UA120021C2 - Масажер - Google Patents

Масажер Download PDF

Info

Publication number
UA120021C2
UA120021C2 UAA201809042A UAA201809042A UA120021C2 UA 120021 C2 UA120021 C2 UA 120021C2 UA A201809042 A UAA201809042 A UA A201809042A UA A201809042 A UAA201809042 A UA A201809042A UA 120021 C2 UA120021 C2 UA 120021C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
shi
massager
elements
shk
axes
Prior art date
Application number
UAA201809042A
Other languages
English (en)
Inventor
Микола Григорович Ляпко
Original Assignee
Микола Григорович Ляпко
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Микола Григорович Ляпко filed Critical Микола Григорович Ляпко
Priority to UAA201809042A priority Critical patent/UA120021C2/uk
Priority to RU2019102098A priority patent/RU2711495C1/ru
Priority to PCT/UA2019/000103 priority patent/WO2020046258A1/ru
Publication of UA120021C2 publication Critical patent/UA120021C2/uk

Links

Classifications

    • AHUMAN NECESSITIES
    • A61MEDICAL OR VETERINARY SCIENCE; HYGIENE
    • A61HPHYSICAL THERAPY APPARATUS, e.g. DEVICES FOR LOCATING OR STIMULATING REFLEX POINTS IN THE BODY; ARTIFICIAL RESPIRATION; MASSAGE; BATHING DEVICES FOR SPECIAL THERAPEUTIC OR HYGIENIC PURPOSES OR SPECIFIC PARTS OF THE BODY
    • A61H15/00Massage by means of rollers, balls, e.g. inflatable, chains, or roller chains

Landscapes

  • Health & Medical Sciences (AREA)
  • Epidemiology (AREA)
  • Pain & Pain Management (AREA)
  • Physical Education & Sports Medicine (AREA)
  • Rehabilitation Therapy (AREA)
  • Life Sciences & Earth Sciences (AREA)
  • Animal Behavior & Ethology (AREA)
  • General Health & Medical Sciences (AREA)
  • Public Health (AREA)
  • Veterinary Medicine (AREA)
  • Massaging Devices (AREA)

Abstract

Винахід належить до медичної техніки, до пристроїв для масажу, зокрема до стрічкових масажерів, і може бути використаний як засіб для рефлексотерапевтичного впливу на тіло людини в лікувальних та профілактичних цілях. Масажер містить два гнучких бокових елементи, парні кінці яких з'єднані з рукоятками, множину обертових масажних роликів, які розташовані між зазначеними боковими елементами і з'єднані з ними, при цьому масажні ролики встановлені на двох півосях, з'єднаних центральним шарніром з можливістю зміни кута між ними, вільні кінці півосей з'єднані з зазначеними боковими елементами, а центральні шарніри півосей з'єднані зі щонайменше одним гнучким центральним елементом, розташованим між зазначеними боковими елементами і з'єднаним з зазначеними рукоятками з можливістю переміщення уздовж поздовжньої осі масажера і фіксації у вибраному положенні. Технічним результатом є підвищення ефективності масажера за рахунок додаткових факторів впливу масажера на тіло користувача.

