UA112177C2 - Силовий ступеневий перемикач - Google Patents

Силовий ступеневий перемикач Download PDF

Info

Publication number
UA112177C2
UA112177C2 UAA201311093A UAA201311093A UA112177C2 UA 112177 C2 UA112177 C2 UA 112177C2 UA A201311093 A UAA201311093 A UA A201311093A UA A201311093 A UAA201311093 A UA A201311093A UA 112177 C2 UA112177 C2 UA 112177C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
resistor
resistors
carrier
holders
switch according
Prior art date
Application number
UAA201311093A
Other languages
English (en)
Inventor
Крістіан Бьогер
Тоні Хоттнер
Мартін Ятта
Філіпп Ледерер
Себастіан Рекопф
Клаус ШЛЕПП
Рольф ШТРЕМПЕЛЬ
Original Assignee
Машіненфабрік Райнхаузен Гмбх
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Машіненфабрік Райнхаузен Гмбх filed Critical Машіненфабрік Райнхаузен Гмбх
Publication of UA112177C2 publication Critical patent/UA112177C2/uk

Links

Classifications

    • HELECTRICITY
    • H01ELECTRIC ELEMENTS
    • H01HELECTRIC SWITCHES; RELAYS; SELECTORS; EMERGENCY PROTECTIVE DEVICES
    • H01H9/00Details of switching devices, not covered by groups H01H1/00 - H01H7/00
    • H01H9/0005Tap change devices
    • H01H9/0016Contact arrangements for tap changers
    • HELECTRICITY
    • H01ELECTRIC ELEMENTS
    • H01HELECTRIC SWITCHES; RELAYS; SELECTORS; EMERGENCY PROTECTIVE DEVICES
    • H01H9/00Details of switching devices, not covered by groups H01H1/00 - H01H7/00
    • H01H9/0005Tap change devices
    • H01H9/0044Casings; Mountings; Disposition in transformer housing
    • HELECTRICITY
    • H01ELECTRIC ELEMENTS
    • H01FMAGNETS; INDUCTANCES; TRANSFORMERS; SELECTION OF MATERIALS FOR THEIR MAGNETIC PROPERTIES
    • H01F29/00Variable transformers or inductances not covered by group H01F21/00
    • H01F29/02Variable transformers or inductances not covered by group H01F21/00 with tappings on coil or winding; with provision for rearrangement or interconnection of windings
    • H01F29/04Variable transformers or inductances not covered by group H01F21/00 with tappings on coil or winding; with provision for rearrangement or interconnection of windings having provision for tap-changing without interrupting the load current

Landscapes

  • Engineering & Computer Science (AREA)
  • Power Engineering (AREA)
  • Details Of Resistors (AREA)
  • Housings And Mounting Of Transformers (AREA)
  • Arc-Extinguishing Devices That Are Switches (AREA)
  • Adjustable Resistors (AREA)
  • Regulation Of General Use Transformers (AREA)
  • Rotary Switch, Piano Key Switch, And Lever Switch (AREA)

Abstract

Винахід належить до силового ступеневого перемикача для безрозривного перемикання відводів регулювальної обмотки ступеневого трансформатора, причому у стінці циліндра або каркаса з ізолювального матеріалу принаймні в одній площині розміщені нерухомі ступеневі контакти, які електрично з'єднані з відводами обмотки, причому по центру розміщений обертовий перемикальний вал, на якому для кожної горизонтальної площини, в якій розміщені нерухомі ступеневі контакти, на контактотримачі передбачені механічні контакти, кожен із яких виконаний з можливістю контактування з нерухомими ступеневими контактами, і причому принаймні один контакт на контактотримачі принаймні одним проміжним перехідним резистором (Rü1, Rü2) електрично з'єднаний із силовим відводом. Кожен перехідний резистор (Rü1, Rü2) виконаний у вигляді меандроподібної дротяної спіралі (3), яка затиснута і зафіксована за допомогою принаймні двох тримачів (6) резисторів, виконаних із ізолювального матеріалу. Принаймні два тримачі (6) кожного перехідного резистора закріплені на виконаному в формі сегмента циліндра з ізолювального матеріалу носії (10) резисторів, який, в свою чергу, закріплений на перемикальній колонці, контуру якої відповідає його контур.

