CA935318A - Sensitizers for the photolysis of organic halogen compounds - Google Patents
Sensitizers for the photolysis of organic halogen compounds
Info
Publication number
CA935318A
CA935318A CA092962A CA92962A CA935318A CA 935318 A CA935318 A CA 935318A CA 092962 A CA092962 A CA 092962A CA 92962 A CA92962 A CA 92962A CA 935318 A CA935318 A CA 935318A