LT5916B - Energiškai nepriklausoma sistema, skirta įgyvendinti naują nekontaktinį (natūralių arba technogeninių bangų) elektromagnetinės energijos surinkimo būdą, realizuojamą dėl jėgų laukų sąveikos ištisinėjeaplinkoje. - Google Patents

Energiškai nepriklausoma sistema, skirta įgyvendinti naują nekontaktinį (natūralių arba technogeninių bangų) elektromagnetinės energijos surinkimo būdą, realizuojamą dėl jėgų laukų sąveikos ištisinėjeaplinkoje. Download PDF

Info

Publication number
LT5916B
LT5916B LT2012009A LT2012009A LT5916B LT 5916 B LT5916 B LT 5916B LT 2012009 A LT2012009 A LT 2012009A LT 2012009 A LT2012009 A LT 2012009A LT 5916 B LT5916 B LT 5916B
Authority
LT
Lithuania
Prior art keywords
electromagnetic
energy
signal generator
primary
electromagnetic radiation
Prior art date
Application number
LT2012009A
Other languages
English (en)
Other versions
LT2012009A (lt
Inventor
Volodymyr LIETUNOV
Gintautas MONKEVIČIUS
Rokas BABRAVIČIUS
Viktor Baryakhtar
Original Assignee
Uab "Ecpg"
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Uab "Ecpg" filed Critical Uab "Ecpg"
Priority to LT2012009A priority Critical patent/LT5916B/lt
Publication of LT2012009A publication Critical patent/LT2012009A/lt
Priority to PCT/IB2013/050771 priority patent/WO2013114285A2/en
Publication of LT5916B publication Critical patent/LT5916B/lt

Links

Classifications

    • HELECTRICITY
    • H02GENERATION; CONVERSION OR DISTRIBUTION OF ELECTRIC POWER
    • H02NELECTRIC MACHINES NOT OTHERWISE PROVIDED FOR
    • H02N11/00Generators or motors not provided for elsewhere; Alleged perpetua mobilia obtained by electric or magnetic means
    • H02N11/008Alleged electric or magnetic perpetua mobilia

Landscapes

  • Near-Field Transmission Systems (AREA)
  • Charge And Discharge Circuits For Batteries Or The Like (AREA)

Abstract

Šio išradimo tikslas – ekologiškai švari, mobili ir energiškai nepriklausoma sistema, kurioje yra realizuotas naujas elektromagnetinės energijos gavimo (surinkimo) būdas. Esminiai šio išradimo išskirtinumai yra šie: sistemoje elektrinis krūvis kaupiamas ne antenoje (kontaktiniu būdu), bet erdvės atskirtame kontūre arba kontūrų sistemoje tam tikru atstumu nuo elektromagnetinio spinduliavimo šaltinio, kur minėto kontūro arba kontūrų sistemos vienas iš galų prijungtas prie elektriškai nelaidžios aplinkos, o kitas - prie apkrovos tinklo bloko (elektromagnetinė energija surenkama nekontaktiniu būdu); sistemos konstrukcijoje nėra antenos, prijungtos tiesiai prie elektromagnetinio lauko spinduliavimo šaltinio (neturi ozono susidarymo problemos); ši sistema sukonstruota taip, kad galėtų veikti be įžeminimo (yra mobili ir gali veikti bet kokiame taške virš Žemės paviršiaus); pirminio signalo generatoriaus bloke induktyvumo ritė atlieka indukcinio rakto funkciją, t.y. vietoj induktyvumo ritės gali būtas panaudotas vienos vijos kontūras. Šis elektromagnetinės energijos gavimo / surinkimo būdas leidžia gauti pigią ir gamtos atžvilgiu švarią energiją.

