PL15248S2 - Sruba, zwlaszcza do mocowania elementów stolarki drzwiowej lub okiennej - Google Patents

Sruba, zwlaszcza do mocowania elementów stolarki drzwiowej lub okiennej Download PDF

Info

Publication number
PL15248S2
PL15248S2 PL14928A PL1492809A PL15248S2 PL 15248 S2 PL15248 S2 PL 15248S2 PL 14928 A PL14928 A PL 14928A PL 1492809 A PL1492809 A PL 1492809A PL 15248 S2 PL15248 S2 PL 15248S2
Authority
PL
Poland
Prior art keywords
shape
head
screw
bolt
shows
Prior art date
Application number
PL14928A
Other languages
English (en)
Inventor
Ireneusz Wala
Original Assignee
Wala Sp Z Oo
Filing date
Publication date
Application filed by Wala Sp Z Oo filed Critical Wala Sp Z Oo
Publication of PL15248S2 publication Critical patent/PL15248S2/pl

Links

Description

- 1 - Sruba, zwlaszcza do mocowania elementów stolarki drzwiowej lub okiennej Przedmiotem wzoru przemyslowego jest sruba, zwlaszcza do mocowania elemen- tów stolarki drzwiowej lub okiennej, jak równiez do mocowania innego wyposaze- nia w konstrukcjach aluminiowych, drewnianych lub z tworzyw sztucznych w bu- downictwie.
Wzór przemyslowy stanowi nowa i posiadajaca indywidualny charakter postac sruby, przejawiajaca sie w jej uksztaltowaniu.
Przedmiot wzoru jest uwidoczniony na rysunku, na którym fot.1 przedstawia widok ogólny pierwszej odmiany sruby, fig.1.1 przedstawia widok pierwszej odmiany sruby z boku, fig. 1.2 przedstawia widok pierwszej odmiany sruby od strony swo- bodnego konca, fig. 1.3 przedstawia widok z góry lba pierwszej odmiany sruby, fot.2 przedstawia widok ogólny drugiej odmiany sruby, fig.2.1 przedstawia widok drugiej odmiany sruby z boku, fig.2.2 przedstawia widok drugiej odmiany sruby od strony swobodnego konca, fig.2.3 przedstawia widok z góry lba drugiej odmiany sruby, fot.3 przedstawia widok ogólny trzeciej odmiany sruby, fig.3.1 przedstawia widok trzeciej odmiany sruby z boku, fig. 3.2 przedstawia widok trzeciej odmiany sruby od strony swobodnego konca, fig. 3.3 przedstawia widok z góry lba trzeciej odmiany sruby, fot.4 przedstawia widok ogólny czwartej odmiany sruby, fig.4.1 przedstawia widok czwartej odmiany sruby z boku, fig. 4.2 przedstawia widok czwartej odmiany sruby od strony swobodnego konca, fig. 4.3 przedstawia widok z góry lba czwartej odmiany sruby, fot.5 przedstawia widok ogólny piatej odmiany sruby, fig.5.1 przedstawia widok piatej odmiany sruby z boku, fig. 5.2 przedstawia widok ogólny piatej odmiany sruby od strony swobodnego konca, fig. 5.3 przed- stawia widok z góry lba piatej odmiany sruby, fot.6 przedstawia widok ogólny szó-- 2 - stej odmiany sruby, fig.6.1 przedstawia widok szóstej odmiany sruby boku, fig. 6.2 przedstawia widok szóstej odmiany sruby od strony swobodnego konca, fig. 6.3 przedstawia widok z góry lba szóstej odmiany sruby, fot.7 przedstawia widok ogólny siódmej odmiany sruby, fig.7.1 przedstawia widok siódmej odmiany sruby z boku, fig. 7.2 przedstawia widok siódmej odmiany sruby od strony swobodnego konca, fig. 7.3 przedstawia widok z góry lba siódmej odmiany sruby, fot.8 przed- stawia widok ogólny ósmej odmiany sruby, fig.8.1 przedstawia widok ósmej od- miany sruby z boku, fig. 8.2 przedstawia widok ósmej odmiany sruby od strony swobodnego konca, fig. 8.3 przedstawia widok z góry lba ósmej odmiany sruby, fot.9 przedstawia widok ogólny dziewiatej odmiany sruby, fig.9.1 przedstawia wi- dok dziewiatej odmiany sruby z boku, fig. 9.2 przedstawia widok dziewiatej odmia- ny sruby od strony swobodnego konca, fig. 9.3 przedstawia widok z góry lba dzie- wiatej odmiany sruby, fot. 10 przedstawia widok ogólny dziesiatej odmiany sruby, fig. 10.1 przedstawia widok dziesiatej odmiany sruby z boku, fig. 10.2 przedstawia widok dziesiatej odmiany sruby od strony swobodnego konca, fig. 10.3 przedsta- wia widok z góry lba dziesiatej odmiany sruby.
