PL4243S2 - Wieszak do ubran - Google Patents

Wieszak do ubran Download PDF

Info

Publication number
PL4243S2
PL4243S2 PL1256A PL125602A PL4243S2 PL 4243 S2 PL4243 S2 PL 4243S2 PL 1256 A PL1256 A PL 1256A PL 125602 A PL125602 A PL 125602A PL 4243 S2 PL4243 S2 PL 4243S2
Authority
PL
Poland
Prior art keywords
ladder
ladders
hanger
clothes hanger
base
Prior art date
Application number
PL1256A
Other languages
English (en)
Inventor
Krzysztof Idzikowski
Original Assignee
Idzikowska Barbara
Filing date
Publication date
Application filed by Idzikowska Barbara filed Critical Idzikowska Barbara
Publication of PL4243S2 publication Critical patent/PL4243S2/pl

Links

Description

Przedmiotem wzoru przemyslowego jest wieszak do ubran, przeznaczony do uzy- tku domowego.
Nowa i oryginalna postac wieszaka do ubran wedlug wzoru przemyslowego wyraza sie w ksztalcie.
Wieszak do ubran wedlug wzoru przemyslowego ma forme drabiniasta. Stanowi go uklad dwóch drabinek z prostopadlosciennymi zerdziami, przy czym wyzsza drabinka zakonczona jest u góry elementem o zarysie zblizonym do otwartego trójkata, na którym umieszczony jest pojemnik w ksztalcie czarki, natomiast nizsza drabinka ma górne zakon- czenie w postaci prostopadlosciennej beleczki. Dolne konce drabinek osadzone sa w pro- stopadlosciennych elementach ramowej podstawy, która od spodu ma kólka jezdne.
Pierwsza odmiana wieszaka do ubran ma forme drabiniasta. Stanowi go uklad dwóch drabinek z prostopadlosciennymi zerdziami, przy czym wyzsza drabinka zakon- czona jest u góry elementem o zarysie zblizonym do otwartego trójkata, na którym umie- szczony jest pojemnik w ksztalcie czarki, natomiast nizsza drabinka ma górne zakonczenie w postaci prostopadlosciennej beleczki. Dolne konce drabinek osadzone sa w prostopadlo- sciennych elementach ramowej podstawy.
Druga odmiana wieszaka do ubran ma forme drabiniasta. Stanowi go uklad dwóch drabinek z prostopadlosciennymi zerdziami, przy czym wyzsza drabinka zakonczona jestu góry elementem o zarysie zblizonym do otwartego trójkata, na którym umieszczony jest pojemnik w ksztalcie czarki, natomiast nizsza drabinka ma górne zakonczenie w po- staci prostopadlosciennej beleczki. Dolne konce drabinek osadzone sa w prostopadloscie- nnych elementach podstawy, która od spodu posiada kólka jezdne. Pomiedzy zerdziami drabinek oraz na podstawie znajduja sie pólki.
Trzecia odmiana wieszaka do ubran ma forme drabiniasta. Stanowi go uklad dwóch drabinek z prostopadlosciennymi zerdziami, przy czym wyzsza drabinka zakonczona jest u góry elementem o zarysie zblizonym do otwartego trójkata, na którym umieszczony jest pojemnik w ksztalcie czarki, natomiast nizsza drabinka ma górne zakonczenie w postaci prostopadlosciennej beleczki. Dolne konce drabinek osadzone sa w prostopadlosciennych elementach podstawy. Pomiedzy zerdziami drabinek oraz na podstawie znajduja sie pólki.
Czwarta odmiana wieszaka do ubran ma forme drabiniasta. Stanowi go uklad dwóch drabinek z walcowymi zerdziami o zróznicowanej wysokosci, przy czym wyzsza drabinka zakonczona jest u góry elementem o zarysie lukowatym, na którym umieszczony jest poje- mnik w ksztalcie czarki, natomiast nizsza drabinka ma u góry walcowa beleczke. U dolu wieszaka znajduje sie ramowa podstawa, która od spodu ma kólka jezdne.
Piata odmiana wieszaka do ubran ma forme drabiniasta. Stanowi go uklad dwóch drabinek z walcowymi zerdziami o zróznicowanej wysokosci, przy czym wyzsza drabinka zakonczona jest u góry elementem o zarysie lukowatym, na którym umieszczony jest poje- mnik w ksztalcie czarki, natomiast nizsza drabinka ma u góry walcowa beleczke. U dolu wieszaka znajduje sie ramowa podstawa.
Szósta odmiana wieszaka do ubran ma forme drabiniasta. Stanowi go uklad dwóch drabinek z walcowymi zerdziami o zróznicowanej wysokosci, przy czym wyzsza drabinka zakonczona jest u góry elementem o zarysie lukowatym, na którym umieszczony jest poje- mnik w ksztalcie czarki, natomiast nizsza drabinka ma u góry walcowa beleczke. U doluwieszaka znajduje sie podstawa. Pomiedzy zerdziami drabinek oraz na podstawie wie- szaka znajduja sie pólki. Podstawa zaopatrzona jest w kólka jezdne.
