LV10820B - Polygonal information encouding article,process and system - Google Patents

Polygonal information encouding article,process and system Download PDF

Info

Publication number
LV10820B
LV10820B LV930451A LV930451A LV10820B LV 10820 B LV10820 B LV 10820B LV 930451 A LV930451 A LV 930451A LV 930451 A LV930451 A LV 930451A LV 10820 B LV10820 B LV 10820B
Authority
LV
Latvia
Prior art keywords
polygons
label
optical
polygon
decoding
Prior art date
Application number
LV930451A
Other languages
English (en)
Other versions
LV10820A (lv
Inventor
Chandler Donald Gordon
Batterman Eric Paul
Shah Govind
Original Assignee
United Parcel Service Inc
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Priority claimed from US07/330,111 external-priority patent/US4896029A/en
Application filed by United Parcel Service Inc filed Critical United Parcel Service Inc
Publication of LV10820A publication Critical patent/LV10820A/lv
Publication of LV10820B publication Critical patent/LV10820B/en

Links

Landscapes

  • Character Input (AREA)
  • Optical Recording Or Reproduction (AREA)

Claims (92)

  1. LV 10820 Izgudrojuma formula 1. Optiski nolasāma etiķete kodētas informācijas glabāšanai, kas satur informatīvi kodētu daudzstūru kopu, pie tam: daudzstūriem ir vismaz piecas malas un tie sakārtoti tā, ka blakus esošo daudzstūru ģeometriskie centri atrodas iepriekš noteikta divdimensiju režģa virsotnēs, un daudzstūriem piemīt viena no vismaz divām atšķirīgām optiskām pazīmēm.
  2. 2. Etiķete saskaņā ar 1. punktu, kas atšķiras ar to, ka režģis ir sešstūru režģis.
  3. 3. Etiķete saskaņā ar 2. punktu, kas atšķiras ar to, ka režģim ir 3 asis ar 60 grādu leņķi starp blakus esošām asīm.
  4. 4. Etiķete saskaņā ar 1. punktu, kas atšķiras ar to, ka daudzstūriem ir pēc būtības regulāru sešstūru forma.
  5. 5. Etiķete saskaņā ar 1. punktu, kas atšķiras ar to, ka optiskās pazīmes ir melnā, baltā un pelēkā krāsa.
  6. 6. Etiķete saskaņā ar 1. punktu, kas atšķiras ar to, ka daudzstūri ir neregulāri.
  7. 7. Etiķete saskaņā ar 1. vai 2. punktu, kas atšķiras ar to, ka tā satur koncentrisku gredzenu kopu un tie aizņem uz etiķetes laukumu, kas atdalīts no informatīvi kodēto daudzstūru aizņemtā laukuma, pie tam koncentriskajiem gredzeniem pamīšus piemīt viena no divām optiskajām pazīmēm. 1
  8. 8. Etiķete saskaņā ar 7. punktu, kas atšķiras ar to, ka koncentriskie gredzeni novietoti etiķetes centrā.
  9. 9. Optiski nolasāma etiķete kodētas informācijas glabāšanai, kas satur informatīvi kodētu taisnstūru kopu un tie sakārtoti tā, ka blakus esošo taisnstūru ģeometriskie centri atrodas iepriekš noteikta divdimensiju režģa virsotnēs, un taisnstūriem piemīt viena no vismaz divām atšķirīgām optiskām pazīmēm.
  10. 10. Etiķete saskaņā ar 9. punktu, kas. atšķiras ar to, ka tā satur koncentrisku gredzenu kopu un tie aizņem uz etiķetes laukumu, kas atdalīts no informatīvi kodēto taisnstūru aizņemtā laukuma, pie tam koncentriskajiem gredzeniem pamīšus piemīt viena no divām optiskajām pazīmēm.
  11. 11. Etiķete saskaņā ar 10. punktu, kas atšķiras ar to, ka koncentriskie gredzeni novietoti etiķetes centrā.
  12. 12. Optiski nolasāma etiķete kodētas informācijas glabāšanai, kas satur informatīvi kodētu daudzstūru kopu, pie tam tie sakārtoti tā, ka blakus esošo daudzstūru ģeometriskie centri atrodas iepriekš noteikta divdimensiju režģa virsotnēs, un daudzstūriem piemīt viena no vismaz divām atšķirīgām optiskām pazīmēm.
  13. 13. Etiķete saskaņā ar 12. punktu, kas atšķiras ar to, ka daudzstūriem ir pēc būtības regulāru sešstūru forma.
  14. 14. Optiski nolasāma etiķete kodētas informācijas glabāšanai, kas satur informatīvi kodētu daudzstūru kopu, pie tam tie sakārtoti tā, ka blakus esošo daudzstūru ģeometriskie centri atrodas iepriekš noteikta divdimensiju režģa virsotnēs, un daudzstūriem piemīt viena no vismaz divām atšķirīgām optiskām pazīmēm un režģim ir vismaz trīs savstarpēji vienādos leņķos izvietotas asis. 2 LV 10820
  15. 15. Optiski nolasāma etiķete kodētas informācijas glabāšanai, kas satur informatīvi kodētu daļēji saistītu daudzstūru kopu, pie tam tie sakārtoti tā, ka blakus esošo daudzstūru ģeometriskie centri atrodas iepriekš noteikta divdimensiju režģa virsotnēs, un daudzstūriem piemīt viena no vismaz divām atšķirīgām optiskām pazīmēm.
  16. 16. Optiski nolasāma etiķete kodētas informācijas glabāšanai, kas satur informatīvi kodētu nesaistītu daudzstūru kopu, pie tam tie sakārtoti tā, ka blakus esošo daudzstūru ģeometriskie centri atrodas iepriekš noteikta divdimensiju režģa virsotnēs, un daudzstūriem piemīt viena no vismaz divām atšķirīgām optiskām pazīmēm.
  17. 17. Etiķete saskaņā ar 14., 15. vai 16. punktu, kas atšķiras ar to, ka daudzstūri ir regulāri.
  18. 18. Etiķete saskaņā ar 14., 15. vai 16. punktu, kas atšķiras ar to, ka daudzstūri ir neregulāri.
  19. 19. Etiķete saskaņā ar 14., 15. vai 16. punktu, kas atšķiras ar to, ka tā satur koncentrisku gredzenu kopu un tie aizņem uz etiķetes laukumu, kas atdalīts no informatīvi kodēto daudzstūru aizņemtā laukuma, pie tam koncentriskajiem gredzeniem pamīšus piemīt viena no divām optiskajām pazīmēm.
  20. 20. Etiķete saskaņā ar 19. punktu, kas atšķiras ar to, ka koncentriskie gredzeni novietoti etiķetes centrā.
  21. 21. Etiķete saskaņā ar 15. vai 16. punktu, kas atšķiras ar to, ka režģis ir sešstūru režģis.
