Info
Publication number
CA942674A
CA942674A CA082,338*7A CA82338A CA942674A CA 942674 A CA942674 A CA 942674A CA 82338 A CA82338 A CA 82338A CA 942674 A CA942674 A CA 942674A
Authority
CA
Canada
Prior art keywords
laques
cosmetiques
copolymeres
nouveaux
plis
Prior art date
Expired
Application number
CA082,338*7A