1,3-dialkyl-5-(substituted arylsulfonyl)-tetrahydro-1,3,5-triazine-4-ones and thiones
Info
Publication number
CA920128A
CA920128A CA020709A CA20709A CA920128A CA 920128 A CA920128 A CA 920128A CA 020709 A CA020709 A CA 020709A CA 20709 A CA20709 A CA 20709A CA 920128 A CA920128 A CA 920128A