UA107837C2 - Комбінована фармацевтична композиція та методи лікування захворювань сечостатевої системи - Google Patents

Комбінована фармацевтична композиція та методи лікування захворювань сечостатевої системи Download PDF

Info

Publication number
UA107837C2
UA107837C2 UAA201300105A UAA201300105A UA107837C2 UA 107837 C2 UA107837 C2 UA 107837C2 UA A201300105 A UAA201300105 A UA A201300105A UA A201300105 A UAA201300105 A UA A201300105A UA 107837 C2 UA107837 C2 UA 107837C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
antibody
medicinal product
activated potentiated
product according
antibodies
Prior art date
Application number
UAA201300105A
Other languages
English (en)
Russian (ru)
Inventor
Олєг Ільіч Епштейн
Original Assignee
Олєг Ільіч Епштейн
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Олєг Ільіч Епштейн filed Critical Олєг Ільіч Епштейн
Priority claimed from PCT/IB2011/002417 external-priority patent/WO2012007849A2/en
Publication of UA107837C2 publication Critical patent/UA107837C2/uk

Links

Landscapes

  • Medicines Containing Antibodies Or Antigens For Use As Internal Diagnostic Agents (AREA)
  • Medicines That Contain Protein Lipid Enzymes And Other Medicines (AREA)
  • Pharmaceuticals Containing Other Organic And Inorganic Compounds (AREA)
  • Medicinal Preparation (AREA)

Abstract

Винахід стосується лікарського засобу, до складу якого входять: а) антитіла до простатоспецифічного антигену в активованій потенційованій формі, отриманій шляхом повторюваних послідовних розведень і багаторазових струшувань кожного розведення за гомеопатичною технологією, та б) антитіл до ендотеліальної NO-синтази в активованій потенційованій формі, отриманій шляхом повторюваних послідовних розведень і багаторазових струшувань кожного розведення за гомеопатичною технологією. Крім того, винахід стосується способів лікування доброякісної гіперплазії передміхурової залози та еректильних дисфункцій.

