Production of a composite article of phenolic resin foam with a fiber-containing surface layer
Info
Publication number
CA930627A
CA930627A CA086205A CA86205A CA930627A CA 930627 A CA930627 A CA 930627A CA 086205 A CA086205 A CA 086205A CA 86205 A CA86205 A CA 86205A CA 930627 A CA930627 A CA 930627A