Description

Винахід стосується силового ступеневого перемикача для безрозривного перемикання відводів регулювальної обмотки ступеневого трансформатора.
Силовий ступеневий перемикач містить обертову перемикальну колонку і виконаний із ізолювального матеріалу носій для розміщення принаймні одного перехідного резистора. У стінці циліндра або каркаса з ізолювального матеріалу принаймні в одній горизонтальній площині розміщені нерухомі ступеневі контакти, які електрично сполучені з відводами обмотки.
По центру встановлений обертовий перемикальний вал, на якому для кожної горизонтальної площини, в якій розміщені нерухомі контакти, на контактотримачі передбачені механічні контакти, кожен із яких виконаний з можливістю контактування з нерухомими ступеневими контактами. Принаймні один із механічних контактів на контактотримачі безпосередньо електрично сполучений із силовим відводом. Принаймні один інший контакт на контактотримачі принаймні одним проміжним перехідним резистором, який містить дротяний спіральний пристрій, електрично сполучений із силовим відводом силового ступеневого перемикача.
Із публікації МО 99/60588 відомий силовий ступеневий перемикач типу так званого навантажувального селектора. Корпус цього силового ступеневого перемикача виконаний у вигляді циліндра з ізолювального матеріалу, причому нерухомі ступеневі контакти, які електрично сполучені з відводами регулювальної обмотки, розміщені по дузі в стінці циліндра з ізолювального матеріалу в кількох горизонтальних площинах. Всередині циліндра з ізолювального матеріалу розміщений обертовий перемикальний вал, на якому для нерухомих ступеневих контактів у кожній горизонтальній площині передбачені встановлені на контактотримачі механічні контакти, кожен із яких виконаний із можливістю контактування з відповідним нерухомим ступеневим контактом. Принаймні один із рухомих контактів на контактотримачі безпосередньо сполучений із силовим відводом; принаймні один інший контакт на контактотримачі сполучений із силовим відводом проміжним перехідним резистором. При цьому перехідний резистор відомим чином використовують в процесі перемикання навантаження, тобто безрозривного перемикання з нерухомого ступеневого контакту на інший сусідній нерухомий ступеневий контакт для обмеження утворюваного при цьому короткочасного контурного струму. Сам перехідний резистор у цій публікації докладніше не описаний; на фіг. З він лише схематично позначений праворуч від перемикальної колонки. Він сполучений з
Зо перемикальною колонкою і обертається разом із нею.
У публікації ОЕЗ8 33 126А1 описаний аналогічний силовий ступеневий перемикач типу навантажувального селектора, в якому перехідний резистор виконаний у формі дротяної спіралі, намотаної навколо центральної перемикальної колонки на дистанційному елементі. В цьому випадку перехідний резистор також переміщується разом із перемикальною колонкою.
Проте, наведене в цій публікації креслення є лише схематичним і, таким чином, не може бути реалізоване на практиці в конкретній формі виконання силового ступеневого перемикача.
Окрім цього, таке виконання перехідного резистора не дозволяє реалізувати модульну конструкцію і попереднє виготовлення у вигляді окремого конструктивного вузла, придатного до наступного монтажу.
У публікації УУО 2008/024067 А1 описаний спеціальний перехідний резистор для силового ступеневого перемикача. Цей перехідний резистор виконаний у формі пакета з окремих модулів. У кожному модулі в плоскій рамі паралельно один одному розміщені дротяні резистори, причому між спіральними дротяними резисторами передбачені проміжки. Шляхом встановлення кількох рам одна над іншою можна реалізувати різні конфігурації модульної конструкції вищеописаного пакета перехідних резисторів у цілому. Ці перехідні резистори, точніше кажучи - пакет, закріплені на рамі, на якій встановлений силовий перемикач. Отже, описані в цій публікації перехідні резистори є придатними для застосування у силовому ступеневому перемикачі з окремим рухомим селектором і окремим стаціонарним силовим перемикачем для перемикання навантаження. Вони не придатні до застосування в навантажувальному селекторі описаного на початку типу. Внаслідок своєї конструкції та місця, яке є необхідним для розміщення рами модульної конструкції для всього пакета перехідних резисторів, встановлення пристрою безпосередньо на перемикальній колонці для забезпечення їх спільного обертання є неможливим.
