CA937718A - Method and device for forming a socket on a plastic tube - Google Patents
Method and device for forming a socket on a plastic tube
Info
Publication number
CA937718A
CA937718A CA063578A CA63578A CA937718A CA 937718 A CA937718 A CA 937718A CA 063578 A CA063578 A CA 063578A CA 63578 A CA63578 A CA 63578A CA 937718 A CA937718 A CA 937718A