Description

Винахід належить до медичної техніки, до пристроїв для масажу, зокрема до стрічкових масажерів, і може бути використаний як засіб для рефлексотерапевтичного впливу на тіло людини в лікувальних та профілактичних цілях.
Загальновідомі стрічкові масажери, що складаються з двох гнучких бокових елементів (міцних ниток), парні кінці яких з'єднані з рукоятками, і множини роликів, з'єднаних із зазначеними гнучкими боковими елементами з утворенням, цілісного полотна у формі витягнутого прямокутника з рукоятками на кінцях. Ролики можуть бути класичної або незвичайної форми, гладкими або зубчастими, від цього залежить їх механічний вплив на тіло користувача. Ролики можуть бути виконані з різних матеріалів: пластик, камінь і т. д. Але найбільш часто застосовуються дерев'яні ролики, причому в більшості випадків виготовлені з берези через наявність цілющих властивостей у цього дерева. Завдяки своїй будові стрічкові масажери можна застосовувати на різних ділянках тіла. Масажувати можна руки, ноги, живіт.
Але найчастіше їх використовують для розминки важкодоступних для самомасажу місць: хребетної, поперекової, плечової і шийно-комірної зон. Ролики, переміщаючись по тілу, впливають на активні точки організму, розслаблюють м'язову тканину, знімають перенапруження і больові відчуття, стимулюють циркуляцію крові в тканинах, активізують міжклітинні обмінні процеси, знімають втому (пЕр//тавза?йпое-Кгезіо.гпиЛепіосппу|-таззапег- а(Ца-5ріпу/).
Спільними ознаками загальновідомих стрічкових масажерів і рішення, що заявляється, є: масажер, який містить два гнучких бокових елементи, парні кінці яких з'єднані з рукоятками, множину обертових масажних роликів, які розташовані між зазначеними боковими елементами і з'єднані з ними.
Рефлекторний вплив традиційних стрічкових масажерів на тіло користувача визначається тільки простим механічним натисканням роликів в динамічному режимі на ділянки тіла в процесі їх перекочування, що обмежує ефективність масажної процедури.
Відомий, як аналог, масажер з розширеними функціями за рахунок можливості термоконтрастного впливу на тіло користувача (патент Російської Федерації на винахід Мо 2270653, МПК Аб1Н 15/00, дата подання заявки 26.08.2004). Масажер містить масажний вузол, що складається з еластичного шнура з нанизаними на нього масажними елементами у формі
Зо тіл обертання, і рукоятки, закріплені на кінцях шнура. Щонайменше на одному кінці шнура є жорсткий наконечник, що зафіксований в цанговому затискачі, змонтованому на рукоятці.
Масажні елементи виконані знімними і одні з них виконані з можливістю нагріву, а інші з можливістю охолодження, причому ці різнорідні масажні елементи нанизані на шнур в заданому порядку чергування. Масажний вузол може складатися з декількох паралельно розташованих шнурів, на кожен з яких в заданому порядку чергування нанизані масажні елементи, виконані з можливістю нагріву, і масажні елементи, виконані з можливістю охолодження, причому кожна пара суміжних масажних елементів, розташованих на різних шнурах, складається з різнотемпературних масажних елементів.
Перед проведенням масажу одну частину масажних елементів охолоджують, а іншу частину - нагрівають. Потім холодні і гарячі масажні елементи в заданому порядку чергування нанизують на шнури, а наконечники шнурів фіксують в цангових затискачах рукояток. Після цього масажер прикладають до ділянки тіла (груди, спина, живіт, нога) і здійснюють їм зворотно- поступальні рухи. При цьому ділянка тіла поперемінно піддається впливу то холодних, то гарячих масажних елементів. Таким чином, здійснюється поєднання механічного ( термоконтрастного масажу.
Спільними ознаками зазначеного аналога і рішення, що заявляється, є: масажер, який містить два гнучких бокових елементи, парні кінці яких з'єднані з рукоятками, множину обертових масажних роликів, які розташовані між зазначеними боковими елементами і з'єднані з ними.
Рефлекторний вплив зазначеного масажера доповнюється термоконтрастним масажем, проте як і в традиційних стрічкових масажерах, механічний вплив обмежений простим механічним натисканням масажних елементів на тіло користувача, що обмежує ефективність масажної процедури.
Як прототип вибрано багатофункціональний роликовий масажер для талії, плечей і спини, відомий за патентом Китаю на корисну модель СМ 202409436, МПК АЄ1Н 15/00, дата подання заявки 20.12.2011. Масажер містить два гнучких паралельно розташованих шнури, парні кінці яких з'єднані з рукоятками. Між зазначеними шнурами розташована множина масажних роликів.
Масажні ролики з'єднані з гнучкими шнурами через опорні блоки з можливістю обертання навколо осей, перпендикулярних гнучким шнурам. Таким чином, гнучкі шнури і закріплені на них 60 масажні ролики утворюють прямокутне полотнище з множиною обертових роликів, які впливають на тіло користувача при використанні масажера. Масажні ролики виконані сферичними. На поверхні роликів виконані виступи, які безпосередньо контактують з тілом користувача і забезпечують додатковий ефект рефлекторного впливу на тіло користувача.
Масажер прикладають до ділянки тіла (груди, спина, живіт, нога) і здійснюють їм зворотно- поступальні рухи. При цьому масажні ролики з виступами здійснюють масажний вплив на тіло користувача.
Спільними ознаками прототипу і рішення, що заявляється, є: масажер, який містить два гнучких бокових елементи, парні кінці яких з'єднані з рукоятками, множину обертових масажних роликів, які розташовані між зазначеними боковими елементами і з'єднані з ними.
Як і в вище зазначених аналогах, вплив масажера обмежений простим механічним натисканням масажних елементів на тіло користувача, що обмежує ефективність масажної процедури.