Із опису до патенту США 5 3,546,653 А відомий резисторний пристрій, який може бути застосований, наприклад, для силового перемикача. Він містить кілька резисторних модулів, які встановлені один на інший всередині корпусу. Корпус може бути заповнений охолоджувальним маслом. Резисторні модулі мають видовжену форму і встановлені на певній відстані один від іншого, яка забезпечується за допомогою дистанційних елементів. Кожна резисторна група містить базовий елемент із ребрами і плоскою кришкою з ізолювального матеріалу, які бо утворюють множину ізольованих один від іншого, концентричних каналів дугоподібної форми для дроту. Форма єдиного суцільного резисторного дроту, що має спіральні ділянки, таким чином узгоджена з формою каналів для дроту, що він може бути зафіксований у базовому елементі. Ребра призначені для електричного ізолювання окремих ділянок дроту. Лише обидва кінці резисторного дроту виведені назовні з резисторного модуля, що дозволяє електрично з'єднувати сусідні резисторні модулі. Виконані з електроїізолюючого матеріалу канали для дроту закриті з усіх сторін, окрім протилеглих один одному торців. При розсіянні електричної енергії на резисторах резисторні дроти нагрівають оточуюче їх масло. Це може спричинити утворення масляних потоків і газовиділення у корпусі. Крізь отвори на торцях резисторних модулів і внаслідок їх навскісної орієнтації в заповненому маслом корпусі цей самоіндукований потік тече по каналах для дроту. Утворювані гази можуть бути видалені разом із цим самоіндукованим потоком масла, завдяки чому забезпечується приплив свіжого охолоджувального масла.
У заявці на французький патент ЕК 2 320 000 Аї описаний силовий перемикач для безрозривного регулювання навантаження електричних трансформаторів, який містить один зовнішній та один внутрішній ізолювальні циліндри. На внутрішньому ізолювальному циліндрі закріплені електричні контакти. Зокрема, описані тримачі резисторів, виконані з можливістю монтажу на внутрішньому ізолювальному циліндрі. Характерною ознакою тримача резисторів є встановлення по центру вертикально орієнтованого пластинчатого модуля з перпендикулярно орієнтованими бічними плечима, а також наявність нижньої та верхньої кришок. При такій конструкції утворюються прямокутні, орієнтовані вертикально комірки, кожна з яких виконана з можливістю розміщення в ній резисторної спіралі. Як у нижній, так і у верхній кришках виконані прорізи з фасками, виконані з можливістю введення в них відповідних кінців резисторних спіралей і таким чином фіксації резисторних спіралей в комірці з легким натягом. Резисторні спіралі, які вбудовані в комірки одного або різних тримачів резисторів, виконані з можливістю з'єднання один із іншим та з електричними контактами силового перемикача за допомогою з'єднувачів. На центральному пластинчатому модулі сформований виступ зі штуцером. Для закріплення тримача резисторів на ізолювальному циліндрі штуцер може бути виконаний з можливістю вставляння у глухий отвір, утворений у фланці, встановленому на ізолювальному циліндрі. На орієнтованій в бік ізолювального циліндра стороні центрального пластинчатого модуля виконана перпендикулярна йому пластина для вирівнювання положення модуля на
Зо ізолювальному циліндрі. Весь силовий перемикач оточений зовнішнім ізолювальним циліндром.
Задачею винаходу є розроблення надійного силового ступеневого перемикача для безрозривного перемикання відводів регулювальної обмотки ступеневого трансформатора, виконаного з можливістю простого та економічного, компактного та універсального оснащення перехідними резисторами.
Задачу винаходу вирішено у силовому ступеневому перемикачі з ознаками першого пункту формули винаходу. Залежні пункти формули винаходу стосуються особливо переважних вдосконалених форм виконання винаходу.
