UA106184C2 - Індивідуальний тепловий пункт - Google Patents

Індивідуальний тепловий пункт Download PDF

Info

Publication number
UA106184C2
UA106184C2 UAA201314758A UAA201314758A UA106184C2 UA 106184 C2 UA106184 C2 UA 106184C2 UA A201314758 A UAA201314758 A UA A201314758A UA A201314758 A UAA201314758 A UA A201314758A UA 106184 C2 UA106184 C2 UA 106184C2
Authority
UA
Ukraine
Prior art keywords
heat
tank
accumulator
electric boiler
heating
Prior art date
Application number
UAA201314758A
Other languages
English (en)
Russian (ru)
Inventor
Анатолій Андрійович Долінський
Артем Артемович Халатов
Микола Петрович Тимченко
Олександр Ісакович Сігал
Давид Йосипович Розинський
Original Assignee
Інститут Технічної Теплофізики Нан України
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Інститут Технічної Теплофізики Нан України filed Critical Інститут Технічної Теплофізики Нан України
Priority to UAA201314758A priority Critical patent/UA106184C2/uk
Publication of UA106184C2 publication Critical patent/UA106184C2/uk

Links

Landscapes

  • Other Air-Conditioning Systems (AREA)

Abstract

Винахід належить до систем централізованого теплопостачання будинків і споруд. Індивідуальний тепловий пункт має теплообмінник (11) між централізованою тепломережею і спорудою, бак-акумулятор (4), підключений у верхній частині до згаданого теплообмінника і змішувального вузла (6) на вході в будівлю, а також до електрокотла (3). На виході з будівлі також встановлений змішувальний вузол (10). Вхід електрокотла підключений до нижньої частини бака-акумулятора через насос (5). Вихід електрокотла підключений до входу у бак-акумулятор. Змішувальні вузли (6 і 10) забезпечують регулювання потоку теплоносія, що надходить до будівлі, через теплообмінник (11) і/або через бак-акумулятор (4). Нагрівання теплоносія у баку-акумуляторі здійснюють у час дії нічного тарифу за електрику. Також можливе догрівання теплоносія при його недостатній температурі у централізованій системі. Винахід сприяє підвищенню економічності і енергетичної ефективності теплопостачання.