В основу винаходу поставлена задача підвищення ефективності масажера.
Поставлена задача вирішується тим, що в масажері, що містить два гнучких бокових елементи, парні кінці яких з'єднані з рукоятками, множину обертових масажних роликів, які розташовані між зазначеними боковими елементами і з'єднані з ними, відповідно до винаходу, масажні ролики встановлені на двох півосях, з'єднаних центральним шарніром з можливістю зміни кута між ними, вільні кінці півосей з'єднані з зазначеними боковими елементами, а центральні шарніри півосей з'єднані зі щонайменше одним гнучким центральним елементом, розташованим між зазначеними боковими елементами і з'єднаним з зазначеними рукоятками з можливістю переміщення уздовж поздовжньої осі масажера і фіксації в вибраному положенні.
Зазначені ознаки є суттєвими ознаками винаходу, так як є необхідними і достатніми для вирішення поставленої задачі - підвищення ефективності масажера.
Виконання масажних роликів на півосях, розташованих під заданим кутом між ними, забезпечує додаткові ефекти впливу масажних роликів на тіло користувача. Розташовані під кутом масажні ролики захоплюють тканини і, обертаючись, розтягують або стискають ділянку тіла, розташовану між похилими масажними роликами, в залежності від кута між півосями масажних роликів. У масажних процедурах такий вплив називають "щипковим" впливом. Таким чином, масажер, що заявляється, крім простого механічного натискання, імітує відомі прийоми
Зо класичного масажу (розминка, розтягування, стиснення м'яких тканин), що підвищує його ефективність.
Масажер може містити два у вибраних групах півосей незалежно, наприклад, в сусідніх парах півосей.
Масажні ролики виконані у вигляді тіл обертання, переважно циліндричної та/або сферичної форми.
Масажні ролики можуть бути виконані у вигляді жорсткого сердечника з елементами рефлекторного впливу.
Масажні ролики можуть бути виконані у вигляді жорсткого сердечника, на якому закріплена еластична основа з елементами рефлекторного впливу.
Масажні ролики можуть бути виконані у вигляді порожнистого тіла обертання, утвореного еластичною основою з елементами рефлекторного впливу та боковими еластичними діафрагмами. Такі масажні ролики можуть адаптуватися до криволінійності тіла, забезпечуючи рівномірний масажний вплив на криволінійних ділянках тіла користувача.
Елементи рефлекторного впливу можуть являти собою шипи, виконані як одне ціле з жорстким сердечником або еластичною основою.
Елементи рефлекторного впливу можуть являти собою металеві голки, закріплені в жорсткому сердечнику або еластичній основі та виконані з різних металів, що утворюють гальванічні пари.
Елементи рефлекторного впливу можуть являти собою металеві голки, закріплені в жорсткому сердечнику або еластичній основі та виконані зі щонайменше одним частковим покриттям, електрохімічний потенціал якого відрізняється від електрохімічного потенціалу матеріалу голки. При цьому голка з прикриттям утворюють гальванічну пару, яка при контакті зі шкірою користувача генерує гальванічні мікроструми, що викликають відомі ефекти гальванізації шкіри та гальванічного електрофорезу.
Елементи рефлекторного впливу можуть бути виконані у вигляді вставок, закріплених в жорсткому сердечнику або еластичній основі, при цьому вставки можуть бути металевими, та/або металевими зі щонайменше одним частковим покриттям, електрохімічний потенціал якого відрізняється від електрохімічного потенціалу матеріалу вставки, та/або виконані з магнітного матеріалу, та/або з природних мінералів.
Нижче приводиться опис масажера, що заявляється, з посиланнями на креслення, на яких показано:
Фіг. 1 - Масажер, вигляд в плані.
Фіг. 2 - Масажер, вигляд А на фії 1.
Фіг. З - Масажер, вузол циліндричних масажних роликів, поздовжній розріз.
Фіг. 4 - Масажер, вузол сферичних масажних роликів, поздовжній розріз.
Фіг. 5 - Масажер, приклад виконання центрального шарніра півосей, вигляд в плані.
Фіг. 6 - Масажер, розріз Б-Б на фіг. 5.
Фіг. 7 - Масажер, розріз В-В на фіг. 5.
Фіг. 8-11 - Масажер, вигляд в плані, різні кути між півосями масажних роликів.
Фіг. 12 - Масажер, приклад виконання ролика з жорстким сердечником з шипами або металевими голками.
Фіг. 13 - Масажер, приклад виконання ролика з жорстким сердечником та еластичною основою з шипами або металевими голками.
Фіг. 14 - Масажер, приклад виконання порожнистого циліндричного ролика, утвореного еластичною основою та боковими еластичними діафрагмами.
Фіг. 15 - Масажер, приклад виконання порожнистого сферичного ролика, утвореного еластичною основою та боковими еластичними діафрагмами.
Фіг. 16 - Масажер, приклади виконання вставок.
Фіг. 17 - Масажер, вузол І на фіг. 1, приклад з'єднання бокових шнурів з рукоятками.
Фіг. 18 - Масажер, закріплення вільних кінців півосей за допомогою вузлів на боковому шнурі.
Фіг. 19 - Масажер, фіксація вільних кінців півосей за допомогою "бусинок", нанизаних на боковий шнур.
Фіг. 20, 21 - Масажер, схеми впливу масажних роликів на тіло користувача.
Фіг. 22 - Масажер, приклади застосування.
На фіг 1, 2 показана принципова схема масажера. Масажер містить два гнучких бокових елементи, у вигляді паралельних шнурів 1, 2, парні кінці яких з'єднані з рукоятками 3, 4. Між шнурами 1, 2 розташована множина обертових масажних роликів 5, 6. Масажні ролики 5, 6
Зо встановлені на півосях 7, 8, з'єднаних центральними шарнірами 9 з можливістю зміни кута між півосями 7, 8. Вільні кінці півосей 7, 8 з'єднані вузлами 10 зі шнурами 1, 2. Центральні шарніри 9 півосей 7, 8 з'єднані зі щонайменше одним гнучким центральним елементом у вигляді шнура 11, розташованого між шнурами 1, 2 та з'єднаного з рукоятками 3, 4 з можливістю переміщення уздовж поздовжньої осі масажера та фіксації у вибраному положенні. Фіксація шнура 11 у вибраному положенні здійснюється типовими цанговими затискачами 12, закріпленими на рукоятках 3, 4.
