UA120411C2 - Модуль аплікатора для рефлексотерапії - Google Patents

Модуль аплікатора для рефлексотерапії Download PDF

Info

Publication number
UA120411C2
UA120411C2 UAA201806714A UAA201806714A UA120411C2 UA 120411 C2 UA120411 C2 UA 120411C2 UA A201806714 A UAA201806714 A UA A201806714A UA A201806714 A UAA201806714 A UA A201806714A UA 120411 C2 UA120411 C2 UA 120411C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
module
base
needles
applicator
reflex
Prior art date
Application number
UAA201806714A
Other languages
English (en)
Inventor
Микола Григорович Ляпко
Original Assignee
Микола Григорович Ляпко
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Микола Григорович Ляпко filed Critical Микола Григорович Ляпко
Priority to UAA201806714A priority Critical patent/UA120411C2/uk
Priority to PCT/UA2019/000071 priority patent/WO2019240730A1/ru
Publication of UA120411C2 publication Critical patent/UA120411C2/uk

Links

Classifications

    • AHUMAN NECESSITIES
    • A61MEDICAL OR VETERINARY SCIENCE; HYGIENE
    • A61HPHYSICAL THERAPY APPARATUS, e.g. DEVICES FOR LOCATING OR STIMULATING REFLEX POINTS IN THE BODY; ARTIFICIAL RESPIRATION; MASSAGE; BATHING DEVICES FOR SPECIAL THERAPEUTIC OR HYGIENIC PURPOSES OR SPECIFIC PARTS OF THE BODY
    • A61H1/00Apparatus for passive exercising; Vibrating apparatus ; Chiropractic devices, e.g. body impacting devices, external devices for briefly extending or aligning unbroken bones
    • AHUMAN NECESSITIES
    • A61MEDICAL OR VETERINARY SCIENCE; HYGIENE
    • A61HPHYSICAL THERAPY APPARATUS, e.g. DEVICES FOR LOCATING OR STIMULATING REFLEX POINTS IN THE BODY; ARTIFICIAL RESPIRATION; MASSAGE; BATHING DEVICES FOR SPECIAL THERAPEUTIC OR HYGIENIC PURPOSES OR SPECIFIC PARTS OF THE BODY
    • A61H11/00Belts, strips or combs for massage purposes
    • AHUMAN NECESSITIES
    • A61MEDICAL OR VETERINARY SCIENCE; HYGIENE
    • A61HPHYSICAL THERAPY APPARATUS, e.g. DEVICES FOR LOCATING OR STIMULATING REFLEX POINTS IN THE BODY; ARTIFICIAL RESPIRATION; MASSAGE; BATHING DEVICES FOR SPECIAL THERAPEUTIC OR HYGIENIC PURPOSES OR SPECIFIC PARTS OF THE BODY
    • A61H39/00Devices for locating or stimulating specific reflex points of the body for physical therapy, e.g. acupuncture
    • A61H39/08Devices for applying needles to such points, i.e. for acupuncture ; Acupuncture needles or accessories therefor
    • AHUMAN NECESSITIES
    • A61MEDICAL OR VETERINARY SCIENCE; HYGIENE
    • A61NELECTROTHERAPY; MAGNETOTHERAPY; RADIATION THERAPY; ULTRASOUND THERAPY
    • A61N1/00Electrotherapy; Circuits therefor
    • A61N1/18Applying electric currents by contact electrodes

Landscapes

  • Health & Medical Sciences (AREA)
  • Public Health (AREA)
  • Veterinary Medicine (AREA)
  • General Health & Medical Sciences (AREA)
  • Rehabilitation Therapy (AREA)
  • Life Sciences & Earth Sciences (AREA)
  • Animal Behavior & Ethology (AREA)
  • Pain & Pain Management (AREA)
  • Epidemiology (AREA)
  • Physical Education & Sports Medicine (AREA)
  • Engineering & Computer Science (AREA)
  • Biomedical Technology (AREA)
  • Nuclear Medicine, Radiotherapy & Molecular Imaging (AREA)
  • Radiology & Medical Imaging (AREA)
  • Infusion, Injection, And Reservoir Apparatuses (AREA)
  • Electrotherapy Devices (AREA)