Siódma odmiana wieszaka do ubran ma forme drabiniasta. Stanowi go uklad dwóch drabinek z walcowymi zerdziami o zróznicowanej wysokosci, przy czym wyzsza drabinka zakonczona jest u góry elementem o zarysie lukowatym, na którym umieszczony jest poje- mnik w ksztalcie czarki, natomiast nizsza drabinka ma u góry walcowa beleczke. U dolu wieszaka znajduje sie podstawa. Pomiedzy zerdziami drabinek oraz na podstawie wiesza- ka znajduja sie pólki.
Przedmiot wzoru przemyslowego jest uwidoczniony na zalaczonym materiale ilu- stracyjnym, na którym fig. 1 przedstawia wieszak do ubran w widoku perspektywicznym, fig.2 - pierwsza odmiane wieszaka do ubran w widoku perspektywicznym, fig.3 - druga odmiane wieszaka do ubran w widoku perspektywicznym, fig. 4 - trzecia odmiane wiesza- ka do ubran w widoku perspektywicznym, fig. 5 - czwarta odmiane wieszaka w widoku perspektywicznym, fig. 6 - piata odmiane wieszaka do ubran w widoku perspektywicznym fig. 7 - szósta odmiane wieszaka do ubran w widoku perspektywicznym, a fig. 8 - siódma odmiane wieszaka w widoku perspektywicznym.
Cechy istotne wzoru przemyslowego Wieszak do ubran ma forme drabiniasta. Stanowi go uklad dwóch drabinek o zró- znicowanej wysokosci.
W wersji podstawowej, drabinki wieszaka do ubran posiadaja prostopadloscienne zerdzie, przy czym wyzsza drabinka zakonczona jest u góry elementem o zarysie zblizo- nym do otwartego trójkata, na któiym umieszczony jest pojemnik w ksztalcie czarki, na-tomiast nizsza drabinka ma górne zakonczenie w postaci prostopadlosciennej beleczki.
Dolne konce drabinek osadzone sa w prostopadlosciennych elementach ramowej podsta- wy, która od spodu ma kólka jezdne.
W pierwszej odmianie wieszaka, drabinki maja prostopadloscienne zerdzie, przy czym wyzsza drabinka zakonczona jest u góry elementem o zarysie zblizonym do otwarte- go trójkata, na którym umieszczony jest pojemnik w ksztalcie czarki, natomiast nizsza drabinka ma górne zakonczenie w postaci prostopadlosciennej beleczki. Dolne konce drabinek osadzone sa w prostopadlosciennych elementach ramowej podstawy.
W drugiej odmianie wieszaka, drabinki maja prostopadloscienne zerdzie, przy czym wyzsza drabinka zakonczona jest u góry elementem o zarysie zblizonym do otwartego trójkata, na którym umieszczony jest pojemnik w ksztalcie czarki, natomiast nizsza drabin- ka ma górne zakonczenie w postaci prostopadlosciennej beleczki. Dolne konce drabinek osadzone sa w prostopadlosciennych elementach podstawy, która od spodu posiada kólka jezdne. Pomiedzy zerdziami drabinek oraz na podstawie znajduja sie pólki.
W trzeciej odmianie wieszaka, drabinki maja prostopadloscienne zerdzie, przy czym wyzsza drabinka zakonczona jest u góry elementem o zarysie zblizonym do otwartego trój- kata, na którym umieszczony jest pojemnik w ksztalcie czarki, natomiast nizsza drabinka ma górne zakonczenie w postaci prostopadlosciennej beleczki. Dolne konce drabinek osa- dzone sa w prostopadlosciennych elementach podstawy. Pomiedzy zerdziami drabinek oraz na podstawie znajduja sie pólki.
W czwartej odmianie wieszaka, drabinki maja walcowe zerdzie, przy czym wyzsza drabinka zakonczona jest u góry elementem o zarysie lukowatym, na którym umieszczo- ny jest pojemnik w ksztalcie czarki, natomiast nizsza drabinka ma u góry walcowa bele-czke. U dolu wieszaka znajduje sie ramowa podstawa, która od spodu ma kólka jezdne.
W piatej odmianie wieszaka, drabinki maja walcowe zerdzie, przy czym wyzsza dra- binka zakonczona jest elementem o zarysie lukowatym, na którym umieszczony jest po- jemnik w ksztalcie czarki, natomiast nizsza drabinka ma u góry walcowa beleczke. U do- lu wieszaka znajduje sie ramowa podstawa.
W szóstej odmianie wieszaka, drabinki maja walcowe zerdzie, przy czym wyzsza drabinka zakonczona jest u góry elementem o zarysie lukowatym, na którym umieszczony jest pojemnik w ksztalcie czarki, natomiast nizsza drabinka ma u góry walcowa beleczke.
Pomiedzy zerdziami drabinek oraz na podstawie wieszaka znajduja sie pólki. Podstawa zaopatrzona jest w kólka jezdne.
W siódmej odmianie wieszaka, drabinki maja walcowe zerdzie, przy czym wyzsza drabinka zakonczona jest u góry elementem o zarysie lukowatym, na którym umieszczony jest pojemnik w ksztalcie czarki, natomiast nizsza drabinka ma u góry walcowa beleczke.
Pomiedzy zerdziami drabinek oraz na podstawie wieszaka znajduja sie pólki.
PL1256A 2002-06-03 Wieszak do ubran PL4243S2 (pl)