Sruba w pierwszej odmianie wzoru przemyslowego, przedstawiona na fot. 1 i fig. 1.1 do 1.3, posiada czesc trzpieniowa zakonczona po jednej stronie lbem. Trzpien ma zasadniczo postac bryly zblizonej ksztaltem do walca, na którego powierzchni zewnetrznej znajduje sie gwint, przy czym swobodny koniec trzpienia nieco zweza sie, na ksztalt stozka, w kierunku konca ograniczonego plaska podstawa. Leb sru- by ma ksztalt walca i srednice wieksza od srednicy trzpienia. W górnej powierzch- ni lba, w polozeniu centralnym, znajduje sie wglebienie, które w widoku z góry ma ksztalt szesciokata. Sciany wglebienia, na czesci wysokosci lba, sa plaskie i kazda z nich ma ksztalt prostokata, a nastepnie formuja ksztalt ostroslupa z podstawa o ksztalcie szesciokata i wierzcholkiem skierowanym w kierunku czesci trzpienio- wej.
Sruba w drugiej odmianie wzoru, przedstawiona na fot. 2 i fig. 2.1 do 2.3, posiada czesc trzpieniowa zakonczona po jednej stronie lbem. Trzpien ma zasadniczo po- stac bryly zblizonej ksztaltem do walca, na którego powierzchni zewnetrznej znaj- duje sie gwint, przy czym swobodny koniec trzpienia nieco zweza sie, na ksztalt- 3 - stozka, w kierunku konca ograniczonego plaska podstawa. Leb sruby ma ksztalt zlozony z dwóch bryl walcowych o róznych srednicach, przy czym sasiadujaca z czescia trzpieniowa czesc lba ma srednice nieco wieksza od srednicy trzpienia, i mniejsza od srednicy bryly walcowej stanowiacej górna czesc lba. W górnej po- wierzchni lba, w polozeniu centralnym znajduje sie wglebienie, które w widoku z góry ma ksztalt szesciokata. Sciany wglebienia, na czesci wysokosci lba, sa pla- skie i kazda z nich ma ksztalt prostokata, a nastepnie formuja ksztalt ostroslupa z podstawa o ksztalcie szesciokata i wierzcholkiem skierowanym w kierunku cze- sci trzpieniowej.
Sruba w trzeciej odmianie wzoru, przedstawiona na fot. 3 i fig. 3.1 do 3.3, posiada czesc trzpieniowa zakonczona po jednej stronie lbem. Trzpien ma zasadniczo po- stac bryly zblizonej ksztaltem do walca, na którego powierzchni zewnetrznej znaj- duje sie gwint, przy czym swobodny koniec trzpienia nieco zweza sie, na ksztalt stozka, w kierunku konca ograniczonego plaska podstawa. Leb sruby ma ksztalt zlozony z dwóch, usytuowanych na skraju, bryl walcowych o róznych srednicach polaczonych bryla w ksztalcie stozka scietego. Czesc walcowa lba, sasiadujaca z czescia trzpieniowa ma srednice nieco wieksza od srednicy trzpienia, i równa mniejszej srednicy stozka scietego, którego wieksza srednica z kolei odpowiada srednicy bryly walcowej stanowiacej górna czesc lba. W górnej powierzchni lba, w polozeniu centralnym znajduje sie wglebienie, które w widoku z góry ma ksztalt szesciokata. Sciany wglebienia, na czesci wysokosci lba, sa plaskie i kazda z nich ma ksztalt prostokata, a nastepnie formuja ksztalt ostroslupa z podstawa o ksztal- cie szesciokata i wierzcholkiem skierowanym w kierunku czesci trzpieniowej.
Sruba w czwartej odmianie wzoru, przedstawiona na fot. 4 i fig. 4.1 do 4.3, posia- da czesc trzpieniowa zakonczona po jednej stronie lbem. Trzpien ma zasadniczo postac bryly zblizonej ksztaltem do walca, na którego powierzchni zewnetrznej znajduje sie gwint, przy czym swobodny koniec trzpienia nieco zweza sie, na ksztalt stozka, w kierunku konca ograniczonego plaska podstawa. Leb sruby ma ksztalt stozka scietego, przy czym sasiadujaca z czescia trzpieniowa czesc lba odpowiada mniejszej podstawie stozka. Podstawa stozka scietego o wiekszej srednicy stanowi górna powierzchnie lba, i w polozeniu centralnym posiada wgle- bienie, które w widoku z góry ma ksztalt szesciokata. Sciany wglebienia, na czesci- 4 - wysokosci lba, sa plaskie i kazda z nich ma ksztalt prostokata, a nastepnie formuja ksztalt ostroslupa z podstawa o ksztalcie szesciokata i wierzcholkiem skierowa- nym w kierunku czesci trzpieniowej.