Abstract

Заявлений винахід належить до медицини, зокрема до фізіотерапевтичних пристроїв, виконаних у вигляді голчастого аплікатора, призначеного для фізіотерапевтичного впливу на рефлексогенні зони тіла людини. Модуль аплікатора для рефлексотерапії містить діелектричну основу модуля з елементами рефлекторного впливу у вигляді металевих голок, вістря і хвостовики яких виступають за межі основи модуля з протилежних його сторін, а також засоби електричного з'єднання голок у вигляді металізованих покриттів, виконаних на поверхні основи модуля, при цьому елементи рефлекторного впливу виконані у вигляді вузлів рефлекторного впливу, кожен з яких містить виступ на основі модуля і голку, розташовану уздовж поздовжньої осі виступу, вістря якої виступає за межі виступу, а металізовані покриття виконані на двох протилежних сторонах основи модуля з можливістю покриття виступів або контактування з хвостовиками голок.

Description

Винахід належить до медицини, зокрема до фізіотерапевтичних пристроїв, виконаних у вигляді голчастого аплікатора, призначеного для фізіотерапевтичного впливу на рефлексогенні зони тіла людини і може бути використаний з лікувально-профілактичною метою в лікувальних установах і в побутових умовах.
Голчасті аплікатори для рефлексотерапії, як правило, виконані у вигляді еластичної основи з закріпленими на ній голками, як елементами рефлекторного впливу, вістря яких утворюють робочу сторону аплікатора.
Широко відомі так звані модульні голчасті аплікатори, які являють собою гнучку основу аплікатора, на якій закріплені однотипні модулі, що виконані з елементами рефлекторного впливу у вигляді виступів, шипів, голок. Особливості виконання модулів визначають фактори рефлекторного впливу аплікатора на організм користувача і ефективність його використання.
Так, відомий модуль аплікатора Кузнецова, що включає основу модуля у вигляді круглої або квадратної пластинки, на якій виконана множина шипів, як елементів рефлекторного впливу.
Шипи виконані як одне ціле з основою модуля. Модуль виконують з медичного полістиролу, рідше з металу. Модулі закріплюють на основі аплікатора, яка може бути виконана у вигляді пластини, килимка, поясу, валика, устілок. Терапевтичний ефект при застосуванні таких модулів досягається за рахунок впливу шипів на точки людського організму за принципом акупунктури і точкового масажу (пір/пивбаскК.ги/апегпаймипуеє-теїоау-Іеспепі|а/арріїкаг-Кигпесома.піті).
Спільними ознаками зазначеного аналога і рішення, що заявляється, є: модуль аплікатора для рефлексотерапії, що містить основу модуля, на якій виконані елементи рефлекторного впливу у вигляді вістер, що виступають за межі основи модуля.
Фактори рефлекторного впливу такого модуля обмежені тільки механічним впливом вістер на шкіру користувача, що обмежує функціональні можливості аплікатора.
Відомий також пристрій для рефлексотерапії за патентом Російської федерації на винахід
Мо 2464008, МПК АбІН 39/08, дата подання заявки 01.12.2010. Пристрій для рефлексотерапії містить жорсткі модулі, закріплені на еластичній основі пристрою, кожен з яких складається з двох, розташованих один над одним металевих півмодулів. Кожен з півмодулів містить основу (головку) і щонайменше один з півмодулів містить виконані як одне ціле з основою робочі зубці, що відходять під кутом до площини основи. Елементи кріплення модуля на основі пристрою