  22. 22. Etiķete saskaņā ar 21. punktu, kas atšķiras ar to, ka režģim ir 3 asis ar 60 grādu leņķi starp blakus esošām asīm.
  23. 23. Paņēmiens tādu ciparu signālu plūsmas dekodēšanai, kas atbilst optiskā lasītāja skenētam etiķetes attēlam, ko veido noteiktā veidā kodēta nesaistītu daudzstūru kopa, kurā starp daudzstūriem ir dažādi attālumi un 3 blakus esošo daudzstūru ģeometriskie centri atrodas iepriekš noteikta divdimensiju režģa virsotnēs, un daudzstūriem un spraugām starp tiem piemīt viena no vismaz divām atšķirīgām optiskām pazīmēm, atšķiras ar to, ka tajā: (a) veic attēla divdimensiju sinhronu rekonstrukciju, lai iegūtu sinhroni rekonstruētu signālu; (b) izmanto posmā (a) iegūto rekonstruēto sinhrono signālu, lai identificētu minēto daudzstūru optiskās īpašības; (c) veic minēto daudzstūru dekodēšanu,. īstenojot šo daudzstūru kodēšanas procesa inversiju.
  24. 24. Paņēmiens tādu ciparu signālu plūsmas dekodēšanai, kas atbilst optiskā lasītāja skenētam etiķetes attēlam, ko veido noteiktā veidā kodēta daļēji saistīti izvietotu daudzstūru kopa, kurā starp daudzstūriem ir dažādi attālumi un blakus esošo daudzstūru ģeometriskie centri atrodas iepriekš noteikta divdimensiju režģa virsotnēs, un daudzstūriem un spraugām starp tiem piemīt viena no vismaz divām atšķirīgām optiskām pazīmēm. atšķiras ar to, ka tajā: (a) veic attēla divdimensiju sinhronu rekonstrukciju, lai iegūtu sinhroni rekonstruētu signālu; (b) izmanto posmā (a) iegūto rekonstruēto sinhrono signālu, lai identificētu minēto daudzstūru optiskās īpašības; (c) veic minēto daudzstūru dekodēšanu, īstenojot šo daudzstūru kodēšanas procesa inversiju.
  25. 25. Paņēmiens pēc 23. vai 24. punkta, kas atšķiras ar to, ka minētais divdimensiju režģis ir sešstūru režģis.
  26. 26. Paņēmiens pēc 23. vai 24. punkta, kas atšķiras ar to, ka minētie daudzstūri ir regulāri daudzstūri.
  27. 27. Paņēmiens pēc 23. vai 24. punkta, kas atšķiras ar to, ka minētie daudzstūri ir neregulāri daudzstūri. 4 LV 10820
  28. 28. Paņēmiens pēc 23. vai 24. punkta, kas atšķiras ar to, ka minētie daudzstūri pamatā ir regulāri sešstūri.
  29. 29. Paņēmiens pēc 23. punkta, kas atšķiras ar to, ka posms (a) ietver: (i) ciparu signālu nelineārās kartēšanas operāciju, lai noteiktu pārejas starp blakus esošajiem daudzstūriem, kā ari starp daudzstūriem un tos atdalošām spraugām ar atšķirīgām optiskajām pazīmēm; (ii) nelineāri kartēto ciparu signālu Furjē pārveidošanu, lai iegūtu divdimensiju nelineārās koordinātes, kas atbilstu minēto daudzstūru optisko pazīmju pāreju virzienam, izvietojumam un intensitātei; (iii) pārveidoto nelineāro kartēto signālu filtrēšanu, lai novērstu kļūdainus datus par minēto daudzstūru optisko īpašību pāreju virzienu un izvietojumu; (iv) filtrēto nelineāri kartēto ciparu signālu atgriezenisko Furjē pārveidošanu, lai atjaunotu sinhrono signālu.
  30. 30. Paņēmiens pēc 23. punkta, kas atšķiras ar to, ka pirms posma (a) veic skenētās etiķetes attēla katras optiskās pazīmes normalizāciju līdz iepriekš noteiktam līmenim.
  31. 31. Paņēmiens pēc 23. punkta, kas atšķiras ar to, ka tas paredz pirms posma (a) koriģēt attēla mērogu, lai iegūtu attēlu ar vienādu palielinājumu horizontālā un vertikālā virzienā. .
  32. 32. Paņēmiens pēc 29. punkta, kas atšķiras ar to, ka posms (i) paredz izveidot divdimensiju karti pārejām starp blakus esošajiem daudzstūriem, kā arī starp daudzstūriem un tos atdalošām spraugām ar atšķirīgām optiskajām pazīmēm, ar optisko lasītāju nolasītā attēla optiskajām pazīmēm izskaitļojot standarta novirzes starp katru pikseli un tam blakus esošajiem pikseļiem, pie tam lielākās standarta novirzes atbilst pārejas zonām uz minēto daudzstūru robežām.
  33. 33. Paņēmiens pēc 32. punkta, kas atšķiras ar to, ka tas papildus paredz posmu, kurā nosaka posmā (b) skenētajam etiķetes attēlam atrasto katra daudzstūra centram atbilstošo signālu slieksni, lai noteiktu minēto daudzstūru atbilstošās optiskās īpašības.
  34. 34. Paņēmiens pēc 33. punkta, kas atšķiras ar to, ka skenētā etiķetes attēla signālu sliekšņus nosaka, izveidojot minēto daudzstūru optiskajām īpašībām atbilstošas histogramas. 5
  35. 35. Paņēmiens pēc 23., 29. vai 34. punkta, kas atšķiras ar to, ka posms (b) ietver: (i) inicializēšanas soli, kurā, lai noteiktu lielākā spilgtuma atrašanās vietu, pārlūko posmā (a) divdimensiju sinhronā rekonstrukcijā noteiktos signālus iepriekš noteiktā minēto daudzstūru kopas apgabalā, lai noteiktu lielākās signālu intensitātes vietu; (ii) atkārtotas pārlūkošanas ciklu, kurā pārlūko posmā (a) divdimensiju sinhronā rekonstrukcijā noteiktos signālus visā minēto signālu kopumā, sākot ar posmā (i) noteikto lielākās intensitātes vietu un ciklā pārlūkojot katru blakus esošo lielākā spilgtuma vietu, tādā veidā identificējot katra daudzstūra centru.
  36. 36. Paņēmiens pēc 35. punkta, kas atšķiras ar to, ka ar optisko lasītāju skenētais attēls satur pazīšanas mērķzīmi, ko veido koncentrisku gredzenu kopa ar atšķirīgām pamīšus izvietotām optiskajām pazīmēm, pie tam paņēmiena pirmais posms paredz atrast minēto mērķzīmi, filtrējot ciparu signālus un salīdzinot minētos ciparu signālus ar iepriekš izvēlētas frekvences signālu.