Загальна винахідницька ідея полягає у фіксації відомої дротяної спіралі за допомогою модульних тримачів резисторів і закріплення цих попередньо змонтованих вузлів на носії резисторів, який, у свою чергу, закріплений на перемикальній колонці. Контур носія резисторів згідно з винаходом відповідає геометричній формі обертової перемикальної колонки.
Особливо переважними є циліндрична перемикальна колонка з дугоподібним поперечним перерізом і відповідна їй форма носія резисторів у вигляді сегмента сфери чи циліндра, причому внутрішній діаметр цього сегмента циліндра в основному відповідає зовнішньому діаметру перемикальної колонки. Проте, в рамках винаходу можливими є також інші геометричні форми поперечного перерізу перемикальної колонки та носія резисторів.
Перевага винаходу полягає зокрема в простій компактній конструкції лише з кількох конструктивних елементів, закріплених безпосередньо на перемикальній колонці. Крім цього, забезпечена можливість попереднього монтажу всього носія резисторів і простого узгодження з найрізноманітнішими значеннями опору.
Особливо переважним є закріплення на носії резисторів більше ніж одного перехідного резистора; таким чином забезпечується можливість застосування таких схем силового ступеневого перемикача, які потребують більше одного перехідного резистора на кожну фазу.
Далі винахід пояснюється докладніше за допомогою креслень.
На кресленнях зображені:
Фіг. 1 Дротяна спіраль для перехідного резистора відповідного винаходові ступеневого перемикача
Фіг. 2 Модульний тримач резисторів згідно з винаходом
Фіг. З Окремий носій резисторів згідно з винаходом бо Фіг. 4 Повністю укомплектований носій резисторів згідно з винаходом
Фіг. 5 Подібний носій резисторів, встановлений на перемикальній колонці відповідного винаходові силового ступеневого перемикача.
На фіг. 1 зображені окремі дротяні спіралі 1 резисторного дроту, які електрично сполучені між собою з'єднувальними елементами 2 і утворюють комплектний дротяний спіральний модуль
З.
У рамках винаходу можливим є також застосування однієї єдиної суцільної дротяної спіралі
З, яка просто вигнута в місцях зміни напрямку намотування. В обох формах виконання утворюється меандроподібна структура, в якій частини дротяного спірального модулю З орієнтовані приблизно паралельно.
Вільні контактні кінці 4 і 5 призначені для електричного підключення дротяного спірального модулю; це докладніше описано далі. Для узгодження з найрізноманітнішими значеннями опору передбачена можливість вибору різної довжини та діаметру дроту; для монтажу дротяну спіраль З за допомогою виконаного із двох частин із ізолювального матеріалу відповідного тримача 6 резисторів затискають і фіксують переважно на двох ділянках.
На фіг. 2 зображений такий модульний тримач б резисторів у двох різних ізометричних проекціях. У кожному тримачі 6 резисторів виконані камери ба, в кожну з яких вставляють одну дротяну спіраль 1. Для цього два ідентичних, відкритих із однієї сторони тримачі 6 резисторів вставляють один в інший, причому для їх з'єднання фіксувальний штифт 7 вводять у відповідний фіксувальний отвір 8 із защіпанням, завдяки чому вони охоплюють відповідну дротяну спіраль 1. Між описаними камерами ба для введення спіралей сформовані перемички бр, які фіксують положення відповідних окремих дротяних спіралей 1 і разом із цим усього дротяного спірального модуля 3. Для спрощення на кресленні вказані не всі позиційні позначення описаних елементів. Залежно від необхідної довжини резисторного дроту і відповідної необхідної кількості дротяних спіралей 1 окремі камери ба можуть залишатися порожніми. Функціонування також зображених на кресленні позиціонувальних штифтів 9 на закритій стороні тримача 6 резисторів далі буде описане докладніше.
На фіг. З зображений носій 10 резисторів, на якому можуть бути закріплені попередньо змонтовані дротяні спіральні модулі 3, зафіксовані описаними вище дзеркально-симетричними, з'єднаними шляхом вставляння один в інший із защіпанням тримачами 6 резисторів. Носій 10
Зо резисторів виконаний із ізолювального матеріалу у вигляді сегмента циліндра, радіус кривизни якого узгоджений із діаметром не зображеної на кресленні перемикальної колонки 13. Окремі дротяні спіралі 1, які просторово відокремлені одна від іншої завдяки закріпленню тримачів б резисторів у різних місцях вигнутої поверхні носія 10 резисторів, також злегка вигнуті, тому їх контур відповідає цьому радіусу кривизни.
