NL166916C - Werkwijze voor de bereiding van een reukstofcompositie door mengen van een ether van de cyclododecaanreeks met de overige bestanddelen, werkwijze voor het parfumeren van produkten alsmede werkwijze voor de bereiding van ethers van de cyclododecaanreeks, geschikt voor het gebruik in de reukstofcompositie.
- Google Patents
Werkwijze voor de bereiding van een reukstofcompositie door mengen van een ether van de cyclododecaanreeks met de overige bestanddelen, werkwijze voor het parfumeren van produkten alsmede werkwijze voor de bereiding van ethers van de cyclododecaanreeks, geschikt voor het gebruik in de reukstofcompositie.
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Givaudan & Cie SafiledCriticalGivaudan & Cie Sa
Publication of NL7017238ApublicationCriticalpatent/NL7017238A/xx
Publication of NL166916BpublicationCriticalpatent/NL166916B/xx
Application grantedgrantedCritical
Publication of NL166916CpublicationCriticalpatent/NL166916C/xx
C11—ANIMAL OR VEGETABLE OILS, FATS, FATTY SUBSTANCES OR WAXES; FATTY ACIDS THEREFROM; DETERGENTS; CANDLES
C11B—PRODUCING, e.g. BY PRESSING RAW MATERIALS OR BY EXTRACTION FROM WASTE MATERIALS, REFINING OR PRESERVING FATS, FATTY SUBSTANCES, e.g. LANOLIN, FATTY OILS OR WAXES; ESSENTIAL OILS; PERFUMES
C11B9/0046—Essential oils; Perfumes compounds containing condensed hydrocarbon rings containing only two condensed rings
C11B9/0049—Essential oils; Perfumes compounds containing condensed hydrocarbon rings containing only two condensed rings the condensed rings sharing two common C atoms
Landscapes
Chemical & Material Sciences
(AREA)
Life Sciences & Earth Sciences
(AREA)
Engineering & Computer Science
(AREA)
Chemical Kinetics & Catalysis
(AREA)
Oil, Petroleum & Natural Gas
(AREA)
Wood Science & Technology
(AREA)
Organic Chemistry
(AREA)
Organic Low-Molecular-Weight Compounds And Preparation Thereof
(AREA)
Fats And Perfumes
(AREA)
Cosmetics
(AREA)
Low-Molecular Organic Synthesis Reactions Using Catalysts
(AREA)
NL7017238A1970-01-151970-11-25Werkwijze voor de bereiding van een reukstofcompositie door mengen van een ether van de cyclododecaanreeks met de overige bestanddelen, werkwijze voor het parfumeren van produkten alsmede werkwijze voor de bereiding van ethers van de cyclododecaanreeks, geschikt voor het gebruik in de reukstofcompositie.
NL166916C
(nl)
Werkwijze voor de bereiding van een reukstofcompositie door mengen van een ether van de cyclododecaanreeks met de overige bestanddelen, werkwijze voor het parfumeren van produkten alsmede werkwijze voor de bereiding van ethers van de cyclododecaanreeks, geschikt voor het gebruik in de reukstofcompositie.
Werkwijze ter bereiding van een farmaceutisch preparaat door een 3-methylamino-1-fenylropylfenyletherderivaat in een geschikte toedieningsvorm te brengen, en werkwijze voor de bereiding van genoemde 3-methylamino-1-fenylpropyletherderivaten.
Werkwijze voor het bereiden van geneesmiddelen met in de vorm van clatraten gestabiliseerde actieve stoffen, aldus verkregen gevormde geneesmiddelen, alsmede werk- wijze voor het bereiden van de daarvoor geschikte geneeskrachtige clatraatverbindingen.
Werkwijze voor de bereiding van samenstellingen, die door bestralen met ultraviolet licht polymeriseerbare verbin- dingen of mengsels daarvan alsmede alpha-gesubstitueerde benzoienderivaten bevatten.
Werkwijze ter bereiding van als reukstof bruikbare nitrilen, werkwijze ter bereiding van reukstofmengsels, parfumcomposities en geparfumeerde produkten, alsmede gevormde voorwerpen, die deze stoffen bevatten.
Werkwijze voor de bereiding van een reukstofcompositie door een butenonderderivaat in een voor dergelijke toepassingen geschikte vorm te brengen, alsmede werk- wijze voor de bereiding van daarvoor geschikte butenon- derivaten.
Werkwijze ter bereiding van reukstofcomposities door een 2-gesubstitueerd 4,4,6-trimethyl-1,3-dioxan te mengen met ten minste een andere reukstof en geparfu- meerde voorwerpen.
Werkwijze ter bereiding van werkzame verbindingen ten gebruike in parfumcomposities, alsmede voor het bereiden van parfumposities en geparfumeerde voortbrengselen.
Werkwijze voor het bereiden van prostaglandine- oga; werkwijze ter bereiding van farmaceu- e preparaten, alsmede de door toepassing an vervaardigde voorwerpen.
Werkwijze voor de bereiding van een reukstofcompositie door mengen van een ether van de cyclododecaanreeks met de overige bestanddelen, werkwijze voor het parfumeren van produkten alsmede werkwijze voor de bereiding van ethers van de cyclododecaanreeks, geschikt voor het gebruik in de reukstofcompositie.
Werkwijze voor de bereiding van reukstofcomposities, geparfumeerde materialen en geparfumeerde voorwerpen, alsmede werkwijze ter bereiding van de reukstoffen.
Werkwijze voor de bereiding van op de 2-plaats een zuurstof-houdende substituent bevattende hydronaf- taleenverbindingen met reuk- en/of smaakstofeigen- schappen, alsmede werkwijze voor de bereiding van een reuk- en/of smaakstofpreparaat op basis van een der- gelijke verbinding.
Werkwijze voor de bereiding van een gestabiliseerde, gepigmenteerde oxymethyleenpolymeersamenstelling en gevormd voortbrengsel, vervaardigd onder toepassing van aldus bereide gestabiliseerde, gepigmenteerde oxymethyleenpolymeersamenstelling.
Werkwijze voor de bereiding van een zelfdovende samenstelling en gevormde voortbrengselen, vervaardigd onder toepassing van de met deze werkwijze bereide samenstellingen.