Зо виконані щонайменше на двох робочих зубцях, щонайменше одного з півмодулів, у вигляді щонайменше одного вирізу і/або одного виступу в тілі зубця, і/або в тілі головки - у вигляді щонайменше, двох вирізів або двох виступів. Виконання півмодулів металевими дає можливість виконувати їх з різних металів та/або їх сплавів з різними електрохімічними потенціалами і/або наносити на їх поверхню різні (суцільні або локальні) одно- або багатошарові покриття з різних металів та/або їх сплавів. В результаті утворюються гальванічні пари з гальванічними мікрострумами, що забезпечують ефекти гальванізації шкіри і електрофорезу, як додаткові фактори рефлекторного впливу, які розширюють діапазон рефлексотерапії.
Фактори рефлекторного впливу такого модуля обмежені механічним впливом вістер голок на шкіру користувача, ефектами гальванізації шкіри і електрофорезу.
Як прототип вибрано гальваноаплікатор із засобами електричного з'єднання голок, що відомий за патентом Російської Федерації Мо 2089155, МПК Аб1Н 11/00, дата подання заявки 21.10.1992.
Гальваноаплікатор містить однотипні модулі (іплікаторні елементи), що закріплені на еластичній основі. Кожен модуль містить основу (пластинку) з голками у вигляді позитивних і негативних електродів. Позитивні і негативні електроди можуть мати різне виконання. Позитивні і негативні електроди (голки) можуть бути виконані з електропровідних матеріалів з різними електрохімічними потенціалами і можуть бути розміщені як на кожному іплікаторному елементі разом, так і окремо позитивні на одних елементах, негативні на інших. Позитивні і негативні електроди (голки) можуть бути виконані у вигляді позитивних і негативних модулів, виконаних як одне ціле з голками, або у вигляді позитивних і негативних голок, або плівковими у вигляді позитивних і негативних голок, або плівковими у вигляді позитивних і негативних тонких шарів, що покривають поверхню основи з боку голок разом з ними, причому позитивні і негативні електроди можуть бути будь-якого одного типу, або різних типів в різних поєднаннях.
Позитивним електродом кожного модуля може бути основа модуля, що виконана як одне ціле з голками, а негативним електродом шар електропровідного матеріалу з іншим електрохімічним потенціалом, що нанесений на частину поверхні основи модуля з боку голок разом з відповідними голками.
Найбільш близьким до рішення, що заявляється, є приклад виконання модуля з металевими голками двох типів з різнорідних електропровідних матеріалів з різними електрохімічними бо потенціалами, які є позитивними і негативними електродами. Голки закріплені в діелектричній основі і з'єднані між собою електрично в пари або групи. Вістря і хвостовики голок виступають за межі основи модуля з протилежних його сторін. Електричні з'єднання виконані у вигляді металізованих ділянок на основі модуля з боку вістер або хвостовиків голок, що контактують із заданими парами або групами голок. При такому виконанні модуля утворюється система "електроди-організм користувача", яка виробляє гальванічні мікроструми без участі зовнішнього джерела електрики. Гальванічні мікроструми викликають відомі ефекти гальванізації та електрофорезу з перенесенням мікроелементів в організм користувача.
Спільними ознаками прототипу і рішення, що заявляється, є: модуль аплікатора для рефлексотерапії, що містить діелектричну основа модуля з елементами рефлекторного впливу у вигляді металевих голок, вістря і хвостовики яких виступають за межі основи модуля з протилежних його сторін, а також засоби електричного з'єднання голок у вигляді металізованих покриттів, виконаних на поверхні основи модуля.
Функціональні можливості такого модуля обмежені трьома факторами рефлекторного впливу: механічний вплив вістрями на шкіру користувача, ефект гальванізації шкіри і електрофорез.
В основу винаходу поставлена задача розширення функціональних можливостей модуля аплікатора для рефлексотерапії.