Description

Е Ку ї ВВ дя З Бк Я ж : о: ШИ ще ЩО ефркююроовввннях ГАК ше - 5
КВ ПММ хюосяможю ххужю кое - ї Ка я
Мак х УК ї Я 7 с о зни дб дес кі кк хол ще
ВІ м: К охала у у -
ХОВКЕЕ : х Х хх є і дО З був оусосхихкАХАА вок окся Е су БВ Й Й В ДІЛАХ ААВЙОоСІххюхн нка У ї Ка І --
ВХ пи ом иловив: - Дессосссокфукхаххкгавасесттсю іі КК: Ко Те
БО ки рев дя АШ С: іже ж фе КЕ дою. Бокооов в ккювювююоо С ж їх Ко
Я й Є ; х мо ІМЕННУ кож
ЗК ес Тр ї х У й Ки ч вих и
ВВ Н ек : Ї ук, З їй ві ки її У і
МОЯ і с ; у і в 3 КЗ не Ж з
Ви ; З у ї У той р ; о, я В і : Н ук, НН й М» НЕ с
Ї ВХ Х. я ой сх ТОК для оз мя і ї і и Ки Х Ка х х сх Дн з я й х : жа г й Х ЕМ ДИ КЗ ій ої У й З : ї і од ОВ їхрх х З Ех СУ 5 У КУ : : 1. д» же я Кі ЕЧУ З З їх дак укових я р У я ї : ії р
НВК БК Як | З я і ВИ ее ів
К оо сода дана х. й 8 г х ЧУ чі А ї іч дух , що зно У В сн Її юнОБООЮКВО я Х а , че Я
ЛІНЕНОММЕНКО 58 -- В ОК ОМ й Я с Я ХЕ З і
З ка: АК В ин ен Б й ї ЗК ооо КК я ВК ж -- ЖК г Якуз джен З В нний сн Й "виш НК шани не нн о 5 ; Ка: К Е юю о м м М як до Же ши ї Щек Х К ка: К х ше в де с рі ї К - кт х х Х НВ КО В Я ой ї КЕ К жоту де х ! х з а КО В У КК х К: Х кош 5 х Є ЯК КО М Х г х : З З де В З шк о ЗЕ : ї ж: є ях Я ї З я ЗВ їх і х Х
Я ши ше о ще ! ШЕ
Х З хх я МОХ хх ; Х Х : у З х 51 ве: я Я Ж ї З З
ККУ х В 5 В: В їх ї : х у ге чх К:: Е. 5 я я ОХ їх х ї З З
Ку З сі жк ОХ Ж Н хі х ї З. З між ко КЕ х х КЕ: За и х : х ї - З І ; та: су : З х ї Ж х чщ Ко й ще : щ
ЦЕ» ; З ії З -ш-шн-ннн хх ШИ Ше З ШЕ
Х ех З - В АТМ АК КАХ ї : х Кан КІ іх шк Ше : ї КІ В яке З Х і З во: - ІЗ і З Є що х З в ння о Кф юка о ско, ен пен СМ З її ще З ших ну ! Шия ЩО
Овен В ЗІ КЗ. о й ін х З о ЕНН у; В : дл хухУХОХООСОСх ух хововосо х Х
Винахід належить до техніки і технологій комунальної енергетики і може бути використаний для автоматизації систем теплопостачання будинків і споруд.
Відомий індивідуальний тепловий пункт на базі пункту автоматичного регулювання теплопостачання корпорації "Укртеплоенерго", який містить систему теплообмінників, насосів, запірно-вентильної апаратури і блока автоматики, яка забезпечує регулювання параметрів теплоносія в тепловій мережі в залежності від температури повітря зовні і теплогідравлічних характеристик систем опалювання, які змінюються в процесі роботи (Каталог модульньмх теплопунктов, 2009). Недоліком цього індивідуального теплового пункту є, по-перше, неможливість забезпечення сталої роботи системи теплопостачання при різких коливаннях температури і тиску в мережі централізованого теплопостачання і при аварійних ситуаціях; по- друге - неможливість підтримувати параметри теплоносія в залежності від температури приміщення; по-третє - неможливість забезпечення комфортної температури в приміщенні при знижених параметрах теплоносія в тепловій мережі, зокрема, при пониженому температурному графіку тепломережі (при недогріві).
Частково цих недоліків позбавлено технічне рішення (пат. України на корисну модель Мо 38541, кл. МПК (2006) 2050 27/00, опубл. 12.01.2009), яке взяте нами за прототип. З метою вдосконалення згаданого вище індивідуального теплового пункту на базі блока автоматичного регулювання теплопостачання корпорації "Укртеплоенерго" і забезпечення сталої його роботи при коливаннях температури і тиску в мережі централізованого теплопостачання і при аварійних ситуаціях, до складу індивідуального теплового пункту був включений блок генерування теплової енергії і гарячої води у вигляді паралельно підключених електрокотлів різної потужності, що дозволяє в випадку знижених параметрів теплоносія, який надходить з тепломережі (недогріву) або аварійного режиму (наприклад, при прориві теплотраси) або при профілактичних ремонтах систем теплопостачання, генерувати теплову додаткову теплову енергію електрокотлами необхідної потужності. При цьому блок автоматики дозволяє також суттєво (до 25 95) знизити витрати енергії на опалювання за рахунок автоматизації вибору величини потужності в залежності від установки температури опалювання конкретного абонента (температури приміщення) і зовнішньої температури.
Недоліками вказаного індивідуального теплового пункту є те, що, по-перше, додаткове
