CA967960A - Isothiourea compounds and their production and use - Google Patents
Isothiourea compounds and their production and use
Info
Publication number
CA967960A
CA967960A CA140*7A CA140A CA967960A CA 967960 A CA967960 A CA 967960A CA 140 A CA140 A CA 140A CA 967960 A CA967960 A CA 967960A
Prior art keywords
production
isothiourea compounds
isothiourea
compounds
Application number
CA140*7A