Description

TECHNIKOS SRITIS
Šis išradimas susijęs su energijos generatoriais, kurie pritaikyti generuoti elektromagnetinę energiją ištisinėje aplinkoje dėl jėgų laukų, esančių minėtoje aplinkoje (terpėje), sąveikos. Taip pat šis išradimas susijęs su energiškai nepriklausomais generatoriais, kurie dalį savo sugeneruotos perteklinės energijos panaudoja to paties generatoriaus nuolatiniam darbui palaikyti (užtikrinti).
TECHNIKOS LYGIS
Energetikos sektorius yra vienas iš svarbiausių žmonių veiklos sektorių, kuris užtikrina šiuolaikinį žmonijos gyvenimą bei jos raidą. Pasaulyje užpatentuota labai daug įvairiausių išradimų, skirtų energijai gauti (generuoti). Iš esmės, žmonės gauna energiją tik keliais būdais: degindami neatsinaujinančius savo planetos resursus (anglį, dujas, naftą, branduolinį kurą ir taip toliau) arba, taikant šiuolaikines technologijas, naudodami atsinaujinančius resursus (Saulės energiją, vėjo jėgą, vandens galią, Mėnulio gravitacinį poveikį ir panašiai). Visos šios energijos gavimo technologijos turi savo privalumų bei trūkumų, tačiau šiais būdais gaunama energija yra brangi, naudoja neatsinaujinančius išteklius ir dažnai nėra draugiška aplinkai.
Šiuolaikinis teorinės fizikos mokslas teigia, kad ištisinė aplinka (arba net nehomogeniška terpė) yra begalinis pigios ir natūralios energijos šaltinis, tačiau žmonijos dabartinis technikos lygis dar neleidžia naudotis tokiais šaltiniais, nes trūksta atitinkamų žinių ir supratimo apie mus supančią erdvę. Pirmas žmogus, kuris atvėrė duris ir parodė kryptį į tokio pobūdžio energiją, yra Nikola Tešla. Jis užpatentavo nemažai savo išradimų, kurių dalis buvo skirta būtent švariai ir pigiai energijai gauti. Dalis jo samprotavimų ir rezultatų atsispindi atskiruose patentuose (pvz.: CA33317, CA30172, US685012) arba darbuose, tačiau daug jo darbų yra prarasta arba sunaikinta. Ir nors praėjo jau daugiau negu 100 metų, tačiau žmonija ir toliau juda senu keliu švaistant neatsinaujinančius savo planetos resursus bei teršiant gamtą. Energijos nuolat trūksta, ji brangsta ir stabdo žmonijos raidą. Pats Nikola Tešla yra pasakęs, kad žmonija tik tada pradės vystytis sparčiais žingsniais į priekį nenaikindama aplinkos, kai atras švarius ir efektyvius energijos šaltinius. Ir nors daug Nikolos Tešla darbų yra prarasta istorijos labirintuose, tačiau jo idėjos gyvena iki šiol ir per paskutinius 100 metų buvo žmonių, kurie vienaip arba kitaip susidurdavo su reiškiniais, aprašytais Nikola Tešla.
Šių laikų išradėjai, kurie dirba švarios ir pigios energijos linkme, yra šie: Andrei Anatolievich Melnichenko (pvz.: VV02010117306, VV02010117305, VV02007069936, VV02007035127, VV003061110), Stanislav Viktorovic
Avramenko (pvz.: RU2191113, RU2108649), Tariel Kapanadze (pvz.:
VV02008103130, VV02008103129), Patrick Stephen, Beaden Thomas, Hayes James, Moore Kenneth, Kenny James (pvz.: US2004057255), John Bėdini (pvz.: US2008129250, US2003127928, US2002097013) ir kiti.
Artimiausia pagal technikos lygį yra tarptautinė patento paraiška Nr. WO 2008/103129, publikuota 2008 m. rugpjūčio 28 d. Šioje paraiškoje yra aprašyta energiškai nepriklausoma sistema, generuojanti perteklinę energiją kurios dalis naudojama tos pačios sistemos darbui palaikyti, o likutinė dalis nukreipiama į apkrovos tinklą. Ši sistema susideda iš pirminio signalo generatoriaus bloko, antrinio signalo generatoriaus bloko bei apkrovos bloko. Tačiau ši sistema turi tam tikrus trūkumus: turi įžeminimą (t.y. turi būti sujungta su žeme ir nėra mobili), turi anteną (dėl labai stiprių elektromagnetinių laukų ir elektros iškrovų oras, esantis aplink šią anteną, stipriai jonizuojamas ir susidaro gyvybei pavojingos O3 (ozono) dujos). Šioje sistemoje antrinio signalo’ generatoriaus bloke surenkamas krūvis kaupiasi ant laido, sujungto su solenoidu ir žeme, t.y. energija surenkama kontaktiniu būdu. Taip pat matome, kad pirminio signalo generatoriaus bloke panaudota induktyvumo ritė turi daug vijų ir veikia neoptimaliai (detaliau apie induktyvumo ritės vaidmenį bus parašyta vėliau). Ši induktyvumo ritė atlieka dar ir kitą funkciją, todėl gali būti atitinkamai modifikuota ir optimizuota. Visa tai yra išnagrinėta ir pateikta šio aprašymo geriausių įgyvendinimų variantų dalyje.
IŠRADIMO ESMĖ
Šiuo išradimu siekiama sukurti ekologiškai švarią, mobilią ir energiškai nepriklausomą sistemą (įrenginį), realizuojančią naują nekontaktinį elektromagnetinės energijos gavimo (surinkimo) būdą.
