Process for preparing of novel(thiol)phosphoric acid derivatives and their use as herbicides
Info
Publication number
EG12143A
EG12143A EG76637A EG63776A EG12143A EG 12143 A EG12143 A EG 12143A EG 76637 A EG76637 A EG 76637A EG 63776 A EG63776 A EG 63776A EG 12143 A EG12143 A EG 12143A