Поставлена задача вирішується тим, що в модулі аплікатора для рефлексотерапії, що містить діелектричну основу модуля з елементами рефлекторного впливу у вигляді металевих голок, вістря і хвостовики яких виступають за межі основи модуля з протилежних його сторін, а також засоби електричного з'єднання голок у вигляді металізованих покриттів, виконаних на поверхні основи модуля, відповідно до винаходу, елементи рефлекторного впливу виконані у вигляді вузлів рефлекторного впливу, кожен з яких містить виступ на основі модуля і голку, що розташована уздовж поздовжньої осі виступу, вістря якої виступає за межі виступу, а металізовані покриття виконані на двох протилежних сторонах основи модуля з можливістю покриття виступів або контактування з хвостовиками голок.
Зазначені ознаки є суттєвими ознаками корисної моделі, так як є необхідними і достатніми для досягнення технічного результату - розширення функціональних можливостей модуля аплікатора для рефлексотерапії.
Зо При виконанні елементів рефлекторного впливу у вигляді вузлів рефлекторного впливу, кожен з яких містить виступ на основі модуля і голку, розташовану уздовж поздовжньої осі виступу, вістря якої виступає за межі виступу, а також виконання металізованих покриттів на двох протилежних сторонах основи модуля з можливістю покриття виступів або контактування з хвостовиками голок, елементи рефлекторного впливу перетворюються в двополюсні електроди (голка - один полюс, металізоване покриття виступу - другий полюс), за допомогою яких можливо впливати на шкіру користувача електричними сигналами різної величини і форми (постійний або змінний струм, однополярні або біполярні імпульси і т. д.). Тобто, в такому модулі, в порівнянні з прототипом, з'являється додатковий фактор рефлекторного впливу - вплив на шкіру користувача електричними сигналами різної величини і форми, що розширює функціональні можливості модуля аплікатора для рефлексотерапії.
Вузли рефлекторного впливу можуть бути виконані на одній зі сторін основи модуля. Такий модуль має одну робочу сторону.
Вузли рефлекторного впливу можуть бути виконані на протилежних сторонах основи модуля. Такий модуль має дві робочі сторони, які можуть відрізнятися характером рефлекторного впливу, наприклад голки на одній робочій стороні виконані загостреними, а на іншій - тупими.
Частина або всі голки можуть бути виконані щонайменше з одношаровим покриттям, електрохімічний потенціал якого відрізняється від електрохімічного потенціалу матеріалу голок.
При цьому утворюються гальванічні пари "голка-металеве покриття голки", які створюють терапевтичні ефекти гальванізації і гальванічного електрофорезу.
Нижче приводиться опис аплікатора для рефлексотерапії, що заявляється, з посиланнями на креслення, на яких показано:
Фіг. 1 - Модуль аплікатора для рефлексотерапії, основа модуля виконана у вигляді кругового диска, вигляд в плані.
Фіг. 2 - Модуль аплікатора для рефлексотерапії, вигляд збоку модуля на фіг. 1.
Фіг. З - Модуль аплікатора для рефлексотерапії, розріз А-А на фіг. 1, вузли-електроди виконані на одній зі сторін основи модуля.
Фіг. 4 - Модуль аплікатора для рефлексотерапії, розріз А-А на фіг. 1, вузли-електроди виконані на двох протилежних сторонах основи модуля.
Фіг. 5 - Модуль аплікатора для рефлексотерапії, розріз А-А на фіг. 1, голки виступають з одного боку основи модуля, утворюючи гальванічні пари з покриттями виступів.
Фіг. 6-9 - Модуль аплікатора для рефлексотерапії, приклади виконання голок.
Фіг. 10 - Модуль аплікатора для рефлексотерапії, основа модуля виконана у вигляді прямокутної пластини, голки і виступи розташовані на одній стороні основи модуля, вигляд з боку виступання голок.