Sruba w piatej odmianie wzoru, przedstawiona na fot. 5 i fig. 5.1 do 5.3, posiada czesc trzpieniowa zakonczona po jednej stronie lbem. Trzpien ma zasadniczo po- stac bryly zblizonej ksztaltem do walca, na którego powierzchni zewnetrznej znaj- duje sie gwint, przy czym swobodny koniec trzpienia nieco zweza sie, na ksztalt stozka, w kierunku konca ograniczonego plaska podstawa. Leb sruby ma ksztalt zlozony z dwóch bryl walcowej i stozka scietego. Czesc walcowa lba, sasiadujaca z czescia trzpieniowa ma srednice nieco wieksza od srednicy trzpienia, i równa mniejszej srednicy stozka scietego, którego podstawa o wiekszej srednicy stanowi górna powierzchnie lba. W górnej powierzchni lba, w polozeniu centralnym znajdu- je sie wglebienie, które w widoku z góry ma ksztalt szesciokata. Sciany wglebie- nia, na czesci wysokosci lba, sa plaskie i kazda z nich ma ksztalt prostokata, a nastepnie formuja ksztalt ostroslupa z podstawa o ksztalcie szesciokata i wierz- cholkiem skierowanym w kierunku czesci trzpieniowej.
Sruba w szóstej odmianie wzoru, przedstawiona na fot. 6 i fig. 6.1 do 6.3, posiada czesc trzpieniowa zakonczona po jednej stronie lbem. Trzpien ma zasadniczo po- stac bryly zblizonej ksztaltem do walca, na którego powierzchni zewnetrznej znaj- duje sie gwint, przy czym swobodny koniec trzpienia nieco zweza sie, na ksztalt stozka, w kierunku konca ograniczonego plaska podstawa. Trzpien posiada na ok. 1 /2 dlugosci, poczawszy od swobodnego konca, dwie równoodlegle wzdluzne szczeliny. Leb sruby ma ksztalt zlozony z dwóch bryl walcowej i stozka scietego.
Czesc walcowa lba, sasiadujaca z czescia trzpieniowa ma srednice nieco wieksza od srednicy trzpienia, i równa mniejszej srednicy stozka scietego, którego podsta- wa o wiekszej srednicy stanowi górna powierzchnie lba. W górnej powierzchni lba, w polozeniu centralnym znajduje sie wglebienie, które w widoku z góry ma ksztalt szesciokata. Sciany wglebienia, na czesci wysokosci lba, sa plaskie i kazda z nich ma ksztalt prostokata, a nastepnie formuja ksztalt ostroslupa z podstawa o ksztal- cie szesciokata i wierzcholkiem skierowanym w kierunku czesci trzpieniowej.
Sruba w siódmej odmianie wzoru, przedstawiona na fot. 7 i fig. 7.1 do 7.3, posia- da czesc trzpieniowa zakonczona po jednej stronie lbem. Trzpien ma zasadniczo- 5 - postac bryly zblizonej ksztaltem do walca, na którego powierzchni zewnetrznej znajduje sie gwint, przy czym swobodny koniec trzpienia nieco zweza sie, na ksztalt stozka, w kierunku konca ograniczonego plaska podstawa. Sruba posiada na calej dlugosci dwie równoodlegle wzdluzne szczeliny. Leb sruby ma ksztalt zlo- zony z dwóch bryl walcowej i stozka scietego. Czesc walcowa lba, sasiadujaca z czescia trzpieniowa ma srednice nieco wieksza od srednicy trzpienia, i równa mniejszej srednicy stozka scietego, którego podstawa o wiekszej srednicy stanowi górna powierzchnie lba. W górnej powierzchni lba, w polozeniu centralnym znajdu- je sie wglebienie, które w widoku z góry ma ksztalt szesciokata oraz dwa usytu- owane na linii brzegowej wyciecia odpowiadajace szczelinom. Sciany wglebienia, na czesci wysokosci lba, sa plaskie i kazda z nich ma ksztalt prostokata, a na- stepnie formuja ksztalt ostroslupa z podstawa o ksztalcie szesciokata i wierzchol- kiem skierowanym w kierunku czesci trzpieniowej.
