрегульована відповідно таким чином, що зміна швидкості сівалки може спричиняти аналогічну зміну швидкості обертання колеса 52 по мірі переміщення сівалки, що буде передбачати сталі і рівномірні відстані між насінням в полі. Крім того, потрібно брати до уваги, що ймовірно буде множина насінин, в один і той же час розташованих між колесом 52 і стінкою корпусу, так що безперервне обертання колеса буде вивільняти насіння в місці 58 вивільнення на безперервній основі для забезпечення необхідної відстані між насінням в полі. Зупинка обертання колеса 52 буде зупиняти посів насіння, при цьому насіння буде залишатися в положенні між колесом і стінкою корпусу, наприклад, коли трактор повертає або в іншому випадку, в положенні, де насіння не повинне висіватися.
Фіг. б показує ще один варіант здійснення системи подачі насіння 60 згідно з аспектами представленого винаходу. Система 60 подачі насіння, показана на фіг. 6, є переважною, оскільки на подачу насіння з висівного диска 37 в землю не будуть впливати деякі зовнішні сили, наприклад, направлені вгору сили, що відчуваються висівною секцією 34, коли висівна секція стикається з вибоїною або іншою перешкодою в полі. Іншими словами, система 60, показана на фіг. 6, забезпечує регульовану подачу насіння безпосередньо з висівного диска 37 в землю.
Система 60 подачі насіння містить корпус 61, який містить в собі множину коліс, при цьому колеса розташовані всередині корпусу 61 з можливістю обертання. Корпус 61 містить виступ 68, який продовжується щонайменше частково в частину дозатора 36 насіння таким чином, що насіння, яке вивільняється з отвору для насіння висівного диска 37, буде взаємодіяти з виступом 68 і прямувати в корпус 61. Колеса, які включають в себе перше колесо 62, друге колесо 63, третє колесо 64, п'яте колесо 65 і М-не колесо 66, де М-не колесо дорівнює загальній кількості коліс, які використовуються на основі висоти і діаметра коліс, містять гнучкий або деформований матеріал, аналогічний матеріалу колеса 52, показаного на фіг. 5. Внаслідок цього, коли колеса обертаються одне відносно одного всередині корпусу 61, насіння може затискатися між різними колесами і стінкою корпусу таким чином, що насіння буде транспортуватися з положення вище відносно виступу 68 в положення нижче відносно
Зо підсумкового місця 67 вивільнення. Напрямок відносного обертання коліс показаний на фіг. 6 для ілюстративних цілей, а не передбачається, як єдиний напрямок обертання коліс.
Як згадувалося, кількість коліс для використання з системою 60 подачі насіння може варіювати згідно з різними факторами. Діаметр коліс, висота дозатора насіння, тип насіння, швидкість переміщення і т. д., всі ці фактори, які можуть впливати на кількість коліс, які використовуються в системі.
Під час роботи, насіння вивільняється з висівного диска 37 і розташовується між першим колесом 62 і стінкою корпусу 61. Обертання колеса 62 пересуває насіння в напрямку другого колеса 63, де воно прикріплюється до нього і розташовується між другим колесом 63 їі стінкою корпусу 61. Безперервне обертання другого колеса 63 буде пересувати насіння в напрямку третього колеса 64, при цьому воно буде розташовуватися між третім колесом 64 і стінкою корпусу 61. Це буде продовжуватися через наступне колесо 65 і будь-які додаткові колеса в напрямку кінцевого колеса, яке показане на фіг. 6 під номером 66. Обертання кінцевого колеса 66 буде пересувати насіння в напрямку місця 67 вивільнення, де воно буде вивільнятися з системи 60 подачі насіння в борозну або розташовуватися на землі в полі. Обертання множини коліс буде регулювати і забезпечувати відстань між насінням по мірі того, як воно переміщується з висівного диска 37 в напрямку місця 67 вивільнення. Крім того, потрібно брати до уваги, що система в один і той же час буде пересувати через колеса множину насінин для того, щоб насіння вивільнялося на необхідній відстані Кожне з коліс може незалежно регулюватися або за допомогою єдиного двигуна з прикріпленням до коліс ременями або шестернями, або за допомогою окремих двигунів, які безпосередньо керують кожним колесом таким чином, що насіння може прискорюватися або сповільнюватися по мірі того, як воно проходить через множину коліс для того, щоб відповідати швидкості сівалки по мірі того, як вона пересувається по полю, і для того, щоб забезпечувати рівномірну і рівновіддалену відстань між насінинами по полю. Незалежне регулювання також передбачає зупинку обертання коліс для того, щоб зупиняти посів насіння, або тимчасово, або постійно. Повторний запуск обертання коліс буде продовжувати посів насіння, як згадувалося раніше. Крім того, у варіанті здійснення, показаному на фіг. б, насіння не піддається якому-небудь різновиду вільного падіння або піддається силі ваги, так що подача насіння повністю регулюється по мірі того, як воно переміщується через корпус 61. Це дозволить звести нанівець будь-який вплив зовнішніх сил, 60 наприклад, раптове направлене вгору зусилля, викликане вибоїною або іншою перешкодою в полі.
Фіг. 7 показує ще один варіант здійснення системи 70 подачі насіння згідно з аспектами представленого винаходу. Варіант здійснення, показаний на фіг. 7, містить висівний ремінь 71, який обертається в напрямку стрілки 74 першим роликом 72 і другим роликом 73. Висівний ремінь 71 виконаний з можливістю проходження поруч з траєкторією насіння висівного диска 37, і, внаслідок цього, може бути щонайменше частково розташований всередині дозатора 36 насіння або за межами дозатор 36 насіння таким чином, що насіння може прямувати в ремінь 71. Висівний ремінь 71 може являти собою капсульний висівний ремінь, так що зазор або гніздо в ремені здатне фрикційно утримувати насіння на місці в місцеположенні, коли воно вивільняється з висівного диска 37, так що переміщення ременя 71 буде переносити і доставляти насіння з висівного диска 37 в місце 75 вивільнення поруч з борозною в полі.
Внаслідок цього, використання ременя 71 системи 70 подачі насіння також буде надавати пристрій і спосіб або подачу насіння таким чином, щоб насіння не падало вільно під дією сили ваги, що буде зводити нанівець або іншим чином пом'якшувати зумовлені цим проблеми.
На фіг. 8 показаний поперечний переріз насіннєвого ременя 71. Як згадувалося, висівний ремінь 71 може являти собою капсульний висівний ремінь, так що він містить першу капсулу 76 і другу капсулу 77, які шарнірно переміщуються одна відносно одної за допомогою шарніра 79.
Це дозволяє капсульним секціям 76, 77 відкриватися і закриватися одна відносно одної, забезпечуючи можливість розміщення насіння поруч з насіннєвим гніздом або зазором 78 між першою і другою капсульними секціями 76, 77 насіннєвих ременів 71. Насіння може бути введене або іншим чином розташовані всередині насіннєвого гнізда або зазору 78 між капсулами 76, 77, при цьому капсули будуть повертатися поруч одна з одною для утримування насіння на місці по мірі того, як ремінь продовжує обертатися через систему. Після того, як насіння досягає місця вивільнення або положення близько до нього, капсули 76, 77 можуть знов відкриватися, забезпечуючи можливість виходу з них насіння. Крім того, поруч з місцем 75 вивільнення системи 70 подачі насіння може бути додана скребачка або виштовхувач (не показаний) для надання додаткових механізмів для вивільнення насіння з ременя 71.
Внаслідок цього, висівний ремінь 71 виконаний з можливістю переміщення під час роботи в напрямку, показаному на фіг. 7 стрілкою 74, зі швидкістю обертання, по суті співпадаючої з
Зо швидкістю сівалки в полі. Знов, це буде забезпечувати, що в місці вивільнення насіння має нульову відносну швидкість для зменшення, ослаблення або іншим чином запобігання відскакуванню насіння в насіннєвій борозні або щілині. Оскільки частина ременя досягає верхнього ролика 72, який може знаходитися біля висівного диска 37, частина дозатора насіння або виступ з нього, наприклад, М-подібний елемент або виступ, може відкривати першу і другу капсули 76, 77 ремені 71 таким чином, що насіння, яке вивільняється з висівного диска 37, вміщується в зазор або гніздо 78 ременя 71. Потім капсули 76, 77 мають можливість обертання одна відносно одної, одна поруч з іншою за допомогою шарніра 79, щоб закриватися, причому в цьому випадку насіння буде утримуватися на місці всередині зазору або гнізда 78. Ремінь 71 буде продовжувати рухатися, і додаткове насіння буде розподілятися всередині зазорів з рівним інтервалом ременя 71. Коли ремінь досягає нижнього роликового елемента 73, можуть бути розташовані сошник, скребачка або виштовхувальний механізм для того, щоб відкривати капсули 76, 77 і/або забезпечувати виступ для вивільнення зсередини насіннєвого гнізда 78 насіння, яке підлягає вивільненню поруч з місцем 75 вивільнення насіння і в борозну або щілину в полі. Безперервний рух ременя 71 навколо роликів 72, 73 буде постійно подавати насіння в борозну або щілину з рівновіддаленою відстанню. Крім того, оскільки ролики можуть бути функціонально з'єднані з одним або більше двигунами, швидкість обертання ременя 71 може постійно оновлюватися, наприклад, оновлюватися автоматично, щоб відповідати постійно змінюваній швидкості трактора в полі. Це буде додатковою допомогою в забезпеченні рівновіддаленої відстані між насінням.
Фіг. 9 надає ще один варіант здійснення системи 80 подачі насіння згідно з варіантами здійснення представленого винаходу. Система 80 подачі насіння містить висівну спіраль 81, функціонально прикріплену або розташовану біля висівного диска 37 дозатора 36 насіння.