  37. 37. Paņēmiens pēc 24. punkta, kas atšķiras ar to, ka posms (a) ietver: (i) ciparu signālu nelineārās kartēšanas operāciju, lai noteiktu pārejas starp blakus esošajiem daudzstūriem, kā arī starp daudzstūriem un tos atdalošām spraugām ar atšķirīgām optiskajām pazīmēm; (ii) nelineāri kartēto ciparu signālu Furjē pārveidošanu nolūkā iegūt divdimensiju nelineārās koordinātes, kas atbilstu minēto daudzstūru optisko pazīmju pāreju virzienam, izvietojumam un intensitātei; (iii) pārveidoto nelineāro kartēto signālu filtrēšanu nolūkā novērst kļūdainas datus par minēto daudzstūru optisko īpašību pāreju virzienu un izvietojumu; (iv) filtrēto nelineāri kartēto ciparu signālu atgriezenisko Furjē pārveidošanu, lai atjaunotu sinhrono signālu.
  38. 38. Paņēmiens pēc 24. punkta, kas atšķiras ar to, ka pirms posma (a) veic skenētās etiķetes attēla katras optiskās pazīmes normalizāciju līdz iepriekš noteiktam līmenim.
  39. 39. Paņēmiens pēc 24. punkta, kas atšķiras ar to, ka tas paredz pirms posma (a) koriģēt attēla mērogu, lai iegūtu attēlu ar vienādu palielinājumu horizontālā un vertikālā virzienā.
  40. 40. Paņēmiens pēc 37. punkta, kas atšķiras ar to, ka posms (i) paredz izveidot divdimensiju karti pārejām starp blakus esošajiem daudzstūriem, kā arī starp daudzstūriem un tos atdalošām spraugām ar atšķirīgām optiskajām 6 LV 10820 pazīmēm, ar optisko lasītāju nolasītā attēla optiskajām pazīmēm izskaitļojot standarta novirzes starp katru pikseli un tam blakus esošajiem pikseļiem, pie tam lielākās standarta novirzes atbilst pārejas zonām uz minēto daudzstūru robežām.
  41. 41. Paņēmiens pēc 40. punkta, kas atšķiras ar to, ka tas papildus paredz posmu, kurā nosaka posmā (b) skenētajam etiķetes attēlam atrasto katra daudzstūra centram atbilstošo signālu slieksni, lai noteiktu minēto daudzstūru atbilstošās optiskās īpašības.
  42. 42. Paņēmiens pēc 41. punkta, kas atšķiras ar to, ka skenētā etiķetes attēla signālu sliekšņus nosaka, izveidojot minēto daudzstūru optiskajām īpašībām atbilstošas histogramas.
  43. 43. Paņēmiens pēc 24., 37. vai 42. punkta, kas atšķiras ar to, ka posms (b) ietver: (i) inicializēšanas soli, kurā, lai noteiktu lielākā spilgtuma atrašanās vietu, pārlūko posmā (a) divdimensiju sinhronā rekonstrukcijā noteiktos signālus iepriekš noteiktā minēto daudzstūru kopas apgabalā, lai noteiktu lielākās signālu intensitātes vietu; (ii) atkārtotas pārlūkošanas ciklu, kurā pārlūko posmā (a) divdimensiju sinhronā rekonstrukcijā noteiktos signālus visā minēto signālu kopumā, sākot ar posmā (i) noteikto lielākās intensitātes vietu un ciklā pārlūkojot katru blakus esošo lielākā spilgtuma vietu, tādā veidā identificējot katra daudzstūra centru.
  44. 44. Paņēmiens pēc 43. punkta, kas atšķiras ar to, ka ar optisko lasītāju skenētais attēls satur pazīšanas mērķzīmi, ko veido koncentrisku gredzenu kopa ar atšķirīgām pamīšus izvietotām optiskajām pazīmēm, pie tam paņēmiena pirmais posms paredz atrast minēto mērķzīmi, filtrējot ciparu signālus un salīdzinot minētos ciparu signālus ar iepriekš izvēlētas frekvences signālu.
  45. 45. Apvienota sistēma optiskās iezīmes nolasīšanai un dekodēšanai. kas ietver: (a) optiski nolasāmu etiķeti kodētas informācijas glabāšanai, kas satur informatīvi kodētu daudzstūru kopu, pie tam: daudzstūriem ir vismaz piecas malas un tie sakārtoti tā, ka blakus esošo daudzstūru ģeometriskie centri atrodas iepriekš noteikta divdimensiju režģa virsotnēs, un daudzstūriem piemīt viena no vismaz divām atšķirīgām optiskām pazīmēm; 7 (b) līdzekli iepriekš paredzēta laukuma apgaismošanai; c) līdzekli minētā laukuma optiskai skenēšanai, paredzot minētās etiķetes pārvietošanu pa minēto laukumu un tādu analogo elektrisko signālu iegūšanu, kuri atbilst no minētajiem daudzstūriem atstarotās un uz katru optiskā skenera pikseli krītošās gaismas intensitātei; (d) līdzekli analogo signālu pārveidošanai par secīgu bināro skaitļu plūsmā tālākai etiķetes dekodēšanai; (e) līdzekli minētās bināro skaitļu plūsmas glabāšanai turpmākai etiķetes dekodēšanai; (f) līdzekli minētās bināro skaitļu plūsmas dekodēšanai, kas dod kodētajai informācijai atbilstošu izejošo elektrisko signālu.
  46. 46. Sistēma pēc 45. punkta, kas atšķiras ar to, ka optiski nolasāmā etiķete papildus satur koncentrisku gredzenu kopu, kurā katram koncentriskajam gredzenam pārmaiņus piemīt viena no vismaz divām minēto daudzstūru optiskām īpašībām.
  47. 47. Apvienota sistēma optiskās iezīmes nolasīšanai un dekodēšanai. kas ietver: (a) optiski nolasāmu etiķeti kodētas informācijas glabāšanai, kas satur informatīvi kodētu daudzstūru kopu, pie tam: blakus esošo daudzstūru ģeometriskie centri atrodas iepriekš noteikta divdimensiju režģa virsotnēs, un daudzstūriem piemīt viena no vismaz divām atšķirīgām optiskām pazīmēm; (b) līdzekli iepriekš paredzēta laukuma apgaismošanai; c) līdzekli minētā laukuma optiskai skenēšanai, paredzot minētās etiķetes pārvietošanu pa minēto laukumu un tādu analogo elektrisko signālu iegūšanu, kuri atbilst no minētajiem daudzstūriem atstarotās un uz katru optiskā skenera pikseli krītošās gaismas intensitātei; (d) līdzekli analogo signālu pārveidošanai par secīgu bināro skaitļu plūsmā tālākai etiķetes dekodēšanai; (e) līdzekli minētās bināro skaitļu plūsmas glabāšanai turpmākai etiķetes dekodēšanai; (f) līdzekli minētās bināro skaitļu plūsmas dekodēšanai, kas dod kodētajai informācijai atbilstošu izejošo elektrisko signālu. 8 LV 10820
  48. 48. Sistēma pēc 47. punkta, kas atšķiras ar to, ka optiski nolasāmā etiķete papildus satur koncentrisku gredzenu kopu, kurā katram koncentriskajam gredzenam pārmaiņus piemīt viena no vismaz divām minēto daudzstūru optiskām īpašībām.
