CA922262A - Process for the treatment of anodic oxidized aluminum surfaces - Google Patents
Process for the treatment of anodic oxidized aluminum surfaces
Info
Publication number
CA922262A
CA922262A CA087884A CA87884A CA922262A CA 922262 A CA922262 A CA 922262A CA 087884 A CA087884 A CA 087884A CA 87884 A CA87884 A CA 87884A CA 922262 A CA922262 A CA 922262A