Висівна спіраль 81 містить корпус 82 і спіраль 83, розташовану з можливістю обертання всередині корпусу 82. Спіраль 83, яка також може бути відома, як шнек, може взаємодіяти з висівним диском 37 для витягування насіння з отворів для насіння на ньому з метою розміщення їх на спіралі 83 по мірі того, як спіраль обертається всередині корпусу 82. Крім того, виштовхувальний механізм або інший механізм вивільнення може вивільняти насіння з диска 37 для розміщення насіння на спіралі 83 висівної спіралі 81. Спіраль 83 може містити витки або інші механізми корпусу для регулювання переміщення насіння по мірі того, як спіраль 83 бо обертається. Подібні витки можуть запобігати простому ковзанню насіння вниз по похилому насіннєпроводу.
Під час роботи обертання спіралі 83 всередині корпусу 82 висівної спіралі 81 виконане з можливістю збігу з швидкістю сівалки, коли вона пересувається по полю. Таким чином, обертання спіралі 81 буде забезпечувати, що насіння буде рівномірно і рівновіддалено розташовуватися в полі по мірі того, як сівалка пересувається по полю, незалежно від швидкості сівалки. Внаслідок цього, винахід передбачає, що двигун може бути з'єднаний зі спіраллю 83 для постійного оновлення обертання вказаної спіралі, оскільки змінюється швидкість обертання сівалки. Насіння вивільняється з висівного диска 37 в спіраль 83, самою спіраллю або виштовхувальним механізмом. Насіння переміщується за допомогою обертання спіралі 83 через корпус 82 і в напрямку місця 84 вивільнення, в якому вони доставляються в борозну або щілину в полі. Таким чином, по мірі того, як насіння постійно додається в спіраль, безперервне обертання буде спричиняти рівномірне розміщення насіння по полю по мірі того, як по ньому рухається сівалка.
Фіг. 10-15 показують варіант здійснення системи 90 подачі насіння згідно з додатковими аспектами винаходу. Система 90 подачі насіння містить ремінь 91, який пересувається роликами 92. Один з роликів або більше ніж один з роликів можуть бути з'єднані з двигуном, таким як кроковий двигун, за допомогою шестерень або ременів для того, щоб забезпечити йому швидкість обертання. Ремінь 91 розташований загалом поруч з висівним диском 37 таким чином, що рух ременя, показаний стрілкою 93, буде діяти з моментом обертання і швидкістю висівного диска, яка показана стрілкою 95 на фіг. 15. Він буде додатково діяти з напрямком і швидкістю переміщення, показаною стрілкою 94, сівалки по мірі того, як вона рухається по полю. Насіння буде вивільнятися з висівного диска 37 і розташовуватися або тимчасово прикріплюватися до ременя 91 таким чином, що ремінь буде переносити насіння в напрямку щілини або борозни в землі. Регульована подача насіння за допомогою висівного ременя 91 буде передбачати рівномірніші і рівновіддалені відстані між насінням, незалежно від зміни швидкості сівалки, зовнішніх сил і по суті без впливу сили ваги.
Як показано на фігурах, висівний ремінь 91 має відкрите положення, показане посилальним номером 96 (див., напр., Фіг. 11) і закрите положення, показане посилальним номером 98 (див., напр., фіг. 13). Ремінь 91 у відкритому положенні, показаному номером 96, являє собою вигляд
Зо ременя в поперечному розрізі таким чином, що показаний ремінь повинен рухатися в сторінку або з неї, тоді як Фіг. 10 і 12 показують вигляд збоку і зверху його ж. Як показано на фігурах, ремінь містить множину зубців 97, які продовжуються звичайно назовні від ременя. Коли ремінь 91 проходить поруч з висівним диском 37, він буде проходити через закриваючий або
Скручувальний механізм, в якому ремінь буде скочуватися, як на фіг. 11 показано стрілками 100, 101. Це буде примушувати зовнішні зубці 97 ременя 91 починати котитися один в напрямку одного звичайно в напрямку вгору (або в напрямку вниз, якщо конфігурація є зворотною), і до конфігурації, показаної посилальним номером 98. Перед тим, як ремінь закривається або по суті закривається, насіння вивільняється з висівного диска 37 і може розташовуватися між зубцями 97 в гніздо або зазор 99, як показано на фігурах 13 і 14. Скручувальний механізм може продовжувати закривати зубці один на один до конфігурації, показаної посилальним номером 98. Ремінь 91 може залишатися в закритій або по суті закритій конфігурації, коли він проходить вертикальну частину системи 90 подачі насіння і в напрямку землі. Коли насіння, вміщене всередині зубців 97 ременя 91, досягають або наближаються до місця вивільнення, ремінь 91 може мати можливість знов відкриватися таким чином, що зубці будуть шарнірно розчіплюватися в напрямку відкритої конфігурації, показаної посилальним номером 96. Подібне відкривання буде вивільняти насіння з ременя 91 в необхідному місці і в борозну. Ремінь 91 може бути виконаний з можливістю минути землю відносно близько до землі таким чином, що насіння не буде випробовувати велике вільне падіння між ременем 91 і землею, що буде зменшувати відскакування насіння на дні щілини або борозни.
Оскільки ремінь 91 продовжує рухатися і отримувати і вивільняти насіння, ремінь 91 буде передбачати рівномірне і рівновіддалене вивільнення насіння для надання рівномірної відстані між насінням по мірі того, як сівалка пересувається по полю. У доповнення, швидкість ременя 91 на роликах 92 може регулюватися двигуном або двигунами, функціонально з'єднаними з роликами 92 для того, щоб відповідати або по суті відповідати швидкості сівалки по мірі того, як вона рухається по полю. Внаслідок цього, висівний ремінь 91 системи 90 видачі насіння передбачає ще один шлях для підлягаючого регулюванню насіння з висівного диска 37 в землю таким чином, що система 90 буде забезпечувати рівномірні відстані між насінням, незалежно від швидкості сівалки. Крім того, так в процесі обертання ременя насіння регулюється всередині ременя 91 з висівного диска в землю, на відстані між насінням в полі не будуть впливати 60 зовнішні сили, такі як удари, сила ваги або інші сили, які впливають на висівну секцію і/або сівалку.
Фіг. 16-18 показують дозуючу систему 505 для використання з висівною секцією і показують додаткові аспекти пристроїв подачі насіння згідно з винаходом. Як показано, система містить корпус 510, який передбачає загальний корпус щонайменше для частини першого дозатора 520 і другого дозатора 522, а також містить частину 512 першого бункера і частину 514 другого бункера. Таким чином, насіння може доставлятися, наприклад, за допомогою пневматичної подачі насіння в частині 512, 514 бункерів для подачі в дозатори 520, 522 насіння. Крім того, один з дозаторів насіння буде працювати для поштучного розділення і видачі одного з типів насіння за один раз. Наприклад, в один і той же час буде задіяний або перший, або другий дозатор 520, 522, але не обидва. Робочий дозатор буде вивільняти насіння приблизно в місці загального або спільного насіннєвого жолоба 521, який знаходиться поруч з системою 550 подачі насіння в землю. Однак, також передбачається, що в один і той же час можуть бути задіяні обидва дозатори. Це буде спосіб зробити норми посіву дуже великими, ефективно зрізаючи наполовину необхідну дозувальну норму біля кожного дозатора. Робота обох дозаторів буде забезпечувати, що дозатори готові до посіву з потреби або просто можуть сіяти як альтернатива по мірі того, як сівалка рухається по полю.
Система 550 подачі насіння в землю являє собою систему, яка містить перший ремінь 552 і другий ремінь 553. Ремені натягнуті і містять пружний матеріал. Будь-який гнучкий матеріал передбачається для використання як матеріали для ременя. Перший ремінь 552 розташований на першому ролику 556 і містить двигун для обертання ременя. Аналогічно, другий ремінь 553 містить другий ролик 558, який функціонально з'єднаний з двигуном, що передбачає обертання другого ременя 553. Ремені будуть обертатися таким чином, що вони будуть пересуватися по суті синхронно один з одним. Відстань між першим і другим ременями в місцеположенні 555 може бути такою, щоб насіння могло потрапити між гнучкими матеріалами ременів, але може утримуватися ними на місці. Таким чином, коли насіння вивільняється одним з першого або другого дозаторів 520, 522, насіння може вміщуватися між двома ременями. По мірі того, як ремені обертаються, вони будуть переносити або доставляти насіння між ременями в напрямку виходу 560, який знаходиться по суті поруч з борозною в полі.
Швидкість обертання ременів може бути сконфігурована зі швидкістю переміщення сівалки з
Зо відомою висотою отвору 560 ременя навколо дна борозни таким чином, що при приземленні в борозні насіння буде мати загалом нульову відносну швидкість. Це буде запобігати відскакуванню насіння або іншому переміщенню в борозні, яке буде збільшувати точність відстані між насінням між сусідньою і подальшою насіниною.
Висівний ремінь забезпечує перевагу керування насінням від вивільнення насіння з дозатора насіння і до місцеположення отвору 560 для випускання насіння в землю, яке знаходиться по суті поруч з дном борозни в полі. Таким чином, керування подачею насіння буде передбачати велику точність і відстань між насінням і розміщення насіння в землі таким чином, що вони будуть мати найкращу можливість зростання при закриванні землею.
Таким чином, були показані і описані різні конфігурації систем подачі насіння. Потрібно брати до уваги, що показана і описана система призначена для ілюстративних цілей, і таким чином був наданий винахід регульованої системи для подачі насіння з дозатора для поштучного розділення насіння в землю для надання рівномірної і рівновіддаленої відстані між насінням в землі. Потрібно розуміти, що численні варіанти, зміни й інше, які очевидні фахівцям в даній галузі техніки, повинні вважатися частиною представленого винаходу.