Sruba w ósmej odmianie wzoru, przedstawiona na fot. 8 i fig. 8.1 do 8.3, posiada czesc trzpieniowa zakonczona po jednej stronie lbem. Trzpien ma zasadniczo po- stac bryly zblizonej ksztaltem do walca, na którego powierzchni zewnetrznej, poza czescia stanowiaca dolny koniec, znajduje sie gwint. Swobodny koniec trzpienia nieco zweza sie, na ksztalt stozka, w kierunku walcowo uksztaltowanego zakon- czenia o gladkiej powierzchni i jest ograniczony plaska podstawa. Trzpien posiada na ok. 1 /2 dlugosci, poczawszy od swobodnego konca, dwie równoodlegle wzdluz- ne szczeliny. Leb sruby ma ksztalt zlozony z dwóch bryl walcowej i stozka sciete- go. Czesc walcowa lba, sasiadujaca z czescia trzpieniowa ma srednice nieco wieksza od srednicy trzpienia, i równa mniejszej srednicy stozka scietego, którego podstawa o wiekszej srednicy stanowi górna powierzchnie lba. W górnej po- wierzchni lba, w polozeniu centralnym znajduje sie wglebienie, które w widoku z góry ma ksztalt szesciokata. Sciany wglebienia, na czesci wysokosci lba, sa pla- skie i kazda z nich ma ksztalt prostokata, a nastepnie formuja ksztalt ostroslupa z podstawa o ksztalcie szesciokata i wierzcholkiem skierowanym w kierunku cze- sci trzpieniowej.
Sruba w dziewiatej odmianie wzoru, przedstawiona na fot. 9 i fig. 9.1 do 9.3, po- siada czesc trzpieniowa zakonczona po jednej stronie lbem. Trzpien ma zasadni- czo postac bryly zblizonej ksztaltem do walca, na którego powierzchni zewnetrznej- 6 - znajduje sie gwint, przy czym swobodny koniec trzpienia nieco zweza sie, na ksztalt stozka, w kierunku konca ograniczonego plaska podstawa. Leb sruby ma ksztalt zlozony z dwóch bryl walcowej i stozka scietego. Czesc walcowa lba, sa siadujaca z czescia trzpieniowa ma srednice nieco wieksza od srednicy trzpienia, i równa mniejszej srednicy stozka scietego, którego podstawa o wiekszej srednicy stanowi górna powierzchnie lba. Na obwodzie w górnej walcowej czesci jest wy- konane zlobienie. W górnej powierzchni lba, w polozeniu centralnym, znajduje sie wglebienie, które w widoku z góry ma ksztalt szesciokata. Sciany wglebienia, na czesci wysokosci lba, sa plaskie i kazda z nich ma ksztalt prostokata, a nastepnie formuja ksztalt ostroslupa z podstawa o ksztalcie szesciokata i wierzcholkiem skie- rowanym w kierunku czesci trzpieniowej.
Sruba w dziesiatej odmianie wzoru, przedstawiona na fot. 10 oraz fig. 10.1 do 10.3, posiada czesc trzpieniowa zakonczona po jednej stronie lbem. Trzpien ma zasadniczo postac bryly zblizonej ksztaltem do walca, na którego powierzchni ze- wnetrznej znajduje sie gwint, przy czym swobodny koniec trzpienia nieco zweza sie, na ksztalt stozka, w kierunku konca ograniczonego plaska podstawa. Leb sru- by ma ksztalt zlozony z trzech bryl, z których dolna polaczona z trzpieniem ma ksztalt walca, czesc srodkowa ma postac stozka scietego, i którego tworzaca przenika sie ze scianami kolejnej bryly, która stanowi graniastoslup o plaskiej pod- stawie w ksztalcie szesciokata, tworzac w miejscu styku krawedz zlozona z sze- sciu linii lukowych.
Sruba, zwlaszcza do mocowania elementów stolarki drzwiowej lub okiennej we- dlug wzoru przemyslowego jest wykonana ze stali.
Cecha istotna sruby w pierwszej odmianie wzoru przemyslowego jest to, ze: - czesc trzpieniowa z gwintem ma zasadniczo postac bryly zblizonej ksztaltem do walca, przy czym swobodny koniec trzpienia nieco zweza sie, na ksztalt stozka, w kierunku konca ograniczonego plaska podstawa. - leb sruby ma ksztalt walca i srednice wieksza od srednicy trzpienia.- 7 - Cecha istotna sruby w drugiej odmianie wzoru jest to, ze: - czesc trzpieniowa z gwintem ma zasadniczo postac bryly zblizonej ksztaltem do walca, przy czym swobodny koniec trzpienia nieco zweza sie, na ksztalt stozka, w kierunku konca ograniczonego plaska podstawa. - leb sruby ma ksztalt zlozony z dwóch bryl walcowych o róznych srednicach.
Cecha istotna sruby w trzeciej odmianie wzoru jest to, ze: - czesc trzpieniowa z gwintem ma zasadniczo postac bryly zblizonej ksztaltem do walca, przy czym swobodny koniec trzpienia nieco zweza sie, na ksztalt stozka, w kierunku konca ograniczonego plaska podstawa - leb sruby ma ksztalt zlozony z dwóch, usytuowanych na skraju, bryl walcowych o róznych srednicach polaczonych bryla w ksztalcie stozka scietego.