Publications (1)

Publication Number Publication Date
PL4243S2 true PL4243S2 (pl) 2004-02-27

Family

ID=

Similar Documents

Publication Publication Date Title
IT8300511V0 (it) Cestello multiuso, riducibile in altezza
IT235034Y1 (it) Lavastoviglie con cesto regolabile in altezza
DK1261786T3 (da) Gulvmateriale omfattende gulvelementer med integrerede sammenföjningsprofiler, som ved en vertikal nedadgående bevægelse kan tryklåses til hinanden
DE69914016D1 (de) Moduläre Matratze mit zum Zentrum variierender Höhe mit verschiedene Steifheit und mit verschiedenem elastischen Verhalten
KR101061948B1 (ko) 안전 그레이팅
US5035335A (en) Stackable and nestible backs
PL4243S2 (pl) Wieszak do ubran
DE60120559D1 (de) Geschirrspülmaschine mit einem in der Höhe einstellbaren Geschirrkorb
FR2683444B1 (fr) Lave-vaisselle domestique avec corbeille superieure reglable en hauteur.
IT1294492B1 (it) Metodo per la rappresentazione tramite griglia di calcolo semistrutturata di fenomeni fisici estendentisi in un dominio spaziale
PL3709S2 (pl) Wieszak do ubran
EP0878374B1 (en) Cleaning trolley
US20030159344A1 (en) Panel for transporting and displaying goods
JP3078603U (ja) 積み重ね可能な物のための収納具
PL4242S2 (pl) Wieszak do ubran
DE50312279D1 (de) Reinigungswagen
CA2403175A1 (en) Panel for transporting and displaying goods
PL7204S2 (pl) Wieszak do ubran
JPH0118712Y2 (pl)
JP2002081659A (ja) 支柱構造及びこれを用いたストーブガード、花台
PL58874Y1 (en) Warehouse shelved rack for palletised articles
FR2773964B3 (fr) Lit a hauteur variable lineaire et mecanisme integre dans la boiserie
JPH04132019U (ja) 買物かご
PL59725Y1 (en) Metal furniture rack frame
IT233163Y1 (it) Letto in legno a due piazze con struttura di sostegno costituita da due elementi incrociati in diagonale.