  49. 49. Sistēma pēc 48. punkta, kas atšķiras ar to, ka daudzstūri ir pamatā regulāri sešstūri.
  50. 50. Apvienota sistēma optiskās iezīmes nolasīšanai un dekodēšanai. kas ietver: (a) optiski nolasāmu etiķeti kodētas informācijas glabāšanai, kas satur informatīvi kodētu trīsstūru kopu, pie tam: blakus esošo trīsstūru ģeometriskie centri atrodas iepriekš noteikta divdimensiju režģa virsotnēs, un trīsstūriem piemīt viena no vismaz divām atšķirīgām optiskām pazīmēm; (b) līdzekli iepriekš paredzēta laukuma apgaismošanai; c) līdzekli minētā laukuma optiskai skanēšanai, paredzot minētās etiķetes pārvietošanu pa minēto laukumu un tādu analogo elektrisko signālu iegūšanu, kuri atbilst no minētajiem trīsstūriem atstarotās un uz katru optiskā skenera pikseli krītošās gaismas intensitātei; (d) līdzekli analogo signālu pārveidošanai par secīgu bināro skaitļu plūsmā tālākai etiķetes dekodēšanai; (e) līdzekli minētās bināro skaitļu plūsmas glabāšanai turpmākai etiķetes dekodēšanai; (f) līdzekli minētās bināro skaitļu plūsmas dekodēšanai, kas dod kodētajai informācijai atbilstošu izejošo elektrisko signālu.
  51. 51. Sistēma pēc 50. punkta, kas atšķiras ar to, ka optiski nolasāmā etiķete papildus satur koncentrisku gredzenu kopu, kurā katram koncentriskajam gredzenam pārmaiņus piemīt viena no vismaz divām minēto daudzstūru optiskām īpašībām.
  52. 52. Apvienota sistēma optiskās iezīmes nolasīšanai un dekodēšanai. kas ietver: (a) optiski nolasāmu etiķeti kodētas informācijas glabāšanai, kas satur informatīvi kodētu nesaistītu daudzstūru kopu, pie tam: 9 blakus esošo daudzstūru ģeometriskie centri atrodas iepriekš noteikta divdimensiju režģa virsotnēs, un daudzstūriem piemīt viena no vismaz divām atšķirīgām optiskām pazīmēm; (b) līdzekli iepriekš paredzēta laukuma apgaismošanai; c) līdzekli minētā laukuma optiskai skenēšanai, paredzot minētās etiķetes pārvietošanu pa minēto laukumu un tādu analogo elektrisko signālu iegūšanu, kuri atbilst no minētajiem daudzstūriem atstarotās un uz katru optiskā skenera pikseli krītošās gaismas intensitātei; (d) līdzekli analogo signālu pārveidošanai par secīgu bināro, skaitļu plūsmā tālākai etiķetes dekodēšanai; (e) līdzekli minētās bināro skaitļu plūsmas glabāšanai turpmākai etiķetes dekodēšanai; (f) līdzekli minētās bināro skaitļu plūsmas dekodēšanai, kas dod kodētajai informācijai atbilstošu izejošo elektrisko signālu.
  53. 53. Sistēma pēc 52. punkta, kas atšķiras ar to, ka optiski nolasāmā etiķete papildus satur koncentrisku gredzenu kopu, kurā katram koncentriskajam gredzenam pārmaiņus piemīt viena no vismaz divām minēto daudzstūru optiskām īpašībām.
  54. 54. Apvienota sistēma optiskās iezīmes nolasīšanai un dekodēšanai. kas ietver: (a) optiski nolasāmu etiķeti kodētas informācijas glabāšanai, kas satur informatīvi kodētu daļēji saistītu daudzstūru kopu, pie tam: blakus esošo daudzstūru ģeometriskie centri atrodas iepriekš noteikta divdimensiju režģa virsotnēs, un daudzstūriem piemīt viena no vismaz divām atšķirīgām optiskām pazīmēm; (b) līdzekli iepriekš paredzēta laukuma apgaismošanai; (c) līdzekli minētā laukuma optiskai skenēšanai, paredzot minētās etiķetes pārvietošanu pa minēto laukumu un tādu analogo elektrisko signālu iegūšanu, kuri atbilst no minētajiem daudzstūriem atstarotās un uz katru optiskā skenera pikseli krītošās gaismas intensitātei; (d) līdzekli analogo signālu pārveidošanai par secīgu bināro skaitļu plūsmā tālākai etiķetes dekodēšanai; 10 LV 10820 (e) līdzekli minētas bināro skaitļu plūsmas glabāšanai turpmākai etiķetes dekodēšanai; (f) līdzekli minētās bināro skaitļu plūsmas dekodēšanai, kas dod kodētajai informācijai atbilstošu izejošo elektrisko signālu.
  55. 55. Sistēma pēc 54. punkta, kas atšķiras ar to, ka optiski nolasāmā etiķete papildus satur koncentrisku gredzenu kopu, kurā katram koncentriskajam gredzenam pārmaiņus piemīt viena no vismaz divām minēto daudzstūru optiskām īpašībām.
  56. 56. Iekārta tādas ciparu signālu plūsmas dekodēšanai, kas atbilst optiskā lasītāja skenētai noteiktā veidā kodētai nesaistīti izvietotu daudzstūru kopai, kurā: starp daudzstūriem ir dažādi attālumi un tie sakārtoti tā, ka blakus esošo daudzstūru ģeometriskie centri atrodas iepriekš noteikta divdimensiju režģa virsotnēs, un daudzstūriem, kā ari spraugām starp tiem piemīt viena no vismaz divām atšķirīgām optiskām pazīmēm, atšķiras ar to, ka tā satur: (a) līdzekli, kas veic attēla divdimensiju sinhronu rekonstrukciju, lai noteiktu optisko pazīmju koordinātes un spilgtumu; (b) līdzekli, kas veic veic posmā (a) noteikto optisko īpašību spilgtuma pārlūkošanu, lai identificētu daudzstūru optiskās īpašības; (c) līdzekli, kas veic minēto daudzstūru dekodēšanu, īstenojot šo daudzstūru kodēšanas procesa inversiju.