Esminis šio išradimo išskirtinumas yra tas, kad, palyginus su aukščiau pateiktu artimiausiu analogu, šio išradimo sistemoje elektrinis krūvis kaupiamas ne antenoje (prijungtoje prie solenoido, t.y. kontaktiniu būdu), bet erdvės atskirtame kontūre arba kontūrų sistemoje tam tikru atstumu (t.y. nekontaktiniu būdu) nuo elektromagnetinio spinduliavimo šaltinio, kur minėto kontūro arba kontūrų sistemos vienas iš galų nėra prijungtas prie elektriškai laidžios aplinkos (t.y. pakabinamas tiesiog ore arba yra pritvirtintas prie dielektriko), o kitas šios minėtos kontūrų sistemos galas prijungtas prie apkrovos tinklo bloko.
Kitas šio išradimo išskirtinumas yra tas, kad, palyginus su aukščiau pateiktu artimiausiu analogu, ši išradimo schema neturi antenos, t.y. veikia be antenos ir neturi O3 (ozono) susidarymo problemos, su kuria susiduriama dėl stiprių elektromagnetinių laukų ir elektros iškrovų, atsirandančių antenoje, tiesiogiai prijungtoje prie elektromagnetinio lauko spinduliavimo šaltinio.
Dar vienas šio išradimo išskirtinumas yra tas, kad, palyginus su aukščiau pateiktu artimiausiu analogų, ši sistema sukonstruota taip, kad gali veikti be įžeminimo bet kokiame taške virš Žemės paviršiaus ištisinėje aplinkoje (pvz., Žemės atmosferoje), t.y. yra mobili.
Ir paskutinis šio išradimo išskirtinumas yra tas, kad, palyginus su aukščiau pateiktu artimiausiu analogu, pirminio signalo generatoriaus bloke induktyvumo ritė atlieka elektromagnetinio indukcinio rakto funkciją, t.y. vietoj induktyvumo ritės gali būtas panaudotas vienos vijos kontūras arba labai nedidelis (pvz., 4-5 vijos) vijų skaičius.
Tokiu būdu šio išradimo sistema, kurioje realizuotas naujas elektromagnetinės energijos gavimo (surinkimo) būdas, surenka minėtą elektromagnetinę energiją nekontaktiniu būdu. Taip pat ši sistema pasižymi mobilumu (neturi sujungimo su žeme, t.y. neturi įžeminimo), saugi sveikatai (neturi antenos ir O3 (ozono) susidarymo problemos).
Šis elektromagnetinės energijos gavimo būdas saugo gamtą ir jos išteklius (išsaugo neatsinaujinančius Žemės resursus), t.y pateikia visiškai naują kryptį žmonijai vystytis visiškai švarios ir pigios energijos link.
TRUMPAS BRĖŽINIŲ FIGŪRŲ APRAŠYMAS
Fig. 1 yra pavaizduota sistema, kurioje yra įgyvendintas šio išradimo elektromagnetinės energijos gavimo (surinkimo) būdas, realizuojamas dėl jėgų laukų sąveikos ištisinėje aplinkoje.
TINKAMIAUSI ĮGYVENDINIMO VARIANTAI
Pradžioje aprašysime pagrindines sąvokas, naudojamas šiam išradimui paaiškinti ir detalizuoti.
Šiame išradime „ištisinės aplinkos“ sąvoka turi būti suprantama kaip objektyviosios realybės (arba tikrovės) artinys, nes žiūrint iš teorinio taško požiūrio, ištisinė aplinka - yra erdvės dalis, kuri pasižymi tomis pačiomis fizikinėmis savybėmis. Realybėje situacija yra šiek tiek kitokia, nes erdvės atskiros dalys tikrai gali pasižymėti šiek skirtingomis (o kartais ir labai skirtingomis) fizikinėmis savybėmis, pvz.: temperatūra, slėgiu ir panašiai. Todėl reikia pažymėti, kad šio išradimo sistema veikia ne tik teorinėje ištisinėje aplinkoje (ši sąvoka panaudota tik tam tikram teoriniam patogumui), bet ir bet kokioje kitoje realioje nehomogeniškoje aplinkoje. Tiesiog nehomogeniška aplinka gali turėti įtaką galutiniam rezultatui, tačiau ne kokybine prasme, bet tik kiekybine.
Antra svarbi sąvoka, kurią reikėtų detalizuoti, yra „jėgų laukas“ arba „jėgų laukai“. Iš teorinio taško požiūrio „jėgų laukas“ yra materijos forma, pasižyminti savybe veikti kūną jėga. Jėgų laukų tipai priklauso nuo fundamentalių 4 (keturių) sąveikos tipų: gravitacinės, elektromagnetinės, stipriosios ir silpnosios. Šiame išradime yra poreikis išplėsti šitos sąvokos supratimą ir nesiorientuoti tik į šias 4 fundamentines sąveikas, pvz. įtraukti „informacinio lauko“ sąveiką arba bet kokio kito šiuo metu žinomo arba nežinomo lauko (laukų) sąveiką. Šiame išradime „jėgų laukas“ turi būti suprantamas kaip materijos (arba/ir informacijos) forma, pasižyminti savybe veikti (jeigu dar tiksliau: turėti bet kokio pobūdžio poveikį) bet kokį objektą (kūną, dalelę, virtualią dalią arba informacinio paketo vienetą) tam tikru intensyvumu (intensyvumo ribos gali būti nuo „nulio“ iki „begalybės“).
Taip pat reikia pažymėti, kad šio išradime rėmuose nėra bendrojo energijos tvermės dėsnio pažeidimo, kitaip tariant: energijos generacijos iš niekur. Šio išradimo sistemoje perteklinė energija yra generuojama iš atitinkamai paruoštos (ištisinės) aplinkos, kurioje egzistuoja minėtas jėgų laukas, įvedant šią aplinką į elektromagnetinį rezonansą. Ši perteklinė energija yra natūralių arba technogeninių bangų energija.