Description

ГАЛУЗЬ ВИНАХОДУ
Даний винахід відноситься до комбінованих лікарських засобів та методів лікування захворювань сечостатевої системи.
РІВЕНЬ ТЕХНІКИ
Винахід відноситься до медичної галузі і може бути використаний для лікування захворювань сечостатевої системи, у тому числі хвороб передміхурової залози, доброякісної гіперплазії передміхурової залози І і Ії ступенів, гострого та хронічного простатиту та еректильних дисфункцій буд-якого іншого походження.
Оксид азоту (МО) - це газоподібна молекула, котра є сигналізатором різних біологічних процесів.
Ендотелізльний МО є ключовою молекулою в регуляції судинного тонусу, тому, її зв'язок з різного роду судинними захворюваннями вже є давно визнаним фактом. МО гальмує багато процесів, котрі відомі своєю участю у формуванні атеросклеротичної бляшки, в тому числі адгезію моноцитів, тромбоцитів агрегації і проліферації гладко м'язових судинних клітин. Іншою важливою роллю ендотеліального МО є захист стінок судин від окисного стресу, викликаного власними продуктами метаболізму і продуктами окислення ліпідів і ліпопротеїнів. Ендотеліальні дисфункції формуються вже на дуже ранніх стадіях атеросклерозу. Тому, ймовірніше за все, що саме дефіцит локального МО є основною причиною прискорення розвитку атеросклерозу у людини. На додаток до своєї ролі в судинному ендотелії, наявність МО продемонструвала свою здатність модулювати метаболізм ліпопротеїнів.
Випадки негативної кореляції були зафіксовані між плазмовими концентраціями продуктів метаболізму МО та плазмою загалом та рівнями холестерину Ліпопротеїнів Низької Щільності |(ЛИНЩІ, в той час коли ліпопротеїни високої щільності |ЛІОВІЩЩ|І покращують функцію судин у гіперхолестеринемічних (з підвищеним вмістом холестерину у крові) суб'єктів дослідження. Втрата МО має значний вплив на розвиток хвороби. Цукровий діабет, пов'язаний з високим рівнем захворюваності і смертності, насамперед, спричиняється швидким розвитком атеросклерозу. Крім того, звіти показують, що діабетики мають порушену функцію легень. Було висловлено припущення, що резистентність до інсуліну призводить до запалення дихальних шляхів. Хабіб (Набір) та співавт., "Вимірювання окису азоту у крові та легенях, чи існує зв'язок?» журнал з
Фізіології 2007р.; З (1).
Оксид азоту синтезується в ендотелії з І -аргініну за допомогою синтази окису азоту (МО-синтаза).
МО-синтаза зустрічається у різних ізоформах, у тому числі у структурній формі (сМОз5) та індукованій формі (МО5). Структурна форма представлена у звичайних ендотеліальних клітинах, нейронах та деяких інших тканинах.
Простатоспецифічний антиген (ПСА) - це антиген виявлений в 1970-х та представлений в урологічній практиці близько 15 років тому назад. Незважаючи на те, що дане поняття широко використовується в якості найбільш чутливого маркера, доступного на сьогоднішній день, для скринінгу, діагностики і моніторингу розвитку раку простати у людей, а також реакції на лікування, відкриття останніх десятиліть однозначно довели, що оригінальний антиген ПСА вже не є простатоспецифічним, тим самим, вони пролили світло на багатофункціональну поведінку серинової протеази. Родина генів залозистого каллікреїну складається з трьох генів, локалізованих на хромосомі 19413,3-413,4; локус гену КЛК-3 кодує позаклітинні серинові протеази ПСА, який також був названий людським залозистим калікреїном З(лКЗ) У простаті, експресія ПСА локалізується у диференційованих, секреторних стовпчастих клітинах залозистого епітелію. З точки зору біохімії, саме 33 кДа оодноланцюгового глікопротеїну з хімотрипсин-подібною активністю, потребує пост- трансляційної обробки для досягнення його повної протеолітичної дії.
Незважаючи на те, що ПСА виробляється у епітеліальних клітинах простати у відносно величезних кількостях і його регуляція знаходиться під контролем андрогенів і прогестинів, у нас все ще не достатньо достовірних даних про те чому така експресія цієї молекули є настільки насиченою і яку роль вона грає у фізіології передміхурової залози.
На сьогоднішній день, однією з найбільш розповсюджених і загальноприйнятих функцій ПСА є його здатність перетравлювати семіногеліни та фібронектин, котрі присутні у великих концентраціях у спермоплазмі (котра виділяється з сім'яних пухирців), зріджуючи, таким чином, згусток сперми одразу ж після еякуляції. Фізіологічні наслідки розщеплення семіногелінів не відомі, однак дуже добре відомо, що цей процес сприяє підвищенню рухливості сперматозоїдів. Інші дослідники стверджують, що ПСА здатні вивільняти кінін-подібну речовину, яка стимулює скорочення гладких м'язів шляхом перетравлення глікопротеїну присутнього у рідині сім'яних пухирців. Деякі дослідники зображують
ПСА в якості інгібітора росту клітин, протиракової/антиангіогенної молекули, або в якості індуктора апоптозу. ПСА має розглядатися як "поборювач раку" на тканинному рівні та як "цінний месенжер" (індикатор) на рівні системної циркуляції, що дозволяє використовувати його чи-то для виявлення, чи- то для моніторингу раку. Кілька інших доповідей запропонували ПСА роль протеази білку, що зв'язує інсуліноподібний фактор росту -3 (ІФРЗБ-3) через його протеолітичну дію, тим самим, вивільняючи біологічно активний інсуліноподібний фактор росту І (ІФР-Ї), що попередньо був зв'язаний ІФРЗБ -3.
ІФР-Ї - це відомих мітоген багатьох типів клітин, а також фактор ризику розвитку простатиту та раку молочної залози. Було зроблено припущення, що ПСА може активувати латентний трансформуючий фактор росту-ІЇ або може розщеплювати рідний паратиреоїдному гормону пептид. (Е. П. Діамандіс (Оіатапаіє ЕР). Простатоспецифічний антиген: поборювач раку та цінний месенжер? Клінічні дослідження. Липень 2000 р., 46 (7):896-900).
Лікування захворювань передміхурової залози на основі наднизьких доз антитіл до ПСА є досить відомою практикою в даній області (Патент США Мо 7,582,294). Тим не менш, подібний метод не гарантує достатню терапевтичну ефективність в лікуванні захворювань сечостатевої системи, що супроводжуються проблемами з ерекцією різного походження (Еректильні дисфункції).
Лікувальна дія надзвичайно розбавленої (або ННД) форми антитіл потенційованих за гомеопатичною технологією (активована потенційована форма) була виявлена докторомом Олегом
Івановичем Епштейном. Наприклад, Патент США Мо 7,582,294 представляє лікарський засіб для лікування доброякісної гіперплазії передміхурової залози, або простатиту шляхом введення гомеопатично активованої форми антитіл до ПСА. ННД антитіл до у-інтерферону проявили свою дієвість у лікуванні і профілактиці захворювань вірусної етіології. Дивіться, Патент США Мо 7,572,441, що, у повному обсязі, зазначається у цій заявці у якості посилання.
Даний винахід спрямований на вивчення комбінації лікарського засобу та способів її застосування при лікуванні захворювань сечостатевої системи, у тому числі доброякісної гіперплазії передміхурової залози | та І! ступенів, гострого та хронічного простатиту і еректильних дисфункцій різного походження.
Рішення даної проблеми представлене у вигляді комбінації лікарського засобу для лікування і профілактики захворювань сечостатевої системи, який містить активовану потенційовану форму антитіл до простатоспецифічного антигену (ПСА) та активовану потенційовану форму антитіл до ендотеліальної МО-синтази.
СТИСЛИЙ ОПИС ВИНАХОДУ
За одним аспектом винахід відноситься до комбінації лікарського засобу, котрий складається з а) активованої потенційованої форми антитіла до ПСА та б) активованої потенційованої форми антитіла до ендотеліальної МО-синтази. За своєю модифікацією, зазначена комбінація лікарського засобу, у подальшому, приймає форму твердого носія, у який імпрегнують зазначені активовані потенційовані форми антитіл до ПСА та ендотеліальної МО-синтази. За одним із варіантів, комбінація лікарського засобу представлена у формі таблеток.
Передбачається, що до складу комбінації лікарського засобу входить зазначена активована потенційована форма антитіл до ПСА, представлена у формі суміші гомеопатичних розведень С12,
СЗО та С200. Окремо зазначено, що ця суміш гомеопатичних розведень імпрегнується у твердий носій.
Передбачається, що до складу комбінації лікарського засобу входить зазначена активована потенційована форма антитіл до ендотеліальної МО-синтази, представлена у формі суміші гомеопатичних розведень С12, СЗО та С200. Окремо зазначено, що ця суміш гомеопатичних розведень імпрегнується у твердий носій.
Активована потенційована форма антитіл до ПСА може бути моноклональним, поліклональним або природним антитілом. Особливо відзначено, що активована потенційована форма антитіл до ПСА є поліклональним антитілом. Активована потенційована форма антитіл до ендотеліальної МО-синтази може бути моноклональним, поліклональним або природним антитілом. Особливо відзначено, що активована потенційована форма антитіл до ендотеліальної МО-синтази є поліклональним антитілом
Даний винахід представляє активовані потенційовані форми антитіл до антигену (-ів), опис послідовностей яких викладено у специфікації та посилання на які зазначені у Переліку патентних формул винаходу.
У одному варіанті до складу комбінації лікарського засобу входить активована потенційована форма антитіл до ПСА, отримана шляхом здійснення послідовних сотенних розведень в поєднанні зі струшуванням кожного розведення. У іншому варіанті, до складу комбінації лікарського засобу входить активована потенційована форма антитіл до ендотеліальної МО-синтази, отримана шляхом здійснення послідовних сотенних розведень в поєднанні зі струшуванням кожного розведення.
Окремо розглядається струшування у вертикальному положенні.
В іншому аспекті винахід відноситься до методу лікування захворювань сечостатевої система, за яким передбачається введення хворому а) активованої потенційованої форми антитіл до ПСА та б) активованої потенційованої форми антитіл до ендотеліальної МО-синтази у формі комбінованого лікарського засобу.
За формою модифікації, комбінація лікарського засобу вводиться перорально у вигляді твердої лікарської форми, яка містить фармацевтично прийнятний носій і зазначену активовану потенційовану форму антитіл до ПСА, імпрегновану у твердий носі, та активовану потенційовану форму антитіл до ендотеліальної МО-синтази, також імпрегновану у твердий носій. За цим варіантом, зазначеною твердою формою для перорального застосування є таблетки. Варіанти та форми модифікацій надаються.
Що стосується способів застосування даного винаходу, то комбінація лікарського засобу може застосовуватися у лікарських формах від 1 до 4, кожна з яких вводиться від одного до шести разів на день. Відповідно до способу застосування даного винаходу, режим прийому зазначеної комбінації лікарського засобу, виглядає наступним чином:
По 1 таблетці 1 раз / добу;
По 1 таблетці 2 рази / добу,
По 1 таблетці З рази / добу;
По 1 таблетці 4 рази / добу;
По 1 таблетці 5 разів / добу;
По 1 таблетці 6 разів / добу; 2 таблетки 1 раз / добу, 2 таблетки 2 рази / добу; 2 таблетки З рази / добу; 2 таблетки 4 рази / добу; 2 таблетки 5 разів / добу; 2 таблетки 6 разів / добу;
З таблетки 1 раз / добу;
З таблетки 2 рази / добу;
З таблетки З рази / добу;
З таблетки 4 рази / добу; 4 таблетки 1 раз / добу; 4 таблетки 2 рази / добу; 4 таблетки З рази / добу.
Всі варіанти та модифікації складу винаходу можуть бути використані із зазначеним способом його застосування.
Окремо розглядається одночасне застосування комбінації лікарського засобу з іншими активними інгредієнтами. За даним варіантом, схвалено використання активного інгредієнту для лікування захворювань сечостатевої системи. Розглядаються всі варіанти та модифікації.
ДЕТАЛЬНИЙ ОПИС ВИНАХОДУ
Визначення винаходу базується на патентних формулах винаходу, перелік яких наведено у кінці цього документу. Виходячи з цих формул, нижче наведений глосарій містить відповідні визначення застосованих у формулах термінів.
Термін "антитіло", у тому, значені, у якому він використовується у цьому документі, означає імуноглобулін, який специфічно прив'язується до, і таким чином визначається як зв'язаний з, певною просторовою і полярною організацією іншої молекули. Як зазначено у переліку, антитіла можуть включати в себе повний імуноглобулін або його фрагмент, можуть бути природними, поліклональними або моноклональними, та можуть включати в себе різні класи та ізотипи, такі як ІДА, дО, ІдЕ, дат,
Ідага, ІІдДагЬ та ІдДаЗ, ІдМ. Тоді як їх фрагменти можуть включати в себе Раб, Ем та Е (аб)2, Раб і т.і.
Форма однини "антитіло", означає також форму множини цього терміну - "антитіла".
Термін "активована потенційована форма" або "потенційована форма" відповідно, що використовуються у цьому документі по відношенню до антитіл означає продукт гомеопатичного потенціювання будь-якого базового розчину антитіл. "Гомеопатичне потенціювання" означає використання методу гомеопатії задля наділення відповідної субстанції базового розчину терапевтичною дією гомеопатичного препарату. "ЧГомеопатичне потенціювання" може включати в себе, здійснення послідовних повторюваних розведень, поєднаних з зовнішніми методами обробки, такими, наприклад, як вертикальне (механічне) струшування. Іншими словами, відповідно до технології виготовлення гомеопатичних препаратів, базовий розчин антитіла піддають здійсненню послідовних повторюваних розведень та багаторазовому вертикальному струшуванню кожного отриманого розчину. Бажана концентрація базового розчину антитіл в розчиннику, що, як правило, складається з води або суміші води та етилового спирту, складає приблизно від 0,5 до 5,0 мг/мл.
Процедура підготовки кожного компонента, тобто розчину антитіла, передбачає використання суміші трьох водних або водно-спиртових розведень базового матричного розчину (матричної настоянки) антитіл розведених у 10072, 100390 та 100200 раз відповідно, що еквівалентно сотенним гомеопатичним розведенням (С12, СЗО та С200) або використання суміші трьох водних або водно-спиртових розведень базового матричного розчину (матричної настоянки) антитіл розведених у 10072, 100350 та 10059 разів відповідно, що еквівалентно сотенним гомеопатичним розведенням (С12, С30 та С50). Приклади гомеопатичного потенціювання описані в патентах США Мо 7,572,441 та 7,582,294, котрі у повній формі та за визначеною цим документом метою, зазначаються у цій заявці у якості посилань. У той час, коли термін "активована потенційована форма" використовується у патентних формулах винаходу, термін "наднизькі дози (ННД)» використовується в прикладах. Термін "наднизькі дози" став професійним терміном в даній галузі шляхом дослідження та використання гомеопатично розведених та потенційованих форм речовини.
Термін "наднизька доза" або "наднизькі дози" є взаємозамінними і, в першу чергу, є синонімами терміну "активована потенційована форма", що використовується у патентних формулах винаходу.
Іншими словами, антитіло вважається таким, що представлено у "активованій потенційованій формі" або у "потенційованій формі" за умови наявності трьох факторів. По-перше, "активована потенційована" форма антитіла є продуктом процесу підготовки, прийнятого у сфері виготовлення гомеопатичних препаратів. По-друге, "активована потенційована" форма антитіла повинна мати біологічну активність, визначену методами, прийнятими у сучасній фармакології. І, по-третє, біологічна активність, продемонстрована "активованою потенційованою формою антитіла" не може бути обумовлена наявністю молекулярної форми антитіл у кінцевому продукті гомеопатичного процесу.
Наприклад, активована потенційована форма антитіла може бути отримана шляхом піддавання базових, ізольованих антитіл в молекулярній формі низці послідовних розведень у поєднанні з зовнішніми впливом, таким як механічне струшування. При зменшенні концентрації, зовнішня обробка, може також супроводжуватися такими процесами, як, вплив ультразвукових, електромагнітних або інших фізичних факторів. В. Швабе (У. Зспугабеє) "Гомеопатичні препарати", М., 1967 р. Патенти США
Мо 7,229,648 та Мо 4,311,897, котрі у повній формі та з визначеною цим документом метою, зазначаються у ньому у якості посилань, описують ті процеси, котрі є прийнятними методами гомеопатичного потенціювання в області виготовлення гомеопатичних препаратів. Результатом цієї процедури є рівномірне зменшення базової молекулярної форми антитіл у концентрації молекул.
Процедура повторюється до тих пір поки не буде отримана бажана гомеопатична потенція. Для окремого виду антитіла, необхідні гомеопатичні потенції можна визначити шляхом піддавання проміжних розведень біологічним тестам за відповідною фармакологічною моделлю. "Гомеопатичне потенціювання" може включати в себе, здійснення послідовних повторюваних розведень, поєднаних з зовнішніми методами обробки, такими, наприклад, як (механічне) струшування. Іншими словами, відповідно до технології виготовлення гомеопатичних препаратів, базовий розчин антитіла піддають здійсненню послідовних повторюваних розведень та багаторазовому вертикальному струшуванню кожного отриманого розчину. Бажана концентрація базового розчину антитіл в розчиннику, що, як правило, складається з води або суміші води та етилового спирту, складає приблизно від 0,5 до 5,0 мг/мл. Процедура підготовки кожного компонента, тобто розчину антитіла, передбачає використання суміші трьох водних або водно-спиртових розведень базового матричного розчину (матричної настоянки) антитіл розведених у 10012, 10030 та 100200 раз відповідно, що еквівалентно гомеопатичним розведенням С12, С30 та С200 або використання суміші трьох водних або водно- спиртових розведень базового матричного розчину (матричної настоянки) антитіл розведених у 10012, 10030 та 10050 раз відповідно, що еквівалентно сотенним гомеопатичним розведенням (С12, С30 та
С50). Приклади отримання бажаної потенції також наведені у патентах США Мо 7,229,648 та 4,311,897, котрі у повній формі та з визначеною цим документом метою, зазначаються у ньому у якості посилань.
Процедура, що застосовується по відношенню до "активованих потенційованих" форм антитіл та описується в цьому документі, більш детально представлена далі.
Існувало дуже багато протиріч щодо лікування суб'єктів дослідження гомеопатичними препаратами. Хоча даний винахід і оснований на застосуванні прийнятих гомеопатичних процесів для отримання "активованих потенційованих" форм антитіл, з точки зору дії на суб'єктів дослідження, даний винахід посилається не лише на гомеопатію. Винахідником цього способу застосування було несподівано виявлено і, у прийнятій фармакологічній моделі, в повній мірі продемонстровано, що розчинник, у кінцевому рахунку отриманий в результаті здійснення декількох послідовних розведень базової молекулярної форми антитіла, має чітко встановлену дію, котра жодним чином не пов'язана з наявністю слідів молекулярної форми антитіл у цільовому розведені. "Активована потенційована" форма антитіл, мова про яку іде у цьому документі, була перевірена на біологічну активність за допомогою прийнятних фармакологічних моделей, а саме експерименту у пробірці ("іп міо") або експерименту на живих організмах ("іп мімо"), використовуючи придатну тваринницьку модель.
Експерименти зазначені нижче демонструють біологічну активність за обраними моделями. Окрім цього, результати клінічних досліджень на людях, котрі також представлені у цьому документі нижче, також містять докази, що свідчать про те, що дія, що спостерігалася у тваринницькій моделі може бути легко перенесена на терапію, призначену для застосування у людей. Дослідження людського організму також свідчать про наявність "активованих-потеційованих форм", що описуються у цьому документі, для лікування зазначених вище захворювань та розладів, котрі у медичній практиці відносяться до патологічних станів людського організму.