У прикладі на фіг. З зображений носій 10 резисторів для закріплення двох окремих попередньо змонтованих перехідних резисторів КИ, Кй2; проте, винахід не обмежується цією формою виконання. Насамкінець, кількість окремих перехідних резисторів КИТ, КО2, які є необхідними для кожної фази, на яку має бути здійснене перемикання, залежить від відповідної схеми конкретного силового ступеневого перемикача. В носії 10 резисторів виконані позиціонувальні отвори 11, в які при монтажі вставляють уже описані позиціонувальні штифти 9 тримача б резисторів. Крім цього, передбачені отвори 12 для фіксації цього тримача 6 резисторів. Передбачені також приєднувальні кутики 13, які далі описані докладніше.
На фіг. 4 зображений повністю укомплектований носій 10 резисторів. Зображені два змонтованих укомплектованих перехідних резистори КИ! та Кій2, кожен із яких виконаний з дротяної спіралі 3, зафіксованої з обох сторін в цілому чотирма попарно з'єднаними тримачами б резисторів. Для фіксації повністю укомплектованих перехідних резисторів КИ! та Кг передбачені кабельні з'єднувачі, які пропускають крізь отвори 12 носія 10 резисторів і закріплюють. У рамках винаходу можливі також інші варіанти кріплення, наприклад за допомогою защіпного чи різьбового з'єднання. Зображені також кабельні вводи 14 і 15, які розміщені на приєднувальних кутиках 13 і утворюють електричне з'єднання з виводами відповідного укомплектованого перехідного резистора Киї, К02, Для поліпшення обтікання окремих перехідних резисторів ізолювальним маслом силового ступеневого перемикача і, таким чином, кращого охолодження та збільшення механічної міцності в носії 10 резисторів виконані вирізи 16, причому на кресленні не для всіх вирізів наведені позиційні позначення.
Насамкінець, у консолях по обох сторонах виконаного в формі сегмента циліндра носія 10 резисторів виконані верхні фіксувальні виїмки 17 ії нижні фіксувальні виїмки 18. Оскільки, як описано, тримачі б резисторів виконані з ідентичних окремих елементів, позиціонувальні штифти 9 на орієнтованих назовні тримачах б резисторів в даному випадку зображені без виїмок.
На фіг. 5 зображена повністю укомплектована перемикальна колонка 19 відповідного винаходові силового ступеневого перемикача. Лише схематично позначений контактотримач 20, який закріплений на перемикальній колонці 19 і відомим чином несе на собі рухомі контакти, за допомогою яких при обертанні перемикальної колонки 19 відомим чином забезпечується можливість підключення не зображених на цьому кресленні нерухомих контактів на також не зображеній на цьому кресленні стінці виконаного з ізолювального матеріалу циліндра силового ступеневого перемикача. У зображеному на цьому кресленні прикладі виконання винаходу носій резисторів в зоні 21 приєднання до перемикального елемента, тобто контактотримача 20, з обох сторін за допомогою зображених на фіг. 4 виїмок 17, 18 і вставлених у них із геометричним 10 замиканням фіксувальних засобів закріплена на перемикальному елементі 20, в даному випадку із додатковою фіксацією за допомогою полімерного штифта, з геометричним замиканням без можливості обертання. У рамках винаходу можливою є також фіксація носія 10 резисторів безпосередньо на перемикальній колонці 19. Можливі також інші варіанти фіксації.
Узагалі у відповідному винаходові силовому ступеневому перемикачі забезпечується просте, економічне і при цьому надійне розміщення перехідних резисторів КИ, Кй2.
Параметри дротяної спіралі З можна варіювати в широкому діапазоні для досягнення найрізноманітніших значень опору. Кожен із тримачів 6 резисторів виконаний у вигляді одного єдиного елемента, причому ці елементи є ідентичними для всіх тримачів, і причому два тримачі можуть бути вставлені один в інший з поворотом на 180 градусів із защіпанням; можливість помилок при монтажі практично виключена. Носій 10 резисторів також має просту конструкцію.
На ньому може, але не обов'язково має бути розміщено кілька перехідних резисторів КИ, Кй2.
Якщо передбачене застосування одного єдиного перехідного резистора Ки, Киг, інша частина носія резисторів просто залишається вільною.

