CA923302A - Adjustable arch support for a shoe - Google Patents
Adjustable arch support for a shoe
Info
Publication number
CA923302A
CA923302A CA086240A CA86240A CA923302A CA 923302 A CA923302 A CA 923302A CA 086240 A CA086240 A CA 086240A CA 86240 A CA86240 A CA 86240A CA 923302 A CA923302 A CA 923302A