Крім того, заявлена "активована потенційована" форма антитіла включає тільки ті розчини або тверді лікарські засоби, біологічну активність котрих не можна пояснити наявністю молекулярної форми антитіла, що залишилася від базового розчину. Іншими словами, хоча і передбачається, що "активована потенційована" форма антитіл може містити сліди базової молекулярної форми антитіла, кваліфікований фахівець в цій області, з будь-якою долею вірогідності, не може записати виявлену у фармакологічних моделях біологічну активність на залишки молекулярної форми антитіл, оскільки концентрація молекулярної форми антитіл, що залишається після здійснення послідовних розведень, є вкрай низькою. Оскільки винахід не обмежений будь-якою конкретною теорією, біологічна активність "активованої потенційованої" форми антитіл даного винаходу, не можна віднести на рахунок базової молекулярної форми антитіла. Перевага надається "активованій потенційованій формі антитіла" у рідкій чи твердій формі, в котрих концентрація молекулярної форми антитіла нижча за ліміт виявлення при застосуванні прийнятних аналітичних методик таких, наприклад, як капілярний електрофорез та
Високоефективна Рідинна Хроматографія (ВЕРХ). Особлива перевага надається "активованій потенційованій формі антитіла" у рідкій чи твердій формі, в котрих концентрація молекулярної форми антитіла нижча числа Авогадро. У фармакології молекулярних форм терапевтичних речовин, звичайною практикою є створення кривої "доза-реакція", у якій рівень фармакологічної відповіді відображається в залежності від концентрації препарату з активним компонентом, що вводиться суб'єкту дослідження або перевіряється іп мйго. Мінімальний рівень препарату, котрий продукує будь- яку видиму реакцію, називається пороговою дозою. Особливо передбачено, що "активована потенційована" форма антитіл містить молекулярне антитіло, якщо таке передбачено, у концентрації, що нижча за порогову дозу, визначену для молекулярної форми антитіла для даної біологічної моделі.
За одним аспектом винахід відноситься до комбінації лікарського засобу, котрий складається з а) активованої потенційованої форми антитіла до ПСА та б) активованої потенційованої форми антитіла до ендотеліальної МО-синтази. Як вже було сказано, кожен з компонентів зазначеного лікарського засобу індивідуально використовується у медичній практиці. Тим не менше, автори цієї патентної заявки несподівано виявили, що використання комбінації цих засобів чудово впливає на ефективність лікування захворювань сечостатевої система. Заявлена комбінація лікарського засобу, до складу якого входить суміш активованих потенційованих форм антитіл до ПАС та до ендотеліальної МО- синтази, забезпечує синергічний лікувальний ефект, що підтверджений застосуванням відповідних експериментальних моделей та проведеними клінічними дослідженнями, результатом яких стала покращена васкуляризація, покращений антипроліферативний ефект та підвищена протизапальна дія.
Пропонований медичний засіб сприяє нормалізації функціонування передміхурової залози і нижніх відділів сечовивідних шляхів, поліпшенню динаміки сечовивідних шляхів, зменшенню еректильної дисфункції та нормалізації рівня ПСА. Пропонований продукт може бути використаний не тільки у традиційній терапії, але і для пацієнтів з доброякісною гіперплазією передміхурової залози, які перенесли хірургічне втручання, щоб зменшити розмір передміхурової залози, а також для того, щоб активувати регенеративний та репаративний процеси у таких хворих та знизити вірогідність появи ускладнень після операції. Крім того, пропоноване технічне рішення покращує якість життя пацієнтів з доброякісною гіперплазією передміхурової залози (ДГПЗ), простатитом та іншими захворюваннями передміхурової залози, знижує дизуричні розлади, стимулюючи вегетативні стабілізуючі процеси та покращує властивості генерації сперми. Цей технічний результат обумовлений ендотеліальними захисними властивостями активованої-високопотенційованої форми антитіла до ендотеліальної МО- синтази, який підвищує антипроліферативну та протизапальну дію активованої потенційованої форми антитіл до ПСА, що досягається впливом активованих потенційованих форм антитіл до ендотеліальної МО-синтази на трансдукцію внутрішньоклітинних сигналів під час їх одночасного і спільного використання у складі комплексного препарату.
У той же час, пропонований винахід характеризується широким спектром терапевтичної дії і може бути використаний при лікуванні різних захворювань сечостатевої системи, що супроводжуються проблемами функціонування передміхурової залози і еректильними дисфункціями, а також у складі комплексної терапії.
Даний лікарський засіб розширює арсенал препаратів, що використовуються для лікування і профілактики захворювань сечостатевої системи.
В іншому аспекті винахід відноситься до методу лікування захворювань сечостатевої системи, за яким передбачається введення хворому а) активованої потенційованої форми антитіл до ПСА та б) активованої потенційованої форми антитіл до ендотеліальної МО-синтази у формі комбінованого лікарського засобу.
В одному з варіантів, до захворювань сечостатевої системи входить порушення функціонування передміхурової залози, у тому числі доброякісні гіперплазії І та ІІ ступенів, гострий та хронічний простатит і еректильні дисфункції різного походження.
В одному з варіантів під захворюванням сечостатевої системи розглядають порушення функціонування передміхурової залози.
За іншим варіантом цього аспекту винаходу під захворюванням сечостатевої системи розглядають доброякісну гіперплазію передміхурової залози.
В іншому варіанті цього аспекту винаходу під доброякісною гіперплазією передміхурової залози розглядають доброякісну гіперплазію передміхурової залози ІЇ ступеня.
В іншому варіанті цього аспекту винаходу під доброякісною гіперплазією передміхурової залози розглядають гострий або хронічний простатит.
В іншому варіанті під захворюванням сечостатевої системи розглядають еректильні дисфункції різного походження.
Що стосується способів застосування даного винаходу, то комбінація лікарського засобу може застосовуватися у лікарських формах від 1 до 4, кожна з яких вводиться від одного до шести разів на день. Відповідно до способу застосування даного винаходу, режим прийому зазначеної комбінації лікарського засобу, виглядає наступним чином:
По 1 таблетці 1 раз / добу;
По 1 таблетці 2 рази / добу,
По 1 таблетці З рази / добу;
По 1 таблетці 4 рази / добу;
По 1 таблетці 5 разів / добу;
По 1 таблетці 6 разів / добу; 2 таблетки 1 раз / добу, 2 таблетки 2 рази / добу; 2 таблетки З рази / добу; 2 таблетки 4 рази / добу; 2 таблетки 5 разів / добу; 2 таблетки 6 разів / добу;
З таблетки 1 раз / добу;
З таблетки 2 рази / добу;
З таблетки З рази / добу;
З таблетки 4 рази / добу; 4 таблетки 1 раз / добу; 4 таблетки 2 рази / добу; 4 таблетки З рази / добу.
В цілях застосування лікарського засобу, що представлений цим винаходом, для лікування захворювань сечостатевої системи, концентрація у ньому активних компонентів представлена у співвідношенні 1:1.
Основний спосіб приготування даного лікарського препарату виглядає наступним чином.
Як передбачається даним винаходом, представлений лікарський засіб може бути як у твердій, такі у рідкій формі. Кожна з активованих потенційованих форм антитіл, що входять до складу лікарського засобу, готується на основі базової молекулярної форми антитіла із застосуванням прийнятих у гомеопатичній практиці процедур. Базові антитіла можуть бути моноклональними або поліклональними антитілами, отриманими за результатами знаних та використовуваних процесів таких, наприклад, як ті, що описані в Імунотехнологіях, Г. Фрімель (С. Егітеї!), М., "Медицина" (Меадіїзупа), 1987 р., стор. 9-33; "Людські антитіла" "Моноклональні та рекомбіновані антитіла, ЗО років потому" Е. Лаффлі (Ганну Е.), Р. Содойер (Зодоуеєг В.) - 2005 р. - Том 14. - Мо 1-2, стор. 33-55, що зазначаються у цьому документі у якості посилань.
Моноклональні антитіла можна отримати, наприклад, за допомогою технології гібридоми (моноклонування). Початкова стадія процесу включає імунізацію, що основана на принципах, що розвиваються вже під час виготовлення поліклональних антисироваток. На подальших етапах роботи здійснюється продукування гібридних клітин, що генерують клони антитіл однакової структури. їх індивідуальне виведення здійснюється з використанням тих же методів, що і у випадку підготовки поліклональної сироватки.
Поліклональні антитіла можна отримати за допомогою активної імунізації тварин. Для цього, придатним для цього тваринам (наприклад, кролям) проводять серію ін'єкцій відповідного антигену, а, саме ПСА та ендотеліальної МО-синтази. Імунна система тварин генерує відповідні антитіла, які збираються у тварин відомим всім способом. Ця процедура дозволяє виготовити моноспецифічну сироватку багату антитілами.
За бажанням, сироватку, що містить антитіла можна очистити, наприклад, за допомогою афінної хроматографії, фракціонування шляхом осаджування солей або іонно-обмінної хроматографії. В результаті, очищена, збагачена антитілами сироватка може бути використана в якості базового матеріалу для виготовлення активованої потенційованої форми антитіл. Бажана концентрація базового розчину антитіл в розчиннику, що, як правило, складається з води або суміші води та етилового спирту, складає приблизно від 0,5 до 5,0 мг/мл.
Процедура підготовки кожного компоненту передбачає використання суміші трьох водних або водно-спиртових розведень базового матричного розчину антитіл розведених у 10012, 10030 та 100200 раз відповідно, що еквівалентно гомеопатичним розведенням С12, С30 та С200. Для підготовки твердої лікарської форми, твердий носій обробляється необхідним розведенням, отриманим за допомогою відповідного гомеопатичного процесу. Для отримання єдиного блоку лікарського засобу, що складається з комбінації винаходу, масу носія імпрегнують кожним окремим розведенням. Для підготовки бажаної комбінації лікарського засобу, підходять обидва способи імпрегнації.
За обраною модифікацією, базовим матеріалом, що використовується для виготовлення активованої потенційованої форми, до складу якої входить комбінація даного винаходу, є поліклональні антитіла до ПСА та ендотеліальної МО-синтази, а саме - базовий (матричний) розчин концентрацією від 0,5 до 5,0 мг/мл, котра використовується для подальшого виготовлення активованих потенційованих форм.
Для приготування лікарського засобу, переважно, використовуються поліклональні антитіла ПСА та ендотеліальної МО-синтази.
Поліклональні антитіла ендотеліальної МО-синтази отримуються через використання ад'юванту у якості імуногенна (антигена) для імунізації кролів та цілісної молекули бичачої ендотеліальної МО- синтази наступної послідовності:
Послідовність ЗЕМ. Мої.
Мек ойпту Авуб Тїебй уз Бек таз шіу сіб Бі Вк бу Бо Вухо Суд іш ем спіу їм) пат т уу ем БУ Без Су ЗКУ вує Бів бЇу
Бко Аза жи Ехо діа ко біб вхо Бех Аха Вів Без із Бооз о дКга
ЗХ ї5 «3 5
Чтв ВІб Ніз дів Бта дзе нів пек Бу Аів Бус дев Щек Бсб ТВж
Бе: ТВЕ Ат Ба Бо щід щіУ БЕ Му Бр Кто Ага УВА бух Аа кі ВЕ за т
ТЕШВ ОО Їнх Буш Фх їла їТвЕ ЖухХ Ар ТВЕ без Суз Вів бал цех ле що ях 5 піс зів вроді ко Фе ХВ БІ» Яка Сув їз Без су Ж Ще
Уві їжа Ркхв Ас фе їМмзО Ма ББЖ вхо Бо дежх Рух хіУ ВХ Бо
Тко Аіз бій бій їм Без ех щів Аїа Бо ЗБК ОБле їже авта сл 123 125 150 135
Тух тую Меєс Бек лав Був Вжа меж ОБуй ех СА Жіа тя ЗМ УМ ї36 140 хї85 ІВО
Ухц жи біз біз тві біз Віа січ Уві Біз бюес хйх піу ТвжЖ пух
Ніз бем Ада ій пек оЗіз ій Уві бе БІу лів Буб Ме іа тю
ЕВ бо Мт 18
Ака ав Вів Бхо ба будо УЗА бі Ах ХА Оз16 шва у Бе Бии 185 їх їй а піп сбаї вве вав Віз АБО Аве Су Бех мех Азія пів пін Мебє Бе 158 Ой ера у твкотТУх Кі Сук Вей Ні її був їж Аза тах Зва Аха Су Ба їз ока Кс Аз сте же Уві Бра Бго біб Бгз Аза Бус іу йко біУу ню Бі Ах іє ТхроАВа ВВЕ під їх Уулі ха Тк Аза у а хай о 255 тТух йто ші Бій ваю Су ж Уа ДІ бі йзо вхо Ма дав ві 55 25 ве а
Бі хі Квх бів без Ст Їж Оза Нівз щі ЖЕв ОЖвЕ буб 01 дай а 5 8 РЕЯ: шіу Мк Бі: аз о Удь їжи хо їж їм їх бів Аза о вко Атв із Би ім їв) па бві ем гео бе ЗА бецй і б Зк УВІ з Зах ЗІЗ ЗІ5 вхо мем Зі: ніз Кхоз ТВх би Бій тхв Ве Аза вів лю бі Бе 2 з2а за
Зк о Тею ТУК Аз ба Бо Аій Заї яв Ада Мей фмі ішцр офі Ка
Зк 335 35 за
Зі біб дея сі Влде дер діа іа Бхо Блю бек і Тсв оТтТух Мах ак Кк Зах Зо
Бех ТвВж пі ків сі Тнж Ах Аза Мем ста Бар Бхо Віз Ах Тек з БЕЗ Я ХУ
Аза їі бе» опії дер омаї із Узі Сув Ме Хво без Аве те Ах ште з5а 355 а їлх тах Беж Бех Бен ТО Зса БаЮ уз Азя Від МЕМ Зхію УМ дать з 335 за З їв Аза чаї Теб Вів Же ре бЗіпоїно Дів Був УВІ тТвх Те Чаї за5 п Са 42
Аве Вів нів дія Віа Тьх Уві вк Ре Меб Був Ні іти А бе ак 285 о 3 ін бів бжв лів ка бі іт Су Бо Зіа дво Ткв 5ів Тер ї1в «3 8 ах «Ба
Уаї Бус вБко їів бер оббув ех бас ТВк о йхо Ма. є пов бів щі
ЗІ У 50 155
Має узі вай тує іш реа бвх Бко йіа Бі хз Тек сь БО ваю пай зо 875 Зк ко УЖ мук пух Бех Аїа Тьж це ЗЗу Зла піч Ті ТЬу ху Бук зі ЗИ З зх пу о тТВж Ва Був сім очах вів вав оАіа Ми був дів Ше діа бех
Я й На Зі ео Ме слу ТБ без Ве» Аза бу Ач УВІ Бу пів ТВ Же Тнма і 515 51 зи
ТУх Вів Беж сій Так осі Вс Вів сої Кат Тух Бів бів біт їде зЗЕб за 535 а 5іу да би БОБ бе мух віз Бве Аво дроби Уві їв бух Ме і 55 ТИ У дю ліз тек дар ооні Заф Зех сей ЄМО Віз біз дій ее У и ля ви 53 Та
Уві Узі тних пек тн Бе біт два су Ажо хз Ро ін бла боту
З З75 Ж БЖ їхіза бех Ві вія Діз бій їжи Ме Сів Меж Я бі бурйж Тух двд
ЗБ Зно я м пек бек Вхо дхЗ Куи січ 0зз Вів Му бах Тух Бук їі ДтФб пе
БОМ 55 5 ЗІ два о дех Уа Зеж був бах АЗв рхо бе Уві Беж Бех їжв о Зко АК в БІВ а
Був ВКЧ був Зі йех Же я) ТаХ Вже ех йіз зі Аза дев іт
БА БІ Ба ще
ТвХ Об Ахо Кі без Уві) ре осіу Бео БУ ех йкч Зі тує БО 54 559 535 еко нів вве буд Бій Бі Аза дк ді Уа Аве ТВвЖжЖ Ах їм Бас
В вай 57 5 їжа Зі біт їв дха фєсм ев Зкай Бей бів зів бу ав Ома Беи
Б шо ВХ БО сСбУуУа Зіу ші із лм вта Без вх ОМ Тур ді тя Вій Дта вве 53 «535 ЕКО ТОБ зів Аба дек жа Зм о їКх вве СУ яю Зі Бій бю Бл зу ДІ
Тпе ІВ ТІВ ти ліз віз бів АяВ їі рбе бат вБо БУуз ду Зах тр Був вхп 1
УА ТЕ 3 Ух вка бух Ахоз фе ше тиж Зій ВБЖв Бо сіб їм сій їж бл рко
Так ТАК т4У 55 сіб Беи Ті Ніз Уві Нів Ак Ака бУУх Ме бле бів Аіфаа ТвВх тВуУ з з55 тво яра їм беж омаї З); во боб іп оБек ЗФу МУЗ дах ТАК о Аху Аза Тв
ТЕ ЗІ та 785
Ті5 без Уді Зк без Знав о Тих Аза сі 020 3 і Мен ЗАЙ ТУ щі Я та тав сіл вхо Зі вшю нів їів о бБіч Гі пу Вко Бо) За дха Бко пу так ЗИ 55 ий їн Мал Ол лів Без їжу бех Вта Маї бо Азю Во Бко Вс вт мне 5 во БЖ тТвх бів не ба Аз Уві ів бів пен обім т ЗБбув ах Вуз Ку
ВЕ 50 вах ва) ві Ехз гт5 жо Зах ту Уві Ага АБО Бо Ажо бе Ро р Ст як зах 350 вих тиж їжа: дже пів дів їм їж Ба Бйз пев АвЗ гів ЖВЕк бек кп хв вч 5 57 тхо Бех хх Ах Кей бе ВХЯ зп пеб паж Тих їз вів Бім біз вті 575 яко 85
Ехо бек озіц піп бій бін ім іч Тв без) Бех піз дю БЕо Агу як що ах За дхц Тут бів Зі тТхв Буз тк о бБе Асу був о БЕб ТВЖ о фемо сем и
СН ща зій а
УзА Бем бів Зі Ре Бро Беж Уві із ев о Рко 53 Ехо ех Бей зів ато МАЯ зо
Бей Твх бів демо ойко ба ей бів овхоО аАхе гех ех Бах Уві пах 3 У ЗАЙ 45 цех вія Кко дв вів Нів Ріо Бі ії Ууші жа ба ТВх баі дід зак з 5 ява
Тані іст дів Тук Ак тн Білл дав обі Бе 0іУ Вжо Би НЕ Ту
Зв Зк5 за з су тові був Беж ТВх о їхю Без Бех Мб бем був ТВ бЕб варю Бко зв зво Зх Зо
Уві Вк Суб Бе хів Аха іу Аіз ВкоОо бек Бе аку беа ко Бк
ЗЕ зах ве їІпа5 аву о Вко Туж УФі Ра Суш бів сви Ві бі Рко Біу тТвх ші Те іс95 Та ХУ 1025 «іа Буо ВНе бух пі бе Турів б.» АхЯ їза зв дев отіє Б
Мая 1525 захо 1935
Зах Був жіу Її пів тка Аза йо Ме ТВЄт о їдва Уві фі ПУ Св 1035 1139 1145 ВО ха СУ Зх бій беб ває Ні Беа Тух Аха Аве ім Уа Зі Аве зах 1155 | ТвЕо ще вів сій піз ху бБіш ті Бе сі де Уаь Бех Ких д1з Кбшо бе
МВ зло МЕ мно аха Ба хо дер жах вхо Муз ТВ Тух Уві ай Алло Зі сей Аа
МВ хї185 що зач
ТпЕ пів сви Аза вів іш Уві Бі вс уві без був Без Бій АК іпза 11до ї1х95 11185 зЗіУ Нів Меб бВе За) був сі Ашр Уві ТВжЖ МеЄ діа ЧВж бах ті 155 15 | 159 їтж емо одів Їх тУві Бій Ахер Кіє їм Ада Ж ОК ліУ вар мет лій
ЗЕ Іл ЕХ 1149 її) ваза обів Аза Зі Ар Уа сіє ші чі ев АКЗ Аве обіє іх 1121 5195 50 1155
БМжку ТуЖ Нів 3 йвротів Ре ту їм ТВх фен бу Твх бій шви 1156 ГЕВИ Б15Х АТО
Ууваї тв бзжЕ зму бів вх ТВХ сСьпобБех Без деє бжв ЗБ З) Ах
ВІТЬ ке 155 11855
Кіз і ака БА ів Зі бо Тк БМіз Біб вро обха РЕ біу Бо 136 зІ13а МІ55 і253
Авюожах Вко Бе Ко іх 125
Поліклональні антитіла ендотеліальної МО-синтази можна отримати використовуючи цілісну молекулу людської ендотеліальної МО-синтази, за наступною послідовністю:
Послідовність ЗЕСКІО. Мох.
Меї Бу Аа їй ув дет да вій Оз Бій Бхо біу Бко Бко буз іх 5 10 лу
Зі Бед з1у їз Зі рев обку мем осі лані СУ бу Був іп шіу
ТЕ ВИ 25 зо
Бхо Аза Тв вхо Віа бхо із Рко бек Лк Аза хз Аза ек дей
Бе Рто Ехо Аів Бсо ЗіБ Няз дет хо Бо беж Зако око ев ТЕх
БЕ а 58 в сій оту ко сі пі вхо Бу бе Бере бу Уа Буш йаа Тк ду
БІ 5 73 75 чаї «дув ех Гі Твт Бук Аво ТВХ Без бек дів бій Аза бір сів зе а БУ ЗО зве шіУ жо Сув тЖвх Вко Аж вх Сує Бей обу ех Бех уві ЕБа зі ЗУ МО М
БЕЗ Як зе Бе ОїівосіУ Ах вис Зех Бу Біб хо БЕ ліва БЕЗ
МЕ 15 х1і15 129 пів омшій тнх фев бек лій іа ВХ вро Б їі ба бій пух Тух 151 25 150 ТЯ
Зах мак тією беж Бе ех бішж ек бій Вів Нівома піб Акч їв її їх ва 155 іє зі Уві Сів хьш сі Маї Аа віз ЖВе о піУ Тих Тух кл бУКО 155 ї158 ка
Акч Біз пек щі Беи Уа ваз бі вів уз Зіп лів Ту? вх Дай її ї75 У75 Іа
Вів губ ага сСуз ар біУ АкО дія бій Тхрошіу Був ем сів Уві 1 ви ха Зх
ЕВе звродіа вхо АВ буд би дек Аів ій бів Меє вве тТвх тТук і55 Ве Ку 10 її» Сувз ав нів 315 Був тТУкК Віз Тавх Ба АХхе лі Авт їщвми БЕ
ЖЕ ж жим ТІ йак ліз тів Тк чТаі Бе Вже сів Ак Пежо оВко Зі Аж бфу вв
РЗК ЕЕ З М
Бе вк ті ТР обат Зах 015 їв Уа Вт ТУухХ А ЗКУ Тек ДЕ пах КУ 25 а зів Біб йо ЗМУ Бех ув; аку 53Уу вар рхо вів ба ча піч тіж 255 дей гІЮУ Бики твЖ щіз зв Суз гі Ма ніз 015 ТЄкю ЇХ БВжЕо пів Ав біт Ахо яті 5 ЩО яку те одлю Уві Бе БЖ їі їм Мей білолів рів вав біЧч ко БЕ не и ке КН св пем о Біне їм дев ВкОа бо біз бева зі із» Біб Уа Бо рев кн ЗБ ЗМ З піз Ніж вхо ТВ бем осав тТхв Ре зів Дів Бевз Зі Пеб йке Ткр
ЗЕ ЗВО ЗЕ З тТух Вта іо Кто ів Уві Шеє Вип оБї Пец демо Зіз Тіе бі ціх їзво Аа БрЄє Бхо Віа Хіва хо Би беж Пі Тит ТУк Ме Ше ХЕ
ЛІ 50 аа БЕ сів їїев 1іу тах Ах вза дез СУ Аз Рхо Ніж йта Тух вв о ї1в
ЗВ з85 В Зх їм щі Ав оЗаі Аза ВК ув Ми Ар обєм бле ТВЕ ока таж ТЕ
ЗЕ Зо Зв За дек ознх баз Тк об Бар Був лій АТа УВК с Тл Завуя Усі Від
З ЗУ що 205 чаї їж Вів дЖаж ую іп сем Вів Буз Уаї ТВжЖ Гі в Ажр НІВ пе 310 415 з
НКів Аза А1в тах Аза бек Ре Мас Буз Ніж фєз 530 бали біб 01
Сея 85 35 ЕЕ пт лів Дж У пуу ув ВХ Аза вав о їхо Віз Тхж Ті чаї Без а зай за 35
Бгто хіє дек щоУує з без ТВ ра Ммаї Бее Нів За бів Меб Уді
І 4355 50 53 дав отїуУуК Ра їж пес вхо Аза ле дк Тех бій Бо дво рхО тю 455 За а за
Туз лу ех із 3іа8 Ббуз Пі Тк січ їз ТВж Лечо Гуз буд Те вх 55 З 185
Бле був пій Уві їв дей Аза УВІ) Гуз їі ХекоАла Бех їв МЕ ча що а МЕ
Її ЕВ ШК Бе ех сх їла щі Вк Аїа Бій дек ТуУух вів ЗіБ щік бе БЗАУ ВК пе ме За 549 їхза Ме йка був Аїв Бе ав Бо ва Мак о бенв сСуз Меї во Бі лі вай УЗУ за тує Азов Чаї Аз бек їв Зі Ні із То Бе) Уаі їв УЮ чаї 555 ЗВО ВЕУ а тТвх Бех ТВвх Бе піуУ два жу Авю о Рко рРЕО Ай й біт Си ЗФЖ
З ЗВ БЕ З
Бе Азі« із Аза без Ме обі. Ме бех Сі Бо ТУкК Да дак шах зе 5 ва ща
Ежха Аюз Кхо Вів зів нів Муз Зеж Тех їж Лі оду Ре АБ Ох чаї БІ В 515
Ті» Зак Сув ЗежЖ о йзЗе Бу» їжу Уві нах Бех Хкровса Ак Буд Др
У пло БЕ ЗО
БУ ШІ дек йок йда ТВК Азо дех Віа щі вій деп осбіУ ТВжЕ Бей
Зі 548 щ-И яв ахч РБе Суа чаї зе біб їз дьух єх хо Вів Тух Бко Вів Бе пе ва ру зако
Су Аза Бін» Лія ха ів і Аво ТВХ Аж їв Зім зб ма 1у
ВК дао БЕ 5 піч зуа йхо Без ех ій ео Зв Бій оЗзІіУ Аврошів Лема се іж т шк 583 во зав Сам пік Вів ББе хе БлЖ кв овіа пів із віз Бе ІЗ йів
Я щу я 05 аа сув ЗЕ Тл КВе Суз Уві Бі бь де Віз Буш Від Віз дід
Ок тій ТІ5 зав дж вою Ха Бе мех Бжо Бе ко йех Бтробух вхо бів вко ТеЖ тії ЗБ З а вхо без шек Аїз бів вів діб бум Бей сфе їм Беє Рим Бе та тав ТО гів бів уз і Акт Ахоч бух Ме рке Сів вів ТВ 3і1іж Ах Бек ас Та тво ТЕЗ
Уві біз дп о бейп бів дек пек був ес ХВ Якз Аза ТВжЖ Бі ої
Уві акЕч ем Азю Твх о сіу ФіУ бій бів сь їх Бій Тек сій бхе
ЕН ву 50 та5 піфу во Яів їз збу чаї сСув Вхо ро дед о бка бхо фу еа Май те я БО 15 із дів ем бар Бес ду Май бій бар оБко Бко Аза ко жпкЕ осів
Я ві ВІЙ вІ5 вхо Уаї дів У Бічз Бій ем За був ім ес хо пі суб ВКо ие в 535 ло