  57. 57. Iekārta tādas ciparu signālu plūsmas dekodēšanai, kas atbilst optiskā lasītāja skenētai noteiktā veidā kodētai nesaistītu daudzstūru kopai, kurā: starp daudzstūriem ir dažādi attālumi un tie sakārtoti tā, ka blakus esošo daudzstūru ģeometriskie centri atrodas iepriekš noteikta divdimensiju režģa virsotnēs, un daudzstūriem, kā arī spraugām starp tiem piemīt viena no vismaz divām atšķirīgām optiskām pazīmēm, atšķiras ar to, ka tā satur: 11 (a) līdzekli, kas veic ciparu signālu nelineārās kartēšanas operāciju, lai noteiktu pārejas starp blakus esošajiem daudzstūriem ar atšķirīgām optiskajām pazīmēm; (b) līdzekli, kas veic nelineāri kartēto ciparu signālu Furjē pārveidošanu, lai iegūtu divdimensiju nelineārās koordinātes, kas atbilstu minēto daudzstūru optisko pazīmju pāreju virzienam, izvietojumam un intensitātei; (c) līdzekli, kas veic divdimensiju nelineāro koordinātu filtrēšanu, lai novērstu kļūdainus datus par minēto daudzstūru optisko īpašību pāreju virzienu un izvietojumu; (d) līdzekli, kas veic filtrēto divdimensiju nelineāro koordinātu atgriezenisko Furjē pārveidošanu, lai atjaunotu ciparu signālus, kas atbilst ar optisko lasītāju iegūtajam daudzstūru attēla atveidam; (e) līdzekli, kas veic pārveidoto ciparu signālu pārlūkošanu, lai identificētu katra minētā daudzstūra centra optiskās īpašības un tā izvietojumu daudzstūru kopas ietvaros; (f) līdzekli, kas veic minēto daudzstūru dekodēšanu, īstenojot šo daudzstūru kodēšanas procesa inversiju.
  58. 58. Iekārta pēc 57. punkta, kas atšķiras ar to, ka ka nelineārās kartēšanas līdzeklis ir līdzeklis, kas dod iespēju izveidot divdimensiju karti pārejām starp blakus esošajiem daudzstūriem, kā arī starp daudzstūriem un tos atdalošām spraugām ar atšķirīgām optiskajām pazīmēm, ar optisko lasītāju nolasītā attēla optiskajām pazīmēm izskaitļojot standarta novirzes starp katru pikseli un tam blakus esošajiem pikseļiem, pie tam lielākās standarta novirzes atbilst pārejas zonām uz minēto daudzstūru robežām.
  59. 59. Iekārta pēc 57. punkta, kas atšķiras ar to, ka tā papildus satur līdzekli, kas pirms nelineārās kartēšanas veic skenētās etiķetes attēla katras optiskās pazīmes normalizāciju līdz iepriekš noteiktam optimālam līmenim.
  60. 60. Iekārta pēc 57. punkta, kas atšķiras ar to, ka tā papildus satur līdzekli, kas pirms nelineārās kartēšanas koriģē attēla mērogu, lai iegūtu attēlu ar vienādu palielinājumu horizontālā un vertikālā virzienā.
  61. 61. Iekārta pēc 58. punkta, kas atšķiras ar to, ka tā papildus satur līdzekli, kas pirms nelineārās kartēšanas nosaka posmā (e) skenētajam etiķetes attēlam atrasto katra daudzstūra centram atbilstošo signālu slieksni, lai noteiktu minēto daudzstūru atbilstošās optiskās īpašības.
  62. 62. Iekārta pēc 61. punkta, kas atšķiras ar to, ka līdzeklis signālu sliekšņu noteikšanai papildus ietver līdzekli, kas izveidojo minēto daudzstūru optiskajām īpašībām atbilstošas histogramas. 12 LV 10820
  63. 63. Iekārtā pēc 56., 57. vai 62. punkta, kas atšķiras ar to, ka līdzeklis signālu pārlūkošanai ietver: (i) inicializēšanas līdzekli, kurš, lai noteiktu lielākā spilgtuma atrašanās vietu, pārlūko divdimensiju sinhronā rekonstrukcijā noteiktos signālus iepriekš noteiktā signālu apgabalā, lai noteiktu lielākās signālu intensitātes vietu; (ii) līdzekli atkārtotas pārlūkošanas cikla veikšanai, kurš pārlūko divdimensiju sinhronā rekonstrukcijā noteiktos signālus visā minēto signālu kopumā, sākot ar līdzekļa (i) noteikto lielākās intensitātes vietu un ciklā pārlūkojot katru blakus esošo lielākā spilgtuma vietu, tādā veidā identificējot katra daudzstūra centru.
  64. 64. Iekārta pēc 63. punkta, kas atšķiras ar to, ka, ar optisko lasītāju skanētais attēls satur pazīšanas mērķzīmi, ko veido koncentrisku gredzenu kopa ar atšķirīgām pamīšus izvietotām optiskajām pazīmēm, pie tam iekārta satur līdzekli minētās mērķzīmes atrašanai, filtrējot ciparu signālus un salīdzinot minētos ciparu signālus ar iepriekš izvēlētas frekvences signālu.
  65. 65. Iekārta tādas ciparu signālu plūsmas dekodēšanai, kas atbilst optiskā lasītāja skenētai noteiktā veidā kodētai daļēji saistītu daudzstūru kopai, kurā: starp daudzstūriem ir dažādi attālumi un tie sakārtoti tā, ka 0 blakus esošo daudzstūru ģeometriskie centri atrodas iepriekš noteikta divdimensiju režģa virsotnēs, un daudzstūriem, kā ari spraugām starp tiem piemīt viena no vismaz divām atšķirīgām optiskām pazīmēm, atšķiras ar to, ka tā satur: (a) līdzekli, kas veic attēla divdimensiju sinhronu rekonstrukciju, lai iegūtu sinhroni rekonstruētu signālu; (b) līdzekli, kas izmanto iegūto rekonstruēto sinhrono signālu, lai identificētu minēto daudzstūru optiskās īpašības; (c) līdzekli, kas veic minēto daudzstūru dekodēšanu, īstenojot šo daudzstūru kodēšanas procesa inversiju.
  66. 66. Iekārta tādas ciparu signālu plūsmas dekodēšanai, kas atbilst optiskā lasītāja skenētai noteiktā veidā kodētai daļēji saistītu daudzstūru kopai, kurā: starp daudzstūriem ir dažādi attālumi un tie sakārtoti tā, ka blakus esošo daudzstūru ģeometriskie centri atrodas iepriekš noteikta divdimensiju režģa virsotnēs, un 13 daudzstūriem, kā arī spraugām starp tiem piemīt viena no vismaz divām atšķirīgām optiskām pazīmēm, atšķiras ar to, ka tā satur: (a) līdzekli, kas veic ciparu signālu nelineārās kartēšanas operāciju, lai noteiktu pārejas starp blakus esošajiem daudzstūriem ar atšķirīgām optiskajām pazīmēm; (b) līdzekli, kas veic nelineāri kartēto ciparu signālu Furjē pārveidošanu, lai iegūtu divdimensiju nelineārās koordinātes, kas atbilstu minēto daudzstūru optisko pazīmju pāreju virzienam, izvietojumam un intensitātei; (c) līdzekli, kas veic divdimensiju nelineāro koordinātu filtrēšanu, lai novērstu kļūdainus datus par minēto daudzstūru optisko īpašību pāreju virzienu un izvietojumu; (d) līdzekli, kas veic filtrēto divdimensiju nelineāro koordinātu atgriezenisko Furjē pārveidošanu, lai atjaunotu ciparu signālus, kas atbilst ar optisko lasītāju iegūtajam daudzstūru attēla atveidam; (e) līdzekli, kas veic pārveidoto ciparu signālu pārlūkošanu, lai identificētu katra minētā daudzstūra centra optiskās īpašības un tā izvietojumu daudzstūru kopas ietvaros; (f) līdzekli, kas veic minēto daudzstūru dekodēšanu, īstenojot šo daudzstūru kodēšanas procesa inversiju.