Claims (25)

ФОРМУЛА ВИНАХОДУ
1. Висівна секція для використання з сільськогосподарським знаряддям, яка містить: щонайменше один дозатор насіння, який містить висівний диск і насіннєвий випуск, причому зазначений дозатор насіння надає повітря для утримування насіння в місцеположенні на висівному диску; і систему подачі насіння для транспортування насіння з дозатора насіння в борозну в землі, при цьому система подачі насіння містить: насіннєпровід, функціонально з'єднаний з дозатором насіння; пружний елемент, що міститься в корпусі для прийому насіння з насіннєпроводу і транспортування насіння щонайменше частково між корпусом і пружним елементом для випускання насіння в напрямку борозни; і зазначений корпус, що має шийку, яка має вентильовану ділянку для забезпечення можливості вивільнення певної кількості повітря з дозатора насіння таким чином, щоб насіння вивільнялося 60 під час руху пружного елемента.
2. Висівна секція за п. 1, в якій пружний елемент містить по суті круглий елемент, розташований в корпусі.
3. Висівна секція за п. 2, яка додатково містить електричний двигун, функціонально з'єднаний з пружним елементом для керування швидкістю його обертання.
4. Висівна секція за п. 1, в якій дозатор насіння містить насіннєвий жолоб для прийому насіння, яке вивільняється з висівного диска і розташоване поруч з отвором насіннєпроводу.
5. Висівна секція за п. 4, в якій вентильована ділянка містить отвори.
б. Висівна секція за п. 1, в якій пружний елемент являє собою колесо, яке містить піну або гуму.
7. Висівна секція за п. 1, яка додатково містить перший і другий дозатори насіння на висівній секції, виконані з можливістю видачі насіння в загальний насіннєпровід.
8. Висівна секція для використання з сільськогосподарським знаряддям, яка містить: щонайменше один дозатор насіння, який містить висівний диск і насіннєвий випуск, причому зазначений дозатор насіння надає повітря для утримування насіння в місцеположенні на висівному диску; і систему подачі насіння для транспортування насіння з дозатора насіння в борозну в землі, при цьому система подачі насіння містить: пружний елемент, що міститься в корпусі для прийому насіння з насіннєвого елемента і транспортування насіння щонайменше частково між корпусом і пружним елементом для випускання насіння в напрямку борозни; при цьому вказаний дозатор насіння розташований поруч з пружним елементом таким чином, що насіння піддається короткому падінню після вивільнення з висівного диска для контакту з пружним елементом; і зазначений корпус, що має шийку, яка має вентильовану ділянку для забезпечення можливості вивільнення певної кількості повітря з дозатора насіння таким чином, щоб насіння вивільнялося під час руху пружного елемента.
9. Висівна секція за п. 8, в якій пружний елемент містить, по суті, круглий елемент, який з'єднаний з електричним двигуном для забезпечення обертання з ним.
10. Висівна секція за п. 8, в якій пружний елемент являє собою колесо, яке містить піну або гуму.
11. Висівна секція для використання з сільськогосподарським знаряддям, яка містить: щонайменше один дозатор насіння, який містить висівний диск і насіннєвий випуск; і систему подачі насіння для транспортування насіння з дозатора насіння в борозну в землі, при цьому система подачі насіння містить: множину пружних коліс, розташованих в корпусі, при цьому вказана множина коліс, що розташовані одне поруч з одним, по суті, вертикальним чином і обертаються поперемінним чином та виконані з можливістю передавання руху один одному; причому вказані колеса виконані з можливістю отримання насіння з дозатора насіння і з можливістю транспортування насіння з одного колеса в наступне за допомогою зазначених проміжків між колесами та корпусом доти, доки насіння не досягне точки вивільнення та не вивільниться в борозну в землі.
12. Висівна секція за п. 11, в якій корпус системи подачі насіння містить виступ, який продовжується щонайменше частково в дозатор насіння для спрямування насіння з дозатора в перше колесо всередині корпусу.
13. Висівна секція за п. 11, в якій вказана система подачі насіння додатково містить щонайменше один електричний двигун, функціонально з'єднаний з множиною коліс для керування швидкістю обертання вказаних коліс.
14. Висівна секція за п. 13, яка додатково містить множину електричних двигунів, при цьому кожний двигун функціонально з'єднаний з колесом для забезпечення швидкості обертання вказаного колеса.
15. Висівна секція за п. 13, в якій кожне з вказаної множини коліс має розмір для затиснення насіння між колесом і частиною корпусу при переміщенні насіння в напрямку землі.
16. Висівна секція за п. 13, в якій щонайменше найбільш нижнє колесо має таку швидкість обертання, що насіння при попаданні в борозну буде мати чисту нульову горизонтальну швидкість.
17. Висівна секція для використання з сільськогосподарським знаряддям, яка містить: щонайменше один дозатор насіння, який містить висівний диск і насіннєвий випуск; і систему подачі насіння для транспортування насіння з дозатора насіння в борозну в землі, при цьому система подачі насіння містить:
ремінь, що частково розташований всередині дозатора насіння, який проходить поруч з висівним диском, для отримання насіння з висівного диска для транспортування в землю, при цьому ремінь має відкриту і закриту конфігурацію; де ремінь являє собою капсульний ремінь з першою та другою капсулами, з'єднаними одна з одною за допомогою шарніра, що виступає в сторони від першої та другої капсул; перший ролик і другий ролик для переміщення ременя по траєкторії; і висівний пристрій для відкривання або закривання ременя поруч з висівним диском для вміщення насіння всередині закритої конфігурації ременя для транспортування в борозну в землі; при цьому насіння піддається маніпуляції у або поблизу борозни для вивільнення насіння з ременя.
18. Висівна секція за п. 17, в якій М-подібний елемент або виступ висівного пристрою відкриває капсули в сторони одна від одної для вміщення насіння щонайменше частково всередині гнізда ременя.