Claims (12)

ФОРМУЛА ВИНАХОДУ
1. Силовий ступеневий перемикач для безрозривного перемикання відводів регулювальної обмотки ступеневого трансформатора, який містить обертову перемикальну колонку (19) і виконаний із ізолювального матеріалу носій (10) резисторів для принаймні одного перехідного Зо резистора (КИ, Каг), причому в стінці циліндра з ізолювального матеріалу або в каркасі з ізолювального матеріалу принаймні в одній горизонтальній площині розміщені нерухомі ступеневі контакти, які електрично з'єднані з відводами обмотки, причому по центру встановлений обертовий перемикальний вал, який для кожної горизонтальної площини, в якій розміщені нерухомі ступеневі контакти, містить встановлені на контактотримачі (20) механічні контакти, кожен із яких виконаний із можливістю контактування з нерухомими ступеневими контактами, причому принаймні один із механічних контактів на контактотримачі (20) безпосередньо сполучений із силовим відводом, і причому принаймні один інший контакт на контактотримачі (20) принаймні одним проміжним перехідним резистором (КИ1, Каг2), який містить дротяний спіральний модуль (3), електрично з'єднаний із силовим відводом, який відрізняється тим, що принаймні один перехідний резистор (КИ71, Кйи2) виконаний у формі меандроподібного дротяного спірального модуля (3), який з обох кінців затиснутий і зафіксований за допомогою принаймні двох виконаних із ізоляційного матеріалу двоелементних тримачів (6) резисторів, а також тим, що принаймні два тримачі (6) резисторів кожного перехідного резистора (КИ1, Кг) просторово відокремлені один від одного шляхом закріплення в різних місцях на виконаному з ізоляційного матеріалу носії (10) резисторів, а також тим, що носій (10) резисторів має контур у вигляді сегмента циліндра, який в основному відповідає контуру перемикальної колонки (19), а також тим, що носій (10) резисторів закріплений на перемикальній колонці (19) або на контактотримачі (20) для фіксації перемикальної колонки (19).
2. Силовий ступеневий перемикач за пунктом 1, причому кожен двоелементний тримач (б) резисторів складається з двох ідентичних половин.
3. Силовий ступеневий перемикач за пунктом 1, причому меандроподібний дротяний спіральний модуль (3) виконаний у формі єдиної суцільної дротяної спіралі.
4. Силовий ступеневий перемикач за пунктом 1,
причому меандроподібний дротяний спіральний модуль (3) виконаний у формі окремих дротяних спіралей (1) із резисторного дроту, які електрично з'єднані між собою відповідними з'єднувальними елементами (2).
5. Силовий ступеневий перемикач за будь-яким із пунктів 1-4, причому дві ідентичні половини кожного двоеєлементного тримача (6) резисторів виконані з можливістю з'єднання між собою за допомогою фіксувального виступу (7) і відповідного фіксувального отвору (8) із утворенням замкнутих камер (ба), кожна з яких призначена для приймання відповідної дротяної спіралі (1), та проміжних сформованих перемичок (66).
6. Силовий ступеневий перемикач за пунктами 1-5, причому кожен із тримачів (б) резисторів містить принаймні один позиціонувальний штифт (9), який в змонтованому стані вставлений у принаймні один позиціонувальний отвір (11) на носії (10) резисторів.
7. Силовий ступеневий перемикач за будь-яким із пунктів 1-6 причому носій (10) резисторів має контур у вигляді сегмента циліндра.
8. Силовий ступеневий перемикач за будь-яким із пунктів 1-7, причому принаймні два тримачі (б) резисторів закріплені на носії (10) резисторів фіксувальними засобами, які пропущені крізь виконані в ньому отвори (12).
9. Силовий ступеневий перемикач за пунктом 8, причому фіксувальні засоби є кабельними з'єднувачами або іншими смуго- або ниткоподібними засобами.
10. Силовий ступеневий перемикач за будь-яким із пунктів 1-9, причому на носії (10) резисторів передбачені бічні фіксувальні виїмки (17, 18), за допомогою яких носій (10) резисторів закріплений безпосередньо на перемикальній колонці (19) або на її контактотримачі (20) для фіксації перемикальної колонки (19).
11. Силовий ступеневий перемикач за будь-яким із пунктів 1-9, причому в носії (10) резисторів виконано множину вирізів (16).
12. Силовий ступеневий перемикач за пунктом 11, причому принаймні по одному вирізу (16) виконано між позиціонувальними отворами (11) для тримачів (6) резисторів із можливістю омивання окремих перехідних резисторів (КИ1, Каг) Зо ізолювальним маслом. / ) о, рай ее я МО вт Я с 4; у й що с ра. яко г
UAA201311093A 2011-03-18 2012-02-20 Силовий ступеневий перемикач UA112177C2 (uk)

