LT5759B - Kompaktiška kėdėkompaktiška kėdė - Google Patents

Kompaktiška kėdėkompaktiška kėdė Download PDF

Info

Publication number
LT5759B
LT5759B LT2009094A LT2009094A LT5759B LT 5759 B LT5759 B LT 5759B LT 2009094 A LT2009094 A LT 2009094A LT 2009094 A LT2009094 A LT 2009094A LT 5759 B LT5759 B LT 5759B
Authority
LT
Lithuania
Prior art keywords
chair
legs
seat
compact
special
Prior art date
Application number
LT2009094A
Other languages
English (en)
Other versions
LT2009094A (lt
Inventor
Sergey POTYLITSYN Sergey POTYLITSYN
Original Assignee
Sergey POTYLITSYN Sergey POTYLITSYN
Priority date (The priority date is an assumption and is not a legal conclusion. Google has not performed a legal analysis and makes no representation as to the accuracy of the date listed.)
Filing date
Publication date
Application filed by Sergey POTYLITSYN Sergey POTYLITSYN filed Critical Sergey POTYLITSYN Sergey POTYLITSYN
Priority to LT2009094A priority Critical patent/LT5759B/lt
Priority to FR1060019A priority patent/FR2953384A1/fr
Publication of LT2009094A publication Critical patent/LT2009094A/lt
Publication of LT5759B publication Critical patent/LT5759B/lt

Links

Classifications

    • AHUMAN NECESSITIES
    • A47FURNITURE; DOMESTIC ARTICLES OR APPLIANCES; COFFEE MILLS; SPICE MILLS; SUCTION CLEANERS IN GENERAL
    • A47CCHAIRS; SOFAS; BEDS
    • A47C4/00Foldable, collapsible or dismountable chairs
    • A47C4/28Folding chairs with flexible coverings for the seat or back elements
    • A47C4/286Folding chairs with flexible coverings for the seat or back elements foldable side to side and front to back, e.g. umbrella type
    • AHUMAN NECESSITIES
    • A47FURNITURE; DOMESTIC ARTICLES OR APPLIANCES; COFFEE MILLS; SPICE MILLS; SUCTION CLEANERS IN GENERAL
    • A47CCHAIRS; SOFAS; BEDS
    • A47C9/00Stools for specified purposes
    • A47C9/10Camp, travelling, or sports stools
    • A47C9/105Camp, travelling, or sports stools having several foldable or detachable legs converging in one point

Landscapes

  • Chair Legs, Seat Parts, And Backrests (AREA)

Abstract

Šis išradimas yra susijęs su kėdėmis - speciali leŠis išradimas yra susijęs su kėdėmis - speciali lengvai sulankstoma kompaktiška mobili kėdė (1), kurngvai sulankstoma kompaktiška mobili kėdė (1), kuri nesideformuodama lengvai išlaiko santykinai didei nesideformuodama lengvai išlaiko santykinai didelį svorį (120 kg ir net daugiau), sulankstytoje palį svorį (120 kg ir net daugiau), sulankstytoje padėtyje užima ypač mažai vietos ir yra mažo svorio(dėtyje užima ypač mažai vietos ir yra mažo svorio(1,0-1,5 kg). Šią kėdę (1) sudaro kėdės sėdynė (2),1,0-1,5 kg). Šią kėdę (1) sudaro kėdės sėdynė (2), teleskopinių vamzdelių pagrindu pagamintos viršut teleskopinių vamzdelių pagrindu pagamintos viršutinės kojos (3), sujungimo įvorė (8), auselės (9), inės kojos (3), sujungimo įvorė (8), auselės (9), ašys (10), apatinės kojos (4), kryžiaus formos sujašys (10), apatinės kojos (4), kryžiaus formos sujungimas (12), strypas (13), metaliniai tempikliai ungimas (12), strypas (13), metaliniai tempikliai (11), šoniniai tempikliai (14) bei tvirtinimo elem(11), šoniniai tempikliai (14) bei tvirtinimo elementai. Išlankstytoje padėtyje ši kėdė (1) užima paentai. Išlankstytoje padėtyje ši kėdė (1) užima pakankamai didelį plotą, leidžiantį patogiai ir saugkankamai didelį plotą, leidžiantį patogiai ir saugiai atsisėsti. Tai pasiekiama naudojant kėdės speciai atsisėsti. Tai pasiekiama naudojant kėdės specialią konstrukciją, kurios pagrindą sudaro teleskoialią konstrukciją, kurios pagrindą sudaro teleskopiniai vamzdeliai, lengvai įsistumiantys vienas į piniai vamzdeliai, lengvai įsistumiantys vienas į kitą, ir sujungimo įvorė (8), prie kurios atitin