Ехо ВхоО щі ЖЕО Уві Аха Аворорхо Ахо боб ро РБко Су Твх Пец 545 вхо 955 хо зів із Гей ТВх рве ре Без Аз» їі тах Бех роз ро щеЖ 5 вв ех та
ВжЖоОо Бій їм: Бест бу Без бев ж ТТ без біз Зіз Біб БЕЗ Вк 87 ВІВ ви но піч Зіб бід бій Без зів Аза їв; Бех ожаз йзв о руОЇ Ах Аеу тує 855 Зо З и зів біз То Бу тхора джу СУуї Бо тих Їх; їжа Фо аа Бо з за щ1й я задо зівй Бе Бжо Бех Уі дів без го Аіа Вкб Без бен їев ТВЕ 16 БИЖИ 25 93 діб цем рус ім фев опіє Ре Ах ТУх ТУук яв Уві йех Бах дів я 55 за зай
Бко Зех ТВх Нівз ркй о б1у БО ї1е Міз Беб ТАх чаї дід маАі ем ак ай Зах 00
Віа ТУ де Тих Свв Ар опЕу Пей ші БЕб ої! НЕ тує Бі Уві
Зк З55 зт І ув дек ТтвВЕ Тхо беб дек бів Ббеб Ббов БкО о БЬУ Азор Рус УДі БО
Тк За За З
Сув Бін ів хау бі із бхо Век вве Ах Її; Вто Бо бщр то
БЕ ща ІЮ Ох
Бех іще Бех пУХ Бі таз Зал ті Бо 5КУу БВ Бі» ті АТ БЕЗ
Ок во МІ і229
Ве дха Біж вве Їїхр Біб пів Ак пезч Ні З5р гів за бех цу 1021 1025 1035 їп35 залу без ів Бо Тлх Бе мес Тлх Себз Ма Бе зі суз Ак Сух 103 1145 1155 їащі
Бех Бій бФи Зав Ніж їз Тух ЗЕЧ Аню бів У бів дл Азіа пів ке 115 Ті50 12155 мів зх Зі У Ве пі бЕЩ Узі бев Ж Вів Ббеб бек Ака сто 185 КЕКВ 1195 зиво вхо Азов дз хо пу ТиКоТУук та пі Аво Ї15 без Ах Твх 1 8 1155 1135 дпа пен вів хв обох Маї Нів Ах Зв) їм Стє їн) бів ВХ бту Ніз 1255 1192 їх 1155
Ме: Бе Уві Суб Бі АВЕ о ЗВі ТВх МекоЗіз тВжЖ Ав тві гео осів
Тмх КРТ хіх 1155 їх Уа) бій Ажа Ті ба Аза Тайх бів біт хр МежБ бід баз бар 1155 1139 М 1140 пра дія бі вв оМаі їіє Бі бі ам зкч аю Бій бів ака те
М ї1М53 55 11585 вав с АВо Ті ЕВе щі їж Та їм Зо бас Зі Біб Уві твЕ
ТІ тї5І ії55 17 дек Акт її Ах тах біп бах ББе дех без бів ЗМ вже єв Бе) 1 ут її5а 1155
Зхч спі Азба Узі Ехо їхр іа Бе Ажр Вко Ко 51У цех Аве ТЕХ 11858 по зіх8 їі вл щех Бхо і М
Поліклональні антитіла ендотеліальної МО-синтази також можна отримати використовуючи фрагмент ендотеліальної МО-синтази, за однією з наступних послідовностей:
Посвідевність ЗКО. В Мо рхо бхв Аза ЦЕ 185 Ева
Послідовність ЗЕ Ю. Ма 4. піУ ді таї реж із 18
Послідовність ЗЕ. ЛО. Мо 5. м ін
Ялвз їн; Ах сі Азїв Уві Бхо Тхо» ІЗ Бве йде Ро бо БАКУ ВЕо 1185 Ма 1185 іа зЕЕ ТП БКО ОКУ Бо 1 ї205
Послідовність БЕ, Й, Мо 5. іа ріж Аз ою ра су рхо ха 1200 3зО о жих вхо У Бо
Послідовність» ЗЕ. 3. Мо 7.
Нів Пец Ех сі Аза Уві Бхо Ткр Вів Бін йо
Послідовність ЗЕ. ЦО, МеВ.
Віз їн) Ва бі Віз Маї Бую Тр о йла Бе йло Ро Бк Бі бо 1185 їк5а іКЗа Іо ва ОБ
Прикладом процедури підготовки стартових поліклональних антитіл до синтази МО може слугувати процедура описана далі. За 7-9 днів до забору крові, кролям проводять від 1 до Зх внутрішньовенних ін'єкцій потрібного антигену, щоб збільшити рівень поліклональних антитіл в системі кровообігу. При імунізації, беруться зразки крові для перевірки рівня антитіл. Як правило, максимальний рівень імунної реакції розчинного антигену досягається протягом 40-60 днів після першої ін'єкції антигену. По закінченні першого циклу імунізації, у кролів починається 30-денний реабілітаційний період, після якого проводиться повторна імунізація ще 1-3 внутрішньовенними ін'єкціями.
Для отримання антисироватки, що містить потрібні антитіла, кров імунізованих кролів збирають та поміщають в 50 мл центрифужні пробірки. Згустки продукту, що утворюються на стінках пробірок видаляються дерев'яною лопаткою, і стрижень поміщають в згусток по центру пробірки. Потім, кров на одну ніч поміщають в холодильну камеру при температурі близько 4 "С. Наступного дня, згусток на лопатці видаляють, а рідину, що залишилася центрифугують протягом 10 хвилин при 13000 обертів за хвилину. Надосадова рідина є цільовою антисироваткою. Отримана антисироватка, як правило, жовтого кольору. 2095 МамМмЗ (вагова концентрація) додається до антисироватки до кінцевої концентрації 0,02 95 і, до використання, зберігається в замороженому стані при температурі -20? С або без МамМм3З - при температурі -707 С Для сепарації цільових антитіл до синтази МО з антисироватки, використовується наступна послідовність твердофазної абсорбції: (а) 10 мл антисироватки кролів двічі розбавляють 0,15 М Масі, після чого додають 6,26 г Ма2504, перемішують і витримують протягом 12-16 годин при температурі 4" С; (б) Осад видаляється центрифугуванням, розводять в 10 мл фосфатного буферного розчину і діалізують у тому ж розчині протягом ночі при кімнатній температурі; (в) Після видалення осаду, розчин наноситься на стовпчик ДЕАЕ-целюлози збалансований фосфатним буферним розчином; (г) Фракція антитіла визначається шляхом вимірювання оптичної щільності елюату при 280 нм.
Виділені неочищені антитіла очищають за допомогою афінної хроматографії додаючи отримані антитіла синтази МО, розташовані на нерозчинній матриці хроматографічного носія, з подальшим вивільненням концентрованими водними розчинами солей.
Отриманий, в результаті, буферний розчин використовується в якості стартового розчину для процесу гомеопатичних розведень, який використовується для підготовки активованих потенційованих форм антитіл. Переважна концентрація стартового матричного розчину антиген-очищених поліклональних антитіл кролика до ендотеліальної МО-синтази становить 0,5-5,0 мг/мл, бажано 2,0-3,0 мг/мл.
Поліклональні антитіла ПСА можна отримати за тією ж методологією, що описується для отримання поліклональних антитіл ендотеліальної МО-синтази через використання ад'юванту. У якості імуногенна (антигена) для імунізації кролів може бути використана цілісна молекула людського ПСА наступної послідовності:
Послідовність БО 10. Ма 8.
Ммек оте зай хе май тай вве ев отТвх Тез Бех таї ТВЕ ТВ ТЕ 1 5 їі ха бу дів дів Ехо Її їзє Їж бек одкЗ Тзіш Увж ів Бі ТКо 03
З Ба чо пта біч Буд Ніж Зак бів ре Тв обів УЗ їх Уві діа Зак де
ЗА 35 що 45 пі Ах Аз о Уві Сувз Біб щі зі ні Узі ів Бго бій Ткв УВА 55 О їла ТЕ Ві Аїа Біз Су Ж1іе йхо ав Був дек Заї їіє Тязи без щі в ТИ 5 пі йхз Ні Хек ев вве Ні Бо піз Аве ТвВх сбіу Бі Уа Ве ї5 За 5 во
Біл Уа пах Нав мех Біне Бо Ні ВБЕб іо) ТУ дво Ме ву ев щ я На 305
Мем був вва вт вве рей дес бо сіу дБ дво» бех ВХ НЕ бр п І 10 15 КИ
Мед Мей без бео ях бр ек Бі Все Аіа Бі Бе два дер діа і 135 ІЗ 135
Уві був Уві Меї дев ом; хо Тк осіб Фів ха лій їви) пі тТВЕ і3е 40 143 м
Трах обеи ХУ бБіж Беж ше фу» бі дек їі Бій Рко бів іп ве їЗх 55 о Та5 їшм ЖнНЕ Рсо Був йуз пев осів Сея Уві Авюоїви Мін Уаї Т1- Жаб ї55 їй 175 188 вва Аз» оаі сую вза фін Заї Ніз Боб» біз БуУуз Уа ТВ бук да ві 135 ва 155
Мет іа Сув вав біу вхо Тхр ТВЕ щі пі Уж Чек ТВ Су БаЖ
З МИ Ох ре
Зі Ав Бех Бім Бі вто бе У) Сея да оті Уві Баоб бів бі ії жи З ОЗ
Тіз ТВ о бЗес ТЕв бі дах бл ро Ст Ва Гоев руа Сі Аз бхо вав їжа 3 КН бек їв Тук Тих о буз УЗ) УВІ Нез Тух дю уз ТкВ о Гіє пу зво хаї 45 ЩО 255
Же хів УЩі лів ба вка
Полікпональні антитіла ПСА, також, можна отримати використовуючи фрагмент ПСА, за однією з наступних послідовностей:
: ;
Послідовність ЗБОЮ. Мо 10. жах Був Юве з ЗЕ ме ев осую Віз ЗУ хз ШК Отвх 1Уу щі Буд Зах ВЕ їзЕ 29 кВ чо
Послідавність ЗЕМ, Мо 41.
Тіз Де Ша ЇП1іх їй Му ї сувою ох Зла то МА том її яр зі Ажю меж іш Оу рЕш Мем охаї був два се Ма тям бів у
ТЕ 5 Ей 5
Тіз тТвк ее Жов» СЖу своє бхо був Афа би вже Щи Ак БЕЗ ж вай лещ сут хе Ку Е-Уи «Й ши пек ен чт зккугухавутк і: ох
Поецдовність ЗЕ Ма 17, ях. у. КУ який ее й "вах тих
Бхо БУ Буш УЩі ЖВху буз БЕде їз АЗО 155 меж їду Сув бів ПІ їз8 «ма
Поспідовність БЕ, ЦО. Мо 15, с щчО босу Зожже Жито пу ї ке Тоезхже їіз Ак вв бує Бех Уві фі без ївУ 57 Зо пе
ТІ ж А м Фени Ух ох ще ми М деко н и МУ іху.
УУУ жо ВІЗ мет Бей ле ній БХю БечНН пар Ту щу А ча ВаеЕ
Зо 85 ща вий зтаї Зех Нье Зех БНе фко НЕЗ ЕКО їж» Тухк Бдо й Беж ПВ
З з5 їво 15
Бей дує вав дКе бле їеи ва вхо щу Бар о йвЕ яах й Ні АВК ях їй ця сте 155 115 м 58 ще є Де. їх Хек Бу ху Ж п про й 4 Нм оо 1
Бевз Мет їм; ім ху би Зах Біб ре лів із Гем ТЕ Аво лі до ші й ще ва Та зла 1У5 мані жБуз ЧаЖ Ме Авю їн Кк» ТЕ оБів біз Бо ів бен Су ТВЖ 135 ВАЗ 143 135 сс кує Ж У ухах ри ки зі жу за т спе их ку Ура
ЖВжх Су тую Алла йек іш ЖЕ сМу Бех ле ШЕ БКо ЗБ бр Жве
НУК 155 їв УББ пеи їВІ ВжО Му це Ба бів Сбуз Уві двр осез Нів Ущ) ів беж 155 МУ 175 ІВ зує іх аа ньяя Ж меру їх Її ща ту тт
Аве бно Уві Ст Вів бів гаї Вів Бк БІ 155 ха - : з я ; ї
Послідовність ЗКУ. НУ Мо 18. да Нв цес дей бе Ні Вко сі йазю ТВх божа Уві вне 7 о що за бСіпоУВі Зак Ніз бах ББеа Бре ній БЖ» і ак з5
Паспідовність ЗО. НУ. Мо 15,
Жух Ахо Мей Беж їла ци Тс ток «мо Може зни. Зх Її З чук ТЗ жа буажум. бла Ж Мсуух гаєм їм; бус Аза Зк бе део до ко іу аз оваов о бБес бек ВХ АЗЮ
НУ 1185 118 їх ах Мет їм Бена ль ре 175 велів. ВЕ я
Послідсаність ЗК БК Ма 18,
Кен ех Жозе Мои слива ЛЕ - Сеча я тиф яю. що 53
Ме бейл їмюз йха дей шах блю о Бхо дав сам ба Жах Вар; вів 152 1-55 159 МІХ й ; ! «
Послідовність ЗКО НО. Мо 17,
Уві У) Бе Мебв теж обжа зве За Тв тка тіж
В ЕН 15 пі да вів ке пем Їїє їн: Бех Ак Тв - хх ес
ЖИ І
Послідовність ЯКО, ОО. Мо 18.
Був Аво Ако йЗеа Бей Вка бика о1у Аво бщр лак пах Біб Бар
М Ка: 18 їх
Жосзх: мк ще г що кот; ж їх бук ВЗ сх оку мон Жан
Мем Мей ем о бем Бех бо цех су РКО ду Бім ви ТЬ»к Аве лів
ЕХ 125 35 135 чаї буз уві Мек Яар їжа ро їх бій сій бе діа бем о шАУ Тех
УЗ УЗо 145 155 хрусткі баки А Ма БУЄ хх М 3 їх кум о лях їх лм. хх Кі р
Так осУу5 ТУ вій ЗЕ сіУ хо БУ Бах її БІО Без 215 14 ББеЕ їж ї53 і ї25 їні Жах о бхо Був Був Бен шій ж УЖ дер їни Нав УВО ЖБе дех 65 Її ї75 155 аз Вор Уві Су Аза 10 У нів вхо сів Був чаї Так Був БВе
ІВХ 150 їі55
Ме пев сум ВІВ У ї55 2о
Послідовність ЗБ Ю. Мо 15.
Іі Узі біт щу ср 1)
Ко 10 пу іш Пуї Бі Бех бів ККОо тер бів Ма) Гез Уві хів дек АК
КУ ке СВ 45 5іУу йху дів Заа буш пі бі Удіа їм Зі Нід Ббке ска гжромаї ак ЗО Б ви пк тик віз піз нів Сув іє ака АКА бух пех УВІ Се без цеє щі й 7 75 піУу Аха іп бек Ти па Мі хе пАв Ав) о ТВж б53у Бій Уа Бах те щИї не зо
Зіб таї Бех Кіз цех тва рРко Вів Без бем ЖтУХ йо МОБ бек га
Бех пу КХвп обу РБе ви дя со БУ АБО АЮ Шех Шед Ні дБ
Інні ВЕЗК демо їв АФ їх Беат ші ко дій піз ре) Тпх дав вів тУ8і цу Маї Жес Азш їв Вко ть ЗУ Бл: Во АЇ цем зла ТЕ 115 145 145 їІ5а
Тех сСуз Тшжх Зі Бас Бім Тсв Бі Бех Хі Бі Кко Ба Би тва ей ТК ВКхО УЗ ьув Мн іп Св Чак взв зе) йжа Уві ті дех 155 Уа ІВ ї5О
Аз; йовв о Уді Су Мів о «лі ча ній Був бів му МВА ТвЖЕ будо ЕВ ізу 185 ХО ї55
Має рев су дів Бі Вжа тТІю Тв СУ сіу Був Бех ЗВАХ сСуз йех піт йвр зе: БТу Зі хо бем чаї ух Ай Бі ха бен з іх їх тів 290 225 фіз Жх бек Жкю Бі ех бів бхо Су ВІВ ьо Боб біз Аха рхо 226 538 835 рай ех Бе) тТУух Жнх Бу Уві Уві Мі фею Вс М»уз ГТхюЮ ЗіБ ПУБ АБИ ве 385 та В
Тв Хі Уві дів йза рха ак «вп ях
Активовану потенційовану форму антитіл кожного компоненту комбінації можна отримати шляхом гомеопатичного потенціювання використовуючи базовий розчин. Як правило, застосовується метод пропорційного пониження концентрації, котрий передбачає серійне розведення 1 частини кожного попереднього розчину (починаючи з базового) в 9 частинах (для десяткового розведення), або в 99 частинах (для сотенного розведення), або в 999 частинах (для тисячних розведень) нейтрального розчинника, починаючи з концентрації базового розчину антитіл в розчиннику, переважно, водної чи водно-спиртової суміші, в об'ємі від 0,5 до приблизно 5,0 мг/мл, в поєднанні з зовнішнім впливом. Як правило, під зовнішнім впливом розуміють багаторазове вертикальне струшування (динамізацію) кожного розведення. Для кожного подальшого розведення до моменту досягнення необхідного рівня активності, або фактору розведення, використовуються окремі контейнери. Цей метод є загальноприйнятим у гомеопатичній практиці. Для прикладу, дивіться, В. Швабе (М. 5спуларе) "Гомеопатичні лікарські засоби", М., 1967 р., стор. 14-29, що зазначається у цьому документі у якості посилання.
Наприклад, для приготування 12-сотенного розведення (позначається С12), одна частина базового матричного розчину антитіл ПСА концентрацією 3,0 мг/мл розбавляють в 99 частинах нейтрального водного або водно-спиртового розчину (переважно, 15 95 етилового спирту), а потім багато разів (10 і більше) струшують у вертикальному положенні, щоб створити перше сотенне розведення (позначається як С1). Друге сотенне розведення (С2) отримують з 1-го сотенного розведення С1. Для підготовки 12-го сотенного розведення (С12) ця процедура повторюється 11 разів. Таким чином, 12-е сотенне розведення (С12) - це розчин отриманий у результаті 12 серійних розведень однієї частини базового матричного розчину антитіл концентрацією 3,0 мг/мл у 99 частинах нейтрального розчинника в різних контейнерах, що еквівалентний сотенному гомеопатичному розведенню С12. Аналогічні процедури з відповідними коефіцієнтом розбавлення проводяться для отримання необхідних розведень. Для перевірки активності проміжні розведення можна перевірити використовуючи будь-яку, необхідну вам, біологічну модель. Переважними активованим потенційованими формами для антитіл, що входять до складу комбінації винаходу, є суміш розведень
С12, С30 та С200 для кожної активованої потенційованої форми. При використанні суміші різних гомеопатичних розведень (в основному сотенних) активної речовини у якості біологічно активних рідких компонентів, кожен компонент лікарського засобу (наприклад, С12, С30, С50 С200) готується окремо відповідно до вище згаданої процедури до моменту отримання від наступного до останнього розведення (наприклад, до моменту отримання С11, С29 та С199 відповідно), а потім по одній частині кожного компоненту додають до контейнерів, дотримуючись складу суміші, і змішують з необхідною кількістю розчинника (наприклад, з 97 частинами для сотенного розведення).
Можна використовувати активну речовину як суміш різних гомеопатичних розведень, наприклад, десяткових та/або сотенних (020, С30, С100 або С12, С30, С50 або С12, С30, С200 ії т.д), ефективність яких визначається експериментально, шляхом тестування розведення у відповідній біологічній моделі, наприклад, у тих моделях, котрі описані у розділі "Приклади" цього документу.
В ході зниження потенціювання та концентрації, вертикальне струшування може бути замінено зовнішнім впливом ультразвуку, електромагнітних полів або будь-якого аналогічного зовнішнього чинника, прийнятного до використання у гомеопатичній практиці.
Тверду лікарську форму лікарського засобу, представленого даним винаходом, можна приготувати, імпрегнуючи у твердий фармацевтично прийнятий носій суміш активованої потенційованої форми водного або водно-спиртового розчинів активних компонентів, котрі змішують у співвідношенні 1:1:1 та використовують у рідкій лікарській формі. Як альтернатива, носій може бути послідовно іпрегнований кожним необхідним розведенням.
Як правило, лікарський засіб у твердій формі готується з гранул фармацевтично прийнятного носія, який попередньо був насичений водним або водно-спиртовим розведенням активованої потенційованої форми антитіл. Тверда лікарська форма може бути в будь-якій формі, відомої у фармацевтичній галузі, а саме, у формі таблеток, капсул, пастилок і т.д. У якості неактивних фармацевтичних інгредієнтів можна використовувати глюкозу, сахарозу, мальтозу, крохмаль, ізомальтозу, ізомальт та інші моно-оліго-і полісахариди, використовувані при виробництві фармацевтичних препаратів, а також технологічні суміші зазначених вище неактивних фармацевтичних інгредієнтів з іншими фармацевтично прийнятними наповнювачами, такими, наприклад, як ізомальт, кросповідон, цикламат натрію, натрію сахарин, безводна лимонна кислота і т.д., у тому числі мастильні матеріали, розпушувачі, сполучні речовини і барвники. Переважними носіями є лактоза та ізомальт. До складу фармацевтичної лікарської форми можуть додатково входити стандартні фармацевтичні наповнювачі такі, наприклад, як мікрокристалічна целюлоза і стеарат магнію.
Приклад отримання стандартної твердої лікарської форми представлено нижче. Для підготовки твердої форми для перорального застосування, 100-300 мкм гранули лактози імпрегнують з водними або водно-спиртовими розчинами активованої потенційованої форми антитіл до ПСА та активованої потенційованої форми антитіл ендотеліальної МО-синтази у співвідношенні 1 кг розчину антитіл на або 10 кг лактози (від 1:5 до 1:10). Щоб здійснити імпрегнування, гранули лактози піддають насиченню зрошенням в псевдозрідженій киплячій бані (наприклад, "Нийіп Ріюцар", виробництва компанії Нийіп Стр) з наступним сушінням за допомогою нагрітого потоку повітря при температурі нижче 40 "С. Певна вирахувана кількість висушених гранул (від 10 до 34 вагових частин), насичених активованою потенційованою формою антитіл поміщають в змішувач і змішують з 25-45 ваговими частинами "ненасиченої" чистої лактози (використовується в цілях скорочення витрат, спрощення і прискорення технологічного процесу без зниження ефективності лікування), разом з 0,1-1 вагових частин стеарат магнію, і від З до 10 вагових частин мікрокристалічної целюлози. Отриману таблетовану масу рівномірно змішують та таблетують методом прямого напівсухого пресування (наприклад, під пресом для таблетування Корша - ХІ 400), щоб сформувати від 150 до 500 мг пігулки круглої форми, масою переважно 300 мг. Після таблетування, отримуємо 300 мг таблетки насичені водно-спиртовим розчином (3,0-6,0 мг/таблетка) у поєднанні з активованою потенційованою формою антитіл. Кожен компонент комбінації, що використовується для імпрегнування носія представлений у формі суміші сотенних гомеопатичних розведень, переважно, С12, СЗО та С200.
Оскільки винахід не обмежується будь-якою конкретною теорією, вважається, що активована потенційована форма антитіл, описана у цьому документі, не містить молекулярної форми антитіл в кількості, достатній для біологічної активності, котра є характерною для такої молекулярної форми.
Біологічна активність комбінованого препарату (комбінації лікарського засобу), представленого цим винаходом наочно продемонстрована в доданих до цього документу прикладах.
Далі винахід ілюструється на прикладах.
ПРИКЛАДИ Приклад 1.
В ході експериментального дослідження проводилася оцінка ефективності поліклональних активованих потенційованих афіно очищених на основі антигена кролячих антитіл до простатоспецифічного антигену (Антит-ПСА) та ендотеліальної МО-синтази (Антит-еСМО) у наднизьких дозах (ННД), отриманих розведенням базового матричного розчину (2,5 мг/мл) у 10072, 10030 100200раз, що еквівалентно суміші сотенних гомеопатичних розведень С12, С30, С200 (ННД
Антит-ПСА ж Антит-єСМО) на базі моделі доброякісної гіперплазії передміхурової залози (ДГПЗ) У
Щурів.
ДГИЗ є одним з найпоширеніших урологічних захворювань у чоловіків. Ризик його розвитку збільшується з віком: близько 10 95 чоловіків старше 40 років мають ДГПЗ, а після 60 років їх число збільшується до 30-40 95. Доброякісна Гіпоплазія Простати може бути визначена як гіперплазія тканини передміхурової залози, що супроводжується проблемним сечовипусканням (у тому числі підвищеною частотою сечовипускання, несправжніми позивами, ніктурією, слабким або переривчастим потоком сечі, і відчуттям неповного випорожнення сечового міхура). Симптоми ДГПЗ істотно впливають на якість життя пацієнтів. Це прогресуюча хвороба, і без правильного лікування вона може призвести до таких серйозних ускладнень як гостра затримка сечі, порушення циклу сечовипускання, ниркова недостатністі.
Однією з моделей ДГПЗ у гризунів є гормон-індуковане запалення передміхурової залози, що викликає її розширення. Щоб добитися цього, гризунам проводять процедуру гіперпролактинемії, вводячи сульпірид в розмірі 40 мг/кг протягом 60 днів внутрішньочеревно (В.Ф. Коппенолле (Соррепоїіє У.Е.) та співав. Вплив гіперпролактинемії на ріст простати щурів: свідчення андрогенової залежності /Американський журнал з фізіології, ендокринології, метаболізму, 2001. 280: Випуски 120- 129).
Для дослідження ефективності ННД Антит-ПСА ж Антит-ЄСМО на моделі доброякісної гіперплазії передміхурової залози (ДГПЗ) у щурів, було використано 30 щурів-самців лінії Вістар (віком -8 місяців, вагою - 600-650 г). Десять щурів були інтактними. Решті індукували гіперплазію передміхурової залози (вводили сульпірид внутрішньочеревно в кількості 40 мг/кг протягом 60 днів) і одночасно з сульпіридом, дистильовану воду, внутрішньошлунково (контрольна група, п - 10; 10 мл/кг) або ННД
