CA924722A - Process for producing polymethine dyes - Google Patents
Process for producing polymethine dyes
Info
Publication number
CA924722A
CA924722A CA082105A CA82105A CA924722A CA 924722 A CA924722 A CA 924722A CA 082105 A CA082105 A CA 082105A CA 82105 A CA82105 A CA 82105A CA 924722 A CA924722 A CA 924722A