Applications Claiming Priority (2)

Application Number Priority Date Filing Date Title
DE102011014325.4A DE102011014325B4 (de) 2011-03-18 2011-03-18 Laststufenschalter
PCT/EP2012/052866 WO2012126685A1 (de) 2011-03-18 2012-02-20 Laststufenschalter

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA112177C2 true UA112177C2 (uk) 2016-08-10

Family

ID=45722649

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAA201311093A UA112177C2 (uk) 2011-03-18 2012-02-20 Силовий ступеневий перемикач

Country Status (8)

Country Link
EP (1) EP2686857B1 (uk)
CN (1) CN103415904B (uk)
BR (1) BR112013018969B1 (uk)
DE (1) DE102011014325B4 (uk)
ES (1) ES2525130T3 (uk)
HK (1) HK1189420A1 (uk)
UA (1) UA112177C2 (uk)
WO (1) WO2012126685A1 (uk)

Families Citing this family (5)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
DE102013107552B4 (de) * 2013-07-16 2017-03-16 Maschinenfabrik Reinhausen Gmbh Laststufenschalter
CN107546010B (zh) * 2017-08-16 2019-06-04 芜湖市凯鑫避雷器有限责任公司 一种变压器调压绕组结构
CN109637858B (zh) * 2018-12-12 2020-04-24 国网北京市电力公司 变压器开关组、变压器、变压器调容方法及装置
EP3761334B1 (en) * 2019-07-01 2024-01-24 Hitachi Energy Ltd Tap changer in power transformer
DE102019126168A1 (de) * 2019-09-27 2021-04-01 Maschinenfabrik Reinhausen Gmbh Widerstandsanordnung für stufenschalter und stufenschalter