Антит-ПСА ж Антит-еСМО (п - 10; 10 мл/кг).
Через 60 днів, замірювали ваговий коефіцієнт передміхурової залози (тобто, співвідношення між вагою передміхурової залози і вагою гризуна), об'єм та щільність простати, стромально-епітеліальне співвідношення в простаті (значення, що представляє співвідношення між сполучною та видільною тканинами органу), а також концентрацію в крові рецепторів пролактину (непрямий показник гіперпролактинемії).
В результаті ін'єкції сульпіриду, у щурів була виявлена гіперпролактинемія (рівень рецепторів пролактину, контролюючих концентрацію гормонів пролактостатину та росту, збільшився в контрольній групі на 83,3 95 в порівнянні з інтактною групою), тим самим, викликаючи збільшення вагового коефіцієнту простати на 51,9 95 (р «0,05), а його об'єму на 33,3 95 (р «0,05), в порівнянні з контрольною групою (Табл. 1). У той же час, відбувається заміна видільної тканини сполучною (при цьому, стромально-епітеліальне співвідношення зменшиться на 29,6 95, р «0,05), що свідчить про наявність запалення.
Використання ННД Антит-ПСА ж Антит-еСМО у щурів з гіперплазією передміхурової залози призвело до зниження рівня рецепторів пролактину (на 40,6 95, р «0,05, в порівнянні з контрольною групою), зниження коефіцієнта маси та об'єму простати (від 22,0 95 і 41,7 95, відповідно, р «0,05), а також зникнення запалення (стромально-епітеліальне співвідношення не відрізняється від інтактних щурів).
Таблиця 1
Вплив ННД Антит-ПСА «ж Антит-еСМО на простату в умовах гормоно-індукованої гіперплазії передміхурової залози.
Ваговий ' Стромально- . щй Об'єм ні Концентрація рецептора коефіцієнт з епітеліальне / 0000 дюн ШОШОЕ. ПЕКИ
Група ННД 0,32-0,02 0,07-0,01 х 1,19--0,057 0,098530,005
Антит-ПСА
Антит-єСМО
Примітка: " - значна різниця у порівнянні з групою інтактні, р«е0,05 «Язначна різниця у порівнянні з контрольною групою, р«е0,05
Таким чином, пропонований лікарський засіб у комбінації ННД Антит-ПСА ж Антит-есМоО є ефективним в умовах експериментальної моделі доброякісної гіперплазії передміхурової залози (тобто, гормоно-індукованого запалення).
Приклад 2.
Для вивчення властивостей пропонованого лікарського засобу при лікуванні хворих на доброякісну гіперплазію передміхурової залози, були використані 300 мг таблетки насичені лікарським засобом, що містить водно-спиртові розчини (бмг/таблетку) кролячих поліклональних афіно очищених активованих потенційованих антитіл до простатоспецифічного антигену (Антит-ПСА) та ендотеліальної МО-синтази (Антит-еСМО) у наднизьких дозах (ННД), отриманих розведенням базового матричного розчину у 10012, 10030, 100200 раз, що еквівалентно суміші сотенних гомеопатичних розведень С12, С30, С200 (ННД Антит-ПСА їж Антит-есМоО) та 300 мг таблетки, насичені лікарським засобом, що містить водно-спиртові розчини (Змг/таблетку) кролячих поліклональних афіно очищених активованих потенційованих антитіл до простатоспецифічного антигену у наднизьких дозах (ННД), отриманих розведенням базового матричного розчину у 10012, 10030, 100200 раз, що еквівалентно суміші сотенних гомеопатичних розведень С12, С30, С200 (ННД
Антит-ПСА).
Доброякісна гіперплазія передміхурової залози (ДГІПЗ3) є одним з найбільш розповсюджених захворювань серед чоловіків (Р.С. Брюскєвіц (Вги5Кем/ї? ВС), 2003 р.; Р. Розен (Бозеп В.), 2003р.): з одного боку, епідеміологічні дослідження, проведені в Росії, вказують на поступове збільшення частоти ДГПЗ з 11,3 95 у людей віком 40-49 до 81,4 95 у 80-річних (Л.М. Горіловський, 1999р.), а з іншого боку, демографічні дослідження, проведені ВОЗ, підтверджують значне зростання випадків цього захворювання у населення віком старше 60 років, перевершуючи будь-які інші зростання у певних вікових групах.
Основними симптомами доброякісної гіперплазії передміхурової залози є симптоми порушення функціонування нижніх сечових шляхів, які можуть спричинити значний дискомфорт і знизити якість життя людини (Р.С. Брюскєвіц (Вги5Кем/ї2 ВС), 2003Зр.; Г. Лепор (Герог Н.), 2004р.; М.П. О'"Лірі (О'! вагу
М.Р.), 2005р.). У важких випадках, хвороба може супроводжуватися ускладненнями, такими як гостра затримка сечі, інфекції сечовивідних шляхів, гематурія, ниркова недостатність (В.Н. Степанов, 1999р.;
С Дж. Якобсен (дасорзеп 5.).), 1997р.; Г. Лепор (І ерог Н.), 2004р.). ДГПЗ також пов'язана з розвитком у пацієнтів еректильної дисфункції (Р.С. Брюскєвіц (Вги5Кем/ї» Н.С.), 2003р.; М.П. Далі (Оаїу М.Р.), 2005р.).
У відкритому порівняльному дослідженні ефективності та безпеки лікарських засобів, що містять
ННД Антит-ПСА «т ННД Антит-єСМО та ННД Антит-ПСА при лікуванні сечових порушень, викликаних доброякісною гіперплазією передміхурової залози (ДГПЗ), у паралельних групах, брали участь 40 пацієнтів, відібраних за критеріями включення/виключення з дослідження. Пацієнти були рандомізовано поділені на 2 групи, одна група отримувала по 1 таблетці ННД Антит-ПСА «ж Антит- есСмо 3 рази на день протягом 12 тижнів (п - 21), а інша група - по 1 таблетці ННД Антит-ПСА З рази на день протягом 12 тижнів (п - 19). Групи порівнювалися за віком, важкістю симптомів ДГПЗ, параметрами сечовипускання і об'єму передміхурової залози.
У дослідження були включені пацієнти старше 45 років з історією ДГПЗ з відповідними симптомами порушення функції нижніх сечових шляхів, що спостерігалися не менше 6 місяців, а саме: показником Міжнародної шкали симптомів порушення простати (шкала МШСПП)) » 13, об'ємом простати відповідно до трансректального ультразвукового дослідження Я ЗО см3, максимальною швидкістю сечового потоку » 4 мл/с та 7 15 мл/с та мінімальним обсягом залишкової сечі -125 мл, рівнем ПСА « 4 нг/мл. Необхідним критерієм включення була відсутність прийому наступних препаратів: фінастерид, дутастерид або інший експериментальний препарат за б місяців до включення в дослідження, а1-5 адренорецепторів і трав'яних ліків за 4 тижні до включення в дослідження, будь-яких інгібіторів фосфодіестерази 5-го типу та інших препаратів, що використовуються для лікування еректильної дисфункції за 4 тижні до включення в дослідження.
У дослідження не включали пацієнтів, при лікуванні яких застосовували інвазивні методи лікування
ДГПЗ, а саме: трансуретральну резекцію передміхурової залози, термотерапію, трансуретральну голково абляцію, стент ангіопластика та інші методи лікування; пацієнтів із злоякісними онкологічними захворюваннями, гострими затримка сечовипускання, з каменями у сечовому міхурі, уретрою, хворобою Маріона, інфекціями сечостатевої системи у фазі активного запалення та іншими захворюваннями.
Клінічна ефективність лікарського засобу оцінювалася за показниками поліпшення клінічних симптомів нижніх сечових шляхів, оцінюваними за допомогою анкети-шкали МШСПП (Міжнародної шкали симптомів порушення простати), на основі параметрів сечовипускання (максимальна і середня швидкість потоку сечі, обсяг сечовипускання, об'єм залишкової сечі) і об'єму передміхурової залози на основі даних трансуретрального ультразвукового дослідження (ТУЗД); також еректильна функція оцінювалася на основі даних, отриманих за результатами обробки анкет МІЕФ (Міжнародний індекс еректильної функції). Результати дослідження наведені в таблицях 2 і 3.
Таблиця 2
ШИ ННД Антит-ПСА ННД Антит-ПСАУННД Антит-еСМО
Сер. знач., Сер. знач., о А Сер. о А Сер. тижнів тижнів
Показник 19/19 20/21
Показник 19/19 20/21
Показник 2/119 4/21
Макс. показник сечі, 19/19... 08 13 22 | 1521 | 417 13,7 290 (84.2) (71,4) мл/с
Сер. показник| 15/19 18/21 0, (Обсяг сечовипу- | 19 2186 206,8 | 8 | 522037 252,0 48,3 (52,6) (71,4) скання, мл).
З0, мл (Залишковий 78) 23,6 194 -А З (66 є) 194 14и -500 обсяг сечі) " "
ОП, сму (Об'єм 18191 55 48,9 ло | 1921) 570 Б2А -А,6 (94,7) (71,4) простити) 1 - (п) - чисельник, котрий позначає кількість пацієнтів, у яких спостерігалося поліпшення стану, (М) - знаменник, означає загальну кількість пацієнтів, включених у дослідження.
Таблиця З
Динаміка підшкали (50) симптомів непрохідності та подразнення, та питання 7 анкети МШСПП. ви ННД Антит-ПСА ННД Антит-ПСАХННД Антит-есМмо 1 МО Візит 1 Ма50 Візит2 М.50О Візит 1 Ма50 Візит2 10,0-3,02Ж 6,5:2,817 8,212,96 6,0-3,397х непрохідності 7,5н2,218. 5,351,907 7,8х2,168. а 5жа За подразнення 2,150,78 1,920,75 2,350,90 1,450,98777 (Непрохідність, 967| | -334к2б685 | ро | -25,2к34,50
Подразнення, 962 | 12821730 | 77777777 | -40,3ж30,35 (7-епитання, 962 | -(/,н0//0 | гозмевіни | 77777777 | 37753923 х- ре0.05 порівняно з базовими показниками; "77 - ре0.01 порівняно з базовими показниками; ях - р«0.001 порівняно з базовими показниками
Я - р«0,01 порівняно з показниками групи ННД Антит-ПСА 2 - відображає зменшення у порівнянні з базовими показниками у 95, середнє значення по групі
Наведені дані підтверджують, що і ННД Антит-ПСА, і ННД Антит-ПСА ж- ННД Антит-єСМО проявили свою ефективність у лікуванні симптомів нижніх сечових шляхів, збільшенні середньої і максимальної швидкість потоку сечі, поліпшенні якості життя пацієнтів (Табл.2). Оскільки курс лікування тривав не довго (12 тижнів), зменшення об'ємів простати не спостерігалося ні в одній групі дослідження. ННД Антит-ПСА не впливають на обсяг сечовипускання, котрий збільшився лише у 52,6 95 пацієнтів. В середньому група продемонструвала статистично не значне зниження обсягу сечовипускання на 11,8 мл (5,4 95) у порівнянні з вихідними даними. У той же час у хворих, які отримували комбінацію ННД Антит-ПСА ж ННД Антит-еєСМО, спостерігалося збільшення обсягу сечовипускання в 71,4 95, а в середньому, збільшення обсягу сечовипускання становило 48,3 мл (23,7 95) в порівнянні з базовими показниками.
Аналіз динаміки симптомів непрохідності та подразнення за шкалою МШСПП, а також проявів ноктурії (частих нічних позивів сечовипускання) (питання 7 анкети МШСПП) показали, що обидва лікарські засоби сприяли зменшенню симптомів непрохідності, подразнення та ноктурії. У той же час, комбінація ННД Антит-ПСА ж Антит-єСМО була більш ефективною в порівнянні з ННД Антит-ПСА у зменшенні симптомів подразнення нижніх сечових шляхів (28,2 95 проти 40,3 95, р «0,05) і позивів частого нічного сечовипускання (2,0 9о проти 37,7 Уо,).
Слід зазначити, що комбінація ННД Антит-ПСАННД Антит-есМоО також є більш ефективною в порівнянні з ННД Антит-ПСА в поліпшенні еректильної функції у пацієнтів. В групі ННД Антит-
ПСАЖННД Антит-еСМОп, загальна оцінка МІЕФ стаціонарних пацієнтів збільшилася на 19 95 (у той час, коли в групі ННД Антит-ПСА цей показник становив 10,5 95), а середнє підвищення оцінки МІЕФ в групі ННД Антит-ППСАЖННД Антит-еСМО склало 8 95 проти 4,5 95 групи ННД Антит-ПСА.
Лікарські засоби продемонстрували відмінний профіль безпеки, і жоден з них не мав побічних ефектів упродовж всього дослідження.
Таким чином, комбінація ННД Антит-ПСАЖННД Антит-єСМО показала більш високу ефективність у порівнянні з ННД Антит-ПСА при лікуванні проблем з сечовипусканням, викликаних доброякісною гіперплазією передміхурової залози. Крім того, комбінація ННД Антит-ПСА ж ННД Антит-еєСМО мала набагато більший позитивний ефект при лікуванні еректильної дисфункції ніж ННД Антит-ПСА.
Приклад 3.
В ході експериментального дослідження проводилася оцінка ефективності поліклональних активованих потенційованих афіно очищених на основі антигена кролячих антитіл до простатоспецифічного антигену (Антит-ПСА) та ендотеліальної МО-синтази (Антит-еСМО) у наднизьких дозах (ННД), отриманих розведенням базового матричного розчину (2,5 мг/мл) у 10012, 10030, 100200 раз, що еквівалентно суміші сотенних гомеопатичних розведень С12, СЗО, С200 (ННД Антит-ПСА ж Антит-еєеСМО) на базі моделі хронічного простатиту у щурів.
Ефективність застосування лікарських засобів на основі моделі простатиту у щурів.
Запальні захворювання передміхурової залози є одними з найбільш важливих захворювань сечовивідних шляхів (Є.Б. Мазо, Д.Г.Дмитрієв, 2001р.; П.А. Щеплев та співав., 2007р.)Ї. Найбільш розповсюдженим різновидом захворювання є простатит. Не бактеріальні форми простатиту трапляються в 8 разів частіше, ніж бактеріальні ІВ. А. Смирнов, 2006бр.|. Випадки хронічного простатиту, а саме не уретральної інфекції та інших урологічних захворювань у 40-50 літніх чоловіків становлять 30-40 95. Це захворювання досить важко лікувати, тому що навіть коли зникає суб'єктивна симптоматика, а лабораторні ознаки запалення зменшується, морфологічні зміни залозистої тканини і строми передміхурової залози нікуди не зникають ІВ. А. Смирнов, 2006р.|.
У цьому досліджені була використана тваринна модель не бактеріального простатиту, що представлений частковою непрохідністю простати, котра була спричинена застосуванням шовкових лігатур.
У дослідженні приймали участь 60 щурів-самців лінії Вістар (віком - 2 місяці, вагою - 250 г ваги).
Дванадцять щурів були інтактними. Щоб викликати простатит, передміхурові залози інших щурів зшили шовковою ниткою під загальним наркозом (тіопентал 60 мг/кг внутрішньоочеревинно). Щурам вводили комбінацію ННД Антит-ПСАжАнтит-ЄСМО (5 мл/кг, 7,5 мл/кг або 10 мл/кг) або дистильовану воду (контроль, 10 мл/кг) протягом 1,5 місяці, через 1 місяць після операції. Через 2,5 місяці індукції простатиту, передміхурові залози зважували, визначали коефіцієнт простати та оцінювали її об'єм і щільність. Було проведено гістологічне дослідження передміхурової залози б тварин з кожної групі: визначалася площа колагенових волокон в сполучній тканині (5с, індекс склеротичних процесів в залозі), площа епітелію ацинусів передміхурової залози (5е, індекс атрофічних процесів в залозі), площа просвіту ацинусів (51, індекс видільної діяльності залози).
Після застосування шовкові лігатури, у передміхуровій залозі щура утворювалося запалення, що призвело до значного збільшення коефіцієнту ваги передміхурової залози в 25 95, а щільності в 14 9, а також склеротичних змін в тканині передміхурової залози (5с збільшився в 3,1 рази) у порівнянні з інтактними тваринами (Табл. 4.). Введення ННД Антит-ПСА «ж Антит-еСМО у всіх лікарських формах не призвело до значного зменшення коефіцієнту ваги і щільності передміхурової залози, але значно (майже до показників інтактних тварин) скоротилася площа колагенових волокон, що вказує на зменшення запального процесу в залозі (Табл. 4). Крім того, введення комбінації ННД
Антит-ПСАжАнтит-еСМО в дозі 10 мл/кг призвело до збільшення площі просвіту ацинусів, що свідчить про підвищення секреторної (видільної) активності передміхурової залози (у 19,595, р и - 0,055,
Таблиця 1).
Таким чином, було доведено, що комбінація ННД Антит-ПСА;АжАнтит-єЄСМО має протизапальну дію в моделі не бактеріального простатиту у щурів.
Таблиця 4
Група ННД Антит- | Група ННД Антит- |Група ННД Антит-
НЕ сне ев мл/кг 7,5 мл/кг есСмо, 10 мл/кг
Коеф. ваги простати, | 0,8020,02 | 1,0020,077 1,0320,067 1,1020,047 0,9950,06 "7 мг/г простати (оЗеюг|озенооз | сязнюсг / олаююз | лою 0,38530,02.| 0,39530,03 0,4320,02 0,44530,03 0,40-30,03 простати простати
Примітка: 7 - значна різнийя м порівнянні з групою інтактні р«е0.05;
ТЯ, ННІ - значна різниця у порівнянні з контрольною групою р«е0.05; -р«0.001 відповідно.
Джерела інформації: 1. Є.Б. Мазо, Д.Г.Дмитрієв. Терапевтичний ефект препарату "Простамол Уно" при лікуванні доброякісної гіперплазії передміхурової залози та хронічного простатиту у пацієнтів стаціонару//
Урологія. - 2001 р. - Мо5 - стор 38-41. 2. В.А. Смирнов. Медикаментозне лікування хронічного простатиту. // Раппіпаекв-Ргакіїйк. - 2006р. -
Розділ 10. Стор. 46-55. 3. П.А. Щеплев, Л.С. Страчинський, В. Рафальський. Простатит // М.: "Медпресс-інформ", 2007 р. - 224 с
СсиНсОК послідовностей «БО» БПЖТЕНН СОЛО ЇВЬІчЧ іЕрентежил, Сівч ТЕТУ ЄВ) «фшИх КОУшІВОВБАНВ 2ДЕМАнЕВТИчНА КОМІЮМЦІЯ ЖА МЕТОДУ БІКУВАННЯ
ЗАКБИРЮНАНЬ СЕЧОСТАТЕВОЮ СИСТЕМИ
«Ця «лах вВоаБ5АВ Ю.О «Вір З «Бу Я «п» ВЖЕ «ВИ» Бод зарішлпх «М х «Ві ДЖЕВЕЩО ПОХОДЖЕННЯ «аа ву ВВ ким» тої гурееспоокеїн" /євганізме опе зараа" «Я
Ме Тк; о Мах Бк Маї Мах ЕТНЕ їжа ТБЖ бо Зах Майї ЛІ ТЕрОТІіІв Ку
Віж Аза гкш реч її іш дех Вт оїїв Ма3 Шу Зі ТЕБ ОШ3іо Су о щіц хо П5 За фу Ві пе Сів бо тросів УМ св УА Віз Бех Вже І Ах АМУ їй 0 Ж ви сук сі оту ді їни Уа МЕ сх БІТ ТКв Ул фати Бій Аа
БУ а о
Кі Сув бів вх ав Буз Бех Ува. ЗБ Тео ех ду Аа лі пек Бех 55 та ТЕ о вне нії Ба пін вав Тх щЩіу Пій Уві ПЕ біта) Єву Дія БПит Бех пу чо ч
Еко НЬш Бк їн ЛУК АвроМеб Бех Кеш бер о буз дев йо Во бло во
Щцн їп5 1
Вко споу дв Ази оЗек Бех Ні Авр їни МК бо Бе Аж ібйх йеж ФО їй М
Хо Міа Бі вн ТК ан олія Заї цу уві МеК бар іа Юко ТБ ОСЛа
Мо ї35 АЯВ сі реа Аз Бецозат ТВх їцЕ СО Теж дів Бек обвау Тжв о сїу йвж о їлю ї145 ЗМО ВУХ Ву са ко біз Ше бе Пеб їй Без МУжЖ Буд бен бів Сув баї Дер їжи 185 то їт5 ні Уші ів ех о АвроУах Сук Віз бл отай Кіз Втоа Сай бую Ма
ІВ І85 їз тк був ле Меб БО Св Аза біб де Тв о їйх шу сх беж Маю отих
КХ Ок 5
Св о дах хр дер ше ої 015 Бхб їм у Сея вВапосфу МВА БТец сій
Зі їі тТВу Жех Ткр осі бек обіб ко буд Зі їі БЕЗ із деп ВЕ
Ме Й а ЕВ їмжк Її Тух Тву Буд Уві зві Пів Тує Вс їжа Тлр їі Пуз бор тВх шах ЕЙ жа її ві ів Ав БжЖо «й
«аїИ кві Кб «ее ЕВ «ВА йсию парлеха «БО» ееш я ДЖЕРЕНО НОХОДЖеННЕ єси 1,16 «везе лом Купе" прове" герравнідме "Нонна спасаьепия" «Я У
Ту Був Ба Ме баму ув о Аіз о спіуУ ке хр отв біт бі Був бах ТВЕ 4 5 15 15 «Ех З «ЕЕ ЗУ хишаМ ВНТ хи Вед варі жие хх «вил ДЖЕК ПОХОДИ ННЯ чиайх 1... «ЕІ» БЮ урає"симуахи я лоштанічме"МНомо парієля" «АП Я тіж Авродех пі Ту Бхб аб ЗІ сУух Ав Пі Уві Бен опа ЗКУ Її
ТвтІ бехоїхв о Сіу Зк змі Бо Су Дія пед Бко 03; Акт ко ЗеЕ
Б 55 за «ших А «ЕІ Ії ких ВЕ
АЯРИх Мово варіан «Ох І хивІх ВЖЕРЕВНУ ПОХОДЖЕНЕХ ки 1. «Вик оц буфає"пражеїтв" сореамізае"нНсявма вві шнла"
Фах я
Бк ав цу чні Тек Бе ЕВео Мас бе дув А Ду ї 5 10 «УЗ «іі 1. «КУ ЕТ «ВУ ен ваваеуив
СЕ
КишЕж ПЖЕРЕІЮ ПОХОДЖЕННЯ шкшии 1,4 ди лі пу" гопеаніщен"Ноецо шерішвий «аїнУую 5 їївовже Аква тв бит ЗВ їз це їм; пі ДжЯя ма дер їні БОБ пів з 5 ту зе
Ку з. їг ке
Федюк сті х ох ши тра хр ду жо пли Жихію ее Мі вхо сліз дер ту шіФ бів оУщі Бе бій УгІ ех Мі беб блс БО дів щі) 25 32
Фаую току ех До се іме Лорма боахіх їх де ту - Жомрі вже Шеку РТ хх вЖо ву Ттук двроМмет беж Бе оїємх МУ Анд одкУ Бе Беб бр Ето сЯу за 4 45
Пон КАЖУ Фу. Фк 3 Мн, Жозе ї За тих Хазиу о То ЛЯ пити МІ:
Ао» дв олех Кеш Ну Жаш їдму Мах їєна зеі Аква фшм бах му БЖ лід я їх сх а НЕ п
КІ Косі сем хх тес: р - Ще бозиту М Ми ТУ че. га ож їх ре вх ик пе їх хХжиз) тах вер ода УБЕ Муз ди мах Ями їжа ЄЕС ЖК ОСІВ СИ гео шц «й зв ді
ВХ ти т ди фло оту (Хі з Ср ря бук пу ку ко бук Я ху ет г км Ж р я ее
Від іа шу ТВБХ Ти Су Тк Ба Бах збу Тжріу еп жан бах КО шк ті ЗБ
Іі рі Аг щу У Уж У хе Х ему У ую жах Кк фу Хек Ем КА о вд ве Бей отБх Бео ву зу іму їхум СУ ЗЕМ ву іїммі пт У кг З г чиї пи МУ Мо
Зх о фоуж о Ми. мух і кзвує Ж що ми кро я Я хм дух
ХХя Жвх дал АкЕ ук ваш см ЩА ВМ ЮК шАХ ак Мч у з ще КМ стю В
МИМО
«А хх
А Кох «ій ВЕ у лу Фтейни шому суд ши Мне Мам «ТВгух
М мур: тТифрюдттих ТУТ «ті ПЖЕВАЛОИ ПОАОДжЖеНИЙ еЕйш 1,0
ТУЮ Ептуій овх деки гул яд ху ЩО сдУупше дунуюми ; с их бюсти сви т
ХзЗрезнізме"ношве зи аиа" «Я В пня Щі йбщи для Же Щі шо фе «р дох тех піт іт М шен щі «що
АК опа се іще БВ Наш СКЛОМ ХУ ИНН и А піб удо Бр сім УВУ з х їй ту ії ве Ка 15 швах ща х КУ ох Жужчачу 45 т буєх, ват Ні пе БЗа БО Нм Хо)
За ж. «тю «ВТБ ве пк ах Ж дТЕЯ пу суди
М КУ
Ач Клея тв лу й ож. и За Мол Зах «ВХ ес м ДУХИ ТУРУ «Евів ПЖЕВЕЦИ пПОЖОпЖЕНЕХ «во і..55 туту ли вчу ча зи ОА буває протеїн ут ві дн сива кити тореаніюеНовкІ вщолеве ву капа 7 стажу фе Мижу ух бом ох тон ту. Му кує Комі дин бамех Фрхж фоує лу
ТУк о аю Мак жук бе їх Са Ал люд Бе обюмз бо жо пі Ввродаю 4 « г 4-ц
У х 15 А муху ше Мі пару о тая та Мк
Зак Зах ів опер іс МК їй іш Акад
ХО З ев «ур хх «а я суку дж скійи ЖИ
АВ ТУМу жін шику Я щоку ті «У» Мою шБАЮЛЕЛЬЗ крики ваним пот ти тифі, ТАТІ КЛІ «хім ДЖЕ ПОХОДЖЕННЯ служ т. їй «шим їх «чих мн БУркеброосеїМми сим ви рр" двосе м тече іх свати цЕ грот ц сорлоанаіжме допе діва кап» 8
Меє Бешоіїва Ву пез бе пуб БЖо Абе Ма іа жах Аве олій ї о 18 «МІ З «віп З «ів ді чи КЕ «А» Нежа ера «ий «ЕЯАв ЙЖЕВЕНЬ ПОХОДЖЕННЯ чЕгк? 3.53 «лм ойної суравежсуротеїни тертзмісае Нопю шараеняй «апр З
