CA922519A - Method of and apparatus for reducing iron oxide to metallic iron - Google Patents
Method of and apparatus for reducing iron oxide to metallic iron
Info
Publication number
CA922519A
CA922519A CA040452A CA40452A CA922519A CA 922519 A CA922519 A CA 922519A CA 040452 A CA040452 A CA 040452A CA 40452 A CA40452 A CA 40452A CA 922519 A CA922519 A CA 922519A