  67. 67. Iekārta pēc 66. punkta, kas atšķiras ar to, ka ka nelineārās kartēšanas līdzeklis ir līdzeklis, kas dod iespēju izveidot divdimensiju karti pārejām starp blakus esošajiem daudzstūriem ar atšķirīgām optiskajām pazīmēm, ar optisko lasītāju nolasītā attēla optiskajām pazīmēm izskaitļojot standarta novirzes starp katru pikseli un tam blakus esošajiem pikseļiem, pie tam lielākās standarta novirzes atbilst pārejas zonām uz minēto daudzstūru robežām.
  68. 68. Iekārta pēc 66. punkta, kas atšķiras ar to, ka tā papildus satur līdzekli, kas pirms nelineārās kartēšanas veic skenētās etiķetes attēla katras optiskās pazīmes normalizāciju līdz iepriekš noteiktam optimālam līmenim.
  69. 69. Iekārta pēc 66. punkta, kas atšķiras ar to, ka tā papildus satur līdzekli, kas pirms nelineārās kartēšanas koriģē attēla mērogu, lai iegūtu attēlu ar vienādu palielinājumu horizontālā un vertikālā virzienā.
  70. 70. Iekārta pēc 67. punkta, kas atšķiras ar to, ka tā papildus satur līdzekli, kas pirms nelineārās kartēšanas nosaka posmā (e) skenētajam etiķetes attēlam atrasto katra daudzstūra centram atbilstošo signālu slieksni nolūkā noteikt minēto daudzstūru atbilstošās optiskās īpašības. 14 LV 10820
  71. 71. Iekārta pēc 70. punkta, kas atšķiras ar to, ka līdzeklis signālu sliekšņu noteikšanai papildus ietver līdzekli, kas izveidojo minēto daudzstūru optiskajām īpašībām atbilstošas histogramas.
  72. 72. Iekārta pēc 65., 66. vai 71. punkta, kas atšķiras ar to, ka līdzeklis signālu pārlūkošanai ietver: (i) inicializēšanas līdzekli, kurš, lai noteiktu lielākā spilgtuma atrašanās vietu, pārlūko divdimensiju sinhronā rekonstrukcijā noteiktos signālus iepriekš noteiktā signālu apgabalā, lai noteiktu lielākās signālu intensitātes vietu; (ii) līdzekli atkārtotas pārlūkošanas cikla veikšanai, kurš pārlūko divdimensiju sinhronā rekonstrukcijā noteiktos signālus visā minēto signālu kopumā, sākot ar līdzekļa (i) noteikto lielākās intensitātes vietu un ciklā pārlūkojot katru blakus esošo lielākā spilgtuma vietu, tādā veidā identificējot katra daudzstūra centru.
  73. 73. Iekārta pēc 72. punkta, kas atšķiras ar to, ka, ar optisko lasītāju skenētais attēls satur pazīšanas mērķzīmi, ko veido koncentrisku gredzenu kopa ar atšķirīgām pamīšus izvietotām optiskajām pazīmēm, pie tam iekārta satur līdzekli minētās mērķzīmes atrašanai, filtrējot ciparu signālus un salīdzinot minētos ciparu signālus ar iepriekš izvēlētas frekvences signālu.
  74. 74. Paņēmiens informācijas kodēšanai tādā optiski nolasāmā etiķetē, kas satur daļēji saistītu daudzstūru kopu, kurā: starp daudzstūriem ir dažādi attālumi un tie sakārtoti tā, ka blakus esošo daudzstūru ģeometriskie centri atrodas iepriekš noteikta divdimensiju režģa virsotnēs, un daudzstūriem, kā arī spraugām starp tiem piemīt viena no vismaz divām atšķirīgām optiskām pazīmēm, atšķiras ar to, ka: (a) katram daudzstūrim piešķir vienu no vismaz divām optiskām īpašībām, lai radītu daļēji saistītu daudzstūru kopu ar atšķirīgām optiskām īpašībām; (b) kodē informāciju izvietojot daudzstūrus iepriekš noteiktā secībā, (c) iespiež katru daudzstūri ar tam noteikto optisko īpašību.
  75. 75. Paņēmiens pēc 73. punkta, kas atšķiras ar to, ka tas papildus paredz, ka: (a) katra daudzstūra optisko pazīmi nosaka ar tam piešķirto punktu kopu punktu matricā; 15 (b) iespiež minēto punktu kopu.
  76. 76. Paņēmiens informācijas kodēšanai tādā optiski nolasāmā etiķetē, kas satur saistītu daudzstūru kopu, kurā: starp daudzstūriem ir dažādi attālumi un tie sakārtoti tā, ka blakus esošo daudzstūru ģeometriskie centri atrodas iepriekš noteikta divdimensiju režģa virsotnēs, un daudzstūriem piemīt viena no vismaz divām atšķirīgām optiskām pazīmēm, atšķiras ar to, ka: (a) katram daudzstūrim piešķir vienu no vismaz divām optiskām īpašībām, lai radītu daļēji saistītu daudzstūru kopu ar atšķirīgām optiskām īpašībām; (b) kodē informāciju izvietojot daudzstūrus iepriekš noteiktā secībā, (c) iespiež katru daudzstūri ar tam noteikto optisko īpašību.
  77. 77. Paņēmiens pēc 76. punkta, kas atšķiras ar to, ka tas papildus paredz, ka: (a) katra daudzstūra optisko pazīmi nosaka ar tam piešķirto punktu kopu punktu matricā; (b) iespiež minēto punktu kopu.
  78. 78. Paņēmiens informācijas kodēšanai tādā optiski nolasāmā etiķetē, kas satur nesaistītu daudzstūru kopu, kurā: starp daudzstūriem ir dažādi attālumi un tie sakārtoti tā, ka blakus esošo daudzstūru ģeometriskie centri atrodas iepriekš noteikta divdimensiju režģa virsotnēs, un daudzstūriem, kā ari spraugām starp tiem piemīt viena no vismaz divām atšķirīgām optiskām pazīmēm, atšķiras arto, ka: (a) katram daudzstūrim piešķir vienu no vismaz divām optiskām īpašībām, lai radītu nesaistītu daudzstūru kopu ar atšķirīgām optiskām īpašībām; (b) kodē informāciju izvietojot daudzstūrus iepriekš noteiktā secībā, 16 LV 10820 (c) iespiež katru daudzstūri ar tam noteikto optisko īpašību.
  79. 79. Paņēmiens pēc 78. punkta, kas atšķiras ar to, ka tas papildus paredz, ka: (a) katra daudzstūra optisko pazīmi nosaka ar tam piešķirto punktu kopu punktu matricā: (b) iespiež minēto punktu kopu.