Toliau pateikiamas elektros energijos gavimo būdas, kurio pagrindą sudaro erdvės (koridoriaus) savybės tarp Žemės ir jonosferos, kur minėtas koridorius atlieka elektromagnetinių bangų sferinio bangolaidžio funkciją. Šių minėtų elektromagnetinių bangų šaltiniai yra: žaibai, sąveika tarp atmosferos ir kosmoso (pvz., „spraitai“) ir panašiai. Taip pat būdas pagrįstas solenoidų (priimančių, kaupiančių ir spinduliuojančių atitinkamame elektromagnetinių bangų dažnio diapazone) geometrija, kur minėtas solenoidas atlieka elektromagnetinės energijos siurblio funkciją.
Fig. 1 yra pavaizduota šio išradimo sistema, kurioje yra įgyvendintas nekontaktinis naujas elektromagnetinės energijos gavimo (surinkimo) būdas, realizuojamas dėl jėgų laukų sąveikos (arba egzistencijos) ištisinėje (arba ir kitoje, pvz., nehomogeniškoje) aplinkoje. Ši sistema susideda iš 3 (trijų) pagrindinių blokų arba dalių: pirminio signalo generatoriaus bloko (1), antrinio signalo generatoriaus bloko (2) ir apkrovos tinklo bloko (3).
Pirminio signalo generatoriaus blokas (1) susideda iš maitinimo šaltinio (1a); parenkamos galios, dažnio ir formos pirminio elektromagnetinio signalo generatoriaus (1b); ir induktyvumo ritės (1c), kuri išspinduliuoja pirminį, elektromagnetinį signalą į (ištisinę arba nehomogenišką) aplinką. Tokiu būdu šis minėtas pirminis elektromagnetinis signalas yra paskleidžiamas (pasiskirsto) minėtoje aplinkoje aplink induktyvumo ritę kaip elektromagnetinis impulsas. Sistemai paleisti ir palaikyti, minėtas maitinimo šaltinis (1a) gali būti nuolatinės įtampos akumuliatorius.
Pirminio elektromagnetinio signalo generatorius (1b) nėra šio išradimo objektas, nes tokio tipo generatorius jau naudojamas mūsų minėtame artimiausiame analoge, tačiau reikia pažymėti, kad jo vaidmuo šioje sistemoje yra kritinis. Ypač svarbi pirminio elektromagnetinio signalo forma (statumas), kuri turi sukelti aplinkos erdvės rezonansą.
Induktyvumo ritės (1c) paskirtis yra išspinduliuoti pirminį elektromagnetinį signalą į aplinką kaip elektromagnetinį impulsą. Ši induktyvumo ritė (1c) yra dar vienas šios sistemos kertinis akmuo. Ji spinduliuoja atitinkamos galios, formos ir dažnio pirminį elektromagnetinį signalą, specialiai paruoštą naudojant minėtą pirminio elektromagnetinio signalo generatorių. Tačiau šiame išradime induktyvumo ritės (1) vaidmuo yra dar sudėtingesnis. Šioje sistemoje ji atlieka dar ir elektromagnetinio indukcinio rakto funkciją, nes vietoj induktyvumo ritės (1c) gali būti naudojamas elektromagnetinis kontūras (toliau irgi 1c), t.y. elektromagnetinė ritė (1c) gali būti sudaryta tik iš 1 (vienos) vijos. Tokiu būdu atskleidžiamas vienas iš svarbiausių šios sistemos aspektų: sistemos darbui užtikrinti ne tiek svarbi generatoriaus (1b) energija, kiek impulso forma ir dažnis, o minėtas raktas (1c) tik „atveria duris bei inicijuoja“ didelių energijų perpumpavimą minėtoje „ištisinėje aplinkoje“. Iš tikrųjų, generatoriaus (1b) energijos intensyvumas yra svarbus, bet jis svarbi kitu aspektu, kadangi apsprendžia minėtų „durų“ plotą. Esant net nedideliam generatoriaus (1b) energijos intensyvumo pakėlimui, minėtų didelių energijų intensyvumas stipriai didėja.
Antrinio signalo generatoriaus blokas (2) susideda iš solenoido sistemos (2a) ir (elektromagnetinės) energijos surinkimo modulio (3a). Kadangi mūsų pateiktame aršiausiame analoge dar yra įžeminimas (2b) ir antena (2c), todėl, dėl tvarkos, įžeminimas (2b) ir antena (2c) taip pat parodyti šio išradimo sistemoje, bet šios sistemos konstrukcija suderinta veikti be jų (be įžeminimo ir be antenos), nes yra visai kitaip realizuotas energijos surinkimo modulis (3a). Formaliai, energijos surinkimo modulis (3a) turi priklausyti apkrovos tinklo blokui (3), tačiau tai yra taip pat neatsiejama antrinio signalo generatoriaus bloko (2) dalis. Todėl pagal pažymėjimą surinkimo modulis (3a) priskiriamas prie apkrovos tinklo bloko (3), bet tuo pačiu yra išskirtinė antrinio signalo generatoriaus bloko (2) dalis.