Description

TECHNIKOS SRITIS
Šis išradimas yra susijęs su kėdėmis, ypač su kompaktiškomis, mobiliomis, sulankstomomis, sudedamomis, kelioninėmis kėdėmis, kurias panaudojus galima lengvai sulankstyti ir įdėti į mažagabaritinę pakuotę.
TECHNIKOS LYGIS
Pasaulyje jau seniai išrasta kėdė, skirta žmogui sėdėti, tačiau, bėgant laikui ir iškilus naujiems poreikiams, buvo kuriamos vis naujos kėdės, besiskiriančios naujomis savybėmis bei išskirtinėmis konstrukcijomis.
Žinomas amerikiečių patentas Nr. US3674306, publikuotas 1972 m. liepos 4 d. Šiame patente aprašyta kompaktiška sulankstoma kėdė, turinti sėdynę, atlošą, sėdynės ir atlošo sujungimus bei keturias kojos. Ši kėdė yra sulankstoma, ir sulankstytoje padėtyje primena diplomatą: atlošas susideda su sėdyne, o kojos sulankstomos į sėdynės tuščiavidurę ertmę. Pagrindinis šios konstrukcijos privalumas yra kompaktiškumas, tačiau pačios kėdės konstrukcija nėra nei stabili, nei tvirta.
Dar žinomas amerikiečių patentas Nr. US2009167063, publikuotas 2009 m. liepos 2 d. Šiame patente aprašyta kompaktiška sulankstoma kėdė, turinti kojas, kiekviena iš kurių vienu galu tvirtinama prie sėdynės, o kitu - tam tikru kampu prie žiedo formos pagrindo. Naudojant dviejų rūšių ašinio tipo jungtis, greta esančios kėdės kojos sujungiamos per jų vidurinę dalį tam tikru kampu, sudarydamos „X“ formą. Tokiu būdu per vidurį sujungtos kojos sukasi viena kitos atžvilgiu, dėl to kėdę galima sulankstyti. Aukščiau minėtas žiedas suteikia konstrukcijai stabilumo. Tačiau šios konstrukcijos silpna vieta - kojų jungtys: viena jungčių rūšis yra varžteliai, kita - specialios įmovos. Sulankstant/išlankstant kėdę, atsisėdant, sėdint ir atsikeliant nuo kėdės pagrindinė jėga veikia šias jungtis, todėl varžteliai greitai susidėvi. Panaši situacija yra su specialiomis įmovomis, nes viena koja spaudžia įmovą į vieną pusę, o kita - į kitą. Taip pat šios specialios įmovos turi dar vieną trūkumą: išlankstymo ir sulankstymo atveju įmovoje dvi kojos turi judėti iškart skirtingomis kryptimis, t.y. atsiranda papildomi įtempimai įmovų viduje: iš vienos pusės tokią kėdę labai nepatogu lankstyti, iš kitos pusės - įmovos gauna santykinai didelę apkrovą ir yra neilgaamžės.
Žinomas amerikiečių patentas Nr. US4595232, publikuotas 1986 m. birželio 17 d. Šiame patente aprašyta kompaktiška kėdė turi sėdynę, kojas ir atlošą, kurio prailginimai lengvai įsistato į specialiai paruoštas prie sėdynės esančias ertmes. Priekinės kojos sujungiamos su atitinkamomis galinėmis kojomis tarpusavyje sudarydamos „X“ formą. Kėdė susilanksto per „X“ formos vidurį, o atlošas lengvai atsiskiria nuo sėdynės ištraukiant jį iš aukščiau minėtos ertmės. Šios kėdės kojų jungčių konstrukcija yra pakankamai paprasta ir patvari, tačiau silpna vieta yra atlošo tvirtinimas: esant net nedideliam žmogaus atsilošimui, aukščiau minėta prie sėdynės esanti ertmė patiria labai didelę apkrovą (svirties principas). Dėl šios priežasties nuo tokios kėdės galima labai lengvai nuvirsti, o lengvai išimami atlošo aštrūs galai gali netyčia sužeisti.
Žinomas amerikiečių patentas Nr. US4184711, publikuotas 1980 m. sausio 22 d. Šiame patente aprašyta sulankstoma kėdė susideda iš atlošo, medžiaginės sėdynės ir trijų kojų, sujungtų tarpusavyje vienoje jungtyje tam tikru atstumu nuo sėdynės ties apytikriai sėdynės viduriu. Išlanksčius kėdę, kojos išsidėsto tam tikru kampu. Šios kėdės didelis pliusas yra tas, kad, ją sulanksčius, ji užima labai nedaug vietos, praktiškai tai tik trys strypai su tam tikru praplatėjimu per vidurį. Tačiau kėdė negali išlaikyti didelio svorio, o ir kojų išsikišimas nėra tolydus. Išlanksčius kėdę, sėdynės plokštuma paprastai nėra horizontali. Dar vienas tokios konstrukcijos trūkumas yra tas, kad strypų sujungimas su medžiaga apima labai nedidelį plotą, todėl tokia kėdė yra neilgaamžė.