Фіг. 11 - Модуль аплікатора для рефлексотерапії, вигляд збоку модуля на фіг. 10.
Фіг. 12 - Модуль аплікатора для рефлексотерапії, розріз Б-Б на фіг. 10.
Фіг. 13 - Модуль аплікатора для рефлексотерапії, розріз Б-Б на фіг. 10, виконання голок з металевими покриттями.
Фіг. 14 - Модуль аплікатора для рефлексотерапії основа модуля виконана у вигляді прямокутної пластини, сусідні голки і виступи виступають з протилежних сторін основи модуля.
Фіг. 15 - Модуль аплікатора для рефлексотерапії, вигляд збоку модуля на фіг. 14.
Фіг. 16 - Модуль аплікатора для рефлексотерапії, розріз В-В на фіг. 14.
Фіг. 17 - Модуль аплікатора для рефлексотерапії, розріз В-В на фіг. 14, приклад виконання модуля з голками з двома робочими сторонами.
Фіг. 18 - Модуль аплікатора для рефлексотерапії, основа модуля на фіг. 14, поперечний розріз.
Фіг. 19 - Модуль аплікатора для рефлексотерапії, приклад аплікатора з модулями, розміщеними в арманах основи аплікатора, утвореної двома полотнищами гнучкої основи.
Фіг. 20 - Модуль аплікатора для рефлексотерапії, вигляд Г на фіг. 19.
Модуль аплікатора для рефлексотерапії містить діелектричну основу 1 модуля у вигляді круга з вузлами рефлекторного впливу, кожен з яких містить виступ 2, виконаний на основі 1 модуля і голку 3, закріплену в основі 1 модуля і розташовану уздовж поздовжньої осі виступу 2, вістря якої виступає за межі виступу 2. Вузли рефлекторного впливу виконані на одній зі сторін основи 1 модуля (на верхній стороні). На верхній стороні основи 1 модуля виконане металізоване покриття 4, що покриває виступи 2. Голки З ізольовані від металізованого покриття 4. На нижній стороні основи 1 модуля виконане металізоване покриття 5, яке контактує з хвостовиками голок З (фіг. 1-3). Металізовані покриття ізольовані один від одного. Таким
Зо чином, елементи рефлекторного впливу виконані як двополюсні електроди (голка З - один полюс, металізоване покриття 4 виступу 2 - другий полюс), за допомогою яких можливо впливати на шкіру користувача електричними сигналами різної величини і форми, що підводяться до металізованих покриттів 4, 5.
На фіг. 4 показано аналогічний модуль, в якому вузли рефлекторного впливу виконані на обох сторонах основи 1 модуля. Металізоване покриття 4 покриває виступи 2 на верхній стороні основи 1 і контактує з хвостовиками голок 3, які виступають на нижній стороні основи 1.
Металізоване покриття 5 покриває виступи 2 на нижній стороні основи 1 і контактує з хвостовиками голок 3, які виступають на верхній стороні основи 1.
На фіг. 5 показано аналогічний модуль, в якому металізовані покриття 4, 5 електрично з'єднані ділянками б на торці основи 1. При такому виконанні вузли рефлекторного впливу перетворюються в гальванічні пари, утворені голками З і металізованими покриттями 4 виступів 2, виконаними з матеріалів з різними електрохімічними потенціалами, що забезпечує ефекти гальванізації шкіри і гальванічного електрофорезу.
Голки З можуть мати різне виконання. Наприклад, голка може бути виконана у вигляді стрижня 7 із загостреним вістрям 8 і головкою 9 на хвостовику голки для закріплення голки в основі 1 модуля (фіг. б), з тупим вістрям 8 (фіг. 7), з двома протилежно спрямованими вістрями 8, 10 (фіг. 8), з металевим покриттям 11, електрохімічний потенціал якого відрізняється від електрохімічного потенціалу матеріалу голки З (фіг. 9).
На фіг. 10-12 показано приклад модуля, діелектрична основа 12 якого виконана у вигляді прямокутної пластини з поперечними і поздовжніми рядами вузлів рефлекторного впливу, кожен з яких містить виступ 2, виконаний на основі 1 модуля, і голку 3, закріплену в основі 1 модуля і розташовану уздовж поздовжньої осі виступу 2, вістря якої виступає за межі виступу 2.