Solenoido sistemos (2a) paskirtis yra dviguba. Iš vienos pusės, ji turi priimti minėtą elektromagnetinį impulsą. Iš kitos pusės - generuoti indukuotą antrinį elektromagnetinį spinduliavimą. Aukščiau minėtos „didelės energijos“ ir yra šis indukuotas antrinis elektromagnetinis spinduliavimas. Solenoido sistemos (2a) konfigūracija ir parametrai nėra šio išradimo objektas, nes tokia solenoido sistema (nors jos parametrai greičiausiai yra kiti) jau buvo realizuota mūsų pateiktame artimiausiame analoge. Tačiau reikia pažymėti, kad pirminio elektromagnetinio signalo generatoriaus (1b), induktyvumo ritės (1c) ir solenoido sistemos (2a) parametrai turi būti labai griežtai suderinti. Šis parametrų suderinimas šiuo metu yra nustatytas empiriškai, tačiau teoriškai paaiškinantys modeliai dar tik kuriami. Taip pat iš teorinės pusės nėra aišku, kodėl atsiranda minėtas indukuotas antrinis elektromagnetinis spinduliavimas. Šiuo metu aišku, kad tai nėra energijos atsiradimas iš niekur, o, naudojant šią sistemą, vyksta elektromagnetinės energijos perpumpavimas ir, pasinaudojus to perpumpavimo procesu, dalį tos energijos galima paversti kita energijos rūšimi (forma) (pvz. elektros krūviu) bei išskirti ir nukreipti ją į apkrovos tinklo bloką (3). Kaip minėjome aukščiau, ši antrinio signalo generatoriaus bloko (2) konstrukcija leidžia veikti visai sistemai be įžeminimo (2b) ir be antenos (2c), nes minėto indukuoto antrinio elektromagnetinio spinduliavimo dalį galima atskirti šio išradimo nauju būdu naudojant specialų surinkimo modulį (3a). Antenos (2c) pašalinimas sprendžia ozono susidarymo problemą, o įžeminimo (2b) pašalinimas padidina indukuoto antrinio elektromagnetinio spinduliavimo galią.
Apkrovos tinklo blokas (3) susideda iš: energijos surinkimo modulio (3a), elektros srovės modulio (3b) ir apkrovos modulio (3c).
Energijos surinkimo modulio (3a) paskirtis yra surinkti ir paversti dalį aukščiau minėto indukuoto antrinio elektromagnetinio spinduliavimo elektros krūviu. Šio išradimo išskirtinumas yra tas, kad šis minėtas elektros krūvis kaupiamas ne antenoje (kontaktiniu būdu), bet erdvės atskirtame kontūre arba kontūrų sistemoje (irgi 3a) tam tikru atstumu nuo indukuoto antrinio elektromagnetinio spinduliavimo šaltinio (elektromagnetinio spinduliavimo šaltinis yra solenoido sistema (2a)), kur minėto kontūro arba kontūrų sistemos vienas iš galų nėra prijungtas prie elektriškai laidžios aplinkos (t.y. pakabintas tiesiog ore arba yra pritvirtintas prie dielektriko), o kitas šios minėtos kontūrų sistemos (3a) galas prijungtas prie apkrovos tinklo bloko (3), dar tiksliau - prie elektros srovės modulio (3b).
Elektros srovės modulis (3b) priima minėtą surinktą elektrinį krūvį ir verčia jį elektros srove.
Apkrovos modulis (3c) gauna srovę iš elektros srovės modulio (3b) ir paverčia ją šiluma, šviesa arba nukreipia į įkrovimo įrenginius. Tiesiogiai nukreipti šią elektros energiją elektros vartotojams negalima, nes išsiderina (išeina iš rezonanso) antrinio signalo generatoriaus bloko (2) darbo režimas ir visa sistema nustoja dirbti.
Šiame išradime pateiktas tik vienas iš variantų, kaip galima surinkti ir paversti dalį aukščiau minėto indukuoto antrinio elektromagnetinio spinduliavimo, t.y. paversti jį elektros krūviu. Tačiau erdvės dalį aplink solenoido sistemą (2a) galima užpildyti atitinkamomis dujomis ir gauti galingą dujų švytėjimo efektą paverčiant dalį minėto indukuoto antrinio elektromagnetinio spinduliavimo šviesa, t.y. fotonais, kuriuos vėliau galima surinkti naudojant saulės elementus arba kitus jau žinomus prietaisus. Taip pat dalį minėto indukuoto antrinio elektromagnetinio spinduliavimo galima tiesiogiai paversti mechaniniu judesiu, kurį vėliau irgi galima paversti bet kokia kita energijos forma.
Siekiant iliustruoti ir aprašyti šį išradimą, aukščiau yra pateikti tinkamiausių įgyvendinimo variantų aprašymai. Tai nėra išsamus arba ribojantis išradimas, siekiantis nustatyti tikslią formą arba įgyvendinimo variantą. į aukščiau pateiktą aprašymą reikia žiūrėti daugiau kaip į iliustraciją, o ne kaip į apribojimą. Akivaizdu, kad tos srities specialistams gali būti akivaizdžios daugybė modifikacijų ir variacijų. Įgyvendinimo variantai yra parinkti ir aprašyti tam, kad tos srities specialistai geriausiai išaiškintų šio išradimo principus ir jų geriausią praktinį pritaikymą, skirtą skirtingiems įgyvendinimo variantams su skirtingomis modifikacijomis, tinkančiomis konkrečiam panaudojimui arba įgyvendinimo pritaikymui. Numatyta, kad išradimo apimtis apibrėžiama prie jo pridėta apibrėžtimi ir jos ekvivalentais, kuriuose visi minėti terminai turi prasmę plačiausiose ribose, nebent nurodyta kitaip. Turi būti pripažinta, kad įgyvendinimo variantuose, aprašytuose tos srities specialistų, gali būti sukurti pakeitimai, nenukrypstantys nuo šio išradimo apimties, kaip tai nurodyta toliau pateiktoje apibrėžtyje.