Artimiausias pagal technikos lygį yra amerikiečių patentas Nr. US4826241, publikuotas 1989 m. gegužės 2 d. Šiame patente aprašyta sulankstoma kėdė, kurios pagrindą sudaro kairysis ir dešinysis A formos rėmai. Kiekvienas A formos rėmas susideda iš dviejų kojų, kurios per ašį sujungiamos su jų viršutiniais galais. Sukryžiuoti surišimai yra per ašį sujungti prie A formos kojų su apatiniais surišimo galais ir pritvirtinti, naudojant specialias paramsčio jungtis, prie kojų viršutinės dalies. Sėdynė ir atlošas yra per ašį sujungti tarpusavyje. Pakeliant už specialios jungties, kurios galai yra pritvirtinti prie kojų viršutinių dalių, kėdė labai lengvai sulankstoma. Tačiau kėdė nelabai lengvai išlankstoma, nes turi labai daug visokiausių jungčių ir papildomų sujungimų, kurie turi atitinkamai išsidėstyti išlankstant kėdę. Šioje konstrukcijoje ypač nepatvarios jungtys, esančios apačioje, jungiančios A formos karkaso rėmą su „X“ formos pagalbiniais strypais. Dėl A formos konstrukcijos sėdynės sąlyčio plotas su kojomis yra labai mažas, todėl sėdynė gali lengvai atplyšti.
IŠRADIMO ESMĖ
Šio išradimo tikslas yra specialios konstrukcijos sulankstoma kompaktiška kėdė, kuri be jokių deformacijų lengvai išlaikytų didelį svorį (120kg ir net daugiau), o sulankstyta užimtų ypač mažai vietos (būtų 1,5-2,0 mineralinio vandens butelio dydžio), nedaug svertų (tik 1,0-1,5 kg), išlankstyta užimtų pakankamai didelį plotą, ant jos būtų patogu atsisėsti, būtų lengvai bei patogiai sulankstoma ir išlankstoma. To pasiekiama naudojant specialią kėdės konstrukciją, kurios pagrindą sudaro teleskopiniai vamzdeliai, lengvai įsistumiantys vienas į kitą, ir sujungimo įvorė, prie kurios atitinkamai yra pritvirtintos viršutinės ir apatinės kėdės kojos.
Esminis šio išradimo išskirtinumas yra tas, kad tokia ypač kompaktiška sulankstoma kėdė, ją išlanksčius, yra labai stabili, išlaiko santykinai didelį svorį ir nesideformuoja.
TRUMPAS BRĖŽINIŲ FIGŪRŲ APRAŠYMAS
Fig. 1 yra pavaizduota šios sulankstomos kėdės konstrukcija (vaizdas iš šono, labiau iš viršaus).
Fig. 2 yra pavaizduota šios sulankstomos kėdės konstrukcija (vaizdas iš šono, labiau iš apačios).
TINKAMIAUSI ĮGYVENDINIMO VARIANTAI
Kaip žinoma, pasaulyje yra paplitusios įvairių formų ir tipų sulankstomos, sudedamos ir panašaus pobūdžio kompaktiškos kėdės, kurių pagrindą sudaro sėdynė, kojos, kartais atlošas.
Fig. 1 pavaizduota kompaktiška kėdė (1), turinti sėdynę (2), kojas (3, 4), bei sutvirtinimo detales.
Šios kompaktiškos kėdės (1) sėdynę (2) sudaro kvadrato formos tampri tvirta medžiaga (5), kurios galai yra įtvirtinti į kėdės karkaso užsegimo elementus (6). Taip pat šios sėdynės medžiaga (5) yra papildomai sutvirtinta pagal diagonales ir iš kraštų įsiūtais sutvirtinimo diržais (7). Geriausiu atveju sėdynės medžiaga (5) yra pagaminta iš „cordura“ medžiagos, o sutvirtinimo diržai - iš kaprono.
Iš apačios prie kėdės karkaso užsegimo elementų (6) yra tvirtinamos teleskopinių vamzdelių pagrindu pagamintos viršutinės kėdės kojos (3). Jas sudaro teleskopiniai vamzdeliai, kurie lengvai įsistumia vienas į kitą ir tokiu būdu sulankstytoje padėtyje sumažina konstrukcijos gabaritus. Teleskopiniai vamzdeliai gali būti bet kokios formos: apvalios, kvadratinės, trapecijos, trikampio ir kitų formų. Kėdės viršutinės kojos (3), pagamintos iš Π formos profilio, toliau (kaip piramidės šonai) sueina į sujungimo mazgą, kurio funkciją atlieka speciali įvorė (8).
