CA962836A - Shoe sole - Google Patents
Shoe sole
Info
Publication number
CA962836A
CA962836A CA149,998A CA149998A CA962836A CA 962836 A CA962836 A CA 962836A CA 149998 A CA149998 A CA 149998A CA 962836 A CA962836 A CA 962836A
Prior art keywords
shoe sole
sole
shoe
Application number
CA149,998A
Other languages
English (en)
Other versions
CA149998S (en
Inventor
Roy L. Orndorff (Jr.)
Goodrich Corp
Original Assignee
BF Goodrich Corp
Filing date
Publication date
Application filed by BF Goodrich Corp filed Critical BF Goodrich Corp
Priority to CA205,235*7A priority Critical patent/CA974055A/en