На фіг. 3, 4 в поздовжньому розрізі показані вузли циліндричних 5 та сферичних 6 масажних роликів. Масажні ролики 5, 6 містять жорсткий сердечник 13, закріплений на трубці 14, в якій розташована піввісь 7 (8). По торцях сердечника 13 на півосі 7 (8) встановлені опорні шайби 15.
Жорсткі сердечники 13 разом з трубками 14 можуть обертатися навколо півосей 7, 8.
На фіг. 5, 6 показаний центральний шарнір 9 півосей 7, 8. Півосі 7, 8 з'єднані шарнірною віссю 16 з можливістю повертання півосей 7, 8 навколо шарнірної осі 16 зі зміною кута між півосями 7, 8. Шарнірна вісь 16 з'єднана з повідком 17, до якого кріпиться центральний шнур 11.
При переміщенні центрального шнура 11 уздовж поздовжньої осі масажера центральні шарніри 9 переміщаються уздовж поздовжньої осі масажера в ту чи іншу сторону, при цьому змінюється кут між півосями 7, 8 та фіксується при фіксації центрального шнура 11 цанговими затискачами 12.
Масажер може містити два гнучких центральних елементи у вигляді шнурів 11а, 116, кожен з яких з'єднаний з центральними шарнірами 9 вибраних груп півосей 7, 8, наприклад, з сусідніми парами півосей 7, 8 (фіг. 7). Таке виконання дозволяє змінювати кут між півосями 7, 8 незалежно в сусідніх парах півосей 7, 8.
На фіг. 8-11 показані приклади масажера, в яких півосі 7, 8 виставлені під різними кутами між ними за допомогою відповідних переміщень та фіксації центральних шнурів 11а, 116.
Фіг. 8 - кут а між півосями 7, 8 менше 180". Фіг. 9 - кут а між півосями 7, 8 більше 180".
Фіг. 10 - кути а між півосями 7, 8 в сусідніх парах півосей 7, 8 різні, в одній парі півосей 7, 8 кут а менше 1807", в іншій парі - більше 180". Фіг. 11 - кути а між півосями 7, 8 в сусідніх парах півосей 7, 8 різні, в одній парі півосей 7, 8 кут а дорівнює 180", в іншій парі - більше 180". Можливі й інші комбінації кутів с в сусідніх парах півосей 7, 8.
Таким чином, запропонована конструкція масажера дозволяє змінювати кути «а між півосями бо 7, 8 за рахунок переміщення центральних шарнірів У уздовж поздовжньої осі масажера за допомогою центральних шнурів 11а, 116 в ту чи іншу сторону, а також фіксацію вибраних значень кутів є цанговими затискачами 12.
Масажні ролики виконані у вигляді тіл обертання, переважно, циліндричної (5) та/або сферичної (6) форми.
Масажні ролики можуть бути виконані у вигляді жорсткого сердечника 13 з елементами рефлекторного впливу - шипами 18 та/"або металевими голками 19 (фіг. 12), або у вигляді жорсткого сердечника 13, на якому закріплена еластична основа 20 з елементами рефлекторного впливу - шипами 21 та/або металевими голками 22 (фіг 13). Сусідні голки виконані з різних металів, що утворюють гальванічні пари, які при контакті зі шкірою користувача генерують гальванічні мікроструми ії. Металеві голки можуть бути виконані з частковим покриттям (голка 23 з покриттям 24), електрохімічний потенціал якого відрізняється від електрохімічного потенціалу матеріалу голки. Голка 23 з покриттям 24 утворюють гальванічну пару, яка при контакті зі шкірою користувача генерує гальванічні мікроструми і2. Мікроструми І1, і2 викликають відомі ефекти гальванізації шкіри та гальванічного електрофорезу (фіг. 13).
Масажні ролики можуть бути виконані у вигляді порожнистого тіла обертання, утвореного еластичною основою 25 з елементами рефлекторного впливу та боковими еластичними діафрагмами 26, закріпленими на трубках 14 (фіг. 14, 15). Такі масажні ролики можуть адаптуватися до криволінійності тіла, забезпечуючи рівномірний масажний вплив на криволінійних ділянках тіла користувача.
Елементи рефлекторного впливу можуть бути виконані у вигляді вставок, закріплених в жорсткому сердечнику 13 або еластичній основі 20, при цьому вставки можуть бути металевими (27) та/або металевими (28) зі щонайменше одним частковим покриттям (29), електрохімічний потенціал якого відрізняється від електрохімічного потенціалу матеріалу вставки, та/або з магнітного матеріалу (30), та/або з природних мінералів (31) - (фіг. 16).
На фіг. 17 показано приклад з'єднання бокових шнурів 1, 2 з рукоятками 3, 4 за допомогою вузлів 32, виконаних на шнурах 1, 2. Можливі й інші виконання зазначених з'єднань.
На фіг. 18, 19 показані приклади з'єднань (фіксації) вільних кінців півосей 7, 8 з боковими шнурами 1, 2: за допомогою вузлів 33 на шнурах 1, 2 (фіг. 18), за допомогою "бусинок" 34, нанизаних на шнури 1, 2 між вільними кінцями півосей 7, 8 (фіг. 19).
Зо На фіг. 20, 21 показані схеми впливу масажних роликів 5 при різних кутах «а між півосями 7, 8. При русі масажера по тілу пацієнта відбувається деформація шкіри шляхом її розтягування з утворенням розтягнутої зони (-) між масажними роликами 5 при значеннях кута а більше 180" (фіг. 20), або шляхом стиснення з утворенням стиснутої зони (Ж) між масажними роликами 5 при значеннях кута «є менше 1807 (фіг. 21). У масажних процедурах такий вплив називають "щипковим" впливом.
На фіг. 22 показані приклади застосування масажера для різних ділянок тіла.
Конструктивні особливості масажера забезпечують різноманітність масажних маніпуляцій, що включають прийоми акупресури (динамічний "голчастий душ") та класичного масажу (розминка, розтягування, стиснення м'яких тканин). Крім того, масажер може впливати на тіло користувача і іншими фізіотерапевтичними факторами - гальванічними мікрострумами, що викликають відомі ефекти гальванізації шкіри та гальванічного електрофорезу, магнітним полем, лікувальними властивостями природних мінералів. Все це забезпечує високу ефективність масажера, що заявляється.

