CA924858A - Process for the production of shaped bodies having cellular structure - Google Patents
Process for the production of shaped bodies having cellular structure
Info
Publication number
CA924858A
CA924858A CA079782A CA79782A CA924858A CA 924858 A CA924858 A CA 924858A CA 079782 A CA079782 A CA 079782A CA 79782 A CA79782 A CA 79782A CA 924858 A CA924858 A CA 924858A