Teleskopinių vamzdelių pagrindu pagamintos viršutinių kojų (3) atitinkamos dalys gali išsistumti viena iš kitos ir įsistumti viena į kitą. Tokiu būdu sulankstytoje padėtyje yra mažinamas kėdės viršutinių kojų (3) ilgis. Kai teleskopiniai vamzdeliai pilnai išsistumia, naudojant cilindro formos išeinančius/jeinančius fiksatorius, jie užsifiksuoja ir sudaro tvirtą kompoziciją, kur kvadrato formos sėdynės medžiaga (5) irgi atlieka tempiklių funkciją.
Prie minėtos įvorės (8) šonų yra tvirtinamos auselės (9), kiekvienai kojai po dvi auselės. Šiose auselėse (9) yra išgręžtos kiaurymės ir į jas įtvirtintos ašys (10), ant kurių pritvirtintos viršutinių kojų (3) apatinės dalys. Toks viršutinių kojų (3) sujungimas su minėta jvore (8) leidžia joms susilankstyti lygiagrečiai viena kitos atžvilgiu.
Taip pat prie minėtų auselių (9) iš apačios pritvirtintos apatinės kėdės kojos (4), kurios panašiai j piramidės šonus yra pratęstos (išskleistos) į apačią tam tikru kampu. Prie apatinių kojų (4) apatinių dalių yra pritvirtinti metaliniai tempikliai (11), kurie jas jungia ir sudaro kryžiaus formos sujungimą (12). Šis kryžiaus formos sujungimas (12) centre turi kiaurymę, į kurią apatiniu galu yra įstatytas strypas (13) . Viršutinis minėto strypo (13) galas yra įtvirtintas į minėtą įvorę (8). Dėl tokio strypo (13) sujungimo apatinės kojos (4) susilanksto ir išsilanksto vienu metu kaip lietsargio stipinai.
Viršutinės kojos (3), apatinės kojos (4), įvorė (8) bei strypas (13) sudaro kėdės (1) karkasą. Šis karkasas yra pagamintas iš profiliuoto duraliuminio, kietojo metalo arba plastiko, arba kitos panašaus tvirtumo medžiagos. Taip pat jis gali būti pagamintas iš kompozicinių medžiagų (kompozitų).
Tam, kad kėdė (1) būtų dar tvirtesnė ir stabilesnė, prie atitinkamų kėdės karkaso užsegimo elementų (6) yra prisegti keturi šoniniai tempikliai, kurie kitais atitinkamais galais prisegti prie apatinių kojų (4) apatinių dalių. Šoniniai tempikliai (14) yra pagaminti iš tamprios tvirtos medžiagos, pvz.: kaproninio diržo, laido ir panašiai. Šoniniai tempikliai (14) gali būti pagaminti ir iš kietos medžiagos, nes techniškai yra nesunku užtikrinti, kad jie susilenktų kėdės sulankstymo metu. Taip pat šie šoniniai tempikliai (14) gali būti savaime susidedantys, kas palengvintų kėdės sulankstymą ir išlankstymą.
Ši kompaktiška kėdė skiriasi nuo kitų tokio pobūdžio kėdžių visų pirma tuo, kad sulankstytoje padėtyje ji užima ypač mažai vietos. Todėl ją galima įdėti į bet kokį krepšelį, kuprinę ar netgi prisegti prie diržo.
Kita vertus, išlankstytoje padėtyje ji turi normalius kėdei atitinkančius išmatavimus ir pagal plotį, ir pagal aukštį. Geriausiu atveju kėdės plotas yra apytikriai 460x460 mm2, o aukštis nuo grindų iki kėdės karkaso užsegimo elementų (6) - apytikriai 460mm. Kėdės aukštis nuo grindų iki kėdės sėdynės (2) centrinės dalies yra truputį mažesnis ir geriausiu atveju yra apytikriai 340mm.
Nors ši kėdė (1) sveria tik 1,5kg, tačiau jos konstrukcija leidžia lengvai išlaikyti 120kg. Kėdės viršutinės (3) ir apatinės kojos (4) užtikrina reikalingą stabilumą. Naudojant lengvesnes medžiagas, kėdės svoris dar gali būti sumažintas mažiausiai 30%.
Fig. 2 yra pavaizduota ta pati sulankstomos kėdės konstrukcija, tačiau labiau iš apačios, kad galima būtų geriau pamatyti jos sunkiau matomus mazgus