Claims (10)

ФОРМУЛА ВИНАХОДУ
1. Масажер, що містить два гнучких бокових елементи, парні кінці яких з'єднані з рукоятками, множину обертових масажних роликів, які розташовані між зазначеними боковими елементами і з'єднані з ними, який відрізняється тим, що масажні ролики встановлені на двох півосях, з'єднаних центральним шарніром з можливістю зміни кута між ними, вільні кінці півосей з'єднані з зазначеними боковими елементами, а центральні шарніри півосей з'єднані зі щонайменше одним гнучким центральним елементом, розташованим між зазначеними боковими елементами і з'єднаним з зазначеними рукоятками з можливістю переміщення уздовж поздовжньої осі масажера і фіксації у вибраному положенні.
2. Масажер за п. 1, який відрізняється тим, що містить два гнучких центральних елементи, кожен з яких з'єднаний з центральними шарнірами вибраних груп півосей.
З. Масажер за п. 1, який відрізняється тим, що масажні ролики виконані у вигляді тіл обертання, переважно, циліндричної та/або сферичної форми.
4. Масажер за п. 1, який відрізняється тим, що масажні ролики виконані у вигляді жорсткого сердечника з елементами рефлекторного впливу.
5. Масажер за п. 1, який відрізняється тим, що масажні ролики виконані у вигляді жорсткого сердечника, на якому закріплена еластична основа з елементами рефлекторного впливу.
б. Масажер за п. 1, який відрізняється тим, що масажні ролики виконані у вигляді порожнистого тіла обертання, утвореного еластичною основою з елементами рефлекторного впливу та боковими еластичними діафрагмами.
7. Масажер за будь-яким з пп. 4-6, який відрізняється тим, що елементи рефлекторного впливу являють собою шипи, виконані як одне ціле з жорстким сердечником або еластичною основою.
8. Масажер за будь-яким з пп. 4-6, який відрізняється тим, що елементи рефлекторного впливу являють собою металеві голки, закріплені в жорсткому сердечнику або еластичній основі та виконані з різних металів.
9. Масажер за будь-яким з пп. 4-6, який відрізняється тим, що елементи рефлекторного впливу являють собою металеві голки, закріплені в жорсткому сердечнику або еластичній основі та виконані зі щонайменше одним частковим покриттям, електрохімічний потенціал якого відрізняється від електрохімічного потенціалу матеріалу голки.
10. Масажер за будь-яким з пп. 4-6, який відрізняється тим, що елементи рефлекторного впливу являють собою вставки, закріплені в жорсткому сердечнику або еластичній основі, при цьому вставки виконані металевими, та/"або металевими зі щонайменше одним частковим покриттям, електрохімічний потенціал якого відрізняється від електрохімічного потенціалу матеріалу вставки та/або з магнітного матеріалу, та/або з природних мінералів.
я З пили ашшшшш) Хддяляілялдяйм щ : ї КІ ти В ши жк о . яння с ра нн ни ПІНИ Я но: ВИШ "Я і с з ШЕ ух Се х сх сккк Ж днк сою, К ник: шшшя що ес - Фо З " зе Я ШІ
Фіг. 1 б шо Ян тб В р і |! чав Ак м 18, о ВИНЕ ря СВЙ ч
Фіг. 2