19. Висівна секція за п. 18, яка додатково містить виштовхувач поблизу борозни для вивільнення насіння зсередини гнізда ременя.
20. Висівна секція для використання з сільськогосподарським знаряддям, яка містить: щонайменше один дозатор насіння, який містить висівний диск і насіннєвий випуск; і систему подачі насіння для транспортування насіння з дозатора насіння в борозну в землі, при цьому система подачі насіння містить: ремінь, що частково розташований всередині дозатора насіння, який проходить поруч з висівним диском, для отримання насіння з висівного диска для транспортування в землю, при цьому ремінь має відкриту і закриту конфігурації; де ремінь містить множину зубців, які у відкритій конфігурації розташовані на одній лінії, крутяться поруч один з одним, коли ремінь знаходиться в закритій конфігурації та виконані з можливістю приймання обертального руху висівного диска; перший ролик і другий ролик для переміщення ременя по траєкторії; і висівний пристрій для відкривання або закривання ременя поруч з висівним диском для вміщення насіння всередині закритої конфігурації ременя для транспортування в борозну в землі; при цьому насіння піддається маніпуляції у або поблизу борозни для вивільнення насіння з ременя.
21. Висівна секція за п. 20, в якій ремінь містить множину рядів зубців, які розташовані на певній відстані один від одного по довжині ременя.
22. Висівна секція для використання з сільськогосподарським посівним знаряддям, яка містить: множину дозаторів насіння з висівним диском і насіннєвим випуском, при цьому кожний з вказаної множини дозаторів насіння виконаний з можливістю прийому множини окремого насіння з множини ділянок бункерів; електричний привідний двигун, функціонально з'єднаний з кожним з множини дозаторів насіння для вибіркового приведення в дію вказаного диска всередині вказаного дозатора; і систему подачі насіння, щонайменше частково вирівняну з кожним з насіннєвих випусків множини дозаторів насіння для спрямування насіння з дозаторів в землю, при цьому вказана система подачі насіння містить перший і другий ремені, розташовані таким чином, що ремені переміщуються в безпосередній близькості один до одного, і при цьому насіння вивільняється з робочого дозатора насіння з множини дозаторів насіння у спільний насіннєвий жолоб, причому спільний насіннєвий жолоб розташований поруч з системою подачі насіння і множиною дозаторів насіння; і при цьому насіння розташовується між першим і другим ременями для транспортування між ними в місцеположення поблизу або в борозні в землі.
23. Висівна секція за п. 22, в якій перший і другий ремені містять пружний матеріал.
24. Висівна секція за п. 22, яка додатково містить перший двигун, функціонально з'єднаний з роликом першого ременя, і другий двигун, функціонально з'єднаний з роликом другого ременя, для забезпечення переміщення ременів.
25. Висівна секція за п. 22, яка додатково містить корпус системи подачі насіння для розміщення в ньому першого і другого ременів.
ЖК дк и ЗВ су в похо Я шк : Кв ВО Ко Не шо Вірна се КА нн роко К Сід сок о яко НКИ ше о кни Я руенникмкае ев ки ОЙ КО ме МН ох ин кн в: Е ШЕ ВН о сошм м, ех дожх о ме х ох май й лк ко З оскинА ОЙ НК а КВ, : п ех ксенон я 3. Я й и ня кут вах Во Ша й я рн нн ів в на Ж Я І Ша х оо В во А ме: ; тфеа й в о 5 Р еко се Ко ах - А щк ДИ с ех Бе Ох а ХК 5 Оу че: о ЗИ Е сов и ща а а о с ше ша ан жо - фон НК нн Жде оо Не вве ТУШ Са КЕ мкс ча Ше не кс і в Шо: Ви й сон ук и ке я но М се ям І по У Б СЯ НК а р НН КУя Яку су я 5 Б У Ол У "М й укл чнг. 1 Ж я зок ЗХ. в дев х Км й оо ВДВ со яки ! де деко ооо носкю Ко вокжмнхх
МК. одними ююкюььюквиьжиюььькюкь Кк нн В УМ ЕН то нн ї 5 Ї Ж ж - В Щ в її Же ко жк КУ 5 обр 5 : ет іо ве з Ж па ее жов о Ж п о ко ВЕ ЗИ Ме ши ЗМ МОВ ЖК ЕЕ; їх ве ще ман В доле сума ! у у ж и ом а дес а Ше сни о с ШЕ Ж ОХ Бо ох кнМХ КЕ хх нос з х 3 БО і Й й ЩО У ЕЙ й 5 у о ; я її Ж ї КУ 853 а г І щ я еВ зак Ж її Ж Зо с 5 М хе є о НВ У УК ще Е ша Вей й У її вх ня ШЕ й они ОО ше ши ші ЕІ ЗМ а о» Ко з Ді ЕМ а ши Я і» В за -е Одкенвня о 8 Й а й Бо дон в: р ж КУ сг.
ФУКО Ко ох КЗ УКАКАККУК КК КК КК ККУ КАК МКК КК АК КК КАК АКА ККККККК Б їз Е 5 нн оон с Я Ємен нн нн нн нні Зх КЖх ТБ ТІЙ 1 1 ІЗ БУ -3ї ЕЕ 15 СУ ТЕХ ха МА Б НЕ ЖЕ ее є ї їх СКК о. ЕКЗ ТЕ ХХ КУ ГЕ ЩЕ вче Боні 3 КУ ЇЇ «ве В ЕЯ: че кі 15. хі ук СЕ НЕ З я ща ГЕ т КЗ го НЕ З ;; х ма З Пів й 3 щи і В" МЕ ЇЖУ КзЯ Ж У її ск ТІ КЗ їх г. її ій ЩІ я ою 5 РУ Ех ЗІ Ко як Ух. вих не вк КЕ Ух СКЗКУКУ Е ІЗ Коен Б ке МК С де Ко Ж чия в М М ЖЖ еЗ хх ох . Я дик Нки Ко ХХХ КХКХ УМХ КККХ СХ, Ж з СУ ї з г растся Ж нкх Оу ЗО кв. ОМ ІЗ З Ку КА ІМК КМ в и М Х Ка ї й оо о рук ск КК КК КАК ях зо й х фено ї ї зо ЖЕ, ж ж б оо Зх йо ннй Ку ОХ ца Р, ОО ж а дну Ж - ІЗ нн В ОНКО х ж в ж я БЖ вим її У й - у до. м о о, жк ТЕ ; : Нео в в ЧИ КЕ КО ї2 Ву КК Сх ж Зх ї - Кх Меснннй ОХ ІЗ щої ше Х В я КЗ че ще ЖЕ ДЕ ши ши Є КИ «Є 1 г Ж ї2 Ки З во ГжКЯ З її Ка я ОЕ М ХО Кз ка і Х ща
КЕ . і КЕ о В яз ав їх а ї З БЕЖ Ж БУ ;; їх її х піт МЕ щож "ОХ З ї З
1. ЩІК СЕ го ї щі ї ЩЕ за Ж З ов: ш-ш зх дев Я: же І Ши ш йе ш шя її ЕЗ кран АЖ се КК М ДМК у УК У Ек і» ве біди п ВЕК. щу Ж 1 БЕВЗ К й см ОК Ук КОЖУХ Кк х З НЕ З Я соч с Х. Се с Те У ЕУ Мілн Бе ке ее ХХ кт Кк Я те, со я с Є -а есе і. х о» з о ВИ о я , З Ох й Ку МЕМ іє па на я есе В Ж ьо а: ЩЕ Ти Оу В Х, с х сх ;; я Ах ве Б Еф ЗіБ. Хшх в Е й х У АЙ З 5 хІЖЕ ЯКИХ у Х т Ху внво ЗМІ хкоджкк 11 Б й Я ЩЕ Бе Без п, В т ВЖЕ й : ї сою ОО щі і; 7 ТК СУММУ. Б-я г ї це ЕК ОО ОО ТК ОМ з ЕКО ЖЖ 2» ХК нккв м ін НК Ххік ЩЕ З ї х сен, й й че ще ХО я ОТ ден й нн Я А СУ ши шк Ше, зх и іх хи в ЯН до ОК В дих ак Ка со М а ЖОВ о я Ко . У т я щ хх КД УЖ ек
