CA934593A - Method of improving the apparent granularity of a photographic image - Google Patents
Method of improving the apparent granularity of a photographic image
Info
Publication number
CA934593A
CA934593A CA083387A CA83387A CA934593A CA 934593 A CA934593 A CA 934593A CA 083387 A CA083387 A CA 083387A CA 83387 A CA83387 A CA 83387A CA 934593 A CA934593 A CA 934593A