Зо джерело теплової енергії при регулюванні параметрів теплоносія в тепловій мережі (наприклад, у випадку зниженого температурного графіка теплоносія) - електрокотли - живляться відносно "коштовною" електричною енергією. Як відомо ІСтратегія енергозбереження в Україні, 2006, т.1, с.38, табл. 1.3; с. 372), питомі фактичні витрати умовного палива на вироблення одиниці електричної енергії (але без урахування хх 5095 частки атомної генерації в електроенергобалансі України) складають 372,6 г у.п./ кКВтг. Ця величина більш ніж вдвічі (2,2- 2,4 рази) вище витрат умовного палива на вироблення одиниці теплової енергії (136-142 г у.п./«Втг) (Стратегія енергозбереження в Україні, 2006, т.1, с 365-366). Тобто, підтримування електрообігрівом комфортної температури при хронічно зниженому температурному графіку тепломережі (такий недогрів є характерним явищем для сучасного ЖКГ) у відомому технічному рішенні є економічно неефективним. По-друге, система теплопостачання повністю припиняє своє функціонування у випадку виникнення аварійної ситуації в тепломережі. По-третє, відома система теплопостачання не здатна функціонувати при відключенні електроенергії і тепломережі унаслідок відсутності резервних об'ємів гарячого теплоносія (у багатьох випадках, наприклад, в інвентарних спорудах, акумуляційних здатностей огороджувальних конструкцій яких буде недостатньо для компенсування тепловитрат при відключенні енергії). Також не вирішується проблема недогріву приміщень.
В основу винаходу поставлена задача вдосконалення індивідуального теплового пункту шляхом оснащення його баком-акумулятором, вхід і вихід якого розташовані у верхній частині, та змішувальними вузлами, при цьому бак-акумулятор послідовно підключений до подавального трубопроводу через змішувальний вузол, другий вхід якого підключений до зворотного трубопроводу, а електрокотел підключений до бака-акумулятора, що забезпечить підвищення економічної та енергетичної ефективності системи теплопостачання будинків і споруд при знижених параметрах тепломережі і у випадку виникнення аварійних ситуацій в електричній або тепловій мережах.
Поставлена задача вирішується тим, що індивідуальний тепловий пункт, що містить комплекс обладнання, до складу якого входить теплообмінник (11) з боку мережі централізованого теплопостачання, насоси, електрокотел, запірно-вентильну апаратуру, згідно з винаходом, додатково містить бак-акумулятор (4), вхід і вихід якого розташовані в його верхній частині, змішувальні вузли (б), (10), при цьому бак-акумулятор (4) послідовно підключений через бо змішувальний вузол (б) до подавального трубопроводу, через змішувальний вузол (10)
підключений до зворотного трубопроводу та теплообмінника (11), вихід електрокотла (3) підключений до входу бака-акумулятора (4), а вхід електрокотла (3) через циркуляційний насос (5) підключений до нижньої (холодної) частини бака-акумулятора.
Компенсація знижених параметрів теплоносія в тепловій мережі шляхом генерування теплової енергії електрокотлами, послідовне підключення бака-акумулятора до контуру циркуляції систем теплопостачання дозволяє споживати електроенергію в години, коли діють пільгові тарифи на електроенергію (з 2390 до 6020, або протягом 29 95 тривалості доби), тобто завантажити нічну зону та вирівняти добовий графік споживання електроенергії. Відоме технічне рішення здатне використовувати електроенергію як більш дешевий енергоресурс для одержання теплоенергії лише обмежений час (не більш ніж 7/24-0,29 - 29 95 тривалості доби).
На схемі представлена реалізація системи теплопостачання на прикладі системи опалювання. Інші системи теплопостачання (системи гарячого водопостачання, інші системи обігріву) реалізуються аналогічно. На схемі не показані загальновідомі пристрої, які необхідні для забезпечення нормальної роботи будь-якого індивідуального теплового пункту, у тому числі, регуляторів перепаду тиску, запірної арматури, кульових, регулюючих кранів, запобіжно- скидних клапанів, вузлів обліку, сітчастих фільтрів, грязьовиків, регуляторів тиску "до себе", насоса підживлювання системи опалювання, датчиків сухого ходу, розширювального бака, штуцерів із запірною арматурою для випуску повітря у вищих точках усіх трубопроводів та спуску води в нижчих точках трубопроводів води і конденсату.
Індивідуальний тепловий пункт містить зовнішнє огородження будинку або споруди (1); блок автоматики (електронний регулятор) (2); електрокотел (3); бак-акумулятор (4); насос (5) для подачі води з бака-акумулятора; змішувальний вузол, який є триходовим перемикаючим краном (6) з сервоприводом; систему опалювання (7) насос (8) для подачі теплоносія в систему опалювання (7) дві перемички між подавальним та зворотним трубопроводами (9, 9") системи опалювання; регулюючий триходовий перемикаючий кран (10) з сервоприводом; пластинчастий теплообмінник (11); зворотний клапан (12). Індивідуальний тепловий пункт також оснащений приладами вимірювання, які приєднані до блока автоматики (електронного регулятора) 2: лічильником теплоти ЛТ, призначеним для обліку спожитої теплової енергії, та датчиками контролю режимів температури зовнішнього середовища 11, повітря приміщення Т2 (кімнатним