Е. а С Ж БУ і М сх ес ач Ж ЕЕ де Ка Ох й 7 ОВ й оку кода іс КУ ЗД ЗИ ВН Ж. УК. ще ВІК Вк Ка Ся Ж х ч Е " 75 З Бе ЗІ їн х ЕКЗ вк Б СЯ Я й ЗХ как са т у оз: 5 А С ви о СУК Ку Я а СЕ а СВК ГОД Сх й Х В ї Бе 5. 5 бче Не й х х я КЗ х їх с Я МО х Е З х х я Я її ее я з С ЗО Я ще ї й х 3 «ЕТ, ж ож ІЗ ї: Їх КУ Я З х. Я ор в Ех МОЗ же й ОХ Ко | їх ЗК : Ж г я ІЗ Е ЕКЗ КК. 5 їх у їЕ АК. : ІІ КЕ ЕЗННКУ ХВ УК Е ї Б ше ши Н її -- ШИНИ А ЖОЖІК щу 3. Ії БАН Кй ЗК гУ Її хх ЖОЖЕ -Х о НН: : ВЕ ж У ІВ КУ А СОКІЛ ня х У Що КОХ а КУ зе тт З гу кох ХЕ НН ЕМ; УК Кв роя з щІх Ж. Я зе - і БІЛ с х 4 і Се: жк Е; Ж Сі «НН ШЕ Ше х ь С БЕ ча ок сей и кат Мо пукуе й КЕ ож, ОХ ЕЕ і 5 ЕТ жі сни ЕІ Кай ви мохжхх жук к и КН м ВЕНУ ххх ххх аа Б де Кеди и чи ШК а КУ Зх Божу ЧнНг З же ТЕ жоожох ще соя Я яд З ким дек ЕХ Я а НК ТАКИ
М. 3 і: й ча МА ї як сонне ж М сви ПИ й ж КІ 3 | вен хх а ї я Ме в Кон Й ще: песни КИ шк КО у 5 я В
Ї. | ще та ХХ Раш ща я: ; ще з, В о рр ши х ік зв я БІВ й ШИ. як пу фо К-й ке Як ок ЩО у, х СК Ся хх . їх сей я х х бо НН ой ще Сак З Ето дев КК 5 С ЕКО ке ж. т с сонне 4 Я о Ян Же фрез У Ж ОХ о Ж Кв ДА Кк кн о ей КК М хе я ко се Звни ще ча 5Е Ка | Я ся
КО . Би Ка У КК ЖК. Че ак ре зе х 7 Е КЗ з ; - ї си З ше і ша Е Ж ї я у . КЗ і х я З : ; ї ї ше і й Ж Шк рн І сон «й ! ї х 7 х за Я ей ії
Іще. А Ж й 7 У КЗ х жі ге Кк й се х я ки нужді уж ж ож Ж Ки жк «КкхК Ж ЖЖ У ЖЖ їх жжж ож ЖК Ж ЖК Ж ЖЖ Жежкжхх жк зх ве пн ж щі в с Же ХМК ХО МЕЖ МКК ЇЮЮМ У ХХ Хо МКЖ ХУ У ЖЖ М ХКК Є КХММ УЖ ОМ Ме ШХЮХЬ ФК У мех Ж охкко хо км. ЖИ м мих ФЕМ ДК жохамєохухх ххх ж хи СК км кох МОХ. о СКК щ о я що
Фіг. 4 їх ТЕ ї С: х х те 38 я трете ек т. ХЕ їх З Ж Ба її З їх її ЖЕ ХЕ шЕ у їх ІЗ ї ЕЗ їх х її Сх У оф Ж ЇЇ ЖЕ ОК п Ол Се ще ка КОЖ ТУ Х Ка ЕМ ЕЕ їх З М ВА кій МОЖ 28 їх Ж хх Її ОД а КОДЕК -х М Се КЕ ПО Я лк т се ї г нин ї ЩО слкюжкія ч їх ВИ ке х х око кюкенкекнК Я ке (У КО шк х У шо Ж Ох Кк У ; Я о Й ї ше, пк і Коко З ОК ВМ ТЕ е Х х КОМ Ох 0 зна і вв одні МОКЕНОНЕ ЗК дян» ї ї ШЕ Шк ЩЕ Ше -кї ШЕ яЕОКОКНХ ШЕ ОН: ДИН НЕ ЯЗ БУХ З З Я гу и ІЗ ХХ й Ш ї шк ж її КЕ А ї х ї ї Б ші ШЕ ши рова. о: одн і : сеааай : ОН с ОК ж КЗ КУ Ж Я А яви одн в аа
В ї. о Оу жк й МЕ у КО Ж ех Хе Я З Ка 5 ІЗ он і ща р дике каменем й з ха
У . хи они: я ге я ит ТЯ, ТЕ, в с. КУ Б: У хх вон роя ку п у. У дк ЖУК Ся СНИ ХК Кк пе Че сел к х сх у Ка ЗК ЗАМ Бе шо ев Ша шо в ЗМО ТЕ оиК КК МУКОж СЕ іш. й; ши Б НКУУ ЩЕ ЗЕ НИ Я сов ок ок Зк В БЕ хх Я ДЕ уки Мав Ес М Де хх СХ Же МИТ ожимя лк ве ее І Не ЯМ ах не Ж я З М хх Ж. я НН АНЯ й Я Ж З ЗК Се от т ОО одне ЕЕ х ОКО Жити ну, р я хх Ж я ма ЕЕ а -е МО Є о У х КК Ек хи х КОжео т, «ої че т. ЯКО Оу ГУ Бу х ЕЕ роши р у У ЗК КУ ОХ Я хх пит, ТЕ ся я АК я їх НК ХЕ 5 А че її й й; Се Б Уа шо 8 Б туу «я ее ОК КЕ НЕ й ук ме В У кН: Се ва - Б т Ох Кк КК рення Б го ра во У ЕК кт, ма їх ща х
НУ .З НУ У КУ 5 М х ОЇ м ї: о ЗО їх 5 х шоОВ ще Ма ех і 5 Б БТ мя Ох КОЖ КЗ КО хх о У Ох З я Я Е є У жк со они Я ОК пе ої ее й п вс Зв 7 ХЕ жо ое МО Ме БК ї не ШЕ ШЕН: КЕ нн х БАС ЕІ ЕЕ ї ШЕ їх їх х У Х Мою ЖОВ хе Ох дод МКК КИ І к й ОБ: ОЧІ КЕНЕ ЯК Я В МЕ Я ТЕ Ж ж ШЕ МотЕ ОО ря тд ра, НИ ее Ку хо Ох хі хг КЕ ж кі кА хх СЕ Ве я ЖК КУ хОТУ чия Ки: лю й ух ХЕ хе Б т Як ЖІ й У Ся в Сея й Же хх КЕ е ЖЕ що сш Ж в
ЖК. є я ня р не ї ХО, ЗНО ще пу, КН ШК АК Же в МО а НИ Ж КО в ее Я пк СЗШ ЕЕ КО У зи ж ши каеех СВ Я х ес зх мес я КЗЗ КО чк ХО, Що в Ми ях - р; ОТ, х. Зк ж, о айя п щк СИ; - Зх Се во ке кр но що ак 5 У Кк хе пе Кн овавн К Ще: Коші : КК Бе ЗОШ ов ши я це К о о о 200 пуф Не я ий Мих І: Я оч Й Ї их Ки Ж дк Ху БО Е ан Кк Х ж й дя що Я пох х. ех Же те м й: дчовемовя Кс ду КУ се: и Я Ох ще ки сх З и г ях хе у ке Мк ї ї ен Сеудо юю силккнкюя ж ше ЕК дккккюн сг дкх ни у ех ; вся КОХ здджжютя ок А ша же Хе ВК в «фор Я З З с КЕ й Це С шов дк й усдех І Я,
х Я сх. СаО, ЕХ я ї-я ще Ше Ж шо ко о. ОЗ» Бо я ок в ж бі ОК ЗО з й Ж а НК ж й Он а щу За реє БЕК вн ек са ХХ у ВХ, : си Б Р М х. "Ой СЕК щи ж що ше Б Я М оц Ж Й Кн и СЯ М У ВОК Ко о ВСЯ - Ба 0, Кт о ЗВИК Й - ОК УЗ во Ж НК КЗ вв до ж МВ КЗ соки вОЯ кі МИ ЗО В Во МНК Конвввнео Й нених Я КО: ж а ІК 5 Ки Б Не Я Ух СО ж УК Ж що чо КК х ХХ г. що а ВЕК й й а. її щу : Вк Ес БО ЕН й. 5 А х Бе ЩІ п- ши і ж ше Б КО Бі КК У роз КЗ Б, ЖК є ХХ Ж БУКА. КК. пк Ж : Ж СУЯ ух су ї Хе іо ВШ ШИ ШК зе я я Б я «Що З с ЕН я ж В ТО до КУ МХ КОХ УКХ Мах я г ЖЕ ок З Ся, і й КА АМС ОК КМ Я ОК ЕН Я с ще Є у М ВО Я ее ой о вх Й АН, поь Си ОР зе ее Й зу я КН дак да же о ен ССВШЕННК У ь В ОКО ; ШЕ З С: . М кВ ЕЕ ЗНЗ
І. ; г; І З ж КЗ ЩЕ я М а ЖЕ Х. Ку ЕЕ
Ж. й я РУ ро Ве ее ха щь ще я і а ху жо ай БЕЗ "ОКХ В т ж, ОКУ хх ов а З хо ще ЕК, вк най оса я З й ТЕ - Ка о тк ке ОЙ Ж - З БЕЗННУ ж М З Е Ж Щ- ях ШЕ В о З
К. З. Ж ЗЕ
ЗК. ІЗ я ІЗ х Би їх Ж. КЗ Е ТЕ УЖ Ох К, КУ щу ДУ ах Я КОЖ з ххх ЖЕ ЖЕ Ж ОШШИУ Ж Б я « с ккд о я КОН
КК. ОМ КО шо Ой КК, СОМ НН ИН З сном С Ко ЕН у що ка я Б в МК С скл Ж Я КОЗИ З вими НЕ ШУ ОВС - Ж є хх В ОКО У Я ех ЕЕ Е " Ск ТО я БО ІБ кА Мк Я шо Ж Я: СУ хх Я 5 ни ж. ня Же Б ТК М Е за я 5 ОД УК о Де ЗИ МОЖЕ ЕХ ДОЩ 00 ох щь ех нех не ох шен СКУ ДВОЄ За АКО ЖЕ Я ОК КО я Ка КУ в а БК КУ м хх БЕЗ ж і І. їж З й Я: і вія Я хх Ох Е: ЧК НЕ ОО ЗД ЗНКУ жкОООх ме с с КУ і Ж Й сш СИ КУ в й я КК, ев роя
ЕК. я й ук, Ко» нний Є шу А; що сх оя ке
Фіг. 6 х уже кі кох, і: же вин о Ж кв о н В В ЗМК сх В В В у Я Й У КО хво хо Як КАК зни ху у га Я мк ТВ Ж ах Я жу, МУ ЗК Я У Кі ИЙ ее 5 Р Кс с ВИЙ ЗК З м ЖЕ КУ ен Хо КК ОКУ. З Гая Ж Ко 5 ій У я й В й З З ГУ я БУ | ве ЖЕ у «ХХ ЗВ З ШЕ З ОК ВЕ ШЕ. Ж У ек но й УМ М Не Й КИ КН З ок Кн З ко Ж ММК щу о з УМ Кк пови Ї ЯК с. в СКК І: - чн я 3 Е ЕЕ ЕЗЯЯ с а и НН пе хі Бо Ж 00 не і ї х З но Ж ЧК СОЮ» х Б що У ОВ ХБКА й вий чес ке 00 ува З Ж нако їх х. соанни "ЖхЯ ЕХ хх х. а вок ох й; п с їж У Б ач хх ОК ч о у ря М в: я 7 ху Б ЗУ ех, бе я я Ся Я В. дже ОХ йз Я я Я БЕ ЗК З я : сх Б Б Я а З в: я х - ша 5 Я с :ч ве "Ж з хх Ше сх х що с. х Б БкЯ х, к я ки, з х я с по Б ре Я ШК З ; о, о "у ОО ко я Б БО Б - ях - Ж ьо Ох М М. Б о К5-я Я Бі Ух ка що З чу А Ге В х ях х г КІ й 7 5 хх їх я. Я і БУ Я ж - З ї ту Е Ж х ; ЗКУ хо во х, мЯщХ с ше НИ ту Я т ЯКУ 4 с ІК САШКЯ ЖК КУ ж Б ОДЖИО Ст ще її т ШО ож КЕ Бе кт є що ще По Кжнккк с х
Фіг. 7 вух ск