Еш - щ й є дк А я - я ї4 « нт Щи ит Я яд у - | тА ек І ; - 5 7 зи "й. 8 ее т Як йе ак, Її 2 х як ; ГИНЕ днк ро «й 3 45 у КАТЯ рн а ча х ї не ом є ге ї Її чу ке Я к Н -е У Е ; дей тво й "чк, А і В тк МЕ ца ни ше Я не й а я й ПІ Енн ен ЛИ и. 5 и при ин им Ум мк х З и и В І Ж оця ко 5 аз Х й й З а ся Сех як 5 ій й жу и ех е вк ш що. за і З ЕЕ ко ИН, ву ек ШІ КИ МК ни вий нн З она они З винними с нврнонннни поси ОЙ мя ОО В ОВ са я я зай щи В ав ос ох М бін Шу КИ В се по КЕ ЩО Ох кн т МІ ШЕ шк ак за чо ин щ - ооо дер ци се : Я що ї ї; нн Шк й Ж шк ях Зоні ей «й І: Ек їй кет і лоб» Шк й ен ЕНН МВ й ве З щк зе з - Ше же па х дж що Же 7 ва чеЙ й и Ей х меощ Машка ох - 5 о кож г и . ях Гей х ех Ше У ж 3 чек хо ел ан 5 Е:е
3.
Фіг. З З сс дже, Моє оку дик ток с сх їх я Ме ве м ек й у 4 В Я ваьшя вч ши шик ие А щу, ші А Ку Й А Н ія се й г хе ТЯ х р ше ше рої Шк Ще і ЕНН п а с МЕ Мн НУ Я з- ААЯЕХз І Х | МК ди ГРЖІ й где чи че ШИ ий шашка чаш. и ци, З ;; Я зву м, о ВИШ Я нос ко є с і ж, 1 Ж Х КАН У З З ЧК ак о. о а Ех я у що х Ки и т п ЕТАН ва Те ас мя Ше днк й ав СА Се г ее В з Ж я й Же ен В КО ек и ж ше «ех у шин? ІВ а я ш- ЛШ Ач "осінній Ак з В мафія Я фею Н ВУ ва У вик й сс К- прое Я ли вен я че й І Кен 1 дини й Н ва ж не й НН и СД лиш на ї : Я Ей х. КЕ ху К х КАК і з З - юр -ї й вия зх 7 оеоддлкюни де х В
Фіг. 4 з ; Що ря і шин : й тні о ен ШК, ї ! а Мо: ЩЕ: зни : сах -е ов шиї Х ІЗ ях ин о оофю» НЕ Я
Фіг. 5 й а ря нн пня но чн Кк яшшши: з ши сх ша рен ен вні, іні уенутня ки ;; хз ях х ХЕ ї х ія кн З / м ї і їв
Фіг. 6 Й 15 к«д їв : он В а ма 8! 17 ВВ в 18 з нин 1 дес нн с с вв ВЛ Букі в и м ж ан ВИМИ га я гл чик о с: в КО ие тов в ша У в 45 й з Фі 7 не 19 чі 7
Іг.
ЛЕ ше микя що ОО т, - в ОВ оооотююооооеюююооов о кв жннн онко І п
Фіг. 8 яяжх 5 Сен нн й се, я пн ан ПІ т 17 -й пон нов пнів ше пф і: ! і;
Фіг. З
' зд 7 ? шини Маха КОЖ-КА КЛ се - 1 «о ХК - 7»
Фіг. 10
- г" Виши ш Ян р не се сля оссессссн з Кк ни демет) | :
ЯН . Е дис то З ча о ших: ШО) й а С-ЩЕ и: тА 8. ІК о: З з а З сяк нен 4, лу у Уулу, я не З МИ ан . хе--/
Фіг. 11 х ц я аг 13 Те Х Же Кх ж Я 33 а КВ Ж у КЗ З ач У тез ге ск язю Ж й В с НИ 5 З ЗАС тан Гель Як 5 ЕВ Ку с й у сш Бех, о Ка з їм з я УКВ в все Ес МЕ Я Її х Кк кв ЧК яз й мини ча ся с кни. сем я а З з; за хе в, а р коза З пийте Ки. х ке ей ж я Е с ДН ЩІ й я 2Я ин ння Зник іннннн М с. ОВ сЯ зніс а вс В НИ Ко я Я кана К Ка Ме осів наснаан ї Її У й оо я й ес пенні звоннювя, нн мес ПММ КОСИ ож ке. УК во б й я оовалви у вав. ОС свя і їз хх ж са Ка ОК а вв век Я ие 14 х кВ о а С ОК. 5 с СУ іх яко З а, ки; А ху я я Я, яву В, ее ве щих Зав ж о с Й чан в Я: кити с З ; ж КОД Во, кОм са З жу Км оон їх дк и Мк ех я Я кас ії р Кок рф Б М й: Ен .