Cecha istotna sruby w czwartej odmianie wzoru jest to, ze: - czesc trzpieniowa z gwintem ma zasadniczo postac bryly zblizonej ksztaltem do walca, przy czym swobodny koniec trzpienia nieco zweza sie, na ksztalt stozka, w kierunku konca ograniczonego plaska podstawa - leb sruby ma ksztalt stozka scietego, przy czym sasiadujaca z czescia trzpienio- wa czesc lba odpowiada mniejszej podstawie stozka.
Cecha istotna sruby w piatej odmianie wzoru jest to, ze: - czesc trzpieniowa z gwintem ma zasadniczo postac bryly zblizonej ksztaltem do walca, przy czym swobodny koniec trzpienia nieco zweza sie, na ksztalt stozka, w kierunku konca ograniczonego plaska podstawa - leb sruby ma ksztalt zlozony z dwóch bryl walcowej i stozka scietego.- 8 - Cecha istotna sruby w szóstej odmianie wzoru jest to, ze: - czesc trzpieniowa z gwintem ma zasadniczo postac bryly zblizonej ksztaltem do walca, przy czym swobodny koniec trzpienia nieco zweza sie, na ksztalt stozka, w kierunku konca ograniczonego plaska podstawa. Trzpien posiada na ok. 1 / 2 dlugosci, poczawszy od swobodnego konca, dwie równoodlegle wzdluzne szczeli- ny. - leb sruby ma ksztalt zlozony z dwóch bryl walcowej i stozka scietego.
Cecha istotna sruby w siódmej odmianie wzoru jest to, ze: - czesc trzpieniowa z gwintem ma zasadniczo postac bryly zblizonej ksztaltem do walca, przy czym swobodny koniec trzpienia nieco zweza sie, na ksztalt stozka, w kierunku konca ograniczonego plaska podstawa. - sruba posiada na calej dlugosci dwie równoodlegle wzdluzne szczeliny, - leb sruby ma ksztalt zlozony z dwóch bryl walcowej i stozka scietego.
Cecha istotna sruby w ósmej odmianie wzoru jest to, ze: - czesc trzpieniowa, z czesciowo nagwintowana powierzchnia, ma zasadniczo po- stac bryly zblizonej ksztaltem do walca. Swobodny koniec trzpienia nieco zweza sie, na ksztalt stozka, w kierunku walcowo uksztaltowanego zakonczenia o glad- kiej powierzchni i jest ograniczony plaska podstawa. Trzpien posiada na ok.1/2 dlugosci, poczawszy od swobodnego konca, dwie równoodlegle wzdluzne szczeli- ny. - leb sruby ma ksztalt zlozony z bryly walcowej i stozka scietego.
Cecha istotna sruby w dziewiatej odmianie wzoru jest to, ze: - czesc trzpieniowa z gwintem ma zasadniczo postac bryly zblizonej ksztaltem do walca, przy czym swobodny koniec trzpienia nieco zweza sie, na ksztalt stozka, w kierunku konca ograniczonego plaska podstawa- 9 - - leb sruby ma ksztalt zlozony z bryly walcowej i stozka scietego. Na obwodzie, w górnej walcowej czesci lba, jest wykonane zlobienie.
Cecha istotna sruby w dziesiatej odmianie wzoru jest to, ze: - czesc trzpieniowa z gwintem ma zasadniczo postac bryly zblizonej ksztaltem do walca, przy czym swobodny koniec trzpienia nieco zweza sie, na ksztalt stozka, w kierunku konca ograniczonego plaska podstawa. - leb sruby ma ksztalt zlozony z trzech bryl, z których dolna polaczona z trzpieniem ma ksztalt walca, czesc srodkowa ma postac stozka scietego, którego tworzaca przenika sie ze scianami kolejnej bryly, która stanowi graniastoslup o plaskiej pod- stawie w ksztalcie szesciokata, tworzac w miejscu styku krawedz zlozona z sze- sciu linii lukowych.- 1 0 -Fig. 1.1 Fig. 1.2 Fig. 2.1 Fig. 3.1 Fig. 4.1 Fig. 5.1 Fig. 6.1 Fig. 7.1 Fig. 8.1 Fig. 9.1 Fig. 10.1- 1 0 -Fot. 1 Fig. 1.1 Fig. 1.3 Fig. 1.2 Fot. 2 Fig. 2.1 Fig. 2.3 Fig. 2.2- 10 -Fot. 3 Fig. 3.1 Fig. 3.3 Fig. 3.2 Fot. 4 Fig. 4.1 Fig. 4.3 Fig. 4.2- 1 0 -Fot. 5 Fig. 5.1 Fig. 5.3 Fig. 5.2 Fot. 6 Fig. 6.1 Fig. 6.3 Fig. 6.2- 1 0 -Fot. 7 Fig. 7.1 Fig. 7.3 Fig. 7.2 Fot. 8 Fig. 8.1 Fig. 8.3 Fig. 8.2- 1 0 -Fot. 9 Fig. 9.1 Fig. 9.3 Fig. 9.2 Fot. 10 Fig. 10.1 Fig. 10.3 Fig. 10.2- 1 0 -
PL14928A 2009-07-13 Sruba, zwlaszcza do mocowania elementów stolarki drzwiowej lub okiennej PL15248S2 (pl)