Зо датчиком), теплоносія на вході подавального трубопроводу тепломережі Т1, температури теплоносія в баку-акумуляторі Т4, теплоносія на вході та виході опалювальних приладів Т5, Т6.
На схемі пунктиром показані сигнальні канали; круглими точками зі стрілками показані електричні лінії управління регуляторами потужності, клапанами, кранами, сервоприводами і т.п.
Огороджувальні конструкції (1) відділяють простір приміщень, що опалюються (на схемі визначений знаком Я) від зовнішнього середовища (визначеного на схемі знаком 09).
Теплообмінник (11) забезпечує роботу системи теплопостачання за двоконтурною схемою, яка надає гідравлічну незалежність замкнутому контуру систем опалювання від теплових мереж. У перший контур теплообмінника (11") (нагрівальну частину теплообмінника 11) подається прямий теплоносій з тепломережі - вода з високими параметрами.
Другий замкнутий контур є основним контуром циркуляції індивідуального теплового пункту.
Він складається з частини теплообмінника (117) що нагрівається, бака-акумулятора, подавального трубопроводу, системи опалювання (7), зворотного трубопроводу, насоса (8) для організації циркуляції теплоносія в системі опалювання. У цьому контурі між подавальним і зворотним трубопроводами встановлені перемички 9. Бак-акумулятор послідовно підключений до змішувального вузла (6). Змішувальний вузол є триходовим перемикальним краном з сервоприводом, другий вхід якого через перемичку (9) підключений до зворотного трубопроводу.
Перемичка (9) з краном (6) за командою блока автоматики (2) забезпечує перемішування гарячого теплоносія від бака-акумулятора (4) з холодним із зворотної труби системи опалювання (7) і отримання розрахункової температури на вході в систему опалювання (7).
Перемичка (9") встановлена паралельно теплообміннику (11). Перемичка (9") через регулюючий триходовий перемикальний кран з сервоприводом може прийняти на себе повний потік теплоносія із зворотної труби системи опалювання (7). Це необхідно у випадку, коли температура в тепломережі знизиться до температури нижче кімнатної при нештатній роботі тепломережі і виникає потреба відокремитися від тепломережі. Бак-акумулятор (4), електрокотел (3), насос (5), зворотний клапан (12) утворюють додатковий контур циркуляції.
Теплоносій у баку-акумуляторі (4) гідравлічно з'єднаний з контуром примусової циркуляції, що організується за допомогою насоса (8). Таким чином бак-акумулятор (4) послідовно включений бо до основного контуру циркуляції індивідуального теплового пункту. При цьому насос (8)
основного контуру циркуляції керується блоком автоматики (2) для забезпечування подачі теплоносія за нормативним або заданим температурним графіком системи опалювання (7) і з урахуванням температури приміщення Т2 та погодних умов Т1.
Індивідуальний тепловий пункт працює наступним чином.
Варіант 1 (визначимо цей варіант надрядковим індексом 1; підрядковий індекс відповідає 1 номеру датчика контролю режимів температури). Температура в тепломережі 7 нижче 1 51 номінальної. Тоді температури на подавальному і зворотному трубопроводах Ть, Те нижче номінальних значень Твном, Геном і система опалювання працює в режимі недогріву, система опалювання не здатна забезпечити комфортну температуру приміщення Т2комф (12 « Т2комф).
Згідно з технічним рішенням, що пропонується, спочатку блок автоматики (2) включає електрокотел (3), якій звичайно програмується на роботу у години нічного провалу добового графіка навантажень енергосистеми(з 2300 до 600), Електрокотел забезпечує незалежне нагрівання теплоносія у баку-акумуляторі. Електрокотел (3) підключений до входу бака- акумулятора (4) (тобто до верхніх шарів теплоносія). За допомогою насоса (5) в електрокотел (3) подається холодна вода з нижніх, тобто, холодних шарів бака-акумулятора. Теплоносій проходить через електрокотел (3), нагрівається, а потім через зворотний клапан 12 (якій запобігає попаданню теплоносія в електрокотел з тракту системи опалювання), надходить до контуру циркуляції, потім - до бака-акумулятора, де розподіляється на дві частини. Одна частина надходить на вихід бака-акумулятора (4), потім через вузол змішування (6) і далі в систему опалювання (7). Друга частина поглинається основною масою теплоносія в баку- акумуляторі, тобто просто змішується всередині з основною масою теплоносія. За рахунок термосифонного ефекту найвища температура теплоносія природним чином завжди накопичується у верхніх шарах бака-акумулятора.