Чаї Уві вве це ТЖТвк без Бех Уа Тих То Ге сі Віа Аза БкФ Бе ї 5 12 15 їїе їни Бах хо ге що «10 «11» За «іш. ВН парео ше со их жо МОЖЩУ дра сни «ай» хи ДаТЕЛО ПОХОДЖЕННЯ киш ї..83 «иа» лай суді" прокаїм" гороенаивме "с певи; зарита" «а То їпУуш Аадодла жа іа дхФт БхО лу зв бас Зах Бах із дз іх Мет
Н х їй 15 ія їм) Ах їни Век оф о Бо Аквова їй ТаЖх Лер лів УЮ пуюш Уді о 25 ЗИ
Мет ойлроїю Ехо Тл осів сіб вхо ліж їжя Ф1у Тнж тв уко жує ВІЗ
З за 45
Хех щі Те ошіу шех Їде сім Рез ОБа біз тає Бео ХлжЖ обхо Бук Буг
З ПЕ во їжи Сів сСую Таїі йвзробезо Ні чаї їфе бек о йши Ззрожаї був Аза сів 52 ше: ле яв заломів беж обід фжж Ше те ж Ре Мек беш Су вів 15
ЗІ
ХМК ух тів «ВІ КВТ «ВЕ» Бім запіваз
ЧИХ китів ДЖЕ ПОКОПЖЕННЯ. «айиМ 105 «Вам они Курає"провецн" горевнівке Новое зарієта" «ах
ТА Уві Му Му Тв іш Суж Сів Муш Він Бек біз Бо Жкробіп Маї і З о ха
З СЕ га ккд ЕК тату КА ОО без Уаї КХівз о кКех йеФ БІ вже віз таз Ста сіу біу чай їжи УВУ Ні без Уві Аз о Кшх др БІ Вже вівотал Су СТУ У щк о 25 30 ко У Яся й як
Є е трі ні ї-еоб ТВ дід Віз іш бов ТУ дез Ави Беж о бяк МУ тко ОЇ Тв чні без ТВх дія віз Кіш Сет ТУ За Ябл Буш дяк ма ша Кох Гея х З. Ве й
ЗЕ ща 35
Кк з р сх х ті зош бат ії ул ПЧ ут я 0 п ті ; по см ВХ За хх ом Сл піш яжІ хм аж МО ЇхМУу сх
АФ ої би сф ха нів шах беМмобаЕж НВО ре ха У У
Же Бак 2-0 т с: ї- 2: Шесу Тим ем брату МК о ще т ІЗ 4 п ля «мі сит Бі фе Щі тех м опо є Дт Май ех
Уа БМ опУБ Уді Бех Бі беж о Рнє Ех» МІВ о беж рем оту п. В «кл прах НК: о тю А ї а . ч пев із дк АКЯ Би бай дя шо ші Ато Ддлю Зву Же піч Даю їм ж пу кол пе обо ДЕ ЗО Му мБЕоЯ г З ї ХВ Ї па Зо У
Феу іст Бут Аза лю дані ТЬЕ Ан діщ а їжа Меї їна Би йхфФ їше ех ща Еко Аа БЮ Бен Теж Аве оАів Маї
ЕВ ТИ кА
Ким и
Й ч : соя не «ті чі с ЧА Зк ти ба бі вхо дів їжа йіУ Тв о твх Сов пух МВА Мох дви ев БЕкш о ТБе сла Буд хо вів рем спьу тах ВХ о се 7 й вх як 115 12О Нео шо У -ї щ- Ши ЗТ Р Же Її ну бю о ет ук зах пу ТЕ обу щей о Тіж бл Еко А сім Блю бен) Тех Бо
Жук йха бек слу ТЖв обі Бек Та Ми Еко чок У м Й « з чжх ї13п :35 14 ке жо і - щі їйщ тн Шум В Зах Що чут с т З тЗкзкх ТВА й а-е Ні Уві її Зек Ден Ав ЗУві Су цу Гуз цем біл оСує УВ1 Аво обез Ні Уві Хі Бех АвлоАах У в БО 155 Се 145 150 її . ї ех Фі ою їли. жо Ме сему ошо Віта з хіа ШИМИ Ух Ді бо 3 БУ УВА ТК був їДО Мес ев осує Дід лу пав шу Утх Ві Бжо пк ому УВА ТВ БУВ ло Мех о у Вів з ле ти тк їх МІ 5 ; З х. я З З ее Ха МКУ их щу не кт т шо Тр пня Мои. Іі боту бик Мід се же ли вхо ГУ пл я жа іа КТ по З чу ЗА СОМИ УхАТУ зх тої Коли вжо їх ах ху був пах ЖЖ сту БЗаХ У х у й З ц ОМ їй 185 5
МОН й н; зх ех. ит. ч "ех маї їхмі: Щі щі У Ті» тво девж Ту щі» бах ПІ ен уаі Сув лап о сіУ Уві ее За о Зіу Її Те безк жу зву Бах із й Й пт й Б тую 1зЕ ї5О БЕХ І й : - є т пу стра т я б їх дах
Мт вх дід іжи Буш бл да Вго ЖШеж їй ук ТК БУВ ЗАЛ МН Нлв вто сув дій Їж БЕ бал ди вББо ЖшЖ їмо дух тах у вій гій то п жиюх й їй й х, З т : г хи у ре т що Во лоут ФК тт йду бух Тв їі без даю Ота їі Узі ув За БК ще п чи ск,
М ЗІ йо ке птах мя
ХМ КА е21іх 135 с От лу ДИ «ЕРА Ва зику кий й терте песо ил пЖЕтЕНО пох СЖКНня ет я тах «Еш А НКУ «хухи Йрнухі форум ктржи ка то «о йМЗ СтУдБек пюре хв. ; сах Ше Зліт
ДІА ТАКЕ е"Жев саисця не НН ем Же Жх, ні су з их п ТИ ке ше йіхуму Я кх : їуУу дал їн оїув Жех ба біу дій бів бус ПТ» Вей Рез буш 015
Ме о со1у деп цем був Бех Уггі сїу шій сім Бхо су вх з ОСу х
І Кк ТО 18 у ; з 4 - пок я й їх Беза у иа і у їн УМ хенх Суз ЛлЕуУ Бе От БУ ко йАід
Тех ЗХК у Хева Ку емо у їм се Без Сух СЖбЕУ Буг Ї У й в бу її хі г о. й о т Кі бут Віа тв бе іш х т ИЙ феусию Фу се іх в Хі бут й Рад Отв ко Кіш
Пежо роз Вій БкоО ОМ Бут шЖех ді Аля вхо Ака Бжо Аа тв и Си щи хх ще 35 КІВ Ж к, 7 сі Же сяє Тивіє Спр офраеих піжчУ ін Бо Ази НЕ ошех БкОМ Аза Бхо дес ж БжОУ ТЕ пе оОтвЖЕ де ан п 50. ; и ск. ч та тя її роз сь Кн із, беру
Е. БОЯН Щі Ех ІЯЖеКЯ КЕКе КЕшЕ До ма М Ко і ХМ ЗА хе З І Ж МА
Без сій сіу бко Ду Бе Ехо йтз аз ув ча хр ЕВ Коба пе Зк сек, аа а яз Ще щ з г: їз 31 с ру, тая дозу зу ШВрру бу г ех хх. лет Ме Жде Ал Ів й лк іа де ші ВгрОо бу тТАе та тує бе Жвк Ух Сув дій шум о шеЕж Оле си Азр ос у пес ще За о:
В п Я й . : Кк 7 ї Х чех иа Зі Її БК дж Буд іш пів тих зу охо ук ув бен оп) пд, же Мецокут аж мух и тек
ТвЖж о Ткос б Сук був дев опо Бех сей У б хх В Онуз
М ї105 1
М рн о - У ал пек : -- сх Я в Тая те пйк.и. Щі ху дич вх із о фих жк УК бобу ду Шут Шик же маяк бету Бк Бк у М ІЗ ВНІ НО ХМК М шШІУЖ МДЖ вдо ЗК о вжО ЗІ КО ХО ККо ві - нев 1 1-5 ху хи Ак де т. "б ко т фоюте ую «лу з ко й щи іме ка дій Тут жує дер дек То їх дк бут п У
Віз Вез Ач це ї31іе Ан? осХа Тут Жут Зак одех Її Ме Ку ї і бух рук 1 і че зЯ 155 двЕжЕ БІіп Аз Віз ші 0Олі дсв бен щі СІ Маб сх Аа пім Уві Дів дей Жах ому ТВХ Тук Ба ев Акт щАм пах Ом Бей туз пе сл» лів ї75 ЕК вух сій Дів тТхр о Ако ве іа РЕЗ Ахо був Май іуУ ак 16 ЗІ тер їІВО 135 З іФ Це іївжиа бів хаї ббе вро вів бхо Ввшв осуд пет бек Був іл оси 135 то 205
Меї вБМе їзж Тук їі Су Аза Вжв їз Буг ТуЖ Дів Жак оба» йка ОсБЕ
Зв їж йхо Зах Бій Же Же Маї бБе Боє Біл одюі Аза Бко б1У Вк
КІЗ ї3О ЛЬ ач
Пі Авро Бе дк її їх о Ахвз бех бій їву Майї бко тує Аве бу ТЖЕ дк ій бій ойор бі Жех УЗ АкЗз осі аз обо Аза Ваз Мах ба Тїе
ЗНУ же й жТмх ср беу Сув їі са Він бі їв оїпк вхо пі два БАЖ Вже Бпе ат те Зв во чаі їм Кхо їжи БПем Ме біб Ві ого Вар палі Вів бе бід бу ха СУ ЗО тка Маї ії Бо Рко під їн Уві вец бій Мав Бко ід сіб Вів ока
За ЗІ ЗЕ Зо їмк їжа Фіа тТхшо Млє АВ Аїд іш ЛУ бебв ода те оту Ве Бе овке
З30 ЛЗ лів ота. дей Азт Меї ей ів сл її ше іУу їм 0ТМи Без Бех літа
ЗА за ЗО
Віа ко бе оЗех пі їхУ бук Меб бах ть Се їі ву ТУ Бк дай я ЗО ЗЕ їжи був лю ко Вів Дей тТук пий їі Бенц сій Бжо Уаі Аіж УВУ був 1 35 за ех Веюоїва АвБеоЖАк оВсо Тв тб дви дес їо бер був вве Був йАя
За 350 55 30
Зіз тв ім сів баз їши бід Уві Сеи Бів Яеш ББе Суп Бе Вів Буш чоВ 315 ФІ
Уві Тве їі МВА дар о Мія Бів вів йів тех УЗ» Безе во Мек пуд опа д зу чих Зх їєви Вже ба іх ів Бу Бін бу шіу лу Се БЕЗ Ві Яво Тхр лів їхе її Уа Бко бхю ї3о дех ЩАЖ Шех їм ЖАХ Б'Є ей Ба Вів Кл яцЕ Я пів Еш УМ дав жук фіз Зі шежЖ ВК Аза бле дк Теж іх БЕЗ даю 65 а а ЕХО
Бко Ткробує ОіУ Жек ВІВ ЖЕ Буш Бі Аа щіу 115 ТЕ Ак був пев «85 аа ах
Твх о Бвпз їла шьа УВЕ Ліз дат Аів Чаї Буж хів Бех Аза щех Зима ММК
Зо Бак Ба діу Ти ім МК АЕв о їуз вка в БУВ Ака тьх ів Беж жук Але бе
МІ ше БУ піч їж пі пк АТ бій ек тТух Ді Бій зів цем Зі Ах б вне 53 35 Вл
Во цу дів ЕМе Во Бо Вк Зал іа Сже Мак облр Сію тТух Авр Ул ах З ВЕУ ази уаї шШех іа ЗМ Нжа бів дів Гей о тні їз Уві Маї Тх бех ТЕ де
Мі» Вви 01У вдюр Вже Бо сла Ха бзу Сіл бех БВе Аза Ала Аа Бема
БІ Ба 553
Меїт сбіш Меж бек піу Во тТУхХ Ана дек Бек бжОЗ Ак Бко сім 10 ніх ав що ОБ
Беж дек Туко був Тіз ка ББе дво Бек Уві ех Сех беж дат Бу їх
БІ пк и хг уми Зелену дк дир тА вт Катю М бу Му хм ну Мк боже чі мех мех ТК ОЕчЧ дор муз дк бу ра ек бех ва сх дер о дее що вт пори мам
ВХ 5 Ба Ба з тк о тА Ге себрх щи Ж духа й ЗЕ їм ще суха т кв ЖК ЇУ хх
Дів опиу АТвОоїавв спо ТВ ба о ВжОо вда сх Узі БНО ТВ пьУ ех шт де Как 35 65 оо ее У ни Нв НН Ко бтхуму С ЇМ к но у І: яд Козяр ТМ дл
Акщ діз Тук ха Мів Б Су Аза ге Від Лу вівса АВ ОоХхпк ОКУ
ВО ЕХ ТО тег оїл1 13 Бо 1 сію іх Мч воді ТП її фору ПУгЮ (ЗУ хи Деу їж шіЯ пам ін біб пу бах АК Хей пе біб ем ошіуУ Ай О1Уу Ве
Гая ек ква прі бачу ска ДТ я» б т 0 У ух дукою Тк у ЩО ото уз А сію) Сув лу БМ ша Бі Хі КВ Ак оіу Те Діз був лів Аіх
За 285 ню
Ті пра МАЛ юю пуд й, - ти хи мує Ха онов шин ши ши чне
Ем о бів Аіа бек Суд (ДЯ Ти ББе був Уаі СБУ біб піч Віа Туз Лід зах БОБ тр ми кл АЛ Ко ща нь НИ жк ше Фев ну ох Мт Фа ее флже Лужт ІЗ фот вія Ат БІ облро її Бпа дви Бко Зув Буб ех Тс оба АК ОСІ пов дає «уд чек йде ле У ех жом Та гу ім Му усу плям то гра Тож ока ач 3 хи Туя їух ху іа бек їдх ді лів Бій ЗА БеМ ОК бен фа яко сім би тав ЧА зка 74 КОЛУ ТО р не у ех були жену боки ди ер СЛ к -3 тт кох Ко Суху чи
ЖХтє Кух тал нів Ах БО бУуз Меб Кін чів Віа ТВ Уві бе Щехо Уві 125 и ХО
Теж ост ки Я г Ку схе тк ум Зм лег 3 ря но То ХТАЛО Тутуу січ бжп мамі бів Шах беж дух Бек ТВБк Дт ліз ТБж Те ви УВІ ДЕ р тр тру сах гх
НЕ Ех ТО ее - пе Фен ку и Тк їх У я осмил жан И їх ЕТ хі йому у, Ах їви АВ ЛВ Аза оку півосі ч су У ви б жук тій ЕКО пі люЕше БМВ їя5 ща 75 ай тлі ах ті м б Шу шу ве Пеи, їі Тоді леАЛ ОМ тій їмо бе тів о БРфУу Ті Су Біо КСО Вей АкФф ЕКО СТУ їж ат бів Мій Бяйо бе як шо дл
ОКУ Бл 315 шли дюдет ЩІ иа 5 Мох Таних утт ШЩ;у Шомух рем тлі их З Аа І Ух зх ЛЕП Оу с Квю око ЕЖже шко ЕКО Сх БЕ 0ух За Мах йів Уві зує ач яля кро
Іа зл що ам седаУ плед
ІК пок Лі ж х Ли Ми аю ев КТ о жу Шан не, зу ко М дея Хот Те по: НА зи муй МДУ хМмакош За бМу кто Кс хг ак ХО і де З шує вал ак ах чо ІБ
Жде: бееиї Ву тм Ву мл беж Мр жом: и і УТ т Мк о Біо шЛН дво Бо АкчЧ оїжи БЕ» РЕ осСуЖ ТВК Тео ДЕ пов ів цем ТВЖ ОБ ЄДде ні й 3 їх 2 вх п
Зі хат же ок Ше ех Вк бр би мем о таму Мам й Белу Темі й і-вм дв о тіФ їкБж Зак БеБ КК беж РЕО Ах їму їх дже Мейоз Зак пив пет с бек
МУ КТ 7 же тку Лв дід (1135 (т фіусу аж Міла Фіз фе тік дм с тм та о ох
Пежо їжі Вій ШПІМ Сл го Хек сил мій СІМ слотів я ТВХ фа пе рев чно Їж нс Пух га Ура ве Ток їни, Му Дуби би Жіет КЕ за вв осо вка Акт УК Я зма тебе Пух жхв ве Бо ув КО ЛЕ пАХ в»вапе ту
ВОЮ За ів ходах фот дя АТ тм тла ме Унуу у шию що М у Можхяи Ж САТ руч
З; БЖ змі Мало іа Слім сь Кале оБує ех Уа. й зм БЕЗ оби ЕКО
ЗІ З За
Жогуєг Же Жаує: Зпук о бр Тл му Хкуує ХХ сзуї (Мир биту божу. тує Жук Сук ля у
Тези їжу їм Тк осів фа Вкхв Без сви бу буз Бе ТУх Тух беж Уві за пік зай го сум їх бак та І г. ту т пух м балу Ме хін вх
Жак меж дів Бксо Ав бла хв Во шоу со УВУ жа оПебв Тахо У. вів а зу ЗиЗ ЗЕ
ЖК тиху ЖІсу (бар ук ую г фуєу ПУ я З щу Шмажо о газу дю ул т «і ам лу их ХО ОКИиК Сало мата їду ких Ша ЖЕО Мей НІ КУуХх Бу п зт ТЕ ж зо ОХ
ОН їх є Фр Чую ж Ж 5 пе на а с Не СН ННЯ тоди Тина у т. чай стьта ех Ти Тко інв Зав оба дей МУ ТВО ліч Азю Бу що Вже зо пв5 аа їм. Му лам ах ск В х бу ім кг й ших тази мм оду буде бі уж хпа каш йАхХОУ сау вла ит ЖЕ бтнх Ага їжа БКО БУ кроки ТУХ зах или Угри
Іо мими хо05 хащі бу фу бо Ка леді Фі Зх т ха 30 що що пух ни и да дану Суд Аж БИ БА СОУ КХ БМ Мах мож БА маш ЕФ ема в па слон і: пт ж НЕО
МІВ МУЗ шо рах Ж, Фбаичик й ах 3 3 Х сухі. Я ши жк Ме КМ сткфн Жкх Тхлоюю томі КО іх
Біт кре Та пів бів Ахч сви Ні АВ Тфе із дек пу 01 би бів ї025 1038 1035 1040
МЕ им МОУ їі
Мк ща ни Мао бю его хи МК ТЗ же бук фужер ТЛ як гу Ду
ЕХО Вів вхо Мек Зп іш У КНа щшіу Суб пк Сув Хах пів сжюа ваг зп зт зах
Ма 1055 135
Дім биту; бле дує дощ ті лу г лк ді У и дит ст єм ЗЕ ИН
Ні Бчм о тТЄ йхч ав СЕ Уві пів ЗК із бій сій дух є се у ха ЕБе
Ех іАгИ як
КЕжЕЗНИ 15 ОО
Го В и і її Аж іх ух сему ому те Ше йо Фе бе Жожед Мр ю ік у г Май іні Ттрж Віа Бе дет вхоріхци ев вро беж Бко У ХиХ зи я цк тус 035 їн з05
Ман лу юю б Жук бнхя. фея Й тож ОК й шо а ТАЛОЇ М дк
Кук о Мві сз)й ДЕ? ре ії Ах Ти сій сем Аз вза сі Ук Ну дух щ зп ТУ аг
МУ ХО об
УВі їжа Сез їм бл Аг шлу ЕЗ Меї ББз Уві Сук ШІ бер тах Те 1195 То Іо Біо
Меп Вів Так цех Уві бзи Мів Тк Таї бій га їі8 їн Ба ТВ ФІ 1125 3150 ТВ са Вже Мас сій іа дев ЗІЗ йіз 5Бху др очах ТА БЕЖ Уво їв Аха
Іа т145 1155
Ажровівн сів йку теє Вій біб йо іфіе Бе с1у рез ТЕ бев дк о тТнЕ
Тк ТЕО 15
За ожіз чаї Тех беж дез їі Без ТвЕ бій Бех ВНе Ззх Ба бів сій 1575 ТУ Іва
Аз НЕ Без ка бі Аів УВІ БЕо жтровія Бе АБ бхо Бк Зі БК 1185 її ї1ч5 ЇВ
Важно Твх БЕ ОСКУ хо
ВОЗ
«ирИив 3 дів І2ОЗ «ЛК ВТ «ВІЗ Ной правий
ШЕ
«ши» ДЖЕРВЕИ ПОХОПЖЕННЯ «иа 1... пий» щем кур" пеІюУраНОЯ" ізвланмме Кіно варієва" «ами ЛЯ
Ме ші Аа сем обу Зак гі вів сів іш Вко СЬу Во Бжо Сх СІ 1 З її її їні Фіу їв БЕЖ жи Бу ба бу іо Стж су Був ось Буш Жко АХ ме 25 СН
Тцт Вко Ака бус сіб Бо ЗекоАта Аівз Рко Аа бек обею ев Бро Вко 35 за 5
Аіз Вкз Бім ніш бек Бже Біб Меш дей Бо їх ТВЕ о біє ВЕб БЕ УЗ и З б іш БО пу бе бто Аа Уа буд вет тТкО біз ві їж Бех Ті Те ак ло ЛЗ о
Ту ЯвЕ тлпт зи бак вів піповія бій біз йзвосію бо був о тТмх Бка з 5 Зх. вки Вк Сув мезч бі ех їша Уа ББе рКО йхоа бу бо СК ОіУ ВКФ ве МУ їх шко йех ке (У хо Роз дів Боба із шій Без Бей бек сьо бів ДЕх
З 129 128
АвроБпе їі дат бій тТУух тех Хех о Мех ЇЛе Бе йхо бер у Бех ій 335 уче 340 діа Вів о Зіц Біб Хе їжо іп бій Уві 0ічз Аза Зів Уа Аза Аза Же 115 ї5о 155 1
ЗВУ тах Тух піп їжи Ако сій пет бій їн Маї Брвозі Аія Буд БВ
МО Ета дів о їхр оку Ана віта гео Ах бу хв) БЖу Вже Її Оу Ткро ку ув
ІВ 185 133
Пебвосма Уаі ве Бр Аза дха Ав осСує хо БеК ВЕ сій Фі МеК рве 135 як ЗИ
Тахо тук їієе Су дал одіж 114 бу тую Аза Те ба дю пауу Ава о беи
Зо Бл хз ИН хо БЕК дів ЇМ ТЬьх Уа вне Рго спів Ах був Бус бу Абе іх вар ви ло аль й4й
Бе Акт сів Жтюв АК Яви ЩІім їхна уз ойкИ Бук ока бу фух да іс пак вне ка міз йвроБІЄ Бек ба» дека Зіу дав вто ія ав Уаї біт Їзе тТву КО
КЕ на я ївч був іє Бі Біз піт Тго ТВ Бгто Зіж дао діу дз Бе дер бе ім РКО їз ім бе ЗМ Бьв оБжо бо» осіб ВБЕО бе бЖХо Бав Бле їх ана а п ївиоБко Бгто ШІБ Ти УМА їв МУ ча роб рве П1М Вів Бхо ТАК То
КжОе ЗО її Зко пли ТтроБУе їв ків Ме СОІУ їз5о ха хв Тух Віа їн рхв Ат уд 2 333 35 зако Ме зе)» ослем бух хів БУ ЗУ Мей ша фін Во ів Кіш РК 345 45 АБО вд оЗек біт дхв їх Ме шеж ТтВЖ шіч ав БУ дак обер Ах БА сух их Би Іво дзрогІ Вів вх ук ди тре бе» ія Я Уві вів Уяо був Мах Аве аа КУ їно
Гей взЗротис вхо Твх Тих Бех КЖех іш ТЕ ОБПу АШВО ба Вів лів УВУ
Її їх 4аз бів ї1іе дви Уві Аза хві бен КЕз Бех Тук бі» сем Кіз був Уві ТНх вх ЕФ 315
Їїзе Уа Ав о Біх Ні Аза Аа Твх бів бах Бе Ме Пт Біш бем 5 зо чи5 430
Зшоожій шій муж Ала дк іт бі був вжи ліз девоткр ода тТкрозмв 35 А 485 там о кжо со Їфа бек Біу де Без ТВ охо Уа Бра нів хіп сій Мех 450 55 ЩО
Уві Взи Жух ЖБев без ех Бк Віа РБе лу Тух біб ЕжО ха Бо їКЮ «55 1 іх «о
Бук біу Зах Аза дів їв СТУ ТВ Фру Хі тв Аха Був ув так ЯК
В із чу
Те Ми Увь йаіа вай дів Ма Був ЛЬ шеХ Ада дет їм: Мейосіу ХА
ЗЕ ІЗ УЕ
За Мет і ру Ак Уді був Аа ТИХ бі фр теє СБУ ВБИТО ТНЕ
БК Б ав су вто йів Пій пет Тек дія Біб ЗіБ ба ЗУ ХК Бей Ро ЛАКУ дув а 35 ЗО із виз дво рЕО деч Узі ем Сук Ме даросла ТУЮ йке Уві За БЕЖ ій 5 ви За
Без мів бів піз Трх їжа Тв їжи Уві Уві ВАкЕ Зер ТвЕ Ре іє Ап
ЗБЕ Кк У піж Ав ово рко спів дай осцу БМ) Бех Бе Аів Кіа дів ем МБ ОСІВ
Мекодет біУу Бу бук бжа Зав Зах ко Ак вто КІЗ Кіа іш Був БЕ а що Ох
ТУ ув Щіе Зко бе лет бек їіе бек обу Шех дер окре іа УЯї пес
Іо БЕ БІО дек ото вхЗ вка Бук вх був бю ек зе Аве» ТЬХ Аве беж діа 01У
БІО Б БО їв бем пі тТнж Пес» ВХ ве бук хай вде су іх піу ех дру ду
З аци БЕ:
Теж вхо Ніж ББе Суй Ата Бе іх ВХ дів таф Ар тн дк ба СМ 550 55 ЗВУ тій їжа пі ПіуУу цій вКб рем озбм Біб без ту бі БІу ДЕ ІІ іже був Біт ціп Вів Ба) діа Бу люд см ТЕв Олі біз Ву Аза ВАЄ жа
БО ваВ Ще дта дід пу сій ЖАК Бе був таз) пьу сій вроді Бу Аза І Ба та 71 1 таз
ЗКУ Аде їі Ба ет Бко цУє Акс бек то уз джу ЗМУ дк Тех ДФ
З хо ТЗ їх Ж Аіа сів оАТа піц сі Бевмобій Пеб баб оБжє бі Бей о їів Ні аг ч ав аг 14 З тез Еш їх оці я зе. Ток Мі іх 0154 М тр м ех док ру ха с 2х дек
Уві Віз Ас Ак Був Мас пе сій Ада ЖАК ої АКу Шевж Уві Ол дям 55 тай тва 4 ги сі Фу Муха я ДОМ. де та жах сл до т я іч о Й їм іп ожах ек був вк о ТВх Аа дій ЖВБе бив Де» Уа вич лямь Аа тт ТМ ТВ
Ї, (тю ДО я КАТ аж уч. З ж пз ЕЛ г би КІ бе ТІ ки іс тА те
Те бі піт бів бів СіжЖ Бен Зір» Тк бій орхе БІіУ Бер оНів Ті біб - ві У я У сп 75 та Тщх Ой
УЗ «оо Жужеку Жак су кг бусиу Как Жах щої Ав Ж Ям Са щих
Мав мох Буш АвА де Б Еш Беж Бей от ща діа бее їз) дЕжЖ Ду сї вив зІй НВ.
СКМНШКаН дроби бич Кі фею хх бе пд М щі ля тт чад 3 Аве сх ока Ів Б у Бе во Укі діа уві сб під ен в2й з25 Зо піч г косе Жити лю Б ке зи ух боту із бек ад Ж; шт Женя
Зіз Був Бі дет Бе міт Шіє Буш Біо Буа мі ТЕво'Ууві ко Ар Бу пк ща пк
АВ ТУ
Бо Е . їх» Фа ги Мом Таж Ж кі ле да до т ст ШТ в. моло Логах дж їем Ро Рко був ївВк ої Ак см Аза без Тих Бе Реве блю Ео ший зи чіт
У ле зву чо мує с С м їн т при те НЯ а шко нн НН її тає хах Бе БуО бак вк бул о деа Бемобх із фд шеж пи тю) ях о ЯН кв у. дя и «г пачки м вх и хіх ссдая о Кія тт ри Се я дух ві пан про оВтсе АКоО бом балом бій їм Олі із їх Шех сій ЯУВЕ зе дере зав 85 Ба ЗБ й слух ро «окт Ул. Ме Ж оюлих Ти їн деп зх Шк МУ їоції Том вхо дж дес Тух пів Бі ТЕО Був ТЕО бе Ака Ств бжо Тв фжниї ї5о
Зо За шо п яЖУ Жди сві а В Зв жк ше ідо Таро бує Що ой Тошт Тов тій буві о Зв біч вне Бкс пак уві діа Неа рхо Лів охо їні Цей
МІ ЩО ОК
А Ка Уж
Те слєкюдю Тир фесту р ілі: (тіл рт Ді Бек о поє пух Ма ду бру їмиа ТИЖ 3 Оа іму бою де лю МА БЕ дж тТеЮ теє бек оУва ех КВЕ пам -е п за о вах пла ЕКО й Таж нів Ж ще Шреа ТЕе Чадо оїднех ТЕ УЗЕ Вів Маї вих лЕДЙ пак пи п дог пак ЗЕ ах Зх пе КЗ дії тек дез те піч Ве пі» їша бі буд ба Ніз Тук пі УЗ Сх
АВ АХ Во п УП бжв о мвлУу ж осау ск Бе пав сук шу УЗ УЗ зе за зі п Ху смт ж очна чн тоже Шах ІЛ ха щи доусею З Ше їла КВУ ех, мет так ТЕЖ З мет сів їм) пух Ко зпіу Два схо Уві жо пуд Бе ми ра ет
ВО ну М ї - би й по нах иа. ТУркт буси сво Шум. бе бух бут МЖау бат бжіух
Ії Ах бі ів Еко дет Бе ба Бе Его Бхо дзробхю Бех беа рХ зи лих тих за Би чІ3пУ ля З К лк и Жук бла; ьо сті ті і їУвУ: у й ЮК
Су їі їз йаї Бі хо ші Так облУу Ті Аза Бхо вне Ат Бі пе 14 ше мо
МБ ік ІП «у. ха Ж ас оиихо бокю 3 даму 7 ке фі; бух їм Лу бами ША СТ їхр ші іч Ах ба Ні Азрв оті бів ех бух Фіж Бембі Бе ЛЕ
У плтх УК, НК 1025 це 13 мо а рми Мом ХА думаю 2 хе ушу ко см тезу йеуЄ Мі белх
БЖ МЕТ бЛьб сн Ма о Ж ша Сук дк був Бех піп цем о Ав бля вих їз 1550 МУУХ п Тех 13 ща іт йо г Міо; де ім АЖ о Бніах й дя
Жух ва бво Бій Уві і вза вів ів бів Ах ці ах обне біМ АЮ
Й 7 по жид хх У гУ 1050 їх ії ткож тек ой Кам бек фони МО ек бесму бут Мет Уз«в Жрву чує їв
УВА Тв їх Абе Бре сек оц бі БкоО др оАвоа Бе був ТВЕ Тех Уві іч щих чи іш Та їо8А г Тл фашу Моюеу. Сл Жах Б їі І м о дет ем піт вар іл фу Ак Тв сій беб віз дз піч Уа пів вто Уа дем зії чапц іт їх їазо Енея ТІпО ї щі нят х кот М ую Мих ЖК ьо их КЕ Мох 7 тує ми ди був без си джу сіу Мі Мах Є» уаії Пт са де УВІ ТАХ МЕ Аа ре й че яр хи щи ВАМ Ех віх пі бо оче нн чно в у НАВ год їх Мія ую лу ху ек: тах обЕша уза Бей сів тп Уві Біг лу їі бе Дія ТВх бів о шіу Ар «з Уш тк ха 1155 Уло 1335 яр І Хо ст» лах зу и ушу Май ті Шаяхк ові тор дж де щі т
Мек по їв йяр о сіш Аза Пі би Узі їі пу Уві Баш ВХ ш й ока 142 Іа 1150 кад Тржюу хх чл хх Ме жи в, яю о би МК ж Ко зер м ух сіб вх Жук аз іх Авро лає; Биже Ом бер тв бец ре Тра мл сб ча кц Б те
НЕ ние 11855 яку каз буре Щуу Тк Дечу чу (13 бі За йдем їензі 51 01 Акоа Пі чі Те Зажшж йкоа Те во о Клах бал о жеЕж КпФ о сжх веб) ЗО о шац ми ЗО аск за З як
Та 3УТ5 тво хх дет 13и М Ли Уляну Ме АЯ рових буму» тр Муур аз рук йо ЛЬ їж Ви 0. я пу Ух ХО ОМЕКО МВ Кк пе ВзЗвокЕО ко Зі пах опер Оп рда рожі чл У пу г
ТІВ Мая уп ДЕКО
Мер пи Шиту
ТИТРУ
«пз 18 «ар З -2І1х2 БВТ леї Вож Калакця ах кий ЩЦЖеЕЖИО ПОХОДЖЕННЯ «им 1,4 ск йо Турчак" пута бопреаналдиє?вих вики" «Ом 14
РЕ Жхи о йів Коля 1 «Щі а «ЕЕ й «кими КЕ «ЖІ Вов кацЕЗа ск «шк ДЖЕВЕКЛО ПОКОКЖЕННЯ «Вих Я
Ка» те Курише"прутики" горхаміме "те касдоц" ч«апих 15 плу Аіж бай ко ї «їх зе се хї «свій КЕКЕ «ІЙ» Важ сзиких кий «хйїМ ПЖЕВЕНО ПОХОДЖЕННЯ «ета 1. «ВИ ох буре" пурютехи" лорканізне"Ев сзвкии" «апп 16 до Ві ем вх ЗКУ пів Ух Бус тхв Віз БАЗ Авро Бк Бу пу ше о ще 13 13 дзш о тТвж о Би сім вВха и зо «ях І
ТЕ» їй «Еіпо БВХ «ВЕ сш иа чих «и ДЖБЕБІ ПОхОЛЖеЕННЯ ши 1.12 «ЕВ ще Бурек"протети" тертаніснан вий айв"
«ас її
Зою ка бує Мет Зуєух Ріх бух Машю бр Уужу. 27 ях фія вл Внеа Азе о рхо вхо МУ бто Аве о Жбви Бус Бу бе 1 що 15 пір з «ЖАХ 18 пух ї «Іі» 1 штучні, ітУд «ВІВ БАХ
Ка КУ у фодіуюаути
Ж ЦУММ ЖИ На и жуть
ЕК пек зер пихепжкчи хи ЖЕК НО ПОохОопЖЕННЯ тив ї й «ЖЖ А:
ОТ и ї Кинь ях УМ.
ЄЕи ВВ лину. Буршенсрожеви
Є 7 ЕМ их
Хр кр т пив де Да еікю іх ен БЖ ЖенІіКця «кашу м їй па тя з т Що де бом КЛ до мі Му маш ім) зЗкФоОмю Мів ель Би т КЕ іа ВВЕ да х Ея АВ сон а ЕМ
ШУ З
«Мт М
ОН: «АУдОНрА Туш «шій ВТ «кій» Во пами юж роя
ХХ тфтючяу ВЕД ИМЕНИ; ее елтюВиця ск ЖЕО ПОкОПЖЕННЯ пи НИ ШИеХе в НН «Ваз йо кре" прохейиї бе 227 лужна Кри о гуру келій городні ков Бах «нах 19 що т ошщух во я 15 ди му КО ЦО Те ложку піч рек мл Ії мк
Нав оцен вт ЗУ Аія Уві хо тТЕв Аза Бве Аже Бі Бко сіу БЕО да ; с це як
Х Мк ЕКО ке бро їбкіу Ск би
Ж О КК шу КАК т, ро