Publications (1)

Publication Number Publication Date
PL15248S2 true PL15248S2 (pl) 2010-05-31

Family

ID=

Similar Documents

Publication Publication Date Title
RU2382915C1 (ru) Самонарезающий и резьбоформирующий винт
US8348574B2 (en) Self-drilling screw and fabricating method for the same
JP2012520129A5 (pl)
CN110388002B (zh) 一种连接结构件
DK2665941T3 (en) Screw
CN102052374A (zh) 尤其用于与水泥连接的纤维板的螺钉
EP2093437A3 (en) Welding Stud
PL15248S2 (pl) Sruba, zwlaszcza do mocowania elementów stolarki drzwiowej lub okiennej
US9228603B2 (en) Crack-proof screw
EP3287210A3 (en) Self-piercing rivet, arrangement with a self-piercing rivet and method for forming a joint
HRP20200499T1 (hr) Vijčani element
CN201310531Y (zh) 内迫内开花铆钉
JP3211679U (ja) 拡張アンカー
AU2010101450A4 (en) Self-drilling screw
CN207583802U (zh) 高精度定位螺钉
ES2408195T3 (es) Tornillo a prueba de grietas
CN202088181U (zh) 子母组合手锤
CA2913462C (en) Threaded sleeve
CN102235410A (zh) 木螺丝
CN201714773U (zh) 头部为双头螺纹的锚固钉
CA2708419C (en) Crack-proof screw
CN207583777U (zh) 一种钢钉
UA98224C2 (ru) Экстрактор для резьбовых фрагментов транспедикулярных шурупов
TWI728013B (zh) 改良木螺釘
CN201714774U (zh) 双头螺纹的锚固钉