Claims (6)

  1. IŠRADIMO APIBRĖŽTIS
    1. Kompaktiška kėdė, turinti sėdynę, kojas bei sutvirtinimo elementus, b e s i s k i r i a n t i tuo, kad ji susideda iš:
    - kvadrato formos kėdės sėdynės, pagamintos iš tamprios medžiagos (5), kurios galai įtvirtinti į kėdės karkaso užsegimo elementus (6), kur sėdynės medžiaga (5) sutvirtinta pagal diagonales ir iš kraštų įsiūtais sutvirtinimo diržais (7);
    - viršutinių kojų, kurių pagrindą sudaro Π formos teleskopiniai vamzdeliai, lengvai įsistumiantys viena į kitą, kur jų atitinkami viršutiniai galai pritvirtinti prie kėdės karkaso užsegimo elementų (6), o apatiniai sueina į sujungimo mazgą, kurio funkciją atlieka speciali įvorė (8);
    - apatinių kojų, kurių atitinkamos viršutinės dalys pritvirtintos prie specialios įvorės (8), o jų atitinkamos apatinės dalys yra išskleistos į apačią tam tikru kampu;
    - šoninių tempiklių, kurių viršutiniai galai yra prisegti prie kėdės karkaso užsegimo elementų, o apatiniai galai yra prisegti prie apatinių kojų (4) apatinių dalių;
    - metalinių tempiklių, kurie sujungia apatinių kojų (4) apatines dalis ir sudaro kryžiaus formos sujungimą (12).
    - strypo (13), jungiančio kryžiaus formos sujungimo (12) centrą su specialia įvore (8);
    kur prie specialios įvorės (8), naudojant ašis (10), yra pritvirtintos auselės (9), prie kurių atitinkamai pritvirtintos viršutinių kojelių (3) apatinės dalys ir apatinių kojų (4) viršutinės dalys tokiu būdu, kad jos galėtų susilankstyti lygiagrečiai viena kitos atžvilgiu.
  2. 2. Kompaktiška kėdė pagal 1 punktą, besiskirianti tuo, jos sėdynė (2) pagaminta iš tvirtos tamprios medžiagos, geriausiu atveju sėdynės medžiaga pagaminta iš „cordura“ medžiagos, o sutvirtinimo diržai - iš kaprono.
  3. 3. Kompaktiška kėdė pagal 1-2 punktus, besiskirianti tuo, kad teleskopiniai vamzdeliai yra bet kokios formos: apvalios, kvadratinės, trapecijos, trikampio, daugiakampio ir panašiai.
  4. 4. Kompaktiška kėdė pagal 1-3 punktus, besiskirianti tuo, kad kėdės korpusas, kurį sudaro viršutinės kojos (3), apatinės kojos (4), įvorė (8) bei strypas (13), yra pagamintas iš profiliuoto duraliuminio, kietojo metalo arba plastiko, kompozicinių medžiagų.
  5. 5. Kompaktiška kėdė pagal 1-4 punktus, besiskirianti tuo, kad kėdės šoniniai tempikliai (14) yra savaime susidedantys.
  6. 6. Kompaktiška kėdė pagal 1-5 punktus, besiskirianti tuo, kad kėdės šoniniai tempikliai (14) ir metaliniai tempikliai (11) yra pagaminti iš tamprios tvirtos medžiagos, pvz. kaproninio diržo, laido ir panašiai.
LT2009094A 2009-12-04 2009-12-04 Kompaktiška kėdėkompaktiška kėdė LT5759B (lt)