Claims (20)

1. Лікарський засіб, до складу якого входять: а) антитіла до простатоспецифічного антигену в активованій потенційованій формі, отриманій шляхом повторюваних послідовних розведень і багаторазових струшувань кожного розведення за гомеопатичною технологією, та б) антитіл до ендотеліальної МО-синтази в активованій потенційованій формі, отриманій шляхом повторюваних послідовних розведень і1 багаторазових струшувань кожного розведення за гомеопатичною технологією.
2. Лікарський засіб за п. 1, який відрізняється тим, що є комбінованим лікарським засобом, що додатково включає твердий носій, у який імпрегнується зазначена активована потенційована форма антитіла до простатоспецифічного антигену та активована потенційована форма антитіла до ендотеліальної МО-синтази.
3. Лікарський засіб за п. 2, який відрізняється тим, що комбінований лікарський засіб представлений у формі таблеток.
4. Лікарський засіб за п. 1, який відрізняється тим, що є комбінованим лікарським засобом, де активована потенційована форма антитіла до простатоспецифічного антигену представлена у формі суміші гомеопатичних розведень С12, С30 та С200.
5. Лікарський засіб за п. 4, який відрізняється тим, що суміш гомеопатичних розведень С12, С30 та С200 імпрегнується у твердий носій.
6. Лікарський засіб за п. 1, який відрізняється тим, що є комбінованим лікарським засобом, де активована потенційована форма антитіл до ендотеліальної МО-синтази представлена у формі суміші гомеопатичних розведень С12, С30 та С200.
7. Лікарський засіб за п. 6, який відрізняється тим, що суміш гомеопатичних розведень С 12, С30 та С200 імпрегнується у твердий носій.
8. Лікарський засіб за п. 1 або 2 який відрізняється тим, що антитіло до простатоспецифічного антигену в активованій потенційованій формі є моноклональним, поліклональним або природним антитілом.
9. Лікарський засіб за п. 1 або 2, який відрізняється тим, що антитіло до простатоспецифічного антигену в активованій потенційованій формі є поліклональним антитілом.
10. Лікарський засіб за п. 1 або 2, який відрізняється тим, що антитіло до ендотеліальної МО-синтази в активованій потенційованій формі є моноклональним, поліклональним або природним антитілом.
11. Лікарський засіб за п. 1 або 2, який відрізняється тим, що антитіло до ендотеліальної МО-синтази в активованій потенційованій формі є поліклональним антитілом.
12. Лікарський засіб за п. 1 або 2, який відрізняється тим, що антитіло до ендотеліальної
МО-синтази в активованій потенційованій формі належить до всього спектра молекул ендотеліальної МО-синтази, які мають послідовності БЕО ІЮ МО.:1 або 5ЕО ІЮ МО:2.
13. Лікарський засіб за п. 1 або 2, який відрізняється тим, що антитіло до ендотеліальної МО-синтази в активованій потенційованій формі належить до фрагмента МО-синтази, який має послідовність, вибрану з наступних послідовностей: 5ЕО ІЮ МО 3, 4, 5, 6, 7 та 8.
14. Лікарський засіб за п. 1 або 2, який відрізняється тим, що антитіло до простатоспецифічного антигену в активованій потенційованій формі належить до простатоспецифічного антигену, який має послідовність, вибрану із наступних послідовностей: 5ЕО ІЮ МО:10,11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 та 19.
15. Лікарський засіб за п. 1 або 2, який відрізняється тим, що антитіло до простатоспецифічного антигену в активованій потенційованій формі належить до всього спектра молекули, яка має послідовність 5ЕО ІЮ МО:9.
16. Лікарський засіб за п. І або 2, який відрізняється тим, що зазначені активовані потенційовані форми антитіл готуються шляхом здійснення послідовних сотенних розведень у поєднанні зі струшуванням кожного розведення.
17. Спосіб лікування доброякісної гіперплазії передміхурової залози, який відрізняється тим, що передбачає введення лікарського засобу за п. 1 або 2 відповідному пацієнту.
18. Спосіб лікування еректильної дисфункції, який відрізняється тим, що передбачає введення лікарського засобу за п. 1 або 2 відповідному пацієнту.
19. Спосіб лікування доброякісної гіперплазії передміхурової залози, що супроводжується еректильною дисфункцією, який відрізняється тим, що передбачає введення лікарського засобу за п. 1 або 2 відповідному пацієнту.
20. Спосіб лікування хронічного простатиту, який відрізняється тим, що передбачає введення лікарського засобу за п. 1 або 2 відповідному пацієнту.
UAA201300105A 2010-07-15 2011-07-15 Комбінована фармацевтична композиція та методи лікування захворювань сечостатевої системи UA107837C2 (uk)