З. У Хр дей а ШЕ 1 п я З од ік ТЕ - хх их : і Ше ще укккккекконкккниКий я ще В ОК НЕ ЗК а в ней Ди Ко їх жи гі ж тх У чан ї ОХ ІЗ я : й се ЕЕ С ск : с ши їх їх їх ке с 8 - її хх хх хи с Ж 5 5 5 їх Ех с в х а 1 Зх шок У хх х 4 ї х Що х МНН То ї ї У у ко ма Ж р х. СЯ де КЕ ЗКУ те ЖхУ к М, Ка Х я КОЖ Мора Х во Бя х й З У 5 Ку Ж ї К ОЖЕ 4 ь а їх й Я х З Х Ше ВК 5. Ох ся Я ХО З Ж Б х ІЗ ХЕ НИ 3 Оу З ж Ех З їй ГУ З ож х. х ЕЕ: ЗК Те Я Ота ЗКУ Яке еаНе У ЧНУ ін маш з КЗ ЕЕ У х КЗ Си КЕ х З ЕЗ Ї 3 х КО я Ї ЕЗНН З КЕ: Ї СЕУ х Я х : ї Ж і Ж КУШШНКЯ Жооой ОС Ж х : КН: ГК Е Но С ї З Ж хх ее Ж Ж Її ; Я Ше жу я ОК ЕК а ше ни НН ЯОЖЕ КО ОТ х Ї же Я ж ще ША Н Ж Я хх х о Що - є мя С Я Її і НЕ КУ У КЗ КЕ ох х І: СОМ ІЗ х Є Ох Оу чх ІЗ М їх ІЗ х КУ кої ІЗ Я і 5 В: ІЗ с с х хх х Н 5 5 х ЗМЕН Я А ї ЖЕ ШЕ Ж: З КО х т -- ІЗ ї 1 їх ї Ки - ІЗ ІЗ х У І 3 5 У З щи ой ї х зх Між 5 їх х Е х х -е КЗ ї х жи 0 сю ке юимй. са х ; оон ще : ГУ Бе УМХ Умов іх а ІЗ ІЗ й в що Ще ІЗ х оч що КУ Вау ІЗ х ан ше х сум а в ІЗ ІЗ і зн х й : ях Ї ї ГУ х се Я х 5 ї щ шо БУХ ї Х ІЗ Я її З і: Х ї ТЕ К КУ х ї Я г К х їх ГУ х їз Ку їх їх х ге Є 5 В Х ї ХО Ще м ї їх ї жо ад ще ї їх ї я с Я ї ї ї: дня : х х їх ск. охо З х т ї ї "Жеоніх ЗО) ї І х Е ЕЗ ої ї Е х х х я З х ї ; ї і г Е ї х Е ГУ х їх Я ІЗ х у гЗ З ІЗ їх ГУ х ІЗ ; ій ї Е х х ІЗ х х ї Е х 3 Я Е х ІЗ КЗ З ї ї х х Я їх х х ї Я ї х : ї ; х х ї ; І і ї З | : Е 5 ї ї : ї х х х : І х 5 З і : Е х г Х ї З Е І Е Х | Е в х х ; Е х ІЗ х 4 Е ї і З . ї ї Е ІЗ І Е х Х ї х х ІЗ їх ї х г х ГЯ х ї ЕЗ у х ї Х ї ї х х Її х І х 3 х ї іЗ ІЗ ї х х і Е ї В Н із ІЗ х і З ї х ї їх х : ї З : ї 5 х ї ї Її ї Е ї ї х ї із Е ї х їх З ї 5 і ї Е ї Е ї : ІЗ ї х ІЗ їх Ї х Її їх х. х х. х хЕ г ї х х х ІЗ х ІЗ х у У Е З З х їх со ух її 1Г В ЗК ж ча М си ща орух сій Ме зі ЩЕ Е ЧК гу СС Коня щ Й в сут БК ояй жк «Ж дич ТК, я КЗ ооо Й "вк Яке СЕ Ж НО ль мет У ЗК ке КВ о З ук, СОКУ КХ я х ЗУ Ж М ев ВХ КО ж і на КВК нн ЗНМ я 5 я Ме хм з я. ЕХ а м ки Ж ОК ха СУ КЕ Б ЗКУ ОВ Сай БК ОК БК ЯЗ ЗУ КО Я з хв 5 я. у що С ЗІ В КОХ Зв ж У З
З в. КО ККУ Оле як. Ку х. Я УЖ з З. як ПК Ак б. у КВ. и ОВ кВ КОХ Ка У з ВК тк З у А с. й "й ЇХ ТЯ ОКУ се Ух 5 Ж Ж. ЗК вк КЕ ПЕ Ко мА: СЯ ко ВЕ щи В. кі ЩО ОХ КЕ КУ Я Кк ті Бе КУ Ї ще У 3 я В: Ж: НЯ Бо Ех. ЕЕ. с НЕ: еВ и З ся и КУ ЗЕ. ТУ Б БУ Б Й о ЗИ ке хе що КК ее ее ОК їх б б Б Ж КК у ВК Я ОЖ 5 ща ЗЕ М ся х щ Кей Ку Я ї ОО КУ З с. МОБ. ЗК СО що З 3 в МК я Жде КК о ке ж їх Я ОЕМ їх ок, З ВСЯ й Ж Пов м Б МО о ; ВУ ди Бо:
В К. 5 в а "коня с Кс кто оо х "ОО Ж ВНУ Ух З ЗО ж мае Ме х М. пок я З сі Ж ке ї й се ОК Я ме з ЕК ха
МАК. ож ж Оованния ке до я їх я В ММК з Ка зані, Фа ХХ ж жк Хо В гак У сах ї ше зе ВК БЖ вий ху Ка їх 8 Вовки нний хх СошИея в й М Що Тх БУ К ху Ме їх ще ї Пе її хх ши і йо Її Хе У хх СО ей ХЕ її КУ хЕ 5 е М дк ТМ ХЕ у ТЕ ще Х Бе їЕ ОК ля я хх ох, В К Я ЖЕ КО 5 ЇЖ ше ух БЖ ся гай ща УЖ х хх ЕЕ Б У Же ХЕ КУ коро сек хх СОЯ шо хх ж КЕ М Я сх х ТК Без ке ел ЖЕ сне хЕ Ме Ед Хе їх ЕС У та й З І Мо Бе ще 3 КУ а ! Бе: й ше і5я їх сеСКХ ще БУ ЗОНУ ХХ ті Б В х Їх па в Ес Ше. хх Кая С оо Б - ще хх по щих й хх Мо Бу що Х в Пен хай 5 ся у ЩЕ пе Я собак В ЗЕ ІЗ Що Кз ТК хх ще М Б ся Вся Св Кк. ЩОКУ : БЯ «Е ак ря УК ЇХ ше В Вон 53 ЕЗИСУ Х ха ЕН нкЯ ІЗ УЗ ЗУ Ну роя їх оон ЩЕ хх Нор ху То Я я КЗ ЗК Ж ХЕ.
І п. ХЕ о З ХХ ТЕ х У І я Оу М да ХХ М НК: ЕКЗ ЖЕ о І з Б їх я НН Ж ЯК, ЗУ ши КЕ Б ЯМ те щш ах З МК; ЇХ ЗУЄ їх Це Ся Я С ха КК ЩО ІК ШО із ОК хе КЯ дк щ 1 он їх У й ЩЕ дк у Х ОХ сен АЖ Кук ко ще Ж: ж: - З! Че
ТИХ У У х 3 В ; у х Е . х ї ОКА о ММ ММ МН М М Х ско й АЖ М х ;
Фр. 10 з к Ж ех 7 РУ - ж Я ях Ка Я ще
Км . ка скккнни МА мех З я ; пеки що Е ; у : Ії вона спи пінні Кл, Ес ХК шк. С я
Фиг. і че ще п с. МКК «ЖЕ З й Ка М й 3 Бе їх Е: 2 3 ЗХ х ї ЩЕ Ї ! | ! ї Е ! і я я х Ж У й - ще Я х З х і ГЕ 3- | х: з
! . І і Ї . і . шк х З ; В Ї Б 5. 5 х я х х г: ух ух хх Ї Ї | ї ї ! ї ї я З В ге х Ве В К З х х: ; К М ; З З Е
Я 3. я х се їх Е: з. їх . . Ї | | о . о ї о. ї ! ї М В ї у ї ї Її й і | Ї В З і ї ї її ї | і ї ЕК Зі 3 я с. І! ї ; ; В ї ї і З і Ї ; 5 З х і З ;Я у : Х В В і я х ї і З ! ! 5 ї ї ї і з і К Б й 3 Я х й ІЗ В В ТЕ 3: З. Зх ї ! Б Ех і Ї 5 У Б: х х . ! ! | Ї | і ! я ; | Е ; В х Й з м І т г: Кт х. я х. їх з х Ї ї ї Ух зх я
Фіг. 1 Я я п Ще ХУ - В - Ко ДК хек жа ЖЕ З Я о стики Я х БУ ой и по У уж й ОО че. кс ККЗ ха 5 Х отр ХЕ й ЕЕ: она і НИ в 5 ка Я КУ Я КЕ: ся Я й и ї РУ ши Ше й ж я У, щу » окон и РКК млини З ко З
Фіг. ІЗ ТК Ї і ох а що» У ЕУКН но КЗ г ХЕ ку Я нен УМХ В М В КК КК М І н її Ії х і Ра: й й ЗЕ МН іх: НУ т т 1 ? її її її Га її їх Ж жу ЖЕ ї а Її ль Як Ка ЖЕ КУ 4 : ЩІ не НИ ИН. і: ЩЕ й й ці Не ІЗ Ії М ГІ ЕТ ЕФ т НИ БУ ТЕ ї Я с ТЕ І ї т її 4 КЕ ї я КЕ Б. Як їЕ ЗЕ Як й: ще У 51 хі хї її її її її у в НЕ ИНА ЕЕ Ах НН ОА АКА КК ОД А КАК АК АККАА КК КААААКААКАКАКНКНК А КК Жугх 5 чні. 14 ше шк Вл ь фе я у І їв «і а і а і ів 8 зу В е в Ка ЖК Ко чХ ча я Ка Х і | а В і " Зен що й І! ; «ОО их Х 5: ї
Фіг. 15 даму мн ще ОД зе Я Шо г т жжчек й Щи ЩІ Її КУ ОК Ма Ки са СОКУ Як КО й є се Ї Ше йо окон я се З ще ОКО Зоо нав. а ос с, ІНН, СО СО НВ ЗИ п в ЧИ ІЗ Ї ка В щі ї ї ДК М о х їх : ї щ ВЕ о кН : і и УК ел о 13 НІ ЩЕ одкюкк: МАО я Е Е он НК Я "М ї: ; : Ж вес НИ йеЄ : оон А О ж МК я й Ж ре У Ж С ЯЗ. Б ща я ЕК ї Я ЕК МК КВ Ки ще У в Вк зва ї хх КК Оу у З М че го РОС ка ед ЩІ Ж звовей воно я ї Ж докек К З осо ЖК ен Еш ж ша ди ШИК) хх ї І Е; я С се З на Бе: ТК МЕ оо. ж ве щи у Б жа Кв ок ВВ, ЕК о в Б, Б: у ок ккд ох: Ок ша Й й ЖЕ веж Ве КЕ: фено ев ЗИ ай я кону ой ВК Я Й ке і Ка мая аа ЧК чах ОХ і» Мк К хз т Де о ан ши С Е ; У ов | ень М - Хек Сун ПЕ Зоо, вий що М, ме е певен БУ м ан «ех ве т уро а і ххх й. Ж х 5 лк ВК В пуд У ж 5 х кА с ех 5 5 3 дю ЯК ЖК 3 Я ше Я ШкуЗ Б. Я У ой. За ; ве Б: ЗКУ ще ЯЛЬ: 5 ЗОЙ ся с ЗЕ 5 Ж 005 З ьо М уь Б ї вх 3 В у Б СЯ - 5 5 5 ще м З и 5 5 їх КК Бонн У В «ке ків ії З 5 5 5 Ба ЖЕ ОМ.
5. ьо» ох ЯК ШЕ Кк 58 зн КЕ К і- З у 5 с ЖЖ -ш 5 55 з 5 5 . С в 5 55 ;. В. з М ву 3 ха З їх ВІ В нею Б ак їх Ж ЗА ЗЕ А УК ЕВ 55555 5 ся Біо Ко ко хе и Ж СеБН ж сій о КАК п КЕ В БІ со
Фіг. 16 я ЕХ
UAA201609355A 2014-02-11 2015-02-11 Сівалка з пристроєм подачі насіння UA120924C2 (uk)