Claims (4)

  1. IŠRADIMO APIBRĖŽTIS
    1. Energiškai nepriklausoma sistema, susidedanti iš:
    pirminio signalo generatoriaus bloko (1), susidedančio iš maitinimo šaltinio (1a); parenkamos galios, dažnio ir formos pirminio elektromagnetinio signalo generatoriaus (1b) ir induktyvumo ritės (1c), kuri išspinduliuoja minėtą pirminį elektromagnetinį signalą į aplinką kur minėtas pirminis elektromagnetinis signalas, išspinduliuojamas induktyvumo rite (1c), paskleidžiamas (pasiskirsto) minėtoje aplinkoje aplink induktyvumo ritę kaip elektromagnetinis impulsas;
    antrinio signalo generatoriaus bloko (2), susidedančio iš solenoido sistemos (2a), priimančios minėtą elektromagnetinį impulsą ir generuojančios indukuotą antrinį elektromagnetinį spinduliavimą;
    bei apkrovos tinklo bloko (3), susidedančio iš:
    energijos surinkimo modulio (3a), surenkančio ir paverčiančio minėtą antrinį indukuotą elektromagnetinį spinduliavimą elektriniu krūviu; elektros srovės modulio (3b), priimančio minėtą elektros krūvį ir verčiančio elektros srove;
    bei apkrovos modulio (3c), paverčiančio minėtą elektros srovę šiluma, šviesa arba nukreipiančio ją įkrovimo įrenginius; besiskirianti tuo, kad antrinio signalo generavimo blokas (2), susidedantis iš solenoido sistemos (2a) ir elektromagnetinės energijos surinkimo modulio (3a), kaupia elektrinį krūvį erdvės atskirtame kontūre arba kontūrų sistemoje (irgi 3a) tam tikru atstumu arti indukuoto antrinio elektromagnetinio spinduliavimo šaltinio, kur minėto kontūro arba kontūrų sistemos vienas iš galų nėra prijungtas prie elektriškai laidžios aplinkos (t.y. pakabintas ore arba yra pritvirtintas prie dielektriko), o kitas šios minėtos kontūrų sistemos (3a) galas prijungtas prie apkrovos tinklo bloko (3), dar tiksliau - prie elektros srovės modulio (3b); siekiant padidinti indukuoto antrinio elektromagnetinio spinduliavimo galią, antrinio signalo generatoriaus bloke (2) (visoje sistemoje) pašalinamas įžeminimas (2b);
    siekiant išspręsti ozono susidarymo problemą antrinio signalo generatoriaus bloke (2) (visoje sistemoje) pašalinama antena (2c).
  2. 2. Energiškai nepriklausoma sistema pagal 1 punktą, besiskirianti tuo, kad antrinio signalo generatoriaus bloke gali būti antena (2c) ir / arba įžeminimas (2b).
  3. 3. Energiškai nepriklausoma sistema pagal 1 arba 2 punktą, besiskiriant i tuo, kad induktyvumo ritė (1c), esanti pirminio signalo generatoriaus bloke (1), turi tik 1 (vieną) viją arba mažą vijų kiekį ir atlieka elektromagnetinio indukcinio rakto funkciją.
  4. 4. Elektromagnetinės energijos surinkimo būdas, apimantis šias pakopas;
    - parenkamos galios, dažnio ir formos pirminio elektromagnetinio signalo generavimą;
    - elektromagnetinio impulso paskleidimą;
    - elektromagnetinio impulso priėmimą
    - indukuoto antrinio elektromagnetinio spinduliavimo generavimą;
    - elektrinio krūvio surinkimą;
    - elektros srovės suformavimą; bei
    - elektros srovės panaudojimą;
    besiskiriantis tuo, kad elektros krūvio surinkimas vyksta naudojant sistemą pagal bet kurį vieną iš aukščiau minėtų 1-3 punktų.
LT2012009A 2012-01-31 2012-01-31 Energiškai nepriklausoma sistema, skirta įgyvendinti naują nekontaktinį (natūralių arba technogeninių bangų) elektromagnetinės energijos surinkimo būdą, realizuojamą dėl jėgų laukų sąveikos ištisinėjeaplinkoje. LT5916B (lt)

