CA920231A - Pulse transmission device integrated in a semiconductor body - Google Patents
Pulse transmission device integrated in a semiconductor body
Info
Publication number
CA920231A
CA920231A CA077490A CA77490A CA920231A CA 920231 A CA920231 A CA 920231A CA 077490 A CA077490 A CA 077490A CA 77490 A CA77490 A CA 77490A CA 920231 A CA920231 A CA 920231A