Вузли рефлекторного впливу виконані на одній зі сторін основи 1 модуля (на верхній стороні).
На верхній стороні основи 1 модуля виконане металізоване покриття 4, що покриває виступи 2.
Голки З ізольовані від металізованого покриття 4. На нижній стороні основи 1 модуля виконане металізоване покриття 5, яке контактує з хвостовиками голок. Металізовані покриття 4, 5 ізольовані одне від одного.
На фіг. 13 показано приклад модуля, в якому голки виконані з металевими покриттями 11, електрохімічний потенціал яких відрізняється від електрохімічного потенціалу матеріалу голок З бо і електрохімічного потенціалу матеріалу металізованого покриття 4. Покриття 4, 11 ї голки З електрично з'єднані. При цьому в кожному вузлі рефлекторного впливу утворюється три гальванічні пари: "голка З - металеве покриття 11 голки 3", "голка З - металізоване покриття 4 виступу 2", "металеве покриття 11 голки З - металізоване покриття 4 виступу 2", які забезпечують інтенсивні ефекти гальванізації шкіри і гальванічного електрофорезу.
На фіг. 14-16 показано приклад модуля, в якому сусідні вузли рефлекторного впливу виконані на протилежних сторонах основи 12. Металізоване покриття 4 покриває виступи 2 на верхній стороні основи 12 і контактує з хвостовиками голок 3, які виступають на нижній стороні основи 12. Металізоване покриття 5 покриває виступи 2 на нижній стороні основи 12 і контактує з хвостовиками голок 3, які виступають на верхній стороні основи 12. Таким чином, отримують модуль з двома робочими сторонами, які відрізняються характером рефлекторного впливу (загострені вістря на одній робочій стороні, тупі вістря на інший робочої стороні). Вузли рефлекторного впливу виконані як двополюсні електроди (голка З - один полюс, металізоване покриття 4, 5 виступів 2 - другі полюси), за допомогою яких можливо впливати на шкіру користувача електричними сигналами різної величини і форми, що підводяться до металізованих покриттів 4, 5.
На фіг. 17 показано приклад аналогічного модуля, в якому голки З виконані з двома протилежно спрямованими вістрями (фіг. 8). Отримують модуль з двома робочими сторонами, які відрізняються характером рефлекторного впливу (загострені вістря на одній робочій стороні, тупі вістря на інший робочої стороні).
На фіг. 18 показана основа 12, як окрема деталь модуля. Позицією 13 показані ділянки виступів 2, які ізолюють голки З від металізованих покриттів 4, 5.
На фіг. 19-20 показано приклад виконання аплікатора з двома робочими сторонами на основі модуля, що заявляється. Вузли рефлекторного впливу з виступами 2 і голками З виконані на протилежних сторонах основи 12 модуля. Гнучка основа аплікатора виконана у вигляді двох гнучких полотнищ 13, 14, з'єднаних, наприклад, прострочками 15 з утворенням карманів 16, в яких розташовані зазначені модулі. Вузли рефлекторного впливу у вигляді виступів 2 і голок З виступають за межі основи аплікатора з двох протилежних сторін через отвори 17, 18, виконані в полотнищах 13, 14.
Аплікатор застосовують відомим чином - прикладають вибраною робочою стороною до
Зо ділянки тіла користувача, притискують і витримують в такому положенні заданий період часу.
Металізовані покриття 4 або 5 виступів 2, а також голки З контактують зі шкірою користувача.
Терапевтичний ефект аплікатора визначається наступними факторами рефлекторного впливу: механічний вплив на шкіру вістрями голок, вплив на шкіру гальванічними мікрострумами (гальванізація шкіри, електрофорез), вплив на шкіру користувача електричними сигналами різної величини і форми.