Applications Claiming Priority (2)

Application Number Priority Date Filing Date Title
US201461938370P 2014-02-11 2014-02-11
PCT/US2015/015424 WO2015123303A1 (en) 2014-02-11 2015-02-11 Planter with seed delivery apparatus

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA120924C2 true UA120924C2 (uk) 2020-03-10

Family

ID=53773738

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAA201609355A UA120924C2 (uk) 2014-02-11 2015-02-11 Сівалка з пристроєм подачі насіння

Country Status (8)

Country Link
US (3) US9756779B2 (uk)
EP (1) EP3104678A4 (uk)
AR (1) AR100035A1 (uk)
CA (1) CA2939497C (uk)
CL (1) CL2016002032A1 (uk)
RU (1) RU2642118C1 (uk)
UA (1) UA120924C2 (uk)
WO (1) WO2015123303A1 (uk)

Families Citing this family (53)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US8850995B2 (en) 2009-02-02 2014-10-07 Deere & Company Seeding machine with seed delivery system
US8671856B2 (en) 2009-02-02 2014-03-18 Deere & Company Planting unit for a seeding machine having blocking member to control hand-off of seed from a seed meter to a seed delivery system
EP3845051B1 (en) 2013-08-30 2024-02-28 Precision Planting LLC Seed delivery apparatus
RU2642118C1 (ru) * 2014-02-11 2018-01-24 Кинз Мэньюфэкчуринг,Инк. Сеялка с устройством подачи семян
US9445539B2 (en) * 2014-02-26 2016-09-20 Agco Corporation Dual belt seed delivery mechanism
US9883624B2 (en) 2014-11-07 2018-02-06 Deere & Company Row unit for a seeding machine with dual seed meters
US9801328B2 (en) 2014-11-07 2017-10-31 Deere & Company Row unit for a seeding machine with dual seed meters
US10517205B2 (en) 2014-11-07 2019-12-31 Deere & Company Seed meter assembly for a seeding machine
US9648800B2 (en) * 2014-11-07 2017-05-16 Deere & Company Row unit for a seeding machine with dual seed meters
US9795078B2 (en) 2014-11-07 2017-10-24 Deere & Company Row unit for a seeding machine with dual seed meters
AR105777A1 (es) * 2015-08-20 2017-11-08 Kinze Mfg Inc Sembradora con aparato de distribución de semillas
US20170086351A1 (en) 2015-09-30 2017-03-30 Deere & Company Seed metering system and method of operating the same
US9949427B2 (en) * 2015-09-30 2018-04-24 Deere & Company System and method of distributing seeds and agricultural particles
US9814173B2 (en) 2015-09-30 2017-11-14 Deere & Company Seeding system
US10492359B2 (en) 2015-09-30 2019-12-03 Deere & Company Seeding system
CN105532140B (zh) * 2015-12-31 2017-06-20 山东理工大学 一种用于两种作物同行间作的排种器
CA2977467A1 (en) 2016-10-11 2018-04-11 Deere & Company Seeding system
BR112019007155B1 (pt) * 2016-11-16 2023-04-04 Precision Planting Llc Guia de sementes para um conjunto de portador de sementes
US10308116B2 (en) * 2017-01-26 2019-06-04 Cnh Industrial America Llc System and method for providing implement-based speed control for a work vehicle
US10813276B2 (en) * 2017-03-14 2020-10-27 Cote Ag Technologies, Llc Seed delivery system
UA123756C2 (uk) 2017-09-29 2021-05-26 Кінз Меньюфекчурінг, Інк. Сівалка з високошвидкісним пристроєм подачі насіння
WO2019070820A1 (en) 2017-10-03 2019-04-11 Ag Leader Technology APPARATUS FOR MEASURING CONTROLLED AIR PULSES FOR AGRICULTURAL PLANTERS AND ASSOCIATED SYSTEMS AND METHODS
US11277961B2 (en) 2018-02-09 2022-03-22 Ag Leader Technology Seed spacing device for an agricultural planter and related systems and methods
US10701857B2 (en) * 2018-03-26 2020-07-07 Deere & Company Using a small diameter exit hose to improve delivery of liquid through a valve on a nutrient or chemical application system of an agricultural machine
US11154891B2 (en) 2018-03-26 2021-10-26 Deere & Company Using an accumulator to improve delivery of liquid through a valve on an agricultural machine
US10942053B2 (en) 2018-05-14 2021-03-09 Deere & Company Seeding system
US11064649B2 (en) 2018-06-27 2021-07-20 Deere & Company Seeding system
US11058047B2 (en) 2018-06-27 2021-07-13 Deere & Company Seeding system
US11051445B2 (en) 2018-06-27 2021-07-06 Deere & Company Seeding system
WO2020051652A1 (pt) * 2018-09-12 2020-03-19 Máquinas Agricolas Jacto S.a. Sistema de engrenagens aplicado no dosador e condutor de sementes a vácuo
USD877207S1 (en) * 2018-10-15 2020-03-03 Cnh Industrial America Llc Seed conduit
US10952366B2 (en) * 2018-10-31 2021-03-23 Deere & Company Seed positioning device, seed dispensing system, and method of dispensing seed
BR102019001328A2 (pt) * 2019-01-23 2020-08-04 José Roberto do Amaral Assy Dispositivo de captura de sementes para dosador de sementes, sistema de singularização e dispensação de sementes e sistema de sincronização de meio de transporte de sementes para dosador de sementes
CN110063109B (zh) * 2019-05-28 2024-01-19 山东理工大学 一种对置带式精确投种装置
US11877530B2 (en) 2019-10-01 2024-01-23 Ag Leader Technology Agricultural vacuum and electrical generator devices, systems, and methods
US11553639B2 (en) 2019-12-24 2023-01-17 Cnh Industrial America Llc Particle delivery system of an agricultural row unit
US11553638B2 (en) 2019-12-24 2023-01-17 Cnh Industrial America Llc Particle delivery system of an agricultural row unit
US11589500B2 (en) 2019-12-24 2023-02-28 Cnh Industrial America Llc Particle delivery system of an agricultural row unit
US11523556B2 (en) 2019-12-24 2022-12-13 Cnh Industrial America Llc Particle delivery system of an agricultural row unit
US11564344B2 (en) 2019-12-24 2023-01-31 Cnh Industrial America Llc Particle delivery system of an agricultural row unit
US11483963B2 (en) 2019-12-24 2022-11-01 Cnh Industrial America Llc Particle delivery system of an agricultural row unit
US11516958B2 (en) 2019-12-24 2022-12-06 Cnh Industrial America Llc Particle delivery system of an agricultural row unit
US11523555B2 (en) 2019-12-24 2022-12-13 Cnh Industrial America Llc Particle delivery system of an agricultural row unit
US11582899B2 (en) 2019-12-24 2023-02-21 Cnh Industrial America Llc Particle delivery system of an agricultural row unit
US11564346B2 (en) 2019-12-24 2023-01-31 Cnh Industrial America Llc Particle delivery system of an agricultural row unit
US11596095B2 (en) 2019-12-24 2023-03-07 Cnh Industrial America Llc Particle delivery system of an agricultural row unit
US11490558B2 (en) 2019-12-24 2022-11-08 Cnh Industrial America Llc Particle delivery system of an agricultural row unit
CN112655316B (zh) * 2020-12-21 2021-11-30 山东农业工程学院 一种竹子栽植方法
US20220264787A1 (en) 2021-02-19 2022-08-25 Kinze Manufacturing, Inc. Integrated air entrainer segment air source
WO2023039660A1 (en) * 2021-09-17 2023-03-23 Tritana Intellectual Property Ltd. Seeder for small grains providing singulated metered supply
AU2022391170A1 (en) * 2021-11-16 2024-05-02 Precision Planting Llc Seed delivery device comprising a helical channel and related row unit and method
CN115176564A (zh) * 2022-07-13 2022-10-14 昆明理工大学 一种高速惯性变径式精密排种器
WO2024105475A1 (en) 2022-11-15 2024-05-23 Precision Planting Llc A row unit

