CA926873A - Diphenylmethane derivatives - Google Patents
Diphenylmethane derivatives
Info
Publication number
CA926873A
CA926873A CA078291A CA78291A CA926873A CA 926873 A CA926873 A CA 926873A CA 078291 A CA078291 A CA 078291A CA 78291 A CA78291 A CA 78291A CA 926873 A CA926873 A CA 926873A