Таким чином теплоносій в баку-акумуляторі, починаючі з верхніх шарів, поступово нагрівається. Блок автоматики вимикає електрокотел по закінченні інтервалу пільгових тарифів (тобто у 6") або коли температура теплоносія в баку-акумуляторі досягне встановленої граничної температури нагрівання бака-акумулятора (590 С).
В основному контурі системи опалювання за допомогою насоса (8), який вмикається/вимикається за командою блока автоматики (2) здійснюється примусова циркуляція
Зо теплоносія. Інтенсивність її циркуляції встановлюються відповідно показань датчиків температури Т1-Т6 за допомогою блока автоматики (електронного регулятора) (2), якій виробляє також сигнали управління на сервоприводи кранів (6, 10), які здатні за рахунок зміни прохідних перетинів регулювати співвідношення гарячого та холодного теплоносія в циркуляційному контурі. Блок автоматики (2) в залежності від температур як зовнішнього середовища 11, так і температур внутрішнього приміщення (2), теплоносія на вході тепломережі
Т3, температури теплоносія в баку-акумуляторі (4) забезпечує автоматичне регулювання кількості подавання теплової енергії від тепломережі і з бака-акумулятора до подавальної труби системи опалювання (7) відповідно до температурного графіка теплоносія на приладах опалювання системи (7). Температурний графік контролюється показаннями датчиків температури Т5/16, встановлених на подавальній та зворотній трубах системи опалювання (7).
Усі температурні параметри можуть задаватися програмою на блоці автоматики (2), який може регулювати температуру системи опалювання в режимі реального часу в добовому та тижневому циклах (день - ніч, робочі дні - вихідні дні).
Якщо температури на вході і на виході з системи опалювання менше номінальних значень
Тв« Т5ком, Г'6 « Тбном, то за командою блока автоматики 2 прохідний переріз триходового крана б в положенні Б зменшиться. За командою блока автоматики (2) прохідний переріз триходового крана 10 у положенні А мінімальний, а прохідний переріз в положенні Б максимальний. Тоді частка гарячого теплоносія від бака-акумулятора в циркуляційному контурі збільшиться і в систему опалювання (7) буде подаватися теплоносій з більш високою температурою. Так буде продовжуватися, поки температури не досягнуть значень Т'52ГОном, Тв хз Тбном, 12 «І 2комф.
Навпаки, при перевищенні номінальних температур теплоносія на подавальному та зворотному трубопроводах, як наслідок, перевищенні комфортної температури Т'22»Т2комо блок автоматики 2 надасть команду перекрити прохідний перетин змішувального вузла 6 в положенні
Б.
Оскільки в баку-акумуляторі накопичується теплоносій, нагрітий електроенергією за пільговими тарифами, то послуга опалювання стає більш дешевою. У порівнянні з прототипом ефективність теплопостачання зростає на 71 95, оскільки пільгові тарифи використовуються в еквівалентному обсязі цілої доби, а не 7 годин.
Варіант 2 (позначимо цей варіант індексом 2): при незмінних початкових умовах, температура в тепломережі Т"з дорівнює номінальній. Тоді система опалювання (7) повністю забезпечує комфортну температуру приміщення Т72, а температури на подавальному і зворотному трубопроводах 5, Т76 сягають номінальних значень Т5аТ-вном, Тба"вном' За командою блока автоматики (2) прохідний переріз триходового клапана (10) в положенні А збільшиться, а прохідний переріз в положенні Б зменшиться. Тоді пропорційно зменшаться витрати "дорогої" енергії за рахунок використання "дешевої "енергії, накопиченої в баку- акумуляторі при роботі елект-рокотла в інтервалі дії пільгових тарифів. При цьому частка "дешевої "енергії, накопиченої в баку-акумуляторі при роботі електрокотла в інтервалі дії пільгових тарифів пропорційна ємності бака-акумулятора.
Варіант З (позначимо цей варіант індексом З)відповідає випадку, коли температура в тепломережі ТЗз не тільки нижче номінальної (як у варіанті 1), але і нижче номінальних значень температур на подавальному і зворотному трубопроводах Т ном, Геном: ТУз« Твном або ТУз « Теном.
За командою блока автоматики (2) прохідний переріз триходового клапана (10) в положенні А збільшиться до максимуму, а прохідний переріз в положенні Б зменшиться до мінімуму. Це робиться для того, щоб запобігти передачі теплової енергії від приміщення, яке обігрівається, в тепломережу. Система опалювання працює цілком за рахунок дешевої енергії, накопиченої в баку-акумуляторі при роботі електрокотла в інтервалі дії пільгових тарифів в межах ємності бака-акумулятора.