Claims (1)

  1. ФОРМУЛА ВИНАХОДУ
    1. Модуль аплікатора для рефлексотерапії, що містить діелектричну основу модуля з елементами рефлекторного впливу у вигляді металевих голок, вістря і хвостовики яких виступають за межі основи модуля з протилежних його сторін, а також засоби електричного з'єднання голок у вигляді металізованих покриттів, виконаних на поверхні основи модуля, який відрізняється тим, що елементи рефлекторного впливу виконані у вигляді вузлів рефлекторного впливу, кожен з яких містить виступ на основі модуля і голку, розташовану уздовж поздовжньої осі виступу, вістря якої виступає за межі виступу, а металізовані покриття виконані на двох протилежних сторонах основи модуля з можливістю покриття виступів або контактування з хвостовиками голок.
    2. Модуль за п. 1, який відрізняється тим, що вузли рефлекторного впливу виконані на одній зі сторін основи модуля.
    З. Модуль за п. 1, який відрізняється тим, що вузли рефлекторного впливу виконані на протилежних сторонах основи модуля.
    4. Модуль за п. 1, який відрізняється тим, що частина голок або всі голки виконані щонайменше з одношаровим покриттям, електрохімічний потенціал якого відрізняється від електрохімічного потенціалу матеріалу голок.
    / / | х і д ооо | ї (28 Ї (БУ | й ФУ | М. Я М х ! Я і я ен шен
    Фіг. 1 з й 5 3 3 і са ; хи Я Я ЯМ
    Фіг. 2 щ- ! і р я т зааже
    Фіг. З й З В й гзу ка це А 255. М Д- у. ! АА Д з ге с с кт ї і С що В і , я Б нн ЕМ Пух шт й с ІВ збе З у - І я з «А
    Фіг. 4 п і «й , В г й З Я є Дю 4 д АКА д Но ц же КЕ: не як: й ди са МР ча іх че І Б кан кт 5 д о БА І ЕК ев В ре 5 МЕ ск КВК зх ефе А ОООооя В «Я а В и де с В І Б м у о ди кт НМ Ії В а я х ; З д
    Фіг. 5 і З В З; ЖИ -к у о чи ши КЛ клсндек, ; х З
    Фіг. 6 ту В Н ай сто дея Кене, Шин ие но З
    Фіг. 7 щК З ЯК шк Її 3 й зу фони Й Зак з ї З Кк Її 5 ие я до ем юсодрмюссуюкх ох Ше т дм 7 с х Ше 1
    Фіг. 8 ту шк Кий Як, Ка В й 4 й ї х з й р ши й дохай дж . те І ! у і а
    Фіг. З і ФФФ- К | Фіг. 10 : «2 - 5 с: З Н
    Фіг. 11 ро ! й че я Ди д До До Х Я ме
    Фіг. 12 з ї ща ще; вх щу КгЯ з щі Ка хм Я гія Кр В "7 Ух ни я й Нм и - дона «з ик як як з Я Я У дж С и ой І В ГА й че, о ; . "Меденунн і; ї З ЗВ вв З Ех Зевенна В де. ей би ща збо щ х К у. хв Ох а Ву ОК чу і й зе уй а і м мити т с Я у и Кк ЕК «й ооФі3 . -й со М фен о ч : а : З ї Що. : Х і ще : ! і : у ї ї х Х 3 Я : й : У "а о ше : : і ! І ; Е | : жжу мн зн вн піни олово
    Фіг. 14 з ; , Н а й го й Я я а: ж: 2 пі т ; З З І З я ше ща - як А " й Фіг. 15 КІ хх го. 5 Це я вд І вав з» З ЕК ри як - х КУ Си ККУ дк
    88. Ки а Кн а: - Б Ж З що Ж і В ДИ ще ЩО В КО воно Я: ОО о В Я, і мавки ЯК ещ» КІ Я Уха ШЕ КОйк ша у І ВК КУ и ШИН яеечсар З М ра ШИШ ск ааЯ з х я Кох ВК у я во щ- ЩО І ШМХ г З ту У І У мя ту Ж: ма Я Ж: ой Ж Ме Як в за ще
    - . й Фіг. 16 І 7 ; Н ще А вв й й в їх 7 Пе 2 до я БУХ уд дю я Х Ка з З З й х й З З В й ЕЗ сей ї З ЖЕ: КИ: Уа чий і ть ни й Ко я а КІ З ОК Кк, У 5 с пе Еш СЕ а ВІ. тина Же хх Мов ВВЙ ооо дз ов 5 ще нн ДИВ ВВ ака ши чо ши св. в Се шк ЗК с ех, іс а - ооо ж ;; в КОХ Ки З і о М НЕ: з х що вик ВІ В с: ШИ ака я мана ШИШЙ какаає Во і Кен 5 З КА » Я 15 Ь ее і В Кодеся Н і фіг. 17 в р : Й ; же й с І ВК А а ов Я І В и ВОВКОМ Енн З З Я У ОО вах нини ЕХ во Зх ВНУ ШІ: т Я І В . ОМ у вн. Я з Я КМ Я тех ча о Кей У пи зе че шу іх Ж и м В ВК у о В М й І В и В ка ШИ ака Б хх СЯ й аа ШІ аа Кк хх 5 я С а ЧИЯ ша я у ка ОХ що У. Ні а оо а З 4 Би я фі іг. 15
UAA201806714A 2018-06-14 2018-06-14 Модуль аплікатора для рефлексотерапії UA120411C2 (uk)