Фіг. 12 че же х їх ки ши киш 23 - З ІЗ в А й ТА «КО жін пу вт що х У їди їх й ку З х ія я СИ рес оВН ск паст і ;: я сх а і Кк. і: Кдея у: жах: Ме ай й о Р в ою З ЕВ ВЕ хи з в М. ж 5 З. й ЗУ о ще УЗ КВ Я ба ОЗ, ЗИ 45 у й не. м. 3 ее хм Хе ге Оса: я «те ка Я оно немін ке СУ я ОВ ОН ся пове Я є о У ж ах ко о ВН Б А в А й М : В о ж а а Сай Хо ок я хе а З и ся ненні тіні ї ; ож коня кА о КЗ фоомоооюлоютммооюеоюн: ! нн ІЗ ах я вк й СЯ п ; офі кннйів за ой Ка СЯ я я Я її Ше й Рея а ния ЗИ М ех перрі рн усні нев і Ук кеш Й Фе, м ж б аву ще й щи аю З. ев ев м м з дні они нн дно ВЕ а Ж я Ж шк а ас о ов Я. о Се й З те Бо ха К Х Е: Я СК Кона Ко ту Ак: ж, КВ, РЕЯ я ЯК: щі щи ЕЕ БІ 85 у Б і БоЯ Ку З м Я
Фіг. 15
Бас а Р, зи чині «Ех фен поннни мое а ЗИ Шо мн ке У Ко: їх з Я і: ка Я ХХ : : ї Й З ж З У ї ІЗ я К: х у у ; І ї К Е: Ж у ху КО я: 5 Ж щодо мащах з й
: Ж. ше Мих Е : К ; М ший ен ой ном мені нн нжой ння дини мин нм нм орд ниці ній й всей я ; х : : х: шк | ї її ей Б ще о й й а т і Хо двинв я У А їй М Р с ях т В, СНУ УКННННМЯ і і; " | я ши ши ши ши ; (ріг. 14 25, А 4 з г Ка Й їх у: ода нт, пе -ї т р В ЗИ х ї и Я они чуже Ов я ; г и ну й Ь ха а и я ень фон В і же ШЕ НН НИ Я да ЕК о нн лено нний мин кмкді нні ннкн ой зоні хо хнон зозй юю нн вк рн ди у у нора вв інн В, ре Й оюінннн прали а я а МИ. зе сх я Я (З ї Я і й КЗ али ни ши ни о СИН НУ К: що ОО теггрене З Е. 5 Оу 4 - з й У шш: і Ез У М
Фіг. 15
КЗ ЗО м і і Б : св пло и КЕ: чи не Й ТИСИ «І іне КН ИН: З Ма се З х З 4; а Ж у . : Є ит Її и г; я З а у зКуконе 55 СО іх ах ї пани Й кн ик нн Й УЗ за сок ши Й нена нн В св їз и пк й ех и века ни ши а чу це Со ев Ко С і и Ва жк я х нкн Саму дл п ой Б ооо ку ії: Уж Я «ех й ж Й й поті й Са 94. й рн Кк що ж Ж, ач я І о у. Ох, ох я ке: о. же же Кк у Кі КИ Я, в: 5 май З і ки в, Й й й я й С КОх, КЗ чи ка Б й че коша з "я, ки ок кас ха в яса а Х Ка ше ки шо коки» Коней а й ке и кл и о вою а в ска я о КВ п й х я суки НЕНЦ)
Фіг. 16 Х - Ж Ка ЗК: В ИЙ Х ев ббокенніяея ж ж А В ій а ще ЕВ КА Я й и ха ом и Х дю, о Я у -4 Ж, Я ша ба й жи я І Щ Ж з шо ВЗ йо ех Я ЗК ВВ ех чи КАХ В Ех х г Б вдо КЕ
Фіг. 17 КЕ дж ря що х и? Ко оду ятюєх Я КО Н Б Е й і і ; а ї х; нс й В а Х. ши НН ой КА Ж ухжюій в мк х 5 ях Я З 5 У ЖЕ х З щ» К5 х мем т Я. ше 75) З Е ДВ с МЕН мВ ве ЯН я Ек же
Фіг. 18 воза 15 М тв) СКК че чо ; Кк ко їх ку з оса ще я УКХ
Фіг. 18 і су А й щ ! шк ет з. Мр щи " нд п: вн с СК «свй і Й 5 Ж Я У й ай я Щі з щи ший й жа КЕ й 7 й с: Ше. йди й ї і т ре чу "У о І, Шо Ї ї у о ей Ше з. Ве ї ОоЖфе й фея ВИ Я Я сс В ї р: Я По ЩЕ Мк З св обла вч В " х ї З й сі і у і ЧКЙ Ко -е і АЙ я » - У фе» - 8 во
Фіг. 20 ї х сни й Кк. а Ка Ше Ме й Мой Е: Ай а Ме С/и ад "а але Й Н Ша Ше с З з ся сок ней і 3 її. Ше и Шо З Ки їх Я ер і н З Е; іс б, я шо ї й у Шк ! дей сі ре он не, ! ж | Ех г; це т МК дини я В ї 3 - хх
Фіг. 21
ЖИВ Я З ее хх вх ха МЕ ве і с. не : ч й а Як Кк З ХО й ВОК ОМ КО - З Се зов Й о ЗВ з пк ХМ ос я ЗВО й Б сей ЦК КК свв ЗБЕ ; пи ту ж. явити: М ПО І ОНЯ Кк ее Б й АВИИИ Бе Б ВК Б хо и В БО КО ХМК Як З САМ ЗАВ Я о З ЗЕ 5 Е . МБ . о щі І. ЕЕ щи що ШЕ ш о З Й ях р БУ 5 5 С КН: 0 55. ОА з ЩЕ по щи о В по За З ; п є І ЩЕ ші і й г/л: ; о Б хо ЕВ Б З БК с о Чи ОК в
1. | и М Б ча
Фіг. 22
UAA201809042A 2018-08-31 2018-08-31 Масажер UA120021C2 (uk)