Claims (1)

  1. ФОРМУЛА ВИНАХОДУ Індивідуальний тепловий пункт, що містить комплекс обладнання, до складу якого входить теплообмінник (11) з боку мережі централізованого теплопостачання, насос (5), електрокотел
    (3), запірно-вентильна апаратура, який відрізняється тим, що додатково містить бак- акумулятор (4), вхід і вихід якого розташовані в його верхній частині, змішувальні вузли (6, 10), при цьому бак-акумулятор (4) послідовно підключений через змішувальний вузол (6) до подавального трубопроводу, а через змішувальний вузол (10) - до зворотного трубопроводу та теплообмінника (11), а вхід електрокотла (3) через циркуляційний насос (5) підключений до
    Зо нижньої (холодної) частини бака-акумулятора.
    чт НЕ С : о, «в . А: ВШ ПОД шив й з ей я ОЗУ и КИ Я Е я є ря х о Кк Я м шк ї ко ДИ ОМ ую мдф ме мк ож хю ож жк хх зу уж комі дю» Ой оо «НААН Я Я Е - Ди ях еоюудю юю лю ую м мох ж ФУ хх сюокю жкожеюу се і В ом кю х «ххх тихАо вок їх з с ЗМК: В доска войскмуосвоткч кла Є 7 Я і - я я р х С КІ шк їх хх жееюхка аю й 5 х і їх Ох па пре деки дО ха Кох З С НІ: й Й : ЛИ Ки 2 ; а з КІ НК я НИ: й и НЕ иа УК: Е хх 1 : То френефенннія рі Кові о в: ШЕ ни Ши шШ М, ПТ ка т, дк 5 ШЕ ще я З НН Я БЕ ри и не: НЄ : ж це жи енд м и ї С с Ша Ще З ЗБК р о и оз Код не ВВ Є Та З ож я н-ї Когеєххкасех тихої ку 2 ях Н Н ік Кк че: ; ех і : р К. с юМмох А х я Ії у зх З екрани Я З ЗЕ: ВА А АКА КУ х ї 154, і у» Нв о ЗАМ Ж Де ШЕ Е Х ше ЕК вх: их у ей НН В ДО НИ І ОО о ШЕ УМО ВАМ що Я в З: Ша нин: ВИШНІ МИ ня М ман хви нини вн ШІ. й що В З 5 и ВН У я роя Я у Ї ай Я х ; ях її Но : Змі Я у НЕ: ; ж МК х І Б ; Х Мей Х ; о ШІ : р Е З Ї ж ше й І Х х що оз . С КБ Р М з і Х : Я шишиЕ З ШЕ Що: ! щ ; ; ше а: ШЕ : : З й с Я КОКО КК: ! І З Х З воф ох 8 Є Б. а: У 8 гі ї 5 В ме а 5 сі 5 ВХ ж 7 55 х ; 5 К іі БЦ у їі У С ЕШНЙ ШК й я З в: х 5 ОХ ЯК 2 х і су їх і ОО . с НЕ ШУ ; ШЕ З о х я: - ни КК 5 ах се З з и Ше а: ВОМ у: Як ШЕ х оч: Кі З Ух ї х З З КС : Ше БУ ї ї З 7 й З у рн щх СОЯ пк сн добою сі : поосдодююююю й З ДН 5 й З ТЕ 5 фут» ма й х Ша: 5 сх ур сраки В З" ї Й я й Ї В К щ- Я МННЕ рек У З | пе по МОН х х я З ке ; ;
UAA201314758A 2013-12-16 2013-12-16 Індивідуальний тепловий пункт UA106184C2 (uk)