Priority Applications (2)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAA201806714A UA120411C2 (uk) 2018-06-14 2018-06-14 Модуль аплікатора для рефлексотерапії
PCT/UA2019/000071 WO2019240730A1 (ru) 2018-06-14 2019-06-12 Модуль аппликатора для рефлексотерапии

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAA201806714A UA120411C2 (uk) 2018-06-14 2018-06-14 Модуль аплікатора для рефлексотерапії

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA120411C2 true UA120411C2 (uk) 2019-11-25

Family

ID=68843530

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAA201806714A UA120411C2 (uk) 2018-06-14 2018-06-14 Модуль аплікатора для рефлексотерапії

Country Status (2)

Country Link
UA (1) UA120411C2 (uk)
WO (1) WO2019240730A1 (uk)

Family Cites Families (8)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
SU1500304A2 (ru) * 1987-05-14 1989-08-15 Рижский Краснознаменный Институт Инженеров Гражданской Авиации Им. Ленинского Комсомола Стимул тор
SU1667864A1 (ru) * 1989-03-23 1991-08-07 Опытный завод энергетического машиностроения Электростимул тор
KR101237395B1 (ko) * 2004-10-19 2013-02-27 메간 메디컬, 아이엔씨. 피부 감각기관의 전기 자극방법 및 장치
US8417352B2 (en) * 2004-10-19 2013-04-09 Meagan Medical, Inc. System and method for stimulating sensory nerves
RU48775U1 (ru) * 2005-04-26 2005-11-10 Булычев Николай Романович Устройство для поверхностной иглотерапии
EP2001519A2 (en) * 2006-04-10 2008-12-17 The Regents Of The University Of California Method and apparatus of low strengh electric field network-mediated delivery of drug, gene, sirna, shrn, protein, peptide, antibody or other biomedical and therapeutic molecules and reagents in skin, soft tissue, joints and bone
WO2012150528A1 (en) * 2011-05-03 2012-11-08 Koninklijke Philips Electronics N.V. Electrode assembly for contacting skin
UA103079U (en) * 2014-11-14 2015-12-10 Mykola Hryhorovych Liapko Device for physiotherapy

Also Published As

Publication number Publication date
WO2019240730A1 (ru) 2019-12-19

Similar Documents

Publication Publication Date Title
US10398896B2 (en) Desensitizing device
UA95708C2 (uk) Пристрій для рефлексотерапії
UA103079U (en) Device for physiotherapy
WO2018099770A1 (en) Oral care device and attachment
CN113521522B (zh) 美容器
JP6234669B2 (ja) 電気刺激装置
US20160303364A1 (en) Medical Glove for Electric Stimulation
UA120411C2 (uk) Модуль аплікатора для рефлексотерапії
RU2716481C1 (ru) Модуль аппликатора для рефлексотерапии
WO2013133780A1 (ru) Устройство для рефлексотерапии
RU2734131C2 (ru) Аппликатор для рефлексотерапии
RU194117U1 (ru) Аппликатор для рефлексотерапии
RU194842U1 (ru) Модуль аппликатора для рефлексотерапии
JP2020137721A (ja) 美容装置およびその制御装置
RU2734132C2 (ru) Аппликатор для рефлексотерапии
RU192371U1 (ru) Устройство для воздействия на рефлексогенные зоны тела человека
RU194121U1 (ru) Аппликатор для рефлексотерапии
RU2734130C2 (ru) Игла и аппликатор для рефлексотерапии
RU193409U1 (ru) Аппликатор для рефлексотерапии
UA150380U (uk) Пристрій для рефлексотерапії
JP7241300B2 (ja) 美容装置およびその経路形成機構
RU192982U1 (ru) Аппликатор для рефлексотерапии (19)
JP6554598B1 (ja) 微弱電流器具
JP2017209322A (ja) 生体電気刺激提示方法および電気刺激装置
RU2715614C1 (ru) Аппликатор для рефлексотерапии