Priority Applications (3)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAA201809042A UA120021C2 (uk) 2018-08-31 2018-08-31 Масажер
RU2019102098A RU2711495C1 (ru) 2018-08-31 2019-01-25 Массажер
PCT/UA2019/000103 WO2020046258A1 (ru) 2018-08-31 2019-08-08 Массажер

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAA201809042A UA120021C2 (uk) 2018-08-31 2018-08-31 Масажер

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA120021C2 true UA120021C2 (uk) 2019-09-10

Family

ID=69171759

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAA201809042A UA120021C2 (uk) 2018-08-31 2018-08-31 Масажер

Country Status (3)

Country Link
RU (1) RU2711495C1 (uk)
UA (1) UA120021C2 (uk)
WO (1) WO2020046258A1 (uk)

Families Citing this family (1)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
RU200575U1 (ru) * 2020-05-19 2020-10-29 Владимир Васильевич Галайко Антибактериальный массажер

Family Cites Families (15)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
GB295706A (en) * 1927-08-18 1929-07-04 Paul Mayer Improvements in and relating to massage devices
US1700633A (en) * 1928-03-28 1929-01-29 Hendrickson Abram Allan Massage apparatus
US2619957A (en) * 1950-02-10 1952-12-02 Charles W Hague Spinal massage and exercising device
JPS5813232U (ja) * 1981-07-17 1983-01-27 森岡 秀次 ロ−ラ−マッサ−ジ器
DE8126225U1 (de) * 1981-09-05 1982-01-28 Koblischek, Kurt, 1000 Berlin Massageband
FR2664158B1 (fr) * 1990-07-06 1995-06-16 Oreal Appareil de massage de la peau, equipe d'elements rotatifs orientes.
RU2089155C1 (ru) * 1992-10-21 1997-09-10 Савельев Александр Викторович Гальваноиппликатор
CN2236302Y (zh) * 1995-12-25 1996-10-02 孙正军 关节轴拉绳式按摩器
RU44050U1 (ru) * 2004-11-10 2005-02-27 Соколов Юрий Викторович Механический массажер (варианты)
US9095325B2 (en) * 2005-05-23 2015-08-04 Senorx, Inc. Tissue cutting member for a biopsy device
FR2919493B1 (fr) * 2007-07-30 2010-07-30 Oreal Dispositif de massage
US20110034839A1 (en) * 2009-08-10 2011-02-10 Mei-Hua Yang Massage recliner
CN202409436U (zh) * 2011-12-20 2012-09-05 黄志勇 一种腰肩背多效滚轮按摩器
CN104382731A (zh) * 2014-12-10 2015-03-04 康剑文 一种滚动式全身按摩器
CN204562834U (zh) * 2015-04-08 2015-08-19 济南轨道交通集团有限公司 一种腹部按摩器

Also Published As

Publication number Publication date
RU2711495C1 (ru) 2020-01-17
WO2020046258A1 (ru) 2020-03-05

Similar Documents

Publication Publication Date Title
Gramatikova et al. Nature, application and effect of kinesio-taping
RU2685805C1 (ru) Способ выполнения миофасциального массажа лица и головы для коррекции возрастных изменений и снятия напряжения с мышц
US20120089058A1 (en) Exercise garment with localized massage feature
UA120021C2 (uk) Масажер
US3672358A (en) Massage device
US9211230B2 (en) Lower back acupressure device
US1400547A (en) Apparatus for massage and therapeutic gymnastic treatment
CN211675246U (zh) 一种便于按摩背部的按摩球
CN207837716U (zh) 一种冷敷理疗装置
US20190070066A1 (en) Simultaneous compression, tension, and movement therapy device
RU2718277C1 (ru) Способ ударно-вибрационного массажа для лечения межпозвоночных грыж и спондилоартроза
Park et al. Effects of neck stabilizing exercise combined with transcranial direct current stimulation on muscle characteristics and function in patients with cervicogenic headache
ES2859901T3 (es) Dispositivo de masaje
KR100984026B1 (ko) 경추용 지압기
Vijayan et al. A comparative study on effectiveness of muscle energy technique versus Cyriax’s deep friction technique in adhesive capsulitis
RU2270653C2 (ru) Массажер-3
RU215667U1 (ru) Массажер
Park et al. Effects of maitland orthopedic manipulative physiotherapy and stretching applied to cervical vertebra on pain, range of motion, and muscle tone of adults with forward neck posture
RU143444U1 (ru) Полужилет лечебно-профилактический
RU2271188C2 (ru) Массажер-2
KR200475610Y1 (ko) 침뜸시술용구
Rech Intramuscular temperature of rectus femoris during cold water immersion
BR102021009039A2 (pt) Disposição construtiva introduzida em conjunto de raspadores miofasciais
CN214859051U (zh) 一种可调式运动用矫姿带
CN210521385U (zh) 一种腰部按摩带