  80. 80. Paņēmiens pēc 74., 76. vai 78. punkta, kas atšķiras ar to, ka posms (b) ietver divu vai vairāku daudzstūru izvietošanu iepriekš noteiktās etiķetes vietās.
  81. 81. Paņēmiens pēc 80. punkta, kas atšķiras ar to, ka tas papildus paredz iekodētās informācijas sadalīšanu vismaz divās lielāka un mazāka svarīguma kategorijās un lielākā un mazākā svarīguma informācijas iekodēšanu atsevišķās iepriekš noteiktās etiķetes vietās.
  82. 82. Paņēmiens pēc 81. punkta, kas atšķiras ar to, ka lielākā un mazākā svarīguma informācija tiek šķirti papildināta ar kļūdu noteikšanas informāciju.
  83. 83. Paņēmiens pēc 74., 76. vai 78. punkta, kas atšķiras ar to, ka tas papildus paredz iepriekš izvēlētas daudzstūru kopas kodēšanu ar kļūdu noteikšanas informāciju un kodēto daudzstūru izvietošanu starp citiem daudzstūriem.
  84. 84. Paņēmiens pēc 82. punkta, kas atšķiras ar to, ka tas papildus paredz kļūdu noteikšanas informācijas izmantošanu, lai labotu kļūdas no etiķetes nolasītajā informācijā.
  85. 85. Paņēmiens pēc 83. punkta, kas atšķiras ar to, ka kļūdu noteikšanas informācija var tikt izmantota, lai labotu kļūdas no etiķetes nolasītajā informācijā.
  86. 86. Paņēmiens pēc 74., 76. vai 78. punkta, kas atšķiras ar to, ka kodēšanas posms ir iekārtots tā, lai varētu optimizēt daudzstūru skaitu, kuriem ir atšķirīgas optiskās īpašības.
  87. 87. Paņēmiens informācijas glabāšanai un lasīšanai, kas atšķiras ar to, ka tas paredz šādus posmus: (a) uz etiķetes iespiež informatīvi kodētu daudzstūru kopu, kurā: starp daudzstūriem ir dažādi attālumi un tie sakārtoti tā, ka 17 blakus esošo daudzstūru ģeometriskie centri atrodas iepriekš noteikta divdimensiju režģa virsotnēs, un daudzstūriem, kā arī spraugām starp tiem piemīt viena no vismaz divām atšķirīgām optiskām pazīmēm; (b) apgaismo etiķeti; (c) ar optisko lasītāju uztver no daudzstūriem atstaroto gaismu; (d) ģenerē analogos elektriskos signālus, kas atbilst tās atstarotās gaismas intensitātei, kuru no minētajām optiskajām pazīmēm uztver katrs lasītāja pikselis; (e) analogos elektriskos signālus pārvērš secīgos ciparu signālos; (f) ciparu signālus uzkrāj ar skaitļotāju savienotā krātuves ierīcē, lai iegūtu ciparu signālu atveidu; (g) dekodē ciparu signālu atveidu, lai iegūtu katra no minēto daudzstūru izvietojuma, orientācijas un intensitātes raksturojumu; (h) ģenerē bināro skaitļu plūsmu no skaitļotāja, kas atbilst dekodētai daudzstūros ietvertajai informācijai.
  88. 88. Paņēmiens pēc 87. punkta, kas atšķiras ar to, ka etiķete papildus satur koncentrisku gredzenu kopu, kurā gredzeniem pamīšus piemīt viena no divām optiskajām pazīmēm.
  89. 89. Paņēmiens informācijas glabāšanai un lasīšanai, kas atšķiras ar to, ka tas paredz šādus posmus: (a) uz etiķetes iespiež informatīvi kodētu nesaistītu daudzstūru kopu, kurā: starp daudzstūriem ir dažādi attālumi un tie sakārtoti tā, ka blakus esošo daudzstūru ģeometriskie centri atrodas iepriekš noteikta divdimensiju režģa virsotnēs, un daudzstūriem, kā arī spraugām starp tiem piemīt viena no vismaz divām atšķirīgām optiskām pazīmēm; (b) apgaismo etiķeti; (c) ar optisko lasītāju uztver no daudzstūriem atstaroto gaismu; 18 LV 10820 (d) ģenerē analogos elektriskos signālus, kas atbilst tās atstarotās gaismas intensitātei, kuru no minētajām optiskajām pazīmēm uztver katrs lasītāja pikselis; (e) analogos elektriskos signālus pārvērš secīgos ciparu signālos; (f) ciparu signālus uzkrāj ar skaitļotāju savienotā krātuves ierīcē, lai iegūtu ciparu signālu atveidu; (g) dekodē ciparu signālu atveidu, lai iegūtu katra no minēto daudzstūru izvietojuma, orientācijas un intensitātes raksturojumu; (h) ģenerē bināro skaitļu plūsmu no skaitļotāja, kas atbilst dekodētai daudzstūros ietvertajai informācijai.
  90. 90. Paņēmiens pēc 89. punkta, kas atšķiras ar to, ka etiķete papildus satur koncentrisku gredzenu kopu, kurā gredzeniem pamīšus piemīt viena no divām optiskajām pazīmēm.
  91. 91. Paņēmiens informācijas glabāšanai un lasīšanai, kas atšķiras ar to, ka tas paredz šādus posmus: (a) uz etiķetes iespiež informatīvi kodētu saistītu daudzstūru kopu, kurā: starp daudzstūriem ir dažādi attālumi un tie sakārtoti tā, ka blakus esošo daudzstūru ģeometriskie centri atrodas iepriekš noteikta divdimensiju režģa virsotnēs, un daudzstūriem, kā arī spraugām starp tiem piemīt viena no vismaz divām atšķirīgām optiskām pazīmēm; (b) apgaismo etiķeti; (c) ar optisko lasītāju uztver no daudzstūriem atstaroto gaismu; (d) ģenerē analogos elektriskos signālus, kas atbilst tās atstarotās gaismas intensitātei, kuru no minētajām optiskajām pazīmēm uztver katrs lasītāja pikselis; (e) analogos elektriskos signālus pārvērš secīgos ciparu signālos; (f) ciparu signālus uzkrāj ar skaitļotāju savienotā krātuves ierīcē, lai iegūtu ciparu signālu atveidu; (g) dekodē ciparu signālu atveidu, lai iegūtu katra no minēto daudzstūru izvietojuma, orientācijas un intensitātes raksturojumu; 19 (h) ģenerē bināro skaitļu plūsmu no skaitļotāja, kas atbilst dekodētai daudzstūros ietvertajai informācijai.
  92. 92. Paņēmiens pēc 91. punkta, kas atšķiras ar to, ka etiķete papildus satur koncentrisku gredzenu kopu, kurā gredzeniem pamīšus piemīt viena no divām optiskajām pazīmēm. 20
LV930451A 1989-03-31 1993-06-01 Polygonal information encouding article,process and system LV10820B (en)