Priority Applications (2)

Application Number Priority Date Filing Date Title
LT2009094A LT5759B (lt) 2009-12-04 2009-12-04 Kompaktiška kėdėkompaktiška kėdė
FR1060019A FR2953384A1 (fr) 2009-12-04 2010-12-02 Chaise compacte

Applications Claiming Priority (1)

Application Number Priority Date Filing Date Title
LT2009094A LT5759B (lt) 2009-12-04 2009-12-04 Kompaktiška kėdėkompaktiška kėdė

Publications (2)

Publication Number Publication Date
LT2009094A LT2009094A (lt) 2011-06-27
LT5759B true LT5759B (lt) 2011-08-25

Family

ID=44065027

Family Applications (1)

Application Number Title Priority Date Filing Date
LT2009094A LT5759B (lt) 2009-12-04 2009-12-04 Kompaktiška kėdėkompaktiška kėdė

Country Status (2)

Country Link
FR (1) FR2953384A1 (lt)
LT (1) LT5759B (lt)

Citations (5)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US3674306A (en) 1970-10-08 1972-07-04 Richard H Botney Compact folding chair
US4184711A (en) 1977-10-14 1980-01-22 Yasuo Wakimoto Folding canvas chair
US4595232A (en) 1984-11-19 1986-06-17 Holt E. Glenn Portable chair that can be folded into a compact carrying unit
US4826241A (en) 1986-01-13 1989-05-02 Barras Lee J Folding chair
US20090167063A1 (en) 2008-01-02 2009-07-02 Paul Edward Brunner Chair Apparatus

Patent Citations (5)

* Cited by examiner, † Cited by third party
Publication number Priority date Publication date Assignee Title
US3674306A (en) 1970-10-08 1972-07-04 Richard H Botney Compact folding chair
US4184711A (en) 1977-10-14 1980-01-22 Yasuo Wakimoto Folding canvas chair
US4595232A (en) 1984-11-19 1986-06-17 Holt E. Glenn Portable chair that can be folded into a compact carrying unit
US4826241A (en) 1986-01-13 1989-05-02 Barras Lee J Folding chair
US20090167063A1 (en) 2008-01-02 2009-07-02 Paul Edward Brunner Chair Apparatus

Also Published As

Publication number Publication date
FR2953384A1 (fr) 2011-06-10
LT2009094A (lt) 2011-06-27

Similar Documents

Publication Publication Date Title
US4826241A (en) Folding chair
US4671566A (en) Collapsible support apparatus
US6173671B1 (en) Portable inflatable floatation device
US7883143B2 (en) Collapsible portable child seat
US7472921B2 (en) Assistive mobility device
AU2018101462A4 (en) Electric-assisted leisure lifting recliner
US3840034A (en) Foldable invalid walker
ES2232375T3 (es) Mesa de masaje plegable desmontable.
US6354657B1 (en) Multi-functional portable folding rocking chair
US20020084627A1 (en) Assistive mobility device
US6843527B2 (en) Multi-functional portable folding rocking chair
CA2941093A1 (en) Mobile piece of furniture, in particular a chair
EP2141058B1 (en) Collapsible support frame
US10842236B2 (en) Walking cane that folds into a portable chair
US9776576B1 (en) Hammock and chair support systems
US10130180B2 (en) Collapsible folding chair
CN211431820U (zh) 老人多功能扶手折叠椅
JP3788455B2 (ja) 折畳みチェア
ES2278086T3 (es) Silla de ruedas plegable y portatil.
JP6039125B1 (ja) 救護器具兼用看板立て
CN209713595U (zh) 一种辅助病人行走康复的助步设备
US20170095381A1 (en) Modular wheelchair system
LT5759B (lt) Kompaktiška kėdėkompaktiška kėdė
KR101589829B1 (ko) 소형 접이식 의자
EP3692970A1 (en) Folding stretcher

Legal Events

Date Code Title Description
MM9A Lapsed patents

Effective date: 20111204