CA936752A - Guiding device for pumps lowerable in shafts - Google Patents
Guiding device for pumps lowerable in shafts
Info
Publication number
CA936752A
CA936752A CA098341A CA98341A CA936752A CA 936752 A CA936752 A CA 936752A CA 098341 A CA098341 A CA 098341A CA 98341 A CA98341 A CA 98341A CA 936752 A CA936752 A CA 936752A