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
US07/330,111 US4896029A (en) 1988-04-08 1989-03-31 Polygonal information encoding article, process and system

Publications (2)

Publication Number Publication Date
LV10820A LV10820A (lv) 1995-08-20
LV10820B true LV10820B (en) 1995-12-20

Family

ID=23288357

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
LV930451A LV10820B (en) 1989-03-31 1993-06-01 Polygonal information encouding article,process and system

Country Status (4)

Country Link
LT (1) LT3517B (lv)
LV (1) LV10820B (lv)
MD (1) MD1081G2 (lv)
RU (1) RU2081453C1 (lv)

Families Citing this family (4)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
EA003307B1 (ru) * 2002-04-16 2003-04-24 Ежов Владимир Александрович Способ идентификации перемещаемых объектов и система для его осуществления
US9396421B2 (en) * 2010-08-14 2016-07-19 Rujan Entwicklung Und Forschung Gmbh Producing, capturing and using visual identification tags for moving objects
AU2012321562B2 (en) * 2011-10-10 2018-01-25 Yewon Communication Co., Ltd. Device and method for automatically identifying a QR code
RU2640731C1 (ru) * 2017-04-04 2018-01-11 Акционерное общество "Калужский научно-исследовательский институт телемеханических устройств" Способ тактовой цифровой синхронизации

Family Cites Families (15)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US634850A (en) 1894-11-08 1899-10-10 Alfred B Fowler Shoe-sewing machine.
US3513320A (en) 1966-10-31 1970-05-19 Markstems Inc Article identification system detecting plurality of colors disposed on article
DE1816816A1 (de) * 1967-12-28 1969-08-14 Tokyo Shibaura Electric Co Position- und Richtungsermittlungseinrichtung unter Verwendung von Kennzeichen oder Mustern
US3553438A (en) 1969-07-18 1971-01-05 Sylvania Electric Prod Mark sensing system
JPS5026068B1 (lv) 1969-12-15 1975-08-28
US3603720A (en) 1970-08-21 1971-09-07 Lee C Rabie Housed electronic component assembly
US3971917A (en) 1971-08-27 1976-07-27 Maddox James A Labels and label readers
US3916160A (en) * 1971-12-13 1975-10-28 Bendix Corp Coded label for automatic reading systems
US3801775A (en) 1972-08-07 1974-04-02 Scanner Method and apparatus for identifying objects
US3916150A (en) 1974-03-04 1975-10-28 Stackpole Component Co Data machine keyboard assembly with elongated key cap for actuating an electric switch
JPS5295121A (en) 1976-02-06 1977-08-10 Hitachi Ltd Code plate
US4443694A (en) 1981-11-05 1984-04-17 Texas Instruments Incorporated Multilevel bar code reader
US4488679A (en) 1982-11-01 1984-12-18 Western Publishing Company, Inc. Code and reading system
US4634850A (en) 1983-10-12 1987-01-06 Drexler Technology Corporation Quad density optical data system
US4736109A (en) * 1986-08-13 1988-04-05 Bally Manufacturing Company Coded document and document reading system

Also Published As

Publication number Publication date
LV10820A (lv) 1995-08-20
LT3517B (en) 1995-11-27
MD1081G2 (ro) 2000-02-29
RU2081453C1 (ru) 1997-06-10
LTIP626A (en) 1995-04-25

Similar Documents

Publication Publication Date Title
US4896029A (en) Polygonal information encoding article, process and system
US4998010A (en) Polygonal information encoding article, process and system
US4874936A (en) Hexagonal, information encoding article, process and system
US6267296B1 (en) Two-dimensional code and method of optically reading the same
US5153418A (en) Multiple resolution machine readable symbols
EP0484132B1 (en) Multiple resolution machine readable symbols
WO1992000576A1 (en) Low resolution target acquisition
LV10820B (en) Polygonal information encouding article,process and system
DK175743B1 (da) Genstand til indkodning af polygonal information
NZ260173A (en) Optically readable label with information encoded polygons: optical and computer system for decoding
DE3943563C2 (de) Verfahren und Vorrichtung zum Dekodieren einer optisch lesbaren Kennzeichnung
DK175729B1 (da) Polygonal informationsdekodningsfremgangsmåde og anlæg til udövelse af fremgangsmåden
IE80888B1 (en) Polygonal information encoding article