Priority Applications (2)

Application Number Priority Date Filing Date Title
LT2012009A LT5916B (lt) 2012-01-31 2012-01-31 Energiškai nepriklausoma sistema, skirta įgyvendinti naują nekontaktinį (natūralių arba technogeninių bangų) elektromagnetinės energijos surinkimo būdą, realizuojamą dėl jėgų laukų sąveikos ištisinėjeaplinkoje.
PCT/IB2013/050771 WO2013114285A2 (en) 2012-01-31 2013-01-30 Energetically independent system for implementation of the new non-contact method to collect the electromagnetic energy (based on natural or artificial waves) by means of force field interaction in a continuous medium

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
LT2012009A LT5916B (lt) 2012-01-31 2012-01-31 Energiškai nepriklausoma sistema, skirta įgyvendinti naują nekontaktinį (natūralių arba technogeninių bangų) elektromagnetinės energijos surinkimo būdą, realizuojamą dėl jėgų laukų sąveikos ištisinėjeaplinkoje.

Publications (2)

Publication Number Publication Date
LT2012009A LT2012009A (lt) 2012-11-26
LT5916B true LT5916B (lt) 2013-03-25

Family

ID=47190723

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
LT2012009A LT5916B (lt) 2012-01-31 2012-01-31 Energiškai nepriklausoma sistema, skirta įgyvendinti naują nekontaktinį (natūralių arba technogeninių bangų) elektromagnetinės energijos surinkimo būdą, realizuojamą dėl jėgų laukų sąveikos ištisinėjeaplinkoje.

Country Status (2)

Country Link
LT (1) LT5916B (lt)
WO (1) WO2013114285A2 (lt)

Citations (13)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
RU2108649C1 (ru) 1995-04-11 1998-04-10 Станислав Викторович Авраменко Способ питания электротехнических устройств и устройство для его осуществления
US20020097013A1 (en) 2000-01-13 2002-07-25 Bedini Technology, Inc. Permanent electromagnetic motor generator
RU2191113C1 (ru) 2001-10-25 2002-10-20 Авраменко Станислав Викторович Устройство для обработки материалов высокочастотным электрическим разрядом
US20030127928A1 (en) 2001-03-13 2003-07-10 Bedini Technology, Inc. Device and method for utilizing a monopole motor to create back EMF to charge batteries
WO2003061110A1 (fr) 2001-12-27 2003-07-24 Melnichenko Andrei Anatolievic Procede de generation d'energie electrique sur ondes electromagnetiques et dispositif de mise en oeuvre correspondant (et variantes)
US20040057255A1 (en) 2000-09-06 2004-03-25 Patrick Stephen L. Power generation within a motionless electromagnetic generator
WO2007035127A1 (fr) 2005-09-19 2007-03-29 Melnichenko Andrei Anatolievic Procede et dispositif destines a generer de l'energie lors de l'interference par resonance d'ondes electromagnetiques (et variantes)
WO2007069936A1 (fr) 2005-12-13 2007-06-21 Melnichenko Andrei Anatolievic Procede et dispositif de generation d'energie electrique au moyen de l'energie du champ magnetique de ferroaimants
US20080129250A1 (en) 2006-11-03 2008-06-05 Bedini John C Circuits and related methods for charging a battery
WO2008103129A1 (en) 2007-02-20 2008-08-28 Turk, Metin Independent energy device
WO2008103130A1 (en) 2007-02-22 2008-08-28 Turk, Metin Energy transformer
WO2010117306A1 (ru) 2009-04-09 2010-10-14 Melnichenko Andrei Anatolievich Обратноходовый трансформатор с преобразованием вторичных магнитных полей рассеяния (варианты)
WO2010117305A1 (ru) 2009-04-09 2010-10-14 Melnichenko Andrei Anatolievich Способ электромагнитного преобразования энергии (варианты) и устройство для его осуществления (варианты)

