NL7514845A - Werkwijze voor de bereiding van n,n'-bis-(1-hydroxy- butyl-2)-ethyleendiamine, werkwijze voor de bereiding van farmaceutische preparaten die de aldus verkregen stof als actief bestanddeel bevatten, alsmede gevormde farmaceutische preparaten verkregen volgens deze werk- wijze.
- Google Patents
Werkwijze voor de bereiding van n,n'-bis-(1-hydroxy- butyl-2)-ethyleendiamine, werkwijze voor de bereiding van farmaceutische preparaten die de aldus verkregen stof als actief bestanddeel bevatten, alsmede gevormde farmaceutische preparaten verkregen volgens deze werk- wijze.
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Chinoin Gyogyszer Es VegyeszetfiledCriticalChinoin Gyogyszer Es Vegyeszet
Publication of NL7514845ApublicationCriticalpatent/NL7514845A/xx
C07C215/00—Compounds containing amino and hydroxy groups bound to the same carbon skeleton
C07C215/02—Compounds containing amino and hydroxy groups bound to the same carbon skeleton having hydroxy groups and amino groups bound to acyclic carbon atoms of the same carbon skeleton
C07C215/04—Compounds containing amino and hydroxy groups bound to the same carbon skeleton having hydroxy groups and amino groups bound to acyclic carbon atoms of the same carbon skeleton the carbon skeleton being saturated
C07C215/06—Compounds containing amino and hydroxy groups bound to the same carbon skeleton having hydroxy groups and amino groups bound to acyclic carbon atoms of the same carbon skeleton the carbon skeleton being saturated and acyclic
C07C215/14—Compounds containing amino and hydroxy groups bound to the same carbon skeleton having hydroxy groups and amino groups bound to acyclic carbon atoms of the same carbon skeleton the carbon skeleton being saturated and acyclic the nitrogen atom of the amino group being further bound to hydrocarbon groups substituted by amino groups
Landscapes
Chemical & Material Sciences
(AREA)
Organic Chemistry
(AREA)
Organic Low-Molecular-Weight Compounds And Preparation Thereof
(AREA)
NL7514845A1974-12-301975-12-19Werkwijze voor de bereiding van n,n'-bis-(1-hydroxy- butyl-2)-ethyleendiamine, werkwijze voor de bereiding van farmaceutische preparaten die de aldus verkregen stof als actief bestanddeel bevatten, alsmede gevormde farmaceutische preparaten verkregen volgens deze werk- wijze.
NL7514845A
(nl)
Werkwijze voor de bereiding van n,n'-bis-(1-hydroxy- butyl-2)-ethyleendiamine, werkwijze voor de bereiding van farmaceutische preparaten die de aldus verkregen stof als actief bestanddeel bevatten, alsmede gevormde farmaceutische preparaten verkregen volgens deze werk- wijze.
Werkwijze ter bereiding van een farmaceutisch preparaat, alsmede werkwijze ter bereiding van een voor een dergelijk preparaat geschikte fysio- logisch werkzame stof.
Werkwijze voor het bereiden van een insectici- desamenstelling, gevormd insecticide, alsmede werkwijze voor het bereiden van de insectici- disch werkzame bestanddelen.
Werkwijze ter bereiding van 1(alpha),24-dihydroxy-chole- calciferolen, alsmede derivaten en voorlopers daar- van , alsmede farmaceutische preparaten die deze ver- bindingen als actieve componenten bevatten.
Werkwijze ter bereiding van 4-piperidinochinazolinen met werking op de bloedsomloop, en werkwijze voor de bereiding van farmaceutische preparaten die deze verbindingen bevatten.
Werkwijze voor de bereiding of vervaardiging van preparaten met anti-inflammatorische, analgetische en anti-rheumatische eigenschappen, die als actieve stof een carbazoolderivaat bevatten.
Werkwijze voor de bereiding van nitroglycerol bevattende mengsels, werkwijze voor de bereiding van farmaceutische preparaten die deze mengsels bevatten en de aldus verkregen gevormde farmaceutische preparaten.
Werkwijze ter bereiding van 1,4-digesubstitueer- de piperidinen alsmede farmaceutische preparaten die deze verbindingen als actieve componenten omvatten.
Werkwijze voor de bereiding van antibacterieel werkzame benzylpyrimidinen, alsmede voor de bereiding van antibacterieel werkzame preparaten, die deze verbindingen bevatten, en de gevormde preparaten.
Werkwijze voor het bereiden van farmaceutische preparaten die gesubstitueerde benzofuranen als actieve component bevatten, alsmede de aldus ver- kregen preparaten.
Werkwijze voor de bereiding van een veterinair ge- neesmiddel met anticoccide- en antimicrobische wer- king, geneesmiddel met een dergelijke werking en werkwijze voor de bereiding van de werkzame verbin- dingen.
Werkwijze voor de bereiding van n,n'-bis-(1-hydroxy- butyl-2)-ethyleendiamine, werkwijze voor de bereiding van farmaceutische preparaten die de aldus verkregen stof als actief bestanddeel bevatten, alsmede gevormde farmaceutische preparaten verkregen volgens deze werk- wijze.
Werkwijze voor de bereiding van een nieuw polypeptide, werkwijze voor de bereiding van farmaceutische pre- paraten die een effectieve hoeveelheid daarvan bevat- ten, alsmede gevormde farmaceutische preparaten ver- kregen volgens deze laatste werkwijze.
Werkwijze voor de bereiding van biologisch actieve benzoxazolen, werkwijze voor de be- reiding van een gevormd geneesmiddel en een dergelijk geneesmiddel.
Werkwijze voor de bereiding van farmaceutische preparaten met werking tegen schimmels en bacterien, en werkwijze voor de bereiding van daarbij toe te passen fenethylimidazolen.
Werkwijze voor de bereiding van een geneesmiddel met anti-iflammatore werking, een geneesmiddel met een dergelijke werking en een werkwijze voor de bereiding van de werkzame verbindingen.
Werkwijze voor de bereiding van 17(alpha)-acyloxy-21- oxypregnanen, alsmede farmaceutische pre- en die deze verbindingen als actieve com- ten omvatten.
Werkwijze voor de bereiding van geneesmiddelen met maagzweergenezende werking, een dergelijk geneesmiddel en werkwijze voor de bereiding van de werkzame verbindingen.