CA923418A - Bonded nonwoven fabric - Google Patents
Bonded nonwoven fabric
Info
Publication number
CA923418A
CA923418A CA023910A CA23910A CA923418A CA 923418 A CA923418 A CA 923418A CA 023910 A CA023910 A CA 023910A CA 23910 A CA23910 A CA 23910A CA 923418 A CA923418 A CA 923418A