Priority Applications (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAA201314758A UA106184C2 (uk) 2013-12-16 2013-12-16 Індивідуальний тепловий пункт

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
UAA201314758A UA106184C2 (uk) 2013-12-16 2013-12-16 Індивідуальний тепловий пункт

Publications (1)

Publication Number Publication Date
UA106184C2 true UA106184C2 (uk) 2014-07-25

Family

ID=56281859

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
UAA201314758A UA106184C2 (uk) 2013-12-16 2013-12-16 Індивідуальний тепловий пункт

Country Status (1)

Country Link
UA (1) UA106184C2 (uk)

Similar Documents

Publication Publication Date Title
EP3482137B1 (en) Combined heating and cooling system
WO2016197663A1 (zh) 一种具有太阳能、低谷电加热蓄能的热水供热装置及应用
LT2010018A (lt) Centralizuota šilumos ir karšto vandens tiekimo sistema
RU2508509C1 (ru) Нагревательная установка для производства горячей воды для бытовых нужд
GB2509354A (en) Apparatus to heat domestic hot water and water for a space heating system
SK107594A3 (en) Method and apparatus for heating building
KR20230158481A (ko) 난방 설비, 방법 및 시스템
GB2507756A (en) A thermal store in combination with an electrical heater, particularly an electrical flow boiler
DK2795199T3 (en) Heat Supply System and heat supply process
US20110272132A1 (en) Arrangement and method for heating drinking water for one consumption point or tapping point
RU133592U1 (ru) Блочный автоматизированный унифицированный тепловой пункт
UA106184C2 (uk) Індивідуальний тепловий пункт
EP2722596B1 (en) Heating installation and method related thereto
CN201448918U (zh) 高智能板式换热机组
RU2647774C1 (ru) Тепловой пункт с дополнительными помещениями
RU119858U1 (ru) Система теплоснабжения здания
RU94667U1 (ru) Блочно-модульный индивидуальный тепловой пункт
SK9414Y1 (sk) Združený systém na ohrev úžitkovej vody a vykurovacieho média na domové vykurovanie a/alebo na chladenie vykurovacieho média na domové chladenie
RU2367855C2 (ru) Термоэлектрический тепловой насос для бытового отопления
RU2629169C1 (ru) Абонентский ввод системы теплоснабжения
EP2513566A2 (en) Split system for heating and storing water for solar heating plants, and relative method to control operation of the system
ITUD20090087A1 (it) Impianto termico
IT202000003386A1 (it) Impianto di climatizzazione centralizzato
CN204757078U (zh) 集成式供热站
KR20230148817A (ko) 에너지 저장 장치 및 설비