Family Cites Families (10)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US3546653A (en) * 1969-06-02 1970-12-08 Mc Graw Edison Co Resistor assembly
DE2434364C2 (de) * 1974-07-17 1976-09-02 Reinhausen Maschf Scheubeck Lastumschalter mit ueberschaltwiderstaenden fuer stufenschalter von stufentransformatoren
BE831951A (fr) * 1975-07-31 1976-02-02 Acec Support de resistances pour commutateur sous charge d'une installationde reglage en charge de la tension des transformateurs
IN169357B (uk) * 1986-07-05 1991-09-28 Reinhausen Maschf Scheubeck
DE3833126C2 (de) * 1988-09-29 1995-11-30 Reinhausen Maschf Scheubeck Lastwähler für Stufentransformatoren
DE4231353C2 (de) * 1991-09-19 1997-07-24 Toshiba Kawasaki Kk Stufenschalter
DE9405427U1 (de) * 1994-03-30 1995-04-27 Reinhausen Maschf Scheubeck Lastwähler mit Überschaltwiderständen
DE19821775C1 (de) * 1998-05-14 1999-10-14 Reinhausen Maschf Scheubeck Lastwähler
WO2008024067A1 (en) * 2006-08-25 2008-02-28 Abb Technology Ltd. A resistor for electric high-voltage apparatus and a method of mounting a resistor
CN101807472B (zh) * 2009-02-13 2012-08-08 上海华明电力设备制造有限公司 一种替换有载分接开关铜钨触头组的真空泡组

Also Published As

Publication number Publication date
ES2525130T3 (es) 2014-12-17
HK1189420A1 (en) 2014-06-06
BR112013018969B1 (pt) 2020-10-13
CN103415904B (zh) 2016-09-07
EP2686857B1 (de) 2014-09-03
WO2012126685A1 (de) 2012-09-27
CN103415904A (zh) 2013-11-27
BR112013018969A2 (pt) 2016-10-04
DE102011014325A1 (de) 2012-09-20
EP2686857A1 (de) 2014-01-22
DE102011014325B4 (de) 2014-11-27

Similar Documents

Publication Publication Date Title
UA112177C2 (uk) Силовий ступеневий перемикач
US7012497B2 (en) Transformer for producing high electrical currents
EP2681750B1 (en) Double helix conductor
CN108091472B (zh) 变压器
US9165724B2 (en) Change-over structure between moving contact and static contact of tap selector
US20160097794A1 (en) Current sensing inductive devices with integrated bus bar
JP6717127B2 (ja) コイル装置、保持部材および保持部材セット
CN103680860B (zh) 变压器
US8902033B2 (en) Sealed inductor connection using litz wire
KR20190004340A (ko) 변압기 및 인덕터용 권선을 형성하는 네스트된 평탄형 권취 코일
CN109243779A (zh) 中空环圈形磁功率单元
KR20130070896A (ko) 코일 부품 및 이의 제조 방법
PT2289077E (pt) Instalação condutora para um elemento de comutação resistivo com pelo menos dois condutores compósitos produzidos a partir de bandas condutoras supercondutoras
JP6453787B2 (ja) 巻線ユニット
EP2424328A2 (en) Coil assembly and electrical device having such coil assembly
US4631509A (en) Electrical induction apparatus with support inside casing
US20120044035A1 (en) Winding and method for producing a winding
CN105931815A (zh) 平面变压器
CN105826056A (zh) 变压器
CN114823083A (zh) 整合式磁性元件
KR20180083773A (ko) 무선 전력 전송 모듈 및 이를 구비하는 전자 기기
CN101615496B (zh) 整合式磁性组件
EP2602801B1 (en) Planarer and modularer transformer
KR102605507B1 (ko) 트랜스포머
US20160012982A1 (en) Tap changer