Family Cites Families (29)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US2605023A (en) 1949-03-31 1952-07-29 Bernard H Ward Rotary seed disk with peripheral pockets protected by a flexible cover engaging said pockets
US3133515A (en) 1961-08-16 1964-05-19 Massey Ferguson Inc Seed dropping attachment for planting implements
US3272159A (en) * 1965-02-19 1966-09-13 Martin I Sanderson Farm implement for seeding
US4002266A (en) * 1972-08-14 1977-01-11 Massey-Ferguson Inc. Seed decelerating device
US3964639A (en) 1975-02-05 1976-06-22 International Harvester Company Seed tube diffuser for a pneumatic seed planter
US4285444A (en) * 1980-01-21 1981-08-25 Tye John M High speed precision planter
EP0238865B1 (de) 1983-10-10 1990-05-16 Hansherger Dipl.-Ing. Powilleit Einzelkornsämaschine
US6564730B2 (en) * 1995-12-29 2003-05-20 Case Corporation Seed planter apparatus and method
US5842428A (en) * 1996-08-20 1998-12-01 Case Corporation Vacuum seed metering apparatus having housing openings
US6477967B2 (en) * 2000-05-03 2002-11-12 Lyn A. Rosenboom Seed planter
US6505569B1 (en) * 2001-07-09 2003-01-14 Leroy J. Richard Seeder airflow control system
JP2003036794A (ja) * 2001-07-19 2003-02-07 Pioneer Electronic Corp プラズマディスプレイパネル及びその製造方法
US6681706B2 (en) 2002-02-26 2004-01-27 Precision Planting, Inc. Apparatus and method for controlled delivery of seeds to an open furrow
US6651570B1 (en) * 2003-01-10 2003-11-25 Deere & Company Seed placement system for use in a seeding machine
US7343868B2 (en) * 2003-01-10 2008-03-18 Deere & Company Seed placement system for use in a seeding machine
CA2665060A1 (en) * 2009-04-29 2010-10-29 Straw Track Manufacturing Inc. Singulating seed
US8371240B2 (en) * 2009-05-06 2013-02-12 Agco Corporation Twin row planter
US8375873B2 (en) * 2009-06-02 2013-02-19 Great Plains Manufacturing, Inc. Seed metering device for agricultural seeder
US8543238B2 (en) 2010-01-18 2013-09-24 James E. Straeter Method and apparatus for changing seed varieties at the row unit of a planter
EP2696667B1 (en) * 2011-04-15 2015-04-01 Agco Corporation Integral seed meter drive motor
CA2768196C (en) 2011-06-09 2016-12-20 Dutch Blacksmith Shop Ltd. Decelerating device for air conveyed material
CA2850160C (en) * 2011-09-27 2022-01-25 Precision Planting Llc Seed delivery apparatus, systems, and methods
DE102012101926A1 (de) * 2012-03-07 2013-09-12 Kverneland Asa Energieabsorptionseinrichtung für einen Förderkanal eines Schars
RU2496293C1 (ru) * 2012-05-04 2013-10-27 Федеральное государственное бюджетное образовательное учреждение высшего профессионального образования "Астраханский государственный университет" Секция сеялки для пунктирно-гнездового высева семян бахчевых культур
US9807921B2 (en) * 2012-10-24 2017-11-07 Precision Planting Llc Agricultural row unit systems, methods, and apparatus
EP3041342B1 (en) * 2013-09-05 2018-04-18 Kinze Manufacturing, Inc. Multiple agricultural product application method and systems
US9216860B2 (en) * 2014-01-31 2015-12-22 Deere & Company Belt tensioner for a planting unit
RU2642118C1 (ru) * 2014-02-11 2018-01-24 Кинз Мэньюфэкчуринг,Инк. Сеялка с устройством подачи семян
US9814176B2 (en) * 2014-11-26 2017-11-14 Cnh Industrial Canada, Ltd. Belted seed transfer mechanism

Also Published As

Publication number Publication date
CA2939497A1 (en) 2015-08-20
US20170367255A1 (en) 2017-12-28
US9756779B2 (en) 2017-09-12
CL2016002032A1 (es) 2016-12-23
WO2015123303A1 (en) 2015-08-20
US10485159B2 (en) 2019-11-26
US20200084957A1 (en) 2020-03-19
RU2642118C1 (ru) 2018-01-24
CA2939497C (en) 2018-09-18
US20150223392A1 (en) 2015-08-13
AR100035A1 (es) 2016-09-07
EP3104678A1 (en) 2016-12-21
EP3104678A4 (en) 2017-08-09
US11558996B2 (en) 2023-01-24

Similar Documents

Publication Publication Date Title
UA120924C2 (uk) Сівалка з пристроєм подачі насіння
US10653056B2 (en) Seed metering system and method of operating the same
RU2746807C1 (ru) Сеялка с высокоскоростным устройством подачи семян
US10244674B2 (en) Multiple agricultural product application method and systems utilizing a drum metering system
UA119967C2 (uk) Пристрій множинного вибору сільськогосподарського матеріалу, який вноситься
RU2538387C2 (ru) Устройство для рециркуляции воздуха в сельскохозяйственной машине
US20200053955A1 (en) Seeding system
US20170049040A1 (en) Planter with seed delivery apparatus
WO2019108881A1 (en) Agricultural planter with seed delivery
US8733259B2 (en) Seed metering apparatus for a seeder
CA2684346A1 (en) Singulating seed
CA3061248C (en) Singulating meter feeding multiple furrow openers
EP3324726B1 (en) A distributor device of fertilizers
UA122907C2 (uk) Висівний апарат для гранульованого матеріалу з блоком попереднього дозування
CA2737721C (en) Seed metering apparatus for a seeder
RU2656961C2 (ru) Высевающий аппарат
AU2011201905B2 (en) Seed Metering Apparatus for a Seeder
KR200478481Y1 (ko) 육묘상자용 약제 살포장치
CN106034500A (zh) 一种具有种子引导装置的播种机