Applications Claiming Priority (2)

Application Number Priority Date Filing Date Title
RU2010129294/15A RU2542414C2 (ru) 2010-07-15 2010-07-15 Лекарственное средство для лечения эректильных дисфункций и способ лечения эректильных дисфункций
PCT/IB2011/002417 WO2012007849A2 (en) 2010-07-15 2011-07-15 Combination pharmaceutical composition and methods of treating genitourinary system disorders

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA107837C2 true UA107837C2 (uk) 2015-02-25

Family

ID=45785350

Family Applications (2)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAA201300112A UA112753C2 (uk) 2010-07-15 2011-07-15 Метод підвищення впливу активованої потенційованої форми антитіла
UAA201300105A UA107837C2 (uk) 2010-07-15 2011-07-15 Комбінована фармацевтична композиція та методи лікування захворювань сечостатевої системи

Family Applications Before (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAA201300112A UA112753C2 (uk) 2010-07-15 2011-07-15 Метод підвищення впливу активованої потенційованої форми антитіла

Country Status (2)

Country Link
RU (1) RU2542414C2 (uk)
UA (2) UA112753C2 (uk)

Family Cites Families (3)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
WO2001079473A2 (en) * 2000-04-18 2001-10-25 Millennium Pharmaceuticals, Inc. 21953, a human prolyl oligopeptidase family member and uses thereof
RU2191601C1 (ru) * 2001-04-18 2002-10-27 Эпштейн Олег Ильич Лекарственное средство и способ лечения эректильных дисфункций
US7918975B2 (en) * 2005-11-17 2011-04-05 Abbott Diabetes Care Inc. Analytical sensors for biological fluid

Also Published As

Publication number Publication date
RU2542414C2 (ru) 2015-02-20
RU2010129294A (ru) 2012-01-20
UA112753C2 (uk) 2016-10-25

Similar Documents

Publication Publication Date Title
Cheng et al. Risk factors for intraoperative portal vein thrombosis in pediatric living donor liver transplantation
Tryphonopoulos et al. THE IMPACT OF CAMPATH-1H INDUCTION IN ADULT LIVER ALLO-TRANSPLANTATION
Kawagishi et al. New strategy for the ABO-incompatible living donor liver transplantation with anti-CD20 antibody (rituximab) and plasma exchange
WO2011105424A1 (ja) 樹状細胞免疫受容体刺激剤
UA107837C2 (uk) Комбінована фармацевтична композиція та методи лікування захворювань сечостатевої системи
Abouljoud et al. Transjugular intrahepatic portosystemic shunts for refractory ascites after liver transplantation
ES2321508T3 (es) Nuevas celulas endoteliales, anticuerpos dirigidos contra estas celulas y su uso.
Hashikura et al. Domino liver transplantation in living donors
Aktas et al. Comparison of early postoperative function of liver and renal allografts with radionuclide imaging
Sato et al. THE USEFULNESS OF MHV RECONSTRUCTION WITH SUPERFICIAL FEMORAL VEIN IN RIGHT-LOBE LIVING DONOR LIVER TRANSPLANTATION.
Kato et al. STEROID-FREE INDUCTION AND PRE-EMPTIVE ANTIVIRAL THERAPY FOR LIVER TRANSPLANT RECIPIENTS WITH HEPATITIS C–A PROSPECTIVE RANDOMIZED STUDY
Chaib et al. The Main Hepatic Anatomic Variations for The Purpose of Split-Liver Transplantation
Hardinger et al. INTERIM ANALYSIS OF A SINGLE-CENTER, PROSPECTIVE, RANDOMIZED TRIAL COMPARING TACROLIMUS VERSUS CYCLOSPORINE IMMUNOSUPPRESSION USING 2 HOUR POST DOSE (C2) MONITORING IN DE NOVO LIVER TRANSPLANT RECIPIENTS
De Ruvo et al. THYMOGLOBULINE PRE-TREATMENT IN LIVER TRANSPLANTATION CAN PROMOTE ALLOGRAFT TOLERANCE
Nakhleh et al. REVIEW OF 35 CASES OF MORPHOLOGIC HEPATITIS IN LIVER TRANSPLANT PATIENTS NOT RELATED TO DISEASE RECURRENCE
Spearman et al. THE EFFECT OF RAPAMYCIN ON BILE DUCT HEALING
Rhein et al. CONVERSION TO SIROLIMUS MONOTHERAPY AFTER LIVER TRANSPLANTATION AND CALCINEURIN INHIBITOR INDUCED NEPHROXICITY RESULTS IN STABILIZATION OR IMPROVEMENT OF KIDNEY FUNCTION-A PROSPECTIVE STUDY
Li et al. PERSISTENT HIGH C2 LEVEL AS A RISK FACTOR FOR DEVELOPING CSA RELATED ADVERSE EFFECT IN STABLE LIVER TRANSPLANT PATIENTS
Nakatsuka et al. MEASUREMENT OF CARDIAC OUTPUT WITH THE ESOPHAGEAL DOPPLER CARDIAC FUNCTION MONITOR DURING LIVER TRANSPLANTATION
Joh et al. BASILIXIMAB WITH DELAYED TACROLIMUS INDUCTION THERAPY IN LIVER TRANSPLANTATION
Planinsic et al. Introperative Cardiac Profiles in Recipients of Live Donor Liver Transplantation Surgery
Pastori et al. PROTECTION OF ISLETS IN CULTURE BY DELIVERY OF OXYGEN BINDING NEUROGLOBIN VIA PROTEIN TRANSDUCTION
Imvrios et al. BASILIXIMAB (BSX) SIGNIFICANTLY REDUCES INCIDENCE OF ACUTE REJECTION IN LIVER TRANSPLANTATION
Simpson et al. THE POSITIVE CROSSMATCH IN LIVE DONOR LIVER TRANSPLANTATION (LDLT): MANAGEMENT STRATEGIES
Sozen et al. ANALYSIS OF POST SURGICAL COMPLICATIONS OF 51 LIVING RELATED LIVER TRANSPLANTATION DONORS.