Patent Citations (13)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
RU2108649C1 (ru) 1995-04-11 1998-04-10 Станислав Викторович Авраменко Способ питания электротехнических устройств и устройство для его осуществления
US20020097013A1 (en) 2000-01-13 2002-07-25 Bedini Technology, Inc. Permanent electromagnetic motor generator
US20040057255A1 (en) 2000-09-06 2004-03-25 Patrick Stephen L. Power generation within a motionless electromagnetic generator
US20030127928A1 (en) 2001-03-13 2003-07-10 Bedini Technology, Inc. Device and method for utilizing a monopole motor to create back EMF to charge batteries
RU2191113C1 (ru) 2001-10-25 2002-10-20 Авраменко Станислав Викторович Устройство для обработки материалов высокочастотным электрическим разрядом
WO2003061110A1 (fr) 2001-12-27 2003-07-24 Melnichenko Andrei Anatolievic Procede de generation d'energie electrique sur ondes electromagnetiques et dispositif de mise en oeuvre correspondant (et variantes)
WO2007035127A1 (fr) 2005-09-19 2007-03-29 Melnichenko Andrei Anatolievic Procede et dispositif destines a generer de l'energie lors de l'interference par resonance d'ondes electromagnetiques (et variantes)
WO2007069936A1 (fr) 2005-12-13 2007-06-21 Melnichenko Andrei Anatolievic Procede et dispositif de generation d'energie electrique au moyen de l'energie du champ magnetique de ferroaimants
US20080129250A1 (en) 2006-11-03 2008-06-05 Bedini John C Circuits and related methods for charging a battery
WO2008103129A1 (en) 2007-02-20 2008-08-28 Turk, Metin Independent energy device
WO2008103130A1 (en) 2007-02-22 2008-08-28 Turk, Metin Energy transformer
WO2010117306A1 (ru) 2009-04-09 2010-10-14 Melnichenko Andrei Anatolievich Обратноходовый трансформатор с преобразованием вторичных магнитных полей рассеяния (варианты)
WO2010117305A1 (ru) 2009-04-09 2010-10-14 Melnichenko Andrei Anatolievich Способ электромагнитного преобразования энергии (варианты) и устройство для его осуществления (варианты)

Also Published As

Publication number Publication date
WO2013114285A2 (en) 2013-08-08
LT2012009A (lt) 2012-11-26

Similar Documents

Publication Publication Date Title
RU2161850C1 (ru) Способ и устройство передачи электрической энергии
Wang et al. One-to-multipoint laser remote power supply system for wireless sensor networks
JP2009543534A (ja) 大気電気エネルギーを抽出するための電力変換器
AU2014246635B2 (en) Device and process for the generation of electrical energy
CN207303683U (zh) 一种左右摇摆式的电力柜驱鸟装置
US9160156B2 (en) System for harvesting atmospheric electricity
Hong et al. Resonant antenna-source system for generation of high-power wideband pulses
LT5916B (lt) Energiškai nepriklausoma sistema, skirta įgyvendinti naują nekontaktinį (natūralių arba technogeninių bangų) elektromagnetinės energijos surinkimo būdą, realizuojamą dėl jėgų laukų sąveikos ištisinėjeaplinkoje.
Makaa Wireless power transmission using solid state Tesla coils
Popa-Simil et al. Nano hetero nuclear fuel structure
Siddiqui et al. Wireless power transfer techniques: a review
Reddy et al. Effects of wireless electricity on human bodies
CN105634100A (zh) 一种轻便易携带的运动式磁力持续发电储电装置
Jana et al. An improved parametric method for selecting different types of Tesla transformer primary coil to construct an artificial lightning simulator
CN202581409U (zh) 袖珍式无源电磁点火器
RU2467443C1 (ru) Способ активной молниезащиты зданий, сооружений и территорий
EP3068014B1 (en) Energy conversion and storage device using electromagnetic wave
RU2397625C2 (ru) Способ эффективного преобразования электроэнергии в энергию плазмы
US20080191580A1 (en) Harmonic Energy Exchange Device
RU2009119876A (ru) Способ и устройство для использования атмосферного электричества
RU2277744C2 (ru) Устройство активной молниезащиты и отбора энергии молнии
US7071405B2 (en) Independent power bank system
RU120830U1 (ru) Атмосферный источник электроэнергии
KR20140010752A (ko) 멀티 주파수의 전자기 에너지 하베스터
CN203057029U (zh) 利用光能进行隔离供电的系统

Legal Events

Date Code Title Description
FG9A Patent granted

Effective date: 20130325

MM9A Lapsed patents

Effective date: 20160131